Gada vērienīgākās arēnas motokrosa sacensībās arī mūsu Freibergs, Šteinbergs, Kozlovskis un Ivanovs - iAuto

Gada vērienīgākās arēnas motokrosa sacensībās arī mūsu Freibergs, Šteinbergs, Kozlovskis un Ivanovs

 

Foto: Ğirts Kehris

MXLatvia | 9.augusts 2017 16:22

Oktobra 21.datumā, Latvijas un Baltijas motokrosa fanu uzmanība būs pievērsta Latvijas galvaspilsētai, kur norisināsies gada vērienīgākās arēnas motokrosa sacensības – “Optibet Champions Race”

Jau ziņojām, ka prestižākajā, jeb “Čempionu”(AX Champions) klasē startēs 20 uzaicināti savu valstu čempioni, starp kuriem jau dalību apstiprinājuši Krievijas pārstāvji Ivaņutins un Nazarovs, ka arī daudzkārtējs Baltkrievijas čempions Tiļetskis un 2017.gada Eiropas čempions no Ukrainas Volodimirs Tarasovs.

Kārta pienākusi izziņot pirmos sportistus, kuri prestižākajā klasē aizstāvēs Latvijas karoga krāsas.

Lai arī aktīvās sporta gaitas beidzis 2014.gada rudenī, pēc fanu atbalsta akcijas sociālajos tīklos, savu dalību arēnas krosā apstiprinājis Lauris Freibergs. 2000.gada Eiropas čempions, divpadsmitkārtējs izlases dalībnieks Nāciju motokrosā un daudzkārtējs Latvijas čempions ir piekritis izaicinājumam, un atsācis treniņus, lai jau oktobrī stātos pie starta barjeras “Arēnā Rīga”.

Līdzās Freibergam arēnā startēs vēl viens no titulētākajiem Latvijas motokrosistiem Ivo Šteinbergs, kura vārds katram motokrosa fanam ļauj kavēties pozitīvās atmiņās, jo tieši Ivo 2004.gadā spēja Latvijai izcīnīt pirmo pasaules junioru čempiona titulu.

Motokrosa dzelzs vīrs – Leons Kozlovskis, ar vairāk kā 30 gadu pieredzi motokrosā būs vēl viens Latvijas pārstāvis “Čempionu” klasē. Izcīnījis piecus valsts čempiontitulus prestižākajās klasēs, četras reizes pārstāvējis Latvijas izlasi Nāciju motokrosā, Kozlovskis ir apņēmības pilns sastādīt sīvu konkurenci arī krietni jaunākajiem konkurentiem no Latvijas un ārvalstīm.

Pēdējos gados par vienu no visstabilākajiem un ātrākajiem Latvijas motokrosistiem droši varam uzskatīt Dāvi Ivanovu, kura starts “Čempionu” klasē ir loğisks un pašsaprotams. Pēdējos gados bijis stabila Latvijas izlases vērtība un gandrīz katrās pašmāju sacensībās kā viens no galvenajiem favorītiem uz uzvaru MX1 klasē, Dāvis minams arī starp predendentiem cīņā par arēnas krosa goda pjedestālu un tieši to no viņa gaidīs arī fani…

Pilns “Čempionu” klases dalībnieku sastāvs tiks izziņots līdz 10.septembrim un organizatori sola interesantus pārsteigumus un intrigu.

Atgādinām, ka “Optibet Champions Race” sacensībās startēs trīs klases – “Junioru”, “Nacionālā” un “Čempionu”. Sacensību vakara programmā, kad jau būs aizvadītas kvalifikācijas sesijas un noskaidroti katras klases 20 pusfinālisti, fanus gaida piesātināta programma ar 18 pusfināliem (katrā klasē pa 6 pusfināliem, katrā no kuriem pie starta 10 sportisti) un 3 superfināliem. Kopumā četru stundu garajā sacensību programmā tiks dots 21 starts.

Organizatori informē, ka turpinās biļešu iepriekšpārdošana www.bilesuserviss.lv un aicina fanus biļetes iegādāties laicīgi, jo par pašreizējo cenu tās būs pieejamas līdz 21.augustam!

 
Komentāri
 
Nav pievienots neviens komentārs.
Tavs komentārs
 
 

Pievienot bildi Pievienot video
 
 
Stingri aizliegts iAuto.lv publicētos materiālus izmantot, kopēt vai reproducēt citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai kā citādi rīkoties ar iAuto.lv publicētajiem materiāliem bez rakstiskas EON SIA atļaujas saņemšanas.

Izceltie raksti

PAPILDINĀTS; Uz jaunās Bauskas šosejas notikusi 8 auto sadursme, bojāgājušo nav (+ VIDEO) 30

Svētdienas rītā smaga ceļu satiksmes negadījuma dēļ ir bloķēta satiksme pa Ķekavas apvedceļu abos virzienos, informē VSIA "Latvijas valsts ceļi". Lasīt vairāk

 

Latviju pārklājis dziļākais sniegs kopš 2013. gada; Austrumvidzemē ceļi iztīrīti (+ FOTO) 4

Pēc piektdienas sniegputeņa Latviju klāj dziļākā sniega sega kopš 2013. gada pavasara, tā sinoptiķi, un, kā var redzēt iAuto.lv aculiecinieku iesūtītajos attēlos, Austrumvidzemē tam bija gatavi. Lasīt vairāk

 

Eksperti: sankcijas nedarbojas, kur un kad Krievija uzbruks, ko darīt - Domnīcas “Atlantic Council” analītiķi pēta iespējamos Krievijas iebrukuma scenārijus (+ VIDEO) 2

Pieci scenāriji, kur Krievija varētu iebrukt, lai nostiprinātos Baltijas un Ziemeļvalstu teritorijā, un kā laikus tam sagatavoties – šādu pētījumu izstrādājuši ietekmīgās domnīcas “Atlantic Council” analītiķi Vašingtonā. Lasīt vairāk

 

Vairāk spēļu, mūzikas un noderīgu funkciju: Škoda kļūst interesantāka un drošāka (+ FOTO) 15

Čehijas autoražotājs Škoda ir paplašinājis pilnībā elektrisko modeļu Enyaq (ar programmatūras versiju 4.0 un jaunāku) un Elroq informācijas un izklaides sistēmu, papildinot to ar jaunām izklaides iespējām. Lasīt vairāk

 
 

Jaunākais forumā

Lasītākie raksti

Jaunie raksti