Ir tāda krāsa no sudraba variantiem, Techtonic Silver vai kā tamlīdzīgi, tāda viegli bēšīga vai iebrūna, uz kuras netīrumus neredz vispār. Līdz ar to, vides saudzēšanas nolūkos, mašīnu mazgāju tikai pēc totālas braukšanas pa granteni, un arī tikai tad, ja pēc pāris dienām nav lietus, kas nomazgā pats. 3 gadu laikā esmu mazgājis 5 reizes
- Sludinājumi
- Ziņas
- Vīriem
- Tehnoloģijas
- Sports
- Video&TV
- Forums
- Lasītāju pieredze
- Akcijas
- Jautā ekspertam
























nomiks rakstīja: Ir arī tādi, kas mzgā auto reizi gadā - pirms TA veikšanas. Un tam nav nekāda sakarā ar mašīnas krāsu, bet gan attieksmi.
Man ar netīru auto braukt nepatīk! Protams, nemazgāju to ziemā katru dienu, jo nevaru to atļauties gan fiansiāli, gan laika ziņā, bet ikdienā cenšos tomēr auto uzturēt tīru.
No praktiskā viedokļa CR-V brūnganā krāsa ir ļoti laba. Netīrumus redz vēlāk kā melnai krāsai, piemēram, bet mazgāt gan nav tik viegli kā Zafiru, kura ir baltā krāsā.
Pirms TA mašīnu nemazgāju. Kāpēc tas būtu jādara?