Kārtot: Augošā secībā
1 2
sasha 15.08.2019 10:23

ar šo jautājumu vari griezties pie motociklu dīleriem. cik zinu, viņi piedāvā šādu servisu. vai nu paši, vai arī caur "draudzīgajiem" servisiem.

es pats glabāju aukstā garāžā. Pieleju pilnu bāku, nomazgāju, nožāvēju, noņemu aķi. viss. nekādas citas ieziemošanas operācijas es neveicu.

sasha 15.05.2019 17:09

pa lielam jau tāda ūdeņaina diskusija bet nu man šķiet ka jāsaprot, kas ir galvenais 'draivs' pirkt šādu pavecu mašīnu.

budžets ?

iedoma, ka neplīsis?

tehniska vienkāršība ?

stilīgums ?

kas vēl..?

un tad paturot prātā īsto 'draivu', piemeklēt atbilstošu dzelzi.

sasha 29.03.2019 16:42

Ir jāatslābst. Koplietošanas ceļš ir kā sabiedriskai transports. To lieto visi, līdz ar ko nevienam nav morālas tiesības saņemt kādas individuālas priekšrocības.

Ja gribi troļļukā sēdēt krēslā – tad brauc tukšajā laikā, kad ar garantiju varēsi apsēsties. Ja gribi kruizēt uz 110 pa tukšu joslu – brauc naktī vai brīvdienā. Pārējā laikā, kamēr +/- tiek ievērotas likuma prasības, negaidi ka tavas vēlmes citi obligāti respektēs.

Jā, protams, vienmēr varam cīnīties lai uzlabotu kopējo situāciju. Bet tur ir tikai 2 metodes – sākt ar sevi, vai piedalīties likumdošanas izmaiņās. Viss pārējais tāda pusaudžu lēkāšana – mani redz nesaprot..

sasha 26.02.2019 16:17

te visu izšķir budžets. ja pērc auto līdz 3K, tad meklē to pārdevēju, kurš pats to ir lietojis un tagad šķiras no autiņa. te protams visas subjektīvās saprašanas kad karina batonus, a kad reāl igrib šķirties no apnikuša vecas vāģa un sēsties jaunā/citā. šādā cenu kategorijā starpniekam vienkārši nav vietas.

Dārgākiem vāģiem, var būt arī starpnieks, bet tad vairāk enerģijas jāieliek pārbaudēs.

Vēl dārgākus vāģus, kas manā izpratnē sākas no 10K, tikai pie iespējami oficiāla pārdevēja. pie tāda kurš kaut nedaudz riskē ar savu reputāciju. kaut vai ārzemēs.

visos gadījumos nesmādētu paziņu piedāvājumus, kuri piedāvā reāli zināmu, lietot mašīnu. par kuru 80% vēstures ir zināms.

sasha 26.02.2019 16:07

man viens no ģimenes auto ir Peugeot 5008 ar lēno automat.robota kārbu. Šādai kārbai galvenais pluss - to ir lēti remontēt, ja parādās tāda vajadzība. (man bija jāmaina sajūgs)

1.5diesel ir mega ekonomisks.

kopumā tā ir parasta 5-vietīga mašīna, jo 2-aizm papild vietas ir ļoti šauras un bēdīgas. tās der tikai ķeksītim, lai legāli pārvadātu svešus bērnus. Savējie nav ar mieru tur spiesties

sasha 01.02.2019 10:07

Pareizi strādājošam motoram ar inzhektoru nekādas sveces aizliet nevar. Var tad, ja barošanas sitēmā ir kļūdas/defekti. Kā jau te minēja, tas var būt bojāts termostatu, motora temperatūras devējs, lambda zonde, vēl kāds cits devējs. Mitra laikā pie tā var novest veci (sliktas kvalitātes) svečvadi. Vobšem - ir daudz varianti. Tā kā ierosinājums būs vien meklēt uzticamu servisu, kurā ar pieredzi apveltīts meistars atradīs to problēmu, kurai ir vislielākā ietekme uz šādu defektu.

sasha 23.01.2019 12:40

ir jāņem 'celtnieku fēns' un kārtīgi jāpasilda atslēgas vieta. protams prātīgi, nesadedzinot. ja atslēgā ir mitrums, veca smēre, tas viss tagad ir sasalis.

vismaz man šādi izdevās atvērt vecam bmw, kuram mehaniskā atslēga nebija lietota ~2 gadus

sasha 07.12.2018 15:35

Domāju ka problēma ir veci gumijas savienojumi barošanas sistēmā. Kā tautā saka nedaudz 'rauj gaisu'. Te lielākā problēma ir noteikt kura no n-tajām gumijām ir nedaudz ieplaisājusi un /vai aukstumā paliek cieta.

sasha 04.10.2018 16:26

jaunie Ford transit/tourneo esot pieejami ar 'parasto' automātu. Kā arī jaunie Peugeot Traveller. ja metat acis uz tik lieliem/jauniem t.l. tad tā būtu OK izvēle.

sasha 28.08.2018 16:30

imho labs piemērs. sabiedriskais tr. ir koplietošanas vide gluži tāpat kā ceļš. ja vari uz koplietošanas ceļa lēkāt, traucēt, "pārmācīt" citus, tad iztēlojies tādu uzvedību sab.transportā. Mācīt kur stāvēt, kur skolēnam sēdēt, vai kad omei braukt vai nebraukt.

Ir jau tādi umņiki kas sarīko konfliktus tramajā, bet viņi izskatās tieši tikpat stulbi kā tie kas uz lielceļa uzvedas agresīvi un skaidro attiecības.

Ja gribi "pārmācīt" vai noteikt kā citiem jābrauc - strādā policijā vai satiksmes plānošanā, tad savas prasmes varēsi izmantot.

sasha 28.08.2018 12:39

jautra diskusija. ceļš ir koplietošanas telpa lai visi varētu transportēties no A uz B. Tāpat kā tramvajā - mēs visi vienkāršu pārvietojamies. Steidzīgajiem, agresīvajiem tad vajag iztēloties kā viņi tramvajā izgrūsta omītes, lai tiktu pirmie pie priekšējām durvīm, un vēl māca vadītāju ka jābrauc ir žiglāk un visur nevajag stāties

sasha 18.05.2018 16:51

savam bmw vāciņa trūkumu atrisināju ar lineālu un aliexpress. viss vienkārši.

sasha 23.02.2018 12:12

Atbalstu, jo arī man tā ideja patīk, jo nedēļu pavadu Rīgā, bet weekendā jābrauc lielie gabali. bet tam jau ir risinājums - plug-in hibrīds ar bateriju līdz 50km (vairāk nevajag). Diemžēl 5-gadīgu RWD premium mašīnu ar šādu komplektāciju nopirkt nevar, līdz ar ko braucu pa vecam.

Minētais Opel, šķiet, bija tāds risinājums, ka auto piedziņa ir no elektromotora. Iekšdedzes dzinējs tikai lādētu bateriju.

sasha 07.02.2018 15:24

bmw 320i automaats tīri pa pilsētu režīmā tērē 14-15L /100. ja izbrauc uz šosejas tad ap 8.

ja sapņot par benzīnnieku, tad ziemā, pilsētā zem 10 neviens neiekļaujas.

sasha 31.01.2018 16:09

Pareizi ir tā – braucējs brauc ievērojot ‘drošo ātrumu’. Bet nepārsniedzot likumā atļauto maksimālo. Un viss.

Okay, varam diskutēt cik mainīgs var būt ‘drošais ātrums’, bet tāpēc jau ir likums, kurā principā ir pateikts, ka ja tavs ‘drošais ātrums’ ir mega ātrs, tad vienalga tev ir jāievēro likumā noteiktais maksimālais.

Un jāatceras, ka likumā minētais nav tas ātrums, kas attiecas tikai un vienīgi uz tevi. Nevajag iedomāties ka tas regulē tikai tavu pārvietošanās veidu.

Tas ir tāds “zelta vidusceļš” visiem sat.dalībniekiem, ņemot vērā daudzos riska faktorus (ceļa platums, redzamība, piebraucamie ceļi, lēni braucēji, gājēji, utt.). T.i. lai tr.līdzekļi iespējami īsā laikā veiktu noteikto distanci un tajā pat laikā riska faktoru ietekmē būt iespējami minimāla; Tāpēc jau pilsētā ir 2x lēnāks ātrums, ka tie riska faktori pēkšņi ir krietni vairāk

sasha 10.01.2018 16:17

tik lielai ģimenei + rati u.c. mantas ir jāskatās uz latviski tā saucamajiem busiņiem:

sen zināmaie: VW Caravelle

Mercedes Vito/Viano

Renault Traffic/Vivaro //Nissan primastar

jaunie: Peugeot Traveller/ Citroen.xx(aizmirsu)/toyota proace

vēl šajā nišā ir Fiat freemont/ Lancia xxx(aizmirsu), kas ir Voyagera Eiropas kopija (protams ar dīzeli)

Ja nauda par degvielu nešķiet būtiska, tad papildus var pevienot USA modeļus (grand voyagerus, Toyota Sienna)

atvainojos, ja dažus modeļus uzrakstīju neprecīzi, iespējams kļūdaini. bet ceru ka ideja skaidra.

sasha 20.10.2017 16:48

Te nav ko pārsūdzēt. autoram ir jāpatrennējas vēl. pluss par to ka izdevās nokārtot figūras. tagad paliek tikai braukšana pa ielu.

iesaku bruakāt cik vien daudz iespējams ar mammu/māsu/brāli ar M burtiem, lai justos komfortabli braucot satiksmē. un protams, būs jānolīgst kāds instruktors, lai ierāda īpašos knifus tajā konkrētā pilsētā kur plāno likt.

sasha 10.10.2017 16:05

ja nomājot izmanto normālu kredītkarttoi, tad visi sodi/sūdi ko būsi savārījis tev tiks noņemti no kredītkartes.

ja nomas kantoris pieņem arī citu maksāšanas līdzekļus (devetkartes, skaidruy naudu, jebko citu), tad tam īsti nav cita veida kā atgūt no piedzīstos CSN sodus, kā vien sūtīt klientam vēstules vai tiesu izpildītājus.

sasha 06.06.2017 15:48

kā te viens bija glīti salicis pa plauktiņiem. eskistē 4 tehnoloģiskie risinājumi:

-klasiskais automāts ar hidrotansformatoru;

-divsajūgu robots

-variātors

-robots, kur elektromotrs kustina sajūgu un mehatronika slēdzelē mehānisko kārbu.

problēma sākas kad ražotāji katram šim teh.risinājumam izdomā savu 'brand name'. kas ir škodas ar "DSG", kas ir audis ar 'tiptronic' un 'multitronic'?? tad nu bieži vien pat no dīleru reklāmas materiāliem nevar izkost par kādu tehnoloģiju ir runa konkrētā gadījumā.

p.s. esmu konservatīvs - skatītos vāģus ar 'klasisko automātu ar hidrotansformatoru'

sasha 22.02.2017 10:00

tā tāda puišeļu līmeņa diskusija par to kā un vai atpirkties un poličiem.

Ja esi vecis (t.b. par saviem gajieniem atbildīgs indivīds), tad pārkāp tik cik esi spējīgs atbildēt. ja nespēj, tad - nepārkāp.

Kur nu vēl zvanīt kādiem paziņām, kuriem brālēni strādā par CP...! tas vispār ir bērnudārzs

runājot par tēmu - tagad negodīgie poliči norādīs uz tuvāko Narvesenu, lai aiziet un atnes viņiem 'dāvanu karti' 50EUR apmerā

sasha 21.02.2017 16:49

Ja ir tā kā viens komentārā rakstīja:"..nolikumā bija minēts "atbilstoši Euro6", nevis "jābūt Euro6"." tad jau visa jezga par neko. Pēc būtības tas ir ļoti labs "vidusceļš" kā padarīt konkursu pēc iespējas publiskāku, t.b. vairāk pretendenti var kvalificēties, ne tikai tie daži, kurim uz to brīdi ir pieejami Euro6 specifikācijas autiņi. Kā arī, tas pēc būtības būtu stulbi, trūcīgai budžeta iestādei cieti paredzēt "visjaunākos, ekoloģiskākos - lasi, dargākos" dzinēju tipus. Manis pēc kaut vai poliči mauc ar Euro1, lai tikai paspēj laikā.

sasha 28.01.2008 15:47

ir kāds?

sasha 24.10.2007 15:01

Man tāds ir. Jāpiekrīt ka motors nejedzīgi ilgi silst. kad ārā ir auksts laiks, tukšgaitā pat liekas ka dziest. Es pieņemu, ka man ir kāda dievidu valstu versija, lai gan pečka ir normāla.

Man ir gts verijsa - zema un cieta. ātri braucot tas ir forši, lēni pa pilsētu tas nav patīkami. Nevaru teikt, ka motors ir baigi skaļš. normāls dīzelis.

Šad tad braucot izmet engine chek lampinu. Tā ar'nezinu kāpēc. Adam auto arī nezin.

Tomēr uzskatu, ka jaunās C paaudzes vektras ir labi uztaisītas, jo nekas negrab un iet labi. Gāja arī pagājšgad pie -25C

Apkopju biežumu vairs neatceros, bet nekas dārgs nava 100-200ls robežās.

sasha 23.10.2007 14:44

kautkas jau tur ir. Neesmu gan salīdzinājis piedāvājumu,bet man loģiskāk šķiet pasūtījumu veikt no pasūtījumu kataoga, nevis no ražotāja. Tas tāpēc, ka razotājs varbūt grib sadarboties tikai ar vairumnieku, varbūt nesūta uz Latviju, varbūt neakceptē LV kredītkartes unvēl visādi varbūt, kā rezultātā tu uztaisi pasūtījumu, bet nekāda atbilde nenāk.

www.louis.de/...

sasha 23.10.2007 13:32

kāpēc no givi.it? sūti no lousi.de itāļu piegāde vs vācu piegāde...

1 2

Lasītākie raksti

Jaunie raksti