Krievijas iebrukums Ukrainā!

iAuto Reģ.: 17.07.2001

Aktuālā diskusija. Kas var notik un kāpēc?

 
imzz Reģ.: 27.02.2015
2 0 Atbildēt

Krievija ANO tiešām pacēlusi jautājumu par "kaujas odiem".

Krievijas pastāvīgais pārstāvis ANO Vasilijs Nebežņa paziņojis, ka Krievijas armija Ukrainā esot atklājusi bezpilota lidaparātus, kas var "izplatīt ar bīstamiem vīrusiem inficētus odus"; Sīkāka informācija: Krievijas diplomāts apgalvoja, ka martā Hersonas apgabalā dislocētie Krievijas karavīri atklājuši "trīs bezpilota lidaparātus, kas aprīkoti ar 30 litru konteineriem, kurus var izmantot bioloģiski aktīvo vielu izsmidzināšanai";Citāts : "Pēc apraksta šāds drons transportē konteineru ar lielu skaitu odu, infekciju pārnēsātāju, uz mērķa zonu un atbrīvo tos;

Nebežņa arī norādīja, ka Krievijas Federācija ir saņēmusi dažus dokumentus par "bīstamu infekciju izplatīšanos caur migrējošiem putniem, jo īpaši ļoti patogēno gripu un Ņūkāslas slimību, un sikspārņiem, kas jo īpaši spēj inficēt cilvēkus ar mēra, leptospirozes, brucelozes izraisītājiem. , kā arī koronavīrusiem un filovīrusiem."

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
3 0 Atbildēt

Pasakaini dalbajobi.

650 Reģ.: 25.01.2017
3 1 Atbildēt

MMX Reģ.: 03.03.2022
0 0 Atbildēt

Arestovičs šodien strīmā pacēla domu par ko mēs te dažas dienas atpakaļ spriedām - amerikāņu 101. divīzija Rumānijā. Paplašinot jau mūsu apspriesto par to, ka šī vienība ir mazāk mājiens ar koku, bet vairāk cilvēki kas gatavi rīkoties, Arestovičs piemeta arī domu, ka amerikāņi drīzumā varētu stipri palielināt savu atbalstu Ukrainai, lai nepalaistu garām kara beigas un saglabātu ietekmi Eiropā. Nebiju par to tā iedomājies, bet kontekstā ar pamodušos Vāciju un Eiropu vispār, amerikāņiem tiešām jāsāk kustēties, ja viņi grib taisīt bojevikus par savu uzvaru šajā karā un stratēģiski saglabāt jumtu Eiropā.

650 Reģ.: 25.01.2017
0 0 Atbildēt

Kā diez klājas nahujadmirālim Makakārovam,vai ar vesselību viss kārtībā? Nav gadījumā apkākājies?

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 0 Atbildēt

Par admirālis nezinu, bet to ģenerāli, ko vakar atlaida, šodien atrada Maskavas upē peldot.

650 Reģ.: 25.01.2017
0 0 Atbildēt

Tur noticis tā. Viņš esot makšķerējis.Un te (pēkšņi) Zivs,milzīga krasnaPjorka.Aizvilka viņu na/uj ar visu makšķeri.

Interesanti arī, ka ģenearerālis peld pa virsu, aber traļščiks ivans aiz bēdām nogrima na/uj dibenā.Savukārt admirālis Makakārovs,to redzēdams, esot izgājis uZpīpēt un pa ceļam saķēris diarēju,tapc viņam tagad sāpot Tuplis..

imzz Reģ.: 27.02.2015
0 0 Atbildēt

"Tomēr tas izrādījās viltojums. Tā publicists Sergejs Talks savā Twitter ievietoja "informāciju" par Lapina iespējamo nāvi, pēc kuras to "uzķēra" mediji"

www.unian.net/russianworld/aleksandr-lapin-mertv-v-smi-poyavilsya-feyk-o-smerti-general-polkovnika-rf-12028176.html

Nortel Reģ.: 16.03.2007
1 0 Atbildēt

Tāds jau vēsturē ir bijis! Staļins arī pedantiski iznīcināja domātājus, gan savējos, gan oponentus, Atstāja tikai viegli manipulējamos truliķus. Par laimi, viņa dzīve negaidīti aprāvās. Kā būs šeit, redzēs vai jutīs.

650 Reģ.: 25.01.2017
2 0 Atbildēt

Nu ja, diezgan tā negaidīti aprāvās .Pēc nieka 30 gadiem. Atstājot pēc sevis varenu Sistēmu, kuru diez vai kāds tur "pārveidos" pat tuvākajā 300gadē.

Pie šodien novērojamā stāvokļa krievu iekšienē un praktiski nemainīgā propagandon toņa, reālu cerību tur ir nulle.

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 0 Atbildēt
650 Reģ.: 25.01.2017
0 0 Atbildēt

Jūs (atkal) naje baļi. Tā bija ošibka.

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
1 3 Atbildēt

Kā jau teicu, kad krievs mūk tad mūk atpakaļ neskatoties ar pārsteidzoši labiem rezultātiem, jo brauc kā pāķi:

youtu.be/VUZ3RC5P2cM

imzz Reģ.: 27.02.2015
2 1 Atbildēt

Ukraiņi vainīgi, ceļmalās grāvjus izrakuši, pat BMP iegāžas :-/

Savukārt, man bija jaunums, ka krievu karavīri frontē zog tepļakus, t.i. "teplovizorus, laikam lai aizmugurē sievas/draudzenes/mammas tos varētu atkal pārdot:

"И НИКОГДА НЕ ДАВАЙ СОЛДАТУ "ТЕПЛЯК", ПОТОМУ ЧТО БЛ*ДЬ, ВСЕ ОНИ ТОЛЬКО ПРО*БУЮТ, ДОМОЙ ОТСЫЛАЮТ!"

www.youtube.com/watch?v=Sx90eRWEsw8

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
0 0 Atbildēt

Guļ grāvī un vaimanā ko tik dziļi sarakti nevar ar gāzi grīdā braukt kā ģerevņā.

eidis Reģ.: 07.11.2001
0 1 Atbildēt

Ko ar to štruntu vatistānā var darīt? Kas ir pircēji?

imzz Reģ.: 27.02.2015
1 0 Atbildēt

Pircēji, saprotams, ir iesaucamie, kuri dodas uz fronti vai jau atrodas frontē vai to radinieki. Tā, ka verķis cirkulē pa riņķi, kļūstot par "kara ekonomikas" sastāvdaļu. Neesmu iedziļinājies, bet saprotu, ka verķis ir infrasarkanais binoklis, kas ļauj saskatīt objektus pēc to siltuma starojuma. Miera laikā, iespējams, var lietot "gaļas" zvēru medībās. Likumīgās medībās, jādomā, tādu izmantot vai nu nedrīkst, vai neklājas.

650 Reģ.: 25.01.2017
0 0 Atbildēt

Jā.Cerībass/uz aug augumā ar katru stundu.Šodien, pirms dažām st. : Предприниматель и основатель ЧВК «Вагнер» Евгений Пригожин обратился в Генеральную прокуратуру с просьбой ограничить доступ к видеохостингу YuoTupe. В заявлении, опубликованном пресс-службой его компании «Конкорд», он потребовал объявить «нежелательной» в России деятельность компании Gūūgle, которой принадлежит сервис.

Sākoties karam Ukrainā, Prigožins ir pārliecināts, ka vietnē YTu'pe sākās “informācijas karš, kura mērķis ir noniecināt Krievijas tēlu”. Viņš apsūdzēja platformu viltojumu izplatīšanā, aicinot gāzt valdību, publicējot "rusofobisku" un destruktīvu saturu.

YoūTupe ir pārpludināts ar viltojumiem, kuru mērķis ir diskreditēt Krievijas militārpersonass, izplatot apzināti nepatiesu informāciju par Krievijas bruņoto spēku, valsts iestāžu un valdības, kā arī patriotisko spēku darbībām," teikts dokumentā. vk.com/wall-177427428_1354

Обновлено: 7 часов на/зад ....Турция начала переговоры с Россией по спасению «зерновой сделки» ....Европейские чиновники посчитали подозрительным внезапный всплеск европейского экспорта в соседние с Россией страны бытовой техники: стиральных машин, холодильников и даже электрических молокоотсосов. ЕС полагает, что таким образом Москва может заполучить России вызывает у официальных лиц опасения, что торговый бум может помочь военной машине Владимира П в Украине, отмечает Bloomberg....

2 часа/зад : Кремль попросил переговоров с США после атаки Украины на Черноморский флот...Gandrīz vienlaikus ar Piskovu Krievijas ārlietu ministrs Sergejs L paziņoja par vēlmi sēsties pie sarunu galda , lai atrisinātu konfliktu Ukrainā. "Krievijas, tostarp tās prezidenta P , gatavība sarunām paliek nemainīga," viņš sacīja intervijā filmai "Pasaule uz robežas. Lessons from the Caribbean Crisis”, kuru demonstrēja pirmais k anāls.

imzz Reģ.: 27.02.2015
0 0 Atbildēt

Atkal masīvs raķešu uzbrukums Ukrainai, vairāk kā 50 spārnoto raķešu izšāvuši stratēģiskie bumbvedēji no Kaspijas jūras rajona un Rostovas apgabala, 44 no tām notriektas, tomēr atsevišķi Kijevas rajoni bez elektrības un ūdensapgādes. Pāris citas pilsētas arī cietušas;

Izrādās Krievijas darbības apturēšana "graudu iniciatīvā, saskaņā ar pašreizējiem nolīgumiem, bloķē veselus 218 kuģus, kuri iesaistīti eksportā:

"No 218 bloķētajiem kuģiem 95 ir atstājuši Ukrainas ostas un gaida pārbaudi, 101 kuģis gaida pārbaudi, lai ieietu Ukrainas ostās, un vēl 22 kuģi gaida izbraukšanu no Ukrainas ostām."

Izrādās, tika inspicēti arī kuģi, kuri dodas ar graudiem prom, ( 95 ir atstājuši Ukrainas ostas un gaida pārbaudi ),tas notiek Turcijas ūdeņos. Tātad, Krievija varēja stiept šīs inspekcijas tik ilgi, cik grib.

Protams, ukraiņiem šīs izdarības ir līdz kaklam un viņi grib NATO karakuģus graudu eksporta konvojam, izmetot Krieviju no šī pasākuma.

Esošā situācija paver iespēju Erdoganam iesaistīt Turcijas karakuģus graudu eksporta konvojam un nozīmīgi palielināt Turcijas militāro klātbūtni Melnajā jūrā.

650 Reģ.: 25.01.2017
1 0 Atbildēt

Vakar krievs pavērsa šo lietu itin viltīgi- viņaprāt, dronu uzbrukumā "esot bijis iesaistīts" tieši viens/no labības konvoja kuģiem.Kā tad tā.Mēs (krievi) apņēmāmies "sargāt" (jūsu) labības kuģus, aber jūs tagad šitā.Jā.

Vēlāk E-gans paziņoja ka tūliņ runās ar krievu,mol, kas te pa ujņu.Nu un šodien jau citas ziņass- labības konvojs esot atsācies.Tajā pat laikā:

16 минут назад: Эрдоган бросил Путину вызов в Черном море: Турция продолжит вывозить украинское зерно.Турция бросает Кремлю вызов в Черном море, де-факто приглашая вступить в открытый конфликт из-за украинского зерна.Несмотря на решение России о приостановке участия из «зерновой сделке», Турция продолжит усилия по вывозу продовольствия из Украины, заявил в понедельник президент Эрдоган.

Россия может возобновить участие в соглашении только после расследования нападения на корабли, заявил замглавы МИД РФ Андрей Руденко. «В первую очередь нужно обстоятельно выяснить все обстоятельства случившегося: это полнейшее безобразие нарушает все условия, которые были согласованы ранее». Hm.

Pirms 3st: Ķīnas lielākais elektronikas ražotājs Huawei beidzot varētu pamest Krieviju un jau ir pārtraucis viedtālruņu, planšetdatoru, televizoru un cita aprīkojuma piegādi valstij, vēsta Izvestija...

Обновлено: 2 минуты назад : Россия ударила по трем украинским ГЭС...Россия вновь атаковала объекты критической инфраструктуры Украины. Под удар попали три крупнейших гидроэлектростанции страны: ДнепроГЭС в Запорожье, Новоднестровская ГЭС в Черновицкой области и Кременчугская ГЭС в Кировоградской области. Zb...

ā, jā, 31 октября 2022,11:49 ...Минобороны: Призывная кампания никак не связана с проведением спецоперации на Украине.

Krievijas Bruņoto spēku Ģenerālštāba Galvenās organizatoriskās un mobilizācijas direkcijas 4.direkcijas priekšnieks kontradmirālis Vladimirs Cimļanskis stāstīja par projektu kampaņas sākumu Krievijā.

1. novembrī sākas rudens Uzmetuma(google šitā saka, ;p) kampaņa. Darbu sāks vairāk nekā 2500 darbā pieņemšanas (drošvien iesaukuma ;) komisiju, kas izveidotas ar Krievijas Federācijas veidojošo vienību vadītāju lēmumiem.

“Vēlos atzīmēt, ka gaidāmajai iesaukšanas kampaņai nav nekāda sakara ar īpašas militāras operācijas veikšanu Ukrainā. Iesaukšanas pasākumi tiks veikti plānveidīgi, Krievijas Federācijas tiesību aktos noteiktajos termiņos,” Aizsardzības ministrijas kanālā Telegram sacīja Cimļanskis.

Pēc viņa teiktā, lielākā daļa iesaucamo tiks nosūtīti uz militārajām vienībām un mācību formācijām, kur piecu mēnešu laikā iegūs militārās reģistrācijas specialitāti un apgūs moderno militāro tehniku. Pēc apmācībām atbilstoši iegūtajām iemaņām iesaucamie tiks nosūtīti uz karaspēku, lai darbotos ar modernu ieroču un militāro tehniku. Pārējie iesauktie militārajos amatos tiks iedalīti atbilstoši viņu profesionālajām prasmēm, izglītības līmenim, veselības stāvoklim un morālajām un psiholoģiskajām īpašībām.

Uraaa, тов.Лохи!

imzz Reģ.: 27.02.2015
2 0 Atbildēt

"Ukrainas izlūkdienesti apstiprinājuši divu Krievijas uzbrukuma helikopteru Ka-52 iznīcināšanu lidlaukā Pleskavas apgabalā naktī uz 31.oktobri. Vēl divi helikopteri tika nopietni bojāti."

Tas ir militārajā lidlaukā netālu no Ostrovas, starp citu, 35 km no Latvijas robežas. Ukraiņu blogeri dod mājienus par viņu jauno tāllidojumu dronu, bet, nav izslēgts, ka krievi sāks bakstīt ar pirkstu Latvijas virzienā. Pagaidām neviens nevar saprast, kādā veidā "pīpēšana notikusi Pleskavas apgabalā.

650 Reģ.: 25.01.2017
1 0 Atbildēt

Около 22 вечера военнослужащие части услышали несколько взрывов, а затем увидели разбросанные обломки двух вертолетов. Взрыв был такой силы, что обломки фюзеляжа раскидало на 200 метров вокруг.Ura.

MMX Reģ.: 03.03.2022
1 0 Atbildēt

Nu ko, Putins lepni pārtrauca darbību graudu transporta līgumā un mazliet mazāk lepni atsāka darbību līgumā, kad turki pateica, ka viņiem pofig vai krievi piedalās vai nē. Turku mediji pat troļļojot bija nopublicējuši kara flošu samēru Melnajā jūrā, tā teikt lai problēmas mērogs uzreiz redzams grafiski. Principā salocīja nabaga gopņiku, pat uzrunā par šo tēmu likās tāds pavisam šašļucis un runāja par kaut kādām garantijām no Ukrainas. Ukraiņi gan saka, ka neko par kaut kādām garantijām nezinot, bet nu ok, lai jau tā būtu.

insekc Reģ.: 24.03.2003
0 0 Atbildēt

Vnk Pu apsolījās arī turpmāk nešaut pa 3. valstu kuģiem ar graudu kravu Āfrikas bada cietējiem Melnās jūras neitrālajos ūdeņos. Nu tas jau rašistam ir ļoti daudz.

imzz Reģ.: 27.02.2015
0 0 Atbildēt

Es šaubos, vai Ukraina apsolījās garantēt Krievijas Melnās jūras kara flotes drošību, kā to Putins arī sagribēja ;) Par to Arestovičs arī aizvakar uzjautrinājās

youtu.be/o-1C7tGBwwY?t=650

MMX Reģ.: 03.03.2022
1 0 Atbildēt

Nu tur es piekrītu Arestovičam, kādas garantijas un uz kāda pamata Ukrainai būtu jādod valstij, kas viņus bombardē? Vienīgā garantija krieviem ir tas, ka turki problēmu gadījumā apslīcinās krievu karaflotes atlikumus Melnajā jūrā. Erdoganam tas darījums ir principa jautājums un tas arī ir nodots krieviem. Tāpēc jau Putins tāds tramīgs šos jaunumus komentēja

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
0 0 Atbildēt

Krievu fantāzijas ir par to ka droni palaisti no civilā kuģa, kam pierādījumu nav un arī neviens kuģis neko tādu neatļautos. Tas no sērijas, ka Ukrainai jāapsola nepielietot inficētos odus. Ko tādu apsolīt nevar, jo tad netieši pūš krievu stabulē.

650 Reģ.: 25.01.2017
0 0 Atbildēt

Īstenā krieva stilā.Ak ta jūs šitā, nu tad ejiet drst,es eju ārā un jums būs pzc.Nākamajā dienā jau cita dziesma: Ā, ak jūs neaizgājāt drst, nu tad es palieku un pzc pārceļās uz vēlāku laiku.Un neko nekam neesmu draudējis.

Atlikušos kuģus viņš paslēpa aiz kaut kāda raga, kāds īsti liktenis tam admirālim makakārovam un traļščikam ivanam, to arī pagaidām hvz.Vai tie vnk pabojāti, vai arī jau nogrimuši na/uj.

Arestovičšš nesen sacīja, ja abi tikšoties klātienē iekš g20, šis nebrīnīšoties, ka Zelenskis/Puttainajam iedošot vienkārši pa/purnu.Amerikāņi savukārt teica, ka darīšot visu iespējamo, lai Bidēns ar P netiktos pat nejauši gaitenī. Nu tagad Zelenskis izvirzījis, ka vispār tur nepiedalīšoties, ja krievs būs klāt.

Visi pārējie ekspertē, ka krievs vnk velkot gumiju, lai sagaidītu ziemu/auksto un vēl pa ceļam saņemtu palīdzību no irāņiem un zkorejas.Kims tik šauj gaisā balles raketes un tik draud un sūta visus na/uj.No amerikāņu puses arvien atskan neoficiāli spriedelējumi, ka tomēr nebūt par sliktu aprunāties un ka tomēr ww3 iespēja esot nu tāds ne visai pieņemams scenārijs un utt.Puttainajam šodn esot "apsolīts" atklāt pilnvērtīgu kustību pa bojāto tiltu līdz 20.dec.Hvz..

imzz Reģ.: 27.02.2015
0 0 Atbildēt

Kaut kas īpatnējs Hersonā. Noņemti vairāki krievu kontrolposteņi uz ceļiem, noņemts KF karogs no centrālās pilsētas administrācijas ēkas, jau agrāk atstāta Černobajevka. Krievijas federācijas galvenā civilā amatpersona Hersonā Stremousovs, ( ko ukraiņu blogeri godā par Spermousovu ), paziņoja, ka: mēs tā kā aizejam no labā krasta.

Tomēr, ņemot vērā, ka bija piespiedu evakuācija 15 km no Dņepras, ziņas, ka krievu karavīri pārģērbjoties civilā un ievācoties evakuēto mājās, notiekot satelīta attēlos redzami nocietināšanas un mīnēšanas darbi, var saprast, ka ukraiņu spēkiem tiek gatavotas lamatas, kuras gan labi redzamas ( jo nav jau 2.Pasaules karš, izlūkošanas iespējas daudz labākas, nekā toreiz )

MMX Reģ.: 03.03.2022
0 0 Atbildēt

Pieļauju, ka plāns ir ievilināt ukraiņus pilsētā, lai no turienes tad pompozi varētu raidīt, ka redz, kā ukraiņi apšauj mierīgos iedzīvotājus, vai arī redz kā mierīgie iedzīvotāji pretojas ukraiņu karaspēkam.

Praksē domāju, ka ukraiņi vienkārši ielenks pilsētu un piespiedīs visus "vietējos" pārtikas trūkuma dēļ vai nu padoties vai bēgt pār upi. Fundamentālā problēma pilsētas mīnēšanai ir tāda, ka ukraiņu artilērijai nokļūstot pilsētas pievārtē visi atkāpšanās ceļi pārstās eksistēt un tad gan paliks varianti vai nu mirt vai padoties. Un zinot krievus es kaut kā neredzu, ka kāds plāno Hersonu turēt kā kaut kādu Staļingradu. Propogandai varbūt kaut ko izspiedīs, bet varonīgās pilsētas aizstāvēšanas diezgan droši ka nebūs.

imzz Reģ.: 27.02.2015
0 0 Atbildēt

Šeit var aplūkot "sabiedriskās tualetes" , jeb kā izskatās dzelzbetona pārvietojamie doti:

www.youtube.com/watch?v=P_PUTRQDWwA

650 Reģ.: 25.01.2017
0 0 Atbildēt

Четверо пьяных мобилизованных резервистов из Северной Осетии устроили дебош в Запорожской области...Инцидент произошел 30 октября. Изначально пьяные солдаты зарезали 13 коров на ферме в запорожском городе Васильевка. Затем они выгнали хозяина фермы из его дома.

После этого мобилизованные напали на сослуживцев на ферме и избили их, а затем угнали рабочий автомобиль. Когда их остановили на одном из постов, они открыли огонь по военнослужащим российской армии и ранили сержанта. Ura.

imzz Reģ.: 27.02.2015
0 0 Atbildēt

Nupat publicēts Zeļenska paziņojums, ka Ukraina nepiedalīsies G20 Bali sammitā, ja tur būs Putins. Pasvītrojot, ka Ukraina saņēmusi atkārtotu ielūgumu no Indonēzijas prezidenta.

Quote: "I am not up to date with who participates in the G20 summit. My personal position and the position of Ukraine is that if the leader of the Russian Federation participates, then Ukraine will not. We’ll see how it goes in the future."

www.pravda.com.ua/eng/news/2022/11/3/7374858/

650 Reģ.: 25.01.2017
0 0 Atbildēt

-tā ap 40:20 -

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

Atkārtošos. Kad ukraiņi atbildēs ar to pašu, bet jau Krievijā? Izskatās, ka kremlis burtiski alkst piedzīvojumu arī pie sevis.

MMX Reģ.: 03.03.2022
1 0 Atbildēt

Ukraiņiem militārais atbalsts ir tiešā veidā atkarīgs no tā vai ukraiņi darbojas atbilstoši karadarbības vešanas likumiem. Ja ukraiņi atklāti aizies uzbrukumos, kas traktējami kā kara noziegumi (uzbrukumi pilsētām, enerģētikas infrastruktūrai, utt.), atbalsts praktiski uzreiz izbeigsies. Krievu atbalstītāji rietumos tā tikai gaida, lai ukraiņi uzšauj pa kādu spēkstaciju vai vēl kaut ko, lai varētu sākt cepties par to, ka "redz kā mēs atbalstam kara noziedzniekus".

topinamburs Reģ.: 12.04.2019
1 0 Atbildēt

Neatbildēs. Ukraiņi lieliski saprot, ka pašlaik viņi lieliski atšķiras no krieviem, un pieliks visas plūles, lai šī atšķirība saglabātos. - Mans 2 centu viedoklis.

Pie kam - infrastruktūras graušanai ukraiņiem nepietiek resursu, un tie, kas ir, ir izmatojami saprātīgāk - graujot krievu militāros mērķus piefrontē - un ne tikai.

imzz Reģ.: 27.02.2015
0 0 Atbildēt

Poļi jau būvē žogu ar Kēnigsbergu. Piemin nelegālo imigrantu krīzi no Baltkrievijas, domā, ka Krievija varot izstrādāt ko līdzīgu. Bet, jādomā, drīzāk pret diversantu grupām, jo nelegāliem imigrantiem doties caur Kaļiņingradu būtu visai dīvains maršruts.

atrabotka Reģ.: 24.05.2017
0 0 Atbildēt

Un pirms tam tur nebija žogs vai kas cits? Varēja tā brīvi tur staigāt?

imzz Reģ.: 27.02.2015
0 0 Atbildēt

Nu, parasti jau žogus uz robežām nebūvē, aprobežojas ar robežzīmēm, uzartu zemi, patruļām, novērošanas kamerām, pierobežas zonu ar speciālu režīmu.

imzz Reģ.: 27.02.2015
0 0 Atbildēt

Naktī no 4. uz 5. novembri Krievijas karaspēka kolonna, braucot naktī ar aptumšotām gaismām Doņeckas apgabalā, iegāzusies nocietinājumu grāvī, ko izrakusi Krievijas armijas inženiertehniskā nodaļa, resp.sapieri. Cietuši vismaz 8 transporta līdzekļi.

www.youtube.com/watch?v=21MdAV0nXHs

; sakaņā ar Arestoviča vakar teikto, Krievijas armija kā tāda no Hersonas projām neiet, notiek pārgrupēšanās;

Švecs vakar informēja, ka Ukraina esot jau nopirkusi britu-franču ražojuma spārnotās raķetes STORM SHADOW jeb SCALP-EG ( franču apzīmējums ) un Polijā notiekot ukraiņu triecienlidmašīnu piemērošana šo raķešu izmantošanai. Ne modernizēto lidmašīnu, ne raķešu skaits netika nosaukts. Kaujas galviņa raķetēm iespaidīga , 450 kg sprāgstvielas. Pielietojuma distance atkarīga no modifikācijas: no 250 km līdz 560 km un vairāk.

MMX Reģ.: 03.03.2022
2 0 Atbildēt

Neesmu speciālists, bet izskatās, ka ASV izdomājuši ko iedot ukraiņiem ATACAMS vietā. Pie tam fakts, ka ukraiņi šīs raķetes nopirks, nozīmēs, ka teorētiski ukraiņus nesaistīs vienošānās ar ASV par to, ka ukraiņi nešauj pa Krieviju ar ASV ieročiem. Pieļauju, ka armijas bāzes tālākā pierobežā un Krimā var sākt gatavoties visādiem negadījumiem, kas saistīti ar pīpēšanu neatļautās vietās.

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 0 Atbildēt

Problēma tik tā, ka šīs ir vēl dārgākas raķetes. Viena ap 1.4 miljoni$

Zin cik tur irāņu mopēdi sanāk par 1.4 miljoniem?

imzz Reģ.: 27.02.2015
0 0 Atbildēt

Kādi 50. Bet mopēdi ir drauds tikai pagaidām. Tie ir lēni trokšņaini 2.Pasaules kara līmeņa lidojoši objekti. Galvenais ir tos savlaicīgi pamanīt, jo līdz Ukrainas lielākajām pilsētām ir tālāk nekā pārsimt kilometru līdz robežai, izņemot Harkovu un Kijevu, tātad drons lidos stundu un vairāk. Kad būs vietā piemērota gaisa telpas kontroles sistēma, tad kaut kādu zenītnieku posteni varēs brīdināt pusstundu iepriekš par drona ierašanos un lidojuma virzienu un augstumu.

imzz Reģ.: 27.02.2015
0 0 Atbildēt

Grupējums Brīvība Krievijai ( Svoboda Rossii ) uzņēmies atbildību par 50 cisternu ar degvielu un eļļām ešelona nodedzināšanu Jekaterinburgā, jo ešelons bjis paredzēts Ukrainas frontei;

Vairāki blogeri, tajā skaitā Oļegs Ždanovs, apšauba informāciju par raķetēm Storm Shadow, jo informācijas avots esot kāds telegram kanāls, noklausījos vēlreiz Švecu, viņš ir pārliecināts par informāciju, jo avots esot pārbaudīts. Dzīvosim, redzēsim;

Bet Ždanovs pateica vienu interesantu lietu: viņš bijis pasākumā pie Francijas sūtņa, un sūtnis sarunā ar viņu teicis, ka Zeļenskis esot apsolījis neatkarot Krimu, bet atgūt to diplomātiskā ceļā. Vēl interesanti ir, vai Ukrainas armija ies pāri arī Luhandoniešu robežām, t.i. vai nav kāda vienošanās attiecībā uz "tautas republiku" teritorijām arī. Tas arī būs drīz redzams. Pagaidām atsedzies tikai neliels sektors no "republiku robežām.

650 Reģ.: 25.01.2017
0 0 Atbildēt

Čota man ne visai tīk tās beidzamo pāris dienu sarunas.Krimas atgūšanas diplomātiskais veids virmo gaisā jau kopš paša sākuma.Tāpat arī tas (pašu ukraiņu) izteikums, ka "katrs karš reiz beidzas pie sarunu galda".

Kijivu viņi taisās evakuēt (uz kurieni, diez?..), visa energoapgāde visur krietni izpostīta.Ziema nāk.Lielais tas p/isiens arīdzan kkur kavējas.Irāni norāti, Asv lidmašīnas nosūtītas "apskatīties", Šholcs bij aizsipis uz ķīniešiem/runāt.Par ko īsti, nu hvzē. Ķīnietim uz katru vārdu vismaz trīs tulkojumi un vēl papildus četri iespējamie skaidrojumi "pa jēdzieniem".

Progandoni šodn kāri citē FinanciālTimes (ka ASV naftinieki krīzes laikā esot iepelnījuši 220 miljardus) un bijušo Trumpa padomnieku- tas uzrēķinājis, ka palīdzība Ukrainai amerikāņiem izmaksā 2,5milj usd/stundā.

Tas tur makaron ēdājs joprojām (pa vakakariem/tumšajiem) sazvanās/ar.. WašČekists jau parasti vienmēr cenšas pastāstīt to, ko citi (ārsti,mums) nestāsta.Viņš pilnīg ta ka atplaukst un paceļas spārnos, kolīdz tāda iespēja.Vai katrs viņā stāsts ir diži piepildījies, to vēl jāizvērtē. Ka tik tas štorma šādovs pēc būtības nav saistīts ar Franciju.Ja atceramies pirms 7g bazaaru/par mistrāļiem, nu tur tak arī makaroni bij iejaukti.

Plus vēl tas, ka no visām pusēm pienāk info,ka amerikāņi mudinot uz sarunām.Neoficiāli,nekonkrēti, privāti un visvisādi citādi.Un ka tomēr (varbūt) izskatīšoties pārāk skarbi, ja akurāt tagad šitā te deklamēt, ka (mēs) nerunāsim/vispār. Līdz "mēneša vidam" atlikusi apaļa nedēļa, diezko daudz tas nav.Hmm.

Hersona bez gaismas, Zelenskis paziņojis/par dronu flotes izveidošanu jūrā mellajā, bet pavārs pirgožins paziņojis, ka kurskas un belgorodas guberņāss "darbs" tagad notikšot maiņās- nedēļa ierakumos, trīs nedēļas mājās (vai kapos). www.moscowtimes.ru/2022/11/06/nedelya-v-okopah-tri-doma-prigozhin-obyavil-o-sozdanii-tsentrov-opolcheniya-v-kurskoi-i-belgorodskoi-oblastyah-a26094

"Ты не полковник, а пи*a*ас": в Казани вспыхнул бунт "чмобиков" ;p tsn.ua/ru/ato/ty-ne-polkovnik-a-pi-as-v-kazani-vspyhnul-bunt-chmobikov-iz-za-otsutstviya-vyplat-i-usloviy-2196013.html

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 0 Atbildēt

Viss ļoti interesanti, bet tikai franči ēd Makarūnus, ne makaronus.

imzz Reģ.: 27.02.2015
0 0 Atbildēt

Pēc Ukrainas izlūkdienestu ziņām:

Čmobiki Baltkrievijā telšu pilsētiņās sanitāro normu neievērošanas dēļ saķēruši dažādas elpošanas ceļu slimības un kunģa-zarnu trakta infekcijas, resp. dizentēriju, pie kam tādā apjomā, ka Krievija steidzīgi sūtu uz Baltkrieviju kara un mobilizētos ārstus, jo baltkrievu ārsti netiek galā.

Izlūkdienesti arī ziņoja, ka Baltkrievijā pieaug spriedze starp abu valstu militārpersonām. Daudzas konfliktsituācijas rodas no Krievijas militārpersonu nicinošās attieksmes pret baltkrieviem.

"Baltkrievijas Republikas Militārā policija nevar savaldīt krievu neadekvāto uzvedību. Proti, Baltkrievijas Republikas Bruņoto spēku vecāko virsnieku iesniegtie ziņojumi pēc viņu ierindas karavīru sūdzībām liecina par nievājošiem izteicieniem pret baltkrieviem. Jo īpaši viņi izmanto apvainojumus, pamatojoties uz etniskām pazīmēm. Šādu incidentu skaits strauji pieaug, izraisot nekontrolētu spriedzes eskalāciju Baltkrievijā,"

www.pravda.com.ua/eng/news/2022/11/6/7375215/

650 Reģ.: 25.01.2017
1 0 Atbildēt

Naktī parādījās vēl kāda interesanta ziņa.Pie Bosfora jau 2.februārī (??) bij piekuģojuši 2gab krievu klusā okeāna flotes pārstāvji- raķešu kreizeris varjag un kkads kārtējais bpl admirālis.Esot raķetēm apkarināti un paredzēti karadarbībai (jau 2.feb...).Turks tos neielaida šaurumā, kā rezultātā pēc 9mēn mīņāsanās vakar tie aizbraukuši na/uj atpakaļ.

Joprojām turpinās ziņu uzplūdi par iespējamajām (vai jau aizkadrā sen notiekošajām sarunām.Pat negandonu resursi to ziņo.Ukraiņu nostājas formulējumā (nu drošvien nejauši) jēdziens "ņe buģet vest sarunas" tagad nomainījies uz "ņe hočet..".Amerikāņu mudinātāji teikuši, ka sarunu iesākšana būtu īpaši vēlama pēc tam kad krievs atdos Hersonu.

Puttainais aizkadrā klusībā "cerot" karadarbībā ievilkt Nātō un tad tiem "padoties".Tas viņam būtu krietni mazāks kauns, nekā zaudēt ukraiņiem.

Donbassā draud ekokatastrofa.Krievi nevāc savējās atliekas.Daudz līķu mētājas,tos ēd zvēri, līķu inde sūcas zemē un nokļūst gruntsūdeņos. Krievu aviācija vakar devusi triecienu Sīrijā.Jā.

MMX Reģ.: 03.03.2022
0 0 Atbildēt

Principā jau šobrīd visi laikam gaida amerikāņu vēlēšanu rezultātus un G20 sanāksmi, tad arī skatīsies ko darīt tālāk. Bet katrā ziņā neizskatās, ka kāds plāno karu vilkt ilgāk par nākamo gadu. Vai nu ukraiņiem šajā laikā ir jāuzvar, vai arī sāksies spiediens uz miera sarunu veikšanu un iesaldēto konfliktu. Āķis tik, ka pašam Putinam vēl jāpaspēj nodzīvot līdz iespējamajām miera sarunām.

imzz Reģ.: 27.02.2015
2 0 Atbildēt

Krievi cer uz ziemu, bet pašiem krieviem arī ziema diez kāda nebūs, armijai noteikti ne. Pēc Arestoviča datiem, mobilizēti esot nevis 300 000, bet 238 tūkstoši, bet arī tas patlaban par daudz, jo "tiem idiotiem" mobilizācija sakritusi ar kārtējo iesaukumu, bez tam negrib dot dembeli arī nodienējušajiem.

Rezultātā mobilizētos nav kur likt, tos izvieto poligonos lauka apstākļos, un ziema drīz būs klāt. Tajā Kazaņā dumpis bija par slapju malku, tātad apkure: "buržujkas" lielajās teltīs. Zems līmenis, NATO šādā gadījumā būtu propāna vai šķidrā kurināmā apsildes ierīces.

Un Baltkrievijā jau dizentērija mobilizēto vidū, tas nozīmē, ka virsnieki nespēj ieviest normālus sanitāros apstākļus. Arī veļu vajag mazgāt, citādi drīz būs vēl utis un viss pārējais, kas gleznaini aprakstīts romānos par 1.Pasaules karu.

MMX Reģ.: 03.03.2022
0 0 Atbildēt

Šim vēl jāpieliek fakts, ka pamazām arī Krievijā sāk cepties par 500gab "200tajiem" mobikiem, līdz ar to te jau ir jautājums vai vadzis lūzīs dēļ sūdīgiem apstākļiem frontē, vai dēļ tā, ka pamazām nāk apjausma, ka mobilizētie ir tikai gaļa. Kā ukraiņi sprieda, tas ir tikai laika jautājums līdz arī pārējās armijas daļās uzzinās par pēdējā laika piedzīvojumiem, kaut gan vēl jau ir ģenerāļi uz ko nogrūst atbildību. Putins vēl līdz janvaārim var mēģināt šādā režīmā karot

650 Reģ.: 25.01.2017
0 0 Atbildēt

Šovakar parādījusies versija, ka ģenerāļi gaidot no Puttainā komandu atstāt Hersonu.Šis tur tipa kko dikti "konsultējoties" ar pietuvinātajiem, lai pēc iespējas demagoģiskāk definētu atdošanas iemeslu.Prottams, viņš "negribot" pieļaut ielu kaujas un massveida upurus (ļaunie ukraiņi nolīdzināšot pilsētu līdz ar zemi), kā arī ukraiņi joprojām draudot spirdzināt hesa aizsprostu un tad visi (labie) cilvēki noslīkšot un utt.Tajā pat laikā šodien satelīta kadri liecina, ka krievi Hersonas apkaimē koncentrējot visus iespējamos peldlīdzekļus, sazin kas īsti tiem padomā.

MMX Reģ.: 03.03.2022
0 0 Atbildēt

Es tik nesaprotu, kā viņi plāno pamest Hersonu pie tik liela kontrolētā zemes gabala tajā upes krastā. Ja viņi pamet tikai pašu Hersonu, tad sanāk, ka visi pārējie frontes līnijā tiek pamesti ukraiņiem apšaušanai. Ja krievi mēģina organizēti atkāpties, tad ukraiņi tāpat viņus apšaus atkāpšanās procesā. Abos gadījumos sanāk, ka vesels bars kareivju un tehnikas tiks pamests ukraiņiem iznīcināšanai.

650 Reģ.: 25.01.2017
0 0 Atbildēt

Loģikas te nav,jā, tāpēc pastāv kāds desmits savstarpēji pretrunīgu un neticami iespējamu versiju.Gan jau kāda piepildīsies.Gluži kā ikgadējajā laikaziņu pareģošanā.

Puttainais uz to zaeBalī laikam nebraukšot (apvainojies/uz Bidēnu),tapc krievsu visdrīzāk tur (atkal) pārstāvēs Laurainais žirgagalva.Līdzarko Zelenskis it kā "varētu" braukt.Tikai gan kārtējā "piebilde"- amerikāņi nupat ir (maigi/nezukrītoši)"atgādinājuši", ka To, kuru ne-g20 pārstāvi uzaicināt, šite te tagad nosakot konkrēti pašas G20 valstis.Sanāk, ka "nav pieklājīgi" no šitāda te uzaicinājuma atteikties.Plus vēl arī Vatekāna Papus līdzīgu ūdeni maisa un visus ieinteresētos "aicina" uz/strelku pie sevis.

Redzēs, kas vēl ar kongresa balsojumu un pašu amerikāņu iekšienē- ko/kuŗš vēl tur izpildīsies.Reku jau kārtējais "admirālis" publiski drirš, aka šis viss esot tikai sākums un ka pagaidiet kas tik vēl passaulē notiksies.Na/ujam vispār šitādu ujņu būtu publicēt, bet re ka visi to dara.Tāpat tā versija, ka amerikāņiem gribētos nevis ātrāk beigt, bet vispirms maksimāli globāli ilgi tos krievus visvisādi nokausēt.Protams,pāris desmiti uzspridzināto un vēl tikpatdaudz nosalušo ukraiņu te nespēlē nekādu izvadošo lomu.

MMX Reģ.: 03.03.2022
0 0 Atbildēt

To admirāļa teikto vairāk vērtēju vēlēšanu kontekstā, bruņotie spēki māj ar koku jaunajiem senatoriem, ka vajadzētu vēl piķi un ka ASV reitings pasaulē krities. Kas gan ir saprotami, jo ja eiropa sāks bruņoties un ražot ieročus, tad vienā brīdī ASV drošības garantijas vairs nebūs nepieciešamas un tas jau ir slikti pašiem amerikāņiem, jo tādā gadījumā iestājas arī visādas ekonomiskas sekas.

Attiecībā uz Ukrainu - jā, apvienoto Rietumu mērķis prioritāri ir krievus nospīdzināt un atgriezt visu to pasākumu 90tajos, kad tie paši rietumi pumpēja krievu naftu un gāzi apmaiņā pret pārtiku. Tādā izkārtojumā arī izdevīgāk atjaunot Ukrainu nekā pārtraukt karu pēc iespējas ātrāk. Jā, ukraiņi ir pamesti zem tanka uz pāris gadiem, krievi vispār zem GMLRS raķetēm un sankcijām uz pāris desmitgadēm, bet eiropiešiem principā jāiespringst par dārgāku apkuri šoziem.

Šobrīd jau kļūst skaidrs, ka ir pieejami risinājumi atrisināt šo situāciju pēc iespējas ātrāk, bet izskatās, ka plāns ir vienkārši ukraiņus sagatavot ziemai un pa ziemu ļaut nomirt lielai daļai krievu vīriešu populācijas. Pavasarī ar pompu atdzīs F-15, F-16, Abramsus un vēl sazin ko, un ukraiņi vienkārši piebeigs izdzīvojušos. Ukraiņu civiliedzīvotāju zaudējumi jau ir iereķināti visā plānā un šobrīd izskatās, ka ir rietumiem gremojamos apjomos, jo neviens baigo paniku neceļ par to, ka Mariopolē cilvēki dzīvo mājās bez logiem un siltuma.

imzz Reģ.: 27.02.2015
0 0 Atbildēt

Varšavas tuvumā no 4.-7. novembrim notika tādas krievu opozīcijas grupas "kongress", kurš par savu mēķi uzskata Putina gāšanu ar vardarbīgām metodēm, jo nekādas miermīlīgās nedarbošoties. Tajā kā delegāts piedalījās arī pazīstamais blogeris Feigins.-----------------

Pretkremliski noskaņotie bijušie Krievijas politiķi pulcējās Jablonnā pie Varšavas, lai apspriestu Krievijas nākotni un izstrādātu Vladimira Putina gāšanas plānus.

Trīs dienu sanāksmi, kas sākās piektdien, organizēja Iļja Ponomarjovs, bijušais Valsts domes deputāts un vienīgais Krievijas likumdevējs, kurš 2014. gadā balsoja pret Krimas nelikumīgo aneksiju. Dalībnieku vidū bija 22 bijušie Krievijas varas orgānu locekļi, lielākā daļa kuru amatā bija 90. gados un 2000. gadu sākumā.

"Tie ir leģitīmi krievu nācijas pārstāvji, gan tie, kas ieradušies no Krievijas Federācijas, gan tie, kas dzīvo trimdā, kuri nav apgānījuši savu godu, sadarbojoties ar Putina diktatūru un piedaloties tās noziegumos," sacīja Ponomarjovs. citē Gazeta.pl.

Starp tiem, kas piedalījās, daudzi teica, ka krievi varētu gāzt Putinu tikai tad, ja viņi sarīkotu revolūciju vai pilsoņu karu, kas, pēc dažu domām, prasītu krieviem broņoties un pat nogalināt Putinu.

Opozīcijas aktīvists Vjačeslavs Maļcevs sacīja, ka revolūcija ir vienīgais veids, kā gāzt Putinu, un norādīja uz prezidenta pretiniekiem Krievijā, kas pašlaik ir iesaistīti "partizānu cīņā", kuras mērķis ir izbeigt karu Ukrainā, pat ja to vēl nav apstiprinājuši plašsaziņas līdzekļi.

"Galvenais mērķis ir fiziski likvidēt Putinu," viņš sacīja, piebilstot, ka sekas būs pilsoņu karš, "bet ne tik asiņains kā karš Ukrainā".

Taču daži, piemēram, neatkarīgā televīzija Belsat, ir kritizējuši sanāksmes dalībniekus par to, ka viņi nepārstāv visu Krievijas opozīcijas kustību. Tajos pat nav daļa no opozīcijas grupējumiem, tvītoja laikraksta Dziennik Gazeta Prawna žurnālists Mihals Potockis.

Piemēram, trīs dienu sanāksmē nepiedalījās apcietinātā opozīcijas politiķa Alekseja Navaļnija atbalstītāji.

Navaļnija atbalstītāji sanāksmē piedalījušos metodes uzskata par pārāk vardarbīgām un dod priekšroku mierīgiem līdzekļiem, lai gāztu Putina režīmu.

Arī Polijas Starptautisko attiecību institūta analītiķe Agņeška Legucka pauda skepsi par tikšanos Jablonnā.

"Ir daudzas krievu grupas, kuras ir vairāk atbalstāmas," viņa sacīja Polijas Preses aģentūrai (PAP). (Aleksandra Krzysztoszek | EURACTIV.pl)

Feigina domas par konkrēto sapulci:

youtu.be/FEbrJgj67Zg?t=990

MMX Reģ.: 03.03.2022
1 0 Atbildēt

Nu Navaļnija grupu grūti uztvert kā opozicionārus, viņi tur tādi, nedaopozicionāri. Vai precīzāk opozicionārs grupējums, kura mērķis ir novērst tieši to, par ko spriež kungi un dāmas pasākumā Polijā. Krievijā varas maiņa praktiski nekad nav notikusi bez asinīm, līdz ar to grupiņa domā pareizajā virzienā. Ja dabūs sev apakšā vēl kādus oligarhus, tad tur vēl visādi var sanākt.

650 Reģ.: 25.01.2017
0 0 Atbildēt

Šodn neskatījos, bet aizvakar Feigins itin labi parunājās ar Gudkovu. www.youtube.com/watch?v=61d0Rn_Ld30 Tas Gudkovs liekas viens tāds no "saprātīgo" komentētāju plejādes.Viņš arī kāreiz tajā Polijā pabijis.Runājis ar daudziem, ir viedoklis.Atbalstītāji arvien noteiktāk pieprasa striktāku rīcību no krievu opozīcijas.Taču ir arī medāļa otra puse- nedz krievu opozīcijai, ne pat atsevišķiem oligarhiem reālu iespēju protestēt pagaidām nav.Jo varass pārstāvji momentā visu apspiedīs.Atņems, nositīs, arestēs.Kamēr daļa siloviku nepāries "tautas" pusē, tur nekas nebūs.

Un kāreiz tāpēc puttainie tagad dod vaļu visādiem tur pavāriem un bārdainajiem.Lai iedvestu šausmas.Tas pavārs savulaik esot sēdējis un vispār bijis nolaisto kārtā, taču tagad tieši viņš (nevis vairs kkāds tur medaļotais taigass briežu gans) tiek ar nodomu bīdīts.

imzz Reģ.: 27.02.2015
0 0 Atbildēt

"Taču ir arī medāļa otra puse- nedz krievu opozīcijai, ne pat atsevišķiem oligarhiem reālu iespēju protestēt pagaidām nav."

Nu, kāda protestēšana ;) "Protesti" jau notiek: piem. vakar vai aizvakar Astrahaņas ostā bija nopietns ugunsgrēks krievu transporta kuģī. Tā kā Astrahaņa ir Krievijas Kaspijas jūras osta un Kaspijas jūras Dienvidos atrodas Irāna, bet Irāna piegādā Krievijai bruņojumu, sakarības ir saskatāmas.

Attiecībā uz to Krievijas opozīcijas grupējumu, skaidrs, ka FSB arī tur ir klāt , nevar nebūt. Un tas varbūt, nemaz nav slikti, jo FSB virsnieki noteikti arī domā par "pēcputina Krieviju un savu vietu tajā, un 'pavārs ar Kadirovu viņiem neapšaubāmi visai nepatīk, un nebūtu nekas pretī norakstīt zaudējumos visu trijotni, Putinu kopā ar Prigožinu un Kdirovu. Un, ja šim "revolucionāru grupējumam" patiešām ir saistība ar pret Putinu noskaņotu grupējumu GRU vai FSB, tā izredzes izdarīt kaut ko nopietni pieaug, daudz vairāk nekā virspusēji izskatās.

MMX Reģ.: 03.03.2022
0 0 Atbildēt

Nu pēc sprādziena uz Krimas tilta ir skaidrs, ka FSB un GRU starpā kaut kas notiek, bet pēdējā laikā no abām iestādēm kaut kāds klusums. Vakar arī amerikāņi atzina, ka runājot ar krieviem, bet tīri militārām tēmām, līdz ar to paņemot to Polijas sapulci kontekstā ar pārējiem notikumiem, ļoti iespējams, ka kaut kādi aizkadra notikumi ir likuši tam baram savākties kopā. Tehniski jau labs risinājums - uztaisa trimdas valdību, nomušī Putinu, izdod pāris ğenerāļus, jaunā valdība noslēdz mieru ar Ukrainu un visi dzīvo laimīgi. FSB un GRU notiekti ir ieinteresēti risinājumā, kas atļaus viņiem saglabāt pozīcijas vai vismaz netikt izdotiem.

MMX Reģ.: 03.03.2022
0 0 Atbildēt

Klīst baumas, ka Stremousovs izbeidzies. Labs paraugs tam, ka lielie okupācijas atbalstītāji parasti ir vieni no pirmajiem, kas dodas uz Kabzona koncertu.

www.tvnet.lv/7644698/krievijas-propaganda-zino-par-okupantu-ieliktena-stremousova-navi

imzz Reģ.: 27.02.2015
1 0 Atbildēt

Ceļu satiksmes negadījums esot. Visticamāk, novāca krievu dienesti, jo kļuva nevajadzīgs sakarā ar Hersonas atstāšanu un noteikti "par daudz zināja".

MMX Reģ.: 03.03.2022
0 0 Atbildēt

Tā izskatās, pats tikko uzzināju par Hersonas atstāšanu tā bija pirmā doma. Čals jau arī tāds runātīgs pēdējā laikā bija un būtu visu propogandisko fonu sačakarējis.

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
0 0 Atbildēt

Neražiņa. Kamēr ārvalstu aģents vēl guļ, ielikšu linku - 53news.ru/mir/opublikovany-pervye-kadry-s-mesta-dtp-v-kotorom-pogib-kirill-stremousov.html

650 Reģ.: 25.01.2017
0 0 Atbildēt

Interesanti, ka ukraiņu resursos šamais tika dēvēts par "заместитель гауляйтера" Hersonskoj oblasķi.Kādreiz bija tāds visnotaļ interesants krievu seriāls www.youtube.com/results?search_query=ohota+na+gaulaitera ,ar samērā labiem aktieriem.Kam beigas izcilā rašistu stilā.Un aizdomīgi sakrītošas paralēles ar šībrīža karu- ieskaitot to, kā viņi lieliski zināja par kara sākumu,kā nerēķinājās ar civiliedzīvotāju likteņiem un kā pēc tam dalīja "nopelnus" un pazemoja paši savus "varoņus".Tie čekistu un gandonu paradumi viņos nav iznīdējami un simtpunkt,ka arī šoreiz būs līdzīgi.

Tas pavārs reku vakar sacēlis furoru ar savu paziņojumu, ka esot beidzamais laiks ieviest "staļina represijas".Bagātnieki visi apmiizušies, da kādi tur vēl tagad protesti.Visdrīzāk padrirsīs visi un visu, kamēr vismaz kāda daļa siloviku nepāries oponentu pusē.Pie kam, tur pagaidām jau nav reāli pat pie kā "pāriet".Sen pārbaudīta stratēģija- juku laikos vienkārši nodot grožus bandītiem, lai tie p/is ko grib un kā grib.Kamēr paši aizkadrā sadalīs nākotnes lomas- ko novākt na/uj un kam ko atmest/par.

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
2 0 Atbildēt

Beness Aijo arī ir šobrīd Šrēdingera kaķa stāvoklī.

imzz Reģ.: 27.02.2015
1 0 Atbildēt

Šoigu "uz Surovikina ierosinājumu" dod pavēli karaspēkam atstāt Hersonu:

twitter.com/i/status/1590369404227031040

MMX Reģ.: 03.03.2022
1 0 Atbildēt

Bet īstenībā izskatās, ka Krievijā kaut kas briest, tādi īpatnēji notikumi notiek ļoti īsā laika posmā. Ksenija Sobčaka tiek izsludināta meklēšanā, caur Baltkrieviju aizbēg uz Lietuvu un pāris dienas vēlāk atgriežas Krievijā. Krievu opozicionāri Polijā taisa trimdas valdību, neko vairs nedzird par FSB un GRU, visur tikai Prigožins grozās, oligarhi arī pieklusuši. Paralēli atklājas, ka amerikāņi kaut ko runā ar Krievu aizsardzības ministriju, izskan baumas ka Zeļenskim vajadzētu būt pielaidīgākam pret Maskavu un pāris dienas vēlāk Zeļenskis arī izsakās mazliet mērenāk. Tad šodienas moments ar Stremousovu un itkā Hersonas atdošanu, paralēli pastiprinot kontingentu tajā upes pusē. Vai nu Putinam ir ahujennākais plāns un visas šīs kustības ir māņu manevri lai sabiedrotie neatbalsta Ukrainu, jo Krievijai tāpat pipec, vai arī drīzumā pa TV rādīs "Gulbju ezeru". Pārāk daudz īpatnēju ziņu priekš tā lai būtu tīri nejaušība.

650 Reģ.: 25.01.2017
0 0 Atbildēt

22:16 ..Российский диктатор издал указ, в котором говорится, что заместитель гауляйтера Херсонской области Кирилл Стремоусов награжден "орденом мужества" посмертно. В указе также П похвалил предателя Украины за "мужество и отвагу при исполнении служебных обязанностей". Ura. Spriežot pēc notikuma atliekām, vainīgais kamazs drošvien braucis tā uz kādi 200 un pats aizgājējs uz visiem 350km/sek.

Par Hersonu visi izsakās piesardzīgi.Patiesais stāvoklis būšot redzams tikai rīt vai parīt.Ukraiņu AM preses centrs saka, ka tur esot samērā iespējams arī kāds maldinošs zapadlo.

Vēl cita ziņa, ka tieši fsb partuševs esot tas, kurš tur kko slepus bazarējis ar amerikāņiem.

Ukraiņu Podoļaks šovakar paziņojis, ka tomēr Zelenskis ar P neko nerunāšot.Neskatoties uz to aizkadra info, ka it kā amerikāņi esot mudinājuši iesaistīties sarunās tieši pēc Hersonas atdošanas.Nu varbūt ka krievs tieši tāpēc pavēlējis to atdot un sadomājies, ka ukraiņi tādēļ kļūs sarunīgāki.Nātō ģenerālsekretārs izteicis apmierinātību ar to, ka rietumu sniegtā palīdzība veicinājusi Hersonas atgūšanu.Uzsvēris,tāteikt.Kaut gan par pašu faktu vēl nav viennozīmīgas skaidrības.

Zelenskis G20 pasākumā piedalīšoties no ekrāna, un krievu visdrīzāk "pārstāvēs" tas pats ierastais lavrova žirgagalva.Jo puttainais drošvien negribot riskēt, ka kādā vestibila tOletē varbūt tiks apmiizts. Savukārt bārdainais bandīts šovakar jau esot atgādinājis par/sevi un "passlavējis" surovikinu par "pareizu lēmumu" atdošanas sakarā.

atrabotka Reģ.: 24.05.2017
0 0 Atbildēt

Kuila varēja uz G20 savu dubultnieku aizsūtīt.

imzz Reģ.: 27.02.2015
0 0 Atbildēt

Ziņa par Stremousova nāvi bijusi 2 stundas pirms ziņojuma par satiksmes negadījumu, pie tam neesot neviena "vainīgā smagā auto" video vai foto. Tātad, visticamāk, viņa auto uzspridzināts.

Arestovičš par Hersonu izsakās, ka krievi to atstāj, bet ar t.s. arjergarda kaujām. Dažas apdzīvotas vietas apgabalā krievu karavīri atstājuši, bet tās smagi mīnētas, tāpēc tikai lēni tikt var uz priekšu, bet pie Šņigurivkas vai Sņegurovkas notika smaga kauja. Ir pazīmes, ka arī pašā Hersonā notiek gatavošanās ielu cīņām.

MMX Reģ.: 03.03.2022
0 0 Atbildēt

Militāri jau krievu darbībās ir loģika - atkāpties liekot ukraiņiem cīnīties par katru centimetru. Tas dod krieviem laiku izvest tehniku, kā arī mīnu lauku atmīnēšana labu laiku nodarbinās ukraiņu spēkus arī pēc krievu aiziešanas. No otras puses brīdī, kad krievi atkāpsies pārāk tuvu Dņeprai var rasties situācija, ka pēdējos palikušos vienkārši sasmalcinās ar artilēriju. Šobrīd ukraiņiem pietrūkst pāris km lai tā droši no visiem ieročiem apšaudītu spēkus, kas atkāpjas. Un ielu kaujas arī īsti nespīd - nedomāju, ka ukraiņi ies iekšā Hersonā, ja saglabāsies riski nopietnām ielu kaujām, kā arī diezin vai paši krievi parakstīsies palikt un mirt aplenktā pilsētā. Kā rāda līdzšinējā pieredze tikko kā ukraiņi gatavojas veikt aplenkumu, tā krievu spēki neorganizēti atkāpjas vai padodas.

Politiski paziņojums par Hersonas atstāšanu robežojas ar nodevību - tas ir kā, atdodam Krievijas teritoriju? Vate ir zināmā stresā par tādu notikumu attīstību un visticamāk arī elišu līmenī ir jautājumi no sērijas "nafig tad vispār sākām?".

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
0 0 Atbildēt

>Ziņa par Stremousova nāvi bijusi 2 stundas pirms ziņojuma par satiksmes negadījumu

Neizplati dezinformāciju. Nevis ziņa, bet video metadati. Bet tā kā metadati nesatur laika zonas, tad tās divas stundas kā reiz ir laika zonas nobīde.

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 0 Atbildēt

Sņigurovka atbrīvota.

Aizmugurējā plānā austrāliešu Bushmaster

t.me/UAonlii/41260

MMX Reģ.: 03.03.2022
0 0 Atbildēt

Amerikāņi pa kluso uzmet ukraiņus (un visus pārējos pie reizes)?

www.france24.com/en/live-news/20221110-over-100-000-russian-troops-killed-wounded-in-ukraine-top-us-general

Visa cita starpā amerikāņu ģenerālis esot paziņojis, ka pusēm būtu jāsaprot, ka militāra uzvara neesot iespējama un ka vajadzētu sēsties pie sarunu galda. Paralēli viņš piezīmē, ka abām pusēm būtu jāsaprot, ka 100000 dzīvību zaudējums katrā pusē ir milzīgi zaudējumi.

Nuu neesmu speciālists, bet krievi lielus karus tikai sāk ar 100K karavīru zaudējumiem un visi saprot, ka Putinam nevajag miera līgumu bet gan pauzi lai savāktu karapūļus, līdz ar to es tā īsti nesaprotu, ko ģenerālis ar šito gribēja pateikt. Ja viss aizies šādā virzienā, tad ES ietvaros visticamāk publikai būs stipri jādomā gan par lokālu ieroču ražošanu gan vienotu aizsardzību, jo "demokrātijas garants" kaut ko par beigtu grib izlikties.

650 Reģ.: 25.01.2017
0 0 Atbildēt

Ekspertu izteicieni par to stermousovu atgādina reakciju uz krimas tilta sprādzienu.Piem,Arestovičša versija,- nu jā,šams bij nodevējs, nu zin/kā, nodevējus viskautkass var piemeklēt, tiem slikta kārma un taa..Ok.

Protams, ka viss iet (un visdrīzāk arī nonāks) pie tā, kāda ir cena/par.Jārunā būs,šaubu nav.Jautājums tikai kad, ar ko, un par ko.Nu gan jau tas G20 dos tālāku ievirzi.

Starptautisko tiesību principa ievērošana ir viena tāda svarīga lieta, dēļ kuras it kā būtu pamatojums sisties līdz beidzamajam par katru okupēto milimetru.Rādīt taisnības etalonu un nepieļaut netaisnības atkārtojumu.Cita lieta,vai visas valsts (europas,passaules) civiliedzīvotājiem par/to (tiešām,obligāti) būtu jāsamaksā ar savas mājas sagraušanu vai reālu iespēju nokļūt massu kapos.Kāds te būtu tas polititiķu primārais uzdevums.

Ģenerālis Gromovs šodien esot paziņojis, ka no baltkrievu puses ielauzušos iespējamos okupantus gaida katastrofa- lai šamie nemaz nedomā līst ukraiņu teritorijā. BET, ukraiņi pirmie nešaus pa baltkrievu teritoriju.Tas neesot vajadzīgs.Tipa, negribam baltkrievus kaitināt un lieki saasināt situāciju, dodot krievam ieganstu.Samērā gudrs gājiens, īstajā brīdī un ar svarīgu zemtekstu.

MMX Reģ.: 03.03.2022
0 0 Atbildēt

Par tām starptautiskajām tiesībām - tieši tāpat kā liela daļa darba drošības noteikumu arī liela daļa no tām starptautiskajām tiesībām ir rakstīta ar asinīm. Pagājušajā gadsimtā mēs jau izmēģinājām 2 pasaules karus, pie kam pēdējais no tiem tik efektīvi panesās jo bariņš valstu uzšpļāva starptautiskajām tiesībām. Miers Ukrainā bez starptautisko tiesību ievērošanas ir kā kredītbrīvdienas bankā - pamatjautājumu jau tas nerisina, tikai pārceļ jautājuma risināšanu uz vēlāku laiku. Un te jau sākas laimes spēle - vai nesatraucot pasaules civiliedzīvotājus šodien pec gadiem desmit tiem pašiem civiliedzīvotājiem tomēr nenāksies nonākt masu kapos. Putina vietā var nākt arī tāds pats Prigožina tipa cilvēks kurš noteikti tiks skaidrībā ar situāciju krievu armijā un noteikti arī pabeigs "specoperāciju" līdz sākotnējiem mērķiem. Tā saucamajai civilizētajai pasaulei ir izvēle - risināt jautājumu šodien, vai atstāt jautājuma risināšanu nākamajiem, tieši tik vienkārši.

650 Reģ.: 25.01.2017
1 0 Atbildēt

Jā.Notika sarunas/par, un civilizētā pasaule pirms 80g mūs civilizēti pārdeva.Tad paši pusgadsimtu drebinājās un raustījās,kamēr pirms 30g viņiem izdevās kļūdu izpirkt.Jo nostrādāja viņu plāns.Ka ienaidnieku vajag uzpirkt, nevis ar to karot.To principu viņi veiksmīgi turpināja pielietot bezgalīgu skaitu reižu, taču "šoreiz" tas nenostrādāja.Pašu izaudzinātais pretinieks izrādījās pretīgāks un gudrāks par pašiem.Tāpēc tagad nāksies maksāt krietni dārgāk,un sazin vēl par ko un cik ilgi.

Vienīgi ka Lohi nav neko daudz mainījušies.Toreiz viņi domāja, ka tieši plašie mītiņi un skaļie saukļi palīdzēja viņiem atgūt Brīvību.Tagad viņi cer, ka puttainais izkritīs pa logu un tā vietā tūliņ automātiski ieplūdīs brīvības dvesma visuaptverošā daudzkubikmetru apjomā.

Lai gan īstenībā tie potenciālie nupat "tribīnē ielaistie" bandīti ir vēl sliktāki par to pašreizējo oficiālo.Tā ka otrs Gulags un trešā zē-Koreja,- šobrīd tāda nākotne regulārajiem krievu lohiem visreālāk spīd.Tiesību/uz tūliņ vairs tur nebūs nevienam un nekādu.Aizbēgt arī diez vai vairs varēs.Vienkārši gaļa.No rīta pohains pops iesvēta, pēcpuZdien ar kāju pa dsu un grāvī/gulties.Āmen. Ja nu kass, bābas tak piedzemdēs vietā, tās vismaz var mākslīgi apsēklot.

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
1 0 Atbildēt

Viss jau labi, tik esi palaidis garām, kādā mērā komunisma idejas ir pārņēmušas pašu "civilizēto pasauli". Redzēs, vai atlikušajiem pietiks prāta uzvarēt mūsdienu fašismu pie viena nepieļaujot komunisma uzvaru un vēstures atkārtošanos.

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
0 1 Atbildēt

Vēl jau neesam palaiduši garām, ka zeme ir plakana un ka debesis izvago ķīmiskās trases. Nost ar apaļās zemes idejām.

650 Reģ.: 25.01.2017
0 0 Atbildēt

Aizmirsām arī noskaidrot- ko/kuram ir ko pateikt/par, vai vnk spazmas rauj no skarbās realitātes?

Galantaiss makaronkundziņš sen nava nolaidies rix.Cerams, ka gan jau atradīs robu sasspingtajā grafikākā un nākamās vizītes laikā apmeklēs arī neatkarīgo d-pils respubliku.Vai vismaz uzzvanīs "kur vajag".

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
0 0 Atbildēt

Nesatraucies, tavai fantāziju pasaulei vēl Tvaika ielā vietas ir.

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti