Ceļu policija darbībā.

Dzēsts lietotājs Reģ.: 03.07.2024

un nummurinjsh kaadeelj behai aizkraasots?

gan jau ka piestaja parunaaties/paintereseeties par pazinjas veseliibu

 
uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Kaksis rakstīja: Brauc pēc noteikumiem un neviens tev nešūs bumbas klāt. Protams, ja neesi deksters vai tamlīdzīgais, kuram uz pieres rakstīts - pis mani...

Man ir aizdoma ka Jūs būsiet pirmais, kurš iedos atpakaļgaitu pie pirmā nepamatotā polismeņu uzbrauciiena, un parakstīsiet visus papīrus ar visām savām CSN zināšanām...

P.S. Kāds ir policistiem pačukstējis, ka viņiem ir pištole bet citiem nav, tāpēc var uzvesties kā grib, neviens tāpat roku nepacels...

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

modena rakstīja: baigi labi lai būtu pierādījums starp momentu kad apturēja un izdruku + vietas fiksācija.

Rokas niez izstāstīt vēl vienu labu metodi kā pieķert lietu klātšuvējus, bet inspektori arī lasīt māk.

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Kaksis rakstīja: Baigi labi būtu, ja radaru apvienotu ar pistoli. Pirmais šāviens no radara, ja ātrums par lielu, tad kontrolšāviens no pistoles.

Nu kā Amerikā...

paskatījies pāri plakanajam okeānam?

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

uupis rakstīja:

modena rakstīja: baigi labi lai būtu pierādījums starp momentu kad apturēja un izdruku + vietas fiksācija.

Rokas niez izstāstīt vēl vienu labu metodi kā pieķert lietu klātšuvējus, bet inspektori arī lasīt māk.

modena@tvnet.lv

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

tak ieraksti paskaidrojumaa ka inspektors peec shmigas smirdeeja da i staigaaja griiljodamies... pietiekami lai jamajam nervus sabendeetu un laiku noteereetu

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

Kindzulis rakstīja: tak ieraksti paskaidrojumaa ka inspektors peec shmigas smirdeeja da i staigaaja griiljodamies... pietiekami lai jamajam nervus sabendeetu un laiku noteereetu

viņi jau abi vienu un to pašu apgalvo.... kaut viens pat no auto nav līdis ārā.

bet nu vienu kļūdu šie pieļāva.... pārāk labi samelojas ka teikt pārcentās.

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
0 0 Atbildēt

radars ir jāuzrāda, jo pārkāpējam ir tiesības iepazīties ar visiem lietas materiāliem, vienīgi to neuzrādīšana automātiski nenozīmē lēmuma atcelšanu.

www.google.lv/... āuzrāda&as_filetype=pdf&as_sitesearch=tiesas.lv

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

Kanibaals rakstīja: radars ir jāuzrāda, jo pārkāpējam ir tiesības iepazīties ar visiem lietas materiāliem, vienīgi to neuzrādīšana automātiski nenozīmē lēmuma atcelšanu.

www.google.lv/... āuzrāda&as_filetype=pdf&as_sitesearch=tiesas.lv

Radars uzrāda automašīnas braukšanas ātrumu, bet automašīnu vizuāli identificē policijas darbinieks. Radara mērījumi atbilstoši normatīvajiem aktiem nav jāuzrāda;

pirmajā linkā ir teikts ka NAV...

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

Kanibaals rakstīja: radars ir jāuzrāda, jo pārkāpējam ir tiesības iepazīties ar visiem lietas materiāliem, vienīgi to neuzrādīšana automātiski nenozīmē lēmuma atcelšanu.

www.google.lv/... āuzrāda&as_filetype=pdf&as_sitesearch=tiesas.lv

un ar lietas materiāliem viņš iepazīsies tiesā....

tā kā ar labu nakti "kamieļi"

scope Reģ.: 16.09.2005
0 0 Atbildēt

Kanibaals rakstīja: radars ir jāuzrāda, jo pārkāpējam ir tiesības iepazīties ar visiem lietas materiāliem, vienīgi to neuzrādīšana automātiski nenozīmē lēmuma atcelšanu.

www.google.lv/... āuzrāda&as_filetype=pdf&as_sitesearch=tiesas.lv

Iepazīšanās ar lietas materiāliem nozīmē, ka tev ir iespēja iepazīties ar protokolu, CP lēmumu utt., bet ne radara rādījumu.

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

kāds varbūt zin kur var datus par valsts budžeta plānotiem ienākumiem netā dabūt?

vēlams arī par cpistu finansējumu...

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

modena rakstīja: kāds varbūt zin kur var datus par valsts budžeta plānotiem ienākumiem netā dabūt?

vēlams arī par cpistu finansējumu...

Naudas sodi, ko uzliek Ceļu policija 5 999 021

fm.gov.lv/...

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

njaaa..... dažreiz mentiem sanāk savadāk... fishki.net/...

PS. ģēniju netrūkst...

IkdienasViesis Reģ.: 24.02.2003
0 0 Atbildēt

Gribēju piebilst, ka vadoties pēc Satiksmes likuma 25 panta pašreizējās redakcijas, ŠOBRĪD CP kontroles laikā, autovadītājam NAV jāuzrāda OCTA polise. Daudzi CP darbinieki turpina ņemt autovadītājus "uz muļķi", prasot uzrādīt polisi. Būtībā, par OCTA esamību viņiem jāpārliecinās pašiem, izmantojot savus sakaru līdzekļus. Pēdējā laikā parādījušies ar CP darboņi, kuri pēc savas iniciatīvas, mēginot apmuļķot autovadītāju (varbūt, cerībā nokāst ceineri) , prasa arī medicinisko izziņu. ESIET UZMANĪGI, neļaujaties CP darbinieku patvaļai. Iesaku vadāt līdzi Satiksmes likuma izrakstu - 25 pantu.

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

IkdienasViesis rakstīja: Gribēju piebilst, ka vadoties pēc Satiksmes likuma 25 panta pašreizējās redakcijas, ŠOBRĪD CP kontroles laikā, autovadītājam NAV jāuzrāda OCTA polise. Daudzi CP darbinieki turpina ņemt autovadītājus "uz muļķi", prasot uzrādīt polisi. Būtībā, par OCTA esamību viņiem jāpārliecinās pašiem, izmantojot savus sakaru līdzekļus. Pēdējā laikā parādījušies ar CP darboņi, kuri pēc savas iniciatīvas, mēginot apmuļķot autovadītāju (varbūt, cerībā nokāst ceineri) , prasa arī medicinisko izziņu. ESIET UZMANĪGI, neļaujaties CP darbinieku patvaļai. Iesaku vadāt līdzi Satiksmes likuma izrakstu - 25 pantu.

Priekš kam vadāt līdzi? Ja iedomāsies par to sastādīt protokolu, lai priekšnieks pēc tam skalo smadzenes.

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Kaksis rakstīja:

Zinot cik ilgu laiku reizēm aizņem pārbaudes, es OCTAs papīru parādu uzreiz.

Neviens nav mēģinājis to ilgi darīt - tikmēr pārāk daudz potenciālie kukuļdevēji var pabraukt garām. Piedraudējuši gan ir, ka tas aizņemšot ilgu laiku un dusmojušies, kad atgādinu, ka tieši par to jau no mūsu nodokļu naudiņas algu saņem.

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Kaksis rakstīja:

Seene rakstīja:

Kaksis rakstīja:

Zinot cik ilgu laiku reizēm aizņem pārbaudes, es OCTAs papīru parādu uzreiz.

Neviens nav mēģinājis to ilgi darīt - tikmēr pārāk daudz potenciālie kukuļdevēji var pabraukt garām. Piedraudējuši gan ir, ka tas aizņemšot ilgu laiku un dusmojušies, kad atgādinu, ka tieši par to jau no mūsu nodokļu naudiņas algu saņem.

Tas ir atkarīgs no tā cik noslogots ir trubas "otrais gals" (konkrētais iecirknis).

Mani šādos gadījumos vienmēr ir palaiduši nepārbaudot, lai gan neesmu nekad atbildējis uz jautājumu vai apdrošināšana ir. Arī paši CP vienmēr ir piekrituši, ka mans "jā" būtu bezjēdzīgs - jo par melošanu tāpat papildsods nav paredzēts Laikam neradu viņos vēlmi uz ilgu komunikāciju.

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

iisteniibaa man arii nav naacies saskarties ar ļauniem CPistiem. varbuut taapeec ka nelecu augumaa, pieklaajiigi sarunaajamies un viss.

mansotraises Reģ.: 15.09.2005
0 0 Atbildēt

Ozz rakstīja: iisteniibaa man arii nav naacies saskarties ar ļauniem CPistiem. varbuut taapeec ka nelecu augumaa, pieklaajiigi sarunaajamies un viss.

nu man arī kaut kā tā.. reizēm pat pasmējamies par dzīvi.

ar alko-testeri arī bij joki. šis pienāk saka, nu būs jāiepūš. es šim saku, ja uzrādīs "kafija" - pūtīšu. nosmējās, apjautājās kā auto kalpo un novēlēja laimīgu ceļu.

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Ozz rakstīja: iisteniibaa man arii nav naacies saskarties ar ļauniem CPistiem. varbuut taapeec ka nelecu augumaa, pieklaajiigi sarunaajamies un viss.

Šādi CP darbinieki ir sastopami arvien biežāk. Bet tas, ka tev ir paveicies nesatikt "sliktos", diez vai ir saistīts ar tavu attieksmi - jo to neviens CP nezin, pirms izveikt savus brīnumus. Diez vai, piemēram, manas attiesmes dēļ absolūtie jūrmalas idi0ti izdomāja mani naktī miglā apturēt uz dzelzceļa pārbrauktuves.

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:

Ozz rakstīja: iisteniibaa man arii nav naacies saskarties ar ļauniem CPistiem. varbuut taapeec ka nelecu augumaa, pieklaajiigi sarunaajamies un viss.

Šādi CP darbinieki ir sastopami arvien biežāk. Bet tas, ka tev ir paveicies nesatikt "sliktos", diez vai ir saistīts ar tavu attieksmi - jo to neviens CP nezin, pirms izveikt savus brīnumus. Diez vai, piemēram, manas attiesmes dēļ absolūtie jūrmalas idi0ti izdomāja mani naktī miglā apturēt uz dzelzceļa pārbrauktuves.

un Tu apstaajies

es pat nepaartrauktaas liinijas ieveeroju-apstaajos tur kur driikst. lai tusnii vien pie manis ja nejeedz pats sev vietu izveeleeties.

IkdienasViesis Reģ.: 24.02.2003
0 0 Atbildēt

Pārāk jau viņus nesaslavēsim - tam trūkst motivacijas. Diemžēl, pagaidām to slikto (neprofesionalo) CP darbinieku joprojām ir vairāk nekā labo (iar labu izglītību,inteliģenci) Diemžēl. Un to saku es - autovadītājs ar 32 gadu bezavāriju stāžu un joprojām tīru vadītāja dosjē. Pašlaik štatu saīsināšanas laikā IeM vadībai ir visas iespējas atjaunot CP sastāvu, paturot darbā tiešām tikai LABOS, izglītotos un zinošos policistus. Zinu, ka neviens no maniem bijušajiem studentiem, šodien jau vadošiem CP darbiniekiem - nekad nav ar radaru krūmos līduši un arī nelīdīs. Visi CP "krūmos līdēji"pakāpeniski varētu tikt nozīmēti patruļām Rīgas parkos , kur varētu kontrolēt un filmēt - kā suņu īpašnieki neievēro attiecīgos saistošos noteikumus suņu higienas lietās...

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

Man mašina metajas trubiņa no senaka reida.Aptur CP saka ka bus japuš,es saku tikko putu un radu trubu,šis ai laimigu ceļu.Vareju jau ari pust,dzeris nebiju

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Ozz rakstīja:

un Tu apstaajies

es pat nepaartrauktaas liinijas ieveeroju-apstaajos tur kur driikst. lai tusnii vien pie manis ja nejeedz pats sev vietu izveeleeties.

Es jau ar tā cenšos darīt. Bet tajā situācijā alternatīvas bija griezt uz sliedēm vai nobraukt pašu stādinātāju. Speciāli laikam ķēra šaurā vietā, lai nemēģinātu mukt - tā arī savu motivāciju nepaskaidroja un tālāk par vārdu apmaiņu netikām. Kad paziņoju, ka vēlos vispirms viņa dokumentus redzēt, manējie vairs neinteresēja. Acīmredzot nobijās, ka vēl kādu nesmuku paskaidrojumu būs jāraksta, ja savu varonību nespēs atstāt anonīmu.

viktors1961 Reģ.: 17.02.2004
0 0 Atbildēt

Gribu pabrīdināt par vienu ļoti labi izvēlētu slēpni Madonas rajonā. Braucot no Rēzeknes uz Jēkabpili nedaudz aiz Varakļāniem pirms paša krustojuma ar Madonas ceļu ir stāvvieta. Tur novietoto policijas mašīnu pretimbraucošie neredz un nepamidžinās. Bet pats izlidojot no aiz līkuma tiku piefiksēts pa lielu gabalu Rezultāta soda punkts un Ls 20. Nu ko, vainīgs, inspektors bija ļoti sakarīgs, uz manu lūgumu nokārtot protokolu ātrāk (ļoti steidzos) bija ļoti atsaucīgs un tiešām max 5 min vēlāk jau devos tālāk. Lai viņam labi dienests sokas!

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti