Video autors redz, ka minivens vēlas pārkārtoties, taču nolemj nepiekāpties un iet "uz kontaktu".
- Sludinājumi
- Ziņas
- Vīriem
- Tehnoloģijas
- Sports
- Video&TV
- Forums
- Lasītāju pieredze
- Akcijas
- Jautā ekspertam
Video autors redz, ka minivens vēlas pārkārtoties, taču nolemj nepiekāpties un iet "uz kontaktu".
Viens nepārbauda aklo zonu un nerauj atpakaļ, kad uzpīpina, otrs apzināti uztaisa avāriju, jo nebūs vainīgs pēc noteikumiem. Tobiš abi vainīgi un tiesības nost uz forever. Nebūtu šis moments, būtu cits, jo šādi braucēji vienmēr kādu atrod. Pozitīvā nots ir tāda, ka salikās nevis ar kādu neveiksminieku, bet tie, kas meklēja viens otru.

Te nu gan derētu iesūdzēt valsti tiesā, par to ka no CSN izsv'troja veselu sadaļu, kurā to starpā BIJA precīzi aprasktīts kā ir jāizbrauc apļi!
Pēc izsvītrotās sadaļas viennozīmi vainīgs ir tas kas vālēja pa pirmo joslu vairāku nobrauktuvju garumā, pie kam apsteidzot pa LABO pusi citu auto!

Viens, pārkārtojoties, nedod ceļu (akls vai uzskata, ka signāls dod priekšroku, HZ...), otrs , ietiepies, kā āzis, nedara neko, lai izvairītos no sadursmes (kaut vai bremzējot). Abi labi! Tīrā "обоюдка", manā skatījumā.
P.S. Video autora vietā, es šito milicijai nerādītu.

Par vēlu! Jau parādīja, ka ir nopircis reģistratoru! Piekrītu.

Ja būtu manā varā, četrus CSN punktus Noteikumu grāmatiņā iedrukātu koši sarkanā krāsā zelta rāmītī:
63., 64., 76. un 109.2..
Ceļu satiksmes likuma 19. panta trešajā daļā ieceltais bij. CSN 10. punkts ir vispār - visa kvintesence! Te Vernonam absolūta taisnība.
Dīzeļa cena šodien turpina turēties savā šī gada maksimumā. Degvielas cenas 8.04.2026: Dīzelis 2.127 un 95 benzīns 1.837 EUR Lasīt vairāk
Noskaidrots, kas ir pērnā gada pasaulē visvairāk pārdotie elektroauto – jau atkal dominē Tesla, bet pārējās vietas pirmajā desmitniekā ieņem Ķīnas autoražotāji. Lasīt vairāk
Latvijā patēriņa cenu vidējais līmenis degvielai šogad martā, salīdzinot ar februāri, pieaudzis par 21%, aģentūrai LETA pavēstīja Centrālajā statistikas pārvaldē (CSP). Lasīt vairāk
Subaru Ņujorkas autoizstādē prezentējis jaunu elektrisko SUV – Getaway, kas paredzēts ASV tirgum un pārdošanā nonāks 2026. gada beigās. Lasīt vairāk
Slāvi vienmēr brauc kā tankā.