lai viņi baidās?!

rt Reģ.: 23.08.2004

eu, 6dien jāiet balsot?

jāķeksē "jā"?

droši vien

 
1.. 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ..17
farruhs Reģ.: 01.02.2006
0 0 Atbildēt

batka rakstīja:

farruhs rakstīja: Es pat būtu gatavs Saiemas ēku nodedzināt...

Koroč šitā valsts smird.

štoļi?!

Es tev benžu nopirkšu

Nu bendžam man vēl sanāk...

Vot kādus tukšus traukus piespēlē.

STALINS Reģ.: 12.11.2003
0 0 Atbildēt

A ko Tu domā ar tukšiem traukiem pie saeimas pasākt?

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

batka rakstīja:

farruhs rakstīja: Es pat būtu gatavs Saiemas ēku nodedzināt...

Koroč šitā valsts smird.

štoļi?!

Es tev benžu nopirkšu

Visuma tavam viedoklim piekritu par visiem 100%.

farruhs Reģ.: 01.02.2006
0 0 Atbildēt

STALINS rakstīja: A ko Tu domā ar tukšiem traukiem pie saeimas pasākt?

Grauzīšu stiklus un uzdzeršu ar benzīnu, bet pēc tam aizdedzināšos un novadīšu tribīnē plenārsēdi.

Ekšens.

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

farruhs rakstīja:

STALINS rakstīja: A ko Tu domā ar tukšiem traukiem pie saeimas pasākt?

Grauzīšu stiklus un uzdzeršu ar benzīnu, bet pēc tam aizdedzināšos un novadīšu tribīnē plenārsēdi.

Ekšens.

liec ka nu nost taas kaprona zekjes... i uzvelc kaartiigu mahorku

lai gan... ja pirms tam veel Tev sabarot zirnjus un siipolus+ kaapostus ar kefirchiku... tad runa papildinaata ar specefektiem kraashnjumam...

ehh Ruksi- njem ka nu no manis ar kanneles tukshaas

farruhs Reģ.: 01.02.2006
0 0 Atbildēt

Priecajos par atbalstu...

Eu Demakova... Es eju pie Tevis... šķirbiņu vari nemazgāt... Es tāpat tevi ar sūdainu mietu...

viktors1961 Reģ.: 17.02.2004
0 0 Atbildēt

ja šitas stulbums izies cauri, tad valstī sāksies bezprecedenta bardaks. Un uz tā bardaka fona notiks vēl neredzēti "brīnumi". Jo neviens vairs ne par ko neatbildēs, tikai rādīs viens uz otru ar pirkstiem. nepatiks kādai partijai vēlēšanu rezultāti, polučaj referendumu par saeimas atlaišanu, a tauta atkal par, jo nekas jau labāks nebūs palicis. Pēc nākošajām vēlēšanām atkal kādam nepatiks ... u.t.t. Interesanti, kas pārvaldīs valsti???, kam būs prasīt atbildību? tiem, kas rosinās referendumus???

varbūt tad jau labāk uzreiz referendumu par Latvijas valstiskuma likvidāciju, palūgsim ANO vai ES pārvaldnieku un sūdzēsimies pa taisno tiem?

viktors1961 Reģ.: 17.02.2004
0 0 Atbildēt

farruhs rakstīja: Priecajos par atbalstu...

Eu Demakova... Es eju pie Tevis... šķirbiņu vari nemazgāt... Es tāpat tevi ar sūdainu mietu...

tu 160 latu dēļ tik prasts paliki???

farruhs Reģ.: 01.02.2006
0 0 Atbildēt

viktors1961 rakstīja:

farruhs rakstīja: Priecajos par atbalstu...

Eu Demakova... Es eju pie Tevis... šķirbiņu vari nemazgāt... Es tāpat tevi ar sūdainu mietu...

tu 160 latu dēļ tik prasts paliki???

Nu nē vecīt... tā jau ir principa lieta.

STALINS Reģ.: 12.11.2003
0 0 Atbildēt

Domā viņi ir to vērti?

Viktoram- vai Tu gaišreģis esi, vai kāds teica?

viktors1961 Reģ.: 17.02.2004
0 0 Atbildēt

STALINS rakstīja: Domā viņi ir to vērti?

Viktoram- vai Tu gaišreģis esi, vai kāds teica?

Nezinu, varbūt kāds arī teica, bet pazīstot politiķu ambīcijas un gatavību uz visu, lai tik pie siles tikt, to nav grūti paredzēt

farruhs Reģ.: 01.02.2006
0 0 Atbildēt

STALINS rakstīja: Domā viņi ir to vērti?

Viktoram- vai Tu gaišreģis esi, vai kāds teica?

Ko nozīmē viņi ir to vērti?

Vai viņi ir kaut vai graša vērti deldējot Saiemas beņķus?

Pusi no tiem mērgļiem vajadzētu brutāli nolinčot, lai tuvākos 25 gadus visādi nahļebņiki tur nelien... un kā atkal sāk tirst tautai uz galvas, tā izveikt profilaksi- ar sirpi pa olām.

farruhs Reģ.: 01.02.2006
0 0 Atbildēt

viktors1961 rakstīja:

STALINS rakstīja: Domā viņi ir to vērti?

Viktoram- vai Tu gaišreģis esi, vai kāds teica?

Nezinu, varbūt kāds arī teica, bet pazīstot politiķu ambīcijas un gatavību uz visu, lai tik pie siles tikt, to nav grūti paredzēt

Es tak saku... iebiedēšanai vajag kādu nomušīt.

... un visi būs mīļi ka jēriņi.

viktors1961 Reģ.: 17.02.2004
0 0 Atbildēt

Lai arī es nebiju par Vairu diez cik augstās domās, taču mana cieņa viņai par šīs lietas neatbalstīšanu, lai arī tas viņai solītu vēl nebijušu milzīgu popularitāti neapmierinātajās tautas masās.

STALINS Reģ.: 12.11.2003
0 0 Atbildēt

Es domāju- vai viņi ir to vērti, la protestējot taisītu ekšenu. Kā pats teici- ne graša nav vērti.

Par VVF- tieši otrādi- viņa nedrīkst saplūst ar pārējo protestētāju masu. Tas pierāda tikai to, ka kundzītei vēl ir plāniņi

farruhs Reģ.: 01.02.2006
0 0 Atbildēt

Nu vot... planiņš ar roka...

Tātad... visi pilsoņi sametas pa nodoklītim (1Ls apmērā) un noalgo killeri... nezinu cik tur naudiņas varētu saskriet, bet liekas, ka kādus desmit maitas sanāktu novākt... a par atlikuso piķīti pārējiem nosponsorēt pamperīšus aklimatizēšanās periodam.

Domāju, ka būtu kārtība un valdība daudz maz respektētu tautas intereses.

Blin Es šeit raxtu tādus textus... nezvai kāda drošības komiteja čeko i-neta resursus?

Nu labi... cerams iAuto stukaču nav.

Ja mani sašņorēs par naida kurināšanu pret valdību vai arī par valdības gāzšanas mēģinajumu, sūtiet man cepumus un tēju uz Matīsa cietumu... cita man būt ņepoloženo.

Pašam rēēu parāva...

viktors1961 Reģ.: 17.02.2004
0 0 Atbildēt

tu vnk vai nu joko, jebšu atbalsti bezpredelu. Tici man, pat vissūdīgākā kārtība ir daudz daudz labāka par bezpredelu. Starp citu, domājošā un strādājošā tauta provincē atbalsta TP, jo viņi ir vienīgie, kas ko mēģina darīt. Pārējie tik tiešām tikai domā par paša kabatu. Man nav nekas pret, ka cilvēks iet politikā, lai nopelnītu, taču tas jādara, lai citiem arī labums atlektu un dzīve ietu uz augšu. Nu tad pa savu dzīvi provincē tikai no TP cilvēkiem tik tiešām kāda jēga ir bijusi, visi pārējie tikai tādi pliki pašlabuma meklētāji ir bijuši.

A ja par to, kas valstī tik tiešām jāmaina, tad mums ir vajadzīgs tautas vēlēts prezidents.

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

farruhs rakstīja: Nu vot... planiņš ar roka...

Tātad... visi pilsoņi sametas pa nodoklītim (1Ls apmērā) un noalgo killeri... nezinu cik tur naudiņas varētu saskriet, bet liekas, ka kādus desmit maitas sanāktu novākt... a par atlikuso piķīti pārējiem nosponsorēt pamperīšus aklimatizēšanās periodam.

Domāju, ka būtu kārtība un valdība daudz maz respektētu tautas intereses.

Blin Es šeit raxtu tādus textus... nezvai kāda drošības komiteja čeko i-neta resursus?

Nu labi... cerams iAuto stukaču nav.

Ja mani sašņorēs par naida kurināšanu pret valdību vai arī par valdības gāzšanas mēģinajumu, sūtiet man cepumus un tēju uz Matīsa cietumu... cita man būt ņepoloženo.

Pašam rēēu parāva...

nu jau kaadu laiku 'peredachas' nenodod , only manjii & privetus , taxshto tirst vari kaa un cik grippi , bet cepuminjus Teu neviens atnest nevarees

farruhs Reģ.: 01.02.2006
0 0 Atbildēt

TDIOTS rakstīja:

farruhs rakstīja: Nu vot... planiņš ar roka...

Tātad... visi pilsoņi sametas pa nodoklītim (1Ls apmērā) un noalgo killeri... nezinu cik tur naudiņas varētu saskriet, bet liekas, ka kādus desmit maitas sanāktu novākt... a par atlikuso piķīti pārējiem nosponsorēt pamperīšus aklimatizēšanās periodam.

Domāju, ka būtu kārtība un valdība daudz maz respektētu tautas intereses.

Blin Es šeit raxtu tādus textus... nezvai kāda drošības komiteja čeko i-neta resursus?

Nu labi... cerams iAuto stukaču nav.

Ja mani sašņorēs par naida kurināšanu pret valdību vai arī par valdības gāzšanas mēģinajumu, sūtiet man cepumus un tēju uz Matīsa cietumu... cita man būt ņepoloženo.

Pašam rēēu parāva...

nu jau kaadu laiku 'peredachas' nenodod , only manjii & privetus , taxshto tirst vari kaa un cik grippi , bet cepuminjus Teu neviens atnest nevarees

Jā ... par peredāčām nezināju... sen neesmu bijis cietumā...

farruhs Reģ.: 01.02.2006
0 0 Atbildēt

viktors1961 rakstīja: tu vnk vai nu joko, jebšu atbalsti bezpredelu. Tici man, pat vissūdīgākā kārtība ir daudz daudz labāka par bezpredelu. Starp citu, domājošā un strādājošā tauta provincē atbalsta TP, jo viņi ir vienīgie, kas ko mēģina darīt. Pārējie tik tiešām tikai domā par paša kabatu. Man nav nekas pret, ka cilvēks iet politikā, lai nopelnītu, taču tas jādara, lai citiem arī labums atlektu un dzīve ietu uz augšu. Nu tad pa savu dzīvi provincē tikai no TP cilvēkiem tik tiešām kāda jēga ir bijusi, visi pārējie tikai tādi pliki pašlabuma meklētāji ir bijuši.

A ja par to, kas valstī tik tiešām jāmaina, tad mums ir vajadzīgs tautas vēlēts prezidents.

TP ???

Comooon vecīt!!!

STALINS Reģ.: 12.11.2003
0 0 Atbildēt

Un atceries, ka cietuma bodīte noteikti pieder varner hakon

viktors1961 Reģ.: 17.02.2004
0 0 Atbildēt

farruhs rakstīja:

viktors1961 rakstīja: tu vnk vai nu joko, jebšu atbalsti bezpredelu. Tici man, pat vissūdīgākā kārtība ir daudz daudz labāka par bezpredelu. Starp citu, domājošā un strādājošā tauta provincē atbalsta TP, jo viņi ir vienīgie, kas ko mēģina darīt. Pārējie tik tiešām tikai domā par paša kabatu. Man nav nekas pret, ka cilvēks iet politikā, lai nopelnītu, taču tas jādara, lai citiem arī labums atlektu un dzīve ietu uz augšu. Nu tad pa savu dzīvi provincē tikai no TP cilvēkiem tik tiešām kāda jēga ir bijusi, visi pārējie tikai tādi pliki pašlabuma meklētāji ir bijuši.

A ja par to, kas valstī tik tiešām jāmaina, tad mums ir vajadzīgs tautas vēlēts prezidents.

TP ???

Comooon vecīt!!!

Nejauc dižo Rīgu ar provinci

STALINS Reģ.: 12.11.2003
0 0 Atbildēt

viktors1961 rakstīja: tu vnk vai nu joko, jebšu atbalsti bezpredelu. Tici man, pat vissūdīgākā kārtība ir daudz daudz labāka par bezpredelu. Starp citu, domājošā un strādājošā tauta provincē atbalsta TP, jo viņi ir vienīgie, kas ko mēģina darīt. Pārējie tik tiešām tikai domā par paša kabatu. Man nav nekas pret, ka cilvēks iet politikā, lai nopelnītu, taču tas jādara, lai citiem arī labums atlektu un dzīve ietu uz augšu. Nu tad pa savu dzīvi provincē tikai no TP cilvēkiem tik tiešām kāda jēga ir bijusi, visi pārējie tikai tādi pliki pašlabuma meklētāji ir bijuši.

A ja par to, kas valstī tik tiešām jāmaina, tad mums ir vajadzīgs tautas vēlēts prezidents.

TP?

Tagad es nesaprotu kāpēc Tevi neizvirza?(viņu kritērijus tač atceries)

farruhs Reģ.: 01.02.2006
0 0 Atbildēt

viktors1961 rakstīja:

farruhs rakstīja:

viktors1961 rakstīja: tu vnk vai nu joko, jebšu atbalsti bezpredelu. Tici man, pat vissūdīgākā kārtība ir daudz daudz labāka par bezpredelu. Starp citu, domājošā un strādājošā tauta provincē atbalsta TP, jo viņi ir vienīgie, kas ko mēģina darīt. Pārējie tik tiešām tikai domā par paša kabatu. Man nav nekas pret, ka cilvēks iet politikā, lai nopelnītu, taču tas jādara, lai citiem arī labums atlektu un dzīve ietu uz augšu. Nu tad pa savu dzīvi provincē tikai no TP cilvēkiem tik tiešām kāda jēga ir bijusi, visi pārējie tikai tādi pliki pašlabuma meklētāji ir bijuši.

A ja par to, kas valstī tik tiešām jāmaina, tad mums ir vajadzīgs tautas vēlēts prezidents.

TP ???

Comooon vecīt!!!

Nejauc dižo Rīgu ar provinci

Naizmirsti , ka Rīga ir lielākā daļa Latvijas.

viktors1961 Reģ.: 17.02.2004
0 0 Atbildēt

STALINS rakstīja:

viktors1961 rakstīja: tu vnk vai nu joko, jebšu atbalsti bezpredelu. Tici man, pat vissūdīgākā kārtība ir daudz daudz labāka par bezpredelu. Starp citu, domājošā un strādājošā tauta provincē atbalsta TP, jo viņi ir vienīgie, kas ko mēģina darīt. Pārējie tik tiešām tikai domā par paša kabatu. Man nav nekas pret, ka cilvēks iet politikā, lai nopelnītu, taču tas jādara, lai citiem arī labums atlektu un dzīve ietu uz augšu. Nu tad pa savu dzīvi provincē tikai no TP cilvēkiem tik tiešām kāda jēga ir bijusi, visi pārējie tikai tādi pliki pašlabuma meklētāji ir bijuši.

A ja par to, kas valstī tik tiešām jāmaina, tad mums ir vajadzīgs tautas vēlēts prezidents.

TP?

Tagad es nesaprotu kāpēc Tevi neizvirza?(viņu kritērijus tač atceries)

Nu nav man poņas par kritērijiem , tāpēc laikam i nevirza

1.. 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ..17
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti