lai viņi baidās?!

rt Reģ.: 23.08.2004

eu, 6dien jāiet balsot?

jāķeksē "jā"?

droši vien

 
1.. 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ..17
taaneko Reģ.: 30.07.2008
0 0 Atbildēt

Ozz rakstīja:

batka rakstīja: Ta pati eiropas prece asv maksa krietni letak neka eiropā.

taapeec ka USA nebija PVN...kaut kaa taa...

Oi OZZ- ir gan PVN, precīzi neatceros, bet ja nemaldos pat lielāks nekā mums-18%

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

batka rakstīja:

Ozz rakstīja:

batka rakstīja: Ta pati eiropas prece asv maksa krietni letak neka eiropā.

taapeec ka USA nebija PVN...kaut kaa taa...

Bet kaut kadi nodokļi tak ir???Nevar but ka tirgo preci un nemaksa nodokļus

a vot, ka kaut kaa taa bija gan....

vai visiem- nezinu...vai tikai iekseejam tirgum...

nepieciesams speciaalists muitas jautaajumos...

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

Ozz rakstīja:

Ideots rakstīja: tas, ka mūsu tauta ir aitu bars, tas jau sen ir skaidrs.

Savādāk es nesaprotu, KĀ var ievēlēt oranžo partiju tik daudzas reizes pēc kārtas, tik daudzas reizes nsmuku ir bijis....

tas pats ar ministriem emulatoriem, kurā vēl valstī ministrs var ieņemt Ekonomikas, un pēc tam (nedienējis) Aizsardzības Ministra posteni ?

kur vēl?

vienkaarshi...

tie saveeleetie ir tikai manipuleejamas peškas...

kameer atradiisies peerkamas dveeseles, tikmeer Lielie Onkuļi kuru vaardus mees nezinaam vai varbuut tikai nojausham šeptees....

taa arii ir atbilde uz visiem Taviem jautaajumiem...

PN- veeleešanu rezultaatus arii var safabriceet kameer nebuus e-veeleeshanu

ar e-veeleeshanaam rezultaati safabriceejami kudi vieglaak

tie ko ieveel...par peshkaam paarveershaas sekojoshu paarrunu rezultaataa... ( iet runa par jaunajiem)

Lielie Onkas... arii vinji ir mirstiigi... i ar napoleonismu apveltiitie... i vnk baardainie i zinaami i nezinaami...

jautaajums- ja shitie esoshie utes (arii JL) var urkjeet degunus un uzmiist visiem no 10taa staava neprotaas- kaadeelj??? taadeelj ka labi zin... PR jaaiesleedz pusgadu pirms veeleeshanaam... jo paarejaa laikaa jamajiem neviens NEKO nevar izdariit... ne taa???

Ozz- Tavs exshefs... ar taapat... mok tomeer vajadzeeja paraadiit ka IR mugurkauls... i atlaist saeimu i aiziet pasham i veel pie reizes Maiziitim uzdevums- tikt galaa ar shitaam pseidolobeeshanaam kas izpuzjaas TIKAI vienaa veidaa- max iekampt $$$ un viss...

tad nu par uusaino kuci... cik siikie ir bez daarzinjiem? 5000 vai veel bik vairaak? vai tas nav vienkeershi ahujennnijs skaitlis? taa vietaa- po un bliezjam augshaa to stikla suudu...redz vajag veesturee ieiet...uzceelusi LNB...kuraa Tev...taapat kaa man ieiet nebuus ljauts

Pensionaari kas ir afigennijs(lai arii leetticiigs elektroraats) kaa tiem? un tas kas tirsh ka pasham nebuus peec 30it ko riit- nodziivo tik ilgi...

lab...zb

jaa un viss

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

taaneko rakstīja: Atvainojos par drukas kļūdām...

Skaisti uzrakstīji, tikai bezjēdzīgi. Un ko tev dos Saeimas atlaišana? Vai vēlētājus arī atlaidīsi? Tāpat ievēlēs tos pašus atpakaļ. Un atkal pašiem nepatiks un vēlēs vēlreiz... Vai tad oranžie pēc pēdējam vēlēšanam ir tik būtiski mainījušies, ka nu ir jāatlaiž? Pirms tam taču arī visi viņus tāpat lamāja, bet ievēlēja pārliecinošī.

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

Nortel rakstīja: Šajā gadījumā vajadzētu māzīties no ES referenduma sekām. Pirms referenduma visi bļāva ka būs labāk.

Tad ievērojot to vajadzētu organizēt atklāto balsošanu šajā referendumā. Un gadījumā, ja rezultāts ir pozitīvs, bet pēc referenduma labāk nepaliek, tad visi JĀ balsotāji atmaksātu referenduma izdevumus no savas kabatas. Un vēl maksātu zināmu ikmēneša kompensāciju NĒ teicējiem.

un otraadi ar

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Kindzulis rakstīja:

Nortel rakstīja: Šajā gadījumā vajadzētu māzīties no ES referenduma sekām. Pirms referenduma visi bļāva ka būs labāk.

Tad ievērojot to vajadzētu organizēt atklāto balsošanu šajā referendumā. Un gadījumā, ja rezultāts ir pozitīvs, bet pēc referenduma labāk nepaliek, tad visi JĀ balsotāji atmaksātu referenduma izdevumus no savas kabatas. Un vēl maksātu zināmu ikmēneša kompensāciju NĒ teicējiem.

un otraadi ar

Otrādi - tas ir kā? Man, kas balsoja pret ES, bet šobrīd par dzīvi nesūdzos, tagad būtu jāmaksā tam, kas balsoja par, bet pats ir neapmierināts ar rezultātu?

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:

taaneko rakstīja: Atvainojos par drukas kļūdām...

Skaisti uzrakstīji, tikai bezjēdzīgi. Un ko tev dos Saeimas atlaišana? Vai vēlētājus arī atlaidīsi? Tāpat ievēlēs tos pašus atpakaļ. Un atkal pašiem nepatiks un vēlēs vēlreiz... Vai tad oranžie pēc pēdējam vēlēšanam ir tik būtiski mainījušies, ka nu ir jāatlaiž? Pirms tam taču arī visi viņus tāpat lamāja, bet ievēlēja pārliecinošī.

uzraxtiija labi...

ir veelviena lieta- tas pats referendums speej pagriezt cilveeka domaashanu- re kaa speejam gan... attieciigi tas jau ir speeks ar ko jaareekjinaas...

kabatu pildiishana ir visur... vieniigais risinaajums- uzraushanaas gadiijumaa muuzja kjurkjis... jo tur esot tas ieveeleetais svimpis IR atbildiigs par saviem vaardiem pirms veeleeshanaam...

tiesiibas ieveeleet ir? ir... taatad ir arii tiesiibas atlaist ja nepilda ko sasoliijushi

btw ar dzirdeeju Godmanjpapa textu par pashvaldiibaam... uzshaava dusmu ne pa jokam

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

Ozz... a Ozz... Pirmavotaa Uzjavnieku ievedushi

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:

Kindzulis rakstīja:

Nortel rakstīja: Šajā gadījumā vajadzētu māzīties no ES referenduma sekām. Pirms referenduma visi bļāva ka būs labāk.

Tad ievērojot to vajadzētu organizēt atklāto balsošanu šajā referendumā. Un gadījumā, ja rezultāts ir pozitīvs, bet pēc referenduma labāk nepaliek, tad visi JĀ balsotāji atmaksātu referenduma izdevumus no savas kabatas. Un vēl maksātu zināmu ikmēneša kompensāciju NĒ teicējiem.

un otraadi ar

Otrādi - tas ir kā? Man, kas balsoja pret ES, bet šobrīd par dzīvi nesūdzos, tagad būtu jāmaksā tam, kas balsoja par, bet pats ir neapmierināts ar rezultātu?

apmeeram

nejauc ES ar vieteejaa larjoka paardeveeju

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Kindzulis rakstīja:

ir veelviena lieta- tas pats referendums speej pagriezt cilveeka domaashanu- re kaa speejam gan... attieciigi tas jau ir speeks ar ko jaareekjinaas...

Šis laikam ir vienīgais arguments par labu šim pasākumam.

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:

Kindzulis rakstīja:

ir veelviena lieta- tas pats referendums speej pagriezt cilveeka domaashanu- re kaa speejam gan... attieciigi tas jau ir speeks ar ko jaareekjinaas...

Šis laikam ir vienīgais arguments par labu šim pasākumam.

ar nav maz...ne?

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

vienīgais ko pūlis spēj ir kaut ko salauzt, apgāzt, atcelt , izjaukt, sabrucināt, izdemolēt.

neko jaunu uzcelt pūlis nekad nav spējis

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Kindzulis rakstīja:

Seene rakstīja:

Kindzulis rakstīja:

ir veelviena lieta- tas pats referendums speej pagriezt cilveeka domaashanu- re kaa speejam gan... attieciigi tas jau ir speeks ar ko jaareekjinaas...

Šis laikam ir vienīgais arguments par labu šim pasākumam.

ar nav maz...ne?

Nu tik tie pretargumenti ir vairāk un ar lielāku iespējamību piepildīties.

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:

Kindzulis rakstīja:

Seene rakstīja:

Kindzulis rakstīja:

ir veelviena lieta- tas pats referendums speej pagriezt cilveeka domaashanu- re kaa speejam gan... attieciigi tas jau ir speeks ar ko jaareekjinaas...

Šis laikam ir vienīgais arguments par labu šim pasākumam.

pretargumenti liidz shim ir pildiijushies... un nesaku ka nepildiisies arii uz priekshu... bet es tomeer meegjinaashu sho iespeeju izmantot... un iesaku arii citiem... lai gan... galvas pashiem ir

ar nav maz...ne?

Nu tik tie pretargumenti ir vairāk un ar lielāku iespējamību piepildīties.

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

Kindzulis rakstīja:

Seene rakstīja:

Kindzulis rakstīja:

Seene rakstīja:

Kindzulis rakstīja:

ir veelviena lieta- tas pats referendums speej pagriezt cilveeka domaashanu- re kaa speejam gan... attieciigi tas jau ir speeks ar ko jaareekjinaas...

Šis laikam ir vienīgais arguments par labu šim pasākumam.

pretargumenti liidz shim ir pildiijushies... un nesaku ka nepildiisies arii uz priekshu... bet es tomeer meegjinaashu sho iespeeju izmantot... un iesaku arii citiem... lai gan... galvas pashiem ir

ar nav maz...ne?

Nu tik tie pretargumenti ir vairāk un ar lielāku iespējamību piepildīties.

pretargumenti liidz shim ir pildiijushies... un nesaku ka nepildiisies arii uz priekshu... bet es tomeer meegjinaashu sho iespeeju izmantot... un iesaku arii citiem... lai gan... galvas pashiem ir taa labaak buus

viktors1961 Reģ.: 17.02.2004
0 0 Atbildēt

tautai vajag action... tautai klārē, ka tās baidās ... a tautai to vien vajag, ies un rādīs pigu valdošajiem ... un tikai pēc tam tauta sapratīs, ka šitā to vēl nevins nav apčakarējis

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

taaneko rakstīja:

Ozz rakstīja:

batka rakstīja: Ta pati eiropas prece asv maksa krietni letak neka eiropā.

taapeec ka USA nebija PVN...kaut kaa taa...

Oi OZZ- ir gan PVN, precīzi neatceros, bet ja nemaldos pat lielāks nekā mums-18%

usā ir "sales tax" kas ir atšķirīgs katrā pavalstī

pats interesantākais, ka cenas ir norādītas bez nodokliem... ja tu gribi uzzināt cik maksā kāda kuiņa, tad tev jāķer kāds ghamburgerrijējs un jāprasa pēc finālpraisa.... viņi skolās matemātiku nemācās un bieži vien stundas laikā nemaz finālpraisu nespēj aprēķināt

STALINS Reģ.: 12.11.2003
0 0 Atbildēt

Argumenti un pretargumenti, sales un nesssales, par taksfrii nerunājot- nevar ļauties izdr.āzties, tāpēc, ka nevar.

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

Kaut kad gada sakuma dzirdeju ka tiekot pieteikt karš narkotirgoņiem.Kaut ka ta lieta ar ir pavisam klusa.Laikam lielo viru maize ka neka

STALINS Reģ.: 12.11.2003
0 0 Atbildēt

batka rakstīja: Kaut kad gada sakuma dzirdeju ka tiekot pieteikt karš narkotirgoņiem.Kaut ka ta lieta ar ir pavisam klusa.Laikam lielo viru maize ka neka

Nesen bija intervija LR1 ar narkotiku apkarotāju priekšnieku Dombrovski.

Glumiķis, manuprāt.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

batka rakstīja: Kaut kad gada sakuma dzirdeju ka tiekot pieteikt karš narkotirgoņiem.Kaut ka ta lieta ar ir pavisam klusa.Laikam lielo viru maize ka neka

tak stendzenieks arī savulaik netieši solīja, ka šlesers pats persoņigi nošaus vismaz 10 narkodīlerus

farruhs Reģ.: 01.02.2006
0 0 Atbildēt

Centis_Nuudele rakstīja:

juha rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja: ...un varbūt Rīga varētu iztikt at lētāku transporta pārvadu pāri Daugavai....

kautkā tas pasaules dārgākais tilts nepavelkas uz sabrūkošu budžetu, man tā šķiet..

Un kur vēl peldošā koncertzāle ar zemūdens autostāvvietām.

Mežaparka estrāde - uz Dziesmu svētkiem remonts par 9 miljoniem, tagad jaukšot nost un būvēšot vietā jaunu.

Interesanti, cik maksās nojaukšana - lētāk vai dārgāk par svaigo remontu?

Mūs nežēlīgi jāj, bet tomēr atrodas oficiālo antireklāmu saklausījušies, kuri saka Ne un Ne.

Aizliegt jau nevienam nevar, protams.

Bernudārzi vs Gaismas pils

Demakova jāizjāj ar sūdainu mietu.

farruhs Reģ.: 01.02.2006
0 0 Atbildēt

Es pat būtu gatavs Saiemas ēku nodedzināt... Demakovu- skat. iepriekšējo postu...

Koroč šitā valsts smird.

Es tagad valstij esmu paradā 160Ls , jo redziet esmu tāds lohs, ka nezināju, ka privātais bērnudārzs, kur iet sīkā, ir noslēdzis līgumu ar pašvaldību par cik tur latiem mēnesī uz 1 sīko...

Utt,utjp...

Davai vēl kaut ko uzceļam... kādu pasaules dārgāko debesskrāpi štoļi?!

farruhs Reģ.: 01.02.2006
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:

Kindzulis rakstīja:

Nortel rakstīja: Šajā gadījumā vajadzētu māzīties no ES referenduma sekām. Pirms referenduma visi bļāva ka būs labāk.

Tad ievērojot to vajadzētu organizēt atklāto balsošanu šajā referendumā. Un gadījumā, ja rezultāts ir pozitīvs, bet pēc referenduma labāk nepaliek, tad visi JĀ balsotāji atmaksātu referenduma izdevumus no savas kabatas. Un vēl maksātu zināmu ikmēneša kompensāciju NĒ teicējiem.

un otraadi ar

Otrādi - tas ir kā? Man, kas balsoja pret ES, bet šobrīd par dzīvi nesūdzos, tagad būtu jāmaksā tam, kas balsoja par, bet pats ir neapmierināts ar rezultātu?

Neliekuļo sev... tas tavs pret balsojums = 0 ...un tam kā tu tagad dzīvo,ar to balsojumu nav nekāda sakara.

Drīzāk pat varētu teikt, ka Tev ir paveicies, ka LV ir ES... jo citādi Tu un droši vien Es,dzīvotu zem tilta, vai arī būtu aizsipis uz Īriju.

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

farruhs rakstīja: Es pat būtu gatavs Saiemas ēku nodedzināt...

Koroč šitā valsts smird.

štoļi?!

Es tev benžu nopirkšu

1.. 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ..17
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti