Volvo remonti un tehniskaas lietas

Crash Reģ.: 11.06.2002

Es te papeetiiju muusu remonta un tehniskos topikus un skatiijos ka savu laiku nekas nav atjaunojies. No taa var secinaat ka Volvo nemazaam nepliist.(atskjiriibaa no SAAB kuru diskusiju topiki par remontu pildaas nemeeramaa aatrumaa)

Taatad staasts par to ka man vakar noblokjeejaas droshiibas un nepakam nenaak araa kaadas idejas ieteikumi???

Crash[addsig]

 
R0ze Reģ.: 19.01.2005
0 0 Atbildēt

agriss rakstīja:

vol rakstīja: Vispirms pārbaudi vai tie 134 ir reāli.

tas arī mani stipri mulsināja un pārdevēju mudināju atzīties cik tad ir tas reālais nobraukums, jo mani nebiedē teiksim kaut vai pa 100tk vairāk... bet šis neko.... it kā esot reālais. bet nu saiekot visus tos gļukus kopā nolēmu meklēt citu auto...

To ir gaužām vienkārši noskaidrot .. Noraksti VIN numuru piezvani uz MM (Mūsa Motors) un viņi tev pateiks, ja bijušas veiktas servisa apkopes tad kāds nobraukums ir bijis pie pēdējās.. Tākā servisa apkope ir jāveic pie 100-130tk km tad nobraukumam tur būtu jābūt piefiksētam .. Ja nobraukuma nav vai tas teiksim ir pirms N gadiem tad skaidrs ka diezvai ir korektais un nav vērts tālāk ķēpāties.

Tikko nopirku savu Volvo no Maskavas ielas plača un pārdevējs ar teica, ka nekas nav kruķīts un MM to apstiprināja.

R0ze Reģ.: 19.01.2005
0 0 Atbildēt

p.s. a kas attiecas uz gļukiem MM pastāstija ka tie var parādīties arī pie švaka akumulatora un tāds tas ir gandrīz vienmēr ja auto kaut kur ir stāvējis ..

Tākā manuprāt vienkāršākais risinājums ir pieteikties uz ritošās / savirzes / elektronikas diagnostiku un nezīlēt foruma biezumos

Tas nav īpaši dārgi, pats process ir gana ātrs vienīgā problēma ir tas ka ir rindas un jāpierakstās uz priekšu (attiecīgi var nākties pārdevējam iedot kādus rokas naudiņu).

gastello Reģ.: 24.05.2003
0 0 Atbildēt

var būt kādam vajag detaļām vecā S/V 70 automātisko kārbu,nezinu gan kas viņā ir sagāzies,bet palika tikai atpakaļgaita

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

nu izskatās kā mani piedzīvojumi ar Dizeļcentrs R beigušiem.... pēdējais bastions kas traucēja turbīnai normāli strādat - izrādījas..... katalizators kuru veiksmīgi HAX****

Interesanti vel būtu pec laiciņa pie šiem aizbraukt padiskutēts par turbīnas spiediena celšanas jēgu... tagad 0.7 - bet normas it ka skaitās 0.7 -0.9... ir ideja par 0.8...

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

imho tur nekaa iipashi to spiedienu pacelt nevar...vinjai nav ne blowoff ne kaadu citu vaarst (IMHO!!!) mani pasam taa lieta interesee...

es iisteniibaa Tavaa vietaa ciiniitos par to, lai vinja rukaa no pasaam apaksaam....to 0.8 sasniegsi pie 4.5 rpm...dziivee tik daudz reti kad vajag....

Vairaak vajag, lai vinja straadaatu jau ar 1-2 aatrumiem...man dziivee sanaak taa ka iemin, tad seko pauze 1-2 sekundes un tad ir speeriens....

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

Ozi.. a Tu iegriez to turbiinu aatraak

p.s. a vaarsts ta ir... wastgate saucaas.. i ar taa paliidziibu ar spiedienu var paraut plusaa

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

Kindzulis rakstīja: Ozi.. a Tu iegriez to turbiinu aatraak

p.s. a vaarsts ta ir... wastgate saucaas.. i ar taa paliidziibu ar spiedienu var paraut plusaa

jaa

nu labi, Tu man paraadiisi

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

Ozz rakstīja:

Kindzulis rakstīja: Ozi.. a Tu iegriez to turbiinu aatraak

p.s. a vaarsts ta ir... wastgate saucaas.. i ar taa paliidziibu ar spiedienu var paraut plusaa

jaa

nu labi, Tu man paraadiisi

kad akau balto gludekli maniishu tad paraadiis ar... bet atrast arii pac vari... chista mehaaniska ieriice... i iznjemot trakji... neesmu maniijis td bez taa

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

Hmm....a mošs tas notiek aatraak nekaa Tu domaa

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

taadaa gadiijienaa nedomaa reegoties bez piebaldzeena

alji mans buut iet pampt

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

atrdodi savu vaarstu pac tdiclub.com/...

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

Ozz rakstīja: imho tur nekaa iipashi to spiedienu pacelt nevar...vinjai nav ne blowoff ne kaadu citu vaarst (IMHO!!!) mani pasam taa lieta interesee...

es iisteniibaa Tavaa vietaa ciiniitos par to, lai vinja rukaa no pasaam apaksaam....to 0.8 sasniegsi pie 4.5 rpm...dziivee tik daudz reti kad vajag....

Vairaak vajag, lai vinja straadaatu jau ar 1-2 aatrumiem...man dziivee sanaak taa ka iemin, tad seko pauze 1-2 sekundes un tad ir speeriens....

zem turbīnas ir gara skrūve.... gala melnais bundulis..... ja pareizi sapratu - turbīnas spiediena limitētajs....

Ja baigi vajag lai ātrāk turbīnu ierubi - tad nu var palielināt pie reizes degvielas padevi...

Vispār ja baigi ātri vajag uzstārtēt - var jau startēt no 25500-3000 rpm

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

bet vispār godīdi sakot ir baigi patīk;āmi ka viss ir saregulēts ta ka vajag - nekādu melnu dūmu..... vienīgi ir aizdoms ka turbīnas spiediens varētu būt lielāks... pec izjutas .... kaut gan tur jau var būt degvielas padeves jautājums..

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

Man ir manometrs salonaa ievilkts...baigi prastaa lieta

ja interesee, varu kkad paraadiit...

AutoNets Reģ.: 01.10.2001
0 0 Atbildēt

Ozz rakstīja: Man ir manometrs salonaa ievilkts...baigi prastaa lieta

ja interesee, varu kkad paraadiit...

Vecajam 850 T-5 turbinas spiediena daciks naca jau merinstrumentu paneli. Jaunakajos modeljos ar turbinam tas daciks nez kapec jau tika likvidets. Kapec VOLVO nevareja paredzet uzreiz jau ari dizelim tadu daciku paneli? Reizem tas autobuvetajs nav saprotams.

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

AutoNets rakstīja:

Ozz rakstīja: Man ir manometrs salonaa ievilkts...baigi prastaa lieta

ja interesee, varu kkad paraadiit...

Vecajam 850 T-5 turbinas spiediena daciks naca jau merinstrumentu paneli. Jaunakajos modeljos ar turbinam tas daciks nez kapec jau tika likvidets. Kapec VOLVO nevareja paredzet uzreiz jau ari dizelim tadu daciku paneli? Reizem tas autobuvetajs nav saprotams.

Man liekas, ka tas ir no komplektaacijas atkariigs, usa versija vai parastaa....

Ir jau redzeeti panelji ar deveeju prieks turbo...bet vairaak gan "luksiigajiem" 260, 760, 960 utt...

man i prastais GL tam panelii naff...

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

Aaa, diizelim ir LPT....a prieks LPT laikam pulkstenjus maz kas liek....

nu kaut kaa taa...

imho saabiem ar LPT arii pulkstenja naff....ir ar T un aero..hvz...

reizeem jau ir patiikami paskatiities kaa taa bultinja staigaa

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

Ozz rakstīja: Aaa, diizelim ir LPT....a prieks LPT laikam pulkstenjus maz kas liek....

nu kaut kaa taa...

imho saabiem ar LPT arii pulkstenja naff....ir ar T un aero..hvz...

reizeem jau ir patiikami paskatiities kaa taa bultinja staigaa

kurš tad teica tev ka turbīna, kurā sāk darboties aktīvi no 2600rpm... ir LPT....

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

Tur jau taa lieta....

shamiem tiizeljiem lika LPT...tas noziimee, ka vinjai buutu jaapuush jau no apaksaam...

bet dabaa ir taa, ka kkaadi 0,15 bar ir vienmeeriigi braucot uz 70 kmh ar kaut kur 1500 rpm...braucot arii leenaak taa bultinja ir virs nulles-respektiivi-kaut ko vinja tur čammaa, bet tolka ta naff

manupraat tur ir stingri vien jaasaktaas visu kas tai turbai ir apkaart...

Tev nav manometra, taapeec liekas tas kaa nav

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

Ozz rakstīja: Tur jau taa lieta....

shamiem tiizeljiem lika LPT...tas noziimee, ka vinjai buutu jaapuush jau no apaksaam...

bet dabaa ir taa, ka kkaadi 0,15 bar ir vienmeeriigi braucot uz 70 kmh ar kaut kur 1500 rpm...braucot arii leenaak taa bultinja ir virs nulles-respektiivi-kaut ko vinja tur čammaa, bet tolka ta naff

manupraat tur ir stingri vien jaasaktaas visu kas tai turbai ir apkaart...

Tev nav manometra, taapeec liekas tas kaa nav

koroče vel tev saku - tai turbīnai noram ir 0.7.... un lielais prieks sākas no 2600rpm... tādēļ ka jēga no tas turbīnas ir tikiai pie augstiem apgriezieniem.... LPT turbīnas pie 3000rpm jau faktiski nešansē...

Marekovich Reģ.: 02.11.2005
0 0 Atbildēt

Vai kāds zina, cik varētu izmaksāt S80 vadītāja sēdeklis? It kā ir viens S80, kuru varētu nopirkt, bet tam tā elektriskā sēdekļa regulēšana reizēm mēdz nestrādāt. Viens cilvis jau teica, ka lētāk par 1k Ls gan nebūšot. Tagad apsveru domu, ņemt to auto, vai neņemt.

Agnia Reģ.: 07.12.2005
0 0 Atbildēt

Marekovich rakstīja: Vai kāds zina, cik varētu izmaksāt S80 vadītāja sēdeklis? It kā ir viens S80, kuru varētu nopirkt, bet tam tā elektriskā sēdekļa regulēšana reizēm mēdz nestrādāt. Viens cilvis jau teica, ka lētāk par 1k Ls gan nebūšot. Tagad apsveru domu, ņemt to auto, vai neņemt.

Atrodi elektronikas entuziastu, kas par attiecīgu samaksu salabos

Marekovich Reģ.: 02.11.2005
0 0 Atbildēt

Rururuu Reģ.: 01.06.2007
0 0 Atbildēt

Varbūt kāds var līdzēt ar padomu...

Man iedegās ABS lmpiņa, sarkana izsaukuma zīme un vēl pretbuksēšanas (vai pretizslīdēšanas?) lampiņa. A diagnostika tik pēc nedēļas Vēl ir uzraksts: bojājums bremžu sistēmā, nekavējoties apstāties...

A braukt ta vajag! Tas kaut kas nopietns varētu būt?

Zoo Reģ.: 28.03.2006
0 0 Atbildēt

Rururuu rakstīja: Varbūt kāds var līdzēt ar padomu...

Man iedegās ABS lmpiņa, sarkana izsaukuma zīme un vēl pretbuksēšanas (vai pretizslīdēšanas?) lampiņa. A diagnostika tik pēc nedēļas Vēl ir uzraksts: bojājums bremžu sistēmā, nekavējoties apstāties...

A braukt ta vajag! Tas kaut kas nopietns varētu būt?

Kad bremzu klucus mainiiji

vadinsh atluuzis vai kas taads, vai notrinušies, un tagad jaamaina..

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti