Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

iAuto Reģ.: 17.07.2001

Kāpēc tik traka ņemšanās ap koronavīrusu Covid-19? Cik tas ir bīstams!

 
Volx Reģ.: 22.11.2018
0 2 Atbildēt

Tīko parādījās info, ka 02.01.21 būs jauna akcija. Kur. Kā tas tiks turēts noslēpumā lai čekisti nevarētu sagatavoties

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
0 0 Atbildēt

muahahā

kāda iksa dēļ vajadzīga kakcija, par ko neviens nezina?

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 0 Atbildēt

Lai brīvi varētu paust savu viedokli. Par to neviens uzzinās vēlāk

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
1 1 Atbildēt

Runā, ka Filozofu ielas galā Jelgavā būšot tagad kovidiotu akcijas.

robchix Reģ.: 04.03.2002
0 0 Atbildēt

Kanibaals - kaa lai sazinaas ar Tevi?

Sapratu ka ar gaazes katliem darbojies.

Buutu vajadziiga neliela konsultaacija kaapeec taa notiek(var telefoniski) un iespeejams arii paliidziiba ja atziisi ka sho probleemu vari labot.

robchixc at inbox punkc lv

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

Tev ir īpaša kovida mutācija, kas apdraud gāzes katlus?

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
1 0 Atbildēt

Ok, nosutīšu kontaktus.

viencexperc Reģ.: 13.02.2017
2 0 Atbildēt

Volx rakstīja: Tīko parādījās info, ka 02.01.21 būs jauna akcija. Kur. Kā tas tiks turēts noslēpumā lai čekisti nevarētu sagatavoties

Tikko parādījās vēl viens pierādījums tavā ( Volx) stilā.

Čekisti mēģina pierādījumu dzēst.

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 1 Atbildēt

Vai ASV kosmonauti ir bijuši uz mēness?

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
1 1 Atbildēt

Tu ko, tiešām nopietni domā, ka NAV?

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 1 Atbildēt

Tas ir jautājums. Ja nav bijuši, tad kas par to paziņoja?

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
0 1 Atbildēt

Par ko 'to'?

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 1 Atbildēt

Kas izdomāja, ka nav noticis mēness apmeklējums. Kam tas izdevīgi?

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
3 1 Atbildēt

www.amazon.com/We-Never-Went-Moon-Americas/dp/1545393575

te tev atbilde.

Viena no pirmajām (ja ne pati pirmā) grāmatām par tēmu.

Izdevīgi rakstniekam (rakstniekiem, reklāmistiem, uc lētticīgo slaucējiem), kas vēl pēc 50 gadiem iemanās tirgot grāmatu jauniem lohiem par vrseliem 45 dolāriem

imzz Reģ.: 27.02.2015
1 1 Atbildēt

ASV kosmonauti uz Mēness noteikti nav bijuši, jo tādu nav, ASV ir "astronauti" ;)

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 1 Atbildēt

Ahā, vieni lido tikai kosmosā, bet otri uz zvaigznēm

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
0 0 Atbildēt

Bet vispār precīzi, jāliek ir tālāki mērķi citādi ies kā tiem, kas tēmē uz kosmosu un kad tajā nonāk tālāk par Zemes orbītu netiek.

imzz Reģ.: 27.02.2015
0 0 Atbildēt

Bet vispār, Covid sakarā galvenais jaunums ir sekojošais:

"Šodien Ministru kabineta un Krīzes vadības padomes kopsēdē tika nolemts, ka no trešdienas, 30.decembra, nākamās četras dienas no plkst. 22 vakarā līdz 5 rītā visā Latvijā tiek ieviesta komandantstunda"

darklight Reģ.: 29.10.2013
1 0 Atbildēt

Hmm, es tikko izdomāju spēli. Dalībniekiem pēc plkst. 22.00 jānokļūst ar kājām, teiksim, no Pļavniekiem Āgenskalnā. Uzvarējis ir tas, kurš nav pa ceļam apcietināts vai nošauts un iepostē savu selfiju no galapunkta feisbūkā.

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
2 2 Atbildēt

Taisnība. Kara laikā par šo draudēja tūlītēja nošaušana...

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
9 1 Atbildēt

Aizliegums atrasties uz ielas pēc 22:00 - tas ir nieks. Varbūt kāds viedais pateiks, jo darīt tiem tūkstošiem cilvēku, kuriem liegts strādāt un pelnīt iztiku??? Zinu vairākus piemērus, kad cilvēki godīgi maksājuši visus nodokļus, bet nekādu pabalstu joprojām Stulbeņu valdība, goda vārds

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
5 6 Atbildēt

Atkal ar baumām mētājies? Definē, par kuriem 'tūkstošiem' cilvēku tu runā.

Jā, valdība mums nav ne tā pati labākā, ne tā pati pareizākā, birokrātija stagnē vēl no padumjajiem laikiem, vecajiem krabjiem lēnām ievelkot savā tīklā jaunpienācējus, BET sausais atlikums ir pilnās slimnīcas - un ja friziers vai masiers sabiedrības veselības labā tiek lūgts mēnesi vai cik savilkt jostu - tad tas ir jādara.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
3 0 Atbildēt

Ar frizieriem un masieriem diemžēl ir tā, ka ļooooti liela daļa (ja ne nospiedošs vairākums, ciparus nezinu) nemaksā nodokļus, algas aploksnēs, pašnodarbinātie apkalpo bez čekiem utt. Žēļ tos cilvēkus, man paziņu un klientu lokā arī tādi ir, bet, nu, doigraļisj... Pēc šīs krīzes varbūt beidzot cilvēki sāks aizdomāties, ka sociālās garantijas, kaut arī tās ne tuvu nav tik lielas, kā vajadzētu, tomēr ir ļoti svarīgas... nu, vai arī iekrājumi.

eidis Reģ.: 07.11.2001
2 3 Atbildēt

Kautkā publika jauc kotletes ar mušām.

Nepalīdzot frizieriem, masieriem vai citiem, nobeigsies veikali, apdrošināšanas kantori, maiznīcas utt.

Nejēdzīga ņemšanās ar VSAA iemaksām, vnk piebeigs ekonomiku

taaneko Reģ.: 30.07.2008
4 1 Atbildēt

Un cik par apmeklējumu vajadzētu iekasēt masierim vai frizierim lai maksātos nodokļi un veidotos uzkrājumi? Tu esi gatavs maksāt?

GB12 Reģ.: 29.03.2011
3 2 Atbildēt

Man ir kliente - friziere, kura brauc ar jaunu iks-treilu pilnā komplektācijā (pirka par apm. 30000 euro), līzingu formēja uz tēvu... ar šo, ceru, ir atbildēts uz tavu jautājumu.

Man par friziera pakalpojumu maksāt vispār nevajag. Man pietiek pauri ar putekļu lupatu noslaucīt un reizi nedēļā ar elektrisko pārbaukt pāri. Bet, kad gāju, par 15 minūšu darbu ar mašīnu maksāju 10 euro. Kad paskatās, kādas naudas maksā sievietes... Es, protams, nesaku, ka frizieri ir biezie, bet labi savi aroda meistari nepelna slikti.

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
5 0 Atbildēt

Ar nodokļiem mums kā ar Covid ierobežojumiem, visi izliekas ka ievēro/maksā, bet valdība liek vēl, jo plānotā rezultāta nav.

taaneko Reģ.: 30.07.2008
1 0 Atbildēt

Un kas ir sabiedrība? TU? Un kad tu sabiedrības vārdā savilksi jostu? Lai frizierim vai masierim tiek.

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
4 0 Atbildēt

Es jau 27 gadus velku jostu sabiedrības labā - maksāju nodokļus.

Ja man tagad pēkšņi būtu mēnesis vai divi jāsēž mājās bez ienākumiem, to samērā mierīgi varētu izveikt.

Domāt vajag ar galvu visu laiku, nevis tikai tad, kad ūdens smeļas mutē.

Tie frizieri, aktieri, vai masieri arī drīkstēja uzkrāt nebaltām dienām.

650 Reģ.: 25.01.2017
0 0 Atbildēt

Jā.Ir..visa tik Daudz,kā vēl Nekad..Pzdohen Švarc..;p

viencexperc Reģ.: 13.02.2017
1 3 Atbildēt

Volx rakstīja: Vai ASV kosmonauti ir bijuši uz mēness?

Saprotu tavu degradācijas pakāpi.

Parādi man vismaz 1 faktu, ka viņi nebija uz Mēness.

Un es tev parādīšu, kurā vietā tevi ir apčakarējuši.

p.s.

Viņi "nebija" tikai pirmo reizi, vai visas 6 reizes?

650 Reģ.: 25.01.2017
0 0 Atbildēt

T-amps iekš sava hrentv taču solīja kko incantu pastāstīt.Ja nebūs nomiizis,vēl nedēļa pusotra laika ir.

viencexperc Reģ.: 13.02.2017
1 1 Atbildēt

Par citplanētiešiem arī daudzi grib publicēt kaut ko interesantu...tikai neko interesantu nekad neatrod.

Conqueror Reģ.: 15.10.2002
4 4 Atbildēt

teicu, ka būs komandantstunda, neviens man neticēja un lika tikai mīnusus

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
1 1 Atbildēt

un kā tieši, nesacenšoties sacensībās par stulbāko aizbildinājumu/ieganstu, tas maina parasta cilvēka ikdienu?

ar tiem ierobežojumiem ir tā, ka govzemieši, kas sadzērušies saļā jeremeičika pasākumā pļaviņsūdeni čupoties nedrīkst, bet tipa inteliģentiem cilvēki no "dažādiem burbuļiem" nedrīkst neļaut ietusēt kopīgā pasākumā, jo tur taču "kovida nau"...

Kovidu atved Viņķele personīgi un tūristi, in to personīgi izplata un iedala katrai saimniecībai. Rokas dezinficēt un citas infekciju ierobežojošās piesardfzības prasības "savējo" starpā nav obligātas...

Bet tā - var redzēt, ka paļauties uz cilvēku labprātīgu ierobežojumu ievērošanu nevear.

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
3 0 Atbildēt

Nekā, bet ir cerībiņa, ka drusku mazāk idiotu vazāsies riņķī, tas arī viss.

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
6 0 Atbildēt

tie kas aizgāja ietusēt "jo nevienam no kompānijas kovida nau" un nāca mājās pēc tusiņa ap 24:00-2:00, tagad tusēs tur līdz 5:00...

Tas arī viss...

Pēkšņi visiem suns jāstaidzina tieši starp 22:00 un 5:00, un vēl visādi "umņiki" no padārgām viedierīcēm sūdzās, ka nedrīkstēšot aiziet šķērsojot savas saimmniecības pagalmu uz savā īpašumā esošo sirsniņmājiņu, dēļ mājsēdes, bet nemaz nesatraucās par interesantu blakusfaktu - jauns telefons, no kura vaimanāt par izdomātu problēmu ir, bet nekā labāka par sauso toču, savukārt, nav...

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
2 0 Atbildēt

tāpēc nevaig ticēt visām vaimanām.

Viena daļa tomēr neies uz to tusiņu ne līdz 2:00, ne līdz 5:00, nemaz neies.

Un arī tas jau būs labi.

PN - ir visai mazticams, ka kāds policists ķers tevi, kad iesi ateju pār savu pagalmu plkst 22:22, vai ne?

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
3 0 Atbildēt

Pastāstīsi uz kāda pamata dajebkurš policists var izteikt kaut sīkāko aizrādījumu par jebkurām parastām sadzīves darbībām cilvēkam savas privātmājas teritororijā norādītajā mājsēdes laika posmā?

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
0 0 Atbildēt

Nepastāstīšu, jo tāda pamata nav.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
4 0 Atbildēt

Un neviens policists nevienu nesēdinās cietumā un neliks naudas sodus, ja tavam sunim pēkšņi pirmo reizi dzīvē trijos naktī vajadzēs padirst un tu būsi savas dzīves vietas tuvumā izvedis viņu ārā. Nu, bļin, vai tiešām tiem suņu īpašniekiem zāģu skaidas smadzeņu vietā, ka šo izmanto kā argumentu?

torkjis Reģ.: 05.10.2013
4 0 Atbildēt

smaidiigais rakstīja: Atkal ar baumām mētājies? Definē, par kuriem 'tūkstošiem' cilvēku tu runā.

Jā, valdība mums nav ne tā pati labākā, ne tā pati pareizākā, birokrātija stagnē vēl no padumjajiem laikiem, vecajiem krabjiem lēnām ievelkot savā tīklā jaunpienācējus, BET sausais atlikums ir pilnās slimnīcas - un ja friziers vai masiers sabiedrības veselības labā tiek lūgts mēnesi vai cik savilkt jostu - tad tas ir jādara.

Protams, bet frizieri, masieri utt to var atļauties darīt tad, ja valsts palīdz. Vai bankas, komunālo pakalpojumu sniedzēji, pārtikas tirgotāji kādam atcels maksājumus vai izniegs pārtiku bez maksas? Nē, protams.

Daudziem dīkstāve bija jau iepriekš, bet valsts dīkstāves pabalstus aprēķina pēc vidējiem ienākumiem iepriekšējo 3 mēnešu laikā, kas šodien nozīmē apaļu 0.

Tas nozīmē, ka šo situāciju izveido idioti vai ciniķi.

spainis Reģ.: 27.04.2006
4 2 Atbildēt

Un tad vēl uzdirš patentmaksas un mikronodokļu maksātājiem, ka jums, redz, vispār nekas nepienākas, jo šitas nodokļu režīms mums nepatīk. Tas nekas, ka tie strādājošie ir godīgi maksājuši savus nodokļus pēc valstī noteiktā nodokļu režīma.

Un palūgt nestrādāt, pretī neko nedodot, kādu reakciju cerēja sagaidīt?

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
2 3 Atbildēt

par to, ka birokrāti ir tik birokrātiski, cik nu birokrātiski viņi mums ir, par to jau es neiebilstu.

BET

Pat ja 'valdība' lai būtu cik idiotiska vai ciniska būdama, tas nenozīmē, ka epidemoloģiskās drošības dēļ ierobežojumi nebūtu jāievēro.

WALA Reģ.: 19.06.2002
4 3 Atbildēt

Tu esi baigais optimists, tā kā neviens to pasākumu nav spējīgs izkontrolēt, tad nevienam arī nav nekādu datu par to cik ļoti "likumnepaklausīgi" pilsoņi pie mums ir, attiecīgi var tukši dirst par to ka tauta neko neievēro un tādēļ mums ir slikti saslimstības rādītāji.

Tai pasaciņai ka tauta ko apzināti neievēro es jau sen pārstāju ticēt ... un tie kas ir acīmreadzami protestētāji utml. - pat ja viņi saslimtu visi reizē, visai apšaubāmi ka kopējā statistikā ienestu būtiskas korekcijas.

Pietiks izlikties ka kāds saprot kas īsti notiek.

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
2 1 Atbildēt

Klau, pastāstīsi, kā tā lipīgā zaraza tad īsti tomēr pamanās kaut kā izplatīties, ja jau visi tik nu ļoti godīgi ievēro elementāros pasākumus, kas neļautu tai slimībai izplatīties?

Atceries - gandrīz ievēroti noteikumi un gandrīz visi ievēro kā reizi ir tā problēma! Ja Tu vari galvot par sevi, vai tu vari galvot par jebkuru pretīmnācēju uz ielas, par jebkuru, kas tuvāk stāv veikalā? Ar ko brauc vienā liftā?

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
1 1 Atbildēt

No kurienes tāda pārliecība, ka visi tie ierobežojumi ir efektīvi? Nav tas precīzi zināms tā kā ne gluži var vainot visur iedzīvotājus.

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
2 0 Atbildēt

Pat ja tie nav efektīvi, tev ir tie jāievēro, jo neba tu esi tas, kas to zinās vislabāk.

Tāpēc mums ir izvēlēta valdība, un valdība apmaksā epidemologus, lai tie mums pasaka priekšā ko darīt.

WALA Reģ.: 19.06.2002
2 1 Atbildēt

Epidemialogi nav cilvēki kas varētu pateikt ko darīt, viņu darbs ir risku apzināšana, izprašana un iespējamu risinājumu piedāvāšana. Lai vaŗetu pateikt ko darīt un ko nedarīt, tam ir dažādi risku analītiķi, kā bankās un apdrošināšanas kompānijās, jeb citiem vārdiem ļoti specializēti matemātiķi, lūk šie cilvēki var dot vērtējumu tam kā darīt, un kādi riski no konkrēta scenārija izriet.

Bet ja mēs prasam atbildību no politiķiem, kurie ne par ko neatbild un ir "plaša profila speciālisti", tad saņemam kaut kādu huiņu kaut kur pa vidam starp epidemialogu ieteikumiem ( kuriem normāli būtu jābūt ļoti pesimistiskiem) un kādiem politiķu izsapņotiem iedomātiem "ciņiem valsts ekonomikas kovid-laiku purvā" pa kuriem ceram kaut kur nokļūt nedz zinot kur bijām, ne arī kur būsim.

P.S. Un es nerunāju par kaut kā ievērošanu vai nē, jo nezinu kā citi, bet es citus cilvēkus ( ar ļoti atseviškiem izņēmumiem) cienu, un negrasos izlemt viņu vai viņu radinieku vietā "kam mirt un kam ne". Tādēļ ne dēla dzimeni tiko svinējām ierastā režīmā ar radiem, ne arī Ziemīšus. Un tādēļ vienkārši kaitina tautas čakarēšana BEZ IEMESLA !

WALA Reģ.: 19.06.2002
2 0 Atbildēt

Es nevaru izstāstīt kā tā izplatās, man nav nekādu datu, bet tie diezgan pietiekamā daudzumā ir tiem kas veic vesalības aprūpi CoV-19 kontekstā un atseko kontaktus (arī aplikācijas veidā). Es būtu par to ka anonimizēta kontaktu datu kopa būtu pieejama, jo mani interesē satistiskā analīze ( un mazliet no tās arī saprotu, droši saprastu vairāk ja darbs/nozare būtu ar to saistīta).

Es nevaru galvot par jebkuru pretimnācēju, un tas arī patiesībā nav vajadzīgs ne man un ne arī valdībai, jo ar pretimnācēju tava saskarsme būs ne ilgāka par 5 sekundēm, ja vien viņš pēkšņi tavā priekšā nenoveļas ar epilepsijas lēkmi.

Lūk pats piemini liftu, tad sab. transports un gan jau vēl ir veidi kā šī te saskarsme notiek ilgāku laiku, un tas nozīmē paaugstinātus riskus... - tātad kādēļ netiek "sists" tieši pa lielākajiem riskiem, bet nodarbojas no mana skatījuma ar muļķībām - ierobežojot iepsējas teiksim nopirkt bērnu rotaļlietas/konstruktorus utml. veikalā, kurā jau tu tāpat esi iegājis (sīčiem šaja laikā būs vismaz ar ko nodarboties + veikaliem būs ieņēmumi) ??? Lai tos uzdāvinātu - nav vajadzīga tava klātbūtne utt.

Piem. pagājušā pirmdienā iegāju Cenuklubs veicī, idejiski aplūkot vienu lietu dāvanai, ko es itkā domāju ka vajadzētu varēt nopirkt (bet tur to nevarēja), tad palūrēju, vai tur var nopirkt logu slotiņas ( jo dēl piesalšanas tā kuru nedēļu iepriekš nenomainīju, tagad dubļus tīra izcili sūdīgi, bet nu poh) - tās nevar tur nopirkt - bet toties varēju nopirkt šmigu (uz priekšdienām) končas un cepumus (pie tējas darbā), ko arī izdarīju, lai nebūtu tā ka vispār izgāju cauri veiciem "aiz nav ko darīt". Tātad formāli es iegāju atbilstoši tam ko nosaka likums un ierbežojumi, bet praksē man nah tur neko nevajadzēja (un ko vajadzēja - nevarēju dabūt, nu labi tā arī īsti nebija, bet tas ko patiešām vajadzēja bija citā viekalā uz pasūtījuma), un mani riski pērkot ko vairāk konkrētajā veikalā mainās absolūti nekādi. Ja būtu vairāk tautas, es Cenuklubā visticamāk iekša nemaz nietu utml.

msh Reģ.: 16.04.2007
1 0 Atbildēt

Ar noteiktajiem iepirkšanās ierobežojumiem valdība saka "mēs esam stulbi zābaki, bet, lai arī mēs esam atrauti no tautas, mums pašiem liekas ka mēs visu zinām un saprotam". Ja tie zābaki saprastu ka viņi tomēr ir spējīgi kļūdīties, tad būtu nevis viss nah aizliegts un kaut kas konkrēts atļauts, bet otrādi - kaut kas konkrēts aizliegts un pārējais atļauts. Kāpēc? Nu tāpēc ka vismaz puse no tiem veikaliem kurus es mēdzu apmeklēt ir tādi, uz kuriem cilvēki dodas ar konkrētu vajadzību - bet nu ir aizklapēti, "lai novērstu čupošanos". Vai kāds šī tofika lietotājs spēj iztēloties cilvēkus vazājamies, piemēram, pa Hansaflexi vai gultņu veikalu, nu tāpat, lai pavazātos pa veikaliem, un paskatītos kādi jauni blīvgredzeni vai gultņi veikalā parādījušies? Bet ideālais risinājums vispār būtu vienkārši aizliegt veikalos ieiet sievietēm, ar pieļaujamu izņēmumu, ja veikals spēj sievietei nodrošināt skaļi tikšķošu taimeri kurš pēc 5 minūtēm sāk skaļi pļērkt ka jādodass uz kasi - bet ja šitā izdarīt, tad valdībai uzreiz piekarinātu seksistu birku...

GB12 Reģ.: 29.03.2011
6 0 Atbildēt

"...par to cik ļoti "likumnepaklausīgi" pilsoņi pie mums ir..."

Bet ir. Reku, te arī viens pilsonis, kurš bez covidio..., atvainojos, alternatīvā viedokļa paušanas sindroma visādi citādi būtu tīri sakarīgs cilvēks, mētāja pirkstus pa gaisu, ka "lai visi likumdevēji iet dirst, viņš tak - kings - jau neies ievērot, lai pārējie lošaras ievēro" Arī manā, tā teikt, sociālajā burbulī pārsvarā it kā saprātīgi cilvēki, covidiotu maz, bet, cik sanāca parunāt, tikai vien kolēģis pateica, ka atcels paredzēto zsv tusiņu, pārējie tāpat metas pie radiem, draugiem svinēt tā, it kā mūs gaidītu apokalipse un šie būtu pēdējie iks-masi cilvēces vēsturē.

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Ņem gan vērā, ka liela daļa internetā bazūnē vienu, bet dzīvē dabū pa mici no sievass/draudzenes un ir mierīgi un likumpaklausīgi. :P

GB12 Reģ.: 29.03.2011
1 0 Atbildēt

Es nerunāju par internetu, bet gan cilvjiem, kas man apkārt - draugi, radi, kolēģi utt.

spainis Reģ.: 27.04.2006
8 1 Atbildēt

Es nesaku, ka kaut kas nav jāievēro. Ir jāievēro.

Bet ja nāk ar paziņojumu, ka no rītdienas tu sēdi mājās un ārā neej, tad, šajā gadījumā, būtu jābūt pilnīgi po, kur un kādā nodokļu režīmā tu esi strādājis un ko darījis. Ir jādod pretī jēdzīgs izdzīvošanas atbalsts, jo neba tas frizieris, masieris vai kas nu tur vēl izdomāja nestrādāt un tagad raud pēc palīdzības.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
6 0 Atbildēt

Jā, bet tu nevari saņemt vairāk kā esi līdz tam pelnījis. Ja cilvēks nav maksājis nodokļus un ienākumos ir uzrādījis minimālo, kāpēc lai valsts viņam maksātu vairāk?

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 1 Atbildēt

Tās ir drusku muļķības, es nezinu vai mums tas ir ekonomiski pamatoti, bet tā sauktā "helikoptera nauda", nav jauns koncepts, un ja vien kāds gribētu tad varētu izrēķināt pie kādiem apstākļiem cik liels ekonomikas zaudējums būtu "metot naudu gaisā". Es domāju, ka pat internetā var atrast šīs idejas radītājus, un kādi matemātiski aprēķini ir tam apakšā.

Ja galīgi nebūs ko darīt šajā saviestainajā laikā- varu pamēģinat paskatīties, vai man pietiek zināšanu "to sagremot".

spainis Reģ.: 27.04.2006
3 0 Atbildēt

Miera apstākļos jā, bet šis nav tas gadījums. Neba tas cilvēks izdomāja, ka ar 9 datumu, kas ir pēc divām dienām, sēdēšu majās un gan jau būs labi. Šobrīd, šīm sfēram ir nogriezta jebkāda iespēja (izņemot pagrīdes) nopelnīt iztikšanai, lai vai kādus nodokļus viņi būtu ar mieru maksāt.

Manuprāt, šobrīd valstij ir pienākums nodrošināt tos cilvēkus ar saprātīgu līdzekļu daudzumu. Kad situācija uzlabosies, tad varēs skatīties, kam samaksāts par daudz un kas pie kā vainīgs. Pretējā gadījumā, manuprāt, situācijai uzlabojoties, šie potenciālie nodokļualsātāji būs vispār zuduši vai nu aizbraucot, vai noejot vēl lielākā pelēkajā zonā.

P.S. Nē, neesmu mikronodokļa maksātājs.

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
5 0 Atbildēt

》neba tas frizieris, masieris vai kas nu tur vēl izdomāja nestrādāt

Bet ir jāspēj pierādīt, ka esi frizieris, masieris vai nagu maucējs. Tā jau visi tulīt teiks, ka esmu mājsaimniece/bezdarbnieks bet vispār piestrādāju par frizieri. Tā jau mums netrūkst zaļumballēs trinkškinātāju, kuri tagat raud ka neesot ļauts strādāt un pabalsti ar mazi vai nav, kaut oficiāli bezdarbnieks un profesija knaps vidusskolnieks nevis mūziķis. Helikopteru nauda tomēr nebūs efektīvs risinājums, neviens neliedz strādāt, ss ir darba sludinājumi. Protams no valsts puses vajag sabalansēt, lai ieguvēji nav pelēkais sektors, bet kā novērtēt patentmaksas maksātāju, kas iemaksā 50eur mēnesī cik tam pabalstā atpakaļ "pienākas"?

viencexperc Reģ.: 13.02.2017
4 5 Atbildēt

Valsts var palīdzēt tiem, kuri maksā nodokļus.

Ja cilvēks noformē mikrouzņēmumu, strādā uz pusslodzi par 200 eiro mēnesī, bet pats brauc ar džipu, tad viņam vajadz ētu nevis palīdzēt, bet gan sēdināt cietumā.

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
3 0 Atbildēt

Tādi jau bija te pašvaldību dzīvokļu rindā stāvētāji, kas brīnās kāpēc, ja pieder auto un dēla pārrakstītais dzīvoklis tad vairs neesot maznodrošināts un nepienākas vairs lētais dzīvoklis.

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 1 Atbildēt

Par ko sēdināt cietumā, par to ka valstī tie kas iespējams nekad nav strādājuši reālu (nav bijis valsts vai pašvaldību darbinieks) darbu izdomā lērumu stulbību, kā neļaut cilvēkam nopelnīt sev un ģimenei iztiku ?

Palūgšu ja kādam ir, tad ši gada statistiku, kur mēs esam ar nodarbinātību !

Iepriekšējie pietiekami objektīvi dati mazliet iztirzāti šeit:

lvportals.lv/skaidrojumi/286164-cik-liela-ir-valsts-parvalde-2017

viencexperc Reģ.: 13.02.2017
0 0 Atbildēt

Man šitais visvairāk riebjas komunistos. Nemāk izdarīt reālu analīzi.

Kā tad nākas, ka Wala, fanātisks komunists, ir PRET komunismu, jeb valsts regulējošo lomu uzņēmējdarbībā un lielo ierēdņu aparātu.

Tāpēc es esmu par kapitālismu, kur, 50% ierēdņu varētu patriekt ar sūdainu mietu, un ļaut biznesam darboties pilnā apmērā.

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Atbilde uz tevis uzdoto jautājumu par Wala - komunistu ir ļoti sarežģīta , bet vienā vārdā tā ir mana pieredze, redzot kas ir tajā vai citā sistēmā greizi vai labi utml.

Kapitālismā 50% ierēdņu neizdosies patriekt, kaut gan protams atkarīgs no tā ko kurš saprot ar ierēdņiem. piem. vien joma kurā kapitālisms nevar atbrīvoties no cilvēkiem būs ekonomika un finanses ( respektīvi VID, muitas, nodokļu plānošanas utml. tipa iestādēs).

Un vispār mērķis patriekt 50% ierēdņu ir absolūti aplams uzstādījums, jautājums ir vairāk par to - ko konkrēts cilvēks dara, un vai viņa darītais darbs attiecībā pret konkrētu ļaužu grupu (vai sabiedrību) kopumā dara kaut ko noderīgu, vai ne visai.

iAuto Reģ.: 17.07.2001
2 0 Atbildēt

Njā, šis viss ir ...

torkjis Reģ.: 05.10.2013
4 1 Atbildēt

smaidiigais rakstīja: par to, ka birokrāti ir tik birokrātiski, cik nu birokrātiski viņi mums ir, par to jau es neiebilstu.

BET

Pat ja 'valdība' lai būtu cik idiotiska vai ciniska būdama, tas nenozīmē, ka epidemoloģiskās drošības dēļ ierobežojumi nebūtu jāievēro.

Protams, ierobežojumi jāievēro.

Tu būtu gatavs ar ģimeni palikt bez pajumtes?

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
6 0 Atbildēt

nē; bet tāpēc es visu mūžu līdz šim esmu gan spējis maksāt nodokļus, gan apgādāties ar pajumti - pat vairākām - bez jebkādiem kredītiem. Un neesmu es nekāds superstārs vai birokrāts - pislonis parastais, pat diezgan neveiksmīgs savos dažos biznesa mēģinājumiņos. Tiesa, man nav jaunākais aifōns, nav smalkas bildes instagramā no maldivu salām, un nav ik pārgadus jauns līzingauto.

Iepriekšējā krīzē, kas nebija epidēmija, bet bija finansu krahs, tiešām daudzi palika bez dzīvokļiem. Šobrīd par tādiem pagaidām vēl dzird maz.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
1 0 Atbildēt

Stulbie mĒdiji - neuzklausa īstus ekspertus twitter.com/AstrologiLv/status/1343943741288099847

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
1 0 Atbildēt

Kāda nez tiem Astro stikliem bija prognoze par 2020. gadu? Drošvien skrien fiksi to labot.

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
4 0 Atbildēt

Ha, viens jau feisbūkā pērk armijas vai policijas formu. Laikam vēlas droši vazāties pēc desmitiem, likumpaklausīgaus pislonis.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
3 0 Atbildēt

Nekas, drīz pie mums arī izīrēs rotaļu sunīšus, ko vest staigāt...

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Stulbinga m ir dažādas formas, kaut arī man pašam arī tā krīt uz nerva valdības stulbības, ka jau gribas atbrīvot garažu iedzīt auto tajā, un tad pēc 22:00 iekāpt pa tiešo auto neizejot no mājas un tad vienkāŗsi stulbi braukāt apkārt - tāpat vien aiz nav ko darīt.

P.S. No mājas izgājis nebūšu...

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
2 0 Atbildēt

Ha. Tev jāatrodas dzīves vietā. Ar kemperi varbūt vari braukāt.

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Nu moš es Mārupes "bomzis"

P.S. man te blakus darbam izskatas ka ir viens pastāvīgs mašīnā gulētājs, nezinu ne viņa nodarbošanos, nekā, Tas Passats ari reizēm maina savu dislokāciju utml.

P.P.S manā mājā baidos ka pierakstīts esmu tikai es, un pārējie kaut kur citur, un tādu personu zinu gana, kas piedeklarēti Rīgā, bet dzīvo Mārupē utml. tikai lai tiktu noteiktā skolā ...

Vai tiešām valdība joprojām nezina, kā cilvēks parastais risina tās stylbības ko "cien. valdība" uz regulāras bāzes mēdz tautai "uzmest uz galvas". Es gan domāju ka zin pārāk labi, tik kā vienmēr ērti ir neredzēt, ka pašu sastrādātās muļķības kā bumerangs dod pašiem "pa pieri".

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

Cilvēkiem ir ilgus gadus ieaudzināta tieksme un vajadzība mēģināt jebkurus, pat pašus jēdzīgākais un ievērojamākos noteikumus, tikai tàpēc, ka tos pieņem valdība.

Aizliegs lēkt uz galvas uz asfalta no 5 vai augstākā stāva, tak atradīsies tipāži ar ietobežotām cilvēktiesībām, kad to metīsies izpildīt par spīti.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
3 0 Atbildēt

Neesmu jaunos noteikumus izlasījis, bet vai tajos ir rakstīts, ka nedrīkst iziet no savas dzīvojamās ēkas (uz šķūni, garāžu, kūti, sauso ateju u.tml.)? Un vai "stulba braukāšana atkārt" ir viens no izņēmumiem, kad var atrasties ārpus dzīves vietas?

WALA Reģ.: 19.06.2002
1 0 Atbildēt

Vari izlasīt īpaši "gudru" apkopojumu:

covid19.gov.lv/aktualites/paliec-majas

P.S. man tikai interesē, vai kāds no tiem mudakiem kas kaut ko šadu pieņem ir kādreiz pamēģinājis aizbraukt no viena Rīgas gala līdz otram ar Sab. transportu - tur ar stundu būs grūti tikt galā.

Un teiksim starptautisko pārvadājumu kompānija Kreiss, kas man ir ļoti tuvu, kā viņi iedomājas tie varēs strādāt, pieņemt šoferus utml.

WALA Reģ.: 19.06.2002
1 1 Atbildēt

Un es pat nesākšu pieminēt to cikos viekali slēdzas ciet, un pēc cik ilga laika to darbinieki parasti tiek prom no veikala jau pēc veikala slēgšanas ...

GB12 Reģ.: 29.03.2011
1 0 Atbildēt

Jā, tikai, cik es sapratu, noteikumus ir rakstīts, ka "bez īpaša iemesla" nedrīkst atrasties... neticu, ka policija sodīs cilvēkus, kuri objektīvi brauks no darbiem mājās. Jebkurā gadījumā, šādus sodus varēs apstrīdēt.

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Te es teiktu tā - pilns internets tiek piebļaustīts cik slikta policija, korumpēti policisti un kas tik nekas, bet te pēkšņi nezkāpēc tāda paļaušanas uz policistu godaprātu ...

Nezinu kurā "pusē attiecībā pret policiju" stāvi tu, bet nu tāds vispārīgs novērojums.

P.S. man nekad nav bijusi slikta pieredze ar policiju, ne arī kāds mēģinājis kukuli iegūt .

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 0 Atbildēt

Nerunājot par pag. gadsimtu, tad kkur 5,6 gadus atpakaļ piefiksēju vienu CP ekipāžu tavā Mārupē, kas izbraukuši piepelnīties.

Itkā jau atklāti neprasīja kukuli, bet tāds aizdomīgs dialogs bija. Bija nostājušies uz tās ielas, kas iet pa Rīgas, Mārupes robežu no krustojuma ar Kantora līdz Pededzes ielai. Tur itkā dzīvojamā zona, 30

GB12 Reģ.: 29.03.2011
2 0 Atbildēt

Atslēgas vārdi - "pilns internets tiek piebļaustīts". Tā kā man darbs mēdz būt saistīts ar policijas darbu (CSNg apstākļu izvērtēšana), tad vairumā gadījumu, kad tiek piebļauta sliktā policija, un "nepamatoti lēmumi", izrādās, ka tomēr pasažieris-bļāvējs ļoti objektīvi pats ir bijis vainīgs vai kaut ko ir noklusējis. Nesaku, ka mums ir ideāla policija un tajā nav korupcijas, net man arī kopumā ir laba pieredze un vairumā gadījumos, arī ja ir bijis pārkāpums, tad to skata vairāk pēc būtības. Bet, kā jau minēju, sodus var apstrīdēt Administratīvā procesa likuma noteiktajā kārtībā.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
2 1 Atbildēt

Wala, izlasi šo www.tvnet.lv/7144842/vai-komandantstundas-laika-drikst-izvest-ara-suni

"Valsts policija skaidro, ka suņus ārā komandantstundas laikā drīkst izvest ārā, ja ir absolūta nepieciešama, un tas jādara maksimāli ātri, kā arī tuvu dzīvesvietai."

"Pārvietošanās ierobežojumi noteiktajās nakts stundās neattieksies uz personām, kuras dodas uz darba vai dienesta vietu vai no tās vai veic darba vai dienesta pienākumus."

UN BEIDZAM ĪDĒT VIENREIZ... BĻ.., ŠIE NE TUVU NAV LIELĀKIE SŪDI, KURUS ESAM PIEREDZĒJUŠI... NU, KUR TĀDI ČĪKSTUĻI TIE LATVIEŠI RADUŠIES, IBIO!?!?!?!?!?! SAŅEMĀS TAK!!!!

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Hmm, a kam tad vēl tas internets ir domats ja ne īdēšanai, te pat domubiedrus būs daudz vieglāk atrast

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Ja tā īdēšana būtu tikai internetā, tad jau būtu labi...

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 1 Atbildēt

Nu ja vajag tad var teikt/uzrakstīt šādi :

esmu santehniķis (un ņemot vērā ko visu savā dzīves laikā esmu salabojis - tas aŗi nebūtu melots) , un tevi palūdza tikt galā ar aizdambējušos cauruli ... ja netic lai pārbauda - viss "tagad strādā".

imzz Reģ.: 27.02.2015
1 0 Atbildēt

Jācer, ka Krievijas televīzijas kanāli arī par to Latvijas komandantstundu pastāstīs, citādi daudzi Latvijas iedzīvotāji par to uzzinās tikai no policista, un vai tā tiks ievērota, piem "Zoļika un Ziepniekkalna daudzdzīvokļu namu iekšpagalmos, par to stipri šaubos. Jācer, ka nenotiks vērā ņemami konflikti.

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 0 Atbildēt

13.janvāri pikets pie Tērbatas13

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Aldis? Viņš kaut ko pirms laika ļurināja, ka 13.01. organizēšot... ar 10 tūkstošiem "brīvajiem"...

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 0 Atbildēt

Man liekas, ka nē. Zini kas atrodas Tērbatas 13?

GB12 Reģ.: 29.03.2011
1 0 Atbildēt

Kaut kāds veikals www.google.com/maps/place/T%C4%93rbatas+iela+13,+Centra+rajons,+R%C4%ABga,+LV-1011/@56.9540637,24.1218529,3a,75y,290.34h,108.66t/data=!3m6!1e1!3m4!1sh2GX14Tm6Vu_CM_hhcGLIA!2e0!7i13312!8i6656!4m5!3m4!1s0x46eecfcd9728bf3f:0x6037184e7ed8bb35!8m2!3d56.9540905!4d24.1217706

Volx Reģ.: 22.11.2018
1 0 Atbildēt

Kariņa kga jaunais īpašums(visa ēka) atkal pirkts caur ofšoriem(lasi krieviem). Protams juridiski uz sievas, kam cits uzvārds.

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

Vienu pārdeva, citu nopirka.

Kur tieši ir problēma?

Kāds ofšors?

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 0 Atbildēt

Nezinu, cilvēki grib piketēt. Atkal man prasi itkā es būtu pārdevējs.

Tak abi darījumu iziet caur ofšoriem kuri ir saistībā ar krieviem. Itkā Gazprom, bet varu kļūdīties

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Tu jau te reklamē tos piketus.

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 0 Atbildēt

Nu, jā attiecīgi es arī viņus rīkoju

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

To TU teici. Cerēsim, ka nemēģināsi šo apgalvojumu piešūt man, līdzīgi kā to darīji ar Liepiņu.

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
0 0 Atbildēt

'cilvēki grib piketēt'

cik gan jābūt garā stipram, jeb ar kādām fiansu piešpricēm no kādiem ofšoriem, lai ietu kaut kur pie mājas stūra salt un drebēt, piketējot nezin par/pret ko?

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Vienkārši, tā tie cilvēciņi sajūtas, ka kāds viņos ieklausās un kādiem (piketu organizētājiem) viņi rūp... it kā...

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

WALA rakstīja: Tu esi baigais optimists, tā kā neviens to pasākumu nav spējīgs izkontrolēt, tad nevienam arī nav nekādu datu par to cik ļoti "likumnepaklausīgi" pilsoņi pie mums ir, attiecīgi var tukši dirst par to ka tauta neko neievēro un tādēļ mums ir slikti saslimstības rādītāji.

Tai pasaciņai ka tauta ko apzināti neievēro es jau sen pārstāju ticēt ... un tie kas ir acīmreadzami protestētāji utml. - pat ja viņi saslimtu visi reizē, visai apšaubāmi ka kopējā statistikā ienestu būtiskas korekcijas.

Pietiks izlikties ka kāds saprot kas īsti notiek.

Vakardienas Kurzemes Vārdā bija mazs rakstelis no Liepājas pašvaldībnieku priekšnieka, tajā cita starpā bija frāze "brīvdienās [ziemassvētku] sastādīti četri protokoli par neatļautu pulcēšanos, jāpiebilst ka nevienā reizē nebija vairāk par četriem cilvēkiem; cilvēki ir apzinīgi" - ierēcu ka cilvēki ir apzinīgi un maz stučī

iciks Reģ.: 29.05.2013
0 0 Atbildēt

Runāju ar cilvēku, kam čomi policijā. Izteicās, ka stukaču zvanu esot dafiga. Visiem jau apnikuši, bet nu zvanot nejēgā. Tas, ka varbūt policijai nav ne laika, ne varēšanas, ne vēlmes katru bezjēdzību izskatīt un piedalīties, tā jau cita lieta.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 1 Atbildēt

Vajag īpašu iemeslu lai atrastos ārpus mājas pēc desmitiem vakarā? Ja rītvakar būs tāds laiks kā šovakar, tad man tāds būs - uguņošanas vērošana Leišiem salūts būs - tātad jākāpj uz ričuka un jādodas skatīties salūts; plāns - pa mazajiem celiņiem aizmīties līdz Nidai [Latvijas Nidai, protams] un skatīties kā raķetes šauj Palangā - par godu komandantstundai vajadzēs ričukam ieviest slēdzi ar ko atslēgt lukturi, būs jāpadomā par pedāļu atstarotāju nokrāsošanu, un sieva šoreiz atstarojošo vesti [aizmugurē luktura vēl nav] nevilks.

Iepriekšējos pāris gadus vecgada vakarā braucām uz to Palangu, šoreiz laikam nāksies vērot pa gabalu - ja laikapstākļi atļaus. Ja laikapstākļi neatļaus - nu tad neko darīt...

core Reģ.: 03.01.2017
1 0 Atbildēt

Ļoti aizraujoša izklaide, es arī nevarētu atturēties no salūta vērošanas kaut kur tālumā

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

2020.gadu sagaidīju Kijevā, kaut kādā tur centrālajā laukumā (ne Maidana). Bija ļoooti daudz cilvēku, uz ekrāna pacilājošas mūzikas pavadībā Zeļenskis teica uzrunu... daudz nevarēja saprast to hoholu valodu, bet, tā kā līdzīga krievenei, šo to izlobīt varēja... tāda patriotiska gaisotne. Un tad sekoja slavenais 10-9-8-7-6-5-4-3-2-1, un pļukš... nekāda salūta, nekādu trokšņu, kaut kas tur nomidžinājās pašā priekšā, šur tur tālumā kaut kādas individuālas varēja dzirdēt, un that's it. Tāda jocīga sajūta bija...

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
0 0 Atbildēt

visvis grandiozākā salūta sajūta mums ir bijusi Tbilisi. Šauj kādas 2 stundas visi un visur No vecpilsētas viesnīciņas terases skats bija vienkārši grandiozs.

viencexperc Reģ.: 13.02.2017
0 0 Atbildēt

tu salūtu nekad neesi redzējis?

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

Esmu jau cietis no ierobežojuma, piemēram, šovakar. Mēdzam aizmidzināt mazo un tad meita mūs palaiž staigāt. Bieži vien izejam pēc 22:00 un atpakaļ pirms pusnakts Ne kādam traucējam, ne ar kādu komunicējam. Tīri veselības labad. Šobrīd - aizliegts

spainis Reģ.: 27.04.2006
0 0 Atbildēt

Es regulāri eju skriet uz stundiņu ap pusdesmitiem, desmitiem vakarā, kad juniors nomazgāts un sagatavots gulēšanai. Neko, nāksies pārplānot. Baigā nelaime jau nav.

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

Vispār būs reāla pieredze ar Covid, sievai konstatēja vīrusu. Esmu 100% vesels, bet kontaktpersona. Vēl jautrāk

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
3 0 Atbildēt

nu, novēlu izveseļoties bez liekām komplikācijām sievai, un nesaslimt pašam.

Vernons Reģ.: 18.02.2014
0 2 Atbildēt

Citronu sula + silts ūdens + medus un aspirīna tabletes 3.

Vācieši nonākuši pie šāda secinājuma.

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
0 0 Atbildēt

Visi vācieši?

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
1 0 Atbildēt

+vēl nepieciešama maģiskā ticība

viencexperc Reģ.: 13.02.2017
1 0 Atbildēt

Volx rakstīja: 13.janvāri pikets pie Tērbatas13

Par ko pikets? Par pensijām?

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 0 Atbildēt

Tur zemāk palasi

viencexperc Reģ.: 13.02.2017
1 0 Atbildēt

tev pimpītis garāks pastiepsies, ja tavu foto ieliks avīzē?

imzz Reģ.: 27.02.2015
0 0 Atbildēt

Tu rakstīji : "Kariņa kga jaunais īpašums(visa ēka) atkal pirkts caur ofšoriem(lasi krieviem). Protams juridiski uz sievas, kam cits uzvārds."

Kariņa dzīvesbiedre ir Anda Kariņa. Kāda vēl sieva ar citu uzvārdu ?

GB12 Reģ.: 29.03.2011
2 0 Atbildēt

Baigi daudz pašvaldībnieku braukā pa centru... ik pēc kādām 5-10 minūtēm pa logu redzu kādu lēni braucošu busiņu ar zilajām bāķenēm ieslēgtām...

650 Reģ.: 25.01.2017
0 0 Atbildēt

-pareizi, ja nedrīkst šaut,dzert un p/sties, jāgaida Sprādziens...es tavā vietā atietu kkur tālāk no tā loga

robchix Reģ.: 04.03.2002
1 0 Atbildēt

Buutu polichiem shada aktivitaate parastaas naktiis, noziedziiba reaali paliktu mazaaka.

Bet baidos ka vinjiem covidu naktii neizdosies nokjert, lai arii tas izraadas tieshi naktiis arii kliist pa tukshajaam ielaam.

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti