lai viņi baidās?!

rt Reģ.: 23.08.2004

eu, 6dien jāiet balsot?

jāķeksē "jā"?

droši vien

 
1.. 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17
smart235 Reģ.: 14.06.2007
0 0 Atbildēt

Ideots rakstīja:

smart235 rakstīja: lai viņiem deg kaut priekšpuse ar', s**u, man par šo valsti kopš kāda laika neinteresē vairs nekas.

sia lv

nesaprātīga nostāja.

Tev TE nekas nedzīvo? Vecāki, radi utt? Tev vienalga, kas ar viņiem te notiek

Daži vēl dzīvo. Tomēr viņus nekādi rezultāti neietekmēs - vai nu vēl, vai nu vairs.

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

rt rakstīja:

Ideots rakstīja: Nortel, man liekas, ka:

1. Tu esi neglābjams pesimists

vai

2. Viens no cilvēkiem, kuru pozitīvs referendums skars tieši

seene toč izklausās pēc #2

un ir ar, droši vien

Ne tiešāk, kā jebkuru Latvijas iedzīvotāju. Bet diemžēl tas ir pietiekami tieši, lai poztīva balsojuma gadijumā iespējams nāktos beidzot izšķirties par šis valsts pamešanu. Žēl tikai aitu bars kārtējo reizi neaptver par ko patiesībā balso.

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:

rt rakstīja:

Ideots rakstīja: Nortel, man liekas, ka:

1. Tu esi neglābjams pesimists

vai

2. Viens no cilvēkiem, kuru pozitīvs referendums skars tieši

seene toč izklausās pēc #2

un ir ar, droši vien

Ne tiešāk, kā jebkuru Latvijas iedzīvotāju. Bet diemžēl tas ir pietiekami tieši, lai poztīva balsojuma gadijumā iespējams nāktos beidzot izšķirties par šis valsts pamešanu. Žēl tikai aitu bars kārtējo reizi neaptver par ko patiesībā balso.

liekaas ka shoreiz un sho tev nevajadzeeja teikt...

DeaDMoroZZZ Reģ.: 12.02.2003
0 0 Atbildēt

Kindzulis rakstīja:

Seene rakstīja:

rt rakstīja:

Ideots rakstīja: Nortel, man liekas, ka:

1. Tu esi neglābjams pesimists

vai

2. Viens no cilvēkiem, kuru pozitīvs referendums skars tieši

seene toč izklausās pēc #2

un ir ar, droši vien

Ne tiešāk, kā jebkuru Latvijas iedzīvotāju. Bet diemžēl tas ir pietiekami tieši, lai poztīva balsojuma gadijumā iespējams nāktos beidzot izšķirties par šis valsts pamešanu. Žēl tikai aitu bars kārtējo reizi neaptver par ko patiesībā balso.

liekaas ka shoreiz un sho tev nevajadzeeja teikt...

da neiespringsti shim indiviidam konkreets uriins smadzenees nav jaautver nopietni vinjsh taapat domaas ka ir pasaules naba un augstaakaas shkjiras latvietis vai kas vinjsh tur ir

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

vnk liidz shim tekstam no jamaa briizjam kaada sapraatiiga doma ar bija

DeaDMoroZZZ Reģ.: 12.02.2003
0 0 Atbildēt

Kindzulis rakstīja: vnk liidz shim tekstam no jamaa briizjam kaada sapraatiiga doma ar bija

da "groš cena" saprātīgai domai, ja ar to nezin ko iesākt, kā pareizi traktēt, pielietot, un galvenais, ja domas kodols ir iepuvis

juha Reģ.: 11.01.2003
0 0 Atbildēt

smart235 rakstīja: juha - sip pats ka nauhj, rīkotājs te atradies...

laikam deputāts esi, ka vārsti savu klabekli.

Ne tu mani taisīji, ne tu mani regulēsi!

Bet es tevi izrīkošu, ja gribēšu, jo tev te viss po, bet man nē! Vot tā!

Nuka marš uz Īrlandi rabarberus ravēt, jo sia lv pašlaik tiek virzīta uz bankratu. Tāpēc man jānodarbojas ar vadības atlaišanas formalitātēm.

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

juha rakstīja:

Bet es tevi izrīkošu, ja gribēšu, jo tev te viss po, bet man nē! Vot tā!

... man jānodarbojas ar vadības atlaišanas formalitātēm.

smart235 Reģ.: 14.06.2007
0 0 Atbildēt

juha rakstīja:

smart235 rakstīja: juha - sip pats ka nauhj, rīkotājs te atradies...

laikam deputāts esi, ka vārsti savu klabekli.

Ne tu mani taisīji, ne tu mani regulēsi!

Bet es tevi izrīkošu, ja gribēšu, jo tev te viss po, bet man nē! Vot tā!

Nuka marš uz Īrlandi rabarberus ravēt, jo sia lv pašlaik tiek virzīta uz bankratu. Tāpēc man jānodarbojas ar vadības atlaišanas formalitātēm.

dēļ tādu āmurgalvu regulācijas jau šī valsts ir tur, kur viņa ir.

Nomierinies vienreiz, regulator nelaimīgais.

Vēlreiz atkārtoju, īpaši grūtgalvjiem - mani te kkādi juhas neregulēs. Pretējā gadījumā uz atvadām pa ceļam uz īrlandi ar sūdainu mietu atrausies.

Es par tavām tieksmēm mesties pie urnām neizteicos. Tieši tādēļ arī tu varētu nepalaist garām izdevību paklusēt.

Zoo Reģ.: 28.03.2006
0 0 Atbildēt

anonimikis rakstīja: vienīgais ko pūlis spēj ir kaut ko salauzt, apgāzt, atcelt , izjaukt, sabrucināt, izdemolēt.

neko jaunu uzcelt pūlis nekad nav spējis

+10

sakarìgàkais komentàrs

Zoo Reģ.: 28.03.2006
0 0 Atbildēt

Krautmanis iex NRA ljooti OK uzraxtijis.

smart235 Reģ.: 14.06.2007
0 0 Atbildēt

Zoo rakstīja: Krautmanis iex NRA ljooti OK uzraxtijis.

tu domā šo? www.nra.org/...

pa ģēlu, pa ģēlu

nosaukums vien ko vērc

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

www.db.lv/...

new vasjuki

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Kindzulis rakstīja: vnk liidz shim tekstam no jamaa briizjam kaada sapraatiiga doma ar bija

tā bija konkrēta atbilde uz konkrētu uzbraucienu, ja nepamanīji. un kas tieši tev šai tekstā nepatika? tas ka apsveru iespēju pamest šo valsti, ko postpadomju aitu bars ar savu pārprasto demokrātijas izpratni ir sajājis līdz nepazīšanai? tie 100, pret ko jūs te gribat cīnīties jau nav nekas vairāk ka sabiedrības spogulis.

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Zoo rakstīja:

anonimikis rakstīja: vienīgais ko pūlis spēj ir kaut ko salauzt, apgāzt, atcelt , izjaukt, sabrucināt, izdemolēt.

neko jaunu uzcelt pūlis nekad nav spējis

+10

sakarìgàkais komentàrs

stulbs komentārs... eSeSeSeRu ar visām sekām ta uzcēla...

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:...tie 100, pret ko jūs te gribat cīnīties jau nav nekas vairāk ka sabiedrības spogulis.

visai kritisks pret sevi esi...

Seene, patiesi cienu Tavu viedokli, bet šoreiz - garām... zinu, ka ar to referendumu pilnīgi nekas nemainīsies, bet Tavam "sabiedrības spogulim" varbūt bišķi acīte noraustīsies uz kaut kādām muļķībām...

un teksti par valsts bankrotu vai kaut kādu ieinteresēto pārstāvju iniciētām iknedēļas varas maiņām liek smaidīt...

varbūt doigraemsja līdz atkārtotam 15. maijam? Tik nav vīra ar pautiem...

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

P.S. par "sabiedrības spoguli" - pārspīlē Tu bišķi... es savu darbu neizmantoju, lai mana ģimene labumu gūtu...

"labuma gūšana" - sākot ar palīga statusiem un beidzot ar pildspalvu iegādi un tml sviestu...

cilvēki ar sirdsapziņu un kaunu tajā vircas bedrē nelien... un neticu, ka Tava Māte parakstītos saņemt palīgavaikātosūdainoamatusauc algu... kauns būtu...

tā kā ja reizēm tie mūsu 100viedie atrausies, tik labāk valstij būs... tauta tāpat to tagadējā papas pieminēto krīzi huj jutīs...

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja: P.S. par "sabiedrības spoguli" - pārspīlē Tu bišķi... es savu darbu neizmantoju, lai mana ģimene labumu gūtu...

"labuma gūšana" - sākot ar palīga statusiem un beidzot ar pildspalvu iegādi un tml sviestu...

Nu nav jau arī tie 100 visi tik ļauni. Bet sabiedrības skaitliskais vairākums kopumā nemaz nekautrējas gūt personīgu labumu. Palasi tepat iAuto bakus tēmu par cilvēku, kas grib čekus, lai no darba devēja iekāstu naudiņu. Slaucējas nekad nav barojušas un nebaros savas mājas govi ar pašu pirktu spēkbarību. Pazīsti kaut vienu apkopēju, kas zin cik maksā tualetes papīrs? Tie paši slavenie Īrijas braucēji tur māk strādāt 14 stundas dienā (jo nekā cita jau tur nav), bet esot te aizmirst, ka algas diena nav paredzēta komplektā ar nodzertu nedēļu, bet algu grib par pilnu mēnesi. Tie arī ir vēlētāji... Un tas ka tu esi godīgs dzīvē, dod iespēju tev ievēlēt 0,0005 godīgus deputātus. Pārējie būs tādi, kā gribēs iepriekšminētie vēlētāji.

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

ja darba devējs tam dod "dobro" ir viena lieta...

šeit vairs nav un nevar būt tirgus par darba attiecībām - viņiem jābūt kā maza bērna urīnam - smirdīgam bet tīram... nav pieņemams, ka ministrs pasaka, oi tā mana laulātā, es jau nezinu... viņam pirmajam vajadzēja to laulāto aiz lielās kaunuma lūpas atpakaļ raut - tjipa - ko dari!

deputātiem ir jābūt timuriešiem, ja zini/atceries kas tas ir... bet tur95% ir sūdumuguras un galīgi neiespringstu ja kā godmaņpaps stāsta, ka nebūs kas pieņem lēmumus... atkal iebāzt pāris citronus kādam makā...

kā beidzās ar to deputātu, kuru aiz rokas noķēra pie naftas vada? Tev mājās kauluzāģi atrastu Tu taču huj no cietuma izlīztu, vai ne?

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

P.S. ... kā tas ir nav "ļauni"? viņi neēd mazus bērnus, nezog no paskastēm... viņi dara ko viņiem liek...

tikai darīt viņiem liek - ne jau mēs...

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja: ja darba devējs tam dod "dobro" ir viena lieta...

Nav te nekā cita. Vēlētājs / nodokļu maksātājs ir darba devējs un deputāts ir darbinieks. Man, un domāju arī tev, bija skaidrs jau pirms iepriekšējām vēlēšanām, kas ir tie, kas šobrīd ir pie varas. Vai tas traucēja viņus ievēlēt? Protams nē. Ar ko tad tas atšķiras no tevis pieminētā darba devēja "dobro"?

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:

Yetti rakstīja: ja darba devējs tam dod "dobro" ir viena lieta...

Nav te nekā cita. Vēlētājs / nodokļu maksātājs ir darba devējs un deputāts ir darbinieks. Man, un domāju arī tev, bija skaidrs jau pirms iepriekšējām vēlēšanām, kas ir tie, kas šobrīd ir pie varas. Vai tas traucēja viņus ievēlēt? Protams nē. Ar ko tad tas atšķiras no tevis pieminētā darba devēja "dobro"?

daļēji Tev ir taisnība... tikai es pie sava darba devēja strādājot nepalielinu sev algu, dažādas kompensācijas, un līdzsaistīto...

es papildus nepieņemu darbā (uz darba devēja rēķina) savu ģimeni vai pietuvinātus cilvēkus... + vēl pārējie bonusi...

man mans darba devējs par sodāmām rīcībām (pat administratīvi) izsviež no darba, es presē lasu, ka man, esot darba devējam (nodokļu maksātājam), ir krimināli sodītam cilvēkam jāmaksā...

P.S. un "viņu" un mūsu attiecības neregulē darba likums, civīllikums, civildienesta likums un tml figņa...

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

P.P.S. ...pie Tava traktējuma - es kā darba devējs, gribu rast sev iespēju iespert pa dirsu sūdīgam darba veicējam...

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja: P.P.S. ...pie Tava traktējuma - es kā darba devējs, gribu rast sev iespēju iespert pa ******* sūdīgam darba veicējam...

Nu redz - te vēl ir lieta, kas tev acīmredzot nav zināma. Darba ņēmējam ir tiesības, bet darba devējam pienākumi. Darba attiecībās to sauc par sociālo iekārtu, bet politikā - par demokrātiju.

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:

Yetti rakstīja: P.P.S. ...pie Tava traktējuma - es kā darba devējs, gribu rast sev iespēju iespert pa ******* sūdīgam darba veicējam...

Nu redz - te vēl ir lieta, kas tev acīmredzot nav zināma. Darba ņēmējam ir tiesības, bet darba devējam pienākumi. Darba attiecībās to sauc par sociālo iekārtu, bet politikā - par demokrātiju.

paldies par skaidrojumu... kurā mirklī, sakot jā referendumam, es kā darba devējs, kaut kā ierobežoju to urodu tiesības?

+vēl - tātad gribu anarhiju... tad nebūs jāberzē klanoties sasistā piere...

1.. 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti