lai viņi baidās?!

rt Reģ.: 23.08.2004

eu, 6dien jāiet balsot?

jāķeksē "jā"?

droši vien

 
1.. 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ..17
batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

viktors1961 rakstīja: tu vnk vai nu joko, jebšu atbalsti bezpredelu. Tici man, pat vissūdīgākā kārtība ir daudz daudz labāka par bezpredelu. Starp citu, domājošā un strādājošā tauta provincē atbalsta TP, jo viņi ir vienīgie, kas ko mēģina darīt. Pārējie tik tiešām tikai domā par paša kabatu. Man nav nekas pret, ka cilvēks iet politikā, lai nopelnītu, taču tas jādara, lai citiem arī labums atlektu un dzīve ietu uz augšu. Nu tad pa savu dzīvi provincē tikai no TP cilvēkiem tik tiešām kāda jēga ir bijusi, visi pārējie tikai tādi pliki pašlabuma meklētāji ir bijuši.

A ja par to, kas valstī tik tiešām jāmaina, tad mums ir vajadzīgs tautas vēlēts prezidents.

Vai tad vel lielaks bezpriģels var but ka ir tagad???Krapnieki mierigi var but valdibas viri un ministri,kukuļņemeji par prezidentu.Domaju ka sliktak vairs nevar but politikas joma.

STALINS Reģ.: 12.11.2003
0 0 Atbildēt

Es arī esmu no provinces un zini- katrs daudzmaz godīgs un domājošs cilvēks no n-stāva uzlaiž tēpē

viktors1961 Reģ.: 17.02.2004
0 0 Atbildēt

zinu, jau zinu , tāpēc jau jums mūždien lielākā jautrība Bet ja tā turpināsies, tad drīz vien paliks Rīga, pierīga un neapdzīvotā Latvijas daļa

vzinis Reģ.: 26.06.2001
0 0 Atbildēt

Rīgā maz iespēju malkas krāsni kurināt ... drīz Rīga būs tukša ...

farruhs Reģ.: 01.02.2006
0 0 Atbildēt

Man variāk vai mazāk viss ir skaidrs... Prezidents korumpēts maita un lubraks, vairākus deputātu ir zagļi, krāpnieki un visādi citadi urlapani, bet vienu gan Es nerubīju... moš apgaismosiet?

Kā tā briļainā kuce izbīdija to sūda pili? To, ka tur piķīts tiks iehavots skaidrs, bet kapēc viss tik gludi aizgāja?

Tas tak pat noplukušākajam sunis ir skaidrs, ka tas mēsls nevienam nav vajadzīgs.

P.S. Kad to scuku rāda pa TV, man gribas viņai izretināt redeli.

viktors1961 Reģ.: 17.02.2004
0 0 Atbildēt

batka rakstīja:

viktors1961 rakstīja: tu vnk vai nu joko, jebšu atbalsti bezpredelu. Tici man, pat vissūdīgākā kārtība ir daudz daudz labāka par bezpredelu. Starp citu, domājošā un strādājošā tauta provincē atbalsta TP, jo viņi ir vienīgie, kas ko mēģina darīt. Pārējie tik tiešām tikai domā par paša kabatu. Man nav nekas pret, ka cilvēks iet politikā, lai nopelnītu, taču tas jādara, lai citiem arī labums atlektu un dzīve ietu uz augšu. Nu tad pa savu dzīvi provincē tikai no TP cilvēkiem tik tiešām kāda jēga ir bijusi, visi pārējie tikai tādi pliki pašlabuma meklētāji ir bijuši.

A ja par to, kas valstī tik tiešām jāmaina, tad mums ir vajadzīgs tautas vēlēts prezidents.

Vai tad vel lielaks bezpriģels var but ka ir tagad???Krapnieki mierigi var but valdibas viri un ministri,kukuļņemeji par prezidentu.Domaju ka sliktak vairs nevar but politikas joma.

Nevis kukuļņēmējs, bet pateicību ņēmējs. Ir starpība un pat ļoti būtiska. Atceries, sākumā žurnaļugas aicināja pieteikties tautu, kas Zatleram maksājuši. vai kāds pieteicās??? Laikam jau cilvēkiem ir sirdsapziņa, ja pats dod, tad ir ļoti nezolīdi pēc tam ņēmēju apsūdzēt. Bet par to, ka Zatlers nevienam neko nav prasījis - esmu par 100% drošs.

Par krāpniekiem valdībā??? - tādi vienmēr ir bijuši un būs. Nosauc lūdzu valsti, kur nav problēmas. Nu mož Zviedrija, bet tas ir izņēmums)))

viktors1961 Reģ.: 17.02.2004
0 0 Atbildēt

vzinis rakstīja: Rīgā maz iespēju malkas krāsni kurināt ... drīz Rīga būs tukša ...

Toties ārpus Rīgas ar maizītes pelnīšanu kā ir, tā ir

viktors1961 Reģ.: 17.02.2004
0 0 Atbildēt

farruhs rakstīja: Man variāk vai mazāk viss ir skaidrs... Prezidents korumpēts maita un lubraks, vairākus deputātu ir zagļi, krāpnieki un visādi citadi urlapani, bet vienu gan Es nerubīju... moš apgaismosiet?

Kā tā briļainā kuce izbīdija to sūda pili? To, ka tur piķīts tiks iehavots skaidrs, bet kapēc viss tik gludi aizgāja?

Tas tak pat noplukušākajam sunis ir skaidrs, ka tas mēsls nevienam nav vajadzīgs.

Nu ir tajā projektā ļoti daudziem interese Tāpēc arī izbīdīja. Nav ko tik stipri cepties, tāpat tā nauda aiziet dievs vien zin kur, tā vismaz kaut ko uzbūvēs, vismaz latviešu tautas vēsture tiks droši noglabāta , a nākotne var arī nebūt

P.S. Kad to scuku rāda pa TV, man gribas viņai izretināt redeli.

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

viktors1961 rakstīja:

batka rakstīja:

viktors1961 rakstīja: tu vnk vai nu joko, jebšu atbalsti bezpredelu. Tici man, pat vissūdīgākā kārtība ir daudz daudz labāka par bezpredelu. Starp citu, domājošā un strādājošā tauta provincē atbalsta TP, jo viņi ir vienīgie, kas ko mēģina darīt. Pārējie tik tiešām tikai domā par paša kabatu. Man nav nekas pret, ka cilvēks iet politikā, lai nopelnītu, taču tas jādara, lai citiem arī labums atlektu un dzīve ietu uz augšu. Nu tad pa savu dzīvi provincē tikai no TP cilvēkiem tik tiešām kāda jēga ir bijusi, visi pārējie tikai tādi pliki pašlabuma meklētāji ir bijuši.

A ja par to, kas valstī tik tiešām jāmaina, tad mums ir vajadzīgs tautas vēlēts prezidents.

Vai tad vel lielaks bezpriģels var but ka ir tagad???Krapnieki mierigi var but valdibas viri un ministri,kukuļņemeji par prezidentu.Domaju ka sliktak vairs nevar but politikas joma.

Nevis kukuļņēmējs, bet pateicību ņēmējs. Ir starpība un pat ļoti būtiska. Atceries, sākumā žurnaļugas aicināja pieteikties tautu, kas Zatleram maksājuši. vai kāds pieteicās??? Laikam jau cilvēkiem ir sirdsapziņa, ja pats dod, tad ir ļoti nezolīdi pēc tam ņēmēju apsūdzēt. Bet par to, ka Zatlers nevienam neko nav prasījis - esmu par 100% drošs.

Par krāpniekiem valdībā??? - tādi vienmēr ir bijuši un būs. Nosauc lūdzu valsti, kur nav problēmas. Nu mož Zviedrija, bet tas ir izņēmums)))

Ja bet ja citi arsti ņem tad tas ir slikti un nosodami,pat nodokļus nebij maksajis.Pirma valsts persona tada nedrikst but.Man nekas nav preti ja arstiem dod.

Zoo Reģ.: 28.03.2006
0 0 Atbildēt

Ar to dosanu/njemsanu ir tà,ka reizèm cilvèks apvainojas,ka nepienjem to piechuku vai cèneri.Un normàli ir,ja pienjem tikai tàdà gadìjumà,ja esi izdarìjis vairàk nekà nepieciesams.Neesmu blakus stàvéjis,bet pienjemu ka vins ar izspiesanu naw nodarbojies atskjirìbà no daza laba.

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

Zoo rakstīja: Ar to dosanu/njemsanu ir tà,ka reizèm cilvèks apvainojas,ka nepienjem to piechuku vai cèneri.Un normàli ir,ja pienjem tikai tàdà gadìjumà,ja esi izdarìjis vairàk nekà nepieciesams.Neesmu blakus stàvéjis,bet pienjemu ka vins ar izspiesanu naw nodarbojies atskjirìbà no daza laba.

Par to jau neiet runa.Es ar dotu.Bet kapec citi kas ņem ir slikti un ta ņemšana jaizskauž,bet viens ņem un ir ok.

Zoo Reģ.: 28.03.2006
0 0 Atbildēt

batka rakstīja:

Zoo rakstīja: Ar to dosanu/njemsanu ir tà,ka reizèm cilvèks apvainojas,ka nepienjem to piechuku vai cèneri.Un normàli ir,ja pienjem tikai tàdà gadìjumà,ja esi izdarìjis vairàk nekà nepieciesams.Neesmu blakus stàvéjis,bet pienjemu ka vins ar izspiesanu naw nodarbojies atskjirìbà no daza laba.

Par to jau neiet runa.Es ar dotu.Bet kapec citi kas ņem ir slikti un ta ņemšana jaizskauž,bet viens ņem un ir ok.

ar naudu un seksu shantazhèja jau senajà Romà.Jebkursh njemtu,jautàjums tikai-kurà brìdì tas var tikt izmantots pret tevi.

elektro Reģ.: 16.03.2002
0 0 Atbildēt

...tas ir kā ar bērniem, Daudze saka - mēs nespēsim pieņemt nepopulārus lēmumus, ja būsim uz riska robežas, ka mūs atlaiž... kā bērniem - vecāki daudzreiz dara lietas, kuras bērns nesaprot, bet kuras "ir jādara" for the greater good, jeb augstākā labuma dēļ. Tikai viņš aizmirst, ka mūsdienu rietumu audzināšanā arvien mazāk vecāki pieņem lēmumus, kurus bērns nesaprot un neatbalsta, jo bērnus uzskata par pieagušiem cilvēkiem, mēģina tiem izskaidrot un vest uz pārdomām, panākt, lai bērns saprot un pats pieņem lēmumu. Un tā ir demokrātija, cien. Daudzes kgs, nevis vecajā, labajā krievu sādžas stilā - ja neklausa, pār ceļgalu. Tā kā padomājiet divreiz. AICINU VISUS - BALSOSIM PAR GROZĪJUMIEM! Piedevām šorīt radās ideja izlīmēt autobusu stāvvietās, uz ziņojumu dēļiem, pie Saeimas ) un citur pusītes no A4 lapām ar uzaicinājumu NEVIENA POLITISKA SPĒKA bet Latvijas pilsoņa vārdā, pamatojot to ar 3 - 4 kodolīgiem punktiem, izklāstot CVK sniegtos iecirkņu darba laikus un izvietojumus, mēģinot sasniegt pēc iespējas vairāk mūsu līdzcilvēku, lai nāk un balso PAR GROZĪJUMIEM. Ko teiksiet? Ir kādam iespēja izlīdzēt ar papīru/printeri, kā arī ar savu laiku vakarpusē šodien? Varētu tikties ap plkst. 23:00 kādā centra benzīntankā, man būtu līdzi 100 puslapiņas - bet caur e-pastiem varam tās saražot vairāk. Pats varētu kādas 100 šādas puslapiņas saražot, diemžēl viens pats netikšu galā ar izlīmēšanu. Vajadzētu arī pāris līmzīmuļus. Tikai nedomājiet, ka tas atgrūdīs - tieši otrādāk, skaidrā, saprotamā veidā izskaidrojot Satversmes "suverēnās varas pantu" un demokrātijas jēgu, pretī nostatot mūsu dārgo 100 ļumvēderīšu visatļautību - domāju, varētu daudz panākt... Ko teiksit? Mans e-pasts murmuris@tvnet.lv vai šeit pat priv. Ja kāds vēlās piedalīties (pēc tam būtu jāpiedalās arī lapu novākšanā, lai nepiesārņotu) - lūgtum rakstiet!

Nortel Reģ.: 16.03.2007
0 0 Atbildēt

Es tā vakar pavēroju tos, kuri aicina balsot par.

Kas viņi ir?

Caurbiras, kuri paši pie varas esot tā arī neko nespēja izdarīt. Demagogu bars, kuri tikai jauc gaisu.

Nortel Reģ.: 16.03.2007
0 0 Atbildēt

Bet kam ticēt:

caurbirām, vai tiem, kurus atbalsta tautas vairākums?

Nortel Reģ.: 16.03.2007
0 0 Atbildēt

Ja viņi jau vienreiz ir parādījuši ka nespēj neko darīt lietas labā, tad kādēļ viņiem atkal dod karogu rokās?

Nortel Reģ.: 16.03.2007
0 0 Atbildēt

Ideots rakstīja: Lai viņi ir, lai aicina, tāpat zinām, ka ir jānāk PILNĪGI jaunām sejām viņu visu vietā...

... kas nekad nenotiks mazajā Latvijā...

Jo aiz katras jaunas sejas stāv bariņš vecu seju.

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

Nortel rakstīja: Bet kam ticēt:

caurbirām, vai tiem, kurus atbalsta tautas vairākums?

Ja 20 gadus ir bijis ka tagad kadeļ nebalsot ar ja kaut vai intereses pec lai paskatitos ka bus nakamos 20 gadus.A moška kaut kas mainas uz labo pusi

juha Reģ.: 11.01.2003
0 0 Atbildēt

Nortel rakstīja: Bet kam ticēt:

caurbirām, vai tiem, kurus atbalsta tautas vairākums?

Par to vairākuma atbalstu mēs uzzināsim svētdien. Ja kādu vairākums atbalstīja pirms 2 gadiem, tad tas uzreiz nenozīmē, ka tā ir arī tagad.

Nortel Reģ.: 16.03.2007
0 0 Atbildēt

batka rakstīja:

Nortel rakstīja: Bet kam ticēt:

caurbirām, vai tiem, kurus atbalsta tautas vairākums?

Ja 20 gadus ir bijis ka tagad kadeļ nebalsot ar ja kaut vai intereses pec lai paskatitos ka bus nakamos 20 gadus.A moška kaut kas mainas uz labo pusi

Nekas jau nebūs. Repše arī sasolīja piena vannas un kur viņš ir tagad?

Nortel Reģ.: 16.03.2007
0 0 Atbildēt

Šitā visa aģitācija ir acu aizmālēšanai. Pat tik nekaunīgi palikuši, ka nedod ne banānus, ne piečukus, pat piltspalvas nedod.

alisters Reģ.: 04.09.2002
0 0 Atbildēt

Ja vakar īsā laika sprīdī pa TV kasti aicina gan Aļoša, gan Solvita, gan Baiba - kā lai neiet??

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

Situācija ir vienkārša, un pof kurš aģitē par, kurš pret. Tātad: deputātiem algu maksā no valsts budzēta - t.i. no nodokļu maksātāju samestās naudiņas. Tātad nodokļu maksātāji, tauta, vēlētāji vai vienalga kā tos sauc ir deputātu darba devēji.

Nu kurā sfērā izņemot vēlētos valsts pārvaldes orgānus vēl pastāv situācija, kad darba devējs nedrīkst atlaist darbinieku kurš nestrādā darba devējam pa prātam

Tāpēc šis Satversmes labojums tikai ieviestu līdztiesību starp vēlētajiem un pārējiem darba ņēmējiem, neko vairāk.

Manuprāt tas būtu itkai taisnīgi.

juha Reģ.: 11.01.2003
0 0 Atbildēt

alisters rakstīja:

Ja vakar īsā laika sprīdī pa TV kasti aicina gan Aļoša, gan Solvita, gan Baiba - kā lai neiet??

Solvitai un Baibai atteikt jau vēl varētu, bet Aļošam nu nekādīgi!

smart235 Reģ.: 14.06.2007
0 0 Atbildēt

Nortel rakstīja:

Ideots rakstīja: Lai viņi ir, lai aicina, tāpat zinām, ka ir jānāk PILNĪGI jaunām sejām viņu visu vietā...

... kas nekad nenotiks mazajā Latvijā...

Jo aiz katras jaunas sejas stāv bariņš vecu seju.

Pievienojos 100%.

Pilsoņi šajā valstī neko vairs nespēj un nespēs mainīt. Politiķi par visu šo šūmi tikai ieņirdz, neatkarīgi no kkādiem referendumiem un to rezultātiem.

1.. 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ..17
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti