Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

iAuto Reģ.: 17.07.2001

Kāpēc tik traka ņemšanās ap koronavīrusu Covid-19? Cik tas ir bīstams!

 
raimondsm Reģ.: 22.05.2004
2 0 Atbildēt

Vai tautai ir jāievēro kaut kādi pasākumi, kas samazina COVID izplatību?

------------------------------

Ar konspirāciju teoriju pret konspirāciju teoriju.

Kas liek valdībām izdomāt jaunus pasākumus un ierobežojumus, aizņemties vairāk naudas un asāk vērsties pret noteikumu pārkāpējiem?

Noteikumu neievērošana.

Tātad tie brīvības cīnītāji ar savu tusēšanu, iepirkšanos kā izklaidi ģimenēm, masku nelietošanu un distances neievērošanu patiesībā paši izraisa situācijas pasliktināšanos.

Tātad .................

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
0 8 Atbildēt

Kasiņš ar sievu:

youtu.be/9aScPM9ZHHQ

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
11 9 Atbildēt

Patiesībā vēl nekad sabiedrība nav bijusi tik sašķelta, kā tas ir patlaban. Divas totāli pretējas nometnes, tie, kuri tic Covid un visam ar to saistīto (ierobežojumu - kādi tie pieņemti; slimības ārprātīgais risks un ekonomikas sagraušana) un tie kuri netic (kas tas viss ir tā vērts). Vieni akli seko valdības diktātam, darīdami itin visu, ko liek, citi tomēr izvērtē, domādami līdzi. Es teiktu, manis pēc lai esmu kovidiots pēc daža laba ieskatiem, man kovidiots būs tas, kurš vairs negrib dzīvot ierasto dzīvi bez lupatas uz sejas un maz-socializējoties

darklight Reģ.: 29.10.2013
5 1 Atbildēt

Es laikam līdzīgi kā tu. Daru visu, ko liek, bez vajadzības pa veikaliem nevazājos. Ja ko vajag, tad eju un neiespringstu. Ar tuvākajiem radiem satiekos, maskas nevelkam. Draugi gan pilnībā pazuduši no redzesloka, mans labākais draugs jau vismaz mēnesi vispār nav izgājis no mājas. Es tā nevarētu, jau pēc nedēļas sāktu psihot (ir pārbaudīts).

WALA Reģ.: 19.06.2002
2 0 Atbildēt

Manā gadījumā vēl papildu es arī izsveru vai ar radiem ir prātīgi tikties - gan paša, gan bračkas un viņa "ieprecēto" radu darba īpatnību dēļ. Visādi citādi līdzīgi.

spainis Reģ.: 27.04.2006
0 0 Atbildēt

Ar bračku satiekoties masku nevelku, jo bērni tā pat katru dienu kopā, šams dzīvo vienu stāvu augstāk. Bet pie senčiem neesmu bijis kopš augusta, tā arī vienīgā reize šogad, arī neplānoju braukt.

Ar draugiem tiekos āra treniņos un āra pārgājienos, nav tik traki.

Visādi citādi, nav jau grūti to masku uzvilkt ejot uz veikalu vai bērnudārzu, vai kur citur publiskā telpā.

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
5 2 Atbildēt

tu tiešām neaptver, ka šķeļ un skalda tikai politisku mēŗku dēļ? Valdība mums protams nav ideāla, un nekad tāda nav bijusi, bet skaļi sludināt, ka valdība, epidemologi, et al ir tīši kaitnieki - tas ir tikai ūdens liešana uz atklātu valsts nelabvēļu dzirnavām.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
9 7 Atbildēt

"...Vieni akli seko valdības diktātam, darīdami itin visu, ko liek, citi tomēr izvērtē, domādami līdzi..."

Un pēc šī teikuma jautājums, laikam jau retorisks - kura puse tad ir tā, kura to sabiedrību šķeļ? Un interesanti, ka tajā "otrajā pusē" pārsvarā dominē ļautiņi, kuri pat vārdus "alkohols" vai "stulbs" neprot pareizi uzrakstīt...

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
5 1 Atbildēt

Nekas tur nav sašķelts, kur nu vēl uz pusēm. Tā teikt nospiedošais vairākums ir par to, ka kaut kas ir jādara epidēmijas ierobežošanai un strausa politika tur nepalīdzēs. Beidzot ir sagaidīts tas brīdis, kad visi pretargumenti ir beigušies mirušo ir vairāk kā avārijās, gripas utt., pat Zviedrijas piemērs neder ar 2x augstāku mirstību un virzās gada rekordu kopējā mirstībā.

Par "lupatām" nevaru tevi iepriecināt, redzot cik labi tās ierobežo gripu, tad nāksies vien gripas sezonā to atkārtot, negaidot, kamēr rekordi krīt. Tā kā vairs nebūs "bezrūpīgās" ierastās dzīves, nāksies kļūt drusku atbildīgākiem.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
4 0 Atbildēt
eidis Reģ.: 07.11.2001
0 0 Atbildēt

Laikam jau nav īpaši precīzs tulkojums. Viņš teica, ka kursa korekcija bija vieglprātīga. Īpaši attiecībā uz vecāku cilvēku aizsardzību.

Avots te: www.euronews.com/2020/12/15/coronavirus-sweden-s-health-officials-misjudged-covid-19-resurgence-says-pm-stefan-lofven

Pie visa tā vēl tas avots skaitās tāds ar RU elpu. SE ofic. mājas lapās nekā tāda nav. Vismaz nevaru atrast

Par kursa korekciju gan šie teica jau iepriekš.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
4 0 Atbildēt

Par šo bija (gan ne tieši, ka jau atzinusi, bet problēmas uzskatītas un to, ka zviedri neievēro "rekomendācijas") arī vai nu BBC vai Bloomberg pirms kāda mēneša...

To, ka euronews būtu neuzticams avots, pirmo reizi dzirdu, godīgi sakot. Neesmu gan viņus īpaši lasījis...

eidis Reģ.: 07.11.2001
1 0 Atbildēt

Jau teicu - intuitīvi šķiet, ka skraji apdzīvotā valstī ar labu zinātnisko bāzi un likumpaklausīgiem (un arī izglītotiem) pilsoņiem, iespējams var izvairīies no slēgšanas. Uz LV tas neattiecas, jo trūkst 2 komponenšu. Mums atliek izmantot importa risinājumus

raimondsm Reģ.: 22.05.2004
1 0 Atbildēt

Klīst baumas, ka zviedru likumpaklausīgums pēc sasniegtajiem COVIDa rezultātiem ir samazinājies.

eidis Reģ.: 07.11.2001
1 0 Atbildēt

Bet SE gadījums ir īpašs - viņu naudas drukas regulācija ir ar ļoti vienkāršu formulu (kas ir lieliski mazai valstij) un tāpēc viņi īsti nevar kaisīt helikoptera naudu

spainis Reģ.: 27.04.2006
3 1 Atbildēt
GB12 Reģ.: 29.03.2011
1 0 Atbildēt

Labi pateikts (kaut arī ne visam var piekrist, bet, nu, vismaz sakarīgs viedoklis) ir līdz pirmspēdējai rindkopai. Tā Baltkrievijas piesaukšana ir demagoģija un pirksta salīdzinājums ar... nu, jūs jau ziniet, ar ko...

Volx Reģ.: 22.11.2018
4 3 Atbildēt

Man liekas, ka demagoģija ir vispār krastmalas pasākuma piesaukšana saistībā ar Covid izplatību.

WALA Reģ.: 19.06.2002
4 0 Atbildēt

NU kā gan citādi izskaidrosi, ka slēdzam tik visu ciet, bet paliek arvien sliktāk. Ja laicīgi paziņos ka "tie tur krastmalā vainīgi" pie Covid izplatības vienā daļā tautas tā "sēkla uzdīgs".

Tas gandrīz kā ar alni - piegājis pie upes dzer, krūmos mednieks - izšauj vienreiz - nekrīt, otrreiz - nekrīt, padomā -johadi jāiet acis pārbaudīt - nekādi nevar trāpīt ...

Alnis dzer un domā - dzeru, dzeru, bet paliek ar vien sūdīgāk, lai kam kaut kas ar ūdeni nav labi ...

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

To jau diez vai varēs kaut kad noskaidrot, jo kurš gan ies atzīties, ka bijis 12.12...

msh Reģ.: 16.04.2007
2 1 Atbildēt

Šorīt no rīta ziņās klausos ka Lietuvā pie varas tādi paši idioti kā pie mums - aizklapē ciet veikalus un pēc tam brīnās ka pēdējajās dienās pirms veikalu slēgšanas cilvēki metas iepirkties, sak, cik savādi ka kāds domā par bik tālāku nākotni.

Pie tā ka mūsējie arī sāk vilkt uz kaut ko tādu, apsveru domu rītvakar braukt iepirkties, ja nu gadījumā rītvakar kļūtu zināms ka ar piektdienu viss, kas nav pārtika vai benzīntanks ir ciet...

eidis Reģ.: 07.11.2001
3 0 Atbildēt

Domāju, ka aprēķins nav nemas tik vientiesīgs - 1 niknāks burziņš (t.i. gatavojoties lockdownam) vienalga ir mazāk kontaktu kā 5 mazākintensīvu burziņu (t.i. bez lockdowna). Neesmu iedzļinājies pūļošanas modelī, bet šķiet, ka tā varētu sanākt.

Tu jau arī rīt atrisināsi kādas 3 vizītes veikalā turpmāk

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
2 0 Atbildēt

Nē nu gan bik tālāka nākotne, vienu dienu uz priekšu. Tev arī kanniņa mašīnā, jo benzīns vienmēr beidzas negaidot, bet gāzi aizmirsi uzpildīt?

Laika uzkrāt krājumus bija daudz, bet kā vienmēr viss notiek tik "pēkšņi".

msh Reģ.: 16.04.2007
1 1 Atbildēt

Kādi uzkrājumi? Mērķa veikali - veloveikals, autoveikals, elektronikas nieku veikals, gultņi, depo nodot pa elektrības, instrumentu, skrūvju un krāsu sadaļām; jāpalūr vēl kas garāžā darās krāsu bundžās, ja nu sagribētos tandēmu nokrāsot bet RILAK veikals rastos esam kādu mēnesi ciet... Man ja ne katru nedēļas nogali, tad katru otro nedēļas nogali ir kaut kādu tehnisku sīkumu iepirkumi, te pietrūkst kaut kādas skrūves, te ričukam vajag kaut kādus uzlabojumus utt - a tu gribi uzkrājumus; ne man rocība ne telpa turēt mājās noliktavu...

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
2 1 Atbildēt

Kā reiz tie ierobežumi ir pret tādiem pāķiem, kam hobijs nevar pagaidīt. Tie sīkumu tak tev var mēnesi vai divus pagaidīt. Krāsas redz vienam gribas paostīt. Saprastu golpu skatei jāgatavo un jāmetina atkal...Skuju tu neesi pilsētnieks, ja Depo ir brīvdienu atpūtas un retrīta vieta.

msh Reģ.: 16.04.2007
1 1 Atbildēt

Vaļasprieks? Nesaprotu ko tu tur murgo, laikam dari vienu no pāris lietām ko dižpilsētas sprukstiņš vulgaris var darīt ārpus darba laika, lieto kaut ko apreibinošu - šajā tofikā lasāmie tavi spriedumi par "pāķiem" ka tuvākais ko esi viņiem bijis tuvumā varētu būt kāda Mārupes robeža, bet kad sadzeras vai kaut ko iešņauc - tad viedoklis tev ir. Redzi, man te ir mazliet vairāk par dzīvokļa četrām iekšsienām, vēl jāuztur pāris velosipēdi braucamā stāvoklī [atšķirībā no tevis, nejūtu piedūrienu dienā noiet 8 km], ak un jā - tā nu ir nejauši sanācis ka ja man aptrūksies kādi ar vadiem un lodēšanu saistīti materiāli, tad to mēnesi divus var nākties gaidīt kādiem citiem cilvēkiem, jā, ar mašīnu kura jāgatavo apskatei - nu vai ar kādu citu tehnikas vienību.

Jā, Depo ir baigā nedēļas nogales atpūtas vieta, ja tur, nesteidzoties, tiek pavadītas 15-20 minūtes... Ja nu akurāt šo titulu man vajadzētu iedot kādai vietai, tad es to dotu vienam šrotam, kur es tiešām reizēm mēdzu pavadīt pāris stundas sestdienā kaut ko ārdot ārā. Jā, runājot par šrotiem - kā reiz par mašīnas detaļām es neesmu iesprindzis - jaunas detaļas internetveikalos gan jau nopirkt varēs, un ja vajadzēs šrotu detaļas - ja vajadzēs, viena šrota vārti man atvērsies, nemaz nešaubos.

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
3 1 Atbildēt

Pēc apraksta esi vien tu tipisks pilsētnieks, kas plāno vien dienu uz priekšu un dzīvo vien četrās sienās. Nu un taviem kaktu biznesa klientiem ar to ir jarēķinās, ka var nākties gaidīt. Lauki man ir dažādos attālos Latvijas stūros izņemot Latgali un jā visur tauta ņemas apmēram līdzīgi čibina savus šrotus no citiem šrotiem, bet kad šrots vai traktors atkal iet tad brauc gāzi grīdā palekdamies un atkal jālabo. Un ričuks kas katrus 8km jālabo vien ir ko vērts.

eidis Reģ.: 07.11.2001
0 0 Atbildēt

Tādi mēs latvieši esam. Un tādēl kapacitāti slimnīcām nevar palielināt

www.lsm.lv/raksts/zinas/latvija/privatklinikas-cina-pret-covid-19-visticamak-nevares-palidzet-ar-personalu.a385631/

650 Reģ.: 25.01.2017
2 1 Atbildēt

Jajajā,lai tik brauc,lai visu iepērk,grābj tik ciet- kamēr var un ko vien var un daudzmaz ir/ko.Vēlams ar "pa 50%" aizpildīto sabrtaransu, kur Katram DablaĒbam "pienākas" pa 15m3 pirdienbrīva veselīga gaisa;000D.

Kam nesanāks neko iepirkt un kurus neapmeklēs salavecis - lai p/is 20jājā uz vistautas sapulci.Līdzīgi tiem dalbaijjobu bariem, kuri toreiz pavasarī azpīsa visi korī uz Saulkrastiem.Tad būs ok.

Tad ekrānā nostopā rēgojošies dablaĒbi savukārt varēs pamattot dajebko.Katrs lohs un jebkura hyijņa šobrīd ir matterīgi svarīgi.Dāvanas būs visiem- kā taj krieva pantiņā par ģeduška/maroz padarkiem- komu čo, komu ņičo, komu h/uj čerez pļečo....

Volx Reģ.: 22.11.2018
1 5 Atbildēt

20 tajā tautas sapulci vadīs taksists Jānis, jo Staķis esot aizliedzis Raimo vadīt

650 Reģ.: 25.01.2017
1 2 Atbildēt

Jā, labāk ja no lietuvas vai b-krievijas izīrēt to passākuma vadītāju.Kamēr mahimā viss lentenis izpirkts un vietējie virsdiriģenti uc masveida mēdītāji cieš badu.Lietuviešiem senos laikos esot bijis tāds slavens riteņbraucējs,Jānis Pimpis..

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 3 Atbildēt

Tikai glumie liberasti nespēj saprast ka epidēmijas apturēšanai vajadzīgs terors

Asiņains terors

Nekavējoties jādekapitē bezmaskaiņi

650 Reģ.: 25.01.2017
1 1 Atbildēt

Protams, ka terrors.Lohiem reku 3x/d ziņo par riepu massveida matter millimetra pārbaudi vpilī,jmalā uc dsā.Pirtīs un spirtazālēs izplatās Nāve.Burtiski pļauj, cilvēki bariem krīt kā mušas,ārā pa logiem ar visiem trennažieriem un gantelēm rokās..Bet Neviens visu šo laiku nav "paziņojis", kĀ tiek pildīts noteikums par sabtranasa 50% uzpildījumu.Jā.Va ne,cien.Lohi?

Lietuvā manīgi cilvēki jau šodien lavās iekšā Palangā- jo aizsistas vietas svētku ļembastiem.Viens prdass žēlojās, ka viņš esot ierobežots Dāvanas iepirkt.Milānā gan viss pa smuko- viss smaida un spīd,maskas katram, bet trottuāra aizpildījums gan tuvojas max projektētajam..Nekādi nevaram shito ikgadējo Maucību ne atcelt, ne vairs no tās kaut daļēji atteikties.Ja nav dāvanu- viss ir dsā.. ;p

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Pastāsti sīkāk par to Palangu; ziņās dzirdēju ka leiši to taisās pastiprināti kontrolēt...

viencexperc Reģ.: 13.02.2017
4 7 Atbildēt

man gan zināms smiekls par šito un 25 aukstajiem šodien.

Atceros, kādas slavas dziesmas dziedāja tie debilie, kad notrieca eiropas miljardus. Staigāja un plātījās, kādi malači - ieviesa karantīnu, kad bija 15 inficētie. Skanēja fanfaras, kritizēja Baltkrieviju, citus - mācīja - re, kā vajag...

...tikai nianse tāda, ka pavasarī, kad lokdauni atcēla - inficēto skaits bija...23. ( pirms lokdauņa - 15)

Tagad ir nolikti īstajā vietā, kur arī bija.

Šajā mazapdzīvotajā, nabagmājā vidējais inficēto skaits uz 1000 iedzīvotājiem - virs Eiropas vidējā.

Ceru, ka tās viņķelas, kariņi arī noliks karotes. Ja vēl viss sasmakas blioks ar saviem proliem, tad varētu vispār dziedāt slavas dziesmas covid.

Es pat izdomāju jauno himnu:

Kovids svētī Latviju...

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
4 1 Atbildēt

No kurienes tev ir zināmi cik reāli bija saslimušo? Ne jau pēc šiem plikajiem cipariem vadās epidemiologi.

Tur tas aprēķins ir drusku uz priekšu, bet ko nu tur skaidrot kādam, kam logaritmiskais grafiks ir raķešu zinātne.

650 Reģ.: 25.01.2017
0 2 Atbildēt

Tu jau tāds kā mums z-nātnieks/p-ētnieks, ok, tak klāj vaļā! -kad beidzamoreiz ar sabtransu brauci? Ir tev ienākušies reālie dati par 50% aizpildījuma ievērošanu?? Kam ir? Kur minēEts?

spainis Reģ.: 27.04.2006
2 0 Atbildēt

Braucu ar vilcienu rītā un vakarā katru dienu. Virs 50% aizpildījums bija labi ja septembrī, oktobrī. Kad sākās panika, aizpildījums ir stabili zem 50%. Pirmskovidā šajos pašos reisos kājās stāvēja.

650 Reģ.: 25.01.2017
2 2 Atbildēt

A tu pabrauc ar maršruttnieku.Kurš nāk reizi pusstundā.Nupat, pirms pāris dienām, esi mēģinājis?Vai piem ar pilsētas autobusu pa jūrmalu- gar to vietu, kur nupat Riepas pārbaudīja.Vai kopā ar penzionāriem pastāvi vējā/salā pie pasta nodaļas durvīm garā rindā.Tur,plet, veselība pa drirsām un ausīm salien visiem iekšā.Jā.

Pirmskovidā kājās stāvēja- nu protams, kaut kādā veidā taču vajadzēja apmainīties/samainīties ar pattogēn muttācijām.Žēl, ka martā/zeptembrī nebij armeja ielās un 10k testu/diennaktī, va ne, cien.Lohi?

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
2 3 Atbildēt

Ar sabtransportu tagad brauc tikai tie kam patīk riskēt, tas ir galvenais izplatīšanās vektors, tur pat maskas nelīdzēs.

Bet par aprēķinu katram saslimušajam ir klāt arī datums kad aptuveni viņš ir saslimis, tas kas ir šodien notestēts nenozīmē, ka viņš šodien saslimis, tā kā elementāri ir pamodelēt situāciju 2 nedēļas uz priekšu un atcelt lockdown, lai gan it kā "saslimušo" uz to brīdi ir vairāk kā brīdī kad lockdown tika ieviests. Pie tam kad ieviesa ierobežojumus, tad nebija tik aktīva testēšana un skaidrs, ka reāli saslimušo ir stipri vairāk. Nevajag jau ārstus uzskatīt par tādiem pašiem idiotiem kā internet sekspertus.

Auto saslīdēšanu arī kontrē pirms ir iebraucis grāvī un pārtrauc mirkli pirms auto iztaisnojies, te gan coviditioti iesaka vispirms sagaidīt kad auto iebrauc grāvī un tad vilkt no grāvja ārā tā ir daudz interesantāk un var uz savas ādas vairāk izbaudīt action.

650 Reģ.: 25.01.2017
1 0 Atbildēt

Ā, vattureko, ak ta tā gan.Prottams, ka ar sabtransu brauc turīgākie un risku mīlošie.Prottams, ka to lietojošajiem Lohiem ir brīva izvēle- tie taču var vienkārši nelietot und iet hanuj ,kājām, vane?

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
1 0 Atbildēt

Lai iet kājām, kas cits atliek, agrāk cilvēki staigāja garus gabalus tepat pa Rīgu un nekas, redz kur Timrots pat parādija ka tā ir ātrāk. Bet vispār nesitiet ziņotāju.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 1 Atbildēt

Cik desmitus vai simtus kilometru lai iet ar kājām?

dubis Reģ.: 21.10.2019
2 0 Atbildēt

Viens 100m nevarēs aiziet kājām jo wnk pakaļa par smagu priekš sava ego(nerunāju par cilvēkiem ar jebkādām veselības problēmām). Citi pa 5-10km iet, kas normālā tempā ir stundas jautājums. Ko nu tur skaidrot, kam veselību žēl un nav pokuj uz c19 tas meklē variantus un atrod, kam pajāt, tas pretī tikai atčīkst. Kam reāli nav citu variantu, tas samierinās un pa pasauli nebazūnē cik viss slikti. Loģiski, ka valsts katram indivīdam nevar ne auto, ne degvielu, ne amortizāciju uzturēt.

msh Reģ.: 16.04.2007
1 1 Atbildēt

Pieņemot tas man, es prasu cik desmitus vai simtus dienā var noiet. Mana sieva, piemēram, dotajā momentā nedēļā ar sabiedrisko transportu nobrauc ap 1k km...

ZZZZ Reģ.: 26.02.2014
2 0 Atbildēt

Lai cik tas neliktos dīvaini bet pēc 1.pasaules kara cilvēki gāja no Rīgas apriņķa ar kājām pie braļukām pēc maizes...

lynx85 Reģ.: 21.12.2005
4 0 Atbildēt

Lai cik dīvaini tas neliktos, kādreiz malku cirta ar cirvi, un dēļus tāpat tēsa. Un grāvjus raka ar rokām un lāpstām. Un?

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
0 0 Atbildēt

Nav jau risinājuma tāpēc atliks vien tik slēgt ciet. Sabiedrisko transportu izgudroja vīrusi ātrākai sevis izplatībai. Vēl lipīgām slimībam ir raksturīgi iefvesmot savu nēsātāju, ka tik slikti nemaz nejūties un vari iet uz darbu.

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
4 5 Atbildēt

Visam piekritīšu, vien sliktu nevienam nevēlēšu.

Conqueror Reģ.: 15.10.2002
3 2 Atbildēt

nekam nepiekrītu, visiem vēlu to labāko

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
5 2 Atbildēt

Māri, lūdzu ievies emocijikonu ar paceltu vidējo pirkstu

www.tvnet.lv/7135110/pvo-mudina-svetkos-gimenes-loka-valkat-maskas-un-cik-iespejams-svinet-ara

Muhhhhaaaaa

WALA Reģ.: 19.06.2002
2 0 Atbildēt

Dīvaini ka neliek pārvākties uz plašākiem apartamentiem, ka neliek gulēt ar sievu vai mīļoto 2 nošķirtās istabās, mazgaties, pirst un dirst katram atseviškā telpā, spermu nodot un izdalīt tikai mēģenēs utt. utjpr. ...

Un deputātiem vajadzētu aizliegt vairoties, jo tas ir kaitīgi tautas garīgajai veslībai ...

Es droši vien vēl varētu kaudzi ar muļķībām izdomāt ... kas ja iedziļinās - nemaz ar tādas pilnīgas muļķības nav, tik tas ka gudri dirst, nav malku cirst ...

GB12 Reģ.: 29.03.2011
5 0 Atbildēt

Vispār jau, tā ir PVO rekomendācija, nevis "deputātu"...

Un tikai rekomendācija - to tāpat ieviest nevarētu, ja vien katrā miteklī nebūtu pa "tālekrānam" - kas lasījuši Orvela "1984", sapratīs...

spainis Reģ.: 27.04.2006
2 0 Atbildēt

Mūsu bāleliņiem ir cieta tendence no tālzemēm nākušās rekomendācijas pārvērst par obligātu pasākumu.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
3 0 Atbildēt

Ne vienmēr... Tad, kad pagājušajā krīzē vairākas starptautiskās organizācijas aicināja Latviju padomāt par grūtībās nonākušiem kredītņēmējiem, īpaši, hipotekāro, tad mūsējie neklapēja ne ar ausi... vienīgais, kas tika plus mīnus kaut cik sakarīgi izbīdīts, bija maksātnespēja privātpersonām, bet arī ne jau pateicoties valdonībai... un tas ir tikai viens piemērs... Bet, pat, ja arī ieviestu kā obligātu, kā viņi to domā izkontrolēt?

eidis Reģ.: 07.11.2001
1 0 Atbildēt

Mana sabojātā iztēle saka, ka tas viss ir korupcija - pag krīzē bankas lēmējvaras dalībniekiem maksāja vairāk kā aizņēmēji ar apgrūtinātu fin. sit, tāpēc tāds lēmums.

Šoreiz par palīdzību mēģina izspiest kautkādu pateicību, tāpēc tik milzīga kontrole un stīvs process. Tas, ka tas pilnīgi grauj ticību veiksmīgam iznākumam, ir otršķirīgi.

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

PVO tēmēta rakstītā pirmā daļa.

Par deputātiem - tas vairāk tēmēts uz to "paspriedīsiem slēpti" kādus sūdus tautai atkal uzgāzt uz ziemīšiem. Tam plānam par to kas notiek pie noteiktiem saslimstības līmeņiem un "gultu" aizņemtības bija jābūt jau vēlākais vasarā, nevis tagad kaut ko fiksi, fiksi uzļepīs, un tad fiksi fiksi atkal būs jālabo ātrumā ietvertās muļķības, kā gadijumā ar to DUS ierobežojumu sviestu. Būtu bijis plāns vasarā, sen tauta jau būtu lažu izņirgusi, to būtu spējuši salbot, visi savus plānus būtu sabīdījuši uz ilgākiem laika periodiem, liela daļa visam jau sen būtu gatavi, un vispār nevienam nekāda stresa nebūtu - bet tagad atkal viss ir par vēlu, ar stulbībām kuras pat diezin vai kās spēs pa brīvajām dienām labot utml.

P.S. pēc lielas korporācijas ar ko strādājam jau zinu, ka tur praktiski varēs "gaismu izslēgt"neviens nestrādas, un visi kuriem būs problēmas ar konkrētas korporācijas produktiem - "sūkās ledu" ( nu labi ne tik traki, bet nu problēmas būs stabili, gan ar piegādes jautājumiem gan visu citu). Un pats interesantākais, būs gada sākums ...

eidis Reģ.: 07.11.2001
0 0 Atbildēt

Vasarā gan nekas nesanāktu - tautai jau arī bija poh, ne tikai Viņķelei. Bet nu labāku tulkojumu importa soļu shēmai jau varēja mierīgi savākt un sagatavot.

Iepriekšējā krīzē jau arī daudz garantijas un uzturēšanas saistības pazuda dēļ bankrotiem. Mums jau ir trenniņš pazudušam neuzmācīgam servisam

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Es nedomaju ka kāds kaut kur pazudīs, bet lai tie paši deputāti varetu strādāt un kaut ko.pieņemt ir parītis IS, bez kurām būs pakaļā, un tam visam vajag rezerves daļas, jo diemžēl dzive ir paradījusi ka pat klastereti "on premise" risinajumi ir ar problēmām ja viena puse izlido. Mums praktiski nav nevienas nedēļas kad kadam kaut kas nebūtu jāmaina, un tās ir sistemas kas sākas no vairākiem.simtiem tukstošu EUR.

Un rezerves dalas un uzstadīšanu mums trāpa vairākas valsts iestādes, televīzijas, bankas, loģistikas kompānijas utt.

spainis Reģ.: 27.04.2006
3 0 Atbildēt

Vasarā nebija laika, bija jāšeptē pa Rīgas vēlēšanām un jāpriecājas cik viss smuki.

Conqueror Reģ.: 15.10.2002
1 1 Atbildēt

uh, kā šturmē veičus

msh Reģ.: 16.04.2007
0 4 Atbildēt

Vakar vakarā mana vecmāmiņa man novēl saķert kovidu, manas nepareizās attieksmes dēļ. Apsēžos pie datora, atveru golfkluba spamu, a tur, tofikā kuru lieto padsmit savstarpēji nesaistīti cilvēki, panesies kovids - viens uzrakstījis ka saķēris kovidu, temperatūra bik staigā līdz 37 un nokrīt, otrs saka laipni lūdzam klubiņā, un ierēc ka tagad var ēst negaršīgas lietas un dzert lētu šmigu, jo garšu nejūt - piesakās trešais, kurš sēž karantīnā kā draudzenes kontaktpersona un, pēc tā ka uz vienu dienu bija pazudusi oža, spriež ka pats arī kovidu izslimojis, un piebilst ka abiem vecāki bez īpašiem sarežģījumiem arī izslimojuši.

Tāds nu ir tas šausmīgi briesmīgais nāvējošais kovids - ja šis cirks nebūtu valdības interesēs, valdība pilnīgi mierīgi varētu stumt pozitīvo tēmu, jo statistika, bez šaubām, to pieļautu.

eidis Reģ.: 07.11.2001
2 1 Atbildēt

Nu tad stāsti:

1. kādas tajā kovidā ir valdības interese. Ko tieši var iegūt no šī bardaka;

2. Kāpēc tu (un citi tavi līdzdomātāji) ievēlējāt valdību, kas ir PRET tavām interesēm;

3. Kā tad būtu pareizi jārisina lai būtu tavās interesēs

msh Reģ.: 16.04.2007
1 1 Atbildēt

1. Tev klapes uz acīm vai kā? Naudu un varu! Kā bez kovida būtu paņemti četri miljardi? Pie viena, re cik ērti - var taisīt sūdus, un ja kādam tas nepatīk - var domāt par protestu aizliegšano, jo, lūk - kovids! Ideāli. Un skatoties kā strādā panikas sēšana uz pensionāriem, man ir aizdoma ka Jenotība un PARisti visdrīzāk pat nākamreiz tomēr tiks ievēlēti...

2) Jā, ievēlējām valdību, tiešām? Jā, partija par kuru es iemetu urnā divas balsis atrodas valdībā, bet redzamākais [vismaz priekš manis] tās ministrs gan mēdz runāt muļķības, bet ne ar kovidu saistītas. Bet kas par šo tēmu daudz runā - paKariņš - par Jenotību es nebalsoju - un Faķele - par PARistiem es arī nebalsoju; abas tās partijas es labprātāk redzētu degam elles liesmās vai sēžam aiz restēm nekā valdībā. Un to, par ko atdot savas divas balsis, es biju spiests izvēlēties pēc izslēgšanas metodes, lai balsotu par mazāko ļaunumu, jo nekā jēdzīga par ko balsot nav, jo kā Bradypusis trāpīgi norāda, mums ir padsmit vienas ideoloģijas pasrtijas - ko man bija darīt, nebalsot nemaz vai iemest tukšas aploksnes?

3. Kā? Nesēt paniku un netaisīt debīlus ierobežojumus.

eidis Reģ.: 07.11.2001
0 0 Atbildēt

1. Aha vēl viens aptaurētais. Kāds sakars ierobežojumiem / slimniekiem ar Krīzes naudu? To naudu: 1. Nelimitē; 2. Plāno ekonomisko seku pārvarēšanai. T.i. sekām eksportā, viesnīcās, tūrismā, importā. Pašpatēriņš kāreiz NAV jākompensē. A kompensējamās daļas attiecas uz notikumiem ES. Tātad naudu būs neatkarīgi no lokāliem ierobežojumiem un slimo skaitu.

A ja būs slikti, tauta no šejienes pamuks. Tātad arī vara ne visai sanāk.

Stulbi tātad tavus mērķus realizēt:

2. Kur tava PAREIZĀ partija tad? Kāpēc neveido?

3. Nu tieši kā?

msh Reģ.: 16.04.2007
0 1 Atbildēt

Tieši tā, to naudu neierobežoti mētā uz visām pusēm. Uzskatāms piemērs bija tās naudas došana LDz, kam nebija nekāda sakara ar kovidu. Bet jāatdod tā nauda kādreiz arī būs - nu, vai apmaiņā pret kādas daļas parāda norakstīšanu vai nu jāatdod kādiem lielbiznesmeņiem vērtīgāko kas vēl šajā valstī palicis, vai, varbūt, jāieved kādi tūkstoši "bēgļu". Tavi sapņi par to ka iedos naudu un pēc tam parādus norakstīs ir maigi izsakoties naivi; kādi savādi labdari, man, davai, arī iedodiet kādas 20 štukas un parādu norakstiet, būšu pateicīgs līdz mūža galam; ā bet izrādās ka tie, kam nauda ir, tomēr nav tādi muļķi lai ar to mētātos bez cerības no tā gūt kādu labumu...

Tauta jau arī pamuks, tev ir kaut mazākā ticība ka robežām atveroties nepanesīsies trešais emigrācijas vilnis?

Tēma par mūsu politisko sistēmu un nespēju to mainīt ir jau pietiekami izdiskutēta, nevēlos to vēl grozīt

Tieši ko kā? Tev tas liekas loģiski un saprātīgi ka, paklausoties masu mēdītājus, sanāk ka viss ir pizģec, esam galīgā dirsā, apmirsim visi, slimnīcās viss pilns, ir tikai kovids, nekā cita bez kovida arī nav?

eidis Reģ.: 07.11.2001
1 0 Atbildēt

Būs jāatdod stipri mazāk. Būs nikna drukāšana un esošā eirika vērtība pakritīs. Tāpēc ir idiotiski vilkt jostas, jo šie nedaudz satuapītie dārgie ēriki bū krietni lētāki un nekādi nevarēs spēkoties ar de rīcībā esošajiem sadrukātajiem. Resp. tu teici pareizi, tikai otrādi.

Pamukšana kāreiz saistīta ar naudas kaisīšanu. Ja 2009 būtu pakaisījuši celtniekiem, tie nebūtu aizmukuši.

Es sapratu, ka tev nepatīk esošie lēmumi, tikai es nesaprotu kādi būtu koviddrošie un tev patiktu. Šeit droši var minēt

msh Reģ.: 16.04.2007
0 2 Atbildēt

Kas tev skaitās "koviddroši lēmumi"? Ar stulbiem iepirkšanās ierobežojumiem uztaisīt cilvēku pulcēšanos veikalos? Uzskatāms piemērs - šmiga un ļuļķi - kā saslimšanu ar kovidu samazina aizliegums tos tirgot nedēļas nogalē? Visdrīzāk nekā. Toties nu piektdienā ir čupošanās veikalā, jo jāsapērk šīs lietas nedēļas nogalei, vajadzēja vēl ko citu tajā veikalā vai nē. Neļāva citu veidu veikaliem darboties nedēļas nogalē - aizziet, piektdienās čupošanās @ Depo - tas arī bija koviddrošais lēmums, ja? + citi citplanētiešu "koviddrošie lēmumi" + visādi meli, nu zajebis, prieks kur tu rodies. Tikko lasu ka paKariņš kārtējo reizi samelojies - pirms dienas teica "nē nē, pārvietošanās ierobežojumi nebūs" un nu jau dziesma ir ka "jādomā par pārvietošanās ierobežojumiem".

Kāpēc kaisīt celtniekiem ja var pakaisīt paši sev?

eidis Reģ.: 07.11.2001
3 0 Atbildēt

Klausis nu tak pasaki kā veicināt distancēšanos.

Pgdm tikai krāšņi dzirdams kas nepatīk / ko nevajag darīt. Bet kautko jādara.

Nu bet es jau saki, ka šis emigrācijas vilnis nav predefinēts. Tas atkarīgs no atbalsta pasākmiem. Bet vispārīgi - celtnieku padzīšana apgriež budžeta ieņēmumus ilgtermiņa. Tā ka par šo var padomāt. Bet, protams, vienkāršāk ir neko nedarīt un tirgotes ar ietekmi pabalstu dalīšanā. Bet ne ilgtermiņā izdevīgāk. Pat zvērinātam korumpantam

WALA Reģ.: 19.06.2002
2 0 Atbildēt

Dzīve gan nesastāv no 3 personām un viņu vieglajiem simptomiem - kā saka dzīve ir krietni vien sarežģītāka. Un tas kāds būs viedoklis par šo visu atkaŗigs no "burbuļa" kurā dzīvo.

Mana sieva piem. šausminās par to kā slimnīcā ielikts večuks ( laikam kaut kāds draudzenes vai kolēģes tēvs) ar plaušu karsoni, saķēris Kovidu, un tā teikt "izstumts" lai pats cīnās kā māk bez aparātiem utml. ( Es nezinu cik tas stāsts vispār ticams, un cik pat iespējams ticams, bet večuka veslību vispār nekas neapdraud).

Bet nu tādi stāsti kuri patiesībā neko nedod ir pilna pakaļa, jo cik dažādi būs cilvēki - tik dažāda būs pieredze, sekas un pat mirstības iespējamība ...

kolumbs Reģ.: 27.12.2005
1 0 Atbildēt

Tā ir laba ziņa, ka lielākā daļa pārslimo viegli un tikai 10 - 15% vajadzīga palīdzība slimnīcā.

Veiksme tiem aprakstītajiem, ka viss viegli, bet tas nenozīmē, ka nav citi, kam ir smagāka izslimošana.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
3 3 Atbildēt

Draugi, kam jūs to skaidrojat?

650 Reģ.: 25.01.2017
3 0 Atbildēt

Vienīgais, ko te tagad var "ieteikt", ka katram savu iespēju robežās darīt savu Darbu (iespējams, lai kādus citus iepriecinātu)- kā būs, tā būs.Baumu jau pārāk daudz,pie visām tāpat grūti būs pieskaņoties.

-msh jautāja par Lietuvu- nu jā, tur būšot tie 250 mobilie policijas posteņi un centīsies ierobežot lieku pārvietošanos.Kkāds tur viņu Pr-nieks vakar bij uzrunājis Kurzemniekus- tagad lai ņem vērā, ka nebūs kā līdz šim, kad pus Liepāja un visa Rucava iepirkties brauc pie viņiem.Palangā daudzi izmanīgi leiši esot aizsituši vietas, lai tradicionāli tur tusētu uz Z-svētkiem, tie tagd cenšoties pa aplinkus ceļiem tur nokļūt jau laicīgi- tipa, lai neiet zudumā un uttt.Drošvien, ja kādam interesē, tad tas pats 15min.lt vai lietuvas delfi, gan jau tur viss tiks ziņots..

Conqueror Reģ.: 15.10.2002
2 2 Atbildēt

otro dienu jau 1000 gadījumi

eidis Reģ.: 07.11.2001
5 0 Atbildēt

Tāpēc, ka sekmīgi šeftē pa pansionātiem. Tie drošie mērķi beigsies, nokritīs skaits.

Uzmērīto inficēto skaits NAV NEKĀDS RĀDĪTĀJS. Pēc tā nevar spriest par slimo skaita pieaugumu vai mazinājumu. Tas ir mērītāju veiksmes rādītājs

Conqueror Reģ.: 15.10.2002
1 2 Atbildēt

Idejas “lokdauna” latviskošanai visdažādākās: aizkritnis, noslēdzenis, apture, noslēdze, cietis, aizveris, mājsēde, slēgtenis, mājtupe, pieture, aizklape, nebrīvis, cietstāvis

650 Reģ.: 25.01.2017
6 0 Atbildēt

Pansionāts.Vecie ļauži nekur neiet ārā, pie tiem nevienu jau pusgadu kā nelaiž ne tuvumā nē.Produktu ienest- tur ir nezcik Noteikumu.Vaļēju bulciņu vecaimammmai neienesīsi.Skaties vel kefīru,ūdeni vai jogurtu- viss tiek desinficēts.Kā tur nokļuva vairuss? Pareizi- panzionātā taču ir Darbinieki.Kā viņi tur nokļūst?Pareizi- visdrīzāk ar to pašu "pa 50% uzpildīto" sabtransu.Neba jau ar individuālo pašbraucošo teslu.Visiem ģimenes, visur citur arī jāskrien.Pieturā jāsalst,stāvgrūdām piebāztajā busā jāelpo.Kur tur Ārsts? Pareizi- ārsts skrien pa dienu pa nezcik citām vietām, pie iespējas ieskrienot pansionātā.Kam ģimenes ārsts vajadzīgs, kam speciālists.Visi visu ievēro, ko vien var, bet skafandru taču katram neuzvilksi.Tikko kāds pieķeras kādu to iestādījumu skrupulozi pārbaudīt- nu kā gan tur nebūs "rezalts"? Reku pavasarī Liepas pansionātā bij pirmā brēka un karastāvoklis- kā tas beidzās?Pareizi- pagastā gandrīz visi dzīvi.Šobrīd neapskaust pansionātu vai tml iestāžu vadību- tiem ir stress nenormāls, visi visu cenšas,ne par kādu tīšu nolaidību runa nevar būt..Ja nav gadījuma- tas drīzāk ir Brīnums.Kas būtu bijis, ja martā izveiktu 10k testu/dienā??

eidis Reģ.: 07.11.2001
1 0 Atbildēt

Pansionātu pusizglītotais personāls ir gandrīz 100% pārstāvēts Sestdienas Kliedzēju frontē. Citiem vārdiem - tās kāreiz ir personas, kas speciāli uzprasās uz sērgu. Tad to salasa un ienes pansionātā, kur tas ciešu kontaktu dēļ tiek zibenīgi iznēsāts

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
5 3 Atbildēt

Adekvāti ierobežojumi pieņemti, vai ne? Protams, atkal cietīs ekonomika/darba devēji -> darba ņēmēji, bet nekā tāda, lai kristu izmisumā.

eidis Reģ.: 07.11.2001
0 0 Atbildēt

Šis jau laikam tāds ES piekopts modelis - cipari pieaug, kautko aiztaisam, vēl pieaug, atkal kautko. Nokrīt - attaisam. Tikdaudz jau vara saprot, ka tērējamo naudu rada bizness.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
1 1 Atbildēt

Tak internetā ieroebžojumu nav, kur problēma? Es nupat pasūtīju kasti ar vīnu pa taisno no ražotāja... VIenīgi, cik dzirdu, ar piegādes termiņiem šobrīd traki...

eidis Reģ.: 07.11.2001
2 0 Atbildēt

alko ierobežojumus tak atcēla. Tāpēc jau Kasiņš priecīgs

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
1 3 Atbildēt

Vai tad? Es jau neesmu mērķauditorija alko piedāvājumam. Ja vienīgi neiebilstu, kad sieva iemalko kādu vīna glāzi vakarā

GB12 Reģ.: 29.03.2011
4 1 Atbildēt

Nu, ja tu vēl smejies, tad ir 2 varianti:

1. Esi pamatīgā varfelē;

2. Esi sajucis prātā...

spainis Reģ.: 27.04.2006
0 0 Atbildēt

Nu nekas, gan jau uz Valentīndienu dabūsi.

Oi, Boikoc tak ar Valentīns, cerams, ka tik ilgi čokā neturēs.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
1 0 Atbildēt

Kaut kur feisītī vīdēja informācija, ka nauda esot diezgan daudz jau saziedota... uz TVF Beļģijas kontu...

Bet, cik sapratu, dabūt varēšu jau sestdien.

spainis Reģ.: 27.04.2006
0 0 Atbildēt

Ta jau ražotājs Sabilē, ka tik ātri var dabūt.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Ne gluži Sabilē, bet jā - Latvijā.

Volx Reģ.: 22.11.2018
1 2 Atbildēt

Cik tur bija Valentīnam jāsavāc, 15 000?

Lai vai kā, bet Plaviņam viens divi saziedoja 9000. Šams raksta, ka 5500 palikuši pāri no 12.12 un tagad var iesniegt priekšlikumus jaunām akcijām.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

50, nevis 15...

msh Reģ.: 16.04.2007
1 3 Atbildēt

Kur ir problēma? Problēma ir tajā ka no šmigas [un vienkārši lielām un dārgām lietām] nesastāv visa dzīve. Iedomāsimies ka man vajag golfam kādu gumijas blīvgredzenu, pēc kāda var iebraukt Hansaflexī un to paņemt par kādu eiru. Kā tas strādās internetā? Labākajā gadījumā - tas smagi sadārdzināsies, teiksim, eira par blīvgredzenu un 3 eiras par pakomātu. Sliktākajā - tas ĻOTI sadārdzināsies; blīvgredzens būs nopērkams tikai kastītē kas satur dažādu blīvgredzenu komplektu, kas maksā, hvz, 10-20 eiras [no pirksta izzīsta aplēse, zinot cik daudz un kādi blīvgredzeni ir tādā kastītē] + pakomāts. Tāds "neliels" sadārdzinājums.

Par lielām lietām - bez šaubām - ne par velti arī bez ierobežojumiem dažreiz mēdzu izmantot internetveikalus.

spainis Reģ.: 27.04.2006
3 1 Atbildēt

Tiešām tam golpam tik traki, ka katru nedēļas nogali blīvgredzeni jāmaina? Sūdīgi, ja tā...

msh Reģ.: 16.04.2007
2 2 Atbildēt

Vēl viens [bez kanibāla] kurš tēlos muļķi? Ko man vēl piemēram nosaukt, piecas M8x40 skrūves? Vienu 10w diožu spuldzi? Velosipēda kameru?

spainis Reģ.: 27.04.2006
2 0 Atbildēt

Galīgi netēloju muļķi. Var tak brīvdienās padarīt ko citu. Man ar ir garāža un ir ko skrūvēt, bet neba nu katras brīvdienas. Izgājušajās brīvdienās kā reiz vajadzēja divkomponentu līmi, lai salīmētu mocim luktura stiprinājumus, domāju, ka ir garāžā vai pieliekamajā, izrādījas, ka nav. Neko, pagaidīju pāris dienas un lai cik tas neliktos dīvaini, nekas slikts nenotika. Un kārtīgs amatnieks skrūvi iztaisīs no garāžā atrodamā seškanšu dzelzs stieņa, kameru salīmēs un spuldzīti, ja nebūs diožu, aizstās ar parasto. Ka jau garāža ir, tad jau var visādi izlīdzēties...

msh Reģ.: 16.04.2007
0 1 Atbildēt

Tā jau tu visu pareizi saki - tik vien ka nu spīd nevis pāris dienas, bet dažas nedēļas...

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
1 3 Atbildēt

Nu re vismaz viens ierobežojums, kas skaidri trāpijis pareizi pa halturšikiem, kas brīvdienās vazājās apkārt pie "klientiem" kaut tas nav viņa pamatdarbs. Ja darba dienās nav iespēja to iegādāties tātad tas nav kaut kas tāds bez kā nevar iztikt, lai ar to nodarbojas tie kam tas ir pamatdarbs un detaļas uz vietas.

Es ar šad tad kādam ko palodēju un salodēju, sevišķi apkures katlu vadības blokus, kas tiešam nevar gaidīt, jo oficiālais serviss var tik piedavāt citu bloku par pusštuku un pat to ir jasūta un jāgaida nedēļas, bet tur "klients" gaidīt nevar, nosals. Bet gatavojoties sezonai jau ir sasūtītas vasarā detaļas ar rezervi un nekur nav jabraukā. Tā kā diezgan loģisks ierobežojums vismaz brivdienās samazināt nekritisku plūsmu.

msh Reģ.: 16.04.2007
1 0 Atbildēt

Ā, tātad tie, kas nopirkuši nevajadzīgi sarežģītu katlu gaidīt nevar, bet tie, kam vajag mašīnu, gaidīt var - ak cik jauki... Nebaidies, šāds ierobežojums mani īpaši neskars - es vienkārši situācijas neprognozējamības dēļ rītdien nopirkšu bik kembrikus un lodalvu, ja nu kas; varbūt vēl jauns fēns jānopērk, jo esošais izbeidzās un sekcija nav izdarīta.

Par to filosofiju par "pamatdarbu un detaļu uz vietas"; laikam nezini kā autoservisi darbojas - tos kā reiz šādi ierobežojumi skars diezgan stipri.

darklight Reģ.: 29.10.2013
1 0 Atbildēt

Servisus neskars, visi piegādātāji un vairumnieki turpina strādāt.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Tieši tā - piegādātāji un vairumnieki, bet kas ar "mazumniekiem"? Nezinu kāds ir dižās pilsētas servisu apgādes modelis, kaut kādus 11 gadus atpakaļ man gadījās bik pastrādāt vienā Liepājas mazajā servisā, a tur bija sagādnieks, kurš braukāja pa tādām vietām, pa kādām es pats mēdzu braukāt - atveda, teiksim, rokturi no šrota, vai blīvgredzenu no hansaflekša...

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
2 0 Atbildēt

Priekš tam ir autoservisi nevis msh, kas salabo velo kurš pēc 8km nobraukšanas atkal jālabo vai arī maina blīves pa vienai un nav rezervju nekādu, izņemot izolentu. Nav valsts interesēs tādus halturšikus atbalstīt.

Bet es atskārtu, ka esmu lielāks pāķis, kā msh no dižpāķiem, jo man līdz darbam diźpilsētā ir 20km vienā virzienā un ar riteni ar neaizbrauktu, kaut tomēr sabiedriskais pie mājas, bet ak vai tas ved uz dižcentru un tad vēl divreiz jāpārsēžas. Arī tuvākais Depo ir patālu. Tā kā no orākula msh ir vien tukša platīšanās visi esam dziļos laukos un nekādu dižpilsētu nemaz nav.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

iciks Reģ.: 29.05.2013
0 0 Atbildēt

Ar interneta pasūtījumiem arī, domāju, būs interesanti. Šo to netā skatījos un redzu - ar piegādēm ir kā ir. Vai nu dodies pats, vai arī kurjers. Pakomāti kā variants konkrētajā bodē nebija pieejami (parasti ir). Citā bodē vēl varēja, bet domāju, ka visas omnivas un pasta stacijas varētu arī būt konkrēti pārslogotas un drīz uzdos arī tās.

Kurjers? Cenšos šos neizmantot, jo:

1) maksā stipri dārgāk;

2) jārunā laiks, varu tad būt izgājis u.tml. Uz automātu varu aiziet tad, kad ir vēlme un laiks.

Un ja Msh vajag blīvgredzenu par 1 eur, bet vajag par to nopogāt kurjeram 10 eur un vēl mēģināt salāgot laikus - neērtība un neekonomiska lieta tā ir, kas nu ir, tas ir.

Ja par kasti vīna jāpiemet piecīti par piegādi (ja tas vispār cenas ziņā nesanāk par velti), tad uz tā fona tas tiešām sīkums.

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
0 2 Atbildēt

Msh tas neko nemaksā, piegādi lai sedz "klients".

iciks Reģ.: 29.05.2013
1 0 Atbildēt

Kamdēļ uzreiz klients? Un ja viņam pašam vajag?

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
0 0 Atbildēt

Tad lai maksā ragā. Tas tak msh, gan jau atradīs kā pa lēto dabūt tāpat. Nu blīves jau nu gan ar pakomātu nav jāsūta.

donatas96 Reģ.: 17.12.2020
0 3 Atbildēt

kasinsh79 rakstīja: Patiesībā vēl nekad sabiedrība nav bijusi tik sašķelta, kā tas ir patlaban. Divas totāli pretējas nometnes, tie, kuri tic Covid un visam ar to saistīto (ierobežojumu - kādi tie pieņemti; slimības ārprātīgais risks un ekonomikas sagraušana) un tie kuri netic (kas tas viss ir tā vērts). Vieni akli seko valdības diktātam, darīdami itin visu, ko liek, citi tomēr izvērtē, domādami līdzi. Es teiktu, manis pēc lai esmu kovidiots pēc daža laba ieskatiem, man kovidiots būs tas, kurš vairs negrib dzīvot ierasto dzīvi bez lupatas uz sejas un maz-socializējoties

Labi pateikts.

www.apdailosabc.lt/plyteliu-klijavimas/

GB12 Reģ.: 29.03.2011
2 0 Atbildēt

Šis laikam vīruss, vai ne?

msh Reģ.: 16.04.2007
0 2 Atbildēt

Piezvanīja man mans Lietuvas brālēns sakarā ar saimnieciskas dabas jautājumu, papļāpājām arī par kovidu, par ko šis noteica ka cirks iet pilnā sparā un gals nav redzams. Par Palangu teica ka tur šovasar esot pārdots rekordliels mazu dzīvokļu skaits, ko visādi platā gala turīgāki iemītnieki sapirkušies kā brīvdienu mitekļus, tad nu tāpēc arī tagad policisti ņemsies Palangu pastiprināti kontrolēt, jo daudzi to dzīvokļu iemītnieki/īrnieki vēlas tur pavadīt ziemassvētkus. Teica arī ka pazīstams Palangas iemītnieks esot teicis ka kontrole pagaidām esot pašvaka, televīzijas kamerām esot uztaisījuši kārtīgu kontroli bet pēc tam atmetušies jo nav tik daudz policistu, bet būšot vairāk.

Vēl viņš teica ka uzzinājis par divpadsmitā decembra notikumiem Rīgā, bet tikai pateicoties kaut kādam jūtubistam - kā jau tas mūsdienās pieņemts, par varai neērtiem protestiem kaimiņvalstīs neziņo.

mnm Reģ.: 25.01.2018
2 0 Atbildēt

nu jā pāris simtu mītiņš ir "mega protests" pret proletariāta nospiešanu - jāziņo vispasaules mēdijos

bet nu visā visumā prieks, ka idiotu nav tik daudz, lai kardināli ietekmētu situāciju.

Volx Reģ.: 22.11.2018
1 2 Atbildēt

Tagad būs Brīvības brauciens uz Valku. Brauksi?

mnm Reģ.: 25.01.2018
2 0 Atbildēt

nē nebraukšu

vai es esmu pret ierobežojumiem - nē neesmu, manuprāt, ja visi ievērotu norādījumus/ieteikumus ierobežojumu praktiski varētu nebūt vispār, bet Zviedrijas/Itālijas Austrijas piemērs ŗāda, ka "maigie" norādījumi/ieteikumi nestrādā

vai es ticu vīrusam - o jā es ticu, strādāju pārsvarā ar ārvalstu kolēģiem (Vācija, UK, Šveice, Ķīna, Honkonga), tikko viens UK kolēģis atgriezās pēc 1.5 mēnešu slimošanas, vēl joprojām nevar normāli parunāt (~50 gadi, normālas miesasbūves, bez hroniskām slimībām)

visā visumā man ir tieksme uzticēties cilvēkiem kuri zin vairāk nekā es konkrētā nozarē, tādēļ sakarā ar COVID'u vairāk uzticos ārstiem virusologiem nekā interneta troļļiem

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 2 Atbildēt

Pag, tad tu strādā LV vai UK?

mnm Reģ.: 25.01.2018
1 0 Atbildēt

strādāju iekš LV, Rīga

Volx Reģ.: 22.11.2018
1 2 Atbildēt

Un kolēģis no UK arī Rīgā strādā?

WALA Reģ.: 19.06.2002
1 0 Atbildēt

Tak LV daudz tādu uzņēmumu, piem. Evolution Gaming. Tur daudz dažādu valstu kadru ir.

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 2 Atbildēt

Es nesmejos. Vienkārši cilvēks, kas sāk mācīt citus izrādās(varbūt) vislaik kontaktējas ar visādiem klaidoņiem un par to vaino proletariāta no krastmalas. Klasika

mnm Reģ.: 25.01.2018
2 0 Atbildēt

Strādāju pie projekta kurā iesaistīti cilvēki no Šveices, UK, Latvijas, Baltkrievijas, Ķīnas un vēl dažām valstīm, sazvanāmies katru dienu un ja kāds izkrīt uz pāris mēnešiem protams paprasa kas notika.

Mācīt nevienu netaisos, bet man personīgi ir vairāk uzticības cilvēkiem ar atbilstošo izglītību un pieredzi nekā gobzemveidīgajiem bļauriem.

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 2 Atbildēt

Bet anyway, neesmu es dakteris vai mācītājs, bet Bernis, kas organizē to braucienu, kko citu stāsta

m.facebook.com/story.php?story_fbid=3717224664966964&id=100000384012227

msh Reģ.: 16.04.2007
2 2 Atbildēt

"tādēļ sakarā ar COVID'u vairāk uzticos ārstiem virusologiem nekā interneta troļļiem" un "ja visi ievērotu norādījumus/ieteikumus ierobežojumu praktiski varētu nebūt vispār" - tu te nonāc lielās pretrunās - saki ka uzticies ārstiem, bet gribi ievērot politiķu ieteikumus; pat ja piemirst to ka tie ārsti pūš politiķu stabulē, ne otrādi. Visi tie ierobežojumi ir farss un cirks; ja kaut ko ierobežot, tad tā, kā Eglājs jau no pavasara savā blogā cepas - robežas ciet, nu tā pavisam ciet, un visiem iebraucējiem kontrolēta divu nedēļu karantīna, jo kamēr robežas vaļā, viss pārējais, lai cik pārdomāts vai nepārdomāts būtu, ir tikai cirks, lasīt - cīņa ar sekām.

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
1 0 Atbildēt

Ārsti nepūš politiķu stabulē, tie iesaka, bet politiķi tad uz tā pamata pieņem vai nepienem lēmumus, lai gan ne visi lēmumi ir epidemioloģiski efektīvi. Robežu slēgšana arī daudz nedotu, jo vīrusu līdz 0 izplatībai tāpat vairs neiegrožot. Bet cīņa ar sekām tev patīk, jo vispirms taču jāsagaida ka mirušo ir vairāk kā avārijās bojāgājušo, pirms tam citādi rīcība ir pārspīlēta.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 2 Atbildēt

Par ko tu smejies, neobjektīvo un vienpusīgo masu mēdītāju darbību? Kad Ungārijā notiek bik lielāks protests pret Orbānu, tad to uzreiz mūsējie izbazūnē, tas nekas ka Ungārija atrodas tā patālāk... Bet nu pareizi, tajā variantā tur ir pareizie pret nepareizo, a šeit - nepareizie pret pareizajiem.

raimondsm Reģ.: 22.05.2004
3 0 Atbildēt

msh rakstīja: Piezvanīja man mans Lietuvas brālēns sakarā ar saimnieciskas dabas jautājumu, papļāpājām arī par kovidu, par ko šis noteica ka cirks iet pilnā sparā un gals nav redzams. Par Palangu teica ka tur šovasar esot pārdots rekordliels mazu dzīvokļu skaits, ko visādi platā gala turīgāki iemītnieki sapirkušies kā brīvdienu mitekļus, tad nu tāpēc arī tagad policisti ņemsies Palangu pastiprināti kontrolēt, jo daudzi to dzīvokļu iemītnieki/īrnieki vēlas tur pavadīt ziemassvētkus. Teica arī ka pazīstams Palangas iemītnieks esot teicis ka kontrole pagaidām esot pašvaka, televīzijas kamerām esot uztaisījuši kārtīgu kontroli bet pēc tam atmetušies jo nav tik daudz policistu, bet būšot vairāk.

Vēl viņš teica ka uzzinājis par divpadsmitā decembra notikumiem Rīgā, bet tikai pateicoties kaut kādam jūtubistam - kā jau tas mūsdienās pieņemts, par varai neērtiem protestiem kaimiņvalstīs neziņo.

3k jaunu inficēto ir kas?

Conqueror Reģ.: 15.10.2002
5 4 Atbildēt

nu būs tā komandantstunda, būs. varat man likt mīnusus kaudzēm.tas nemaina to, ka būs.

viencexperc Reģ.: 13.02.2017
0 1 Atbildēt

Protams, ka būs, ja arī nakošajā nedēļā būs +, nevis mīnuss.

Bet šeit esošie komentētāji uzdod gribēto par esošo. Tas jau sen ir pierādīts. Ar loģiku te nav nekā kopēja.

Arī te. Cilvēki negrib komandantstundu, tāpēc domā, ka ja tev liks mīnusus, tad tā nebūs.

eidis Reģ.: 07.11.2001
2 0 Atbildēt

Es nebūtu tik pārliecināts. Eiropās gandrīz visās jau labu brīdi iet uz leju, domāju, ka mēs nebūsim izņēmums kopējās likumsakarībās.

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
2 1 Atbildēt

Nav jau jābūt gaišreģim, lai saprastu, ka pēc 10 dienām noteikti pat lielāka būs saslimstība -ir taču riebīga ziema, un katru gadu tā tas ir.

arba Reģ.: 16.12.2002
2 0 Atbildēt

pilnīgi nesaprotu, ka komendantstunda ierobežo virusu

kāds saprot ?

kāpēc es nevaru naktī iziet pa tukšām ielām pastaigāt ?

Latvijā ir novērots, ka cilvēki naktīs pulcējas un tusē ?

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
2 1 Atbildēt

Nudien nesaprotu arī. Laikā, kad izklaižu jau nav un kad nestrādā ne kafejnīcas, ne arī restorāni utt.

eidis Reģ.: 07.11.2001
1 0 Atbildēt

Tieši tāpat kā urbju netirgošana brīvdienās - mazāk kustību iespējas ir mazāk kontakti. Neanalizējot katru atsevišķu personu, vidējais kontaktu skaits nokritīs. Komandantstunda iespējams speciāli tēmēts instruments 18-35 cilvēkiem. Vnk retāk aizies ciemos

eidis Reģ.: 07.11.2001
0 0 Atbildēt

Bet protams - šis vairāk D-Eiropas instruments un mūsu vara vnk kopē Eiropas praxi.

Rr19 Reģ.: 24.04.2017
0 0 Atbildēt

Man nav īsti skaidrs, ko drīkst vai nedrīkst darīt pašizolācījā. Vakar Degpunktā rāda, leitis pa Bolderāju ķēmā braukā ar busiņu, līdzbraucēji tādi paši, protams tiesību nav.

WALA Reģ.: 19.06.2002
1 0 Atbildēt

Pāsizolācija un karantīnā tu nedrīksti rādīties publiskās vietās, darbavietā utml., manā gadījumā ir privātmāja ar mežiem un plašiem laukiem apkārt - varēju vazāties kur gribu ievērējot iepriekšminēto. Ja būtu dzīvoklis - iespējams būtu citas norādes.

Rr19 Reģ.: 24.04.2017
0 0 Atbildēt

Tas viss ir skaidrs, bet kas to visu spējīgs izkontrolēt, ne visi to ievēro.

eidis Reģ.: 07.11.2001
2 0 Atbildēt

R-Eiropā sab. trans. es neesmu redzējis nevienu kontrolieri. Bet visi biļetes iegādājas. Jo ja pieķers, tad min. 70EUR sods tepat un tūlīt.

Tas pats ur REiropas ceļiem - policija reti, bet ja uzraujies, tad ir mēsli kaudzēm.

LV gan laikam šo nevar vēl ieviest, jo būs milzu kārdinājums izmantot negodīgi un ņemt kukuļus

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
1 0 Atbildēt

Kā pierādīja Dženifere Kāviņtur Romā!

WALA Reģ.: 19.06.2002
2 0 Atbildēt

Vai tiešām vajag vēl arī kontroli ??? Nopietni ?

Pa kadam jau izkontrolē, ja rodas aizdomas.

eidis Reģ.: 07.11.2001
1 0 Atbildēt

Man arī šķiet, ka tik zemu krist nevajadzētu

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti