- Sludinājumi
- Ziņas
- Vīriem
- Tehnoloģijas
- Sports
- Video&TV
- Forums
- Lasītāju pieredze
- Akcijas
- Jautā ekspertam
Uggga rakstīja: Ko tauta par šo saka? www.metaleks.lv/...
saldais jeesus, 3kg! ja apkārt staipītāja būs labākā pusīte, dabūsi pa kaklu ātri vien
bet kā jau te pieminēja, noteikti vajadzētu vispirms paturēt rokās, pačamdīt. kas aceriem LV taisa remontus?
Maardza rakstīja: Vai ir vēl kādas vietas izņemto Berlīni, A10 un Metzingenu, kur ir tādas lielākas iepirkšanās iespējas(neinteresē pavisam dārgie gali)..?Vēlams Vācijas dienvidu daļā?
Ja dienvidu daļā, tad:
neeimu bijis, neprasi.
Garajs rakstīja: bet es kautkā vienmēr vairāk skatos uz value/money attiecību.
Outback nullīte pats vienkāršākais (2.5) pēc Parnter standarta cenrāža ir 27.6 EUR, klīrenss 20 cm, 165 zirgi, pazeminātie, kruīzs xenons utt. Pilnpiedziņa pastāvīgā, no 90:10 miera stāvoklī līdz 50:50 frēzējot.
value for money ir modīgi vārdi - par tirgu atbildēsi?
pans_janeks rakstīja: Vajag ne tikai sēnēs, bet reizēm arī medībās un uz laukiem pa aizputinātu ceļu nokļūt
Klau, bet nekautrējies lūdzu, un paskaidro, kā ar šādu prasību sarakstu var nonākt līdz Captiva kā pieņemamu risinājumu?
PS. bet šodien Plācī sastutētie SUVi gan izskatījās iespaidīgi, nemaz nebūtu iedomājies, ka LV tik daudz to lielo "govju"
1.Ideja
2.Risinājums
3.Biznesa plāns
4.Ražošanas process
5.S600, dzīvoklis Vecrīgā, māja Jūrmalā u.t.t.
1. collect Mr.Meikša's ideas
2. ?
3. profit!!!
pat Orvels iet atpūsties
sintris rakstīja:
3) Dž.Orvels ir lasīts
a pri čom te orvels?
cluber rakstīja:
Pagaidām nekas konkrēts, tik tā interesējos nākotnei, jo šad tad ienāk doma galvā, ka gribētos kaut ko Jaunāku par 2001., bet cik skatos itkā neko citu kā SAAB negribas, bet 2006. gada īsti pie sirds neiet eksterjera dēļ, tapēc kā alternatīvu variantu šad un tad paskatos uz tik pat dinamisku autiņu kā manējais SAAB uz SUBARU. BMW, OOOO, MB un citi galīgi nestāv klāt(mans viedoklis- lūdzu nekomentēt) tāpēc tad nu tik 2 varianti vai nu jaunais SAAB vai SUBARU.
Kādas ir +/- 2,5 automāta izmaksas.
Izmaksas? Ar domu, ekspluatēšanas izmaksas? Nu, tip, ieliet bendzhu, un ik pa laikam nomainīt kārtējo izdegušo lampiņu
Tiesa, automāts mēdz izvest no pacietības - pie zemiem apgriezieniem, pedālis grīdā nozīmē "paga drusku, uzkrutīšu apgriezinus, tad pastīsimies". Uz trases netraucē (laicīgi iemīt piešaujas diezan ātri), pilsētas satiksmē gan reizēm tracina. Nau ne jausmas, kā ir manuāļiem.
Seene rakstīja:
Piekritu, ar vienu, bet butisku, labojumu - nevis "atpaliek", bet "atskiras".
Atbalstīts! Tak ano i jest.
Bet topika autoram, ja ir kādi konkrēti jautājumi, prasi (Legacy'04, 2.5 automāts).
nakujators rakstīja: Atsaucīti, šmurguli, tākā gan derētu, ne?
plus, ZB jau šitie palagi, kuriem pus dienu pāri jāskrollē :/
ja kas: www.millionreasonswhylatviaisthebestcountryintheworld.com/...
kliks rakstīja: traktoru man vajadzētu tādu nopietnāku
Tepat iAuto jau reiz bija topiks:
Kaimiņš iepirka lietotu japāni, Kubota? (līdzīgs šitiem: www.traktori.lv/...
kkādā placī Valmierā, cena šķiet bija stipri zem 2kLs. Pļauj, ved malku, un visādi citādi tur izdarās - un nesūdzas.
Labāks variants pie 15ha gan būtu atrast kaimiņu, kam to sienu vajag lopiem. Nevar būt, ka nav kāds jaunsaimnieks tuvumā - palaid tik klaču, vietējiem tas kā skābeklis. Nopļaus un savāks, un vēl citu palīdzību piedāvās.
Ja tomēr joprojām jādomā arī par trimmeri (sarežģīts reljefs, regulāri jāapsit arī krūmu atvases utml), tad vienos vārtos - jāieinvestē cik vien maks tur. Pro tehnika tomēr ir pro tehnika, varbūt ir smagāka, bet dēļ lielākas jaudas nogurums mazāks, un dzelži tur pahāšanu stundām no vietas. Piedevām varēsi vēl mantiniekus pie darba pielikt.
Graberis rakstīja: Nu tā īsumā - vajadzīgs sakarīgs portatīvais.
uz SIA ņemsi vai kā? jautājums tāpē, ka cenu vienam un tam pašam agregātam pamatā maina divas lietas - garantijas laiks un OS.
ja uz SIA, tad labāk ja OS ir cenā. ja privāti, tad OS jau ir tava (a la bezmaksas) problēma.
attiecībā uz dzelžiem, kam lemts atliekties, parasti atliecas pirmo mēnešo laikā, pārējais visbiežāk ir "kafija uz klavieres" ko garanatija šā vai tā nesedz. bet ja tas nav vienīgais dzelzis no attiecīgā izplatītāja, tad zem garākas garantijas reizēm izdosies pabāzt arī "kafiju".
par tiem HDD ir tiesa - laptopiem tā ir šaura vieta, 5400 ar visu SATA var būt pamatīgs bremze. personīgi ir pieredze ar MSSQL personal - kad pamostas visi servisi, var iet uzēst baltmaizi ar pienu.
martinello rakstīja: offtop!
kā no kompa dabūt Krāsainu bildi uz TV. melnbaltu varu dabūt, a krāsas - kukiš! kādu kābel iesakiet, un kur dabut?
grūti iedomāties, pričom te kābels (kādu lieto, ja nu kas?). parasti viss atduras videokartes settingos, bet tā tēma... labāk iebaksti google videokartes modeli + simptomus.
Netrafarētās Policijas mašīnas:
Hyndai Getz
GG4031 GG4051 GG4066
GG4032 GG4052 GG4069
GG4033 GG4053 GG4070
GG4035 GG4054 GG4071
GG4036 GG4056 GG4072
GG4037 GG4056 GG4073
GG4038 GG4057 GG4074
GG4039 GG4058 GG4075
GG4042 GG4060 GG4077
GG4043 GG4061 GG4078
GG4035 GG4062 GG4080
GG4036 GG4063 GG4081
GG4048 GG4064 GG4083
GG4049 GG4065
Tika ievērots Getz GG4037 - trafarēts, bez pribambasiem. Vai to netrafarēto numuru saraksts tomēr nebūs par garu?
"Lai gan greznais un dārgais auto iegādāts jau NATO Rīgas sanāksmes vajadzībām, tas praktiski nav lietots un var tikt uzskatīts par pilnīgi jaunu auto".
Interesanti, cik vēl tādi "pilnīgi jauni" tāpat vien "mētājās" Aizsardzības Ministrijas garāžās? Ja pirkti par NATO naudu, būtu po, bet no LV budžeta tur tomēr 15mio tika nolikti...
Agrāk šķiet bija piezīme, ka ja auto/moto trasē nekas nav rezervēts, var skrituļot uz nebēdu. Tagad auto/moto trases noteikumos tie punkti ir pazuduši
raimondsm rakstīja: ja kas, es rakstu mācību materiālus, ja nu par praksi
TAD REDZ KĀPĒC ar izglītību LV ir tādā * !! (raimi, tu esot Vonnegūta pārzinātājs, tad jau nav jāstāsta, ko viņš apzīmēja ar *)
Ak dies', kuda mir katjitsa
hammers rakstīja: /1reg/
njaa un kur problēma?
validācija pēc pilnas programmas.
Subbis rakstīja: A man sīcis (3 g.) kā traks uz mašīnām.
Vērojot savējo blondīnīti (gandrīz 4), izsecināju, ka "trakums" drīzāk ir vēlēšanās imitēt pieaugušos. Mežaparkā ar elektromobīļiem, pedāļi tika spārdīti nejēgā, un stūre raustīta uz visām pusēm ļoti enerģiski - tip, kā tētis
sakarība starp stūres raustīšanu un braukšanas virzienu kā jēdziens gan vēl īsti nepielec.
Vajadzīgs sakarīgs portatīvais
Uggga rakstīja: Pie tam, viņam ir tā stulbā (manā skatījumā) sistēma ar mini džoistiku klavierei pa vidu.
nav tik traki. imho tas puļķis ir stipri ērtāks (ergnomiskāks) par trackpad - pamīšus darbošanās ar klavieri un kursoru prasa ļoti minimālu roku pārvietošanu/kustināšanu. pie tam puļķa jūtīgumu var pieregulēt, viss notiek fiksi un bez spēka paņēmieniem.