Vai bezdarbība nav noziegums? 20

 
20.jūnijs 2002 9:28

Nedēļas vidus. Pulkstenis rāda 18:20. Maršruts Zirņu iela - Ulmaņa gatve. Ceļā pavadītais laiks - 55 minūtes. It kā jau var saprast, bet tomēr. Pa ceļam redzējām 2 policijas mašīnas...

Sastrēgums sākās no Deglava ielas. Protams, ka mūsu vadītāji arī ir CŪKAS. To labi varēja novērot uz Valmieras un Matīsa ielas krustojuma. Ja atradās kāds, kas neiebrauca krustojumā, lai palaistu pa Matīsa ielu braucošos, vienmēr atradās kāds kretīns no labās joslas (kurai būtu jāgriežas tikai pa labi), kas uzskata, ka viņš ir gudrāks vai kā citādi pārāks... Kamēr tikām līdz Lāčplēša ielai, pagāja krietns laiks. Dīvaini, ka šāda sastrēguma gadījumā nav atbraucis neviens CP un paregulējis krustojumu. Tas viņiem ir par sarežģītu? Arī uz Ulmaņa gatves bija totāls sastrēgums. Kā parasti. Un darbojās luksofors... Arī par sarežģītu paregulēt? Un šeit redzams izmisums - uz ko tikai nav gatavi autovadītāji, ja tos "izbesī" šie stulbie sastrēgumi. Nebrīnītos, ja drīz šeit stāvēs kāda CP ekipāža un kasēs naudiņu par šā ceļa veikšanu - tā vietā, lai regulētu krustojumu... Tajā pašā laikā CP mašīna uz Mūkusalas ielas apļa "ķersta" kaut kādus busus... Viņiem tas ir daudz svarīgāk. Un vakarā varoņi salien uz tiltiem un taisa reidus. Kur viņi ir pa dienu? Guļ? Varbūt sastrēgumu neregulēšanu varētu uzskatīt par bezdarbību? Ja tā - tad amatpersonu bezdarbību. Bet amatpersonu bezdarbība ir noziegums. iAuto
 
Visi komentāri
 
28237. viesis 20.jūnijs 2002 10:50
0 0 Atbildēt

Par stāvēšanu krustojumā neviens piecīti nemaksās, varbūt kādreiz jāpiedāvā "sienāzītim", kas atradīsies sastrēguma tuvumā, lai vinš paregulē krustojumu un jāiedod tas naudiņš, bet vēl labāk būtu, ja krustojuma malā būtu krājkasīte, kur vadītāji mestu iekšā santīmiņus, tad tam "sienāzītim", kas uzņemsies vadību krustojumā pēc padarīta darbiņa būtu tiesības krājkasīti iztukšot. Tā būtu gan vilks paēdis, gan aitas dzīvas.

28239. viesis 20.jūnijs 2002 11:01
0 0 Atbildēt

Sen jau zināms fakts, ka CP regulē satiksmi tikai tad, ja Rīgas Dome par to viņiem samaksā. Idejas vārdā, šodien - kapitālisma apstākļos, neviens CP krustojumā aiz savas iniciatīvas neko nedarīs. Kaut vai sāktos ūdens plūdi, bez līguma ar Domi, neviens policists nerādītos...

Atkal atsaucoties uz padomju laiku periodu, piebildīšu, ka tajos laikos tiesības regulēt satiksmi bija deleģētas pat družiņņikam, kurš bez īpašām augstākām direktīvām, drīkstēja pārņemt krustojuma vadību,sākoties pēkšņam sastrēgumam, CTN gadījumā, vai citos. Tiesa, tas gan attiecās tikai uz t.s. augstākajiem družiņņikiem - autoinspektoru ārštata palīgiem. Parastie družiņņiki savukārt ar lielu prieku palīdzēja regulēt satiksmi dažādos masu pasākumos, kā Dziesmu svētki un tml.

Perspektīvā, iespējams, līdzīgas CP sabiedrisko palīgu vienības tiks atjaunotas. Pašlaik ikkatram ir skaidrs, ka CP netiek galā ar savu tiešo pienākumu izpildi. Ja šie palīgi tiktu atlasīti pēc visstingrākajiem kritērijiem (100% tīra vadītāja biogrāfija, augstākā izglītība,vad.stažš ne mazāks par 10.g.,u.c.) ,un sāktu piedal'ties CP brigāžu darbā, strauji varētu uzlaboties CP darba kvalitāte. PAGAIDĀM TĀS IR IDEJAS.

Manuprāt, nemaz nebija tik slikta savulaik izteiktā Rīgas Domes transporta šefa G.Pilsuma k-ga izteiktā doma par speciālu transporta regulētāju "rotas" izveidi tieši pie Rīgas Domes struktūras. Noteikti, problēmu šodien būtu mazāk, sastrēgumu arī. /ikdienas viesis/

28241. viesis 20.jūnijs 2002 11:05
0 0 Atbildēt

Busiem prasa pavadzimes uz preci. Veca akcija jaunaas skanjaas.

28250. viesis 20.jūnijs 2002 11:28
0 0 Atbildēt

Bet varbut krustojumu regulesanas pilnvaras varetu pieskirt PP celu brigadei? Tiem jau algu maksa rigas dome!

28252. viesis 20.jūnijs 2002 11:36
0 0 Atbildēt

Uz Valmieras ielas vispār ir vāks ! Pagājušo piektdien (~18:40) no Tallinas lidz Lāčplēša ielai gandrīz 1 1/2 stundu NEbraucām. Visu laiku tika gaidīts, kur te kāda avārija - nekā viss tukšs. Bet pamatojums atradās: ļaujot(nevisi mums ir nepieklājīgi..) no centra braucošajiem veikt kreisos pagriezienus uz mazajām šķērsielām, kustība uz priekšu nenotiek jo no tām pašām ieliņām izbrauc autiņi kas netikai skaisti iestajas rindā, bet vēl aizbāz puskrustojumu. Rezultāts - šķērsielas neskatoties uz zīmi "Dodiet ceļu" ir vispār tukšas (visi aizbraukuši), bet galvenā iela vispār nekus !

28265. viesis 20.jūnijs 2002 12:05
0 0 Atbildēt

Es pievienojos viesim 11:36. To jau esmu vērojis vairākkārt. Mēs visi esam kļuvuši tik humāni ar to priekšā laišanu. īpaši jau nopieminētajām mazajām ieliņām. Un laiž visi. Rezultātā - galvenā iela stāv. Un to jau daudzi izmanto ĻAUNPRĀTĪGI. Kāpēc daudzi viltnieki no rītiem,braucot no pārdaugavas uz centru pa Vanšu tiltu , brauc garām gar preses namu. TĀPĒC, ka pietiek bezkaunības "tēlot nabadziņus" un līst no labās puses iekšā pa GALVENO braucošo rindā. Pamēģiniet tikai nelaist - dažš pat apvainojas un sāk žestikulēt...

Šiegadījumi ir rūpīgi katram vadītājam jāizvērtē katrā konkrētā situācijā. Jebkurā gadījumā, es uzskatu, ka NAV JĀPALAIŽ tie vadītāji, kuri pārkārtojas pēdējā brīdī pirms krustojuma.

/ikdienas viesis/

28330. viesis 20.jūnijs 2002 15:17
0 0 Atbildēt

Vakar uz Ulmana un Vienibas gatves krusta viens tads mudaks, balinata 'skaistule' reguleja, ka nevareja del ta loha tikt pari Ulmana gatvei braucot pa Vienibas gatvi.

Gudrinieki atradusies domajat ja pa vienibas gatvi brauc mazak tad lai stav ilgak...!!!???

28392. viesis 20.jūnijs 2002 17:22
0 0 Atbildēt

Cik saprotu tad Iekšlietu ministrija tiek finansēta no mūsu (nodokļu) naudas, un CP ir IeM struktūra, kas arī algu un finansējumu saņem no mūsu nodokļiem, tākā viņiem vajadzētu regulēt satiksmi un nespirināties pretī. Kā nekā viens no viņu uzdeviem ir nodrošināt kārtību uz ceļiem un ielām, nevis tikai kāst piķi.

Vakar uz 11.novembra krastmalas bija tieši tas pats. Uz Akmens tiltu autiņi griezās pat no trešās rindas(no dzelzceļa puses), visa Krastene pilna. Un stāvēja viens tāds ērglis, ar moci un vesti aiz Zemes dienesta pie Maltas ordeņa un truli blenza. Toč gribējās dot pa muti.

Domāju ka tā ir vienkārši CP attieksme pret autovadītājiem, viņi sevi uzskata par pārākiem un spļauj mums virsū.

Par laimi ne visi. Pāris gadus atpakaļ gandrīz nogāzos, biju patīkami pārsteigts.

Braucu no rīta no Vecmilgrāvja un pretī Ziemeļblāzmas stacijai bija avārija un sāka veidoties korķis. Tieši ap to laiku no Vecāķiem uz darbu brauca arī Hmeļevskis (viņš tur dzīvo). Un ko jūs domājat, cepuri nost, vecis izkāpa no autiņa un sāka regulēt satiksmi. Vai viņam tas bija jādara? Protams ka nē, jo viņš taču ir šiška, nevis ierindas CP.

Un kādi secinājumi - viss atkarīgs no cilvēka, ir tādi kas bez pavēles nedarīs neko, bet ir arī tādi kas paši ieraudzīs kas jādara un darīs.

28418. viesis 20.jūnijs 2002 21:54
0 0 Atbildēt

Pilnigi piekritu viesim 12:05:38 par to humanitati. Lidziga situacija ir braucot no centra puses gar staciju uz Akmens tiltu: tris joslas klust par divam pirms luksafora uz krastmalu un tad nu tie kas ir otra josla laiz tos kas ir tresaja, un rinda iet lenak, ja vinus nelaistu tad tur nebrauktu un pedeja bridi nelistu un satiksme butu raitaka:)

Jasteidzas jau ir visiem.

Katram vajedzetu novertet vai laist vai nelaist, vai tas auto apzinati ta dara vai nezinaja un kludijas.

Jo vienmer atradisies kads kas izmantos citu lauzu labvelibu.

28506. viesis 21.jūnijs 2002 12:10
0 0 Atbildēt

Vakar,20.jūnijā ap 18.20 uz Salu tilta virzienā uz centru darbojās divas

policistu ekipāžas ķerot tos,kas nākot augšā no Mūkusalas apļa atļāvās

braukt ātrāk par 50 km/h.

Bet virzienā uz Jūrmalu sastrēgums visu trīs joslu [platumā sākot no

Lāčplēša-Gogoļa krusta.Totālā nejēdzība.Un neviena regulētāja.

28507. viesis 21.jūnijs 2002 12:20
0 0 Atbildēt

Hmeļevskis šobrīd vairs nestrādā arī CP augstākajās struktūrās.

Bet viņš vienmēr ir bijis un būs Goda vīrs. Tādu diemžēl pašreizējā CP vadībā vairs nav. Pašreizējiem CP vadības vīriem cīņa par satiksmes kustības drošību ir sveša lieta. GALVENAIS - nopelnīt uz CSN pārkāpēju rēķina. Diemžēl.

28532. viesis 21.jūnijs 2002 14:26
0 0 Atbildēt

Atkal baigaa plurketēšana... :) 17:00 KORķU NAVa. Pēc 19-tiem ar paliek mazāk. Valmieras iela šajā NEIZBRAUCAMAJĀ posmā reti kad ir bijusi izbraucama sastrēgumstundās. Sakarā ar Vanšu tilta remontu ātrāk tur jau nu neies.

Ieteikums: Brauciet pa apvedceļu (stakānoviešu tiltu (laikam)) un pastāviet tur desmit minūtes un jau esat uz krasta ielas, un ar tad pie reizes arī uz akmens tiltu tiek ideāli un nava taa stāvēšana uz 13. janvāra ielas

28642. viesis 25.jūnijs 2002 13:37
0 0 Atbildēt

Destiny beidz te tagat konsūltēt visus aunus pēckārtas, gribi lai korķi ir tur kur tagat vēl to nav .

UBJU

29364. viesis 2.jūlijs 2002 23:58
0 0 Atbildēt

Kas teica ka uz Akmens tilta nav korķi??? Nepaarkaapjot noteikumus(pa tramvaja sliedeem laizhot zem kjiegjelja) tur nevar aatraak par 10-20 minuuteem izbraukt!

29944. viesis 5.jūlijs 2002 17:36
0 0 Atbildēt

Šī raksta autors pēc visa spriežot savā darba vietā dara to kas viņam liekas pareizāk, nevis to ko no viņa prasa priekšniecība. Nevajag aizmirst ka policija ir militarizēra struktūra kurā bez attiecīgām pavēlēm nekas nedrīkst notikt pēc pašu inspektoru iegribām.

Redaktors 5.jūlijs 2002 17:52
0 0 Atbildēt

Pēdējās divas bildes bija fotografēta ar 30 sekunžu starpību. Ja policija darītu tikai to, ko pavēl priekšniecība, tad vispār būtu kaut kas nedzirdēts. Kāda militāra organizācija? Policija aizstāv iedzīvotājus un RŪPĒJAS PAR KĀRTĪBU!!!! Tas policistam pēc likuma ir jādara gan darba laikā, gan ārpus tā!

31549. viesis 22.jūlijs 2002 10:09
0 0 Atbildēt

Viņi jau neko nevar uz krusta nopelnīt , busus čakarējot piecīši nāk.

33611. viesis 9.augusts 2002 2:07
0 0 Atbildēt

Tas jau labi paziistams arii sheit Meksikaa... nav nekas jauns...

Uldis.

33656. viesis 9.augusts 2002 10:52
0 0 Atbildēt

REDAKTORS LAIKAM NAV PAT IESKATIIJIES LIKUMAA PAR POLICIJU. SKUMJI.

33760. viesis 11.augusts 2002 12:19
0 0 Atbildēt

tieshaam skumji....likumaa par policiju rakstiits,ka ja policistam ir dzeltenaas bikses,tad visi vinja priexaa taisa "kuu" divas reizes,un zhigli dod pieciiti kjepaa,un nepiesienaas ar visaadaam mulkjiigaam idejaam,tipa,a kaapeec mani aptureeja? a kas juus taads esat?a kaapeec pats staavi tur,kur staaveet nedriikst? :))

Tavs komentārs
 
 

Pievienot bildi Pievienot video
 
 
Stingri aizliegts iAuto.lv publicētos materiālus izmantot, kopēt vai reproducēt citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai kā citādi rīkoties ar iAuto.lv publicētajiem materiāliem bez rakstiskas EON SIA atļaujas saņemšanas.

Izceltie raksti

100 vienībās - Range Rover Sport satīna versija 1

Britu autobūves uzņēmums iepriecinās savas tehnikas cienītājus ar krosovera Range Rover Sport īpašo versiju Satin Edition, kas paredzēta Eiropas tirgum un tiks saražota 100 eksemplāru skaitā. Lasīt vairāk

 

Tesla Cybertruck sānu “triecientests” reālos apstākļos (+ FOTO) 7

Spēcīgo sadursmi ar Ford Edge Tesla elektriskais pikaps pārdzīvojis ar salīdzinoši nebūtiskiem bojājumiem. Lasīt vairāk

 

44 505 eiro - Volkswagen Golf GTI pieejams pasūtīšanai 4

Vācijas autobūves uzņēmums Volkswagen atklājis pieteikšanos modernizētā Golf sportiskā modeļa GTI iegādei. Cena par bāzes versiju – 44 505 eiro. Lasīt vairāk

 

0,013 procenti – kura Eiropas valsts no e-mobilitātes “turas pa gabalu” 23

Saskaņā ar Eurostat datiem vieglo elektriskās piedziņas transportlīdzekļu daļa Eiropā līdz 2022.gada beigām bija sasniegusi 0,7 procentus. Vācija ir starp līderiem, taču ir valstis, kur e-mobilitāte vēl nav tikusi pat līdz bērnu autiņiem. Lasīt vairāk

 
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti