Ceļu policija darbībā.

Dzēsts lietotājs Reģ.: 03.07.2024

un nummurinjsh kaadeelj behai aizkraasots?

gan jau ka piestaja parunaaties/paintereseeties par pazinjas veseliibu

 
uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja: nav bezjēdzīgi rādīt uz amatpersonām... dižķibeles laikā arī jamie raustas...

Principā, pēc uzstādījuma, amatpersona ir paraugs, etalons vai vēl kas tur… Viņam ir jārāda piemērs, jābūt par paraugu un arī palīgu nezinātājiem vai kā citādi apmaldījušamies…

Nu ne pa velti policisti stājoties dienestā dod zvērestu…

Jeb mūsdienās zvērests ir tikai rituāls, tukša procedūra?

Lai gan ja paskatās kā precās un šķirās un nospļaujas uz doto zvērestu – nav laulību līguma – nav zvēresta – dzīve bļackaja…

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Fakts ka jāstrostē jebkura līmeņa inspektori, ierēdņi un citas amatpersonas ir un paliek fakts. Princips pātaga–cepumiņš nav nekas slikts, jo cilēks pēc savas dabas ir slaists…

HIPPY Reģ.: 11.12.2001
0 0 Atbildēt

Dr. Deksters

HIPPY Reģ.: 11.12.2001
0 0 Atbildēt

Tev laikam uz kiveres rakstits – "Mekleju CP"

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

uupis rakstīja:

Yetti rakstīja: nav bezjēdzīgi rādīt uz amatpersonām... dižķibeles laikā arī jamie raustas...

Principā, pēc uzstādījuma, amatpersona ir paraugs, etalons vai vēl kas tur… Viņam ir jārāda piemērs, jābūt par paraugu un arī palīgu nezinātājiem vai kā citādi apmaldījušamies…

Nu ne pa velti policisti stājoties dienestā dod zvērestu…

Jeb mūsdienās zvērests ir tikai rituāls, tukša procedūra?

Lai gan ja paskatās kā precās un šķirās un nospļaujas uz doto zvērestu – nav laulību līguma – nav zvēresta – dzīve bļackaja…

Ir tas viņam jādara...

bet ja turpmāk nodaļas priekšniekam būs 169 Ls "uz rokām" ... negribas pat iedomāties cik saņems ierindnieks un kāda būs atdeve...

MJanis Reģ.: 16.07.2004
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja:

Ir tas viņam jādara...

bet ja turpmāk nodaļas priekšniekam būs 169 Ls "uz rokām" ... negribas pat iedomāties cik saņems ierindnieks un kāda būs atdeve...

ta nu pļeC ! ... jebkurš darbs ir darbs - katrs ar savu atbildības pakāpi .... ja nodaļas prīkšnīks negrib par 169 uz rokām atdoties, tad lai atdodas ierindniekam .......... vai tāpēc ugunsdzēsējs tikai pusi mājas - ( vai Tava sūda auto) - nodzēsīs, ka viņam 'uz rokām' mazāka atdeve ..... vai tāpēc dakters tikai pusi no Tavas nodzertās aknas izgriezīs ....

-----------------------------------------------

viss iespējams, bet tad nu na*kuj viņam tur jābūt tai amatā - lai pi*s prom uz tām valstīm, kur viņu intelektuālais potenciāls tiek pienācīgi novērtēts pie ūdeļu dīrāšanas (piemēram) .................

...deksim piekrītu - jādrĀŽ tie iedomīgi talpajopi vienmēr un visur - lai attīra savas rindas .........

P.S. pazīstu arī normālus šeit pieminētās profesijas pārstāvjus

P.P.S (nejaukt ar otras pieminētās profesijas pārstāvēm )

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

principā, ja menti nomainītu izkārtni "satiksmes drošība|s vietā uzkarinātu "soda naudu plāns"u, tad vissnostātos savās vietās un tautai nebūtu vairs pat par ko protestēt.

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

MJanis rakstīja: ...bla

es neesmu nodaļas priekšnieks un neesmu ments, bet ja viņiem griezīs skābekli, tad būs otrie 90tie... viņiem ir pieejami gan resursi, gan informācija.... un iespējas izmantot to ir dažādas...

nedrīkst cilvēku dzīt stūrī...

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
0 0 Atbildēt

Būs pie mums kā Mali - ja policis (par vienalga ko) apstādina, jāmaksā (tur apmēram lats), bet ja vēl ir kāda neatbilstība dokumentos vai pārkāpums, tad jāmaksā vairāk (tur-līdz 10 latiem). Īpaši briesmīgi šamie tur uzdarbojas piektdienu pēcpusdienās, kad jāgatavojas brīvdienām, a naudas ta nau, un pirmdienu rītos, kad naudas vairs nav.

Vai kā Ukrainā - taksists teica, ka inflācija un algu apgriezuma rezultāts ir vienkāršs - menti, pļe, ozvereļi nah**

juha Reģ.: 11.01.2003
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja: Amatpersonas deklarācijā vēsta, ka CP inspektors saņēmis pagājšgad algu 9300 ls. Tas ir maz ???? Un vēl viņi vaid,ka grūti...

Un šis tips konkrētais klaji melo, ieraksta paskaidrojumā to,ko neesmu darījis un neesmu teicis. Vienkarši,prasti meli. Tas nav policists, tas ir ments.

Nu, bet, ja ir ikmēneša maksājums par māju, par X5 un par sievas pupiem, tad nekas daudz jau pāri nepaliek.

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

juha rakstīja: Nu, bet, ja ir ikmēneša maksājums par māju, par X5 un par sievas pupiem, tad nekas daudz jau pāri nepaliek.

No šitās naudas tādus maksājumus nemaz nevar pacelt.

Ja pieņemam ka ikmēneša maksājums par auto ir ap 350 ēriku mēnesī, par māju 700 ēriku mēnesī, kas tad paliek?

Bankas ar tādu nodrošinājumu pat treknajos gados nedeva ne pusi no NĪ vērtības…

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

10 tk lati gadā tāda izdzīvošanas nauda vien ir…

Ja nu vienīgi katram no ģimenes locekļiem tāds kāposts plus paša stādīti un audzēti lauku labumi - tda jā tad var teikt ka dzīvo labi…

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

ja kādam Tallinas šoseja ikdienas maršruts: www.diena.lv/...

es jau šodien pāris tramīgus CP subārus redzēju

juha Reģ.: 11.01.2003
0 0 Atbildēt

uupis rakstīja:

juha rakstīja: Nu, bet, ja ir ikmēneša maksājums par māju, par X5 un par sievas pupiem, tad nekas daudz jau pāri nepaliek.

Bankas ar tādu nodrošinājumu pat treknajos gados nedeva ne pusi no NĪ vērtības…

Deva, deva. Es pats 2006. gadā dabūju hipotekāro kredītu ar mazākiem ienākumiem nekā CP inspektoram. Tiesa gan, māju nepirku, bet kredīta apjoms bija ~2/3 no dzīvokļa vērtības, bet mana mēnešalga bija vienīgais 3 cilvēku ģimenes ienākums.

juha Reģ.: 11.01.2003
0 0 Atbildēt

uupis rakstīja: 10 tk lati gadā tāda izdzīvošanas nauda vien ir…

Ja nu vienīgi katram no ģimenes locekļiem tāds kāposts plus paša stādīti un audzēti lauku labumi - tda jā tad var teikt ka dzīvo labi…

Ja esi pieradis tērēt vairāk, tad tā var šķist. Es tā sarēķināju, ka mana gada alga šogad būs 5,5-6 tūkst. latu uz rokas. Citi ģimenes ienākumi - mēnesī ienāk 16 lati par bērnu pabalstiem, ir lauku labumi. Pats jūtos, ka dzīvoju labi, vienīgi maza baile par to, ka šobrīd laikam vairs nedrīkstēšu atļauties saslimt ar ko nopietnāku par angīnu vai gripu, vai dabūt kādu traumu. Iespējams, ka, ja man būtu lielāki ienākumi, tad arī dzīvotu ar plašāku vērienu, taču kamēr man tādu nav, apzinos savas iespējas, nesaņemos visādus sūdus līzingos, kurus pa lielam cilvēkiem vajag, lai pats sev izskatītos varenāks. Vienvārdsakot priecājos par to, kas man ir, un nečinkstu par to, kā man nav.

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

juha, iesaku veselības apdrošināšanas karti kaut kur izdabūt.. pat ja nesaslimsi (noteikti tā arī būs), gan jau uz kaut kādām masāžām un procedūram atpelnīsi..

juha Reģ.: 11.01.2003
0 0 Atbildēt

turbopiile rakstīja: juha, iesaku veselības apdrošināšanas karti kaut kur izdabūt.. pat ja nesaslimsi (noteikti tā arī būs), gan jau uz kaut kādām masāžām un procedūram atpelnīsi..

Karte ir, pret traumām arī esmu apdrošināts. Šogad vēl mums darba devējs kopā ar arodbiedrību šādu bonusu piešķīra. Kā būs nākamgad - redzēsim, patreizējā tendence ir piesardzīgi optimistiska.

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

Gutenmorgens rakstīja:

turbopiile rakstīja: juha, iesaku veselības apdrošināšanas karti kaut kur izdabūt.. pat ja nesaslimsi (noteikti tā arī būs), gan jau uz kaut kādām masāžām un procedūram atpelnīsi..

diez kas nav ar tām apdrošināšanām, noteikumi drastiski mainījušies, tās kartes nav nekā vērtas vairs. Arī tās pa 300 LVL

piedevām apdrošinātāji piteri lauž līgumus ar arvien vairak iestādem.. bet nu ja pacenšas var šo to izspiest.

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

ei durni, tik viš nodokļus maksā no tās algas... nevis no 120mit...

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Gutenmorgens rakstīja: kas bija/ir šie 9300 ls ? brutto ? Netto ?

Tas ir MAZ.

cilvēkam, kas ikdienā riskē ar savu dzīvību, veselību, no kura ir atkarīga mūsu slimās sabiedrības Atkritumu izķeršana no ceļiem,

cilvēkam, kuru svētkos izdzen pa puteņa laikā ārā kontrolēt visādus Prātvēderus, kamēr mēs sēžam ar kājām gaisā pie TV...

amatpersonu deklarācijā uzrādās PIRMS nodokļu nomaksas....

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

bruto..

skaidrs, ka tas IR MAZ..

tas ka citiem publiskajā sektorā strādājošiem ir mazāk vai tik pat nav arguments..

šī diskusija man atgādina ne īpaši gudrā Kampara tekstus, ka Latvijā nav nabadzīgo..

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

turbopiile rakstīja: bruto..

skaidrs, ka tas IR MAZ..

tas ka citiem publiskajā sektorā strādājošiem ir mazāk vai tik pat nav arguments..

šī diskusija man atgādina ne īpaši gudrā Kampara tekstus, ka Latvijā nav nabadzīgo..

aga...

man arī dīvaini likās, kā pēc neilgas premjērēšanas, rodas līdzekļi, nopirkt jahtu un apbraukt bumbai uz riņķi...

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

acīmredzot dažiem vara aptumso prātus un pagarina nagus..

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

turbopiile rakstīja: acīmredzot dažiem vara aptumso prātus un pagarina nagus..

jā...

tikai cik ilgi pārējie ar to samierināsies... un kas tad būs?

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja:

turbopiile rakstīja: acīmredzot dažiem vara aptumso prātus un pagarina nagus..

jā...

tikai cik ilgi pārējie ar to samierināsies... un kas tad būs?

a tik ilgi kamēr pastāvēs valsts kā institūts..

zog visa pasaulē, tikai tur kur bagātāki, par to mazāk satraucās.. vai arī mentalitāte cita - kā Itālijā

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti