Ceļu policija darbībā.

Dzēsts lietotājs Reģ.: 03.07.2024

un nummurinjsh kaadeelj behai aizkraasots?

gan jau ka piestaja parunaaties/paintereseeties par pazinjas veseliibu

 
Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

turbopiile rakstīja:

Yetti rakstīja:

turbopiile rakstīja: acīmredzot dažiem vara aptumso prātus un pagarina nagus..

jā...

tikai cik ilgi pārējie ar to samierināsies... un kas tad būs?

a tik ilgi kamēr pastāvēs valsts kā institūts..

zog visa pasaulē, tikai tur kur bagātāki, par to mazāk satraucās.. vai arī mentalitāte cita - kā Itālijā

kā ierīcība, tas institūts, ir saglabājies labu laiku... vai tikai jēga no viņa...

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja: kā ierīcība, tas institūts, ir saglabājies labu laiku... vai tikai jēga no viņa...

Tas ir mechanisms, kurš ražo ierobežojumus un mēģina starp citiem tādiem pašiem mechanismiem izskatīties krutāk…

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

es neapgalvoju, ka esmu gudrāks, lai vadītu ministriju.. lai gan par Kampara sniegumu varētu diskutēt - kaut vai - kur ir solītā operatīvi izveidotā jaunā struktūrfondu līdzekļu apsaimniekošanas programma..??

bet es minēju, ka viņš nav īpaši gudrs apgalvojot, ka Latvijā nepastāv nabadzība.. es uzskatu, ka pastāv!!

P.S. izglītības līmenis man ir ievērojami augstāks par Kamparu..

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja: …Nu ej un vadi Ekonomikas ministriju

Aizej ar tādu tekstu uz jebkuru partiju «es gribu vadīt ekonomikas ministriju»

Nav vairs Šleserlaiki, kad – eu negribi padomē pasēdēt

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

paldies par kūkām - Kampars parasta peška, kas pamesta samalšanai grūtajos laikos.. JL rezervistu soliņš diemžel izrādījies ļoti īss..

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

ok.. rīt pastāstīšu..

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

da pajem un atpūties... nopērc bocelli disku

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja: Seene, bij ideja satikties. Kā paliek ?

Pienāks rudens lieti, tad jau arī garajos vakaros varētu kaut ko sadomāt. Bet pagaidām jābauda vasara

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

es jau nu buutu par to, ka valsts iestaadees straadaat buutu prestiži un labi atalgoti, jo caur to mazina korupcijas riskus, kas finaalaa valstij izmaksaa veel daargaak..

kaads ir pareeķinaajis cik valstij izmaksaa policista neviiziibas deeļ izraisiits tiesas process- kaut vai cik valstij izmaksaa policista tusesana pa tiesu taa vietaa lai ķertu bandīšus

vai aarsta nolaidiibas radiitas sekas vai korupcija, kas ļauj iespraukties citur bez rindas vai palikt nesodiitam

bet pie mums viss notiek pa malēniešu modei

man nupat viena caca rekomeneeja- iesi uz buuvvaldi- paņem vismaz daargas končas vai konjaku liidz, citaadi saziimees plaanu taa ka jeegas nekaadas nebuus..

par ko, bļac par to, ka viņi dara savu darbu???? buuvvaldei buutu jaastraadaa valsts labaa lai nesapistu infrastruktuuru, nevis jaaziimee liinijas caur konjaka pudeli...

ja tas inspektors vareetu konjaku pats nopirkt, tad buutu mazaak suudu un valstij leetaak.

prime Reģ.: 25.06.2009
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja: Un tas, ka tu kaut ko uzskati, automātiski nozīmē, ka Kampars ir negudrs ?

viens no vinja padomniekiem videni pabeidza ar vairakaam nesekmigam atzimem, un bakalauru ieguva par maksu

ta ka bezdi vien un sapnjo kuudras bizness bus nakamais, ko aizklapes ciet

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

turbopiile rakstīja:

bet es minēju, ka viņš nav īpaši gudrs apgalvojot, ka Latvijā nepastāv nabadzība.. es uzskatu, ka pastāv!!

P.S. izglītības līmenis man ir ievērojami augstāks par Kamparu..

beidz apdirst kamparu, deksters viņu pazīst personīgi

p.n.

apskatīsimiespēc gada ko jamais būs paveicis reāli

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

Pirmais rakstīja:

turbopiile rakstīja:

bet es minēju, ka viņš nav īpaši gudrs apgalvojot, ka Latvijā nepastāv nabadzība.. es uzskatu, ka pastāv!!

P.S. izglītības līmenis man ir ievērojami augstāks par Kamparu..

beidz apdirst kamparu, deksters viņu pazīst personīgi

p.n.

apskatīsimiespēc gada ko jamais būs paveicis reāli

Nu, māju viņš pats neceļ, nerok un nebetonē, tas gan Tā mes neko šajā valstī neuzlabosim, ar ņirdzīgu attieksmi pret jebko un jebkuru....

klausies tu, āzīt, tev nav pohui, kas ceļ manu māju????

p.n.

vispār interesanti kas reāli ir atkarīgs no ministra? ko viņš reāli var ietekmēt? nu tā uz pirkstiem skaidrojot....

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja: ...

p.n.

vispār interesanti kas reāli ir atkarīgs no ministra? ko viņš reāli var ietekmēt? nu tā uz pirkstiem skaidrojot....

tu pa tiešām esi dumš vai izliecies par tādu?

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

turbopiile rakstīja:

bet es minēju, ka viņš nav īpaši gudrs apgalvojot, ka Latvijā nepastāv nabadzība.. es uzskatu, ka pastāv!!

P.S. izglītības līmenis man ir ievērojami augstāks par Kamparu..

beidz apdirst kamparu, deksters viņu pazīst personīgi

p.n.

apskatīsimiespēc gada ko jamais būs paveicis reāli

a man pofik kurš kuru pazīst..

nerunājot par EM sekmīgo vai nesekmīgo darbību.. EM ministram vajadzētu zināt, ka pēc ES standartiem nabadzība Latvijā pastāv.. Ta kā Latvijā nelieto tādu terminu nabadzīgs, bet gan trūcīgs, tad arī tºūcīgo Latvijā ir cik uziet..

runājot par izglītību - jā, čujs, ņuhs, dažādas personīgās īpašības un veiksme daudz ko nosaka, bet ir jomas, kur ir svarīga arī izglītība..

šoreiz neapgalvoju, ka tas ir svarīgi, lai būtu par ministru, bet, lai spriestu par specifiskām lietām ( šoreizsociālām) no teorijas viedokļa, IR nepieciešama izglītība.. nuvar jau arī gramatiņu palasīt..

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

pļa.. iciklējies!!.. Vai es teicu, ka viņš strāda nepareizi??? es pat uzskatu, ka šī ir labāka valdība pa daudziem gadiem..

ne par to ir runa, es iebildu apgalvojumam par nabadzības neesamību .. viņš teica, ka nabadzības nav, es, ka ir.. man ir taisnība UN VISS!!!

tas ka pieļauju, ka cilveks vēlāk pārdomāja savus neapdomīgi izteiktos vārdus ir cits stāsts..

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

nu, ja cilveekam nav ienaakumu, bet ir īpašums, viņš netiek uzskatiits par nabadziigu...

tas pokuj, ka tas īpašums ir nekustamaaks par nekustamu tiesi tajaa briidii, kad vajadzeetu to pakustinaat.

Maija_Eskuella Reģ.: 07.04.2005
0 0 Atbildēt

Bet tikām slāvu tautības puikas formas tērpos no Gaujas "pastrādā" uz šosejas pie "Siguldas bloka", kur 70 un dodas ieturēt gardu maltīti vienā no Siguldas centra bistro.. es jau neko- ja ir kas maksā, lai barojas, tik darba laiks tiek izniekots, lai gan jamie varbūt teiktu, ka strādā bez brīvdienām, naktīs utt.

Par to 70- esmu par, lai to vispār pagarina līdz pat iebraukšanai Siguldā - ceļš tur ir drausmīgs, tur nav kur skriet!

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

Gutenmorgens rakstīja:

Sretsked rakstīja: Protams, mūsu valstī visi zin, ka tas, kurš kaut kur TUR strādā, strādā nepareizi Jebkurš, kurš tur strādās, būs jau defaultā tam darbam nepiemērots ..

klau masterplāna domātāj,

vai tik tu pats nedēļu atpakaļ te nesprēgāji, ka visur sēž liekēži un dara NEKO ?

tie ar kuriem sveicinās, tie foršie!!

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

turbopiile rakstīja:

tas ka pieļauju, ka cilveks vēlāk pārdomāja savus neapdomīgi izteiktos vārdus ir cits stāsts..

Tu taču labi zini žurnālistu darbības stiliņu, uztaisīt,lai smukāk skan

a bet bez viņiem ar nevar.. kurs par varoņiem stāstītu..

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

neviens nifiga nedara, Deksters vienīgais dara..

es domāju tautai tiek potēts ļoti nepareizss priekšstats un attieksme.. dara tie ierēdņi (pieņemu pat vairums no viņiem), dafiga dara, pieļauju, ka kāda daļa pat apzinīgi un no visas sirds.. bēda tikai tāda, ka sabiedºībai no tā darba nafik nekāda labuma naf..

jāizrevidē darāmo darbu skaits, līdz ar to arī darītāju.. tas ir jādara!!! a te strukturalās pārmaiņas ar lineāru pieeju jopanabatj

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja:

Pirmais rakstīja: ...

p.n.

vispār interesanti kas reāli ir atkarīgs no ministra? ko viņš reāli var ietekmēt? nu tā uz pirkstiem skaidrojot....

tu pa tiešām esi dumš vai izliecies par tādu?

tā vietā lai nopublicētu sarakstu daudz vienkāršāk ir sākt ar personīiem uzbraucieniem

nu latvijā jau tā ir pieņemts

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

vai Rozntāles miroņi, ja neiedos 47 miljonus..

ko dara ministrs? a to ko tipa nolemj Saeima vai ministru kabinets..

reāli - tāds kā brigadieris, politiskais pārraugs nozares/ ministrijas ierēdņiem..

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Kamēr jūs te par polītiku apmainaties ar personīgiem apvainojumiem tikmēr sagaidīsim brīdi kad uz visiem ceļiem būs ātruma ierobežojums 40 km/h. Statistika ideāla. Avāriju prakstiki nav. Pārkāpēju līdz staklai. Kāposts nāk. Daži zemūdens iemītnieki jau uz to velk…

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

+19 joprojām ok ātrums..

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

P.S. es nevienu nekad cenšos neapvainot..

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti