«Slēptā metode», jeb kādēļ M.Vabulis saka nepatiesību 44

15.augusts 2002 0:51

Noskatoties TV raidījumu, kas bija veltīts satiksmes drošībai uz Latvijas ceļiem, atmiņā iespiedās Vabuļa kunga vārdi par to, ka Eiropas valstīs tiek plaši pielietota tā sauktā "slēptā metode", kad policisti no slēpņa veic kustības mērījumus ar radaru.

Manuprāt tas vairāk izklausījās pēc apgalvojuma "slēpāmies un slēpsimies un mums apsolūti neuztrauc jūsu pārmetumi". Ja policijas mērķis ir sodīt, sodīt un vēlreiz sodīt, nevis rūpēties par satiksmes drošību, tad šī metode ir attaisnojama. Pajautādams kādam pazīstamam ceļu policistam, kādēļ viņš slēpjas krūmos ar radaru nevis stāv atklātā vietā, saņēmu, manuprāt, diezgan "policisku" atbildi: "Ja es stāvēšu uz ceļa, tad taču neviens nepārkāps noteikumus!!!" Ko gan te var piebilst? Atgriežoties pie slēptās metodes pielietošanas Eiropas valstīs, es nolēmu dziļāk izpētīt minēto jautājumu un pameklēt materiālus par šo tēmu. Izrādās, ka slēptā metode ļoti daudzās Eiropas valstīs ir ne tikai aizliegta, bet arī atzīta par bīstamu. Transportlīdzekļu vadītāju reakcija uz pēkšņu slēpnī ar radaru esoša policista ieraudzīšanu visās valstīs ir vienāda. Tā ir strauja braukšanas ātruma samazināšana. Lielākā vairumā gadījumu, pat ja atļautais braukšanas ātrums netiek pārsniegts, vadītājs instinktīvi spiež bremzes pedāli. Kustības drošības speciālisti ir atzinuši, ka šāda vadītāju reakcijas izraisīšana ir bīstama no satiksmes drošības viedokļa, jo tā var radīt gan satiksmei gan dzīvībai bīstamas sekas. Šī iemesla dēļ, tā saucamā "slēptā metode" ir aizliegta ļoti daudzās ne tikai Eiropas, bet arī pasaules valstīs un par iespējamo radara kontroli transportlīdzekļu vadītāji tiek informēti ar lielu, labi pamanāmu plakātu palīdzību jau iepriekš, lai būtu iespēja savlaicīgi pārliecināties par braukšanas ātruma izvēles pareizību. Pašlaik Vācijā pat tiek apspriests jautājums par fotoradaru demontāžu no ātrgaitas automaģistrālēm. Kurš ir bijis Vācijā, tas laikam ir pamanījis šos rīkus - labi pamanāmas ierīces ar zibspuldžu plātni. Jautājums kļuvis aktuāls aukstākaprakstītā iemesla dēļ. Diemžēl Latvijā rūpes par satiksmes drošību, iedzīvotāju drošību un cilvēktiesībām nav jautājums Nr.1 un pat ne Nr.2 un Nr.3.......... Paldies par uzmanību! Ronalds
 
Visi komentāri
 
34307. viesis 15.augusts 2002 8:20
0 0 Atbildēt

Besī ārā tie kas bremzējas ieraugot poličus, nomet vairāk kā 10km/h zem atļautā. Laikam domā, ka tā atpirks savus grākus par iepriekšējiem pārkāpumiem. Bet ātrums ta jau sen piefiksēts.

34310. viesis 15.augusts 2002 8:28
0 0 Atbildēt

Ceļu policija tik tiešām ne par ko nerūpējas, tikai štuko kā vairāk nopelnīt $$$. No simtiem komentāru tikai dažreiz var dzirdēt ka policija grākāzi brīdinājusi nevis sodījusi. Protams ir pārkāpumi par kuriem nedrīkst nesodīt..... Policisti uzvedās tā itkā viņi būtu kaut kādi īpāši, nevis vienkārši lohi ar strīpainām vālītēm rokā :)

34324. viesis 15.augusts 2002 8:51
0 0 Atbildēt

Sorit atkal CP izcelas! Sez pirms Dekoruma vieta kur no ritiem ir looooti intensiva satiksme. Strada ar netrafaretu zalas krasas BMW. Strada uz ielas pa kuru ir viena josla katra virziena, un uz vienas joslas stadina nepartrauktas linijas parkapejus, tadejadi radot ne tikai sastregumus, bet ari liek parejiem braucejiem parkapt noteikumus, jo jaapbrauc tacu apstadinatie parkapeji. kauns CP!!!

34325. viesis 15.augusts 2002 8:54
0 0 Atbildēt

mosh vaidzeetu oficiaali paardeeveet cp,lai shamo nosaukums kautkaa vairaak buutiibai atbilst? teiksim,valsts policijas naudas iekaseeshanas vieniiba,vai kaa tml?

34336. viesis 15.augusts 2002 9:19
0 0 Atbildēt

10 punkti draco par izdomu :D

34355. viesis 15.augusts 2002 9:44
0 0 Atbildēt

Soore, Ronaldam ir taisniiba tikai tajaa apstaaklii, ka apspriezh jautaajumu par ar zibspuldzeem apgaaaato fotoradaru demontaazhu - jaunaakaas tehnologjijas ljauj procesu veikt bez "zibinaashanas", kura gan parasti notiek no mugurpuses, taa ka auto iipashniekam (ne obligaati vadiitaajam!) peec tam atliek tikai razobratsa, kursh ir paarkaapis noteikumus ar vinja auto:-)

Shii lietinja man ir labi paziistama, jo pats esmu ar sveshu auto uzraavies Shveicee :-) Vaacijaa, Francijaa, Shveicee, Austrijaa ir pilns ar shiem aparaatiem, diemzheel tie laiki, kad tie bija ledusskapja ZIL izmeeros, paiet uz neatgrieshanos, jaunaakie modelji ir aptuveni apsardzes sisteemu TV kameru izmeeros ...mja, par netrafareetiem auto - aizvakar pa RTL bija incanta paarraide par "Autobahn -Polizei", nu neesaajas jamie pa baani Nr. 8 ar 500 mershiem , protams netrafareetiem, un draazh taa diezgan nopietni, sevishkji vietaas , kur ir aatruma ierobezhojumi. Un publika to akceptee, jo pashi labi apzinaas, ka policijai ir taisniiba - mizoji atljauto 130 km/h vietaa 150 - sanjem savu soda kviiti un Flensburgas punktus. pretii runaat neviens pat neiedomaa ...

Kolenvals

34356. viesis 15.augusts 2002 9:45
0 0 Atbildēt

Vai mes varam kautko izmainit? Jautajums varbut redaktoram...

34365. viesis 15.augusts 2002 9:54
0 0 Atbildēt

attieciibaa uz to satiksmes drossiibu- passiem vajag vairaak domaat - kaadaa staavoklii seezzaties pie stuures un vai ieveerojiet notiekumus. tad arii buus padomaats par satiksmes drossiibu. cik vien te palasi komentaarus- tik izskataas, ka visi to vien dara kaa paarkaapj un suudzaas, ka neviens vinnus nesaprot. un ja brauksiet ar atllauto aatrumu, tad nebuus nekaadu brobleemu ar to, kur ir nosleepies ments.

34366. viesis 15.augusts 2002 9:58
0 0 Atbildēt

Tiek dzēsti komenti???

Redaktors 15.augusts 2002 10:08
0 0 Atbildēt

Jā, komenti, kas aizskar konkrētus cilvēkus, tiek dzēsti. Man jūsu vietā nāksies cilvēkiem skaidrot, ka ne jau es to rakstīju, bet kāds cits. Tāpēc aicinu izteikties bez rupjībām un personīgiem apvainojumiem. Tas ir viens no iemesliem, kāpēc mums ir tik grūti ar policiju - mēs [jūs] viņus apvainojam...

34379. viesis 15.augusts 2002 10:11
0 0 Atbildēt

NU vispaar jau vadiitaji ar meedz tieshaam but labie, brauc uz savi 90 ar kapeikaam, un kaa ierauga mentus kaa ceert pa bremzeem. Nu vot shitaadus ciest nevaru, veel "labaaki"ir tie pilsetas taa jaua uz 50 velkas, ierauga CP vai pat vienkaarshu polici aiz kruuma, kaut jamais varbuut no veikala tiko iznaacis, taa atmetaas liidz 40 km/h, nu ritiigi besii. NU labi ja esi viens pac uz cel;ja, nu met pa bremzeem, ja paarkaap, bet, ja neesi vienc, nu tad varbuut tomeer godiigi samaksaa to savu 5 vai 10.

34399. viesis 15.augusts 2002 10:45
0 0 Atbildēt

nu bljin metam tak ar no kautkaa jaadziivo ... taakaa. Man viendreiz gadiijaas taads gadiijums, ka uz shosejas viens mani apdzen un tuuliit liek pa meemajiem, izraadaas, shis ieraudziijis mentu un bremzee, nesapratu kaa es vinjam toreiz pakaljaa neielikos, bet nu skats buutu labs un liikju kaudze ar

34414. viesis 15.augusts 2002 11:09
0 0 Atbildēt

OK, mēģināsu izteikties savādāk saglabājot galveno ideju.

Tas, ka ierindas CP darbinieki, kuru darbs ikdienā ir saistīts ar sēdēšanu krūmos baidoties no ļauno autovadītāju redzīgās acs, kas viņus pamanījuši nekaunīgi NEPĀRKĀPJ CSN un neļauj CP varonīgajiem darbiniekiem operatīvi novērst radušos situāciju pašu spēkiem, piekopj šādu darba metodiku nevienu nepārsteidz. (Paņēmienus ar kādiem mēs visi zinam, tur es neiedziļināšos) Vienā ziņā Vabuļa kunga izteicienus saprotu, jo tomēr šāda veida darbības Valsts CP izpildījumā ir daudz ienesīgākas un kā mēs zinam apetīte mums visiem ir ļoti laba un Lido Cenas nav no lētākajām :)

Kapēc gan nemeklēt problēmu nedaudz citās aprindās, kapēc nepieprasīt paskaidrojumus no CP vadības par to ka situācija nav mainījusies kopš laika gala. Varbūt vadībai trūkst saiknes ar saviem darbiniekiem? Varbūt mēs daram darbus, kas mums nav pa spēkam? Varbūt katrs izvērtēsim savas darbības rezultātus ilgākā laika periodā un pārdomāsim savas kļūdas nenorādot uz citu kļūdainajām darbībām un pameklēsim problēmu paši sevī.

34422. viesis 15.augusts 2002 11:17
0 0 Atbildēt

Pirms kāda laika TV rādīja Igaunīšu pieredzi satiksmes pārkāpēju skaita samazināšanā - ceļa malā noliek kartona gabalu uz kura attēlots mentu (padomju laiku) VAZ un pats ments pižikā. Pa gabalu nevar saprast ka nav īsts postenis un vadītāji piebremzē. Lūk tā ir profilakse!! Man tādu redzot ceļa malā garastāvoklis uzlabotos. Bet mūsus CeļuPartizāniem labāk patīk gulēt grāvjos un šaut ar radariem, laikam skolās par daudz mācīja par Imantu Sudmali.

34423. viesis 15.augusts 2002 11:18
0 0 Atbildēt

jaa,taisniiba...cp galvenais darbiibas pamatmeerkjis ir naudas iekaseeshana,paraleeli biezhi vien radot biistamas situaacijas uz celjiem,nevis droshiibas nodroshinaashana vai kas cits...piemeeram,staaveeshana uz salu tilta,kur shamajaa brauc augshaa no apljveida krustojuma....me neredz neko satiksmei biistamu,kad velk tur augshaa uz saviem 70-80 kmh....bet vinjus ieraugot gan saakas auzas,jaaiekljaujas satiksmee,jaacenshas neaizkjert tos nelieshus,kas tur uz tilta nostaajushies,jo vinjiem redz poh uz satiksmes droshiibu,un veel jaaveero koka paardeveejs,vai nevicinAAS UZ TAVU PUSI..COOL VIENK....sorry par cl :) un uzbraukshana uz salu tiltu no krastaielas jau ar tie nelieshi meedz pashaa liikumaa staaveet - paarsvaraa gan ar iesleegtaam migalkaam - bet nu cik nu droshi taadaa vietaa ir staaveet,ar,vai bez migalkaam,lai katrs pats spriezh...:(

34424. viesis 15.augusts 2002 11:24
0 0 Atbildēt

Chilli tu esi skaidraa? neviena rupjiba tavaa textaa :)))))))))))))

34427. viesis 15.augusts 2002 11:29
0 0 Atbildēt

Smiga tevi es varu apd... arii pa GroupWise. :)))))))

34428. viesis 15.augusts 2002 11:29
0 0 Atbildēt

No vienas puses piekrītu raksta autoram, bet no otras puses - pajautājiet paši sev, vai nepārkāpsiet braukšanas ātruma ierobežojumus, ja zināsiet, ka CP iespējams pamanīt pirms viņi pamana jūs. Nu nav mums tik apzinīga tauta un tik drīz arī nebūs. Protams, ka ir muļķīgi, ka CP nodarbojas tikai ar slēpņa metodēm un nedara neko citu (OK, gandrīz neko citu), bet uzskatu, ka vismaz 10% no viņu darbības būtu jābūt slēpnī, lai cilvēki pierastu, ka ātrumu mērījumi var bū visur. vēl protams, CP varētu noslēpties tas, kurš mēra ātrumu tā, lai viņu neredz , bet ekipāža, kas aiztur vadītājus ir redzama pa gabalu ....

Jeb arī slēpņa metodei līdzvērtīga metode (pat labāka) ir atruma mērīšana no pretimbraucoša auto...

Mana doma kopumā ir tāda, ka LR autovadītāji nav gatavi godprātīgi pildīt CSN prasības.

34434. viesis 15.augusts 2002 11:34
0 0 Atbildēt

Tas, ka met pa bremzem ir tiri instinktivs process. No ta nevar tik viegli tikt vala.

Pa CP man ir "patiess prieks" blakus ekonomikas fakultatei sodien dezure CP. "Prieks" bija noskatities, ka CP kartejos 10 Ls baz kabata. Viens BWM brauca bez prieksejas numura zimes. Samera smags parkapums, bet nu visu tacu var atrisinat, CP 10 Ls kabata, un pie tam bonuss no CP puses, var atstat masinu neatlauta vieta, tas ir zem zimes. Un te vel dazi runa par attieksmes mainu pret CP. Nekas nenotiks ja uz ielam ir tadi CP.

34435. viesis 15.augusts 2002 11:37
0 0 Atbildēt

Lai jau dara, ka vieni mera atrumu no slepna, bet otri kadus 200metrus talak stope. Zel ta CP, kas dabus skaidrit un radit radaru. Pa raciju pazinot tas neies cauri, jo CP ka apmatpersonai ir japierada individa vaina ar pieradijumiem, bet kaut kads burkskis pa raciju nav pieradijums.

34437. viesis 15.augusts 2002 11:42
0 0 Atbildēt

Chilli es uzliksju ruljez kas tavus meilus metiis miskastee :PP

34442. viesis 15.augusts 2002 11:51
0 0 Atbildēt

Nu tad Smiga es nokāpšu drusku zemāk (2 stāvus) un pateikšu visu.

34444. viesis 15.augusts 2002 11:56
0 0 Atbildēt

esmu tas pac viesis 2002-08-15 11:29:37

1) par tiem Ls 10 un attieksmi pret CP , ko pieminēja viesis 11:34 runājot - kamēr paši dosim to Ls 10, tikmēr jau viņi ņems. un priecīgs prāts abiem (vai tad ne ? ) Ja pārkāpi - esi gatavs atbildēt pēc visas likuma stingrības un nedod ne Ls5 ne Ls10. Man gan sen jau nav nācies maksāt maksimālo sodu. Ja ar CP normāli aprunājas, tad no 5Ls uz 3Ls nomet brīvi (protams, arī kvīts tiek izrakstīta) un nekādu problēmu. Vajag cienīt viņu darbu, tad viņi arī Tevi cienīs. mums jau problēma pašos noķēra mani - CP maita, sodīja mani - CP maita, paņēmā kukuli - CP maita, nepaņēma kukuli - CP maita. bet to ka pats pārkāp (bieži pat regulāri) tas ir OK.

2) Par pierādījumiem runājot - skaidrs, ka burkšķis rācijā neder, bet to var atrisināt (ja grib).

34452. viesis 15.augusts 2002 12:13
0 0 Atbildēt

Smiga Chili - Hansabanka ?

34453. viesis 15.augusts 2002 12:18
0 0 Atbildēt

protams,visu var atrisinaat - aizstaigaa pac liidz tam dzekam,kas tur ar radaru seezh un paskaties....tava pieeja nezkaapeec ir "atrisinaat" situaacijas,pasham piekaapjoties,kad cp riikojas nelikumiigi...tas radars vinjiem pashiem tev ir jaaraada,peec pirmaa pieprasiijuma,nevis kautkas tur "jaarisina"...

34456. viesis 15.augusts 2002 12:32
0 0 Atbildēt

taa arii ir bet mums liidz taadam liimenim taalu..

34461. viesis 15.augusts 2002 12:49
0 0 Atbildēt

draco

kamēr tu aiziesi līdz tam radaram,mērijums jau būs izdzisis. viņš tur tikai kaut kādu noteiktu laiku turas un tad izdzēšās.Varbūt ka es kļūdos!

34466. viesis 15.augusts 2002 13:00
0 0 Atbildēt

da,koroch,taapat par kautko iz*siis,nevarees par aatrumu,kljuus nikni,ka daudz "umnicajet",un atradiis citu pantu...:(

34492. viesis 15.augusts 2002 14:05
0 0 Atbildēt

Tas jau sen ir zināms, ka ceļu policistiem viņu darbs ir kā zelta ādere, no kuras var visu laiku smelt. Kāpēc viņus neredz lielajos krustojumos, kur patstāvīgi ir mašīnu sastrēgumi. Ja viņu darbu vērtētu pēc satiksmes drošības kritērijiem, pēc auto plūsmas organizēšanas kārtības, lai neveidotos sastrēgumi, analizētu ceļu satiksmes pārkapumus, par mērķi izvirzot to skaita samazinājumu, tad varbūt kaut kas mainītos. Bet tā kā viņi nodarbojas tikai ar sodīšanu un viņiem to ļauj darīt tad nekas nemainīsies. Ilona

34529. viesis 15.augusts 2002 15:21
0 0 Atbildēt

Man pieskiebas. Kur es mineju, ka ja parkapi noteikumus vajag spirinaties preti? Lielakais vairums, vismaz ta gribas ticet, ka atdzist savu nodarijumu un ari nelecas, ka vinu soda par CSN neieverosanu. Pats ari atdzistu savu vainu, ja esmu parkapis. Tani pat laika, kad viss ok, esmu parkapis un atdzistu to, tad CP vel nepietiek un vajag paradit savu varu, kas vinam ir dota. Nu nezinu, tas vairak izskatas pec mazvertibas kompleksiem.

Otram kartam, par tiem kukuliem. Ja dod kukuli un CP nem tad vainigi abi. Bet kas liedz CP atteikt nemt kukuli un ja vel kukula devejs lecas, tad vel pierakstit klat lietu par kukulosanu.??? Piekritu, ka tas ir ideala gadijuma, bet ja bus kas nem, tad vienmer atradisies kas dod.

34543. viesis 15.augusts 2002 15:53
0 0 Atbildēt

Tikko aprakstītā situācija - vajag cīnīties, ja tevi nepatiesi apsūdz pārkāpumā, situācija pati par sevi ir nepareiza un neloģiska. Vajag cīnīties, bet ne jau vadītājam, šī cīņa vairāk ir piemērota Vabuļa k-gam, lai tādas absurdas situācijas nerastos. Varbūt turpmāk pavērosim kā mūsu dārgā CP vadība tiks ar šo problēmu galā un izdarīsim secinājumus vai tur atrodas īstie cilvēki.

P.S. Ļoti cien. Vabuļa kungs, baidos, ka krūmos ar radaru sēžot to vis nepaveiksim. Veiksmi darbā. M.

34586. viesis 15.augusts 2002 17:05
0 0 Atbildēt

Nekas nav absoluuti melns vai balts. CP pati sisteema ir krietni ieskaabusi un ierindas policisti nav iipashi daudz jaavaino.

Taa kjershana no sleepnjiem ir biistama. Nevar sagaidiit normaalu reakciju no auto vadiitaaja, ja vinjam peekshnji kaa no zila gaisa lec priekshaa viens zaljsh viirinsh ar zebras locekli rokaa. Met pa bremzeem, aizmuguree braucoshie panikaa un visas lietas. It sevishki pretiigi tas ir pa celjam uz City Market no Kalnciema tilta puses. Tur atljautais aatrums ir 70 km. Ja priekshaa kaads auto ir no policijas apstaadinaats, tad aizmuguree braucoshajiem, aatrumu uznjemot pat praataa nevar ienaakt, ka labaa josla peekshnji aiznjemta. Tad saakas lekshana uz kreiso joslu, paniska bremzeeshana, utt.

Lai jau to polichi izmanto sleepto metodi, bet apstaadinaashanu, lai organizee civilizeeti - bez peekshnjiem paarsteigumiem, panikas, celju aizsprostoshanas. Ar galvu arii jaadomaa. Arii Celju Policistiem.

34687. viesis 16.augusts 2002 9:59
0 0 Atbildēt

ronaldam

varbuut paintereseejies veel drusku, pirms runaa. piemeeram somijaa netrafareetais policijas transports sastaada 70 procentus, un tie nav policistu personiigie auto, kaa ari nav vienas markas auto. liels nopelns autovadiitaaju discipliinai tur ir tiessi ssai sleeptajai metodei- kad jebkurss pretii vai aizmuguree braucossais var buut ments.

34771. viesis 16.augusts 2002 13:51
0 0 Atbildēt

da taa jau buus kaukaada slepenpolicijas valsts...kaukaads fashistiskais reziims,imho...

34797. viesis 16.augusts 2002 15:12
0 0 Atbildēt

slēptā metode ir ATCELTA!!!

Zinātājs

34801. viesis 16.augusts 2002 15:33
0 0 Atbildēt

Zinātājam ir taisnība .Es no pazīstama Jurmalas CP arī nesen dzirdēju, ka CP augstākā vadība vairs nerekomendē izmantot slēpto metodi - kā neprecīzu un neobjektīvu. Skaļi par to nerunā, bet būtība ir tāda, ka tml. TIESĀ skatītās lietas visas pēc kārtas CP zaudē. Bez tam radaru it kā arī esot tik daudz, ka katrs CP varot ņemt kad vien gribot.... /ikdienas viesis/

34989. viesis 19.augusts 2002 14:03
0 0 Atbildēt

Muahh 130 vietā 150... :))) Ja LV atļauto ātrumu paaugstinātu kautvaj tikai līdz 110km/h pārkāpēju skaits samazinātos par 95%, tas atņemtu naudas maisiņu CP un līdz ar to valdībai - būtu jāsāk atkal domāt ar ko barot CP :(((

35069. viesis 20.augusts 2002 9:37
0 0 Atbildēt

xvz,kas tur atcelts,kas nee,nesen uz rumbulu braucot tie meerglji kautkur aiz autobuspieturas sleepaas....

35097. viesis 20.augusts 2002 10:40
0 0 Atbildēt

Pie mēbeļu nama man pēkšņi priekšā izskrēja zaļais, jo aiz manis kreisajā joslā brauca ātruma pārkāpējs. Zaļais ar savu radaru izstieptā rokā pēkšņi izskrēja man priekšā. Es dabūju strauji bremzēt. Pārkāpēju nocēla, tas apstājās uz gājēju pārbrauktuves es aiz viņa,aiz manis vēl pāris auto. Pilnīgs sviests.

Taču pats interesantākais bija tas, ka braucot šai vietai garām pēc aptuveni 10 minūtēm pārkāpēja vairs nebija. Nu nevar tik īsā laikā uzrakstīt protokolu!

35226. viesis 21.augusts 2002 9:55
0 0 Atbildēt

INTERESANTA ZIŅA: Vakar vakarā uz Jūrmalas gatves mani apturēja CP - vienkārši pārbaudīt dokumentus, apdrošināšanu. Policists bija ļoti korekts,runātnīgs. Pēkšņi, pēc savas iniciatīvas viņš sāka stāstīt, ka vairāki negodīgi kolēģi, peļņas nolūkā, paši esot sameistarojuši RADARUS NO FINIERA, kur iekšā iemontējuši parastu elektronisko pulksteni....pēc izskata esot kā īsts. Ja kaut ko tml. pamanot, lai nekavējoties ziņojot IeM vadībai. CP pieļāva, ka ideju esot "pametuši" studenti-praktikanti, bet daudzi ti to sākuši izmantot. CP darbinieks bija tik godīgs, ka uzskatīja par savu pienākumu brīdināt nepazīstamus braucējus pievērst uzmanību radara izskatam.

BŪSIM UZMANĪGI! Kaut ko tādu pats dzirdu pirmo reizi.

35227. viesis 21.augusts 2002 9:59
0 0 Atbildēt

viesim:2002-08-16 09:59:37

Un Tev es ieteiktu uzmanīgāk lasīt rakstu. Tur nav teikts "visās Eiropas valstīs"

Bet citam viesim: to ka augstākā CP vadība "nerekomendē" izmantot slēpto metodi, nenozīmē apsolūti neko. Ja viņi aizliegtu tad cepuri nost, bet viņi tikai "nerekomendē". Tas izklausās pēc: "i ribku sjestj, i @%&*$ sestj", t.i. gan parādīt sabiedrībai cik viņi ir "šķietami" labojušies, tajā pašā brīdī neaizliedzot šo metožu pielietošanu.

35306. viesis 21.augusts 2002 16:40
0 0 Atbildēt

beidziet te musināt cilvēkus uz valsts apzagšanu, lai brauc un maksā, ja kādā reizē sadauza autiņu stājoties pie kāda, kam jau bērnībā labi gāja paslēpēs ar nekas ļauns, gan jau saremontēs, a ja nē ne jau policistam būs jāiet kājām :)))

Mana devīze viss pofig!!!

35327. viesis 21.augusts 2002 21:28
0 0 Atbildēt

iesaku vispaar nestaaties...lai tie liikrochi paprobee nokjert :P

drivetoish.co.uk/

Wots your craziest experience in a car? (frequently) running from the police...

Do you have any comments? Keep running from the police... they'll never catch you!!!

:))

35446. viesis 22.augusts 2002 15:30
0 0 Atbildēt

Normāli, tikai un vienīgi normāli!!!! Kāds taču noteikti ir braucis no centrālās stacijas uz krastmalu... Un kas tur notiek? Bet tas nu lai paliek uz CP sirdsapziņas.. Man bija gadījums - braucu no Ŗēzeknes uz Rīgu - nepārkāpju, autiņš nevelk :( Un vienā brīdī - domāju man rēgojas - eglē spīd zaļa veste. Nē, - tur sēž ceļu policists. Jāsaka, ka tas bija diezgan bīstami, jo smējos pēc tam vēl krietnu pusstundu iedomājoties to skatu vien...

Tavs komentārs
 
 
Pievienot bildi Pievienot video
 
 
Stingri aizliegts iAuto.lv publicētos materiālus izmantot, kopēt vai reproducēt citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai kā citādi rīkoties ar iAuto.lv publicētajiem materiāliem bez rakstiskas EON SIA atļaujas saņemšanas.

Izceltie raksti

Paziņoti “Latvijas Gada auto 2021” septiņi finālisti, Tautas balsojumā pagaidām līderis “BMW” 2

Konkursa “Latvijas Gada auto” organizatori šodien paziņoja septiņus automobiļus - finālistus, kuri pretendē uz prestižo “Latvijas Gada auto 2021” titulu. Žūrijas un Tautas simpātijas balsojumā internetā uz doto brīdi sakrīt tikai divi automobiļi. Lasīt vairāk

 

Renault Flēnā rada pirmo rūpnīcu eiropā, kas īsteno aprites ekonomikas principus mobilitātes jomā 1

Re-FACTORY Flēnā: Eiropas vadošā aprites ekonomikas rūpnīca mobilitātes jomā, kuras mērķis ir panākt negatīvu CO2 bilanci līdz 2030. gadam Lasīt vairāk

 

Rīgā nāvējoši notriekts gājējs 1

Rīgā, Vecāķu prospektā vakar nāvējoši notriekta gājējs, aģentūru LETA informēja Valsts policijā. Lasīt vairāk

 

Drošības nolūkos - Scania elektriskais kravinieks saskrienas ar Golf (+ VIDEO) 1

Zviedrijas kravas automobiļu ražotājs Scania veicis drošības testu, kura laikā elektriskā kravinieka akumulatora bloku taranē Volkswagen Golf. Lasīt vairāk

 
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti