iAuto.lv: Jūrmalā skolniekus un gājējus paliek zem automobiļu sitiena (+ VIDEO) 20

 
Māris Ozoliņš, iAuto redaktors | 26.janvāris 2019 9:03

Jūrmalā, Strēlnieku prospekta un Kļavu ielas krustojumā uzstādīti jauni luksofori, taču satiksmes organizatori aizmirsuši par kādu svarīgu risinājumu, kas attiecas tieši uz gājēju drošību.

Jauns, moderns luksofors ar spilgtām gaismām, protams, ir labi, taču ne viss šajā krustojumā izdarīts līdz galam - satiksmes organizatori nav uzstādījuši luksoforus gājējiem, tādejādi, paliekot zem sitiena, neaizsargātākos satiksmes dalībniekus, tostarp bērnus, kas dodas uz turpat esošo bērnudārzu un sākumskolu.

Jau pašā video sākumā (0:40) varam redzēt, ka man gandrīz uzbrauc sarkanā "Audi" vadītājs. Viņam dega zaļā gaisma luksofora, bet, kas liedz krustojumu tajā brīdī šķērsot gājējiem.

CSN 14.punkts: Vietās, kur ceļu satiksme tiek regulēta, gājējiem jāievēro satiksmes regulētāja vai gājēju luksofora signāli, bet, ja tādu nav, – transportlīdzekļu satiksmes regulēšanas luksofora (turpmāk – luksofors) signāli.

CSN 15.punkts: Pirms brauktuves šķērsošanas pa gājēju pāreju vietās, kur satiksme netiek regulēta, gājējiem jānovērtē attālums līdz transportlīdzekļiem, kas tuvojas, kā arī jānovērtē to braukšanas ātrums un jāpārliecinās par drošību.

Virzienā uz Sloku nav jau arī transportlīdzekļu satiksmes regulēšanas luksoforu (Strēlnieku prospekts šajā vietā ir vienvirziena iela). Turklāt uz ielas ir uzzīmēta gājēju pārejas krāsojums (931).

931. ceļa apzīmējums

CSN 2.16.punkts: Gājēju pāreja – brauktuves daļa, kas apzīmēta ar 535. un 536. ceļa zīmi un (vai) 931. ceļa apzīmējumu un paredzēta gājēju pāriešanai pāri brauktuvei;

Tas ir tikai laika jautājums, kad notiks pirmais negadījums. Kurš būtu vainīgs šādā absurdā situācijā, ja notiktu uzbraukšana gājējam? Kādai atbildībai būtu jābūt šī satiksmes projekta autoram!

Kopumā visā Jūrmalas pilsētā satiksmes organizēšana ir vairāk kā neprofesionāla, kas kopumā samazina satiksmes drošību.

Strēlnieku prospekta un Kļavu ielas krustojums virzienā uz Rīgu 26.01.2019. Foto: iAuto.lv

Varam redzēt, ka jaunieši šķērso Kļavu ielu, bet tajā pašā laikā deg zaļā gaisma autotransportam, lai brauktu taisni.

Skats no Kļavu ielas virzienā uz bērnudārzu un sākumskolu "Taurenītis" 26.01.2019. Foto: iAuto.lv

Virzienā uz Sloku gājējiem nav redzams neviens gaismas signāls luksoforā, lūk 3 foto:

Strēlnieku prospekta un Kļavu ielas krustojums virzienā uz Sloku (vienvirziena iela) 26.01.2019. Foto: iAuto.lv

Strēlnieku prospekta un Kļavu ielas krustojums virzienā uz Sloku (vienvirziena iela) 26.01.2019. Foto: iAuto.lv

Strēlnieku prospekta un Kļavu ielas krustojums virzienā uz Sloku (vienvirziena iela) 26.01.2019. Foto: iAuto.lv

Un visbeidzot 4 virziens krustojumā braucot no bērnudārza, sākumskolas jūras virzienā, vai arī veicot pagriezienu pa labi Rīgas virzienā:

Strēlnieku prospekta un Kļavu ielas krustojums virzienā uz jūru vai arī veicot labo pagriezienu virzienā uz Rīgu 26.01.2019.

Šajā krustojumā nav ievēroti ar citi labas satiksmes organizēšanas principi, bet par tiem vēlāk, lai nemīkstinātu šos smagos pārkāpumus, kuru rezultātā var ciest gājēji.

Ja redzi redzi nebūšanas uz mūsu ceļiem, tad sūti tās mums uz iAuto (augšā poga "Ziņo!").

TURPINĀJUMS šeit >>> Kas notiek ar bīstamo krustojumu Jūrmalā 2.daļa - iAuto.lv (+ VIDEO) 

 
Visi komentāri
 
Palaidniex 26.janvāris 2019 13:02
2 1 Atbildēt

Brīvības gatvē Rīgā ir divi nedaudz līdzīgi luksofori, pie Apes ielas un Tirzas ielas tramvaja pieturas...

Te jautājums kā ir domāts neregulējama pāreja pirms regulējama brauktuvju krustojuma vai kā?

Jebkurā gadījumā “ģeniāli”!

iAuto 26.janvāris 2019 13:44
1 0 Atbildēt

Būs jāaizbrauz apskatīties!

Palaidniex 26.janvāris 2019 14:24
0 0 Atbildēt

Var tos labi aplūkot arī google. Tur gan ir zināmas atšķirības tie ir veidoti kā gājēju luksofori pāri Brīvības gatvei, tik ar stiplīnijām pirms pienākošajāsnielas vai pagalma ceļa, bet pār kuru nemaz NAV zebras.

Te tā divdomīgāk noformēts

Palaidniex 26.janvāris 2019 14:27
0 0 Atbildēt

Un tie abi ir T-veida...

Kanibaals 26.janvāris 2019 15:02
1 0 Atbildēt

Tā tak Jūrmala, savdabīgi noteikumi.

650 26.janvāris 2019 17:09
7 1 Atbildēt

Jūrmala, es atvainojos, gadu desmitiem ilgi ir savā ziņā lohu pilsēta. Iedzīvotāji tur dalās- bagātie tur neceļ trauksmi, jo daļai no tiem ir savas izbīdīšanas intereses un otrai daļai ir vnk po-uj, savukārt mazākturīgā (t.s. lohu) daļa no savas kabatas apmaksā "visu/jebko"- jo viņiem nav saprašanas par to, ko īsti par viņu naudu te kāds īsteno.Ja kāds ceļ trauksmi- tas ir vnk nepateicīgs kasīklis.Jauns ceļš - tas ir labi.Cik tas drošs, kāda ir jaunā satiksmes organizācija, kādi ir bijuši ieguldīumi proporcionāli rezultāta mūsdienīgumam, droš;bai un pašai tās pārbūves idejai- ļaužu pamatmasa to vnk nesaprot.No vienas puses- izskatās, ja jau reiz jauns, būt jāpriecājas.No otras- "projekta izbīdītājs" var izbīdīt dalebko, lohi dāsni samaksās par visu.Viņiem pat neviens neko nejautās.

Viskliedzošākais piemērs ir reku tas pāris/trīs gadus vecais "jaunais" risinājums Kauguru galā.Suuds, kādu mūsdienās grūti iedomāties.Apļi acīmredzami greizas konfigurācijas, apļveida trajektoriju viskritiskākajos punktos brauktuves tiešā tuvumā atrodas elektrības stabi,pusmetru aiz kuriem ir pāris metru dziļš grāvis (piem, Talsu šosejas sākuma aplis).Kustības reālais kaut cik "drošais" ātrums gaišā dienas laikā 25-30km/h knapi, nerunājot ja tumsa vai/un ja tur ir slidens.Nekādas Barjeras tur NAV (???) (bet ,barjera IR piem 5km tālāk jaunķemeru aplim, kurš ir diametrā pusotru reizi lielāks un atrodas klajā līdzenā vietā (nekādu grāvju tur nav..)..Kauguru apļiem aplīiebraukšanas/nobraukšanas trajektorijas ir projektētas tik idiotiski, ka visus šos trīs gadus tur gar iekšmalām veidojas 20-30 cm dziļi grunts izgrauzumi- kurus "priekšniecība" ierauga un aizber labi ja 3x gadā.Pašlaik arī tie tur ir visā krāšņumā- tā vien gaida, kurš aizbrauks tos uzfilmēt.Cits ,protams, jautājums ir kādam cik neprasmīgam un nekulturālam jābūt pašam braucējam, lai tur trāpītu. Bet trāpītāju ir masveidā daudz un tas pamat-jautājums paliek- par ko īsti ir ticis maksāts un kaads suudabrāļu kantoris to visu ir ieprojektējis un izbīdījis.

Reku lielais Maxima veikals Nometņu ielas galā.Tieši veikalam pretim uz Nometņu ielas (uz tās ielas,kura pēc tam slīpi pienāk tajā "vidējajā" aplī pie viādas benzīntanka) ir tagad izveidota Rīgas virziena autobusu pietura.Liela, svarīga, speciāla kabata/iebrauktuve.Ok. Aiz šis pieturas ir deviņstāveņu rajos.Liels.Cilvēki nāk masveidā ārā no maximas un šķērso ielu.Kurš uz mājām, kurš uz pieturu.Augu diennakti kāds tur iet.Ne tā, kā tur pie Domes, kur tā kupena uzbērta un gājēju nav principā, bet augu diennakti luksofors dricelē pats sevi...Bet, kurš gan to būtu domājis- Gājēju pārejas pie tās maximas tur nav vispār..NAV!!!.Tā ir uz vienu pusi 200m tālu nākamjāa krustā ar pusnodilušu apzīmējumu pretim rimi, bet uz rīgas pusi "tuvākā" ir kkur tur aiz apļa metrus 500 tālāk, nākamajā krustojumā uz Talsu šos...Bet cilvēki masveidā iet pāri gar to maximas stūri- vienkārši pofigā.Kurš to visu projektēja?

Līdzīgi kā kilometru tālāk pie nestes apļa- tur pāreja ir bīstamā vietā metru no apļa līkuma, bet tālāk pieturas/aptiekas/dzīvojamrajona apvidū pārejas vnk nav.Cilvēki tur masveidā gan ziemā vasarā iet gan no mājām uz jūru/mežu,gan citi no tirdzneicības centra uz pieturu, citi vēl kaut kur utt, bet pārejas nav.Barjeras (lai neriskētu iet)- arī nav..Pāreja it kā formāli ir- bet kurš gan ies 200m līkumu uz rīgas pusi, lai šķērsotu ielu metru no apļa- pa kuru ,acis izvalbījuši, riņko lohi vadītāji un jebkuram gājējuējus/laidējam cierē tā vien iejaat dibenā un uzstumt to uz tās pārejas.Vienam laidēja auto bīsami jāapstājas puslīkumā pašā nobrauktuvē, pārējiem ir prasmīgi jāsabremzējas aplī vai pat jau iepriekšējajā iebrauktuvē..Izcils varonības piemērs..

iAuto 26.janvāris 2019 18:06
1 0 Atbildēt

Te būtu svarīgi noreaģēt ātri un novērst šo situāciju, kamēr vēl neviens nav cietis!

Ogrēnietis 26.janvāris 2019 22:43
1 0 Atbildēt

Ogrē nav mazāk "stulba" satiksmes organizācija. Mani nekad nav atstājusi sajūta, ka satiksmes organizācijas projektētāji nekad nav izgājuši no sava kabineta. Par autovadītāja "tiesībām" un praksi nemaz nerunājot.

iAuto 27.janvāris 2019 9:14
0 0 Atbildēt

Kas tieši?

Freijers 28.janvāris 2019 8:27
0 0 Atbildēt

Jā būtu interesanti dzirdēt, kur tieši...Bieži sanāk pa Ogri pārvietoties, neko stulbu tur neesmu redzējis, ja vien neskaita to, ka Jaunogres aplī gājēju pārēja tieši pie izbrauktuves sataisītas...bet tieši tāpat ir Rīgā, netālu no IKEA...

650 26.janvāris 2019 23:32
3 0 Atbildēt

Jā.Jautājums, kurš shito vērtēs,kurš tam ticēs un kam to vajag un kā tas izskatīsies no malas.Pašlaik izstās shitā: viens izdomāja vest savu atvasi uz prestižu bērnudārzu, iztērēja naudu un tagd nezko te besās un pilsētai neslavu ceļ.Ceļu viņš nevar šķērsot..Biezais nepateicīgais, tā viņam vajg.Otrs, tas vispār figzin par ko te murgo- valdība iztērēja europas naudu,salaboja cilvēkiem Ceļu, abet nee, kādam obligāti vajg pie staba piekasīties, LLP...

Tā lai nebūtu pa tukšo, reku maximas stūris, skats no izbrauktuves, priekšplānā "auto-osta" (kur taču nav cilvēku ,jo ārā -9 un mella Nakts):

Oiii, kaa nav Cilvēku, a kas tad šie tādi ??:

Braucam no rīgas uz talsiem.Labi pofig, kaut tepat uz RagaLapmežciemu.Bet reku par Tavu naudu nupat kā re-konstruēts Aplis, pie bijušās mentu būdas.Augstākais drošibas standats.Iso-3019.Nofotografēt ļoti grūti, bet šito vajag redzēt,jo tāds ir tikai "pie mums",stabs līkuma kritiskākajā punk'tā,2m dziļš grāvis pusmetru no staba,gar nogrieztuves malu 28cm dziļs grunts izgruzums 2m garumā, visi drošības atribūti, divi vienā plus trešais d-sā..

Nepatīk šis skats? Nav saprotams pa ko te jākasās? Lūdzu tā pati vieta no otras puses skatupunkta:

Braucam tālāk,kilometru garais taisnais šausmuposms (gar 3,5m dziļu grāvi, kurš savukārt pusotru m no brauktuves, da kāda vel te nafig barjera,viss ir droši, ko tu kasies...) -"nākamais" aplis, reku iebrauktuve- atvainojos par kvalitāti, bet pievērsiet uzmanību skatam no šofera skatupunkta (kur priekšā tas viens auto nogriežas no apļa un tieši "visīstākajā" apļveida trajektorijas vietā pa labi no tā rēgojas Stabs):

Ok, labi sagadīšanās, nav ko kasīties.Bet reku tas pats aplis rīgas virzienā, kur piekļaujas Nometņu iela no slavenās maximas, atkal ir goda vietā Stabs.Nefig skriet- tad tak nekad aplī nesaslīdēsi un ar blakussēdētāja pusi stabā netrāpīsi, vai ne?

Labi, pofig, maucam tālāk,tuvojamies Nestes aplim, Skolas ielas Gals (Dead-End) ,T-veida krustojums (kādreiz bija,bat nebij tur Droši, tapc tagd Jums papuasiem tur uzbūvēja Apli, puķes ,lai, pa vidam iedēstīja, ko būt kasīties...).Tur tagd tipa tāds ka kolhoza "kuļtūras" centrs- vienā pusē vecā labā laimes klondaika un pussapuvis 5st guļamrajons, otrā Narvezens un Jauns Hezburgers lepni slejas,pateicīgā tauta nāk utt.Ā, kas tad tas- izrādās, pirms apļa "aizmirsies" g-pareju iekonstruēt.Pareizāk , tā tur bija, bet sen likvidēta.Atceramies analoģiju ar Dzintaru viadukta rajonu- kādu tik suudu neizdrirsīsi cilvēku Drošības labad.Karoč, hezburgers ir,bet pāri/klāt tikt nevar,vienīgi var Piebraukt.Bet ne visiem ir Auto, tapc daudzi (pagaidām...) turp (uz/no/varbūt..) pa senam ieradumam iet kājām :

Pārbaudījumi turpinās, lūk pats tas Nestes Aplis,tas ar to ar vienīgo "ofici(ā)lo " g-pāreju tuvākā puskilometra rādiusā,skats no apļveida trajektorijas, kādos tipa plkst.PusTrijos:Am (kad viss skaidri redzams un nav ne gājēju ne braucēju...):

Te (labākai orientācijai telpā un laikā) reku ieskats no otra virziena (pievērsiet uzmanību Marķējumam uz asfalta, bažu par Drošību pagaidām nav, jo, 56% līniju ir redzamas- jo vēl ir tikai janvāris, aprīlī tur būs citāds, drusku "tradicionālāks" paskats...)

Vēl labākai "orientācijai" reku skats no turpat esošās vispasules tirdzniecības centra a/m stāvvietas- piem, ceļu šķērsot iedomājies cilvēks ir nupat nokāpis no Aptiekas- pārdomu punkts- ko viņš "redz" (pareizi, tā ir tā pati "vienīgā/oficiālā" viņpasaules pāreja,kura atrodas kādus 180m no viņa skatupunkta:

Kāpēc viņam būtu jāiet tos 180x2=360 liekos m? Un kāpēc būtu jāiet jau visus 240x2-500m liekus tiem, kuri no dzīvojamā rajonā vēlas nokļut pludamalē pakaļu nomazgāt? Vai mežā suni pa lēto bez suudumaisiņš izkakināt? Pareizi, nekur viņi apkārt neies.Kā anekdotē par Vilku- ka nekur neko nevilks, tepat pi... (Skats uz otru pusi no tā paša punkta- tālumā redzamās gaismas nāk no mehāniskā transportlīdzekļa, kurš no Jaunķemeru puses šai potenci(ā)lajai notikumu vietai itin braši tuvojas ar sabiedrībai lojālajiem 92km/h (jo tur pie/aiz stūres ir pats Karloss Marija ibnbio Sainss, kurš visu situāciju kontrolē...):

Jā.Un te jau pārbaudījumi beigušies (atvainojos par kvalitāti un par uzbāzību..)- jo 4km tālāk esošais Jaunķemeru aplis (tas,kurš lepni plešas klajā laukā, klusa meža ielokā, bez grāvjiem un bez pārsteigumiem, pienācīgi liela diametra uttt) ir mistiskā kārtā (!!!) 3/4 no sava pPerimetra garuma spējis atbildīgajās instancēs "izbīdīt" sev drošības barjeru...

iAuto 27.janvāris 2019 9:23
0 0 Atbildēt

Paldies par izklāstu!

650 27.janvāris 2019 16:48
0 0 Atbildēt

Jā,pldies par tēmas pacelšanu.Jautājums ir, kur gan palikuši savas pilsētas patrioti un daudzmaz sajēdzošie no satiksmes un no drošibas.Es jau te teicu, ka pēkšņi Jūrmalas avīzē uzradās gan "sapratnes pilns" raksts par Dzintaru viadukta apkārtni, gan ļoti ticama situācijas analīze un iateikumi.Tātad, kaut kur aizkadrā tomēr Domē un tās apkārtnē ne visi ir klauni un āksti,kuri akceptēs "pārbūvi" tikai aiz apsvēruma savas "teikšanas" laikā pafiksam un dajebko "apgūt" un "ieviest".Tas ir, kad tev ir teikšana "ko ieviest", bet tu to savu teikšanu un to savu tābrīža "varu" izmanto, lai ieviestu fufeli pēc būtības.

Ja te saka, ka "modē" esot gan rīgā gan citur ši te apdalītā luksoforu sist';ema- skaidrs, ka tā ir tendence.Kad būs suudi- da viņi var vairākus gadus nebūt.Vienkārši laiks gaida uz tā saucamo sagadīšanos.Ja vieta ir bīstama- nostrādā psiho-loģiskais efekts.Reāli bīstamā vietā visi uzmanīsies (tu, es arī, visi..).Tas ir efektīvāk par jebkuru ceļazīmi.Bet, kolīdz tir būs kāda "sagadīšanās"- tā uzreiz tie meesli būs lieli un daudz.

Tas pats reku tas Nestes aplis kauguros.Tagad Hezburgers jaunais.Visi cenšas tam piekļūt- jo ļoti rīt ([est) gribas..No kurienes nāk tā badinieku pamatmasa- skaidrs, ka no guļamrajona,kurš ir pāri ielai.Neba jau no privātmāju rajona vai puspaēduši no kkur Kūriņa apkaimes,kur dod 2kg porcijas.Kur tuvākā gājēju pāreja??? Pareizi- uz rīgas pusi,krustojumā aiz klondaikas.Tur, kur "atradās" nauda semaforu uzst'dīšanai un liekas nekam nevajadzīgas trešās asfalta joslas "izbīdīsanai". Kurp un kā (parasti) iet izbadējies cilvēks? Skaidrs, ka viņš mēro šo 400m līkumu, lai viss būt "likumīgi".Kā vēl var guļamrajona iemītnieks nokļūt tajā hezburgerī - pareizi, izmantojot to pāreju Nestes aplī.BET- līdzīgi kā Kļavuielā, pie tā fakin apļa NAV pārejas pār Skolas ielu no tā guļamrajona tirdzniecības centra virzienā.NAV iespējams likumīgi tur pāriet.Uz Skolasielas tuvākā likumīgā g-pāreja ir puskilometru tālu pirms Nometņu ielas krusta...Turklāt. šajā nelikumīgajā vietā uz Skolas ielas pie Nestes apļa gadiem ilgi atrodas svarīga/liela autobusu pietura...Aplī ir tikai VIENA pāreja, bet iespējamo (gājēju pieprasīto!!) vizienu tur ir veseli trīs...Kas visu to suudu projektēja? Kurš atļāva uzcelt hezburgeri un narvezenu un pieturu, nepadomājot par to, kā nabaga cilvēkiem tur nokļūt? Kurš tur tā šitik atbildīgi un tik pilsoniski izanaalizēja to gājēju plūsmu uz viņu paradumus?

iAuto 27.janvāris 2019 17:54
0 0 Atbildēt

Par Dzintariem man arī ir safilmētas sagataves, bet jāmontē!

650 27.janvāris 2019 21:32
0 0 Atbildēt

Protams ka Vajag.Jo kurš gan cits.Cik tūkstoši to gadu garumā redz, ciki gārām/pāri brauc- bet NEviens nav jautājumu pacēlis.Visiem ir pie d.Tagad pat- izkakaaja sensāciju, ka ;ūk uz tā pārvada esot bedres- tapc būs 50.Lidz pavasarim.Es ar visu pilnu atbildības sajūtu un pie dadzmaz [ilna saprāta būdams un to suudu 30 gadu garumā ikdienā lietodams, varu Aptiprināt- NAV tur nekādu tādu ārkārtas bedru.Ir normāls (pat salīdzinoši ar citugad) kolhoznieciski konstruētu salaiduma šuvju un loh-nieciski apkoptas brauktuves kombinācija.Nav tur cita pamata tam 50, kā vien savas pakaļas steidzama formāla reabilitēšana.Tieši tāpat kā meesla nonstopā aktīvā režimā augu diennakti degošs semafors uz gājēju pārejas pie Domes.Kur Kupena sastumta "gājēju ērtībām" un kur gājēju nav kā tādu.Jo uz Domi pat gaišajā diennakts laikā no slokas ar autobusu atbrauc un tur to suudu tur šķērso labi ja pusotrs lohs stundā.

Bet TOTIES Kauguros, kur reku mums hezburgers,narvesens,

skola,krogi, pieturas, starpplanētu "darījumu" centrs, diskotēka,aptieka un laimesklondaika un plus vel tuvākais ceļš uz PusZilā Karoga Pludmali- vo tur mums nav nevienas liekas pārejas uz viņpasauli,ne tur barjeru, ne tur ātruma ierobežojumu, ne kādu brīdinājuma zīmju, ne moderno luksoforu, nedz gājēju plūsmas pētījumu. Viena pāreja aplī, kur pirmajam tam potenciālajam loham gājējus/palaidējam paredzēts ir izcili pārredzami un citiem lohiem saprotami apstāties slīpi pusratā ar nolaistām biksēm no apļa daļēji nobraukušam.Šis ir europas standarts, par europas naudu lavijas lohiem speciāli izpirdoprojektēts un par pašu to lohu naudu dāsni apmaksāts.Projektētāju un izpildītāju vārdi nav zināmi- figzin kam Pateikties un kam Paklanīties un Kuram dziļā pateicībā aizmuguri nobučot.. Jo visiem ir pilnīgi pie d. Pagaidām.

Bradypus 28.janvāris 2019 9:59
2 0 Atbildēt

Gari centies. Īsais kopsavilkums - grūti tizlam. Aizbrauc pabaudi kalnu ceļus dienvideiropā un, iespējams, sapratīsi, ka derētu vispirms iemācīties izmatot saprātu, nevis tērēt arvien lielākas naudas, lai padarītu visu muļķudrošu.

650 28.janvāris 2019 15:01
0 0 Atbildēt

Es tev pateiktu, bet īsti negribas. Pataupīšos nājamajai reizei, kad citriz Tu citā tēmā būsi izddrirsis kādu"savu" garo versiju. Tu vel kādā polijas atejā puspamodies sēdēsi, kamēr es jau būšu sen aizbraucis līdz tur tai tevis pieminētajai "baudāmajai" vietai.

ZZZZ 27.janvāris 2019 10:19
1 0 Atbildēt

650

Audi A8

650 28.janvāris 2019 19:54
0 0 Atbildēt

Te vēl, objektīvākām ieskatam, atbildot uz retorisko jautājumu "kurš īsti te ir Lohs".

Šis ir skats, kuru "vidēji ne?mākulīgais" braucējs redz pa sava mehāniskā hlama logu.Gaišā (!) dienas laikā.Tuvojoties Nestes Hezburgera Aplim no rīgas puses.Kad smadzenēm būt jau tā it kā "jāapstrādā" gūzma liekas info:

Te skats uz aptuveni to pašu vietu, tikai "nogriežoties no apļa".Kad "mākulīgais braucējs" tikko kā patērējis kilogramu smadzeņu enerģijas, izbraucis apli,nav apkaakājis bikses un nobraucot no apļa nav aizmirsis likumīgi ieslēgt Labo virzienrādītāju,un "davaj tagd beidzot mauksim uz rīgu.." ..atkārtošos- ārā ir Diena (gaišs):

Tagad skats no Nestes teritorijas- tas, ko "redz" aiz kupenas noslēpies piekasīgs "vērotājs no malas"...(reku itin "draudzīgi/bezrūpīga" trijotne šķērso ielu..un kurā vietā tas notiek?- orientācijai telpā lūdzu skatīt divas augstākesošās bildes):

Kāds ir ši jaukā gājiena mērķis- domāju ka nav jēgas to jautāt un liekureiz uzsvērt un taisīt šai iestādei lieku reklāmu :

Nobeigumā uzprasās jautājums- kurš īsti te ir LOHS (-i).. Iespējams, ka tie ir šo trīs visnotaļ jauko meiteņu vecāki.Jūrmalas pils.Valde (ar visu savu Valdes Locekli galvgalā) noteikti tā nav.Un pavisam NOTEIKTI, ka tas Nav (nebūs/nebūtu/Dievslaipasarg) kāds tur tas potenciāli "Prasmīgais" garāmbraucošais pi..., atvainojos, Vadītājs.Jo- viņam (vienīgajam) šajā situācijā (stipri iespējams,kārtējoreiz,utt) būtu "tā saucamā" Likumīgā Taisnība.Pārējie te kaut lai aizrītos ar to Burgeri,bet neko nevarētu "izbīdīt".Vienīgā cerība, ka drīz nokusīs sniegs, nebūs pi-slidens un būs augu diennakti Gaišs.

Ā, sorrī, vēl ,beidzamo vārdu aizliekot "gar Maximas stūri", lūk šodienas sniegā svaigi iemītā "tautas skujutaka":

Lūk arī kārtējā riebīgā Vecene,kura pa to dodas braši aizpasaules virzienā, šoreiz gājiens ir bijis gana Veiksmīgs:

Treknam nobeigumam,tā lai garāk un lai pēc iespējas nesakarīgāk, te lūdzu tāds pusmiglains skats uz to vietu pa potenci(ā)li "prasmīgā" vadītāja skatāmcaurumu (uzbāzīgi trešoreiz atkārtošos- tas ir filmēts Gaišajā diennakts laikā...):

Arno 30.janvāris 2019 2:05
0 0 Atbildēt

Kursh kretiins/ analfabets rakstiija virsrakstu?

Tavs komentārs
 
 
Pievienot bildi Pievienot video
 
 
Stingri aizliegts iAuto.lv publicētos materiālus izmantot, kopēt vai reproducēt citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai kā citādi rīkoties ar iAuto.lv publicētajiem materiāliem bez rakstiskas EON SIA atļaujas saņemšanas.

Citi raksti
 

 

Izceltie raksti

Cik tuvu elektrifikācijas vilnis ir kravas auto biznesam ? (+VIDEO) 1

Vai zinājāt, ka patlaban lielākais pilnībā elektriskais Scania kravas auto sastāvs, kas jau strādā raktuvēs Norvēģijā, sver 64 tonnas? To un daudz ko citu īstos ziemas apstākļos varējām izmēģināt Scania Winter pasākumā Norvēģijas ziemeļos Trisilā. Lasīt vairāk

 

Pētījums: 2022.gadā ES elektroenerģijas ražošana no vēja un saules apsteidza gāzi 1

Eiropas Savienības (ES) dalībvalstis 2022.gadā pirmo reizi saražoja vairāk elektroenerģijas no vēja un saules, nekā no dabasgāzes, secinājusi domnīca "Ember". Lasīt vairāk

 

Volkswagen Golf turpinās dzīvot arī elektriskajā laikmetā 2

Volkswagen vadība apstiprinājusi, ka koncerna leģenda, kompaktās klases modelis Golf, turpinās dzīvot arī elektriskajā laikmetā, pārejot uz savu devīto paaudzi. Lasīt vairāk

 

Baltijā restartējas atbalsts elektromobiļiem: kādi ir subsīdiju modeļi? 7

Lai samazinātu autotransporta CO2 izmešus un paātrinātu autoparka atjaunināšanu, Baltijas valstīs aktivizētas atbalsta programmas elektroauto pircējiem. Ko no tām var iegūt privātpersonas un ko uzņēmumi? Lasīt vairāk

 
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti