Video ar krievisko nosaukumu "Babi za ruļom" autovadītāja nolemj apgriezties braukšanai pretējā virzienā manevru sākot no labās malējās joslas.
- Sludinājumi
- Ziņas
- Vīriem
- Tehnoloģijas
- Sports
- Video&TV
- Forums
- Lasītāju pieredze
- Akcijas
- Jautā ekspertam
Video ar krievisko nosaukumu "Babi za ruļom" autovadītāja nolemj apgriezties braukšanai pretējā virzienā manevru sākot no labās malējās joslas.

jā, tik tiešām - bāba joņoja taisni un ignorēja ceļu satiksmes noteikumus par atļauto ātrumu un par to, ka jāpalaiž braucējs no labās puses.

Brucējs no labās puses jālaiž 2vos gadījumos: Vienādas nozīmes krustojumos un pie joslu maiņas.

Viņa droši vien tikko izgriezās no lielveikala stāvvietas un vienkārši cilvēcīgi gribēja trāpīt pēc 10m apgriešanās vietā. Tas jau tikai Papuasu valstīs ir tāda satiksmes "organizācija", ka apgriešanās vieta ir akurāt tieši tur ,kur tai nebūtu jābūt un pie kam viņa ir bez jebkādas papildjoslas.Es varu iedomāties kas ikdienā būtu līdzīgā situācijā piem.šeit www.google.lv/maps/@56.9326...7i13312!8i6656

Tā ir satiksmes organizācijas problēma! Izveido ātrgaitas ceļu un tad sāk "krustot" ar lēngaitas. Tāda mums ir Mūkusalas iela, Krasta iela, Kalnciema iela un vēl daža laba. Labi ka Brīvības ielā likvidēja gandrīz visus kreisos pagriezienus.
Un kur tad palika: "Katram uz ceļa ir jārīkojas TĀ, lai neveidotu bīstamu situāciju"?

Tas krustojums, kur apgriešanās vieta atrodās tieši pie izbrauktuves uz ātrgaitas ielas, ir radīts avārijām. Nu uz ceļu jau arī jāskatās, lai kā gribētos paspēt :)
Volkswagen Commercial pieteicis jaunāko Caddy modeli, ko tas uzlabojis ņemot vērā klientu ieteikumus. Lasīt vairāk
Sestdien rītausmā Latgalē automašīnas sadursmē ar meža dzīvnieku gājis bojā transportlīdzekļa vadītājs, aģentūra LETA uzzināja Valsts policijā. Lasīt vairāk
Vācijas autobūves uzņēmums Opel prezentējis jauno policijas automašīnu, kas veidota uz Grandland Plug-in Hybrid bāzes. Lasīt vairāk
Cenas Latvijas degvielas uzpildes stacijās 9. jūnijā, pārsteidza ne vienu vien. Par laimi, tas bija "šoks" pozitīvā nozīmē. Lasīt vairāk
www.google.lv/maps/@60.0190...8i6656!6m1!1e1
Kas ar to Gaziku bija domāts?