Ceļu policija darbībā.

Dzēsts lietotājs Reģ.: 03.07.2024

un nummurinjsh kaadeelj behai aizkraasots?

gan jau ka piestaja parunaaties/paintereseeties par pazinjas veseliibu

 
uge Reģ.: 27.04.2004
0 0 Atbildēt

Nu es jau arī vadītājs ar 20 gadu stāžu. Jaunībā, 90.gadu sākumā gadijās ka braucu pillā. Tiku apturēts, vēl tagad ir škrobe ka samaksāsjot izpirkuma naudu, neatceros cik tur repšikus, un cik tur promiles... No rīta konstatēju ka ir pazudusi "Jumpravas" kasete.

Pēdējo trīs gadu laikā, tik labas atmiņas no CP darbiniekiem. I par dzīvi var aprunāties i viņi situāciju izprot. Esmu tik vienu brīdinājumu dabūjis. Nav viņi nekādi kāsēji, ne zvēri. Nu protams ja pats nesāksi lekties.

P.S. Nav nekāda sakara ar mentu labklājību.

uge Reģ.: 27.04.2004
0 0 Atbildēt

Varu vēleiz, speciāli priekš Dekstera. Skolā mācija, ka esot cilvēki kam bišku švakāk pielecot. Cilveki jau vispār labi, bet ar aizturi.

Braukāju ar automobīli daudz. Gadās ka pārkāpju CSN. Ne bieži, bet gadās. Nemēģinu tēlot spidermanu. Auto ir atstātas visas drošības sistēmas. Neizravējot drošinātājus. Tas ir darīts visiem auto, gan privātajiem, gan darba. Reti, bet ir gadijies ka aptur LR CP. Pārsvarā reidu laikā Esmu dokumentus rādijis, gan trubā pūtis. Rupjus CP darbiniekus nav nācies satikt. Visos šajos 20 gados.Ar miličiem gan bija problēmas.

Zoo Reģ.: 28.03.2006
0 0 Atbildēt

Tad mentiem to kaseti uzdāvināji vai pats pa pjankai pasēji?

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
0 0 Atbildēt
kuka Reģ.: 19.05.2003
0 0 Atbildēt

Luudzu pasakiet, vai iemetat linkus - kuros forumos un kuraas lapaas interentaa cilveeki visaktiivaak vaisairaak visbiezhaak apmainaas ar informaaciju un publicee operatiivi - kur ir redzeetas celju policijas patruljas un postenji uz celjiem !

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

smaidiigais rakstīja: www.delfi.lv/...

jautri

uz 10-30 radariem jaunas JS Latvija kartes laikam uzliks....

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

vakar uz Tallinas šosejas - stāv policija (vienīgie pārkāpumi, varbūt kāds uz 120 palido), pabraucu garām (vismaz uz 100) un dažiem, kas šķiet paātrāki, uzmudžinu.. pēc mirkļa izlec no krūmiem viens CP darbinieks, notur un nosauc mani par nelieti, noziegumu atbalstītāju un veicinātāju, sola iesūdzēt tiesā par apsžilbināšananu (saulainā dienā ap plkst 16). utt.. beigās nošķendējies, izbesījies palaida...

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

..apžilbināšanu

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

turbopiile rakstīja: vakar uz Tallinas šosejas - stāv policija (vienīgie pārkāpumi, varbūt kāds uz 120 palido), pabraucu garām (vismaz uz 100) un dažiem, kas šķiet paātrāki, uzmudžinu.. pēc mirkļa izlec no krūmiem viens CP darbinieks, notur un nosauc mani par nelieti, noziegumu atbalstītāju un veicinātāju, sola iesūdzēt tiesā par apsžilbināšananu (saulainā dienā ap plkst 16). utt.. beigās nošķendējies, izbesījies palaida...

tad jau par apžilbināšanu jāsoda 90% baiku "vadītāju"

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

ai nu nezināja džeks par ko man piesieties..

prasa, kāpēc midžinu, saku, gribu un midžinu, nekur nav aizliegts.. un tad sākās stāsts par apžilbināšanu, tiesu un noziedznieku atbalstīšanu..

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

jocīgi, ka šim tikai nūjiņu iedeva.. pat fēni bija aptrūkušies..

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

turbopiile rakstīja: ai nu nezināja džeks par ko man piesieties..

prasa, kāpēc midžinu, saku, gribu un midžinu, nekur nav aizliegts.. un tad sākās stāsts par apžilbināšanu, tiesu un noziedznieku atbalstīšanu..

Nu vai tad nevarēji pateikt tā kā bija - ka brīdini pretimbraucošos par uz ceļa neparedzami skrienošiem un bīstamas situācijas izraisošiem policistiem? Tak ne jau noziedniekus atbalsti, bet par satiksmes drošību rūpejies

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

ehh, kā neienāca prātā

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

tajā vietā viņi stāv bieži

reālākais viņu darbs tur ir ķert ātrumpārkāpējus, kas pa nožogotu trasi brauc nedaudz ātrāk par 50km/h nevienam netraucējot un nevienu īpaši neapdraudot

p.n.

jā un vēl viņi pēc konkurentu lūguma baida potenciālos toijotas pircējus

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja: …lūgums rakstīt sūdzības CP vadībai par šādiem gadījumiem…

…Aicinu visus,kuri novēro CP pārkāpumus, tos fiksēt un ziņot CP vadībai.

Obligāti.

Jo tikai tā var iekustināt aparātu, kurš beigās samaļ pats savu mazo zobratiņu (domāts aparāta darbinieks)…

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Kaksis rakstīja: atkal jau dzenam veco plati...

Ej labāk pamēri okenāna plakanumu…

windy Reģ.: 13.07.2001
0 0 Atbildēt

Teorētiski, apbraucot tādu ekipāžu pārbraucot drošības saliņu/nepārtraukto līniju, ir risks, ka pašu noliks malā un izvālēs par šo pārkāpumu. Sanāk, ka CP provocē pārkāpt noteikumus...

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Kaksis rakstīja: Kautkāda nebūt kārtība ir anarhija. Un tā ir labākā kārtība. Tāpēc turpini vien dzīt veco plati...

Neesi salasījies un saskatījies stāstus par Mahno un citiem «Šo nizjim to pokusaju»…

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

windy rakstīja: Teorētiski, apbraucot tādu ekipāžu pārbraucot drošības saliņu/nepārtraukto līniju, ir risks, ka pašu noliks malā un izvālēs par šo pārkāpumu. Sanāk, ka CP provocē pārkāpt noteikumus...

Ne gluži – tādā gadījumā tiek sastādīta shēma klāt pie protokola (obligāti vajadzīgi divi liecinieki) un tad policistus var izvālēt par goda un cieņas aizskaršanu un palaist pēc kriminālā, ja tas pants vēl nav atcelts…

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Kaksis rakstīja: Es daru to pašu, ko tu - dzenu *******u, tikai mani ievēro, bet tevi nē. Tā ka, kā jau teicu, spin that shit...

Tāpat kā reklāma – lētā desa un citi sū reklamējas uz katra stūra, lai visi zinātu kas tad īsti nav jāpērk…

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Kaksis rakstīja: pagriez atpakaļ plati...

Nu tā jau ir – plakanuma mērītājiem arī plate griežas ne ap savu asi, bet kā maģa lenta…

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt
scope Reģ.: 16.09.2005
0 0 Atbildēt

\"Ceļinieki fotografējas uz Mangaļsalas mola\"

www.delfi.lv/...

Būtu labāk krūmos fotografējušies

Ear Reģ.: 19.02.2006
0 0 Atbildēt

scope rakstīja: "Ceļinieki fotografējas uz Mangaļsalas mola"

www.delfi.lv/...

Būtu labāk krūmos fotografējušies

+1 !

taa ir mana policija,kas mani sargaa

MAUKAS !

edgars80 Reģ.: 03.08.2004
0 0 Atbildēt

Kaksis rakstīja: Normālās valstīs par sīka pārkāpuma izdarīšanu lielāka (bīstamāka) pārkāpuma konstatēšanai, atbrīvo no atbildības par šo sīkumu.

braukšana pa vienvirziena nobraukuvi, kas norobežota ar dzelzs aizsargbarjerām, ar ātrumu nedaudz virs 60km/h, tik tiešām ir liels un bīstams noziegums..., tai pat laikā tie jāņtārpi traucē kvalitatīvi izmantot ieskriešanās joslu, lai iekļautos plūsmā uz krastenes

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti