Jūrmalā, automašīnai ietriecoties kokā, bojā gājuši divi vīrieši 3

 

Foto: iAuto.lv

Nozare.lv | 7.decembris 2016 9:09

Vakar Jūrmalā, automašīnai ietriecoties kokā, bojā gājuši divi vīrieši.

Valtera prospekta un Dāvja ielas krustojumā 1974.gadā dzimis vīrietis, vadot automašīnu "Hyndai", iebraucis kokā.Negadījuma vietā no gūtajām traumām miris viens no automašīnas pasažieriem, kura personība pagaidām nav noskaidrota. Savukārt slimnīcā nogādāts 1989.gadā dzimis automašīnas pasažieris, kurš arī no traumām tomēr miris. Tāpat negadījumā cietis vēl viens 1989.gadā dzimis vīrietis un automašīnas vadītājs, kuri nogādāti slimnīcā.

Pāvilostas novada Vērgales pagastā, 1993.gadā dzimis jaunietis vadot automašīnu "Audi A4", nav ņēmis vērā laika apstākļus, kā rezultātā automašīna uz slidenā ceļa saslīdējusi un ietriekusies kokā. Slimnīcā ar traumām nogādāts automašīnas vadītājs.

Savukārt Daugavpils novada Višķu pagastā notikusi sadursme starp 1966.gadā dzimušas sievietes vadīto automašīnu "Ford Focus" un 1988.gadā dzimuša vīrieša vadīto automašīnu "Mercedes Benz Sprinter". Sadursmes rezultātā apgāzusies automašīna "Mercedes Benz Sprinter" un cietusi tajā esošā pasažiere, 1952.gadā dzimusi sieviete, kas ar traumām nogādāta slimnīcā.

Vakar par atļautā braukšanas ātruma pārsniegšanu valstī noformēti 194 administratīvā pārkāpuma protokoli, aģentūru LETA informēja Valsts policijā.

Rīgas reģionā noformēti 86 protokoli, Zemgales reģionā 44 protokoli, Vidzemes reģionā 35 protokoli, Latgales reģionā 18 protokoli un Kurzemes reģionā 11 protokoli.

Par automašīnas vadīšanu alkohola reibumā noformēti pieci pārkāpuma protokoli, no tiem divi Rīgas reģionā un pa vienam Zemgales, Kurzemes un Latgales reģionā. Vēl divi šoferi Rīgas reģionā apturēti par agresīvu automašīnas vadīšanu

Kopumā aizvadītajā diennaktī valstī reģistrēti 85 ceļu satiksmes negadījumi, kuros cietuši 14 cilvēki un divi gājuši bojā.

 
Visi komentāri
 
Vernons 7.decembris 2016 11:06
0 0 Atbildēt
LMT 7.decembris 2016 12:40
2 0 Atbildēt

Drausmas, kas notiek uz ceļiem...

Kanibaals 8.decembris 2016 20:12
4 1 Atbildēt

uz elkoņiem trakāk, noberzti jēli

Tavs komentārs
 
 

Pievienot bildi Pievienot video
 
 
Stingri aizliegts iAuto.lv publicētos materiālus izmantot, kopēt vai reproducēt citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai kā citādi rīkoties ar iAuto.lv publicētajiem materiāliem bez rakstiskas EON SIA atļaujas saņemšanas.

Izceltie raksti

Dīzeļa cena šodien paliek maksimumā. Degvielas cenas 8.4.26: Dizelis 2.127 un 95 benzīns 1.837 EUR (+ VIDEO) 14

Dīzeļa cena šodien turpina turēties savā šī gada maksimumā. Degvielas cenas 8.04.2026: Dīzelis 2.127 un 95 benzīns 1.837 EUR Lasīt vairāk

 

Dīzeļa cena sasniedz maksimumu. Degvielas cenas 7.4.26: Dīzelis 2.127 un 95 benzīns 1.837 EUR (+ VIDEO) 26

Dīzeļa cena sasniegusi savu šī gada maksimālo atzīmi. Degvielas cenas 7.04.2026: Dīzelis 2.127 un 95 benzīns 1.837 EUR. Lasīt vairāk

 

Ceļa zīmes ir jāmazgā un tas tiek darīts (+ VIDEO) 2

Ceļa zīmes ir jāmazgā un tas tiek darīts. Lasīt vairāk

 

BMW pārveido Minhenes rūpnīcu un gatavojas i3 ražošanai (+ FOTO) 4

Pilnībā elektriskais i3 uz konveijera stāsies 2026. gada augustā. Lasīt vairāk

 
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti