Volvo remonti un tehniskaas lietas

Crash Reģ.: 11.06.2002

Es te papeetiiju muusu remonta un tehniskos topikus un skatiijos ka savu laiku nekas nav atjaunojies. No taa var secinaat ka Volvo nemazaam nepliist.(atskjiriibaa no SAAB kuru diskusiju topiki par remontu pildaas nemeeramaa aatrumaa)

Taatad staasts par to ka man vakar noblokjeejaas droshiibas un nepakam nenaak araa kaadas idejas ieteikumi???

Crash[addsig]

 
Marekovich Reģ.: 02.11.2005
0 0 Atbildēt

Jautājums par sēdekļu apsildi- vai ir kāds uzstādījis, kādas atsauksmes un kādā firmā, kādas cenas?

It kā ir viens variants par apm. 340,- Ls pie autodesign, varbūt kāds var vēl ieteikt kurš ar to nodarbojas?

Ir doma S80 uzstādīt.

UUSA Reģ.: 30.10.2003
0 0 Atbildēt

Marekovich rakstīja: Jautājums par sēdekļu apsildi- vai ir kāds uzstādījis, kādas atsauksmes un kādā firmā, kādas cenas?

It kā ir viens variants par apm. 340,- Ls pie autodesign, varbūt kāds var vēl ieteikt kurš ar to nodarbojas?

Ir doma S80 uzstādīt.

Ir aizdoma,ka,nopērkot lietotus sēdekļus ar apsildi,būs krietni lētāk.

Marekovich Reģ.: 02.11.2005
0 0 Atbildēt

UUSA rakstīja:

Marekovich rakstīja: Jautājums par sēdekļu apsildi- vai ir kāds uzstādījis, kādas atsauksmes un kādā firmā, kādas cenas?

It kā ir viens variants par apm. 340,- Ls pie autodesign, varbūt kāds var vēl ieteikt kurš ar to nodarbojas?

Ir doma S80 uzstādīt.

Ir aizdoma,ka,nopērkot lietotus sēdekļus ar apsildi,būs krietni lētāk.

Protams, bet nu, nav vienkārši atrast labu mašīnu. Citreiz ir labs variants, ideāls stāvoklis, bet nav apsildāmo sēdetkļu, kurus vajag un tikai tādēļ nākas palaist garām labu mašīnu.

UUSA Reģ.: 30.10.2003
0 0 Atbildēt

Es biju domājis,ka var nopirkt sēdekļus atsevišķi un ielikt esošajā dampī.

viktors1961 Reģ.: 17.02.2004
0 0 Atbildēt

Luudzu kaadu labsirdiigu dveesleli uzrakstiit, peec cik S70 2.5i doch jaamaina sadalenes siksna. Ieprieksh paldies!

curmis Reģ.: 29.03.2004
0 0 Atbildēt

viktors1961 rakstīja: Luudzu kaadu labsirdiigu dveesleli uzrakstiit, peec cik S70 2.5i doch jaamaina sadalenes siksna. Ieprieksh paldies!

~100tk

SILVERS Reģ.: 25.10.2002
0 0 Atbildēt

visām volvo automašīnām no 94.gada zobsiksna ir jāmaina pēts 120000 km(runa ir tikai par orģinālajām zobsiksnām !)

schizo Reģ.: 17.11.2007
0 0 Atbildēt

SILVERS rakstīja: visām volvo automašīnām no 94.gada zobsiksna ir jāmaina pēts 120000 km(runa ir tikai par orģinālajām zobsiksnām !)

Tu ko?!

Rudais Reģ.: 26.02.2005
0 0 Atbildēt

protams ka pēc 120k

viktors1961 Reģ.: 17.02.2004
0 0 Atbildēt

Paldies, viiri! Bet varbuut kaads var pateikt, kur var dabuut S70 elektrosheemu? Ar peedeeji litru piebraucu pie tankshtelles, a vaaks valjaa netaisaas

curmis Reģ.: 29.03.2004
0 0 Atbildēt

viktors1961 rakstīja: Paldies, viiri! Bet varbuut kaads var pateikt, kur var dabuut S70 elektrosheemu? Ar peedeeji litru piebraucu pie tankshtelles, a vaaks valjaa netaisaas

No bagažnieka puses zem attaisāmas obšivkas jābūt metāla stieplei ar cilpu galā, aiz tā pavelc, un bāka būs vaļā.

viktors1961 Reģ.: 17.02.2004
0 0 Atbildēt

curmis rakstīja:

viktors1961 rakstīja: Paldies, viiri! Bet varbuut kaads var pateikt, kur var dabuut S70 elektrosheemu? Ar peedeeji litru piebraucu pie tankshtelles, a vaaks valjaa netaisaas

No bagažnieka puses zem attaisāmas obšivkas jābūt metāla stieplei ar cilpu galā, aiz tā pavelc, un bāka būs vaļā.

Stieples nebija, laikam tas apgreids jaataisa pasham Bet lai uzpildiitos jaarauj apshivka nost bija. Tomeer gribeetos ieluukoties elektriibas sheemaa, domaaju, ka vareeshu salabot, vai vismaz vainu noteikt

AutoNets Reģ.: 01.10.2001
0 0 Atbildēt

SILVERS rakstīja: visām volvo automašīnām no 94.gada zobsiksna ir jāmaina pēts 120000 km(runa ir tikai par orģinālajām zobsiksnām !)

...BET.... ja nomaina arii skjivokus, jo uz padilusdiem skjivokiem jauna originala siksna neies 120 000 km (vismaz neviens negarantes).

viktors1961 Reģ.: 17.02.2004
0 0 Atbildēt

Mīļie Volvisti!!! Plīīīz, kur var dabūt elektroshēmu tai S70?!!!!

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

meegjini clubvolvo ru

Ingaaaaa Reģ.: 30.03.2005
0 0 Atbildēt

Zoo rakstīja:

Rururuu rakstīja: Varbūt kāds var līdzēt ar padomu...

Man iedegās ABS lmpiņa, sarkana izsaukuma zīme un vēl pretbuksēšanas (vai pretizslīdēšanas?) lampiņa. A diagnostika tik pēc nedēļas Vēl ir uzraksts: bojājums bremžu sistēmā, nekavējoties apstāties...

A braukt ta vajag! Tas kaut kas nopietns varētu būt?

Kad bremzu klucus mainiiji

vadinsh atluuzis vai kas taads, vai notrinušies, un tagad jaamaina..

man tieši tas pats, iedegās sarkana izsaukuma zīme, apskatījos bremžu šķidrums ir krities, laikam tomēr vajadzētu dzīt uz servisu vai vēl var braukt, pieliet šķidrumu utt.

Ingaaaaa Reģ.: 30.03.2005
0 0 Atbildēt

paldies par izpalīdzību

Marekovich Reģ.: 02.11.2005
0 0 Atbildēt

UUSA rakstīja: Es biju domājis,ka var nopirkt sēdekļus atsevišķi un ielikt esošajā dampī.

Laikam biju samiegojies

viktors1961 Reģ.: 17.02.2004
0 0 Atbildēt

Varbūt kāds zina, kur S-70 atrodas durvju mikroslēdzis? Gaismas izdziest tikaitā kārtīgi durvis pievelkot Bet cik tad ilgi var? Iepriekš paldies par padomu!

siamriP Reģ.: 19.02.2006
0 0 Atbildēt

AutoNets rakstīja:

SILVERS rakstīja: visām volvo automašīnām no 94.gada zobsiksna ir jāmaina pēts 120000 km(runa ir tikai par orģinālajām zobsiksnām !)

...BET.... ja nomaina arii skjivokus, jo uz padilusdiem skjivokiem jauna originala siksna neies 120 000 km (vismaz neviens negarantes).

kādi vēl škivoki sadales zobsiksnai????

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

siamriP rakstīja:

AutoNets rakstīja:

SILVERS rakstīja: visām volvo automašīnām no 94.gada zobsiksna ir jāmaina pēts 120000 km(runa ir tikai par orģinālajām zobsiksnām !)

...BET.... ja nomaina arii skjivokus, jo uz padilusdiem skjivokiem jauna originala siksna neies 120 000 km (vismaz neviens negarantes).

kādi vēl škivoki sadales zobsiksnai????

Tur bija fiška:

pliistot gjeneratora/uudenssuuknja utt siksnai (laikam ka kjiilsiksna, a mošs i nee, aiz tam ka taa saimnieciiba atrodas gana tuvu zobenei, kurai nav sava čehola, tiek parauta liidz zobene, un iestaajas konkreets kapzec....laikam volvokluba lapaa paaris liidziigas zheelabas bija aprakstiitas....

siamriP Reģ.: 19.02.2006
0 0 Atbildēt

Ozz rakstīja:

siamriP rakstīja:

AutoNets rakstīja:

SILVERS rakstīja: visām volvo automašīnām no 94.gada zobsiksna ir jāmaina pēts 120000 km(runa ir tikai par orģinālajām zobsiksnām !)

...BET.... ja nomaina arii skjivokus, jo uz padilusdiem skjivokiem jauna originala siksna neies 120 000 km (vismaz neviens negarantes).

kādi vēl škivoki sadales zobsiksnai????

Tur bija fiška:

pliistot gjeneratora/uudenssuuknja utt siksnai (laikam ka kjiilsiksna, a mošs i nee, aiz tam ka taa saimnieciiba atrodas gana tuvu zobenei, kurai nav sava čehola, tiek parauta liidz zobene, un iestaajas konkreets kapzec....laikam volvokluba lapaa paaris liidziigas zheelabas bija aprakstiitas....

nezinu kā volvo, bet visām normālām veļasmašīnām siksnas ir tādas..... nūūūū.... kā lai pasaka.... ar vairākiem zobiņiem....

nu bet tik un tā - nav sadales siksnai škivoku

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

parocies pa volvokluba lapu...

es to sisteemu dabaa redzeejis neesmu, bet ja vairaakiem krekliem ir gauzhi nogaajis, tad nu laikam jaadomaa ka kkas tur nav labi....

un veel-veļmašiinai taa siksna baigi labi iet uz rinkji tikai tur nav ne faazu, ne kaa...vieniigais reaalais labums-saleetinaajums, jo nevajag škivoku un suhaarus taisiit....

viktors1961 Reģ.: 17.02.2004
0 0 Atbildēt

Māti piesaucot :angry: , nu negribu es neko vairs zināt par zobsiksnām, man durvis aiztaisot lampočka nedziest : : : ...ņegramatnije, vai????

siamriP Reģ.: 19.02.2006
0 0 Atbildēt

viktors1961 rakstīja: Māti piesaucot :angry: , nu negribu es neko vairs zināt par zobsiksnām, man durvis aiztaisot lampočka nedziest : : : ...ņegramatnije, vai????

kur problēma???

aizsien tās durvis ar pasažiera drošības jostu un vālē tālāk....

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti