Ceļu policija darbībā.

Dzēsts lietotājs Reģ.: 01.07.2024

un nummurinjsh kaadeelj behai aizkraasots?

gan jau ka piestaja parunaaties/paintereseeties par pazinjas veseliibu

 
uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

turbopiile rakstīja: +19 joprojām ok ātrums..

Muhahahahahahaha

40 + 19 mežonīgs ātrums

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

uupis rakstīja:

turbopiile rakstīja: +19 joprojām ok ātrums..

Muhahahahahahaha

40 + 19 mežonīgs ātrums

nu pa pilsētu tīri ok.. spēj tik stūrēt bedres apbraucot..

P.S. Tallinas soseja arī šodien pilna ar CP.. uzmanīgi, kas pa to pusi..

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

nu bet vai tad nevar atrast tiešam stratēģiskas sarežģītas vietas, kur tiešam lohi pārkāj noteikumus rupji un nekaunīgi.. visādos apļos, krustojumos utml..

tiesa vakar redzēju tādu gadījumu, visu cieņu,

- uz Brīvības ielas ap kādiem plkst. 22 viens džips smuki agresīvi izpildījās, kamēr nokļuva pirmais pie krustojuma,

tad nez no kurienes arī CP uzradās šiem priekšā un ieaicināja uz praidu šķērsieliņā..

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja: ka jāsoda par jebko,es labprātāk darītu ko lietderīgu,vajadzīgu.

Tas nav policijas pamatuzdevums… Piedodiet – BĻAĢ…

Policijas pamatuzdevums ir rūpēties par sabiedrisko kārtību, kas sevī ietver sokojušu rīcību -> aizrādīt un izskaidrot pēc tam ja nevēlas saprast - brīdināt par sekām un tikai pēc tam sodīt ja savādāk nesaprot…

Sodīt drīkst tādos gadījumos ja ir nodarīts kaitējums citam, rupjš un bīstams apdraudējums citam vai sabiedriskai kārtībai.

Viss šis jau izskatās pēc policejiska režīma sākuma aizmetņiem.

Un klāt vēl visam administratīvo pārkāpumu jauikšana ar krimināl pārkāpumu – tas vienkāršī ir fenomens un pierāda to ko dažs labs ir apguvis augstskolā… rrrrrr

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Ko darīt ar nav īpaši skaidrs, bet skaidrs ir cits – ja tā turpināsies tad tas var novest pie riktīgas razruhas (domāts aparāts pats sevi samals lupatlēveros)…

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Kad tev paredzēts domu apmaiņas tuss?

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Pēdējā laika novērojumi un pat fakti (!) liecina par policijas vājumu.

1. Policisti iet vieglāko prertestības ceļu – vēršas pret likumpaklausīgiem pilsoņiem, lai padarītu tos par likumpārkāpējiem.

2. Necenšas sameklēt cilvēkus pret kuriem sākts kriminālprocess par smagiem noziegumiem. (regulāri degpunktā parādas ziņa ka lūk PP notvēra iereibušu vīrieti, kurš izrādījās esam meklēšanā un dzīvoja deklarētajā adresē)

…vēl varētu paturpināt… bet darbadiena cauri…

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Paskatamies www.masunekartības.lv

Ko mēs tur redzam?

Tās pašas sejas kas tur bija ap 20. datumu tās arī tur dzīvo. Neviens pat negrasās viņus meklēt.

Tagad tiesā tos, kuri paši atnāca un pieteicās – izrakstiet man soda kvīti – esmu vainīgs… un ar visu vaļsirdīgo atzīšanos būs reāli cietumsodi.

Un viss šitas cirks ir slaukšana. Slauc no tiem no kuriem var noslaukt. Kuriem nav ko atņemt – īpaši pakaļ neskrien, gan jau pats iekritīs, bet ja nē tad fig s ņim…

Arsmens Reģ.: 23.04.2003
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja: Es taču ļoti apdraudēju sabiedrību, iedomājies, aizmirsu paņemt līdzi reģistrācijas apliecību piekabei

Tas ir daaaudz nopietnāks nodarījums nekā tas, kas maskačkā notiek naktīs

Maskachkaa viss notiek pa dienu- baiki virina rataa

Da labi labi, man po, shovs pa briivu

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

turbopiile rakstīja: nu bet vai tad nevar atrast tiešam stratēģiskas sarežģītas vietas, kur tiešam lohi pārkāj noteikumus rupji un nekaunīgi.. visādos apļos, krustojumos utml..

tiesa vakar redzēju tādu gadījumu, visu cieņu,

- uz Brīvības ielas ap kādiem plkst. 22 viens džips smuki agresīvi izpildījās, kamēr nokļuva pirmais pie krustojuma,

tad nez no kurienes arī CP uzradās šiem priekšā un ieaicināja uz praidu šķērsieliņā..

nu samaksāja jamais pārdesmit latus un aizpildījās tālāk..... tas šajā stāstā ir trakākais....

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

nu visticamāk, ka ta..

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

uupis rakstīja: Pēdējā laika novērojumi un pat fakti (!) liecina par policijas vājumu.

1. Policisti iet vieglāko prertestības ceļu – vēršas pret likumpaklausīgiem pilsoņiem, lai padarītu tos par likumpārkāpējiem.

2. Necenšas sameklēt cilvēkus pret kuriem sākts kriminālprocess par smagiem noziegumiem. (regulāri degpunktā parādas ziņa ka lūk PP notvēra iereibušu vīrieti, kurš izrādījās esam meklēšanā un dzīvoja deklarētajā adresē)

…vēl varētu paturpināt… bet darbadiena cauri…

tavu māti.... kopš kura laika PP spēj ko jēdzīgu izdarīt... un ja tev darba diena beidzas, tad laikam jāmaina darba vieta....

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

P.S. un es no mājas pieslēguma sviestu dzenu, bet ja tu no darba, tad gan laikam jāsāk svīst...

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

nu tad kā tur palika? ko var izmainīt ministrs?

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja: P.S. un es no mājas pieslēguma sviestu dzenu, bet ja tu no darba, tad gan laikam jāsāk svīst...

PVN tev…

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

uupis rakstīja:

Yetti rakstīja: P.S. un es no mājas pieslēguma sviestu dzenu, bet ja tu no darba, tad gan laikam jāsāk svīst...

PVN tev…

da es to tāpat maksāju... oseli, plja....

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja: nu tad kā tur palika? ko var izmainīt ministrs?

Ko?

Iedot vadošus norādījumus – tā teikt idejisko virzienu un prioritātes.

Un nevis pārvērst pakļautībā esošās iestādes par naudas iekasētājiem un patērētājiem.

Vot

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja: da es to tāpat maksāju... oseli, plja....

Pats tādā krāsā…

PVN tulkojas savādāk – pošol voljazhno na…

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

pat nestādos priekšā, ko tu varētu veikt... mošk bučas uz apakšējiem vaigiem?

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja: nu tad kā tur palika? ko var izmainīt ministrs?

ministrs ministru kabineta un koalīcijas līguma ietvaros cenšas izlobēt savu naudas devēju (lasīt partijas) intereses.. principā var izdarīt daudz ko (kā Šlesers veselu strēķi savējo caur SM par milinonāriem padarīja) un var nedarīt neko, kā Roze pautus kasīja būdams lauksaimnieku patrons..

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

P.S. a nopietnāk, ministrs ir tas kurs pieskata savas nozares normatīvo aktu tapšanu.. un tur var izdarīt uj uj uj kur daudz..

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja: pat nestādos priekšā, ko tu varētu veikt... mošk bučas uz apakšējiem vaigiem?

Ar 45. izmēra kirzu jebkurā laikā. Ilgi atcerēsies tādas bučas…

Pietiks kasīties – dafaj pa ģēlu…

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

turbopiile rakstīja: P.S. a nopietnāk, ministrs ir tas kurs pieskata savas nozares normatīvo aktu tapšanu.. un tur var izdarīt uj uj uj kur daudz..

Nemaz jau tik daudz nevar – var vai nu ierobežot vai atļaut …

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

uupis rakstīja:

Yetti rakstīja: da es to tāpat maksāju... oseli, plja....

Pats tādā krāsā…

PVN tulkojas savādāk – pošol voljazhno na…

ja pareizi saprotu, tad laikam esam kolēģi....

es cienu Tavu veikumu, un ceru, ka Tu cienīsi manu...

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

uupis rakstīja:

turbopiile rakstīja: P.S. a nopietnāk, ministrs ir tas kurs pieskata savas nozares normatīvo aktu tapšanu.. un tur var izdarīt uj uj uj kur daudz..

Nemaz jau tik daudz nevar – var vai nu ierobežot vai atļaut …

nu neatļauj tik ilgi, kamēr nebūs tā kā vajag.. esmu tanī sistema savu sāls paku izedis..

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti