lai viņi baidās?!

rt Reģ.: 23.08.2004

eu, 6dien jāiet balsot?

jāķeksē "jā"?

droši vien

 
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ..17
STALINS Reģ.: 12.11.2003
0 0 Atbildēt

Centis_Nuudele rakstīja: Ja referenduma iznākums būs pozitīvs, pie katla tikušajiem zudīs garantijas sajūta, ka turpmākos 4 gadus viņi varēs plānveidīgi bīdīt savu sponsoru un paši savas štelles. Tā mierīgi, nesteidzoties, saskaņā ar grafiku. Un kā esam pamanījuši, tad pie katla esošie ir vienīgie kuri aģitē pret referendumu. Ne bez pamata. Kaut kāda miljona izdošana par katru impīčmentu jau nu vismazāk viņus uztrauc. Uztrauc pats fakts, ka līdz šim viņi 4 gadus bija garantēti neaizskarami.

Kāpēc viņi visi kā viens tagad satraucas ka 10% balstiesīgo

drīkstēs impīčmentēt? Kāpēc neviens nepiemin faktu, ka parlamenta vēlēšanas pie mums uzskatāmas par notikušām ja ir piedalījies tikai 1 vēlētājs? Teorētiski ja tauta visam uzliek pofig, tad aiziet treknie zēni ar ģimenēm un sakārto deputātu sarakstu 4 nākošiem gadiem. Un viss ir likumīgi, jo nav prasīts kvorums.

Tā arī ir.

PS.Bet kvoruma princips ir.

juha Reģ.: 11.01.2003
0 0 Atbildēt

Centis_Nuudele rakstīja: Ja referenduma iznākums būs pozitīvs, pie katla tikušajiem zudīs garantijas sajūta, ka turpmākos 4 gadus viņi varēs plānveidīgi bīdīt savu sponsoru un paši savas štelles. Tā mierīgi, nesteidzoties, saskaņā ar grafiku. Un kā esam pamanījuši, tad pie katla esošie ir vienīgie kuri aģitē pret referendumu. Ne bez pamata. Kaut kāda miljona izdošana par katru impīčmentu jau nu vismazāk viņus uztrauc. Uztrauc pats fakts, ka līdz šim viņi 4 gadus bija garantēti neaizskarami.

Kāpēc viņi visi kā viens tagad satraucas ka 10% balstiesīgo drīkstēs impīčmentēt? Kāpēc neviens nepiemin faktu, ka parlamenta vēlēšanas pie mums uzskatāmas par notikušām ja ir piedalījies tikai 1 vēlētājs? Teorētiski ja tauta visam uzliek pofig, tad aiziet treknie zēni ar ģimenēm un sakārto deputātu sarakstu 4 nākošiem gadiem. Un viss ir likumīgi, jo nav prasīts kvorums.

Kļūda. Parlamenta ievēlēsanai ir vajadzīgs pilsoņu kvorums. Ar vienu nobalsojošo pietiek pašvaldību vēlēšanās.

taaneko Reģ.: 30.07.2008
0 0 Atbildēt

Ozz rakstīja: es atkal no taa pentera nifigaa nesapratu...

mans viedoklis un taa arii dariishu (iesaku arii citiem)

4 gadus turam acis un ausis valjaa, velkam plusinjus/miinusinjus, paskatamies kurš ko finansee...tad ejam un nobalsojam..

var piedaliities visaados referendumos, bet mani nepamet sajuuta ka es esmu suns kuram pamests kauls lai tas nevankšķētu...

lai gan, pienjemu ka iet un parakstiities ir vieglaak nekaa 4 gadus analizeet

OZZ?! Pokeru esi spēlējis?! Nu lūk- 4 gadi tāda ieilgusi pokera partija, kurā ir sākts no mazumiņa, bet beigās saproti- ka rokā nekā nav, bet likmēs ir salikts viss kas ir... Labāk ātrāk atteikties un sākt no jauna- zaudējumi būs mazāki.

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

juha rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja: Ja referenduma iznākums būs pozitīvs, pie katla tikušajiem zudīs garantijas sajūta, ka turpmākos 4 gadus viņi varēs plānveidīgi bīdīt savu sponsoru un paši savas štelles. Tā mierīgi, nesteidzoties, saskaņā ar grafiku. Un kā esam pamanījuši, tad pie katla esošie ir vienīgie kuri aģitē pret referendumu. Ne bez pamata. Kaut kāda miljona izdošana par katru impīčmentu jau nu vismazāk viņus uztrauc. Uztrauc pats fakts, ka līdz šim viņi 4 gadus bija garantēti neaizskarami.

Kāpēc viņi visi kā viens tagad satraucas ka 10% balstiesīgo drīkstēs impīčmentēt? Kāpēc neviens nepiemin faktu, ka parlamenta vēlēšanas pie mums uzskatāmas par notikušām ja ir piedalījies tikai 1 vēlētājs? Teorētiski ja tauta visam uzliek pofig, tad aiziet treknie zēni ar ģimenēm un sakārto deputātu sarakstu 4 nākošiem gadiem. Un viss ir likumīgi, jo nav prasīts kvorums.

Kļūda. Parlamenta ievēlēsanai ir vajadzīgs pilsoņu kvorums. Ar vienu nobalsojošo pietiek pašvaldību vēlēšanās.

Domāju, ka nav gan.

Visādi kvorumi ir referendumos. Kvorums lai notiktu tautas balsošana, lai ierosinātu referendumu, lai referendums būtu uzskatāms par notikušu...blablabla....

viņi ir ļoti labi aizsargāti. Turas pie 80 gadus vecas konstitūcijas kā pirtsslotas lapas pie pakaļas.

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

Nu, ja jūs mani spiežat uz masu varbūt tiešām ir Saeimas vēlēšanās kvorums

Tad kādam viņam jābūt? var kāds atrast ciparu?

juha Reģ.: 11.01.2003
0 0 Atbildēt

Ja runājam par šo referendumu, tad negribu nevienu aģitēt, par ko balsot. Vienkārši aicinu visus uz referendumu doties un tur nobalsot par vienu vai otru variantu.

Jau sen ir zināma frāze - ja Tu nenodarbojies ar politiku, tad politika nodarbojas ar Tevi. Ierindas pilsoņa iespēja ietekmēt politiskos procesus ir vēlēšanās, referendumos un, savācot kaut kādus tur parakstu tūkstošus, iesniedzot Saeimai likumprojektus. Tie, kas aizicna uz referendumu nedoties, būtībā aicina pilsoņus daļēji atteikties no savām tiesībām nodarboties ar valts politikas veidošanu. Nav šaubu, ka šajā gadījumā šie aicinājumi ir ar mērķi noraut referenduma kvorumu, lai būtu garantēts, ka Satversme netiek grozīta. Taču es neredzu garantiju, ka kvorums tomēr nesavācas. Un Mērfija likums mums saka, ka šādā gadījumā balsojums būs tāds, kas nepatiks valdošajai koalīcijai un tās viedokļa pierkitējiem. Tad nu uz referendumu negājēji varēs kost pirkstos, ka nav gājuši un nobalsojuši, aizstāvot savu viedokli.

Nortel Reģ.: 16.03.2007
0 0 Atbildēt

Man liekas, ka vienīgais, kas tiks panākts būs valsts izlaupīšana lielākā ātrumā. Ja līdz šim būvēja četru gadu plānus, tad tagad būs pusgada plāni. Starpība tā, ka pie zagšanas daudz biežāk varēs tikt citi.

taaneko Reģ.: 30.07.2008
0 0 Atbildēt

Nortel rakstīja: Man liekas, ka vienīgais, kas tiks panākts būs valsts izlaupīšana lielākā ātrumā. Ja līdz šim būvēja četru gadu plānus, tad tagad būs pusgada plāni. Starpība tā, ka pie zagšanas daudz biežāk varēs tikt citi.

bizenajs Reģ.: 20.09.2002
0 0 Atbildēt

plee, nu gan sastriideejushies!!!

man domaat, ka krievijas bubulis straadaa tikai uz pseidonacionaalistiem. rasha te darbojas pamatiigi un sen, mees savaas pastalaas kaa bijaam taa arii buusim. ikdienas latvietis vulgaris veelaas tikai un vieniigi grilu da alu, ah jaa, arii nopisties, kad staav un nevis tad, kad partnerei ir veelme. un pie tam peec instrukcijaam, bez izdomas. vot taa i dziivojam jau 18 gadus bailiigi miizdami biksees un domaajot simt un vienu balabala kaadeelj kaut ko nedariit

man telefonaa saak aizvien vairaak kraaties telefona numuri, kas saakas ar +44...

da ple, kas notiek??? ko mees pashi daram ar savu valsti?? viss pohuj?? mani tas neskar?? un kaa veel skar!

balsoshu Jaa!

Nortel Reģ.: 16.03.2007
0 0 Atbildēt

Īsāk sakot, katra nākošā savienība ir sliktāka par iepriekšējo. Latvietis nekad nav varējis pastāvēt pats par sevi. Vienmēr ir meklējis kakla kungus.

STALINS Reģ.: 12.11.2003
0 0 Atbildēt

Centis_Nuudele rakstīja: Nu, ja jūs mani spiežat uz masu varbūt tiešām ir Saeimas vēlēšanās kvorums

Tad kādam viņam jābūt? var kāds atrast ciparu?

50% balsstiesīgo +1 balss(tā laikam)

taaneko Reģ.: 30.07.2008
0 0 Atbildēt

Nortel rakstīja: Man liekas, ka vienīgais, kas tiks panākts būs valsts izlaupīšana lielākā ātrumā. Ja līdz šim būvēja četru gadu plānus, tad tagad būs pusgada plāni. Starpība tā, ka pie zagšanas daudz biežāk varēs tikt citi.

Tad jau Tevi apmierina valsts izzagšana - kā tāda?! Vienīgi vēlme lai tas nenotiek sevišķi ātri?! Nu feini feini!! Kā šmiga- foršāk ka iestājas ilgi nevis ātri ātri iztukšot 0,7 no kakliņa un atlūst... Vecīt- pohas būs tā vai tā

taaneko Reģ.: 30.07.2008
0 0 Atbildēt

taaneko rakstīja:

Nortel rakstīja: Man liekas, ka vienīgais, kas tiks panākts būs valsts izlaupīšana lielākā ātrumā. Ja līdz šim būvēja četru gadu plānus, tad tagad būs pusgada plāni. Starpība tā, ka pie zagšanas daudz biežāk varēs tikt citi.

Tad jau Tevi apmierina valsts izzagšana - kā tāda?! Vienīgi vēlme lai tas nenotiek sevišķi ātri?! Nu feini feini!! Kā šmiga- foršāk ka iestājas ilgi nevis ātri ātri iztukšot 0,7 no kakliņa un atlūst... Vecīt- pohas būs tā vai tā

Tfu... tu... nevis ilgi, bet lēnām...

Nortel Reģ.: 16.03.2007
0 0 Atbildēt

taaneko rakstīja:

Nortel rakstīja: Man liekas, ka vienīgais, kas tiks panākts būs valsts izlaupīšana lielākā ātrumā. Ja līdz šim būvēja četru gadu plānus, tad tagad būs pusgada plāni. Starpība tā, ka pie zagšanas daudz biežāk varēs tikt citi.

Tad jau Tevi apmierina valsts izzagšana - kā tāda?! Vienīgi vēlme lai tas nenotiek sevišķi ātri?! Nu feini feini!! Kā šmiga- foršāk ka iestājas ilgi nevis ātri ātri iztukšot 0,7 no kakliņa un atlūst... Vecīt- pohas būs tā vai tā

Labāk lai viņu izzog lēnām, lai var paspēt arī sev ko paķert.

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

Un par pensijām arī iešu balsot.

Man kaut kā pie kājas, ka lielākas pensijas sagraušot valsts budžetu. Priekš tam jūs cienītie deputāti un ministri esat un saņemat algu lai mācētu sakārtot budžetu. Lai gribētu iekasēt VISUS nodokļus un to naudiņu izlietot lietderīgi.

Balsošu tāpēc, ka lai gan katru mēnesi no manas algas atvelk trešo daļu, man no atlikušās naudiņas vēl jāsponsorē pensionētā māte. Viņai par 40 nostrādātiem gadiem atmet tik daudz, lai varētu nopirkt zāles. Vai arī paēst. Bet abiem diviem nepietiek.

Nortel Reģ.: 16.03.2007
0 0 Atbildēt

Es teicu nē ES un arī tagad teikšu NĒ.

ma924 Reģ.: 10.03.2004
0 0 Atbildēt

Centis_Nuudele rakstīja: Un par pensijām arī iešu balsot.

Man kaut kā pie kājas, ka lielākas pensijas sagraušot valsts budžetu. Priekš tam jūs cienītie deputāti un ministri esat un saņemat algu lai mācētu sakārtot budžetu. Lai gribētu iekasēt VISUS nodokļus un to naudiņu izlietot lietderīgi.

Balsošu tāpēc, ka lai gan katru mēnesi no manas algas atvelk trešo daļu, man no atlikušās naudiņas vēl jāsponsorē pensionētā māte. Viņai par 40 nostrādātiem gadiem atmet tik daudz, lai varētu nopirkt zāles. Vai arī paēst. Bet abiem diviem nepietiek.

Kā viens zināms cilvēks teica, lai pēc mums kaut vai ūdensplūdi..... Bet, ja budžets sabruks, ko tad? Sponsorēsi mātei pensiju 100% apmērā?

STALINS Reģ.: 12.11.2003
0 0 Atbildēt

Nortel rakstīja: Es teicu nē ES un arī tagad teikšu NĒ.

Tā ir Tava nostāja, visu cieņu.

Bet tad apzinies, ka palīdzi shēmot, zagt un apspiest sociāli neaizsargātākos.

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

STALINS rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja: Nu, ja jūs mani spiežat uz masu varbūt tiešām ir Saeimas vēlēšanās kvorums

Tad kādam viņam jābūt? var kāds atrast ciparu?

50% balsstiesīgo +1 balss(tā laikam)

Vēlēšanu likumā un Satversmē sadaļā kas attiecas uz Saeimas ievēlēšanu neko tādu neatradu. Šķīru gan diezgan ātrā tempā.....bet neatradu.

juha Reģ.: 11.01.2003
0 0 Atbildēt

Priznoju ošibku!

Izpētīju Satversmes nodaļu, kas attiecas uz Saeimas ievēlēsanu un arī Saeimas vēlēsanu likumu, bet tur nekur nav minēti kaut kādi procenti vai kvorumi, kas norādītu par notikušām vai nenotikušām Saiemas vēlēšanām.

Tātad pietiek ar vienu nobalsojošo, lai Saiemas vēlēšanas atzītu par notikušām.

Nortel Reģ.: 16.03.2007
0 0 Atbildēt

STALINS rakstīja:

Nortel rakstīja: Es teicu nē ES un arī tagad teikšu NĒ.

Tā ir Tava nostāja, visu cieņu.

Bet tad apzinies, ka palīdzi shēmot, zagt un apspiest sociāli neaizsargātākos.

Nemāni sevi, referenduma rezultāts zagšanu nemazinās.

Es apzinos ka valsts apzog mani. Bet lai būtu līdzsvars, es arī apzogu valsti.

taaneko Reģ.: 30.07.2008
0 0 Atbildēt

Nortel rakstīja: Es teicu nē ES un arī tagad teikšu NĒ.

Nu ja nē tad nē vismaz būs kāds, kas domā .... nu teiksim-savādāk. Neviens nevarēs teikt, ka pretinieka nometnei neļāva izteikties!

Nortel Reģ.: 16.03.2007
0 0 Atbildēt

Šajā gadījumā vajadzētu māzīties no ES referenduma sekām. Pirms referenduma visi bļāva ka būs labāk.

Tad ievērojot to vajadzētu organizēt atklāto balsošanu šajā referendumā. Un gadījumā, ja rezultāts ir pozitīvs, bet pēc referenduma labāk nepaliek, tad visi JĀ balsotāji atmaksātu referenduma izdevumus no savas kabatas. Un vēl maksātu zināmu ikmēneša kompensāciju NĒ teicējiem.

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

Nortel rakstīja:

Es apzinos ka valsts apzog mani. Bet lai būtu līdzsvars, es arī apzogu valsti.

varbūt ir otrādi? tu apzodz valsti un lai būtu līdzsvars ...

juha Reģ.: 11.01.2003
0 0 Atbildēt

ma924 rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja: Un par pensijām arī iešu balsot.

Man kaut kā pie kājas, ka lielākas pensijas sagraušot valsts budžetu. Priekš tam jūs cienītie deputāti un ministri esat un saņemat algu lai mācētu sakārtot budžetu. Lai gribētu iekasēt VISUS nodokļus un to naudiņu izlietot lietderīgi.

Balsošu tāpēc, ka lai gan katru mēnesi no manas algas atvelk trešo daļu, man no atlikušās naudiņas vēl jāsponsorē pensionētā māte. Viņai par 40 nostrādātiem gadiem atmet tik daudz, lai varētu nopirkt zāles. Vai arī paēst. Bet abiem diviem nepietiek.

Kā viens zināms cilvēks teica, lai pēc mums kaut vai ūdensplūdi..... Bet, ja budžets sabruks, ko tad? Sponsorēsi mātei pensiju 100% apmērā?

Un kur ir teitks, ka obligāti jāturas pie esošā budžeta? To var un arī drīkst veidot savādāk. Sāksim ar to, ka likvidēsim vai neieviesīsim tādus marazmus, kā zirgu godasardzi (šis ir tikai viens piemērs, noteikti vēl ir daudz tamlīdzīgu it kā sīkumu, bez kuriem mēs labi varam iztikt, bet, kuri kopā veido smuku summiņu). Tad vēl noteikti ir pārskatāms uzblīdušais valsts pārvaldes aparāts un ierēdņu atalgojuma sistēma. Patreiz ierēdnis par savu cieto algu ir ieinteresēts urbināt degunu un neko īpaši nedarīt. Ja ieviesīs algu šiem par gabaldarbu, tad atklāsies, ka ierēdņu skaitu var trīs reizes samazināt.

Tādā garā var turpināt vēl ar citiem piemēriem. Un tad arī būs naudiņa pensijām, skolotāju algām, bērnu slimnīcas remontam un daudz kam citam.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ..17
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti