lai viņi baidās?!

rt Reģ.: 23.08.2004

eu, 6dien jāiet balsot?

jāķeksē "jā"?

droši vien

 
Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

un kad es sāku graut sociālo iekārtu un, kad kļūstu nedemokrātisks...

anekdoti par tukšo bļodu, saīsināto ķēdi, bet iespēju apriet visus - zinu...

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

mnja... ar pienākumiem jamajiem točno ir švaki...

nupat pamēģināju

paņem, atver:

1) darba likums

2) kārtības rulli

3) valsts civildienesta likums

tos jāatver katru jaunā logā, tad katrā logā esot nospied Crtl+F...

atslēgas vārds - pienākums...

tur vēl var visu ko izdomāt - atbildība, piemēram...

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

Nav te ko ļerkstēt, rīt jāiet uz učastoku un jānobalso.

Saskaņā ar sirdsapziņu.

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

jāiet rīt pie učastoka kādam iespert ...

Nortel Reģ.: 16.03.2007
0 0 Atbildēt

Man pase mājās palika. Pat necentos atcerēties paņemt.

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:

Yetti rakstīja: P.S. par "sabiedrības spoguli" - pārspīlē Tu bišķi... es savu darbu neizmantoju, lai mana ģimene labumu gūtu...

"labuma gūšana" - sākot ar palīga statusiem un beidzot ar pildspalvu iegādi un tml sviestu...

Palasi tepat iAuto bakus tēmu par cilvēku, kas grib čekus, lai no darba devēja iekāstu naudiņu. Slaucējas nekad nav barojušas un nebaros savas mājas govi ar pašu pirktu spēkbarību. Pazīsti kaut vienu apkopēju, kas zin cik maksā tualetes papīrs? .

Tu pazisti kaut vienu no šis profesija parstavjiem kas saņemtu pieklajigu algu lai to visu varetu godigi nopirkt???

Nortel Reģ.: 16.03.2007
0 0 Atbildēt

Pans Kleksis pašlaik pareizi runā par to referendumu.

taaneko Reģ.: 30.07.2008
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:

Yetti rakstīja: P.P.S. ...pie Tava traktējuma - es kā darba devējs, gribu rast sev iespēju iespert pa ******* sūdīgam darba veicējam...

Nu redz - te vēl ir lieta, kas tev acīmredzot nav zināma. Darba ņēmējam ir tiesības, bet darba devējam pienākumi. Darba attiecībās to sauc par sociālo iekārtu, bet politikā - par demokrātiju.

Mjā smags gadijums! Seene- kad visādi kaktu celtnieki pagājušogad bija kaunu zaudējuši, un gribēja vispirms labumus un pēc tam darbu?! Arī vajadzēja maksāt avansus un pēc tam cerēt ka kautko tomēr izdarīs?! Un ar ko deputāts atšķiras no celtnieka?

juhaN Reģ.: 17.11.2006
0 0 Atbildēt

Cūkas vs Auni ? (:

Oranžās Siles Strēbēji, Palieku Laizītāji, uz Oranžu Burkānu Cerošie, Septiņu Trekno Gadu Solītāji un Gaidītāji, ZOOdārza Patstāvīgie Apmeklētāji :

www.iauto.lv/...

Auni, kuri NETIC Pasakām par iespēju nopelnīt miljonus audzējot puķītes piemājas dārziņā :

www.iauto.lv/...

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

ka nedabon pa muti

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

ZB man tie "eksperti" kas klaigaa ka kaads nupat ir nobijies....

ne taadas štelles vien ir izstumtas cauri...

Ja nemaldos, tad Godmaņonkuls nemaz nebija nekaados veeleeshanu biljetenos, bet re kas ir sanaacis...

neaizmirstiet, ka tai pašai saiemai buus jaapienjem (vai ne-jaapienjem) tautas nobalsojums par groziijumiem Satversmee..

Maza liriska atkaape

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

batka rakstīja:

Seene rakstīja:

Yetti rakstīja: P.S. par "sabiedrības spoguli" - pārspīlē Tu bišķi... es savu darbu neizmantoju, lai mana ģimene labumu gūtu...

"labuma gūšana" - sākot ar palīga statusiem un beidzot ar pildspalvu iegādi un tml sviestu...

Palasi tepat iAuto bakus tēmu par cilvēku, kas grib čekus, lai no darba devēja iekāstu naudiņu. Slaucējas nekad nav barojušas un nebaros savas mājas govi ar pašu pirktu spēkbarību. Pazīsti kaut vienu apkopēju, kas zin cik maksā tualetes papīrs? .

Tu pazisti kaut vienu no šis profesija parstavjiem kas saņemtu pieklajigu algu lai to visu varetu godigi nopirkt???

Jā - apkopēja, kas tīrā arī mūsu biroju, nopelna mēnesī ~1000 Ls uz rokas.

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

taaneko rakstīja:

Seene rakstīja:

Yetti rakstīja: P.P.S. ...pie Tava traktējuma - es kā darba devējs, gribu rast sev iespēju iespert pa ******* sūdīgam darba veicējam...

Nu redz - te vēl ir lieta, kas tev acīmredzot nav zināma. Darba ņēmējam ir tiesības, bet darba devējam pienākumi. Darba attiecībās to sauc par sociālo iekārtu, bet politikā - par demokrātiju.

Mjā smags gadijums! Seene- kad visādi kaktu celtnieki pagājušogad bija kaunu zaudējuši, un gribēja vispirms labumus un pēc tam darbu?! Arī vajadzēja maksāt avansus un pēc tam cerēt ka kautko tomēr izdarīs?! Un ar ko deputāts atšķiras no celtnieka?

Nu re - pats vel vienu piemēru izdomāji - šie celtnieki arī ir vēlētāji.

sintris Reģ.: 09.10.2003
0 0 Atbildēt

Klau ,Seene!

Tu personīgi apkopējai to naudiņu izsniedz, vai arī tas čaklais sievišķis izziņu par saviem ienākumiem piesprauda pie ziņojumu dēļa?

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:

batka rakstīja:

Seene rakstīja:

Yetti rakstīja: P.S. par "sabiedrības spoguli" - pārspīlē Tu bišķi... es savu darbu neizmantoju, lai mana ģimene labumu gūtu...

"labuma gūšana" - sākot ar palīga statusiem un beidzot ar pildspalvu iegādi un tml sviestu...

Palasi tepat iAuto bakus tēmu par cilvēku, kas grib čekus, lai no darba devēja iekāstu naudiņu. Slaucējas nekad nav barojušas un nebaros savas mājas govi ar pašu pirktu spēkbarību. Pazīsti kaut vienu apkopēju, kas zin cik maksā tualetes papīrs? .

Tu pazisti kaut vienu no šis profesija parstavjiem kas saņemtu pieklajigu algu lai to visu varetu godigi nopirkt???

Jā - apkopēja, kas tīrā arī mūsu biroju, nopelna mēnesī ~1000 Ls uz rokas.

Neticu,bet lai nu ta butu.Viena tada uz tukstoti moška ari ir

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

Ideots rakstīja:

Seene rakstīja:

Jā - apkopēja, kas tīrā arī mūsu biroju, nopelna mēnesī ~1000 Ls uz rokas.

pašam smiekli nenāk ?

ja pats ir direktors un apkopeejs, tad kaapeec ne

lai gan- jaaskataas kas tai "apkopeejai" veel ir uzkrauts.

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

Ideots rakstīja:

Seene rakstīja:

Jā - apkopēja, kas tīrā arī mūsu biroju, nopelna mēnesī ~1000 Ls uz rokas.

pašam smiekli nenāk ?

Tad iedomajies cik pelna seene???Kadas piecas štukas...Interesanti zinat kas tas par biroju???Gadijuma nav kads valdibas kur apkopeja ir kada ministra sieva kas slotu pat redzejusi nav

smart235 Reģ.: 14.06.2007
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:

Jā - apkopēja, kas tīrā arī mūsu biroju, nopelna mēnesī ~1000 Ls uz rokas.

nu, var jau būt, ka Seenes birojs ir viens no pieciem birojiem, kas tiek tīrīti katrs reizi nedēļā; kāpēc gan tā nevar būt

Tomēr Seene iepriekš arī vienmēr runājis par tūkstošu algām, kkā tur 100 stundā u.tml.

Tādēļ liekas, ka šie skaitļi viņam ir drīzāk kā tādi tēlaini izteicieni, lai apzīmētu lielas summas kā tādas.

nothing personal

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

sintris rakstīja: Klau ,Seene!

Tu personīgi apkopējai to naudiņu izsniedz, vai arī tas čaklais sievišķis izziņu par saviem ienākumiem piesprauda pie ziņojumu dēļa?

Viņa tīra 2 birojus darbadienās, vienu no rīta un vienu vakarā, par katru saņemot 250Ls uz rokas pec nodokļu nomaksas. Un pa dienu tīra 5 privātmājas (katru 1x nedēļā) par 100Ls menesī aploksnē. Pats naudiņu neizsniedzu, bet tante ir ļoti runīga, ja kāds atnāk uz darbu kad viņa vēl ir. Tā kā zinu, ka arī no maksātāja puses viņas teiktais ir patiesības vine uzņēmuma un viena privātmajas īpašnieka gadījumā, nav iemesla domāt, ka viņa melo par pārējiem.

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

seene nee- arbam, tam taas nulliites un tuukstoshi

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

mums te arii ir taads servisa tūlis, kursh ir gan apkopeeja gan sanitaare gan arhivaare utt....

štuku vinja nesanjem, peec darba likumdosanas cilveeks nedriikst straadaat vairaak kaa 2 slodzes taapeec laikam meita arii vinjai skaitiijaas...

bet vinja ar visu tiek galaa un pat paaraak nesuudzas un prom arii nemuuk

smart235 Reģ.: 14.06.2007
0 0 Atbildēt

Ozz rakstīja: seene nee- arbam, tam taas nulliites un tuukstoshi

ā, sorry, man atkal likās, ka...

atceries, sto tisjač zriķeļei, každij po rubļu, palučājetsa...sumašedšije ģengi

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:

sintris rakstīja: Klau ,Seene!

Tu personīgi apkopējai to naudiņu izsniedz, vai arī tas čaklais sievišķis izziņu par saviem ienākumiem piesprauda pie ziņojumu dēļa?

Viņa tīra 2 birojus darbadienās, vienu no rīta un vienu vakarā, par katru saņemot 250Ls uz rokas pec nodokļu nomaksas. Un pa dienu tīra 5 privātmājas (katru 1x nedēļā) par 100Ls menesī aploksnē. Pats naudiņu neizsniedzu, bet tante ir ļoti runīga, ja kāds atnāk uz darbu kad viņa vēl ir. Tā kā zinu, ka arī no maksātāja puses viņas teiktais ir patiesības vine uzņēmuma un viena privātmajas īpašnieka gadījumā, nav iemesla domāt, ka viņa melo par pārējiem.

a kaapeec ne

ja tantei enerģijas pietiek....

te nu paraadaas taa lieta, ka muusu cilveeks neprasa-kur es varu veel nopelniit, vins prasa algas pielikumu par to nozeelojamo faktu ka atnaak uz darbu...

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

smart235 rakstīja:

Ozz rakstīja: seene nee- arbam, tam taas nulliites un tuukstoshi

ā, sorry, man atkal likās, ka...

atceries, sto tisjač zriķeļei, každij po rubļu, palučājetsa...sumašedšije ģengi

man labaak patika par taam bābuškām: nomušījot katru dabuuja rubli..

piecas bābuškas- pieciitis

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

A kas tais VID'os straadaa

studenti...paareejie jau ir pametushi

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti