Vai uzstādīta nesaprotama ceļa zīme? 45

Foto: iAuto Aculiecinieks

iAuto | 27.oktobris 2020 12:52

Aculiecinieks iesūtījis attēlu ar šādu ceļa zīmi, kas uzstādīta Ķekavas pagasta Plakanciemā. Viņš vēlas uzzināt ko par to domā iAuto.lv lasītāji.

Ja Tev ir VIDEO (no reģistratora, no mobilā), vai FOTO no avārijas, policijas darba vai citiem atgadījumiem uz mūsu ceļiem, tad sūti tos publikācijai iAuto.lv uz sociālajiem tīkliem Facebook un TikTok, uz e-pastu iAuto at iAuto .lv, vai šeit >>>

 

Visi komentāri

4 1 Atbildēt

Midsomeras slepkavības?

27 10 Atbildēt

ko nozīmē tā sarkanā ziedlapiņa?

2 0 Atbildēt

Tā gan

2 0 Atbildēt

Brīvdienas un svētku dienas.

8 0 Atbildēt

Tā domāta puķu bērniem un hipijiem!

0 0 Atbildēt

Agrāk tā lapiņa bija melna.

5 2 Atbildēt

To ka jums jāapmeklē autoskola.

0 0 Atbildēt

Paskaties satiksmes noteikumu grāmatā

0 0 Atbildēt

Ka būtu jāapmeklē autoskola...

40 4 Atbildēt

Easy.

Zīmē norādītais ātruma ierobežojums ir spēkā brīvdienās un svētku dienās, kā arī darbdienās vakara/nakts stundās norādītajā laikā.

3 1 Atbildēt

Tieši tā. Bet ātrumā braucot garām gan varētu būt pagrūtāk to visu izsecināt.

4 3 Atbildēt

Jo īpaši dažiem indivīdiem, kas vispār ceļazīmes nespēj saskatīt.

12 0 Atbildēt

Lielākā daļa, ieraugot netipiskas zīmes, nesaprot, ko tās informē. Es, ja godīgi, neatceros, vai kādreiz šo zīmi vispār esmu kaut kur sastapis.

Bet par saskatīšanu, ne visi brauc ar burbuļiem, tā ka lielākā daļa pievērš maksimālu uzmanību bedrēm asfaltā, lai nesadauzītu autiņu. Un cilvēki ar ceļa zīmēm iekļūst pēdējā vietā.

8 0 Atbildēt

Pareizi

1 0 Atbildēt

Tāpēc labāk būtu vienkārši apaļais ripulis augšā. Kā sāk likt precizējumus, pārāk daudz tupaku uzrodas.

33 6 Atbildēt

Vai virsraksts "Uzstādīta nesaprotama ceļa zīme" nozīmē, ka iAuto redakcijas kompetence ir par mazu, lai to saprastu, vai tomēr tups clickbait?

1 2 Atbildēt

varbūt iAuto par krievu blogeri arī pastāstīs - tad dedzināja Mersi vai tik inscenēja?

3 12 Atbildēt

Eui, arī ceļazīmes fočētājs. Ja ir autovadītāja apliecība, vajag labprātīgi to nodot policijā. Nu nevar būt tik liels nezinītis....ja nezin vienkāršas ceļazīmes

6 8 Atbildēt

Te jau izskatās, ka aculieciniekam derētu pārlikt teorijas eksāmenu.

0 0 Atbildēt

Vai labāku pašreklāmas mācību apgūt.Nekad pēc uzskaitījuma nedrīkst pīkstēt maziņš esmu, nesaprotu!

4 9 Atbildēt

Fotogrāfs diemžēl ir ļoti tālu no zīmju saprašanas. Nezinu vai tādam vajadzētu vadīt auto.

6 0 Atbildēt

Nav kauns nezināt, bet gan negribēt zināt. Sokrāts - manuprāt, ļoti labs piemērs, kad kolektīviem spēkiem noskaidrojām situāciju. Protams, varēja iztikt bez augstprātīgajām "visgudro" replikām "lohiem", taču rezultāts sasniegts - par ko prieks!

1 0 Atbildēt

Ja pavisam precīzi, tad ceļazīme tur ir tikai viena un diezgan labi saprotama, pārējās ir papildzīmes. Un par to domu, faktiski ieraugot apaļo 70 cilvēks uzreiz uz to koncentrējas, pārējās nolasa, saprot vēlāk. Bet galvenais, ka ja pārējās nesaprot, tad pārsvarā izbrauc ar 70.

2 0 Atbildēt

Nebūtu vienkāršāk nolikt zīmi ar ātruma ierobežojumu un laiku? Kāpēc tik sarežģīti?

0 0 Atbildēt

Kā nav lohi, nu kā ta taa, tā nemēdz būt.Tas viss ir saskaņā ar Lohu Likuma 1mā panta 1mo apakšpunktu.Jo Loham vienmēr jābūt maksimāli dezorientētam.

ps,- ja zīme ir "Plakanciemā",vajadzētu noskaidrot,varbūt zīmes atrašanās vieta vispār ir apdzīvota un tieši brīvdienās tur var maukt ātrāk.Savukārt, es (kā Lohs) tagad visu nakti saspringti domāšu- KAS diez varētu būt tas apstāklis, kurš (Ķekavas novada Ķekavas pagastā, LV211x..)vieno brīvdienas ar darbdienu vakariem/naktīm. Jā.Mjā.Nē.Hmm.

1 0 Atbildēt

Tas ir atkal aiz ne ko darīt

0 0 Atbildēt

Un nakuja tādi papildnosacījumi vajadzīgi? Vienkāršu 70 zīmi un lai visi ievēro.

2 0 Atbildēt

Tas no sērijas. Brauc pa A kategorijas Lbāni un pēkšņi zīme 302 braukt aizliegts un apakšā bulta darbības virziens, un otrs variants remontdarbi un apbraukšanas virziens

Kaut tas viss attiecas uz kaut kādu blakus mpisānu celiņu un tas vietējais vai divi lohi to tāpat jau zin. Bet tu tur naktī braucot vai citādos nelabvēlīgos apstākļos sāc domāt kur tur tagad būs jānafigē...

0 0 Atbildēt

Vācijā stāv plakāts "Klusuma aizardzība"! Un ceļa zīmes.

0 1 Atbildēt

Atkal DUBULTMORĀLE????

2 0 Atbildēt

Zīmes ir jāzina, taču piekrītu, salikums stulbs, braucot ar vismaz 70km/h, par daudz informācijas.

0 0 Atbildēt

? vai (Lohiem) vispār (būtu) jāsaprot kāds "pamatojums",kāpēc tā vai cita zīme tieši tajā (vai citā) vietā ir uzstādīta?

Noskaidrojāt,kāda darbība vai parādība tur varētu teorētiski norisināties tieši brīvdienās un darbdienu vakaros/naktīs??

0 0 Atbildēt

Absolūti nekāda - vismaz vakaros un naktīs. Brīvdienās vēl ok, jo tur daudzi sabrauc uz vasarnīcam/mazdārziņiem.

0 0 Atbildēt

-nenubet nupat šis kļūust varen interesanti... nu piem ziemas periodā kādi joki notiek,tipa, sniegu tīrīt, vai vēl hvzinko,moš tur kkādi augi/aug gar ceļmalu ;p

0 0 Atbildēt

Pilnīgs izmirums drīzāk tur

0 0 Atbildēt

Puķainās dienās un darba laika no 17 līdz 8 jābrauc uz 70 pārējā laikā var spiest cik iet.

0 0 Atbildēt

Brīvdienās, svētku dienās un naktīs jāieliek zemākā zemākā robā un jābauc ar max apgriezieniem, lai zīmes uzstādītājie tiek tas prieciņš...

0 0 Atbildēt

Tiem kuri ieguvuši tiesības vajadzētu to zīmi saprast. Vai tomēr laiks atkārtot satiksmes noteikumus

0 0 Atbildēt

Sestdienās, svētdienās un svētku dienās

0 0 Atbildēt

To, ka neesi mācījies CSN

0 0 Atbildēt

Jūs autoskola esat gājuši. Ja nē tad iesaku aiziet vismaz zīmes iemācīsieties..

0 0 Atbildēt

brauc uz 70 ja tev koronaviruss

0 0 Atbildēt

Tas tak papildus piķis par zīmes uzdtādīšanu.Pie mums stāda zīmes kā citur kociņus.....

0 0 Atbildēt

Sarkanā ziedlapiņa nozīmē brīvdienu dienās ka stāvēt drīkst.

Tavs komentārs

Pievienot bildi Pievienot video

Izceltie raksti

No 66 000 eiro - Dodge Charger atgriežas Eiropas tirgū

Līdz pat 670 Zs jaudīgais amerikāņu muskuļauto būs pieejams ar benzīna motoru un arī kā pilnībā elektrisks mdelis. Lasīt vairāk

Fotogalerija: Jaunais Subaru Uncharted (+FOTO) 2

Kaut kas ļoti pazīstams un tomēr nedaudz citādāks. Lasīt vairāk

Aizsardzības ministrs norāda uz nepieciešamību Latvijai sagādāt savas spārnotās un ballistiskās raķetes 7

Nacionālajiem bruņotajiem spēkiem (NBS) jau tuvākajā laikā būs jādomā, kā savā rīcībā iegūt gan efektīvas pretraķešu aizsardzības sistēmas, kas spēj cīnīties ar ienaidnieka ballistisko raķešu triecieniem, gan tālās darbības uzbrukuma ieročus - ballistiskās un spārnotās raķetes, Aizsardzības ministrijas portāla "Sargs.lv" raidierakstā "Droši ir zināt" paziņojis aizsardzības ministrs Raivis Melnis. Lasīt vairāk

Jaunā Volkswagen cerība- elektroauto Volkswagen ID.Cross(+ VIDEO) 5

Šoreiz atgriezīsimies Hamburgā, kur pavasarī TV Autoziņas viesojās Volkswagen ID. bulvārī, un satikām vairākus jaunos elektromobiļu modeļus. Šoreiz runa ir par ID. Cross. Tas ir auto, kam potenciāli vajadzētu kļūt par Volkswagen dižpārdokli. Lasīt vairāk

Lasītākie raksti

Jaunie raksti