Palīdzat nopirkt auto. Nevaru izvēlēties!!

Rihards1 Reģ.: 26.08.2021

Sveiki visiem!

Nesen pardevu savu auto audi a6 c6 2.4 v6 quattru 2006,g. Daudz rija bendzīna un padārgs remonts. Nolēmu pārdot. Nu tas tagad ir vēsturē un tagad meklēju jaunu auto.

Dzīvoju laukos, ceļi protams ne labākie, ka jau zinams. Vasarās bedres, dubļi un ziemas sniegs vai putra.

Vēlos auto kam tas problēmas nesagādās.

Vidēji nobraucu dienā ap 15 km. Brīvdienas ap 30 - 40 km.

Arī protams, apkope nebūtu pārāk dārga un nesēdētu, tikai servissā.Vienkārsi sakot, lai auto ir uzticams.

Mans maksimālais budžets ir lidz 10'000 eur. Pirkšu auto skaidrā nauda, jo lizingi vai krediti man riebjās un turos no tiem pa gabalu. Nesmu nekāds bagatnieks, bet gan vien vidējā līmeņā cilvēks.

Ko es vēlos no nakošā auto:

-Lai ir konfortabls un miksts pa bedrēm

-ļaba skaņas izolācija.

-Var but bendzīns lidz 2.2 vai dīzelis līdz 2.7

-Tikai manuālā karba (slikta pieredz ar automātiem)

-Normāls remonta izmaksas

-Mašīnas brend(firma) nav svarīga

- Lai būtu sedans vai hečbeks, vai mazs SUV(džips). (man nepatīk universāļi vai busiņu tipa auto)

- Lai kaut cik dinamisks.

- Protams, lai ir pamata ekstras:

-Kondicionieris, klimata kontrole

-Labas gaismas (sanak pa nakti braukāt)

-Apsildāmie sedekļi

-Multi stūre

-Radio vai bluetooth ar normālu skaņu

-Ērti un mīksti sēdekļi

-Apsildāmie spogūļi

-Ka minēju lai nav pārāk zems.

Esmu diezgan pedantisks, man patīk, lai auto ir kārtībā. Visu laiku sekoju līdzi, ja kāda dīvaina skaņā vai grabēšana, tad es dodos uzreiz uz servisu. Protams veicu eļļas,filtru,utt. maiņas ap 5000km vai reizi gadā. Presonīgi riebjas cilvēki kas tik remonte, lai izietu tehniskās skatei. Es uzskatu ja pērk auto, tad par to jārūpējas,

Pašlaik esmu noskatījis:

-Volvo xc60 2.4 dizeli 2009.g.- 2012.g.(prioritātē)

-Audi a4 2.0 (dizeli vai bendzīnu) 2008.g.- 2012.g.

- Audi a3 1.9 dizeli vai 2.0 bendzīnu 2008.g.- 2012.g.

-Volvo s80 2.0 vai 2.4 dizel 2009.g.- 2015.g.

-Mitsubishi asx vai lancer 2010.g.- 2015.g.

Varbūt jūs varat dot man savu viedokli vai arī ieteikt kādu labu auto.

Liels paldies par atbildēm un viedokļiem, jau iepriekš.

 
1 2 3
insekc Reģ.: 24.03.2003
1 2 Atbildēt

Ja laukiem = dubļi, sniegs, tad lielāko daļu sava saraksta vari droši izsvītrot. Nepieciešama pilnpiedziņa un klīrenss (~200 mm). Iesaku Subaru Forester. Kad tāds bija, ziemā Volvo "govi" vilku sniegā vairākus km.

Rihards1 Reģ.: 26.08.2021
0 0 Atbildēt

Biki pa lielu būš priekš manis. Kā minēju ja džipu tad kādu mazo variantu. Protams volvo nav akmeni kalts. Izskatu citus variantus.

taaneko Reģ.: 30.07.2008
1 6 Atbildēt

Krievs vai 30- gadnieks? Jēga jau skaidra un vēlmes arī, bet nu lasot acis asiņo no gramatikas kļūdām.

Un ko teiks mūsu dižie valodnieki?

Pa tēmu- 15 km galīgi nav daudz, tās ir kopsummā 10-20 min uz ceļa ikdienā. Dikti var saklausītues mūziku un izbaudīt kondicionieri? Varbūt labāk normālu traktortehniku vai kvalitatīvu džipveidīgo vai citu paaugstināta klīrensa auto?

Rihards1 Reģ.: 26.08.2021
1 0 Atbildēt

Pase skatijos itka krievs nesmu un cik zinu alkoholiskos dzeramos vispār nelietoju. Ko tie valodnieki saka, man dzili .....

Traktors īsti nederēs un normāls dārgi maksā. Ka mineju lielo džipu nevelos.

Citu paaugstināta klīrensa auto derētu. Varbūt varētu ieteikt kādu??

Chalenger Reģ.: 31.12.2020
2 2 Atbildēt

15km dienā? teorētiski jums jāņem elektroauto! pie sevis pagalmā tik maz km dienā smiedamies uzlādēsi aķi! 30-40 km dienā dažreiz jābrauc? ai nu ko tad iekšdedzes dzinēju mocīt! patnepaspēj uzsilt kārtīgi! nu bet reāli, kaut kādu lietotu subaru jāņem, tas ir īstais 4x4, vai suzuki jimny, arī labs 4x4

Rihards1 Reģ.: 26.08.2021
0 0 Atbildēt

Elekto auto nebūtu slikti, bet cik lasīju tiem ziemas nepatīk.

Subaru varētu aplūkot.

anoagask Reģ.: 18.06.2019
3 1 Atbildēt

jauns/mazlietots dacia duster ar bendzīnu.

gan jau beigās nopirks vecu prēmium dīzeli

imzz Reģ.: 27.02.2015
0 0 Atbildēt

Aha. Lietota pakota putekļu dace ar benzīnu atbilst vislabāk. Tikai daudzu cilvēku godkārībai dace neder ;) Dīzeļu cienītājiem noteikti ir ko teikt par "15 km nobraukumu dienā". Vienīgais, ja rīkojas kā padomju kolhoznieki, kā no rīta dīzeli iedarbina, tā tikai vakarā izslēdz.

Rihards1 Reģ.: 26.08.2021
0 0 Atbildēt

Par dīzeliem daudz nezinu. Man teica meistars ka pusi ilgāk jasilda, neka bendzīnieks.

Rihards1 Reģ.: 26.08.2021
0 0 Atbildēt

Itka duster apskatīju. Cik lasīju un skatījos video viņi parak izturīgi arī nav un daudz problēmu ar 4x4 un motora resurs mazs un, ka krāsas kvalitāte sūdīga.

Diemžēl jaunam naudas nepietiek. Jaunu toc duster paņemtu.

anoagask Reģ.: 18.06.2019
0 0 Atbildēt

20 km dienā ir 6k k gadā - galīgi nekas.

duster vietā var paņemt kkādu sandero stepway - klīrenss ir svarīgāks par piedziņu, vismaz kamēr brauc pa ceļu. sandero nesen "jauns" modelis, salons vairs nav galīgi briesmīgs.

pieņemu, ka trīscilindru litrīgais motors nevilks pusmiljonu, bet pie tava nobraukuma arī nav aktuāli. Rūpnīcas gāzi var ielikt, lai būtu dīzeļa izmaksas

Rihards1 Reģ.: 26.08.2021
0 0 Atbildēt

Variants nav slikts ap 14 000, bet tomer pilnīgi jauns. Japiekrāj biški. Nu super ekonomisku es netiecos galvenais,lai zem 9 litri uz 100km

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Diezgan bezjedziga viedokļa aptauja, mēs ar domājam ka laukiem vajag vismaz parketnieku, bet praksē, gan man Avensis bija patikamaks, gan tēva vecā korolla. Diemžēl moderni auto pārsvara paredzēti šosejai. Es tādā situacija ņemtu XC70 veco dīzeli, bet es nesaku ka šams ir ērts, uz bedrēm sūkā gluži tāpat ka daudzi citi ...

Tehniski jo vieglaks auto un ar mīkstaku piekari, jo patikamak braukt lauku ceļos, viss cits uzvedas kā "taburete", un braucot šobrīd ar Hondām, man lauku ceļos īsti rādīties negribas ...

Subaru ir labs ieteikums, bet es neņemtu - tiem motoriem ir noteikts resurss pec kura butu labi tos pārjaukt un samainīt dažas detaļas, lai nav pārsteigumi nākotnē (un Subaru dīzeli kategoriski NĒ). Ja tādu ņem no salona, tad gan poh ...

Rihards1 Reģ.: 26.08.2021
1 0 Atbildēt

Varbūt tev taisība nemaz nevajag džipu. Skatījos to xc 70, bet parāk nepatika vizuāli. Izskatās katafalks .

Subārs būs japapēta dziļāk.

WALA Reģ.: 19.06.2002
1 0 Atbildēt

Ak jā un pareiza pieeja butu - ej ar katru no saraksta izbrauc, vēl.labak ar vismaz 2 no katra no minetajiem modeļiem, iespeju robežās ne no vien un tā pasa plača/tirgoņa un tad "dibens" pats pateiks ar ko šams turpmak "draudzēsies" ...

Pa ceļam ja vēl kas iekrit acīs - to ar "nenoraksti", pamēģini ..

Rihards1 Reģ.: 26.08.2021
0 0 Atbildēt

Jā, domāju tev ir taisnība.

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 0 Atbildēt

Nu, par šādiem gadījumiem arī esmu dzirdējis labākās atsauksmes par Forester, bet praksē nav sanācis testēt. Bet ja jau tik maz brauc un par izbraukšanu no valsts(tālie gabali) nedomā, tad jau var arī ņemt ko mazāku(ekonomiskāku)

Piemēram šādu m.ss.lv/msg/lv/transport/cars/suzuki/ignis/odhgj.html

Rihards1 Reģ.: 26.08.2021
0 0 Atbildēt

Foresters būs par lielu. Bet suzuki izskatās tiri labs variants. Bailes ka tas 1.2 nevilks un bus lens ka gliemezis.

Man pirma mašīna bija mazda 626 ar 1.6 motorus(60kw) un jaudas bija stipri pa maz.

iciks Reģ.: 29.05.2013
0 0 Atbildēt

Ja nav paredzēts valkāt piekabes, tad tieši laukos neredzu vajadzību pēc dikti jaudīga auto. Vismaz man tā veiktspēja ir vajadzīga tieši regulāri apdzenot, kas uz lauku ceļiem jau nav tik būtiski. Ne tur to auto tik daudz, ne tik steidzami jādzen.

Rihards1 Reģ.: 26.08.2021
0 0 Atbildēt

Piekabes vispar nevelku. Ceļs man sanak 50% zeme uz 50% asfalta ceļš. Droši vien vēl jauns esmu un patik uzpiest gāzi.

Discoteeka Reģ.: 12.11.2019
0 0 Atbildēt

forester/duster/xc70 vecais

ZZZZ Reģ.: 26.02.2014
1 1 Atbildēt

Aha laukos subārus un volvo gaida remontos atplestām rokām. Pēdējais vispār remontos lietos ir kapi. Ja dīzeli tad līdz 2007.g

Dienā 15km es skatītos uz sēdekļu un stiklu apsildi pārējās extras tikai problēmas radīs.

Rihards1 Reģ.: 26.08.2021
0 0 Atbildēt

Kadu auto tu ieteiktu? Ka minēju dizelis vai bendzīns man vienalga, galvenais ka manuālā kārba.

Gribetos jaunāka gada auto vismaz 2008 vai jaunāku.

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
0 0 Atbildēt

"Vidēji nobraucu dienā ap 15 km. Brīvdienas ap 30 - 40 km."

Dīzelis par to apvainosies - visas klasiskās EGR/DPF u.c. nebraukta dīzeļa problēmas garantētas. Ja neesi gatavs pareizināt to nobraukumu ar 10, ņem benzīnu.

Rihards1 Reģ.: 26.08.2021
1 0 Atbildēt

Nezināju ka tik traki!!! Kaimiņam volvo xc 90 2.4 dizelis ir pāris gadi un viņs brauc vēl mazāk ka es. Viņš tieši ieteica volvikus ar 2.4 dizeli. Teica ka izturīgi un maz jaremontē.

Es jau biju noskatijis a4 vai a3 2010 gada bendzīnu 1.8 vai 2.0, bet ka paintresējos teica ka tie tsi vai tfsi motori bankrotā iedzīs.

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
0 0 Atbildēt

Nu, ja - izturīgi un maz jāremontē. Un nevis kurš katrs 2.4, bet tieši D5. Diemžēl ir arī cits 2.4 motors Volvo komplektācijās, kurš nekādu laimi nesola. Bat tas izturīgums un maz remontu ir tiem, kam tas auto tiek lietots. Nelietošanai ir jāņem auto, kas to ir spējīgs paciest - dīzelis nav domāts nebraukšanai. Pa tiem 15 km ziemā ne vien DPF, bet pat dzinējs nepaspēs vispār līdz darba temperatūrai uzsilt - un tas nozīmē, ka krāsi kvēpus. Sievas XC60 ir pat aprīkots ar atsevišķu elektrosildītāju, lai ziemā varētu arī īsiem pārbraucieniem salonu uzsildīt. Un jā - dzinējs lielisks mašīnā, kura noskrien pa tūkstotim parastā nedēļas nogalē un pāris tūkstošus dienā pa bāņiem atvaļinājumā ;)

darklight Reģ.: 29.10.2013
0 0 Atbildēt

Nav tik traki ar tiem TSI un TFSI. Pirmie TSI bija štruntīgi, tad kaut ko tur bišķi saveda kārtībā. Cik atceros, galvenā problēma tur bija ar ķēdi, kura mēdz stiepties un pat trūkt. Ja tam seko līdz, tad citu auzu tur baigi nebija. TFSI man pašam ir 2006. gada Seatā, 2.0 ar nepilnu 250000 noskrējienu. Lai nu kas, bet pats dzinējs pagaidām ir ideālā stāvoklī, turbīnu gan nāksies drīz remontēt. Diez ko ilgspēlējoši gan viņi neskaitās, bet savus 300K bez remonta vajadzētu novilkt. Pilsētā gan viņš galīgi nav ekonomisks, pa šoseju var iztikt, vispār lasīju, ka iekš Audi šis pats motors esot ekonomiskāks.

imzz Reģ.: 27.02.2015
0 0 Atbildēt

Par ķēdēm es parakājos internetā, atradu , ka problēma bija nekvalitatīvas ķēdes dažu partiju VW motoriem, jo piegādātājs tās štancējis ar nolietotām presformām. Kvalitatīvai ķēdei jātur kādus 500k, ja regulāri maina dzinēja eļļu, protams.

anoagask Reģ.: 18.06.2019
0 0 Atbildēt

dīzeli vispār nav vērts izskatīt, ja regulāri nebrauc 100km+ un kārtīgi neiemin grīdā - motors darba temperatūru sasniedz tikai pēc kilometriem 30, un ziemā tikai tad, ja liek kartonu pirms radiatora

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
0 0 Atbildēt

Nu nez, par to kartonu normālam auto ar kārtībā esošu termostatu būs pārspīlēts, bet pēc putenī nobrauktiem 100+ km ar sniegu piedzīts, auksts radiators gan ir redzēts. Motoram pilnīgi dzesēšanai pietiek ar salona apsildi.

Tas tā - zinšānai siltumvācējam Raimondam.

anoagask Reģ.: 18.06.2019
0 0 Atbildēt

golf 6 pēc eļļas temperatūras varēja ļoti labi redzēt - vasarā ap 85-90, ziemā 70-75, kas ir par maz. Dīzelis ražo ļoti maz siltuma, nav ko kautrēties no vectēvu metodēm, vai jāpērk jaunākas mizas - lai nebūtu jāliek kartons, jaunākiem dīzeļiem ir elektriski vadāma žalūzija pirms radiatora, kas atveras vasarā, bet ziemā ir ciet.

ZZZZ Reģ.: 26.02.2014
0 0 Atbildēt
Rihards1 Reģ.: 26.08.2021
0 0 Atbildēt

Tas suzuki izkatas tiešam labi. Bus japalasa vairak info par to.

Paldies par variantiem.

ZZZZ Reģ.: 26.02.2014
0 0 Atbildēt

1,4 bosterjet !

Rr19 Reģ.: 24.04.2017
1 0 Atbildēt

Tikai ņem līdzi kādu spečuku, ko viens neierauga, to otrs ieraudzīs. Te nesen Bez Tabu bija, divas dāmītes Valmieras placī kapitāli iepirkās ar x5 un VW. Kam laukos sedans, tur neko iekraut nevar.

Rihards1 Reģ.: 26.08.2021
0 0 Atbildēt

Tam piekrītu jānem līdzi, kas saprot no autiņiem.

Man neko beigi parvadāt nevajag. Pāšu sevi un dažus sīkumus.

darklight Reģ.: 29.10.2013
0 0 Atbildēt

Tam sākumā minētajam ASX jau arī nav ne vainas. Vēl ir Nissan X-Trail, tikai rūsa jāskatās. Dīzeli nevajag.

Rihards1 Reģ.: 26.08.2021
0 0 Atbildēt

Ja japaniem nav ne vaines, bet loti uztrauc rūsa.

megamixs Reģ.: 03.03.2016
0 0 Atbildēt

Dzīvotu pāķos ņemtu jaunu Suzuki Jimmy

Rihards1 Reģ.: 26.08.2021
0 0 Atbildēt

Nu bet jauns maksā 21 000.

DALJNOBOJS Reģ.: 19.04.2017
0 0 Atbildēt

Jauns Dacia Duster, garantija 5 gadi 100 000 km, sliktu lauku ceļu jābaidās 100% un lielu galvas sāpju nebūs. Vienīgais autiņš ļoti prasts un ar pilnpiedziņu būs ap 16000 eiro.

Rihards1 Reģ.: 26.08.2021
0 0 Atbildēt

Apskatījos 1.3 bendzins ar manualo karbu 4x4 maksa nepilni 19 000, tas ir arpus mana budžeta. Ka mineju lizingu vai kreītus es neņemu.

DALJNOBOJS Reģ.: 19.04.2017
0 0 Atbildēt

Pacēluši cenas 1.5 gadu atpakaļ kad skatījos sev jaunu vāģi bija lētāki. Vēl ir iespēja jā labas rokas un paziņas servisā, ņemt drusku dauzītu. Man Jaunais Citromons Berlingo pirkts pēc nelielas avārijas + pabijis uz sāna, lielāko daļu remonta veicu pats 2 nedēļas, servisā tikai pakaļējās spārns vilkts un piekares remonts. Sanāca par aptuveni par 30-40% lētāk nekā vesals analogs.

anoagask Reģ.: 18.06.2019
0 0 Atbildēt

Labrīt, reālā inflācija pēdējā gada laikā pie 20-30%, jo sadrukāts tik daudz naudas kā nekad + piegādes ķēžu problēmas

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
0 0 Atbildēt

Var šitādu, ja apmierina plastmasīgā apdare, kas tomēr ir ar kārtu labāka par Dacia.

www.ss.com/msg/lv/transport/cars/hyundai/ix35/bhfggl.html

Rihards1 Reģ.: 26.08.2021
0 0 Atbildēt

Jā šis izskatas daudz labāk par dacia.

feciic Reģ.: 09.05.2008
2 0 Atbildēt

Tas pasakainais mīts ka laukos vajag džipu vai pseidodžipu

Izdauzītā grantenē vajag balonu riteņus un mīkstu piekari ar garu gājienu-un ap 10 gadu veciem auto šim vislabāk kvalificējas kabluki.

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
1 0 Atbildēt

Izdauzītā grantenē jā, bet izbrauktās risēs, kur vēders pa zemi velkas, tomēr augstāks klīrenss noderēs

Par kablukiem, kā šķiru, taisnība, bet nu tad jārēķinās, ka komforts būs tuvs nullei

Rihards1 Reģ.: 26.08.2021
0 0 Atbildēt

Tik trakos laukos nedzīvoju kur rises. Pārsvarā tikai trepe un bedres pars. Grantenes standarta ceļš.

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
0 0 Atbildēt

Nu ja taisies ziemā nebraukt... Bet tā vispār - ja smuki sniedziņš uzsnieg, tad ir piedzīvots, kā mazā pilsētas ieliņā kāds ar 1cm zemāku klīrensu par vidējo, smuki sēž uz vēdera un meklē palīdzību.

Rihards1 Reģ.: 26.08.2021
0 0 Atbildēt

Ar savu audi a6 c6 quattru ne tik tadus sniegus izbraucu un neteiktu ka baigi augsts. Dimžel v6 2.4 daudz (ap 15l uz 100km) rija un remonts arī nebija parak draudzīgs. Bet savādāk labs auto bija.

anoagask Reģ.: 18.06.2019
0 0 Atbildēt

rumāņu brīnums tieši tādiem ceļiem ir projektēts - ar mīkstāku piekari, kas dod komfortu sliktos ceļos, bet mazāku stabilitāti 200kmh+ kā R-eiropas markas.

Par cenu - nopērkot vecu lamatu, ierēķini remonta izdevumus, pērkot jaunu to var novirzīt mēnešmaksai

feciic Reģ.: 09.05.2008
3 0 Atbildēt

Latvija sanāk gana liela lai katram tā ziema laukos asociētos ar ko citu

Mans tēvs katru dienu brauc 40km pa granteni no kuriem 4 ir šaurs meža ceļš, vēl 4 asfalts-pamatā ar vienriteņiem ar vienu vai otru velkošo tiltu bez kādām pretenzijām uz džipu vai pseidodžipu. Tur kur iebraukšanai vajadzētu džipu aiziet ar kājām vai brauc ar traktoru, ja ziemā ir tik daudz sniega ka nevar ar vienriteni izbraukt visdrīzāk būs kāda kupena kas arī četritenim būs par grūtu, tad parasti izvēlas vienu no daudzajiem apkārtceļiem ar savādāku mežu/lauku/aizvēju konfigurāciju, kur nebūs tik aizputināts.

650 Reģ.: 25.01.2017
1 0 Atbildēt

Gan jau to iepriekšējo 2k vērto lamatu viņš remontēja par 300eur/mēn.Vismaz.10g no vietas,26/8/369.Pie iknedēlas noskrējiena 160 km(15/ddienā,+ 2x40 brīvdienā).Vai viņam "vajag" 17k jaunvērtu suudu dermantīna tabureti un ar vērtības kritumu 50% tuvākajā trīsarpusgadē? Prottams! Jā.

Rihards1 Reģ.: 26.08.2021
1 0 Atbildēt

Es nolēmu pec ši foruma posta ņemt jaunu DACIA SANDERO STEPWAY. Saprātiga cena un jauns paliek jauns. vizmaz 5 gadi bez problēmam un dileris ari tuvu.

650 Reģ.: 25.01.2017
0 0 Atbildēt

-āa, ak tad Tāpēc tu šo sarunu noorganizēji.Ok.

Rihards1 Reģ.: 26.08.2021
0 0 Atbildēt

Kāda ziņa??? Ja tev labaks varian, tad piedāvā

650 Reģ.: 25.01.2017
0 0 Atbildēt

Tavi sākotnēji deklamētie varianti un apsvērumi ir vieni, bet sekojošā "izvēle" pavisam cita,pricipiāli un idejiski atšķirīga no tiem.

Ņem jebkuru labā stāvoklī esošu mašīnu, kura tev patīk.Vai kuru tu nejauši ieraudzīsi, meklēdams nesameklējamo.

Ja vien šī tēma nav radīt speciāli priekš tam, lai pamudinātu "10k eur īpašniekus" iegādāties šīs te sākumcenas bezmotora bezsalona konservbundžas par pacmit k līzmīzingā.

ezis71 Reģ.: 25.02.2009
0 0 Atbildēt

Pareiza izvēle.

GTD2 Reģ.: 18.10.2004
0 0 Atbildēt
mefisto Reģ.: 22.05.2017
0 0 Atbildēt

Tas tak par veco Sandero. Jaunais Sandero vismaz ārzemju žurnālistiem patīk (cik samaksāts, es nezinu).

Rihards1 Reģ.: 26.08.2021
1 0 Atbildēt

Godigi sakot, palasīju vairak ka tas sandero nav nemaz tik labs.

Atkal esmu sakuma

anoagask Reģ.: 18.06.2019
1 0 Atbildēt

"Tiesa gan, jārēķinās, ka tālākpārdošanas vērtība būs zema. "

IMHO tieši dacītei vērtība turās ļoti labi, spriežot pēc sludinājumiem. HVZ kāda ir likviditāte. Ja sarakstītas tādas muļķības pirmajā teikumā, tālāk nav vērts lasīt.

ezis71 Reģ.: 25.02.2009
1 0 Atbildēt

Un nepērc lietotu Latvijā auto.

taaneko Reģ.: 30.07.2008
0 1 Atbildēt

m.ss.lv/msg/lv/transport/other/buggies/fgbho.html

Ar traktortehniku domāju kko šādu.

Jebkurš un jebkāds mūsdienu iekšdedzes dzinējs patērē vairāk degvielas par nominālo kamēr nav sasniedzis darba temperatūru. 15 km dienā braucot- var gadīties, ka nesasniegs nekad. Te arī parādās biežākas problēmas ar auto

Dzimto valodu agrāk laikam cienija vairāk.

Rihards1 Reģ.: 26.08.2021
0 0 Atbildēt

Nesaprotu pirikolu atnakt nodirst. Labak neraksti tad neko.

Tu atnac nodirs un nekadu normālu variantu nepiedāvā. Karoce saprotot pec tevis ja dzīvo laukos tad ar traktoru brauc un aizveries.

Es normāli uzprasīju kada laba mašīna lidz 10 000 euro. Kaut vai 20km diena nobraucu. Ko man ziemā ar kajam jājiet 15 vai 20 km vai vasra kad līst.

taaneko Reģ.: 30.07.2008
0 4 Atbildēt

Ja man būtu tik mazs dienas nobraukums un vēlme iztērēt sekojošu summu savas pakaļas pārvietošanai, es nedomājot paņemtu sev vasarai tādu kā ivietotajā linkā. Ziemai sudzuki samuraju/ vitaru/grand vitaru.

Bet pareizrakstībai r jāprot, savādāk nemācēsi prezidentam apžēlošanas vēstuli korekti uzrakstīt.

P.s. tie bagiji kuriem var dabūt traktortehnikas nummurus ir sasodīti labi un izturīgi braucamie .

darklight Reģ.: 29.10.2013
0 0 Atbildēt

Nu bet tad tak viņam to summu jādubulto! Ziemai un vasarai. Nav tas bagijs nemaz tik lēts.

Rihards1 Reģ.: 26.08.2021
1 0 Atbildēt

Es normali uzprasiju, bet cilvekam vienkārši gribās gudri izcelties.

taaneko Reģ.: 30.07.2008
0 0 Atbildēt

Ir arī lētāki. Koā ar suzuki pa 10k€ mierīgi var paņemt abus. Un vēl pāri paliks

Krenis Reģ.: 26.08.2021
0 0 Atbildēt

Pa šo naudu Yetis labs sanāk. Uz zeminieka piekare ļoti laba. Tik mīl rūsēt..

Rihards1 Reģ.: 26.08.2021
0 0 Atbildēt

paldies par iteikumu

GTD2 Reģ.: 18.10.2004
0 0 Atbildēt

izstāstīšu savu pieredzi, man arī savulaik bija a6 , un arī gribēju ietaupīt un tapēc viņu nolēmu iemainīt pret kompaktklases klases auto , lai ietaupītu un uz remontiem, ,jo quatro dīzelis aa automātu tērēja ap deviņi litri, un arī remonta izmaksas sāka palikt lielas jo auto jau bija 700 tūkst nobraukums tapēc jauno auto vēlējos lētāku ekspluatācijā, darbā braucu ar jaunu corollu, kurā pārsēžoties no A6 sajūta ,ka brauc ar kaut kādu lētu kasti, konforta vispār nekāda, pats no sākuma kompaktklases kompaktklases seatu likās ļoti ok, bet tomēr pabraucot ilgākā perjodā it sevišķi lielākus attālumus tomēr trūka a6 konforta, un baidos ,ka ar Jums ieteiktajiem auto būs līdzīgi. Cik saprotu,ka braukšana pa grants cerļu, kas nav kaut kāds lauku ceļš , bet tiek arī regulāri tīrīts arī ziemā un regulāri greiderēts, tad ja nab kaut kāds neizbraucams grants ceļš, tad domāju ,ka krossovers nav nepieciešams, bet standarta kompaktklases auto, jā a6 smalkā piekare būs bieži jaremontē ja sanāk daudz grants, krosoveri arī būs smagāki augstāki un tapēc nebūs tik izturīgi kā standarta auto, arī ja klīrenss augstāks auto nebūs tik stabils pa granti, variants no sākuma Jūsu izskatītajiedm laikam derēs tikai a3,kas pa lielam ir golfs ar labāku apdari, vēl no analogiem varētu ieteikt octaviju vai super b , ideāli ja pilnpiedziņas versijā lai foršāka braukšana pa granti, Arī domāju,ka dīzelim nebūtu ne vainas attālums pietiekami liels lai piem kvēpinieks iztīrītos, dīzelis vairums gadījumu būs ņiprāks patīkamāks braukšanai degvielas patēriņam, aŗī resurs lielāks, bet varbūt jaskatās tik nobraukums lai nav pāri 300tūkst, Noteikti neiteikt mazos nemotorus tiem patēriņš būs liels, skaļi gausi un patēriņs arī nekāds. par ieteikto Dusteru,ja vien pašam neparīk skrūvēt tad īpaši neieteiktu, tas drusku mazāk par ņivu ir jaskrūvē, bet visu laiku būs ko ņemties ar viņu, it sevišķi ja tiks izmantots pa ceļiem kādiem viņš paredzēts.

Rihards1 Reģ.: 26.08.2021
0 0 Atbildēt

Paldies par atbildi, ļoti izmeļoši.

saf Reģ.: 20.07.2006
0 0 Atbildēt

Veči darbā jau otro gadu mauc ar dīzeļa dusteru, un daudz arī pa granteni. ~50k jau nobraukti, nekas nav bijis jāskrūvē vai jāremontē.

anoagask Reģ.: 18.06.2019
0 0 Atbildēt

valsts meži jau nopirka kaudzi ar dasteriem, nobrauca n gadus un nopirka atkal. Vai nu korupcija, vai kvalitātes zīme no liela un prasīga autoparka

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 0 Atbildēt

Tak tāda ir visu uzņēmumu politika. Autiņi tiek lietoti 5,6 gadus un tad pirkti jauni. Identiski mana radiniece izpirka LMT darba auto. Atšķirībā tikai tāda, kablukus un vieglos ar kravas kastēm ne visi darbinieki vēlēsies sev privāti iegādāties. Bet kkādi sedani, parketnieki tak izpērk paši darbinieki un līdz izsolei, publiskai pārdošanai nemaz nenonāk. Visos lielajos uzņēmumos ir auditi, kas arī novērtē, ieraksta bilancē to aptuveno vērtību.

GTD2 Reģ.: 18.10.2004
0 0 Atbildēt

50k jaunam auto taču vispār nav nobraukums, tas vēl jauns auto, bet drīz domāju sāksies krustiņu maiņas un ritošās ēra

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
0 0 Atbildēt

"Arī domāju,ka dīzelim nebūtu ne vainas attālums pietiekami liels lai piem kvēpinieks iztīrītos"

Nopietni? Kā līdz šādai idejai var nonākt?

anoagask Reģ.: 18.06.2019
0 1 Atbildēt

autora tehniskās zināšanas līdzīgas kā pareizrakstības, 3.klases līmenī

Bez regulāriem 100km+ gabaliem dīzelis nav opcija, ja nu vienīgi kāds vecās paaudzes dīzelis bez eko, ķipa merša 230 vai 300 bezturbo-D

GTD2 Reģ.: 18.10.2004
0 0 Atbildēt

Kāda starpība dīzeļa paaudzei?

feciic Reģ.: 09.05.2008
0 0 Atbildēt

Diezgan liela, vecam priekškameras dīzelim motora temperatūra mainīs klakšķa skaļumu un dūma biezumu.

Tiešās iesmidzes dīzelim ar DPF pie 15km dienā, kas ir 7km vienā sesijā pieņemot ka tiek braukt us darbu, pat vasarā būs grūti sasniegt darba temperatūru nemaz nerunājot par DPF attīrīšanos. Arī tie 30-40 km reizi nedēļā nebūs nekāds glābiņs, neviens jau nemāk kalkulatoru uzsist ka gada nobraukums autoram pie nosauktajiem cipariem ir stabili zem 10k, kāds tur dīzelis vispār?

GTD2 Reģ.: 18.10.2004
0 0 Atbildēt

Kāda starpība dīzeļa paaudzei?

anoagask Reģ.: 18.06.2019
0 0 Atbildēt

vecajiem nevar aizaugt DPF, eļļā nešķaidīsies dīzelis, EGR ticami, ka nebūs utt. Lai gan arī vecajiem motoriem nepatiks braukt, nesasniedzot darba temperatūru.

Lai gan visi tie dzīvie motori jau sen āfrikā brauc n-to miljonu vai pie kolekcionāriem

ledzep Reģ.: 16.03.2017
1 0 Atbildēt

Pirmkārt dīzelis pie šādiem nobraukumiem vispār nav vajadzīgs- dīzelis it īpaši ar DPF galīgi nav paredzērts tik īsiem braucieniem un to Latvijā reti kurš saprot. No otras puses- konkrētajiem auto var būt problemātiski dabūt bendzīna dzinējus.

-Volvo xc60 2.4 dizeli 2009.g.- 2012.g.(prioritātē)

Pārāk dārgs priekš tā, kas tas ir.

-Audi a4 2.0 (dizeli vai bendzīnu) 2008.g.- 2012.g.

Tikai 2.0 TDI CR pēc 2009 gada.

- Audi a3 1.9 dizeli vai 2.0 bendzīnu 2008.g.- 2012.g.

Labāks variants par a4, jo tas ir golfs.

Pēdējo gadu 1.9 TDI problēmas ar klaņiem un var "paveikties" ar caurumu motora blokā. 1.8/2.0 tfsi jāvadā līdzi eļļas kanna un nevar saukt par motoru ar labu resursu.

Labāk ņemt:

2.0 TDI CR (pē 2009 gada)

1.6 TDI (pirms pirkšanas jāpārbauda vai degvielas filtrā nav metāla skaidas, mēdz būt problēma, ka degvielas sūknis sāk dilt un sabojā visu degvielas sistēmu, atkal paldies Delphi. Tā motors tas pats 2.0 TDI ar pāris atķirībām)

1.4 TSI - labākais variants pie nepeiciešamās ekplutācijas. Īss ķēdes resurss, ja eļļa mainīta uz 30k km.

-Volvo s80 2.0 vai 2.4 dizel 2009.g.- 2015.g.

Būs pārāk nodzīts

-Mitsubishi asx vai lancer 2010.g.- 2015.g.

Drausmīga salona kvalitāte, slikta skaņas izolācija, korozija.. 1.8 motors labs.

Uz ātro pameklēju pāris variantus, varbūt noder:

www.ss.lv/msg/lv/transport/cars/opel/astra-van/ehnph.html

www.ss.lv/msg/lv/transport/cars/opel/insignia/bmpexl.html

www.ss.lv/msg/lv/transport/cars/volkswagen/golf-7/bmmokx.html

www.ss.lv/msg/lv/transport/cars/volkswagen/golf-7/blkxeo.html

No igauņiem:

eng.auto24.ee/soidukid/3570910

eng.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=3555140

eng.auto24.ee/soidukid/3084802

eng.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=3535775

eng.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=3530951

ledzep Reģ.: 16.03.2017
0 0 Atbildēt

Kopumā iesaku meklēt Megane 3 ar 1.6 dzinēju. Piedāvājms ar šādiem diemžēl ir mazs, bet Ir daudz plusu salīdzinājumā ar konkurnetiem:

Visvienkāršākais un izturīgākais motors

Ļoti laba noturība pret koroziju

Vienkārša un energoetilpīga piekare

VW, Škoda un Opel būs solīdāk nostrādāti, bet augstāk minētie plusi šo atsver.

imzz Reģ.: 27.02.2015
0 0 Atbildēt

1.8/2.0 tfsi jāvadā līdzi eļļas kanna -- Pie tik maziem nobraukumiem, kādi paredzēti, tā eļļas kanna noteikti nebūs jāvadā.

ledzep Reģ.: 16.03.2017
0 0 Atbildēt

Nu varbūt arī nebūs, bet tāds motors pie 10 gadu vecuma jau būs bumba ar laika degli.

Rihards1 Reģ.: 26.08.2021
0 0 Atbildēt

Paldies par info. Iemacijos daudz ko jaunu

Rihards1 Reģ.: 26.08.2021
0 0 Atbildēt

Opelis vai golfs izkatas tīri labi un atbilst maniem kritērījiem

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

AIXAM.

1 2 3
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti