Visatļautība

VWfans Reģ.: 21.02.2004

Uz šosejām valda visatļautība. Vakar ap plkst.17 braucu pa Ventspils šoseju uz Rīgas pusi, sākot no Talsu pagrieziena stipri palielinājās satiksmes intensitāte. Kā vēlāk sapratu, tas bija dulno rallija apmeklētāju dēļ - uz Rīgas pusi praktiski mašīnas gāja vienā kolonnā. Lielais vairums (ap 80% vadītāju) turēja ap 95 km/h (protams, arī tas ir pārkāpums, tomēr tas ir neliels) tomēr no Talsu pagrieziena līdz Tukuma pagriezienam pusstundas laikā atradās vairāk kā desmit kretīnu un deģenerātu, kuri plūsmu, kas jau gāja uz 95 km/h, ņēmās apdzīt. Piemēram, tādi kretīni brauca ar jauno Toyota-Landcruiser, iepriekšējās paaudzes Honda-CR-V, 90.gadu beigu Audi-A4, ceturto Golfu, Audi-100 cigāru, iepriekšējās paaudzes Mercedes S klasi, Subaru-Impreza, trešo Golfu, BMW 3.sēriju.

Un lai tie skrējēji tagad nepārmet, ka vainīgi ,,sēnes,, , kas lēni brauc un viņiem traucē. Braucot ar 95 km/h, vakar nepanācu nevienu lēnāk braucošu. Manā skatījumā tā šķendēšanās par ,,sēnēm,, ir stipri pārspīlēta.

 
1.. 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ..43
rt Reģ.: 23.08.2004
0 0 Atbildēt

HIPPY rakstīja: Es esmu pluusma ( vienmeer pilseetaa braucu uz 30 un esmu pluusmas saakumaa)

Bazhix Reģ.: 20.02.2003
0 0 Atbildēt

HIPPY rakstīja: Es esmu pluusma ( vienmeer pilseetaa braucu uz 30 un esmu pluusmas saakumaa)

Kaa tad..

Un ja brauc vientuljsh uz 150km/h, tad vinjsh arii var teikt, ka censhas iekljauties pluusmaa.. Vieniigi taa pluusma ir jaanokjer papriekshu

Graberis Reģ.: 20.01.2003
0 0 Atbildēt

vilhelms_tills bārstīja gudrību:

To mēs varētu uzzināt, sarēķinot pēc formulas reģistrētais-avāriju-skaits-apdzīvotās-vietās / kopējais-satiksmē-piedalošos-transpotlīdzekļu-skaits

Pēc tādas formulas tev būs pārsteidzoši rezultāti - ātruma samazināšana ir Rīgā radījusi avāriju pieaugumu

Rēzeknē - dramatiska situācijas uzlabošanās

Mazsipānos nezin kāpēc bez izmaiņām, laikam Jurka savu mosīti tā arī kopš 80-iem nav iekurbulējis.

Pierēķini klāt vēl apdzīvotības blīvumu, urbanizācijas pakāpi, ekonomisko aktivitāti, ceļu stāvokli, iedzīvotāju vecuma struktūru, gadalaiku utt.

Un tad tu iegūsi aptuvenu saprašanu vai tam visam bija jēga.

Graberis Reģ.: 20.01.2003
0 0 Atbildēt

Pirmdienis rakstīja: kas ir statistika ?

sviestc.....

Sviestc ir statistika?

Labs Reģ.: 03.09.2005
0 0 Atbildēt

Pēc statistikas datiem - Ja mājā ieies 2 cilvēki un no tās iznāks 3, tad, kad pēc kāda laika mājā, kāds ieies, tad tā būs tukša

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

Vajag izķert dzerajus un narkomanus,bet viss parejais ir uz ceļiem ir tiri normali(izņemot pašus ceļus)

subaru Reģ.: 23.08.2002
0 0 Atbildēt

3.14zģec ku juus te saspumerojuši

!!!

vilhelms_tills Reģ.: 21.05.2007
0 0 Atbildēt

Graberis rakstīja:

vilhelms_tills bārstīja gudrību:

To mēs varētu uzzināt, sarēķinot pēc formulas reģistrētais-avāriju-skaits-apdzīvotās-vietās / kopējais-satiksmē-piedalošos-transpotlīdzekļu-skaits

Pēc tādas formulas tev būs pārsteidzoši rezultāti - ātruma samazināšana ir Rīgā radījusi avāriju pieaugumu

Rēzeknē - dramatiska situācijas uzlabošanās

Mazsipānos nezin kāpēc bez izmaiņām, laikam Jurka savu mosīti tā arī kopš 80-iem nav iekurbulējis.

Pierēķini klāt vēl apdzīvotības blīvumu, urbanizācijas pakāpi, ekonomisko aktivitāti, ceļu stāvokli, iedzīvotāju vecuma struktūru, gadalaiku utt.

Un tad tu iegūsi aptuvenu saprašanu vai tam visam bija jēga.

Jūs tā pūlējāties rakstot, ka pavisam nejauši aizmirsāt savām domām pierakstīt klāt arī pamatojumus, norādīt informācijas avotus. Kamēr šī neveiksmīgā nepilnība nav izlabota, Jūsu teksts uzskatāms par maza, nesaprātīga bērna vāvuļošanu.

Hesus Reģ.: 13.02.2002
0 0 Atbildēt

vilhelms_tills rakstīja:

Visi runā par ko runādami, bet utainais par pirti

Šis galu galā ir auto, nevis proktoloģijas forums.

Tādi kā tu šeit ir nākuši un gājuši un ņēmuši sev ierasto virtuālo galu, sludinādami šī portāliņa "patieso" būtību!

Tā turpini Žerom no Prāgas!

Graberis Reģ.: 20.01.2003
0 0 Atbildēt

Atvaino, vili, neievēroju, ka tu biji savai formulai pielicis atsaucii

vilhelms_tills Reģ.: 21.05.2007
0 0 Atbildēt

Graberis rakstīja: Atvaino, vili, neievēroju, ka tu biji savai formulai pielicis atsaucii

Formula ir mans izgudrojums, un es esmu pārāk pieticīgs, lai liktu atsauces uz sevi. Njuss, kā būs ar Jūsu atsaucēm? Slabo? Droši vien paķērāt no zila gaisa savus novērtējumus, tagad kauns atzīties, ko?

Graberis Reģ.: 20.01.2003
0 0 Atbildēt

Kāpēc bail - es formulu nekādu neesmu izdomājis, vienkārši pieliku papildus faktorus, kas ietekmē rezultātu vēl vairāk kā tavi mainīgie. Un arī esmu pārāk pieticīgs, lai liktu atsauci uz sevi.

Nevajag pievilkt aiz matiem statistiku uz sev vajadzīgo pozīciju - ja argumentē, tad pamatoti. Tava formula ir tikpat derīga, cik transportlīdzekļa jaudas aprēķins zirgspēkos. Ar tādiem rādītājiem man vienam trl. sanāk 90, tātad varētu teikt, mēsls. Otram sanāk zem 50, tātad vēl lielāks mēsls. Tikai starpība ir tāda, ka pirmajam uz litru sanāk ~55 zs un aptuveni 1kg/cm3, otram 120 un aptuveni 2kg/cm3.

Bez gudrām grāmatām un gatavām formulām eksistē arī loģika.

Graberis Reģ.: 20.01.2003
0 0 Atbildēt

Bik samuldējos, matemātiķis, mļa - otram (kā jau varbūt saprati, tam ir tikai 2 riteņi) ir pa kilo uz katriem 2 cm3.

Reģ.: 17.05.2024
0 0 Atbildēt

vilhelms_tills rakstīja: starp priekšā braucošo potenciālo bezatbildīgo ātrumpārkāpjošo slepkavu un normāli braucošo transportlīdzekli kāds atļaujas iekārtoties?

Piever žaunas, pridurok.

vilhelms_tills Reģ.: 21.05.2007
0 0 Atbildēt

deksters rakstīja: ... pridurok.

Определитесь уже пожалуйста, на каком языке изволите изъясняться.

vilhelms_tills Reģ.: 21.05.2007
0 0 Atbildēt

Graberis rakstīja: Kāpēc bail - es formulu nekādu neesmu izdomājis, vienkārši pieliku papildus faktorus, kas ietekmē rezultātu vēl vairāk kā tavi mainīgie. Un arī esmu pārāk pieticīgs, lai liktu atsauci uz sevi.

Nevajag pievilkt aiz matiem statistiku uz sev vajadzīgo pozīciju - ja argumentē, tad pamatoti. Tava formula ir tikpat derīga, cik transportlīdzekļa jaudas aprēķins zirgspēkos. Ar tādiem rādītājiem man vienam trl. sanāk 90, tātad varētu teikt, mēsls. Otram sanāk zem 50, tātad vēl lielāks mēsls. Tikai starpība ir tāda, ka pirmajam uz litru sanāk ~55 zs un aptuveni 1kg/cm3, otram 120 un aptuveni 2kg/cm3.

Bez gudrām grāmatām un gatavām formulām eksistē arī loģika.

Interesanti, kāpēc bija jāiepin litri un kubikcentimetri? Racionāli domājoša persona uzreiz norādītu jaudas attiecību zs uz masas kg.

Bez tam, kāds tam visam sakars ar topic?

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

vilhelms_tills rakstīja:

deksters rakstīja: ... pridurok.

Определитесь уже пожалуйста, на каком языке изволите изъясняться.

netuda popal 4to bi tebe tut izjesnjatsja

с волками быть по волчьи выть.... u4isj poka malenjkij..

Graberis Reģ.: 20.01.2003
0 0 Atbildēt

vilhelms_tills rakstīja:

Graberis rakstīja: Kāpēc bail - es formulu nekādu neesmu izdomājis, vienkārši pieliku papildus faktorus, kas ietekmē rezultātu vēl vairāk kā tavi mainīgie. Un arī esmu pārāk pieticīgs, lai liktu atsauci uz sevi.

Nevajag pievilkt aiz matiem statistiku uz sev vajadzīgo pozīciju - ja argumentē, tad pamatoti. Tava formula ir tikpat derīga, cik transportlīdzekļa jaudas aprēķins zirgspēkos. Ar tādiem rādītājiem man vienam trl. sanāk 90, tātad varētu teikt, mēsls. Otram sanāk zem 50, tātad vēl lielāks mēsls. Tikai starpība ir tāda, ka pirmajam uz litru sanāk ~55 zs un aptuveni 1kg/cm3, otram 120 un aptuveni 2kg/cm3.

Bez gudrām grāmatām un gatavām formulām eksistē arī loģika.

Interesanti, kāpēc bija jāiepin litri un kubikcentimetri? Racionāli domājoša persona uzreiz norādītu jaudas attiecību zs uz masas kg.

Bez tam, kāds tam visam sakars ar topic?

Tāpēc, lai tev, āzim, pierāpotu, ka plikus ciparus var pavilkt uz to pusi, kas konkrētā brīdī ir vajadzīgā.

Viss, tēma slēgta. Vili, atbildi uz jautājumu, kas ir tas verķis benzīntankos, ko nokabina no aparāta un bāž bākā, un PN no šejienes.

mx_black Reģ.: 19.05.2004
0 0 Atbildēt

vili, a tu gadiijumaa neesi vwfans vai vismaz tuvs jamaa radinieks?

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

Man jau no paša sakuma jau likas ka vilijs ir fans....Jo neticas ka vel kads varetu but tads pats āzis

vilhelms_tills Reģ.: 21.05.2007
0 0 Atbildēt

Jā, visatļautība sit augstu vilni. Redz, kur blakus zarā www.iauto.lv/...

cilvēks grasās atdot savu veco auto sievastēvam, kuram nav autovadītāja apliecības. Jauki, neko teikt. Ja šādi cilvēki veido \"plūsmu\", kas brauc, pārkāpjot atļauto ātrumu, tad vēl jo vairāk šādā plūsmā iekļauties nav vērts. Ar slepkavām mums nav pa ceļam.

ArGr Reģ.: 03.07.2003
0 0 Atbildēt

Vili, daudz laimes vaarda dienaa! Lai veicas "visatļautības" apkarošanā

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

ja bet liela puse ar tiesibam vispar nejedz braukt,parkojoties griež sprandu otradi jo pat pec spoguļiem nejedz pabraukt atpakal gaita.Tiesibas nav raditajs ka cilveks mak braukt.Nu tad neradies uz ta ceļa kopa ar mums slepkavam

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

nomaini niku uz vilhelms piils..

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

pills bij domats

1.. 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ..43
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti