Jā, piekrītu, tie nav četri riņķi vai balti zilā emblēma, vai zvaigzne, bet te mēs atkal atgriežamies pie tā, cik un ko varu atļauties. Nu nevaru šobrīd nopirkt jaunu premium, vismaz tādu kā gribas. Varu meklēt kko dažus gadus vecu, tik atkal - banku procentu maksājumi nav tik labvēlīgi, Kasko polise dārga, zādzības riski, plus atrast labu eksemplāru ir ļooti grūti, jo lielākā daļā mēģina iesmērēt ar kkādu defektu vēsturē, lai nopirktu no izsoles, vajadzīga visa summa uzreiz, utt. veidojas dažādi sarežģījumi. Mazliet arī kremt lielais nodokļu slogs lielajiem motoriem, šobrīd ir 2 tādas mašīnas (A5 un 5GT, abi 3L), ejot skati - 720Eur uzņēmuma nodoklis gadā, tas ir sāpīgi...360, jau būtu psiholoģiski daudz nesāpīgāk
Atnāktu man kāds un piedāvātu S6 ar tīru vēsturi pa 38K, gan jau salūztu un nopirktu daudz nedomājot, tik, ja man viņš jāsāk meklēt pa visu eiropu, jāpērk DNA atskaites utt, tas liekas apgrūtinoši, kā jau minēju, tas atvilkšanas process ir gana piņķerīgs.
Un vēl kas, Škodai dzinējs jau ir tas pats kas nāk A6!
Jā, zādzību risks tomēr ir svarīga štelle. Tikko facebook atkal redzēju, kur no privātmājas pagalma Rīgā 2 mēnešus jaunam bmw x5 no salona (2 km nobraukums pēc csdd info) aplasīti lukturi, stikls izsists utml... īpašnieks nopircis jaunu tik tikko un jau var sākt čakarēties ar apdrošināšanu un visu pārējo...
Vispār jau pāris apdrošinātāji no zādzības viedokļa biš šķībi uz Superbiem arī skatās un prasa papildus drošības sistēmas.