Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002

Ierosinu te parunāties par visiem aktuālo tēmu

Pie malas stereotipus un pagātnes auras, autobūve kardināli mainījusies, vairs galīgi nav prātīgi salīdzināt 2016.gada un 1986.gada identiskas markas auto.

Kā Jūs domājat?

 
kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
3 0 Atbildēt

Jautājums nedaudz ne tieši tēmā, tomēr ar jauniem auto saistīts. Ja Jums būtu izvēle - ļoti laba alga un ļoti labs auto (nebūtiski, kaut vai privāts) vai arī lieliska (vairāk kā ļoti laba laba) alga un viduvējs auto, kam tauta dotu priekšroku?

AD666 Reģ.: 20.12.2019
6 0 Atbildēt

Strādāt tā, lai nopelnītu abus...

Vai sliktākajā gadījumā, ja darbs piešķīris kādu darba auto, tad brivdienām iegādāties, kaut ko ekskluzīvāku.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
3 0 Atbildēt

Tieši tāpat... ikdienai būtu kaut kāds dzenamais, bet brīvidienām - kāds no klasiskajiem kabrīšiem/roadsteriem - Corvette, kāds no vecajiem meršiem vai jaguāriem...

darklight Reģ.: 29.10.2013
5 2 Atbildēt

Otrais. Man noteikti ir citas lietas, kur tērēt naudu nekā premium auto. Ja būtu lieks piķis, savestu ideālā stāvoklī vai pat uzlabotu savu pašreizējo 2006. gada Seatu.

lynx85 Reģ.: 21.12.2005
4 0 Atbildēt

Arī otrais variants. Man būtībā ir diezgan vienalga ar ko braukt,bet man ir citi hobiji, kur bieži vien tajos vajadzīgais ekipējums maksā vairākkārt dārgāk par manu auto. Tādas nu prioritātes.

nomiks Reģ.: 30.10.2002
3 0 Atbildēt

Manuprāt, ļoti laba alga = lieliska alga, jeb tie ir sinonīmi.

Mazliet dīvains salīdzinājums. Nesaprotu, kāpēc pie nosacījuma "lieliska alga", kas ir lielāka kā "ļoti laba alga", nepastāv varbūtība, ka iegādājas premium auto

Bet, ja tiešām kritēriji ir tieši tādi un ne citādi, es arī izvēlētos 2.variantu. Ar viduvējiem auto braucu arī tagad un nejūtu par to nekādu diskomfortu.

iciks Reģ.: 29.05.2013
2 0 Atbildēt

Man arī otrais.

To papildus naudu varu izmantot lietderīgāk, jo no punkta A līdz punktam B esošais auto mani ar zināmām ērtībām nogādā. Papildus ērtības es par to naudu labāk iegādājos citām vajadzībām.

eidis Reģ.: 07.11.2001
3 0 Atbildēt

Es arī ar savu algu vēlētos rīkoties pats. Auto iegāde ir taupīšana uz nodokļiem. Tam ir arī citi risinājumi - zinu IT uzņēmumi, kas regulāri vadā koderus pa ārzemēm. Man nepatiktu, ja ar manu algu izrīkotos citi un vestu kur es esmu jau bijis vai citu iemeslu dēļ nemaz nevēlos tur doties.

seller Reģ.: 24.08.2001
2 0 Atbildēt

Vispār labs jaut! Drusku nācās padomāt. Tomēr otrais, pat pie abām norādītajām algām!

arba Reģ.: 16.12.2002
5 0 Atbildēt

Labāk varētu padiskutēt, kas ir laba alga un kas ir labs auto

Pirms sāk diskutēt ir jāvienojas par diskusijas objektu !

Jūs patiešām pie algas 20 000 mēnesī brauktu ar 2006 gada seatu ?

īpaši situācijā, kad māja uzcelta, pasaule apskatīta, bērni paši pelna, parādu nav un ir uzkrājums bankā kāds 1/2 milj ?

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
2 0 Atbildēt

Nu, nu - ne tādos apmēros. Arī katram sapņi ir citādāki. Ciparos nav vērts ieslīgt. Idejiski un tikai.

msh Reģ.: 16.04.2007
3 2 Atbildēt

Un kas vainas braukt ar to sestā gada sēdekli? Vai tad obligāti jāšiko ar krutu un dārgu mašīnu ja maciņš to atļauj? Man uzreiz nāk prātā divi turīgi un pieticīgi cilvēki - Ingmar Kamrat, IKEA dibinātājs kurš nomira pirms pāris gadiem, brauca ar divsimto volviķi, un Warren Buffet, slavenais investors, brauc, vai brauca, ar kaut kādu padsmitgadīgu kadiljaku - starpība starp abiem tik tāda ka pirmais lidoja ekonomijas klasē bet otrais jau pieklājīgākā vecumā tomēr atļāvās nopirkt sev lidmašīnu...

iciks Reģ.: 29.05.2013
6 0 Atbildēt

Ikejas šefs gan bija slavens ar savu sīkstulību, kas visticamāk bija kādas garīgas vainas rezultāts, nevis pareizs dzīves piegājiens.

msh Reģ.: 16.04.2007
1 3 Atbildēt

Kāpēc garīgas? Tā drīzāk ir starpība starp strādnieka un īpašnieka domāšanu - strādnieks pelna naudu ko notrallināt - bet īpašnieks to naudu tā vietā lai notrallinātu var arī ieguldīt. Par IKEA variantu nezinu, bet warren buffet gadījumā diezgan reāli - tas vecis noteikti spēj izrēķināt cik desmiti tūkstošu dolāru netiks nopelnīti ja jaunu mašīnu pirks reizi piecos, nevis reizi piecpadsmit gados

iciks Reģ.: 29.05.2013
5 0 Atbildēt

Tavs piemērs man atgādina te jau iepriekš apspriesto tēmu - kāpēc pieturēt skaidru naudu, labāk to ieguldīt. Kad kaut ko nopelna, tad to atkal vajag ieguldīt u.t.t.

Rezultātā tiek strādāts, tiek iegūts arvien vairāk naudas, kas arvien vairāk tiek ieguldīta, bet dzīvots netiek.

Nav jēgas pelnīt, ja nopelnītais netiek tērēts. Te pirms laika viens kadrs lielījās, ka strādājot pa 12h dienā 6 dienas nedēļā un pelna dafiga. Tu te tiec regulāri vilkts uz zoba par mazo algu, bet domāju, ka Tu esi daudz laimīgāks, jo ar savu algu vismaz kaut ko no dzīves redzi. Šis cilvēks diez vai.

Ikejas gadījumā tam ļautiņam bija pataloģisks skopums, ir kaut kāda slimība vai novirze. Gan atradīsi rakstus, kā viņa uzņēmumos darbinieki bija spiesti aprakstīt katru brīvo lapeli, jo tur bija vēl neizlietots papīrs u.t.t. u.tjpr.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 2 Atbildēt

Cilvēks vienkārši bija bik par daudz aizgājis galējībās...

GB12 Reģ.: 29.03.2011
4 0 Atbildēt

Ja būtu daudz laimīgāks, tad nevajadzētu sēdēt te un citus, kas negrib dzīvot kā šams, saukt par lohiem.

iciks Reģ.: 29.05.2013
2 0 Atbildēt

Savulaik pastrādāju vienā kantorī, kur galvenais šefs, kura alga it kā bija ļoti liela, braukāja ar gauži prastu auto, kas stāvvietā diži neatšķīrās no tādu pēdējo kursu studentu-jaunāko darbinieku auto. Viņu tas laikam apmierināja un citu auto nevajadzēja.

Kantoris ļoti sadarbojās ar zviedriem, iespējams, ka viņam, kas noteikti kādus gadus arī tur ir darbojies, kaut kāds zviedru piegājiens arī bija radies - auto ir pārvietošanās līdzeklis, nevis savas varēšanas izrādīšana kaimiņam.

Protams, nevajag braukt galējībās. Ja ļoti vajag to auto un rocība ļauj, kamdēļ ne? Skumji ir tad, ja dzird stāstus par jaunu (nu varbūt ne jaunu, bet vismaz citu) auto pagalmā drīz pēc tam, kad kaimiņiem parādās cits auto un pēcāk žēlabu stāstus par dārgo dzīvi Latvijā.

Volx Reģ.: 22.11.2018
1 0 Atbildēt

Mēs esam seši kaimiņi un tikai vienam auto vislaik uzpeld kkādi brīnumi. Cenšas lkm pārējos pārsteigt, bet cik es šeit dzīvoju(gadus 15) citiem kaimiņiem autiņi nav mainījušies. Jaunākais ir manas sievas Tuškāns.

iciks Reģ.: 29.05.2013
2 0 Atbildēt

Nevajag domāt, ka visur tas viss tā. Manā draugu lokā tas nav vērojams, bet zinu cilvēku, kam sievas radi tādi īpatni. Kā kādas viesības, tā sametas un pēcāk jau pastāsta vairāk, nekā skaidrā gribētos. Tad citi piebalso un tik stāsta, ka auto krutāks kā kaimņiem u.t.t. Un beigās īd, ka mēnesī krītā jāmaksā par n pozīcijām un cik grūta iztikšana.

arba Reģ.: 16.12.2002
0 1 Atbildēt

vari iedomāties, ka kādam ir sapnis 20 gadīgs auto , ko pa svētdienām remontēt ????

arba Reģ.: 16.12.2002
3 0 Atbildēt

bez šaubām, mums ir arī mazie , reālie mērķi

Bet ja kāds saka, ka labāk gribēt labu algu + sliktu auto, tad man rodas jautājums, kas ir laba alga ?

arba Reģ.: 16.12.2002
3 0 Atbildēt

Ja bagats cilveks dzivo 2 istabu dzivokli un brauc r tramvaju par to ir jabedajas nevis japriecajas !

Ja vins dzivo privatmaja ar darzu vins dod darbu vismaz darzniekam , pavaram, soferim utt

Ja vins perk bentliju - vins valstij samaksa nodoklus !

iciks Reģ.: 29.05.2013
3 0 Atbildēt

Man jau liekas, ka te tauta izteicās diezgan skaidri - katram savas prioritātes. Cilvēks to savu lielo algu var trallināt tā, kā uzskata par vajadzīgu. Tev, kā liekas, auto ir svarīgs, tad nu izvēle skaidra. Citam tas ir otršķirīgi, toties labprāt tūkstošus var patērēt Āfrikā šaujot ziloņus.

msh Reģ.: 16.04.2007
1 4 Atbildēt

Bentlija pirkšana ir kaut kas līdzīgs tai nodarbei ko dara dzērāji - naudas izčurāšana. Nu pieņemsim ka šim cilvēkam vajag tik lielu mašīnu - ko viņš būs zaudējis ja tas būs attiecīgs audī, nevis bentlijs? Bet starpību starp audī un bentlija cenu var, teiksim, noziedot - dzimtajai skolai, skolai kurā mācās bērni, pašvaldībai ar noteiktu mērķi utt - kamēr nopērkot bentliju tā starpība tiek noziedota Volkswagen AG priekšnieka prēmijai...

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 0 Atbildēt

Tieši tas viens mans kaimiņš ir nopircis Bentley un uzlicis uz klučiem, pārvilcis ar čeholu. Nezinu viņš viņu taupīs saviem puikām vai vienkārši nevelk remontu.

P. S. Viņam vēl vismaz ir 2 mašīnas

eidis Reģ.: 07.11.2001
0 0 Atbildēt

Nu man sports / hobijs arī tāds - naudas slīcināšana aukstā ūdenī. Bet MAN PATĪK! Ar to pietiek

iciks Reģ.: 29.05.2013
2 0 Atbildēt

Nu un kāda Tev darīšana, kā cilvēks tērē savu naudu?

Es jau minēju zvēru šaušanu Āfrikā. Aizlido, samaksā lielu naudu par atļauju, maksā pavadoņiem, dzīvo tur un beigās kas tiek? Pat ne lērums gaļas, bet vien selfijs un varbūt vien kāds izbāzenis, par ko taksidermistam vēl jāsamaksā. Ļoti neracionāli, taču cilvēki dara tādas un neracionālākas arī. Ja viņiem tas sagādā prieku - kamdēļ ne?

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
1 0 Atbildēt

Šis ir prioritāšu jautājums. NBA spēlē viena superzvaigzne Kawhi Leonard, kura gada ienākumi virs 30mlj. Usd, bet viņš joprojām braukā savā vecajā džipā: www.google.lv/amp/s/www.cnbc.com/amp/2019/06/10/toronto-raptors-kawhi-leonard-drove-97-chevy-tahoe-94-million-contract.html

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
1 0 Atbildēt

Tomēr jautājums bija no reālās dzīves. Ko Jūs tieši lemtu, saskaroties ar šādu piedāvājumu? Var noformulēt vēl citādāk. Labi apmaksāts darbs ar labu darba auto pret daudz labāk apmaksātu darbu - vispār bez darba auto u.tml. Lai arī vairākuma izvēle te skaidra, pārliecinošs otrais variants. Kas atstāj rīcības brīvību un ļauj izrīkoties ar ienākumiem atbilstoši savu prioritāšu sarakstam

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
3 0 Atbildēt

Pie velna! Darbs jādara tāds, kas patīk. Un automašīna tur iekšā nav jājauc.

arba Reģ.: 16.12.2002
2 1 Atbildēt

LAbs auto sākas no kādiem 40000 eu, tas ir operatīvā lizinga maksājums+kasko apmēram 500 eu mēnesi

Auto, kas maksā ap 15 000 - op līzings + apdr apm. 150 mēnesī

starpība 350 Eu

starpība algā 170 eu

vai pie ,,labas algas,, 170 eu ir būtiski ?

VWfans Reģ.: 21.02.2004
1 9 Atbildēt

Manuprāt, labs auto sākas no 18 tūkst.eiro, un tādi ir Dacia-Duster 1,5 dCi maksimālajā komplektācijā vai Škoda-Fabia universāls maksimālajā komplektācijā.

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
3 0 Atbildēt

Prieks redzēt iauto

Motorolers Reģ.: 19.07.2002
7 1 Atbildēt

Beidz pīpēt! Dacia labs auto??? Kad redzu cilvēku ar Dacia, man paliek viņu žēl!

msh Reģ.: 16.04.2007
1 3 Atbildēt

Un kāpēc? Dacītei, jebkurai, ir tikai divi nopietni mīnusi - no fabrīķa nevar ieķeksēt kādu jestrāku motoru, un pūst - bet nu tiem kas maina mašīnas tādos intervālos kā ražotāji vēlas, tas otrais nav saistošs. Bet savādāk tā mašīna ir labāka par tavu behu - piemērotāka latvijas ceļiem, piemērotāka dažāda veida lietošanai, visbeidzot - labi aprīkota dacīte ir viduvēja ceturtā golfa sarežģītības līmenī - pat tad ja abiem ir ražotāja garantija, varbūtība ar dacīti dzīvoties pa dīlerservisu ir daudz mazāka nekā tad, ja laimes rats "gribu braukt ar jaunu BMW" uzgriežas nepareizi, jo tur vienkārši ir maz kam nosprāgt. Jā, jā, es zinu - tu teiksi ka dacīte ir pārāk skaļa, tajā pie stūres grūtāk aizmigt nekā bembī, un nav visādu knibuļu ko spaidīt, pie stūres garlaikojoties...

Manam mācītājam ir 11 gadus vecs, jauns pirkts logan universālis - vienreiz sanāca ar to pabraukt, tīri iepatikās tas minimālisms. Esošais dusteris arī likās tīri ciešams, lai arī tur galvenais kas nepatika - tas ka pseidodžips.

Motorolers Reģ.: 19.07.2002
5 1 Atbildēt

Bija tā "laime" braukt ar nomas auto, pajaunu Duster...(biju rezervējis citu auto, iešķieba, pēc 2 h stāvēšanas rindā, ņēmu, ko deva), pasaku uzreiz, nākamreiz stāvēšu vēl 2h, lai nebūtu ar viņu jābrauc.

Par behu, neskaud, viss ir labi jau gandrīz gadu! Salīdzināt 7 sēriju ar Duster...no coments, tās ir divas dažādas pasaules.

msh Reģ.: 16.04.2007
2 2 Atbildēt

Kas vainas salīdzinājumam? Jā, tiešām, divas dažādas pasaules - tieši tāpat kā ar tiem cilvēkiem, kurus apmierina viena vai otra mašīna. Tikai šajā gadījumā cilvēks [tu] no vienas pasaules - es gan teiktu - burbuļa - izteicās nicinoši par otras pasaules mašīnu, lai arī galvenais tās otras pasaules mašīnu mīnuss - neatbilst burbuļa iemītnieku kritērijiem. Un salīdzinājumam nekādas vainas - es nesalīdzinu ar pagātnes mašīnu, bet divas vienā laikā uzražotas mašīnas...

Noslēgumam citāts iz purnagrāmatas:

Silvija Lapiņa

2019. gada 10. augusts

Ceru, ka daudzi mani draugi(un nedraugi) atzīs ļoti pamācošos vārdus, ko 56 gadu vecumā pirms savas nāves(mira no vēža) teicis kompānijas "Apple" dibinātājs, miljardieris Stīvs Džobss: "Biznesā es sasniedzu visaugstāko punktu, citu acīs mana dzīve ir bijusi liela veiksme, taču, izņemot darbu, dzīve man ir sagādājusi maz prieka. Bagātība ir vienkārši fakts manā dzīvē, pie kā esmu pieradis. Kad tagad slims guļu gultā un atceros savu dzīvi, saprotu, ka bagātība ir bezjēdzīga un niecīga attiecībā pret nāvi. Jūs varat atrast kādu, kurš vadīs jūsu automašīnu vai darīs darbu jūsu labā, bet pat par visu naudu, kas jums ir, jūs neatradīsiet cilvēku, kurš "nesīs" jūsu slimību. Var pazaudēt kādu materiālu lietu un to atrast, bet nevar atrast un nopirkt pazaudēto dzīvi. Jo paliekam vecāki un gudrāki, jo saprotam, ka: varam nēsāt 300 vai 3000 dolāru vērtu pulksteni, tie abi rādīs vienādu laiku; varam nēsāt 30 vai 300 dolārus vērtu maku, tajos abos var ielikt vienādi lielu naudas summu; var būt 150 000 vai 30 000 dolāru vērta automašīna, to cenas neizmainīs attālumu līdz izvēlētajai vietai un to sasniegsiet kā ar vienu, tā otru automašīnu; jūs varat dzert 100 vai 300 dolārus vērtu vīnu, taču kaifs no abiem būs vienāds; jums var būt 300 vai 3000 kvadrātmetrus liela dzīvojamā māja, taču abās jutīsieties vienādi vientuļš. Iekšējo laimi nodrošina ne jau materiālās vērtības. Jūs varat lidot ar ekonomiskās vai pirmās klases lidmašīnu, bet avārijas gadījumā kritīs kā viena, tā otra, un jūs līdz ar tām. Visīstākā laime ir: ja jums ir draugi vai kāds, ar ko parunāt. Nemāciet bērnus būt bagātiem, māciet viņus būt laimīgiem, jo tad, kad viņi izaugs, viņi zinās nopirktā vērtīgumu, nevis cenu. Ēdiet ēdienu kā zāles, pretējā gadījumā zāles ēdīsiet kā ēdienu. Tie, kuri jūs mīl, vienmēr būs kopā ar jums, pat ja arī šķitīs, ka ir 100% iemesls atteikties no jums, viņš vai viņa vienalga atradīs kaut vienu iemeslu noturēties un būt kopā ar jums. Ir liela atšķirība starp "būt cilvēkam" un "būt cilvēcīgam". Ja gribat pa dzīvi iet ātri- ejat viens, bet ja gribat iet tālu- ejat kopā! Novērtējiet tos, kuri visos dzīves etapos ir kopā ar jums!"

P.S. Par gadu ar behu - apsveicu. Ar dacīti to var sagaidīt kādus desmit gadus...

Motorolers Reģ.: 19.07.2002
6 0 Atbildēt

Labi labi, piekrītu, bet nauda rada komfortu, tā tas ir un tur neko nevar mainīt! Raudāt par sūro dzīvi jaunā Mersadesā ir patīkamāk nekā otrajā golfā! Dzert ar draugu labu konjaku un pīpēt Kubas cigāru pie pokera galda ir patīkamāk nekā sūkt lētu alu un cept Maxima desiņas ar LM cigareti zobos. Tāpat arī ir ar auto, ja līdzekļi ļauj, tad patīkamāk ir braukt ar premium nekā ar budžetnieku! Par dzīvi, taisnība, viņu ir jāmāk baudīt, nauda vienkārši to atvieglo darīt! Esmu bijis ierakumu abās pusēs un viennozīmīgi varu teikt, nemelo sev! Nauda mūsdienu sabiedrībā daudz ko izšķir, jā ne visu, bet ļoooti daudz ko! Zinu cilvēkus, kuri vairs nebūtu šai saulē, ja viņiem nebūtu NAUDA, diemžēl arī stradiņos nauda ļooti patīk!

Par 10 gadiem...toč ceru, ka man nebūs 10 gadus jābrauc ar vienu auto! Salūzīs kkas BMW, neuztraucos, saremontēšu, galvenais , lai nenotiek bieži! Bet braucu ar baudu! Katru dienu izbaudu to auto...braucu reizēm lēnām, reizēm pārlecu pāri 200km/h bez problēmām, vajag...no krustojuma aizlidoju pirmais, reizēm uzgriežu audio tā, ka ausis džingst pēc tam ilgi, nespēju iedomāties, ko var baudīt Dacia!!! Punkts A B jā, bet kko baudīt? Te izlasi savu komentāru, dzīvi jāmāk baudīt, ar premium to var baudīt arī tai laikā, kad pārvietojo

s, Duster...nu jābūt ļooti zemām prasībām, lai viņu baudītu...

Kaut gan sen esmu pārliecinājies, ka cilvēki neorientējās lietās...nav jēgas dot strādniekam labu konjaku, vai vīnu, viņš to nesapratīs! Nopērc lētu viskiju un viņš būs laimīgs!

GB12 Reģ.: 29.03.2011
2 0 Atbildēt

Atkarīgs no prasībām, vēlmēm un iespējām. Es braucu ar BMW, bet uzskatu Daci par labu auto, lai gan pats sev tādu negribētu - vienkārši neiztur patīk/nepatīk pārbaudi. Toties čoms pirms gada nopirka jaunu dīzeļdusteri un ir ļoti apmierināts. Visi mani klienti, kas ir Dusterus pirkuši, ir apmierināti. VIņi zināja, ko pērk, kas ir vajadzīgs un to arī saņēma. Un patiesībā jau, tā arī ir - jauns auto ar nepieciešamāko aprīkojumu par sakarīgu cenu un vismaz 5 gadus galva nesāp.

rudens68 Reģ.: 17.04.2006
1 0 Atbildēt

kasinsh79

Kad Tev laiks mainīt darba auto ?

Paziņam šogad , viņš jau sāka komplektēt , bet tagad uz pauzes .

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
3 1 Atbildēt

Domāju, vēl gadus 2,5 jābrauc. Šobrīd uzņēmumam citas prioritātes arīdzan, kaut es savus plānus izpildu arī šobrīd, ienesot vērā ņemamu lomu kopumā.

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

Šobrīd nobraukumi smieklīgi. Iet uz <1tkm mēnesī

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

Pieļauju, šobrīd tumšs periods autotirgum un visam ar to saistītajām nozarēm.

Motorolers Reģ.: 19.07.2002
1 0 Atbildēt

Es tieši gribu nopirkt auto darbam, varētu būt piemērots brīdis

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

Sarunā tik labu cenu, dīkstāves cenu

Motorolers Reģ.: 19.07.2002
8 0 Atbildēt

darklight rakstīja: Otrais. Man noteikti ir citas lietas, kur tērēt naudu nekā premium auto. Ja būtu lieks piķis, savestu ideālā stāvoklī vai pat uzlabotu savu pašreizējo 2006. gada Seatu.

Būtu nauda, domātu savādāk! 100%

core Reģ.: 03.01.2017
5 0 Atbildēt

Msh, kā parasti, spridzina

msh Reģ.: 16.04.2007
1 2 Atbildēt

Ja es spridzinu, tad ar kādiem vārdiem lai apraksta to ko rolleris te raksta - man pat nenāca ne prātā ka šo forumu lieto tik augstdzimuši cilvēki kam svaiga dacīte liekas tik nelietojama ka no tādas saņemšanas nomā [nevis īpašumā!] jāizvairās ar visiem spēkiem...

Motorolers Reģ.: 19.07.2002
6 0 Atbildēt

Vecīt, Es šai portālā esmu reģistrējies gandrīz 20 gadus, tā kā nebrīnies, ka Es te esmu un neesmu nekāds augstdzimušais

Es nesaprotu cilvēku samierināšanos ar to mazumiņu, ko viņi no dzīves saņem, nesaprotu, kā vīrietis spēka gados brauc ar 20-30 gadus vecu noplukušu konservbundžu, ja vien tas nav kāds 2-3 auto garāžā stila dēļ.

eidis Reģ.: 07.11.2001
1 0 Atbildēt

Atbildu. Koncentrēšanās uz auto ir iztēles trūkuma sekas. Esmu spēka gados, braucu ar pavecu konservu bundžu, naudu tērēju hobijiem un NĪ attīstīšanai. Konservu bundža darbojas un neplīst, neredzu iemeslu investēt auto, jo hobiji stipri dārgi un māja Rīgā arī ir labs mērķis.

Tieši tāpat man ar TV - liels, bet prasts un parasti skatos tikai no PC. Jo nikuja nerāda pa tiem kanāliem

Motorolers Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

Bet ja jau ir māja pierīgā, laukos un pie jūras, kā arī hobijam viss ir?

eidis Reģ.: 07.11.2001
1 4 Atbildēt

Akcijas, III stāvs mājai, jauns hobijs, ceļojumi, piemineklis sev Rīgas centrā......

Vajag tikai iedomāties

Motorolers Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

PC Tu arī pērc lētu?

eidis Reģ.: 07.11.2001
2 0 Atbildēt

Nop. Bet skatos sniegums / cena proporciju. Pēdējo nopirku MS Surface.

Es piekrītu, ka arī jauna beha var būt hobijs un radīt orgasmu, bet nevar teikt, ka tas ir standarts un prasību minimums. Man ir pietiekama pieredze ar jauniem auto un zinu, ka man prieks saglabājas aptuveni 3 mēnešus. Pēc tam tikai maksāšana. Tāpēc izvēlos citus, baudāmākus priekazižļus

iciks Reģ.: 29.05.2013
1 0 Atbildēt

Tev arī laikam nepielec - prioritātes katram ir savādākas.

Ja vīriem spēka gados auto nav nekāda prioritāte, tad kāda velna pēc viņam šim nolūkam tērēt daudz naudas? To var iztērēt lietderīgāk. Viens sagrūž naudu mājā, cits mašīnā, trešais sievā, ceturtais sporta inventārā, piektais pērk acijas.

Ne visiem auto ir 1. nepieciešamība.

arba Reģ.: 16.12.2002
5 0 Atbildēt

Patika man Stiva Dzobsa citats

Novelu visiem - braukt ar auto pa 30000 un dzert vinu pa 100 !

GB12 Reģ.: 29.03.2011
4 0 Atbildēt

Es kaut kad sen atpakaļ tai pašā feisbukā lasīju, ka tas citāts esot pusfeiks un šis tas tur piedomāts klāt.

Bet taisnība... var ēst Optima Līnija cīsiņus vai bioloģisku gaļu, plikus kartupeļus vai garneles, kuņģi piestūmis un barības vielas uzņēmis būsi jebkurā gadījumā.

Vari dzīvot šaurā dzīvoklī, vari dzīvot lielā mājā... dzīvojamās platības lielums nemainīs to, ka izgulēsies gan vienā, gan otrā... tā jau varētu turpināt vēl un vēl...

Bet vispār... nerunāju par Džobsa gadījumu - uz nāves gultas cilvēki bieži vien pārvērtē dzīves, bet mani besī un savā ziņā šķiet liekulīgi, kad bagāti cilvēki, miljonāri utt. gvelž šito "naudai jau maz nozīmes, galvenais ir..." kas nu tur ir - attiecības. Es arī pāris tādus pazīstu. It kā jau neko nepareizu nesaka, bet interesanti, vai viņi to pašu teiktu arī tad, ka strādātu 3 darbos, lai knapi savilktu galus kopā un pabarotu bērnus?

eidis Reģ.: 07.11.2001
1 0 Atbildēt

Par Optima līniju nav taisnība. Tie nav samērojami lielumi un sekas būs dažādas.

Par naudas daudzumu skaidrojums ir sekojošs: nauda ir higiēnas faktors, līdzīgi kā tualetes papīrs - ja nav pietiekami, tad ir ļoti slikti, bet aiz "pietiekoši" skaita pieaugumam vairs nav īsti liela pienesuma.

Attiecīgi nauda ir ļoti svarīga, ja nav izpildīta higiēnas norma

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
1 0 Atbildēt

Offtopic

Nav prātīgi smieties par privātajām preču zīmēm. Kā Optima līnija vai Rimi basic utt. Tie ir identiski A zīmolu preču zīmēm. Vienīgi lētāki. Ar neiekļautu mārketingu cenā utt. Cilvēkus, kuri ņirdz par tādiem produktiem, nudien augstu nevērtēju. Acīmredzami - zināšanu trūkums. Jo, arī bagātajās Rietumeiropas valstīs visi pērk privātās preču zīmes produktus svilpodami. Nepārmaksājot.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Identiski? Rietumeiropā ļoti iespējams, pie mums retāk. Man kaut vai patika tas piemērs ar skrīveru gotiņām - priekš rimika šie ražo ar palmu eļļu... Bet jāņirdz ir - tajās reizēs kad emigranti lielās cik labi šie dzīvo, bet pērk lētučus.

Motorolers Reģ.: 19.07.2002
3 0 Atbildēt

Nu nezinu, Rimi basic daži produkti ir Briesmīgi! Nezinu par Optimu, jo maximā neeju.

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
1 3 Atbildēt

Muļķības, ļoti labi PL produkti. Patiešām.

eidis Reģ.: 07.11.2001
3 0 Atbildēt

Nu nu. Nopērc Optimas līnijas makaronus. Ir dramatiska starpība. Arī cīsiņiem. Neapstrādātiem produktiem gan jau starpība ir maza, bet jo vairāk darbojas efektologs, jo starpība lielāka

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
1 0 Atbildēt

Neemu mērķauditorija, nepirkšu vis. Tomēr ar prieku pirkšu citu, klasi augstāku MAXIMA PL produktu gan

mnm Reģ.: 25.01.2018
0 0 Atbildēt

pēc manas pieredzes Rimi basic ir diezgan draņķīgs, bet Optima līnija ir vienkārši katastrofa principā izmetu jebko ko biju nopircis no šīs līnijas (kaut gan neesmu pircis no šī "brenda" neko jau gadus 7).

Bet Maximas Favorit līnija un Rimi ir parasti diezgan ok.

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
1 0 Atbildēt

Pilnīgi visi RIMI Basic piena produkti - 100% Jūsu jau iecienītie A zīmolu piena produkti, vien godīgās cenās. Tātad - ļoti labi produkti.

Motorolers Reģ.: 19.07.2002
2 0 Atbildēt

Rimi basic marinētie gurķi ir vienkārši sūds...

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
1 0 Atbildēt

Ir tā, ka PL nav tikai Optima līnija vai Rimi Basic. Ir vesels lērums t.s. "fancy brands", ko pircēji pat neatpazīst kā PL produktus. Nevajag salīdzināt lētāko PL ar dārgāko A zīmolu. Garām. Salīdzināmi ir lētā Optima līnija ar lētāko alternatīvu kategorijā u.tml. Kā arī dārgais Rimi Selection ar jebkuru dārgo A kategorijas zīmola produktu. Tas viss ir diezgan nopietni, nevis vienkārši PL - slikts produkts

eidis Reģ.: 07.11.2001
2 0 Atbildēt

Rimi Selection mērces, kuras nākušas priekšā, ir vidējā kategorija. Ir diezgan daudz itāļu produktu, kas ir sagaršojami krietni labāki. Pamatā šķiet, ka svaiguma vaina. Satura ziņā ir OK.

Ja būs Rimi sel cīsiņi, nopirkšu patestēt. Cīsiņi un desas IMO ir labākais ražotāja alkatības rādītājs. Teiksim Rīgas Miesniekam viss šis ir ļoti ļoti slikts

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti