Volvo remonti un tehniskaas lietas

Crash Reģ.: 11.06.2002

Es te papeetiiju muusu remonta un tehniskos topikus un skatiijos ka savu laiku nekas nav atjaunojies. No taa var secinaat ka Volvo nemazaam nepliist.(atskjiriibaa no SAAB kuru diskusiju topiki par remontu pildaas nemeeramaa aatrumaa)

Taatad staasts par to ka man vakar noblokjeejaas droshiibas un nepakam nenaak araa kaadas idejas ieteikumi???

Crash[addsig]

 
Zoo Reģ.: 28.03.2006
0 0 Atbildēt

hz, manai lamatai iisteniibaa arii taada gurkstoša skanja, kad uzsaak brauksanu...bet arii tikai reizeem un biezaak aukstam...cik ir sajuugam-hz...kameer ripo tikmeer es vinu netrauceeju

viktors1961 Reģ.: 17.02.2004
0 0 Atbildēt

A nu re, izrādās volvisti arī var ko sakarīgu pateikt Autiņam ir 310 kkm, un jau drīz 10 gadi. Laikam sanāk, ka sajūga disks pie vainas. Tās dempferējošās atsperes arī rada klaudzoņu pie pārslēgšanās?

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

viktors1961 rakstīja: A nu re, izrādās volvisti arī var ko sakarīgu pateikt Autiņam ir 310 kkm, un jau drīz 10 gadi. Laikam sanāk, ka sajūga disks pie vainas. Tās dempferējošās atsperes arī rada klaudzoņu pie pārslēgšanās?

kaut kā izklausās pēc beigta izspiedejgultņa.... vismaz man tādas simptomi bija.... + it kā vel arī sajūga disks gājā uz beigām.... tapat auto 10 gadu vecumā.... ta kā blakus remonta laikā nestāvēju - konkrēti nevaru par sajūgu apgalvot....

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

bet vispār vari aizbraukt uz VRV MOTORS... šie diezgan operatīvi tika galā ar manējo problēmu.... vienīgi šie vairs nav Kantoru ielā....

schizo Reģ.: 17.11.2007
0 0 Atbildēt

Izspiedējgultnis parasti gaudo nospiežot sajūgu. Un vēlāk uztaisa smuku caurumu kārbā

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

schizo rakstīja: Izspiedējgultnis parasti gaudo nospiežot sajūgu. Un vēlāk uztaisa smuku caurumu kārbā

manā gadījumā izspiežot sajūgu tieši visas liekas skaņas pazuda.... un klabeja atlaižot sajūgu..

viktors1961 Reģ.: 17.02.2004
0 0 Atbildēt

2.5 DOCH bīdelis. Briesmīgi nepatīk apgriezieni zem 1,5kapgr/min. Atskan nelaba rūkoņa. Tas viņiem visiem tā, jebšu manējais izcili riebīgs?

Zoo Reģ.: 28.03.2006
0 0 Atbildēt
JBOZ Reģ.: 06.01.2003
0 0 Atbildēt

Svieki Volvisti! Esmu uzlicis aci uz 244. modeli. šim ir 2,0 bendzīna dzinējs ar Soleksa karburatoru, 5-pakāpju ātrumkārbu. itkā jau forši un auto diezgan labā stāvoklī utt... bet motors viņam bija ar eļļu notašķīts vietā kur ir eļļas vāciņš, nu tur kur lej eļļu motorā.... iespējams ka motors ēd eļļu, īpašnieks pielejot nolējis garām, vai arī braucot dzen eļļu gar vāku... netieku gudrs. un cik daudz brobzu varētu būt ja ieliktu citu, teiksim 2,3 litru motorīti ar iešprici? gribas tādu.

Zoo Reģ.: 28.03.2006
0 0 Atbildēt

Oo, paziistama teema...

Elju dzen pa vaacinju jo tam bliiveejums ir izbeidzies,pilniigi normaala prakse Un tas motors pats par sevi "elpo"

Soleksa karbuuzis

Nosipties dabuusi nejeegaa, bet labaa zinja ir taa, ka visi siikumi der no žiguļa karbuuzhiem...

sliktaa zinja savukaart ir taa, ka krievi taisa baigi nepreciizaas taas detaljas...vareesi pats ar skalpeli taas bliiviites pielabot.

Dzineejs

mans Tev ieteikums- ja iet, tad neaiztiec un brauc kaads ir...

Ja gribeesi spricenieku, tad buus dariisana ar vadiem, benziina sljaukaam, cits benziina suuknis, no 700/900 B230 derees, bet buus jaapaartaisa- aizdedzes sadaliitaajs tiem atrodas pie starpsienas, bet 200 -priekspusee...tur ir "zaglušķas" kur var ij sadaliitaaju ieskruuveet ij degvielas suukni, bet vai tiem motoriem buus taa vaarpstinja, kas piedziis to sadaliitaaju priekspusee-hvz...

Es ar ar vienu taadu dabuuju pap*sties un nop*sties

Secinaajums-ruusee kaa opelis... Lietot tikai vasaraas un pa briivdienaam....Bet ja gribaas celt augsaa-plašs darba lauks

Zoo Reģ.: 28.03.2006
0 0 Atbildēt

Veel jau ir variants panjemt kaadu no jaunaakajiem 240 , kam tas notors ir briivi paarliekams...bet tad kaada jeega čakareeties Vai nu atvelc no Vaacijas normaalu, vai tepat uz vietas sameklee...

JBOZ Reģ.: 06.01.2003
0 0 Atbildēt

Zoo rakstīja: Veel jau ir variants panjemt kaadu no jaunaakajiem 240 , kam tas notors ir briivi paarliekams...bet tad kaada jeega čakareeties Vai nu atvelc no Vaacijas normaalu, vai tepat uz vietas sameklee...

Mjā.... šitas ir 1988.gada, saka ka cinkotais. ... vot iekāriens ir uz šo modeli... tikai tiešām gribas 2,3 motoru ar šprici... jāpameditē vēl par šo tēmu, un tad manīs, varbūt tiešām atdzīt no Tēvzemes (tobiš Fāterlandes) sakarīgāku.

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

JBOZ rakstīja: saka ka cinkotais. ...

Un tu tici

JBOZ Reģ.: 06.01.2003
0 0 Atbildēt

Magistrs rakstīja:

JBOZ rakstīja:

Zoo rakstīja: Veel jau ir variants panjemt kaadu no jaunaakajiem 240 , kam tas notors ir briivi paarliekams...bet tad kaada jeega čakareeties Vai nu atvelc no Vaacijas normaalu, vai tepat uz vietas sameklee...

Mjā.... šitas ir 1988.gada, saka ka cinkotais. ... vot iekāriens ir uz šo modeli... tikai tiešām gribas 2,3 motoru ar šprici... jāpameditē vēl par šo tēmu, un tad manīs, varbūt tiešām atdzīt no Tēvzemes (tobiš Fāterlandes) sakarīgāku.

Labāk atdzen no volvo no viņa dzimtenes. Tur ir labākas komplektācijas, mazāk nojāti. Cena būs nedaudz augstāka, bet auto labāks.

kur meklēt?

UUSA Reģ.: 30.10.2003
0 0 Atbildēt

Centis_Nuudele rakstīja:

JBOZ rakstīja: saka ka cinkotais. ...

Un tu tici

Lai arī cinkots,aizmugures arkas tāpat rūsēs....arī pēdējiem 93.g.

JBOZ Reģ.: 06.01.2003
0 0 Atbildēt

kur meklēt?

es te domāju Vācijā ir mobile.de

Zviedrijā ir ....... ???

Zoo Reģ.: 28.03.2006
0 0 Atbildēt

Magjistrs atkal driš kaa Zariņa govs....

a)Zviedrija .Lietoti ir daargi, nevienam pat praataa nenaak labus 200 paardot.Vinji nemaz taa nepavelkaas uz hjundajgeciem kaa muuseejie..Taads variants kaa atdziit no Zviedrijas ar praami sen jau tika izskatiits.Bet tur vinji ir baigi daargie, baigi populaarie, un veel niansiite-saaļais juuras gaiss....ruusee interesantaas vietaas.

b)Otra dzimtene-Holande...

atkal skatiit par saaljo juuras gaisu, bet mazaakaa apmeeraa.

Sborka suudiigaaka...ir noveerotas probleemas ar kraasojumu...

Par cinkojumu domas dalaas...

viens dzeks pat neiztureeja un aizskreeja uz DE un atdzina sev vienu 90taa gada... ruusa vinjam bija visur kur jaabuut.

JBOZ Reģ.: 06.01.2003
0 0 Atbildēt

Atliek no USA atdzīt.... skatījies esmu, tur diezgan smuki un ar labiem aprīkojumiem.

Zoo Reģ.: 28.03.2006
0 0 Atbildēt

Man Kanaada patiik labaak

JBOZ Reģ.: 06.01.2003
0 0 Atbildēt

ir kāda adresse?

Zoo Reģ.: 28.03.2006
0 0 Atbildēt

Ne jau nu dziisi ne kaa...

Bet ja tomeer- Kanaadaa laikam bija taas pashas prasiibas optikai kas ieks eiropas, bet amiishiem bija pilniigi savaadaak viss...

87-89 gadu 200, vismaz subjektiivi bija baigi suudiigaas gaismas..peec tam tur taas lampas atkal mainiijaas...varbuut kaut kas mainiijaas uz labo pusi, bet manam 87' gaismaz bija izcili švakas...

Zoo Reģ.: 28.03.2006
0 0 Atbildēt
UUSA Reģ.: 30.10.2003
0 0 Atbildēt

JBOZ rakstīja: Atliek no USA atdzīt.... skatījies esmu, tur diezgan smuki un ar labiem aprīkojumiem.

Pieskaiti pie cenas vismaz 1000Ls par atvešanu.

Zoo Reģ.: 28.03.2006
0 0 Atbildēt

Magistrs rakstīja:

Zoo rakstīja: Magjistrs atkal driš kaa Zariņa govs....

a)Zviedrija .Lietoti ir daargi, nevienam pat praataa nenaak labus 200 paardot.Vinji nemaz taa nepavelkaas uz hjundajgeciem kaa muuseejie..Taads variants kaa atdziit no Zviedrijas ar praami sen jau tika izskatiits.Bet tur vinji ir baigi daargie, baigi populaarie, un veel niansiite-saaļais juuras gaiss....ruusee interesantaas vietaas.

b)Otra dzimtene-Holande...

atkal skatiit par saaljo juuras gaisu, bet mazaakaa apmeeraa.

Sborka suudiigaaka...ir noveerotas probleemas ar kraasojumu...

Par cinkojumu domas dalaas...

viens dzeks pat neiztureeja un aizskreeja uz DE un atdzina sev vienu 90taa gada... ruusa vinjam bija visur kur jaabuut.

Pati govs. Jau divi S80 ir atdzīti no Zviedrijas. Nekas tur nerūsē, negāž zviedri sāli uz ielām. Un jūras gaiss tāds pats kā pie mums. Cenas kā jau teicu, augstākas. Zato orģinālie nobraukumi, servisa grāmatas, pilnas komplektācijas. Zviedri pat auto pēc garantijas beigām taisa pie dīlera un liek orģinālās daļas. Pat 80-to gadu sābs tiek taisīts tikai pie dīlera.

Nejauc jaunu fordu ar vecu volvo...

saals uz ielaam vinjiem nav, tas gan, bet ruusee taapat...

Skardnieks Reģ.: 13.12.2002
0 0 Atbildēt

UUSA rakstīja:

JBOZ rakstīja: Atliek no USA atdzīt.... skatījies esmu, tur diezgan smuki un ar labiem aprīkojumiem.

Pieskaiti pie cenas vismaz 1000Ls par atvešanu.

+ ~500 Ls ievedmuita un PVN, Bet ja pērk Kalifornijā tad var arī atrast nesarūsūjušu...

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti