Kompensācija par nobrauktiem km

rudens68 Reģ.: 17.04.2006

Sakiet lūdzu no savas pieredzes vai kautkur dzirdētas , kā darba devējs kompensē personiska auto lietošanu darba vajadzībām .

Piemēram es zinu 2 -vus variantus .

1. Valsts iestāde pats sīkākais ierēdnis ,tam 10,4 litri uz 100km

2. Vienam privātfirmas darbiniekam benzīna čeki reiz 2 ( nezinu par limitiem ,km ierobežojumiem šajā gadījumā)

 
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ..13
Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:

Yetti rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja:

Yetti rakstīja: Un vienīgais iemesls nepārcelt savu biznesu uz Berlīni ir Nikosija

tjipa offshore? .

Tu...pāķi.....Nikosija viņam ir veca brūte Līvānos, kuru viņš negrib pamest.

ā, pieleca...

tik kā lai viņam iestāsta, ka par reģistrāciju būs jāmaksā dikti vairāk kā nodokļos... ja ir neliela firmele, tad ir bezjēdzīgi... vai pat - ...

Ko tieši tu man gribi iestāstīt? Ļoti labi zinu visas izmaksas. Arī par reģistrāciju. Un tās nebūt nav lielas - mazāk, kā mani vidējie viena mēneša LV nodokļu maksājumi.

apsveicu... un kāpēc Tu turpini maksāt nodokļus te?

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja:

Seene rakstīja:

Yetti rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja:

Yetti rakstīja: Un vienīgais iemesls nepārcelt savu biznesu uz Berlīni ir Nikosija

tjipa offshore? .

Tu...pāķi.....Nikosija viņam ir veca brūte Līvānos, kuru viņš negrib pamest.

ā, pieleca...

tik kā lai viņam iestāsta, ka par reģistrāciju būs jāmaksā dikti vairāk kā nodokļos... ja ir neliela firmele, tad ir bezjēdzīgi... vai pat - ...

Ko tieši tu man gribi iestāstīt? Ļoti labi zinu visas izmaksas. Arī par reģistrāciju. Un tās nebūt nav lielas - mazāk, kā mani vidējie viena mēneša LV nodokļu maksājumi.

apsveicu... un kāpēc Tu turpini maksāt nodokļus te?

Tapēc, ka pārejas process aizņem zināmu laiku. Uz jaunā gada pārsteigumiem jau būšu sagatavojies. Kapēc nedarīju to ātrāk? Laikam tāpēc, ka savā naivumā vēl cerēju, ka kaut kas tomēr mainīsies. Bet arī manam patriotismam ir savas robežas - ja risinājums krīzei pēc JL domām ir jebkādas uzņēmējdarbības likvidēšana, tad atliek tikai pielāgoties.

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:

Yetti rakstīja:

Seene rakstīja:

Yetti rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja:

Yetti rakstīja: Un vienīgais iemesls nepārcelt savu biznesu uz Berlīni ir Nikosija

tjipa offshore? .

Tu...pāķi.....Nikosija viņam ir veca brūte Līvānos, kuru viņš negrib pamest.

ā, pieleca...

tik kā lai viņam iestāsta, ka par reģistrāciju būs jāmaksā dikti vairāk kā nodokļos... ja ir neliela firmele, tad ir bezjēdzīgi... vai pat - ...

Ko tieši tu man gribi iestāstīt? Ļoti labi zinu visas izmaksas. Arī par reģistrāciju. Un tās nebūt nav lielas - mazāk, kā mani vidējie viena mēneša LV nodokļu maksājumi.

apsveicu... un kāpēc Tu turpini maksāt nodokļus te?

Tapēc, ka pārejas process aizņem zināmu laiku. Uz jaunā gada pārsteigumiem jau būšu sagatavojies. Kapēc nedarīju to ātrāk? Laikam tāpēc, ka savā naivumā vēl cerēju, ka kaut kas tomēr mainīsies. Bet arī manam patriotismam ir savas robežas - ja risinājums krīzei pēc JL domām ir jebkādas uzņēmējdarbības likvidēšana, tad atliek tikai pielāgoties.

tirsējs.. principā ir paaugstināta tikai PVN likme, pārējais ir tajā pašā līmenī... tā kā atsauktieis "uz labu gribu", nepārliecinoši...

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

P.S. un politiku nemaisi iekšā... ciest nevaru...

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja:

Seene rakstīja:

Yetti rakstīja:

Seene rakstīja:

Yetti rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja:

Yetti rakstīja: Un vienīgais iemesls nepārcelt savu biznesu uz Berlīni ir Nikosija

tjipa offshore? .

Tu...pāķi.....Nikosija viņam ir veca brūte Līvānos, kuru viņš negrib pamest.

ā, pieleca...

tik kā lai viņam iestāsta, ka par reģistrāciju būs jāmaksā dikti vairāk kā nodokļos... ja ir neliela firmele, tad ir bezjēdzīgi... vai pat - ...

Ko tieši tu man gribi iestāstīt? Ļoti labi zinu visas izmaksas. Arī par reģistrāciju. Un tās nebūt nav lielas - mazāk, kā mani vidējie viena mēneša LV nodokļu maksājumi.

apsveicu... un kāpēc Tu turpini maksāt nodokļus te?

Tapēc, ka pārejas process aizņem zināmu laiku. Uz jaunā gada pārsteigumiem jau būšu sagatavojies. Kapēc nedarīju to ātrāk? Laikam tāpēc, ka savā naivumā vēl cerēju, ka kaut kas tomēr mainīsies. Bet arī manam patriotismam ir savas robežas - ja risinājums krīzei pēc JL domām ir jebkādas uzņēmējdarbības likvidēšana, tad atliek tikai pielāgoties.

tirsējs.. principā ir paaugstināta tikai PVN likme, pārējais ir tajā pašā līmenī... tā kā atsauktieis "uz labu gribu", nepārliecinoši...

PVN likme ir paaugstināta krīzes laikā, kad citas ES valstis to pazemina. Līdz ar to kopējais slogs vienotas ekonomikas apstākļos ir pieaudzis vairāk nekā tikai par šiem 2%. Papildus ir samazināts napliekamais minimums, ko tu laikam neesi pamanījis. Un galvenais jau ir tas, ka nav zināms ar ko mūs sagaidīs nākamais gads. Ja es verētu būt drošs, ka paliks kaut vai esošie nodokļi, tad vēkl kaut kā varētu ar situāciju samierināties. Bet tā kā ir zināms, ka pieaugums noteikti būs, bet nav pat zināms, cik liels, tad nav ne mazākās vēlēšanās piedalīties šādā valsts uzspiestā azartspēlē.

Maija_Eskuella Reģ.: 07.04.2005
0 0 Atbildēt

Palas\' ka lab\' piemēr\' par nodokļiem un efektu no to izmaiņas:

www.liberteewear.com/...

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja: Tā vietā lai sanāktu kopā beidzot un padomātu-ko darīt un kā ietekmēt to,lai maksātu nodokļus te...mēs ko daram ?? Maksājam nodokļus citus. Eu,*******a mums ir sava valsts ????????????????

Mums NAV sava valsts. Diemžēl demokrātija ir skaitliskā, nevis saprāta vairākuma valdība. Un vēlētāju vairākums visu neatkarības gadu garumā ir balsojis par sev līdzīgiem - smukām frizūrām, aktieriem, komponistiem un svarcēlājiem - bet pilnīgiem nejēgām politikā un ekonomikā. Un tā rezultātā tika dotas brīvas rokas tiem dažiem, kas visu situāciju izmantoja savā labā. Un tieši tādēļ man nav nekādu sirdsapziņas pārmetumu maksāt nodokļus kādam, kas spēj izveidot dzīvotspējīgu ekonomiku. Bet tie pensionāri, kuru vairākuma balsojums mūs ir novedis šajā pakaļā, lai domā paši, ko ēst. Par saviem vecākiem parūpēšos pats.

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:

Yetti rakstīja:

Seene rakstīja:

Yetti rakstīja:

Seene rakstīja:

Yetti rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja:

Yetti rakstīja: Un vienīgais iemesls nepārcelt savu biznesu uz Berlīni ir Nikosija

tjipa offshore? .

Tu...pāķi.....Nikosija viņam ir veca brūte Līvānos, kuru viņš negrib pamest.

ā, pieleca...

tik kā lai viņam iestāsta, ka par reģistrāciju būs jāmaksā dikti vairāk kā nodokļos... ja ir neliela firmele, tad ir bezjēdzīgi... vai pat - ...

Ko tieši tu man gribi iestāstīt? Ļoti labi zinu visas izmaksas. Arī par reģistrāciju. Un tās nebūt nav lielas - mazāk, kā mani vidējie viena mēneša LV nodokļu maksājumi.

apsveicu... un kāpēc Tu turpini maksāt nodokļus te?

Tapēc, ka pārejas process aizņem zināmu laiku. Uz jaunā gada pārsteigumiem jau būšu sagatavojies. Kapēc nedarīju to ātrāk? Laikam tāpēc, ka savā naivumā vēl cerēju, ka kaut kas tomēr mainīsies. Bet arī manam patriotismam ir savas robežas - ja risinājums krīzei pēc JL domām ir jebkādas uzņēmējdarbības likvidēšana, tad atliek tikai pielāgoties.

tirsējs.. principā ir paaugstināta tikai PVN likme, pārējais ir tajā pašā līmenī... tā kā atsauktieis "uz labu gribu", nepārliecinoši...

PVN likme ir paaugstināta krīzes laikā, kad citas ES valstis to pazemina. Līdz ar to kopējais slogs vienotas ekonomikas apstākļos ir pieaudzis vairāk nekā tikai par šiem 2%. Papildus ir samazināts napliekamais minimums, ko tu laikam neesi pamanījis. Un galvenais jau ir tas, ka nav zināms ar ko mūs sagaidīs nākamais gads. Ja es verētu būt drošs, ka paliks kaut vai esošie nodokļi, tad vēkl kaut kā varētu ar situāciju samierināties. Bet tā kā ir zināms, ka pieaugums noteikti būs, bet nav pat zināms, cik liels, tad nav ne mazākās vēlēšanās piedalīties šādā valsts uzspiestā azartspēlē.

gandrīz beidzu... Tu pats tam tici?

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

P.S. un kura no ES valstīm pamazina PVN?

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja: P.S. un kura no ES valstīm pamazina PVN?

Piemēram, UK - vienlaicīgi ar mūsu 18 -> 21 pāreju veica 17,5 -> 15.

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:

Yetti rakstīja: P.S. un kura no ES valstīm pamazina PVN?

Piemēram, UK - vienlaicīgi ar mūsu 18 -> 21 pāreju veica 17,5 -> 15.

Mierīgi... jamie mūk no krīzes... vai Tu skriesi nopakaļus?

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja:

Seene rakstīja:

Yetti rakstīja: P.S. un kura no ES valstīm pamazina PVN?

Piemēram, UK - vienlaicīgi ar mūsu 18 -> 21 pāreju veica 17,5 -> 15.

Mierīgi... jamie mūk no krīzes... vai Tu skriesi nopakaļus?

Nē zin... Labāk ar pliku pakaļu sēdēsu peļķē. Un piebalsošu tam muļķu baram, kas krīzi grib vēl padziļināt...

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:

Nē zin... Labāk ar pliku pakaļu sēdēsu peļķē. Un piebalsošu tam muļķu baram, kas krīzi grib vēl padziļināt...

ja Teu vajag balstošu roku - esmu pieejams

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja: Bļed ( es atvainojos, bet lamāšos,jo tas ir *******) , vot kas tie par cilvēkiem ?? Viņi aizies un samaksās citā valstī citiem pensionāriem nodokļus, cels ceļus tur. Bet par savu valsti, saviem pansionāriem nedomās. Neies taču kustināt smadzeni un aiziet beidzot sakārtot lietas, lai maksājam tepat. Un mēs brīnamies, ka par mums smejas...

Kamēr tu te tā iekš iauto kaut ko ar muti [pirkstiem] kārtosi, tikmēr to pašu firmu funkcijas vēl pārņems īstas ārvalstu firmas, nevis tādi sēņotāji ar svešzemju karogu. Lai jau sēņotājam tiek, tev žēl?

ValdisM Reģ.: 09.11.2005
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja: Tomēr labāk būtu tiem, kuri saprot lietas būtību, sākt domāt nevis par bēgšanu, bet par to,kā tai apmulsušajai daļai un neko nesaprotošajiem pensikiem izskaidrot,kas darāms.

es jau vienmēr cenšos visus vilkt uz vēlēšanam, izskaidroju ka nevajag atkal balsot atkal par tiem pasiem zagliem.

Domājams ari Tu ta dari, taču ne man ne Tev nav lieka miljona latu lai pārsistu oranžo pozitīvisma kampanas vai Stendzenieka reklāmas.

x_rays Reģ.: 22.04.2003
0 0 Atbildēt

Busim reali - pie shada iedzivotaju skaita (tirgus kapacitate), kas turpinaas samazinaties - kaadas ir perspektiivas? A nafig man butu jagaida mistiskaa ekonomikas izaugsme, kad buus leiputrija, nodoklji mazinaasies, birokratijas nebus un VID buus lielaakais draugs un paliigs? Labaak laicigi sakartot savu dzivi citur un nonjemt klapes no aciim ka Latvija nu ir iistaa ausekliiishu zeme, kur neskatoties ne uz ko ir verts palikt. Mana dzive ir pietiekoshi iisa, lai teereetu to bezjedzigi.

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja: Tomēr labāk būtu tiem, kuri saprot lietas būtību, sākt domāt nevis par bēgšanu, bet par to,kā tai apmulsušajai daļai un neko nesaprotošajiem pensikiem izskaidrot,kas darāms.

Gandrīz 20 gadus mans viedoklis nevienu neinteresēja. Un studentu gados daudz pārmetumus nācās dzirdēt no tiem, kas šobrīd īd par grūto dzīvi. Bet priekš manis tie laiki, kad bija jāmāk kartupeļus bez eļļas uzcept, ir pagājuši. Lai tagad gudrīši pamocās - kā jau x-rays pieminēja - mana dzīve ir pārāk īsa.

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja: Viendienīšu taktika.... 1940. gadā ar tādi pameta Latviju bariem...un pēc tam 1945. ar.... Mani senči nemīza, palika te un dzīvoja, visu mūžu strādāja. Diemžēl soc sistēmas produkti... grib,lai visas norādes nāk no augšas un kāds pasaka priekšā,kas jādara un valdībai viss jāizdara viņu vietā. Bet tas mainās...mana meita jau domā pavisam citādi...un pienāks laiks,kad Latvija būs normāla valsts.

Un tad atgriezīsies Varoņi Lai baudītu dzīvi...tāpat kā tagad viņi dodas baudīt Dzīvi...kādu to ir sakārtojuši tie paši vācieši...kuriem 1945. gadā nebija vairāk par drupām.... viņi sakārtoja, tagad bāleliņi bauda augļus

Nedirs, miedziņ. Ir starpība starp piekāpšanos pirmo grūtību priekšā un bezjēdzīgu skriešanu ar pieri sienā.

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

Seene rakstīja:

Sretsked rakstīja: Viendienīšu taktika.... 1940. gadā ar tādi pameta Latviju bariem...un pēc tam 1945. ar.... Mani senči nemīza, palika te un dzīvoja, visu mūžu strādāja. Diemžēl soc sistēmas produkti... grib,lai visas norādes nāk no augšas un kāds pasaka priekšā,kas jādara un valdībai viss jāizdara viņu vietā. Bet tas mainās...mana meita jau domā pavisam citādi...un pienāks laiks,kad Latvija būs normāla valsts.

Un tad atgriezīsies Varoņi Lai baudītu dzīvi...tāpat kā tagad viņi dodas baudīt Dzīvi...kādu to ir sakārtojuši tie paši vācieši...kuriem 1945. gadā nebija vairāk par drupām.... viņi sakārtoja, tagad bāleliņi bauda augļus

*******, miedziņ. Ir starpība starp piekāpšanos pirmo grūtību priekšā un bezjēdzīgu skriešanu ar pieri sienā.

Kāreiz šī arī ir piekāpšanās pirmo grūtību priekšā.

Aizbrauc, kā te viens teica, uz kādu no Āfrikas valstelēm un paskaties, kāda tur ir dzīve un kas tur notiek.

Kas tev te kaiš ?? Ir karš,ēst nav ko ?? Konkrēti-kas ir tik briesmīgi slikti ?? Un neskaties Rietumu virzienā..skaties tajā virzienā, ar ko kopā bijām 50 gadus...ka ir tur un kā ir te. Un kāpēc ir tā. Un ko tu konkrēti esi darījis, lai būtu labāk, ja reiz kritizē.

Skatos, jau skatos. Un ne tikai es - daudzi uzņēmumus jau pārreģistrē tepat kaimiņos pie Igauņiem. Vai mašīnas pie lietuviešiem. Vai tad ar viņiem kopā nebijām tos 50 gadus? Kā nākas, ka Tallink ir spējis pārņemt Silju, bet mums kā lielu sasniegumu prezentē iespēju iekāpt tajā pat vienīgajā Tallink līnijas kuģītī vairs neejot pa auto klāju... Kā nākas, ka mūsu veikali ir pilni ar Lietuvas piena produktiem? Neredzu nekādu iespēju, ka sabiedrība (nevis valdība), kas šādu situāciju ir izveidojusi, varētu būt gatava mainīties pietiekami ātri, lai nebūtu jāzadē cerības vēl savas dzīves laikā izbaudīt tā darba augļus, ko esmu ieguldījis savā izaugsmē. Un ar to es pilnīgi noteikti nedomāju sliņķu bara uzturēšanu uz mana darba rēķina.

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

Seene rakstīja: Un ar to es pilnīgi noteikti nedomāju sliņķu bara uzturēšanu uz mana darba rēķina.

Nu ja nu ja...katra latvieša lepnums- Vainīgi visi citi, tik ne es. Es strādāju, raujos...bet visi citi man to atņem

Un pats gribi teikt, ka visi ir šausmīgi čakli un strādā nesavtīgi valsts labā. Sākot ar silto krēslu ierēdņiem un beidzot ar kolhoza traktoristu. Zini, esmu to visu redzējis pietiekami, lai saprastu, kāds ir mūsu sabiedrības vairākums - ne jau visi. Diemžēl tie, kas spēj un dara kaut ko jēdzīgu, ir krietni par maz.

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Seene rakstī Ir starpība starp piekāpšanos pirmo grūtību priekšā un bezjēdzīgu skriešanu ar pieri sienā.

jā, ja to sienu netaisa tie, kuriem , pēc ētikas kodeksa, vai tml figņas, vajadzētu rūpēties par to , lai Tev labi klājas... ja visādi piteri, savulaik, būtu darījuši savus tiešos pienākumus, nevis kabatā rausuši, tad tagad mēs stipri savādāk dzīvotu...

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

Seene rakstīja: Un ar to es pilnīgi noteikti nedomāju sliņķu bara uzturēšanu uz mana darba rēķina.

Nu ja nu ja...katra latvieša lepnums- Vainīgi visi citi, tik ne es. Es strādāju, raujos...bet visi citi man to atņem

Tu brīžiem bīdi mazliet par lielu demagoģiju

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja:

Seene rakstī Ir starpība starp piekāpšanos pirmo grūtību priekšā un bezjēdzīgu skriešanu ar pieri sienā.

jā, ja to sienu netaisa tie, kuriem , pēc ētikas kodeksa, vai tml figņas, vajadzētu rūpēties par to , lai Tev labi klājas... ja visādi piteri, savulaik, būtu darījuši savus tiešos pienākumus, nevis kabatā rausuši, tad tagad mēs stipri savādāk dzīvotu...

Ja visi ietu uz vēlēšanām un domātu ar galvu, tad daudz kas būtu savādāk. Bet pat tagad vēl ir pilna Latvija ar bāleliņiem, kas joprojām uzskata, ka Kalvītis bija perfekts un viņa laikos viss tika izdarīts pareizi - nespējot saprast elementāru cēloņsakarību starp trekno gadu rīcību un šodienas sekām. Tie, kas ir pie varas ir nekas vairāk kā sabiedrības spogulis - nevis vienīgi visās nelaimēs vainojamie.

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

msh rakstīja:

Sretsked rakstīja:

Seene rakstīja: Un ar to es pilnīgi noteikti nedomāju sliņķu bara uzturēšanu uz mana darba rēķina.

Nu ja nu ja...katra latvieša lepnums- Vainīgi visi citi, tik ne es. Es strādāju, raujos...bet visi citi man to atņem

Tu brīžiem bīdi mazliet par lielu demagoģiju

kur tieši?

Maija_Eskuella Reģ.: 07.04.2005
0 0 Atbildēt

Sab.transā noklausīju- viens ierēdnis saka otram: -jā, arī mums te interesanti iet, situācija strauji mainās- šodien direktors visus sasauca tipa kaut ko atzīmēt, un tad paziņoja, ka no 1. septembra pamet šo amatu- esot jāatbrīvo vieta, kādam "savējam", kuram citur vietu likvidēja, pašu gan pavisam vaļā nelaiž, bet pārvieto uz citu departamentu. Un uzlicis galdā 5 litru šnabja pudeli. Nu- ko var gribēt no tādas valsts pārvaldes, kur visos līmeņos par vadītājiem tiek nevis labākie profesionāļi konkursa kārtībā, bet gan "savējie" pa blatam? Turklāt atalgojums atļautu izvēlēties labākos. Man nav ticības, ka šī situācija krasi maimīsies īsā laika posmā, bet ir cerība, ka tas notiks 2-3 paaudžu laikā, tāpēc arī jau mazliet sāku pārdomāt variantus, kā uzlabot savu labklājību neatkarīgi no LV valsts pārvaldes.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ..13
Telegram
 

Jaunākais forumā

Lasītākie raksti

Jaunie raksti