TV AUTO ZIŅAS TESTĒ: Honda e - šarmantākais šī brīža elektromobilis ? (+VIDEO) 11

 
TV Autoziņas speciāli iAuto | 30.septembris 2020 6:45

Stilīgais sērijveida elektromobilis Honda E kļuva par kulta auto vēl pirms iznākšanas. Tas ne tikai labi izskatās, bet arī lieliski brauc.

Tā kā akumulators ir grīdā smaguma centrs ir zemu. Mašīna ļoti līgani brauc pa jebkuru segumu. Par spīti zemprofila riepām, Honda e cienījami panes arī bedres un kontrolaku vākus, kurus Rīgā nu nekādi neizdodas iekārtot vienā līmenī ar asfaltu. Vēl viena laba lieta - Hondai e neviens nevarēs nospert spogulīšus, jo elektromobilim nemaz tādu nav. Toties ekrānu te pietiktu vismaz divām automašīnām. Honda E nav lēta, ir divas versijas. Dārgākā, maksā 37 000. Te ir viss, ko redzat TV Auto ziņu testētājā auto, tai skaitā dizaina elements brūnas drošības jostas melnu vietā. Gandrīz kā Porsche  vai Bentley, Tās gan nevar dabūt 17 citās krāsās, tikai brūnas. Un vēl ir vienkāršāka versija, kur kaut kas no tā, ko redzam te, nav. Tā maksā 34 000 eiro, kas arī nav maz. Ko lai dara - modes preces nekad nav lētas. Vairāk skaties TV Autoziņu sižetā.

 

 
Visi komentāri
 
Mazafakers 30.septembris 2020 19:34
3 1 Atbildēt

Avotiņš reipista virinatāja mētelītī.

F150 30.septembris 2020 19:49
6 3 Atbildēt

Vaitad honda neražoja tikai ģenerātorus un močus?

Janeks90 30.septembris 2020 23:24
5 0 Atbildēt

Interesants auto. Viss ir labi un forši līdz brīdim kad redzi cenu...

Krotow 1.oktobris 2020 0:19
2 1 Atbildēt

Cena ir relatīvs jēdziens. Rietumu vidusšķiru un augstāk šāda cena īpaši vai vispār nerausta. Latvijas vidējiem ienākumiem gan pieejams ir tikai 10-gadīgs rietumu/japāņu nojājenis vai krievu/ķīniešu auto, ar ko remontējot čakarēsies bezjēgā un sasitoties aiziesi pie Pētera.

Latvietis 1.oktobris 2020 6:42
1 1 Atbildēt

Vis bija interesanti, kad ieminējās par distanci ko var nobraukt, 130km... Foršāk būtu ap 700km

1.oktobris 2020 9:39
0 0 Atbildēt

ar tik mazu auto braukt tālos gabalos nav neko liels prieks....var jau būt, ka smagie eauto arī mazajos izmēros nenogurdinās braucējus...

eidis 1.oktobris 2020 10:28
1 2 Atbildēt

Ļoti stilīgs auto. Liekas strauji iekabināja gan Mini, gan Fiat 500. Tas mazais akumulators gan stingrs drawbacks.

WALA 1.oktobris 2020 11:53
3 1 Atbildēt

Jāņem līdz Hondas dīzeļ-ģenerators

eidis 1.oktobris 2020 18:44
0 0 Atbildēt

Gan jau ka labi savietosies

Krotow 1.oktobris 2020 19:40
0 0 Atbildēt

Tu ko - tikai ekoloģiski tīrais pedāļģenerators. Un minamie pedāļi pašam auto.

650 1.oktobris 2020 19:25
0 0 Atbildēt

ĀrKārTīgi šarmants.Tiešām.Nu pilnīg aka neatkārtojami Graciozs.Gandrīz kā tas mūsu slavenais sarkanais 2trais golps.Nedaudz uzkolhozots.Jā.

Tavs komentārs
 
 

Pievienot bildi Pievienot video
 
 
Stingri aizliegts iAuto.lv publicētos materiālus izmantot, kopēt vai reproducēt citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai kā citādi rīkoties ar iAuto.lv publicētajiem materiāliem bez rakstiskas EON SIA atļaujas saņemšanas.

Izceltie raksti

Degvielas cenas 2.4.2026 Spānijā uz Ibizas salas: Dīzelis 1.919 un 95 benzīns 1.619 EUR (+ VIDEO) 8

Degvielas cenas 2.04.2026 pat Spānijā uz Ibizas salas lētāk kā Latvijā: Dīzelis 1.919 un 95 benzīns 1.619 EUR. Cik šodien degviela maksā Latvijā un citur? Lasīt vairāk

 

Kopš kara Tuvajos Austrumos sākuma gāzes cenas pieaugušas par aptuveni 70 %, naftas cenas — par 60 % (+ VIDEO) 19

Cilvēkiem jāmaina paradumi un jātaupa dīzeļdegviela. To aicina darīt Eiropas Savienības enerģētikas komisārs pēc aizvien jaunām ziņām par sadārdzinājumiem enerģētikas nozarē un inflācijas kāpuma martā, ko izraisījis ASV un Izraēlas karš pret Irānu. Lasīt vairāk

 

63 400 eiro - BMW piedāvā jaunu elektriskā iX3 versiju 9

BMW paplašina sava jaunā elektroauto klāstu, ieviešot cenu ziņā pieejamāku modeli – iX3 40 ar aizmugures piedziņu. Lasīt vairāk

 

Vietās, kur uzstādīti fotoradari, smagu ceļu satiksmes negadījumu skaits samazinās (+ VIDEO) 9

Uz Latvijas ceļiem ātruma kontrole kļūst arvien plašāka, un ir jūtami arī rezultāti. Lai gan pārkāpumu skaits joprojām ir augsts un soda naudās tiek iekasēti miljoni, atbildīgās institūcijas uzsver – vietās, kur uzstādīti fotoradari, un vidējā braukšanas ātruma kontroles radari, smagu ceļu satiksmes negadījumu skaits samazinās. Lasīt vairāk

 
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti