Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

iAuto Reģ.: 17.07.2001

Kāpēc tik traka ņemšanās ap koronavīrusu Covid-19? Cik tas ir bīstams!

 
Volx Reģ.: 22.11.2018
0 2 Atbildēt

Tātad, jaunākie jaunumi Covid frontē.

Viņķeles dienas esot skaitītas, Kariņš gatavojot viņas demisiju.

eidis Reģ.: 07.11.2001
4 0 Atbildēt

Diezgan stulbi. Kur šajā laikā jaunu atradīs? Jaunajam jārēķinās, ka būs sabojāta reputācija un pēc lockdowna tāpat atlaidīs.

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 2 Atbildēt

Man interesē lai to sāli var dabūt, ne Viņķele

eidis Reģ.: 07.11.2001
3 0 Atbildēt

Es savukārt komentēju ziņu

Sāli var dabūt bez problēmāma, ja i-netu neizmanto tikai Valentīna viedo sacerējumu lasīšanai

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
0 0 Atbildēt

Kas tas ir par putna pienu?

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 4 Atbildēt
viencexperc Reģ.: 13.02.2017
4 2 Atbildēt

Volx rakstīja: Bet vispār vāks ar tiem ierobežojumiem. Man itkā vajag sāli ūdens atīrīšanai, bet šodien ieejot Rimi visas pannu nodaļas aizlīmētas. Vai braucot uz kkādu būvmateriālu veikalu būs tas pats?

Komandantstundu beigusies, darbadiena....... esmu galīgi apmulsis ko kad var pirkt.

Viens Jurijs teica, ka kovid vispār nav. Tas ir feiks. Tā, ka, ej uz pannu nodaļu. Tev tikai liekas, ka tur ir ciet.

imzz Reģ.: 27.02.2015
0 0 Atbildēt

Spices Rimi bija aizlīmēta nagu šķērīšu sekcija, toties rullīšus pēdu masāžai varēja nopirkt :-/

Nagu apgriešana ir diezgan obligāta lieta, jo par numuru lielākas kurpes tak nopirkt arī nevar. Nopirkt nevarēja arī ūdens filtrkrūzes un to ieliktņus.

iciks Reģ.: 29.05.2013
1 0 Atbildēt

Fig zin, kā viss notiek - vai tiešām aizliegto/atļauto mantu saraksts ir tik debils, vai arī bodniekiem nav skaidrs, ko var/nevar un tad nu viņi kaut ko dara.

Rimi bodē tiku redzējis, ka tā jau mazā higiēnas/kosmētikas preču sadaļa pa daļai ciet, taču tādās Drogās atkal faktiski viss vaļā. T.sk. visādi WC atsvaidzinātāji u.tml. lietas.

eidis Reģ.: 07.11.2001
0 0 Atbildēt

Šī kautkāda bezjēdzīga ņemšanās. @rimi.lv pilnīgi viss ir pieejams. Nespēlē darba laikā tetri, bet paņem sasūti un vakarā piebrauc izņemt un viss. Preces nav pieeejamas tikai fiziskai paņemšanai no plaukta

Volx Reģ.: 22.11.2018
1 8 Atbildēt
viencexperc Reģ.: 13.02.2017
5 0 Atbildēt

Neviens tos tavus sūdus pat vaļā never.

650 Reģ.: 25.01.2017
5 0 Atbildēt

Nupat nu jau galīg zeeBal viss tas farss..

ZZZZ Reģ.: 26.02.2014
0 1 Atbildēt

Šveicē slēpo, ar parasto auto var aizbraukt bez aizķeršanās. Pa ceļam iespējams dabūt viesnīcas. Nekur neko neprasa...

650 Reģ.: 25.01.2017
0 0 Atbildēt

-ā,ja, Tu tur?? Caur pa kurieni "bez aizķeršanās"" izbrauci? Lietuva-polija-slovakija čehija austrija,jaja??? Un ķā 10d pašizolācija, ja, jaja? Jā. www.samnaun.ch/de/news-tipps/2021/01/aktuelle-lage-bezueglich-covid-19

?varbūt kkur Te: www.bergfex.at/oesterreich/

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
0 0 Atbildēt

tas tak teica, ka šveice, bet tu bāzies virsū ar austriju

650 Reģ.: 25.01.2017
0 0 Atbildēt

ta ppaseēdi tu mierā,mana vēstījuma pirmā daļa taču neattiiecas uz at ;p un neko nekam nebāžos, vien atgādinu/iesaku- pirms te kko plaši /gudri DRIST, vajg pienācīgi dsu sagatavot

Volx Reģ.: 22.11.2018
1 1 Atbildēt

Vispār jau tepat Milzkalnē arī slēpo, nevajag dzīties nemaz uz Šveici.

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
1 0 Atbildēt

Milzkalnē... Man pie mājas Siguldā arī slēpo, nevajag nemaz dzīties uz Milzkalni.

650 Reģ.: 25.01.2017
0 0 Atbildēt

Nezinu vēl kā Siguldā, bet citur visur ir apmeklētāju limits un elektroniskais pieraksts.Labi ja pāris d iepriekš vari ko aizsist,jo gribētāji ir.Un 2st katram, ne vairāk.Nav tā, kā treknajos nulltajos- vakarā izdomāji un pusnaktī trīs stundas 3cilv kompānijā viens lepni mauc šķērsām pa visu kalnu līdz 2naktī.Tagad jau 8:pm viss,čau.

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
1 0 Atbildēt

Bez aizķeršanās pat Lietuvai cauri nevar izbraukt. Pilns ar posteņiem u auto rindām.

650 Reģ.: 25.01.2017
0 0 Atbildēt

Tur jau tā Lieta ir- ka vairs nevaram nedz prognozēt ierašanos galapunktā,ne kas mums pa ceļam uzklups un/vai kādā aizgaldā mūs novirzīs.Ir taču piemēri- tikko kas, visi tie eurodraugasi un braļukasosi caurbraucējus uzskata par galējiem meesliem.

Turklāt, arī šveicē ne viss atvērts un ir teikts par 10d pašizolāciju iebraucot no nekurienes.Nu kā tu ar ģimeni,sievietēm un bērniem riskēsi, ka nezini ne kā tikt turp,ne kur nu vēl kā atpakaļ.Kāds būs stāvoklis uz robežām pēc dienas,nedēļas vai divām.Iespējams, kādā drosmīgāka kompānija varetu arī noriskēt, bet parastajiem cilvēkiem taču nezcik domas nāk prātā.Austriju gatavojās atvērt janv beigās, taču gandrīz katru dienu nāk klāt kādas info nianses.

Ja cilvēkam LV ir kāds darbs un atbildība pret kolēģiem vai visu darba procesu kā tādu- nu kurš tad tā nu tagad ies riskēt.Kuram ir variācijas atvaļinājumu pastiept pa mēnesi garāku.Vienīgi ja tie kladzinātāji, ka viņi visu var attālināti- nedomājot, ka beigu beigās kāds tas viņu attālinātās darbības galaauglis tomēr izrādīsies domāts klātienes darbību veicošajiem- kaut vai lohpircēja līmenī.

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 4 Atbildēt

Ziņas no antiwaxeriem

Sondars tagad Live sniedz iesniegumu policijai par LTV uzbrukumu m.facebook.com/story.php?story_fbid=4113111592033506&id=100000041176588&sfnsn=mo

darklight Reģ.: 29.10.2013
2 0 Atbildēt

Vienkārši psc, kas par kropļu baru :-/

GB12 Reģ.: 29.03.2011
3 0 Atbildēt

Ak, šīs intelekta nenomocītās sejas!

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 3 Atbildēt

9.janvārī būs brauciens, bet info ir noslepenots.

viencexperc Reģ.: 13.02.2017
0 0 Atbildēt

nebūs nekāds brauciens. Līdz šim nebija, bet tagad, būs?

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 1 Atbildēt

Nu, citreiz notiek arī neiedomājamas lietas

core Reģ.: 03.01.2017
8 0 Atbildēt

Ar kādu domu tu tos lohus te liec? Te pat ar covidu nav nekāda sakara.

Staigā pa pilsētu un meklē kašķi, lai būtu ar ko pievērst sev uzmanību.

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
10 7 Atbildēt

Pēdējās nedēļas laikā gan pats saskaros ar baisā vīrusa klātbūtni (ļoti cieši, pat vienā gultā visu nakti ), gan dzirdēts no vairākiem info avotiem rados. Teiksim tā, šobrīd man ir vēl vairāk pārliecība, ka šī ir viena kārtīga covidiāde. Kā gan citādi izskaidro to, ka gripa vienmēr tika izslimota stipri smagāk nekā Covid? Kā lai izskaidro to, ka tas baisais Covid īsti tomēr nelīp klāt ne krastmalas pūļiem, ne arī savulaik Tērbatas ielas apmeklētājiem, tāpat kaut kā nelīp klāt arī vienā mājsaimniecībā (un neba jau maskās pa māju kāds domā staigāt), kur inficētā mamma piedevām vēl arī gatavo ēdienu visiem mājiniekiem utt. Tikai iesnas un vājums.

Zināt pašu labāko numuru? Viens ģimenes loceklis drīkstēs kaut kad nākamnedēļ jau uz darbu iet, bet no tā brīža ātrākais pēc 10 dienām (!) man būs iespēja uztaisīt Covid testu, lai tiktu vaļā no gādīgās valsts skavām un vairs nebūtu ar slimības lapu. Totāli izčakarēts laiks. Ar interesi un cerību taisīšu pēc tam arī antivielu testu, mazums jau vispār esmu to arī izslimojis. Lūk, kā - Covid noteikti NAV bīstams vairumam cilvēku. Kādam ir, bet vairumam - nav.

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
4 5 Atbildēt

Tev paveicās. Bet tiem, kas slimnīcā, kā ar tiem, tu, egoist?

msh Reģ.: 16.04.2007
6 3 Atbildēt

Viņiem nepaveicās, tā vienkārši.

Un kas kasiņa tekstā egoistisks?

raimondsm Reģ.: 22.05.2004
1 1 Atbildēt

Tāds veselīgs egoisms, vai ne?

GB12 Reģ.: 29.03.2011
5 2 Atbildēt

Viņš tak pateica par viņiem - pohuj, lai mirst nost, ja būs lemts, tāpat aizies... galvenais, ka pašam labi.

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
6 3 Atbildēt

Tev gan škrobe par tikpat kā nesajūtamu Covid, ja Es taču teicu, nav tas nāves spriedums vairumam cilvēku. Tikai nerausties

GB12 Reģ.: 29.03.2011
3 1 Atbildēt

Un ko ar to mazumu darīt? Viņi nav cilvēki?

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
6 2 Atbildēt

Ir cilvēki, bet ko darīt? Skumji, bet tas arī viss. Pārējiem dzīve turpinās.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
1 4 Atbildēt

Ko darīt? Maksimāli iespējamo, lai šos cilvēkus sargātu,

msh Reģ.: 16.04.2007
5 2 Atbildēt

Nu tad lai viņi, un viņu tuvinieki, to arī dara.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
1 1 Atbildēt

Ā, viņi nav cilvēki? Nav pelnījuši dzīvot? Tikai stiprie, bez hroniskajām un līdz 55, ja?

raimondsm Reģ.: 22.05.2004
2 3 Atbildēt

Vispārējais labums neinteresē. Vai ne?

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
3 2 Atbildēt

Kāds konteksts?

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
2 0 Atbildēt

Tu draudziņ spried ārkārtīgi šauri.

Tavuprāt, ja tavu supersieru mērķa pircēju grupa necieš, tad viss ir ok.

Nomirst tie, kas '400k' virsplānu tāpat nepilda.

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
8 5 Atbildēt

Neticēsi, bet kopumā MIRSTĪBA LATVIJĀ NAV PALIELINĀJUSIES. Vienkārši vairs neviens neakcentē citas kaites. Tādēļ neredzu panikai ne mazākā pamata.

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
1 1 Atbildēt

neticēšu gan, jo, vispirms, precīzu datu vēl nav, otrkārt, tas tavs termins lietotais 'kopumā' - neko neizsaka. Ja 2019. gada sākumā, piemēram LV bija 1 919 968, bet 2020. sākumā 1 907 675, tad ja 2019. gadā nomira tik pat cilvēku, cik 2020. gadā, procentuāli 2020. gadā tomēr ir nomiris vairāk.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 1 Atbildēt

Man tad drīzāk ir jautājums - ja nebūtu to 700 ar C19 nomirušo (nu, labi, atņemot tos, kurim C19 nebija pamata cēlonis), vai varētu tad uzskatīt, ka mirstība Latvijā ir samazinājusies?

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
4 1 Atbildēt

Neatradu uzreiz visu 2020.gada mēnešu datus, vien šo:

Mirušo skaita pakāpenisks pieaugums salīdzinājumā ar 2019. gada datiem vērojams kopš septembra (septembrī – 0,4 %, oktobrī – 0,9 %), savukārt kopumā šī gada 11 mēnešos mirušo skaita pieaugums ir 1 % salīdzinājumā ar attiecīgo periodu pērn.

Un tas nozīmē principā to pašu ierasto vidi mums visiem ar vai bez visādiem covidšoviem.

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
4 1 Atbildēt

Nubet pat mirušo skaits neko daudz neparāda. parāda tas, ka SLIMNĪCAS IR PILNAS, un, pat ja ātri kovids beigsies, ar ielaistām, neārstētām kaitē, cilvēki slimos un mirs vēl pēc kovida epidēmijas beigām.

Tas taču ir tik vienkārši.

msh Reģ.: 16.04.2007
2 4 Atbildēt

Slimnīcas pilnas? Jā, kad šitie virsraksti parādījās, man tie arī nepatika - tad palasīju komentārus un atklāju ka šāda situācija [ka nevar tikt slimnīcā] ziemas sezonā nav nekas jauns; bija dažādi cilvēki sarakstījuši piemērus kur viņi kādus gadus atpakaļ nav varējuši kādu tuvinieku slimnīcā dabūt, utt. Tā ka galvenā starpība šogad pret citiem gadiem - šogad to izbazūnē cilvēku baidīšanas nolūkos, kamēr citus gadus to noklusēja, jo tās ir politiķu nolaidības sekas.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
1 1 Atbildēt

"palasīju komentārus un atklāju..."

"šogad to izbazūnē cilvēku baidīšanas nolūkos..."

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
0 0 Atbildēt

Jā, tas ir tipiski.

raimondsm Reģ.: 22.05.2004
1 1 Atbildēt

Konteksts ir Tavs jautājums!

raimondsm Reģ.: 22.05.2004
1 0 Atbildēt

tv3play.skaties.lv/tv3-zinas-11293889

1229 inficēti 32 miruši

no 2 minūtes - iecere izmantot studentus darbam COVID nodaļās neizdodas

Laikam paši un tuvinieki būs dabā redzējuši vai internetā lasījuši un sapratuši tautas attieksmi. Es, ka tik man, pārējiem kā būs, tā būs.

Ideālistu vilšanās!

eidis Reģ.: 07.11.2001
2 2 Atbildēt

Krastmalniekiem gan jau pielipa ievērojamā skaitā. Tikai šie to nespēja atšķirt no paģirām.

Un zemāk jau minēju. Kovids nav pārāk bīstams. Bīstami ir netikt iekšā slimnīcā kad tas ir gadījies bīstams. Vnk šis ir stipri virālāks par gripu un drusku augstāku letalitāti. Savukārt slimnīcu max = gripa. Attiecīgi skaitļi nesakrīt, lai brīvlaistu ekonomiku

Volx Reģ.: 22.11.2018
6 3 Atbildēt

Tas ir Fake news.

Nav neviena pierādījuma, ka "pielipa ievērojamā skaitā"

eidis Reģ.: 07.11.2001
1 0 Atbildēt

Ja pamanīji, izmantoju pieļa'vuma formu "gaņau"

Tā NAV ziņa

GB12 Reģ.: 29.03.2011
4 1 Atbildēt

Kurš saslimušais ies atzīties, ka bijis 12.12.? Vai bijis zsv vai jg tusiņā?

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
6 2 Atbildēt

Neviens adekvāts cilvēks noteikti nē. SPKC sevi pazemo, nejauši atklādami kāda loha infekcijas avotu, skaļi par to bazunēdami visos medijos. Tūkstošiem - nevarot atklāt

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
6 3 Atbildēt

Paziņu lokā ir kāds 65 gadīgs pāris, kur sievietei šausmīgi bail jau ilgu laiku. Reiz ciemos vasarā pie viņas atbrauca sena draudzene, abas gājušas ārā šķūnītī pie atvērtām durvīm un maskās pļāpājušas. Tomēr tad negaidīts pārsteigums skolā, kur 9 kolēģi saslima un arī viņu aplipināja. Viņa - arī vīru. Abi tika slimnīcā pie sistēmām Abi ūbervāji tagad pēc ārstēšanās. Tādēļ, nevajag baidīties - tas nogalina vairāk nekā tas smagākas gripas paveids.

iciks Reģ.: 29.05.2013
5 1 Atbildēt

Man šķiet, ka publiski to ir paziņojis vien šeit pārāk nemīlētais Apinis - jo vairāk baidīsies, jo lielāka iespēja, ka saslimšana ar dajebko var novest pie smagākas slimošanas gaitas ar covidu vai ne covidu.

Ja katru dienu streso par "a ja nu man tiks?", tad gan jau arī bez slimošanas var nonākt sūdīgā stāvoklī.

Te nu var teikt lielu paldies medijiem, kas "vissirslikti un kļūst vēl sliktāk" kultivē jau gana ilgi.

Līdz šim, atskaitot visādus draugu draugus, zinu tikai vienu reālu un pazīstamu cilvēku, kam ir bjis covids. Šis cilvēks saslima, dažas dienas padzīvojās ar 37+ temperatūru un tad uztaisīja testu. Izrādās, pozitīvs. Un te nu sākās. Cilvēks, kas par šo līdz šim nestresoja, pēkšņi sāka ļoti satraukties un justies nelāgi. Lietas nokārtoja kāds tuvs cilvēks, kas veiksmīgā kārtā slimajai personai smadzenes sakārtoja, norādot uz "smago" slimības gaitu. Nomierinājās un pēc dienām divām jau darīja visu kā parasti, vien kādas dienas nācās strādāt no mājām.

eidis Reģ.: 07.11.2001
2 0 Atbildēt

Principā jau stress ir nevis par slimību, bet par slimnīcu kapacītāti. Tas arī ir iemesls 100% visiem ierobežojumiem. Ierobežojumi neārstē un neatceļ slimību. Tie to tikai palēnina.

Tevis piesauktajā gadījumā ja slimība netiktu palēnināta, pāris vienkārši netiktu slimnīcā. Un viss

A par nogalināšanu uzkrātā statistika bija: gripa letāla ir 0,5% slimnīcā nonākušo, covid 16%.

iciks Reģ.: 29.05.2013
2 1 Atbildēt

Nepiekritīšu. Karantīnas sākumā problēmas ar slimnīcām nebija, jo nebija vēl to slimnieku. Tie parādījās vēlāk, bet man zināmie ļauži, kas satraucas, iespringa jau tad.

No vienas puses jau varētu teikt - ko izdarīsi, ja cilvēks satraucas. Pašam gadās satraukties par lietām, par ko citi tik iesmej, taču varbūt varētu izvairīties no ziņām kaut vai. Tāpat tur puse par to, cik šodien jaunu covidnieku. Neko svarīgu garām nepalaidīs, taču cilvēks jau bez televizora nevar, skatīsies šā vai tā.

Skatos uz saviem vecākiem. Pensijas vecumā, bet dzīvo normāli, neskatoties uz to, ka darba specifikas dēļ iespēja noraut covidu ir visai liela. Ierobežojumu dēļ ir viena otra neērtība, bet visā visumā nesatraucas un dzīvo normālu dzīvi tik tālāk.

Sievas vecāki krietni izolējušies, ļoti satraucas. Saticis viņus neesmu jau krietni sen. Domāju, ka viņu gadījumā tā dzīves kvalitāte ir kā ir, vismaz tā noprotu pēc telefonsarunām. Tādu dzīvi paši izveidojuši.

eidis Reģ.: 07.11.2001
2 0 Atbildēt

Tādu funkciju kā Trendline excelī zini? Ar to iesākumā ļoti ātri varēja uzrēķināt kā būs ja neko nedarīs.

Piepildot slimnīcas un sākot kautko darīt ir precīzs itāļu modeli pirmajā vilnī.Kā tas darbojas varēja redzēt televīzijā

iciks Reģ.: 29.05.2013
2 0 Atbildēt

Itāļu modelis bija 1. karantīnas laikā, kad no turienes ienāca ziņas - pizģec, pizģec. Pie mums tos inficētos katru varēja savā uzskaitē paņemt, tak viņu gandrīz nebija.

Pienāk 2. karantīna. Kas liek cilvēkiem domāt, ka būs trakāk? 1. karantīnā tak reāli nekā nebija. Protams, kad parādās kaut kādi simti, sāk tauta satraukties, bet tas jau notika pēc kāda laika, ne sākumā. Tie, kas satraucās, satraucās jau uzreiz (vismaz man zināmie cilvēki). Ja balstītos uz pirmās karantīnas pieredzi, satraukumam nebūtu pamata.

Ko es gribēju teikt - ir vienkārši ļaudis, kas par šīm lietām dikti satraucas. Tas nenāk viņiem par labu. Diemžēl.

eidis Reģ.: 07.11.2001
0 0 Atbildēt

Nu jā - komunikācija tantei Bauskā diemžēl ir ļoti vāja.

Bet rīcības modeli es saprotu - ņemot vērā, ka slimnīca reflektē 1-2 ned. vecus notikumus, asteidzoša rīcībair vienīgā iespējamā.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
4 5 Atbildēt

Nu jau jūs sākat līdzīgi kā tas lauku pāķis msh (un vasarā lielākā daļa kovidiotu) - tā nav, jo man bija savādāk...

P.S. Man paziņu lokā ir četri kovidnieki - viens izslimoja pavasarī, tagad 3... tie, kas tagad, tiek cauri puslīdz mierīgi, ar nelieliem simptomiem, čalis, kam pavasarī bija - diezgan smagi, bet līdz simnīcai nenonāca. Varbūt tāpēc, ka sieva ārste.

iciks Reģ.: 29.05.2013
5 4 Atbildēt

Paklau, GB12, visu laiku esi licies saprātīgs cilvēks, bet nudien esi kļuvis par īstu un ļoti uzbudinātu kovidiotu (tikai skatoties no citas puses). Kā tik kaut kas nepatīk, uzreiz spuras gaisā un vajag kategoriski pierādīt savu. Tikai "maskas, ziepes, 2m" vien pietrūkst.

Nu ko Tu piepisies katram vārdam? Ko es ne tā uzrakstīju? Pastāstīju, kāds mans skats uz neveselīgo satraukšanos un cik man zināms par covida gadījumiem tuvu cilvēku aprindās. Tu jau, protams, izdari no tā atbilstošus secinājumus.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
3 1 Atbildēt

Un es uzrakstīju, kāds ir mans skats uz tavu skatu. Ja likās par asu... nu, piedod un nepārdzīvo, mēs visi te viens otram "piepišamies katriem vārdiem" un "vajag pierādīt savu".

WALA Reģ.: 19.06.2002
1 0 Atbildēt

Tu tiešām domāji ko uzrakstīji :

gripa letāla ir 0,5% SLIMNĪCĀ NONĀKUŠO, covid 16%.

Jo ja tā, tad jāņem vērā ka ar COVID vienkārši slimnīcās neņem tos kas nav kritiski, un tadēļ tas procentuālais lielums ir baigā "buļļa kaka".

Tas protams nenozīmē ka COVID nav, nav nopietna slimība, no tā nav jāuzmanās. Bet nu nevajag nodaboties ar "muļķību tiražēšanu" -nojaušu ka neesi tas dumjākais cilvis uz pasaules. ;)

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 2 Atbildēt

Vēl antivaxeri atklājuši, ka D. Zavadska saņēmusi 1000 eiro atlīdzību no Pfizer "par pakalpojumiem un konsultācijām", filmējusies reklāmas klipā par vakcināciju.

Raimo iesniedzis policijā iesniegumu par Rakus ārstēšanu no Covid.

eidis Reģ.: 07.11.2001
1 0 Atbildēt

Viņai darba līgums neļauj piestrādāt citur? Piemēram par aktrīzi..... Diezgan šaubos - dakteriem parasti ir privātprakses un citas vietas kur piepelnīties.

Volx Reģ.: 22.11.2018
2 4 Atbildēt

Interešu konflikta novēršanas likuma 17. panta nosaka, ka "Valsts amatpersonai ir aizliegts izmantot savu vārdu reklamēšanai, izņemot gadījumus, kad tas ietilpst šīs valsts amatpersonas amata pienākumos.

Reklamēšana šā likuma izpratnē ir jebkāda valsts amatpersonas personiskā vērtējuma publiska paušana par konkrētu komersantu, tā saražoto preci vai sniegto pakalpojumu, ja šī amatpersona par to saņēmusi atlīdzību."

Savā vēstulē mediķiem D. Zavadska raksta: "(..) Nav šaubu, ka vakcīnas pret Covid-19 izveide jau ir ierakstīta medicīnas zinātnes vēsturē – esam bijuši aculiecinieki milzīgu zināšanu resursu konsolidācijai visaugstāko humāno mērķu vārdā.

Ir noticis teju vai neticamais, un mūsu rokās – daudz agrāk, nekā cerēts – ir reāla iespēja, instruments, ar kura palīdzību iegrožot vīrusa izplatību."

Taču tas ir maldinošs apgalvojums. Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) mājaslapā norādīts:

"Vakcinēšanās pret Covid-19 ir droša iespēja sevi pasargāt no simptomātiskas (!) saslimšanas ar vīrusu". Tas nozīmē, ka tā dēvēto bezsimptomu saslimšanu un vīrusa izplatību vakcinācija neiegrožos

nordic Reģ.: 12.04.2002
0 0 Atbildēt

nu jau auzas atkal ar tiem 16%, tas vecuma grupā 70+?

eidis Reģ.: 07.11.2001
1 0 Atbildēt

16% NO SLIMNĪCĀ NONĀKUŠAJIEM (t.i. jau smagā stāvoklī esošiem). Franču dati liekas. Pie mums liekas cipari ir zemāki. Iespējms franči smagākus laiž slimnīcā

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
4 2 Atbildēt

Covid laiks gan ir svētīts pārtikas tirdzniecības jomai.

Pagājušā gada tirdzniecības plānu pārpildīju par vairāk nekā 400k eur Tiesa, ļoti palīdzēja Ukrainas tirgus, tomēr arī Baltija rullē ne pa jokam. Ar visu cietušo Horeca nozari.

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
2 1 Atbildēt

Piebildīšu, VISIEM pārtikas ražotājiem un tirgotājiem šobrīd ziedu laiki. CIlvēki netērē izpriecām, bet daudz ēd. Un daudz pērk

taaneko Reģ.: 30.07.2008
1 4 Atbildēt

iciks rakstīja: Paklau, GB12, visu laiku esi licies saprātīgs cilvēks, bet nudien esi kļuvis par īstu un ļoti uzbudinātu kovidiotu (tikai skatoties no citas puses). Kā tik kaut kas nepatīk, uzreiz spuras gaisā un vajag kategoriski pierādīt savu. Tikai "maskas, ziepes, 2m" vien pietrūkst.

Nu ko Tu piepisies katram vārdam? Ko es ne tā uzrakstīju? Pastāstīju, kāds mans skats uz neveselīgo satraukšanos un cik man zināms par covida gadījumiem tuvu cilvēku aprindās. Tu jau, protams, izdari no tā atbilstošus secinājumus.

Kā viņš var būt saprātīgs un kā gan neuzvilksies līdz histērijai, ja braukā ar BMW? Nezināji, ka šīs automarkas lietotājiem apkārtnes uztveres problēmas ir gēnu, vai pat DNS līmenī? Patiesība mājo viņā, un tikai viņā. Histēriski, ja kāds nepiekrīt viņu redzējumam.

Tādi paši truli lopi kā vegāni.

iciks Reģ.: 29.05.2013
2 1 Atbildēt

Var mums būt ar viņu domstarpības par šo covida jautājumu, bet lai sāktu dirsties iz šerijas "BMW braucējs = idiots"? Nu nez, nez.

Vai tik tas viss nerodas no zināmas skaudības, ka pašam nav tāda BMW?

taaneko Reģ.: 30.07.2008
4 5 Atbildēt

Nē nav skaudības BMW ir braukts pietiekami. Esmu no tiem, kas uzskata, ka BMW beidzas tur, kur sākas Alfa Romeo.

Kaitina šīs personas aprobežotība un histēriska sava viedokļa, kā vienīgā pareizā uzspiešana. Antikovīdniekiem ie vairāku viedokļu un novirzienu iemesli un tēzes. Kovīdniekiem ir viena- jūs visi esat muļķi jo valdība zin kā vajag.

Tāda pati citu viedokļu noliegšana, pat neiedziļinoties argumentos ir BMW forumos un vegāniskā dzīvesveida popularizētājos.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
2 1 Atbildēt

Vispār jau nē - esmu ne reizi vien kritizējis arī valdības lēmumus un nelēmumus. Nerunāsim par to, ka "antikovidnieki" līdz šim neko sakarīgu, ko likt pretī, piedāvājuši nav.

Bet šīs diskusijas kontekstā piesaukt auto marku, ar kuru oponents pārvietojas, gan ir aprobežotība. Bet, ja tevi kaitina, neviens taču neliek lasīt... es spēlēties ar lellēm un "nekaitinies".

taaneko Reģ.: 30.07.2008
1 2 Atbildēt

Varētu jau spēlēties ar tām lellēm, bet valdības lēmumi un blakus esošo sievieti negribas sāpināt.

Rakstura īpašību, uzvedības, un pasaules uztveres nianses- esar tām spēlējos un tas man nodrošina iztiku pēdējos 15 gadus. Zini kas ir lielākā BMW īpašnieku daļa? Jaunieši, policisti, militāristi un armijnieki- personas ar spilgti izteiktu "es" un "man taisnība"

GB12 Reģ.: 29.03.2011
3 0 Atbildēt

Nu jā, valdība pie visa vainīga...

Bet tā kā es neesmu neviens no tevis minētajiem, tad tas, ko te sarakstīji, ir tikai tavi aizspriedumi, nekas vairāk. Kas visu tevis rakstīto par manu necilo personu padara vēl ironiskāku... Nemaz nerunājot pat taviem tekstiem šīs diskusijas 37,lappusē, kur pats sāki meklēt kašķi un interesēties par "kūsu ap manu ozolzīli". Tās bija tās tevis piesauktās "vairāku viedokļu tēzes"?

taaneko Reģ.: 30.07.2008
2 3 Atbildēt

Lielāka daļa nav visi. Pofesijas minēju ar domu- vēlas parādīt savu vēlmi - esmu līderis, man ir vara. Tas ir kā dzīvot 1,5istabu dzīvoklī pie maximas, bet braukt 8 km lai iepirktos skajā.

Valdībai, kura it kā nosaka ko katram darīt ir jārīkojas, jo tādi ka tu- to gaida. Bet viņi nezin ko darīt, jo metodes kas reali palīdz Latvija nav pieņemamas, vai nevar atļauties. Nu tad izdomā visadas muļķības- ka tik būtu darbības imitācija.

kas attiecas uz to, kurš pirmais sāka- tavas domu vadlīnijas kļuva skaidras pēc tavas frazes- "labak lai valsti vada zaglis nekā idiots". Ta domā daudzi tev līdzīgie- un te nu mes esam.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
2 0 Atbildēt

Tu domā, lai labāk idiots vada? Bet, lai nu kurš tur arī lai labāk nevadītu, no tevis rakstītā sanāk, ka tu sāki piesaukt manus dzimumorgānus un to apmatojumu tāpēc, ka es it kā izteicu savu viedokli par to, kurš būtu mazākais ļaunums? Kā tas izskatās no tava "15 gadu rakstura īpašību, uzvedības un pasaules uztveres spēlēšanās" pieredzes skatu punkta?

Starp citu, vari iemest, kurā vietā esmu to rakstījis?

taaneko Reģ.: 30.07.2008
1 3 Atbildēt

Par izteicienu-PUBLISKI ATVAINOJOS- Tas nav tavs.

Par TAVIEM dzimumorgāniem un to apmatojumu- Valdība pieņem lēmumus. Lēmumi ļoti bieži ir nekādi, tikai lai būtu darbības imitācija. Tādi kā tu kliedz- "lēmumi ir jāpilda". Būs tev klaji absurds lēmums, bez jelkāda loģiska pamatojuma, tikai atsaucoties uz kko kkur. Tādi kā tu, mazākā ļaunuma meklētāji, būs pirmie izpildītāju rindās, un bļaus uz tiem, kas nevēlēsies nodarboties ar bezjēdzīgām darbībām.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
3 0 Atbildēt

Atvainojiens pieņemts.

Par pārējo - kāds tad sakars manam apmatojumam ar valdības lēmumiem?

Bet par darbības imitāciju nepiekritīšu. Piekrītu gan par to, ka tie lēmumi bieži ir nekādi - sasteigti, neizskaidroti, ar hvz, kādu segumu apakšā. Bet par loģiku runājot - nu, tā jau arī nav, ka "tikai atsaucoties uz kko kkur". Pārsvarā jau kaut kāds funktieris tam apakšā ir, tikai problēma tajā, ka tas netiek pietiekami sakarīgi izskaidrots vai arī no it kā labiem nodomiem fufelis vien sanāk. Un šad tad valdība jau arī ieklausās kritikā (piemērs bija tie paši frizieri, logūdens tirdzniecība benzīntankos u.tml.) Bet būtu dīvaini, ja valdība savus lēmumus pieņemtu, balstoties nevis uz oficiāliem padomdevējiem (šajā gadījumā - epidemiologiem), bet uz, piemēram, Pļaviņa vai Vakcīnrealitātes el vē publikācijām...

Bet par pildīšanu - nu, nekad nebūs tā, ka ar visiem valdības lēmumiem visa sabiedrība būs apmierināta. Kas vienam patiks, otram nepatiks, kas vienam liksies pamatoti, otram - bez loģiska pamatījuma. Un otrādi. No šī izrietot - kas tad notiks, ja katrs iedomāsies "heijā, šis lēmums man nepatīk, tāpēc es to neievērošu"? Anarhija iestāsies. Vai tas būs labāk? Vai tāpēc, ka lēmumiem liks virsū mīksto, kāds, izņemot pašu pārkāpēju, ilgtermiņā kaut ko iegūs? Patiesībā jau arī pats neko neiegūsi, tikai panāksi, ka, šajā gadījumā - nemazinoties C-19 izplatībai - ierobežojumi tiks uzlikti vēl stingrāki. Un zaudētāji būs visi. Kā jau te Kanibāls pareizi izteicās - šajā brīdī gudrākajam vienkārši būtu jāpiekāpjas.

Par mazāko ļaunumu? Varētu jau to nemeklēt, labprāt nemeklētu, bet diemžēl mums nekā labāka par mazāko ļaunumu piedāvājumā šobrīd nav. Un nekas neliecina, ka pārskatāmā nākotnē būs. Tu, protams, vari mēģināt ticēt Gobzemam, kurš, pēc paša vārdiem runājot, esot vienīgais, kurš šādā brīdī varot vadīt valsti, bet, ņemot vērā to, cik viņš jau ir samelojies, ir jābūt pagalam, maigi un toleranti izsakoties, naivam, lai viņam ticētu. Un vismaz pagaidām es, tā uz sitiena, nevaru iedomāties nevienu valsti, kurā populista nonākšana pie varas būtu ilgtermiņā nesusi kādu labumu iedzīvotājiem.

Šo visu es rakstu, vēlreiz atgādinot, ka nefanoju par valdību. Es nekad dzīvē neesmu balsojis ne par Vienotību, ne A/Par, ne arī par iepriekšējiem to evolucionārajiem priekštečiem (kas tur bija - Jaunais laiks, Citai politikai utt.) un arī negatavojos par viņiem balsot.

Ehhh, gari sanāca, atvainojiet jel.

taaneko Reģ.: 30.07.2008
0 1 Atbildēt

Ja valdība grib būt īsta valdība, lēmumiem ir jabūt pārdomātiem apdomātiem un efektīviem. Izvērtetiem un efektīviem. Nav japazemo vieni lai izdabātu citiem. Labak viens drastisks nevis 7 bezjēdzīgi. Jēgas būs vairāk un neviens neteiks- Un kāds būs nākamais lēmums? Laiks iet- rezultāta nav.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
1 0 Atbildēt

Par to drastisko es tev pat piekrītu, tikai, pirmkārt, kad tepat par to ieminējos, viens jau bezmaz histērijā krita. Nerunāsim par visādiem "brīvības cīnītājiem" un wannabe politiķiem, kas viņus uzkurina un piesauc visādus tur Zviedrijas piemērus...

taaneko Reģ.: 30.07.2008
0 3 Atbildēt

Un - TĀDA- tas ir kāda?

iciks Reģ.: 29.05.2013
2 0 Atbildēt

Jebkāda.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
5 0 Atbildēt

Interesanti, kādu ad hominem argumentu viņš izdomātu, ja pirms tā pusotra gada BMW vietā būtu paņēmis SEATu, Mersi vai jebko citu, uz ko tajā brīdī metu aci? Vai arī būtu turpinājis braukt ar Jaguāru...

taaneko Reģ.: 30.07.2008
2 2 Atbildēt

Seatu nenopirktu, vai ātri nomainītu, mersis jau sen būtu noplīsis un izmests. Ja tev ir jaguārs- pūlis tevi mīl. Ja bmw- pūlim tevi ir jāmīl.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
4 0 Atbildēt

Ja SEATam tajā brīdī būtu jau iznācis jaunais Leon, visticamāk, būtu ņēmis tieši to - universāli FR komplekācijā. Par mersi - kārtējie aizspriedumi, tāpat kā par BMW.

Tad sanāk, ja būtu man jaguārs palicis, tu mani "mīlētu"?

taaneko Reģ.: 30.07.2008
1 1 Atbildēt

Mīlētu- nez vai, bet tev taptu piedots daudz vairāk. Un ne jau no manis vai konkrēti no manis. no tiem kas uz ceļa.Protams pie nosacijuma ka, tas nebūtu indiešu jaguārs, bet kāds skaists 80-90 gadu un ja vēl sovrina versijā...

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Uz ceļa es vipendronus cenšos netaisīt - jaunībā izārdījos, tā teikt (ar saabiem, toyotām, opeļiem, nevis BMW), tā ka, man ar to problēmu nav.

taaneko Reģ.: 30.07.2008
0 2 Atbildēt

Seatu nenopirktu, vai ātri nomainītu, mersis jau sen būtu noplīsis un izmests. Ja tev ir jaguārs- pūlis tevi mīl. Ja bmw- pūlim tevi ir jāmīl.

650 Reģ.: 25.01.2017
0 1 Atbildēt

čorts, vairs neatšķiru kurš ir kurš- šis izskatās tā kā tepat upmalā nesen manīts ;phe ? cdn.cnn.com/cnnnext/dam/assets/201005114222-eric-trump-2019-file-exlarge-169.jpg

Pyra Reģ.: 21.12.2018
6 2 Atbildēt

Tagad sēžu dzīvoklī jau kopš 28tā Decembra ar mammu kurai konstatēja C19. Simptomi principā bija lēkājoša temperatūra, sāpošs kakls, liels nogurums un lēkājošs asinspiediens (šis gan no stresa). Pašlaik viss būtu labi, bet ir parādījies asmātisks klepus. Brālim bija vienu dienu temperatūra, un aizsmacis kakls. Man pašam viss labi.

Darbā kolēģēm un klientiem (gan jauni gan veci, aprūpes nams), kā nu kuram citam labi, citam smagāk, pāris vecie, kuriem ar veselību bija ļoti ļoti smagi aizgāja bojā. Ar vienu kolēģi sazvanījās, kura arī inficēta, tai augsts asinspiediens un nedēļu 39 temperatūra, nevar dabūt lejā.

Ar inficēto personu (pusšļukisi maska) runāja kādu minūti, ar to pietika, lai gan velkāja masku.

Fāterītim divas nedēļas kopā ar saslimušu draudzeni, nekas, tests negatīvs. Interesanta tā vīrusa izplatīšanās.

viencexperc Reģ.: 13.02.2017
2 1 Atbildēt

Nekas dīvains nav. Tā ir ar visiem vīrusiem.

650 Reģ.: 25.01.2017
0 0 Atbildēt

-ā,ja? Tu kādā pansionātā strādā? Pastāsti izvērstāk..

Pyra Reģ.: 21.12.2018
0 0 Atbildēt

Es nē, mamma, aprūpes namā.

650 Reģ.: 25.01.2017
0 0 Atbildēt

ā,skaidrs.Bet šis ir interesanti.Atelpas namā jau kopš marta ir tā, kā tur ir,bet darbiniekus pļauj kovids. Gan jau ka ir konkurss izsludināts, ka pieņem vel jaunus darbiniekus.Drīz darbinieku būs Vairāk kā iemītnieku. Līdzīgi kā visā LValstī. Jā.Hmm.

ZZZZ Reģ.: 26.02.2014
0 0 Atbildēt

st.Moritz bez ierobežojumiem un bez karantīnas.

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 1 Atbildēt

ZZZZ neatkāpjas, grib ievilināt kādu Šveices slazdā.

650 Reģ.: 25.01.2017
1 0 Atbildēt

Jā.Ok.Bet ierasties tur var vienīgi caur stratosfeeru.Jo tomēr ir karantīnas valstu saraksts.Lietuva tajā ir jau kopš decembra vidus un Čehija būs no 15.janv.Prottams, izmanīgākie lvieši to jezgu abbbraukt var caur kenigzbergu,baķkaminsku un/vai moldaaviju ;p -a,interesanti, ka turpat otrpus kalnam Livigno var vienīgi piedzerties un/vai izveikt kovid testu pa 50,-

uj,plet,jau karti biju aizmirsis- ka bez lietuvas braļukasosu starpniecības pat kenigzbergu nevar sasniiegt ;P

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
1 1 Atbildēt

Kādas domas, par ko Viņķelei pateica attā? Ja, manuprāt, vajadzēja sākt ar pašu galveno galma ākstu Kariņu

iciks Reģ.: 29.05.2013
1 0 Atbildēt

Velns viņu zina, bet man patiess prieks, ka viņa prom.

Man Viņķele allaž ir riebusies, arī vēl stipri pirms covida. Tāda subjektīva nepatika gan.

Volx Reģ.: 22.11.2018
1 1 Atbildēt

Saskaitot nulli ar nulli nekas nemainīsies. Vai tad nav redzams pēc slavenajām pētījumu receptēm, ka neviens īpaši neiespringst arī citās ministrijās. Nauda tiek apgūta un tāpēc nekas nemainīsies. Tojestj, valdība(Kariņš) nekritīs, tiek sameklēts viens malējais, ko nobarot plebejiem.

650 Reģ.: 25.01.2017
0 0 Atbildēt

Viņa apšaubīja p-Plānu.Pārāk vaļīgi izteicās.Nebūs te nekādas pielaides- bikses nost un šļircci dsā.Kā toreiz Morgunov-kgam vēsturiskās filmas par kaukāza gūstekņiem finĀlā.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
1 0 Atbildēt

Un vietā kuru? Nu, tā, lai, ņemot vērā savēlēto saJmas sastāvu, pirmkārt, valdība varētu stabili strādāt un, otrkārt, būtu kādas reālas izmaiņas un citāda covid politika...

GB12 Reģ.: 29.03.2011
2 0 Atbildēt

Bet Viņķeles vietā Pavļuts???? NOPIETNI?????

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Te es gribētu teikt tā - nosauc ko tu liktu vietā, un tad padiskutēsim par to vai pasākums ir pat tik daudz vērts cik "lappušu" tiks "sasmērēts" kaut kur internetā par šo tēmu.

viencexperc Reģ.: 13.02.2017
0 1 Atbildēt

Jebkuru. Viņai pat izglītība kaut kāda apšaubāma - "sabiedrības veselība".

Lēkā no vienas partijas uz otru, un meklē, kam atsūkāt. Ko viņa zin no reālās dzīves?

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Es par Kariņa jeb visas valdības aizvietošanu.

Bet par veselības ministru vari bāzt kuru gribi - nekas labs no tā tāpat nav gaidāms - nolaista medicīnas sistēma ir nolaista medicīnas sistēma.

P.S. interesanti, ja Pasaules Banka neko šajā jomā nebūtu rekomendējusi - kas un kā būtu noticis veselības aprūpē ...

viencexperc Reģ.: 13.02.2017
4 2 Atbildēt

Kā bābu var likt vadošos amatos? Domāju, ka pat nēģeris, vai mūsu valstī - čigāns, būtu labāks. Čigānam vismaz PMS nav.

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 0 Atbildēt

No twitera:Nu vismaz Ezerē regulāri tiek kontrolēti Latvijā iebraucošie auto. Radi dzīvo netālu no robežas un saka, ka praktiski vienmēr ir policija

Zzz varētu kādu Live uztaisīt, kad sadomās izrauties No Šveices apskāvieniem

650 Reģ.: 25.01.2017
0 0 Atbildēt

Zima..Kresķjaņin toržestvuja ,, nasipal sņeg na končik hуя : riekstukalns.lv/lv/web-kameras

WALA Reģ.: 19.06.2002
2 1 Atbildēt

Mans jau 2x tur bija, mazjai mācījām slēpot.

viencexperc Reģ.: 13.02.2017
1 1 Atbildēt

eidis rakstīja: Krastmalniekiem gan jau pielipa ievērojamā skaitā. Tikai šie to nespēja atšķirt no paģirām.

Un zemāk jau minēju. Kovids nav pārāk bīstams. Bīstami ir netikt iekšā slimnīcā kad tas ir gadījies bīstams. Vnk šis ir stipri virālāks par gripu un drusku augstāku letalitāti. Savukārt slimnīcu max = gripa. Attiecīgi skaitļi nesakrīt, lai brīvlaistu ekonomiku

Nebija nekādu krastmalnieku.

Viss tas pasākums bija fake news. Nebija nekāda pasākuma.

viencexperc Reģ.: 13.02.2017
1 2 Atbildēt

Volx rakstīja: Interešu konflikta novēršanas likuma 17. panta nosaka, ka "Valsts amatpersonai ir aizliegts izmantot savu vārdu reklamēšanai, izņemot gadījumus, kad tas ietilpst šīs valsts amatpersonas amata pienākumos.

Reklamēšana šā likuma izpratnē ir jebkāda valsts amatpersonas personiskā vērtējuma publiska paušana par konkrētu komersantu, tā saražoto preci vai sniegto pakalpojumu, ja šī amatpersona par to saņēmusi atlīdzību."

Savā vēstulē mediķiem D. Zavadska raksta: "(..) Nav šaubu, ka vakcīnas pret Covid-19 izveide jau ir ierakstīta medicīnas zinātnes vēsturē – esam bijuši aculiecinieki milzīgu zināšanu resursu konsolidācijai visaugstāko humāno mērķu vārdā.

Ir noticis teju vai neticamais, un mūsu rokās – daudz agrāk, nekā cerēts – ir reāla iespēja, instruments, ar kura palīdzību iegrožot vīrusa izplatību."

Taču tas ir maldinošs apgalvojums. Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) mājaslapā norādīts:

"Vakcinēšanās pret Covid-19 ir droša iespēja sevi pasargāt no simptomātiskas (!) saslimšanas ar vīrusu". Tas nozīmē, ka tā dēvēto bezsimptomu saslimšanu un vīrusa izplatību vakcinācija neiegrožos

"Vakcinēšanās pret Covid-19 ir droša iespēja sevi pasargāt no simptomātiskas (!) saslimšanas ar vīrusu".

Tas nozīmē, ka pasargāsies no simptomātiskas saslimšanas, jo no bezsimptomu saslimšanas nav vajadzība kaut ko pasargāt.

Vakcinācija pati par sevi neko neiegrožo. Var vispār neviens nevacinēties, bet visiem vīrusu izslimot. Tas būs pilnīgi tas pats. Tikai ar nelielām atšķirībām:

1) Būs daudz mirušo, pārpildītas slimnīcas

2) Daudz miruso no citām slimībām ( jo slimnīcas un ārsti noslogoti)

3) Tas būs ilgi. Skatos, ka daudziem, sevišķi tiem antivakseriem, patīk karantīnā sēdēt, un grib tā sēdēt mūžīģi, jo izslimojušajiem imunitāte rodas uz apmēram 8-10 mēnešiem. Jo nogaidīt, kamēr 1,9 miljoni cilvēku izslimos, turklāt, pēc 10 mēnešiem atkal inficēsies, būs ļoti ilgs, iespējams mūžīgs process.

4) Jebkurai dzīvai būtnei notiek mutācijas. Arī vīrusiem. Un ja mācījies matemātiku, zini, par varbūtības iespējamību. Ja slima 10 000 cilvēki, tad vīrusam ir 10 reizes mazāka varbūtība izveidot "sliktu" mutāciju, nekā, ja vīruss ir 100 000 cilvēku.

Vakcinācija PALIELINA izslimojošo skaitu. Ja potēs 70% cilvēku, vīrusam vairs nebs kur izplatīties, un tas var izzust vispār, vai cirkulēt reti, kā visas pārējās vakcinējamās infekcijas.

Tu vari būt nepotēts pret difteriju, jo difterija nav izplatīta tāpēc, ka potētie rada vairogu.

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 4 Atbildēt

Expert, man kko stāsti?

Antivaxeri raksta, ka potēties ir gatavi 30% populācijas. Dpilī, kur būs lielais maršs, 90% dakteru nav tam gatavi.

Bet vispār pēc potēšanās jāturpina nēsāt maska, izplatīšana tā pat turpinās

viencexperc Reģ.: 13.02.2017
3 1 Atbildēt

Nu ja 30% antivakseru potēsies, tad tas ir daudz. Sevišķi tāpēc, ka to debilo tāpat nav īpaši daudz.

Un ja cilvilvēks nesaslimst ( potējies, vai izslimojis), tad nenotiek infekcijas izplatība.

Bet maska jānēsā, jo to būtu grūti izsekot - kurš potējies/izslimojis, kurš nē. Katram bez maskas staigājušajajam prasīt dokumentu?

Redzi, kā notiek - tavi neizglītotie draugi nemāk izdarīt secinājumus, un tu viņiem tici.

Tu esi veikala apsargs. Veikalā ienāk 42 cilvēki bez maskām. Un saka, ka ir potēti, nesen izslimojusie. Kā tu zināsi, vai tie viņu dokumenti ir īsti, viltoti, un vai ir lietderīgi katram tādam skraidīt pakaļ.

Bet tev, un citiem debilajiem, patīk staigāt ar maskām un sēdēt karatīnā maksimāli ilgi. Laikam naudas nekad nebija nekur braukāt, un tagad prieks, ka neviens nevar.

darklight Reģ.: 29.10.2013
5 0 Atbildēt

Es esmu gatavs potēties. Nevis tāpēc, ka man to vajadzētu, bet, ja tādējādi varu piedalīties visa šī ārprāta izbeigšanā, tad varu sapotēties.

taaneko Reģ.: 30.07.2008
2 3 Atbildēt

Pēdējā neveiksmīgā vakcīna tika izstrādāta 2012 vadā pret kkādu drudzi filipīnās. Mirstība bija augsta 6%, it sevišķi bērnu vidū. Sapotēja tāpat pa fikso ar svaigi izstrādāto vakcīnu kkādu lērumu tautas. Nākamā drudža sezonā no komplikācijām nomira 20% no potētajiem. Ja nemaldos potēšanas entuziastus toreiz tiesāja un apšāva. Kovīdiņa mutācija, kura piemetās dāņu ūdelēm bija rezista pret jauno vakcīnu. Tapēc arī visus 2 miljonus šamējo kažokzvēru nolikvidēja. Neviens nezin kas notiks ar vakcinētajiem, ja kovīdiņš nomutēs uz nierēm, aknām vai uzacīm. Ir viedoklis, ka vakcinētie būs uzņēmīgāki un slimos smagāk. Tad arī paliksim bez ārstiem vispār. Vakcīnas izstrāde aizņemot 7-10 gadus, bet mums tak jārīkojas fiksi. Neveiksmīgas vakcīnas sagadās samērā bieži. Vajag tikai angliski vai krieviski ieguglēt. Ne jau pa velti tieši ārsti ar stāžu nelēkā aiz prieka par jauno brīnumtinktūru.

taaneko Reģ.: 30.07.2008
2 3 Atbildēt

Tici man, ka apglabāt kkādus 10 000 000 ir daudz lētāk, izdevīgāk un praktiskāk, kā uzsēdināt visu pasauli uz kādiem 3 - 5 gadiem stingrā karantīnā, maksāt visiem ar kautko par kautko lai būtu kur dzīvot un ko ēst. Tā arī naudas institūts var nobrukt bezgalīgi emitējot lai tik būtu ko izdalīt pabalstos. Tapēc sašpricējam kautkādas zālītes (jo arī placebo efektu neviens nav atcēlis) pieceļamies un ejam pelnīt un tērēt un kustamies, kustamies un kustinam ekonomiku.

Ne jau pa velti bitkoins tā palecies. Emitētajiem bezskaidras naudas miljardiem vajag kkādu segumu...

GB12 Reģ.: 29.03.2011
4 0 Atbildēt

He he, šodien feisbukā redzēju (man tur viens čoms arī tāds zvērināts kovidiots, antivakseris un vissirslikti īdētājs liek visādu figņu) "angļu valodā ieguglētu" un krieviski tulkotu video minēja tieši pretējo - ka tiekot gatavots vispasaules mēroga lokdauns... jūs, sazvērestības teoriju fanāti, dažreiz esat tik...

GB12 Reģ.: 29.03.2011
1 0 Atbildēt

Neviens arī nezina, kas notiks ar katru, kurš ar kovidiņu saslims un kā tas iespaidos tās pašas nieres un aknas. Bet ir zināms, ka iespaidot var visai traki.

"Neveiksmīgas vakcīnas sagadās samērā bieži..."

Cik bieži? Nu, tādas, kuras tiek līdz EMA akceptam?

taaneko Reģ.: 30.07.2008
0 0 Atbildēt

Un kurā mirklī rodas sajūta ka es bīdu kādu sazvērestības teoriju? Samērā bieži- tas ir tad, kad izgāžas ar skaļu blīkšķi un vērā ņemamu cietušo skaitu, jo neveiksmīgās versijas ar pāris desmitiem cietušo brīvprātīgo apkārt neviens nekladzina. Nu lūk.. Šādas neveiksmīgās vakcīnas ir bijušas gan pret poliomelītu, gan pret bakām. Poliomelīta vakcīnas upurus mēs neredzam, tie guļ pa mājām, bet, bakurētainie gan šur tur gadās. Protams ka pēc neveiksmīgas vakcīnas vēlāk top arī veiksmīga, bet tas ir vēlāk. Un vispār cik tad mums to slimību, pret kurām vajag vakcīnu? Tapēc uzskatu ka kļūda reizi 15_20 gados ir bieži. Un atkārtošu vēlreiz- beigās jau tā vakcīna sanāk jēdzīga, tikai izstrādes stadijā gadās notizloties. Reku krievi ar savējo vakcīnu savu prezidentu nepotē.

viencexperc Reģ.: 13.02.2017
0 0 Atbildēt

Arī izslimojušajiem daudziem saglabājas komplikācijas.

Vakcīnas izstrāde 7 gadi - tas ir "miera" laikā. Tas ir - uizņēmumi darbojas ar savām lietām, plus - izstrādā kaut kādas vakcīnas.

Šeit situācija bija cita. Visi pameta savus darbus, visadas valstu valdības deva naudu, lai vakcīnas izstrādātu ātrāk. Tā bija visas pasaules medicīnas prioritāte.

Un neveiksmīgas vakcīnas negadās bieži. Nevajag melot. Tas ir tāpat kā ar lidmašīmnu avārijām - ja gadās, tad tas ir skaļš notikums, jo tas ir izņēmums, nevis cikliskums. Tu dzirdēji par vienu notikumu filipīnās desmit gadus atpakaļ. un tev liekas bieži.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
3 0 Atbildēt

Māsīcu pirmdien novakcinēja. Šobrīd aste vēl nav pieaugusi.

nordic Reģ.: 12.04.2002
3 2 Atbildēt

FB bija vakcīnas pavadošais papīrīts, nezinu cik īsts, bet daži punkti kas mani neuzrunā vakcinēties: nodrošinātais aizsardzības ilgums nav zināms (varbūt tas īsāks par dabisko pēc pārslimošanas) ; vakcinācija var nenodrošināt aizsardzību visiem tās saņēmējiem; mijiedarbibas pētījumi ar citām zālēm nav veikti. Produkts izskatās ļoti jēls, būt par izmēģinājuma trusīti ( par baltu velti )galīgi nav intereses. Man jālieto dažādaszāles un būtu interesanti tomēr zināt kaut ko par mijiedarbību. Neesmu pret vakcinācijām, drošvien esmu saņēmislielāko tiesu no tām, ari pret gripu un ērču encif., bet šoreiz es pass. Drošvien darbs pieprasīs, iedošu medmāsai kādus €, lai to iedod kādam gribētājam aiz manis, man tik zīmodzīmodziņu, ja līdz tam aizies.

spainis Reģ.: 27.04.2006
3 1 Atbildēt

Pieļauju, ka šādā € došanas gadījumā, ja aplipsi un kādu aplipināsi, kurš vēlāk nomirs, iestāsies kriminālatbildība gan tev, gan māsiņai.

iciks Reģ.: 29.05.2013
0 0 Atbildēt

Un kā to pierādīs?

darklight Reģ.: 29.10.2013
4 0 Atbildēt

Kriminālatbildība tur ir jebkurā gadījumā. Lai arī izklausās tīri nevainīgi: "Es tur kādus eiro, un man tik ieliek zīmodziņu", īstenībā tā ir dokumentu viltošana.

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
1 0 Atbildēt

Bet Gobzems dibināšot partiju. Uz Zolitūdes drupām viņu izbīdīja vai viņš pats tur bīdījās, tagad šams uz Kovida panikas viļņa grib vēl kaut ko.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Pie tam, šodien, nevis... rīt.

viencexperc Reģ.: 13.02.2017
1 0 Atbildēt

Volx.

2 jautājumi tev:

1) Kas ir vakcīna?

2) Kā darbojas vakcīna?

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
2 0 Atbildēt

viņam šodien nav laika, jāgatavojas partijas sapulcei. uzvalkam bikses jāgludina un kurpes jāpucē

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 0 Atbildēt

Neatbildēšu, jo identiskus jautājumus es tev uzdevu par mēnesi.

Bet vispār mani satrauc kur to sāli dabūt un pultij vajag baterijas mainīt. Vakcīna mani personīgi vispār neskar, jo esmu jau izslimojis Covid.

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
0 0 Atbildēt

Tu vienmēr ar savu stulbumu esi plātījies internetā, vai tās ir kovid sekas?

GB12 Reģ.: 29.03.2011
1 0 Atbildēt

Nu jā, ir dzirdēts, ka dažos gadījumos kovid atstāj iespaidu arī uz smadzenēm un mentālo, tā teikt, veselību.

viencexperc Reģ.: 13.02.2017
0 0 Atbildēt

Jo es 100% pārliecināts, ka nezini.

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 0 Atbildēt

Bomzi, es arī 100% pārliecināts, ka nezini par mēnesi

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti