Ceturtdien avārijās Latvijā gājis bojā viens, bet cietuši 18 cilvēki 10

Foto: iAuto.lv

Nozare.lv | 30.augusts 2019 11:35

Vakar Latvijā reģistrēti 95 ceļu satiksmes negadījums, kuros gāja bojā viens, bet cieta vēl 18 cilvēki, aģentūru LETA informēja Valsts policija.

Vakar plkst.8.35 Salacgrīvas novadā, Salacgrīvas pagastā uz autoceļa Rīga (Baltezers) - Igaunijas robeža (Ainaži) 80.kilometrā, kāds vīrietis, vadot automašīnu "MB Atego", iebrauca pretējā braukšanas joslā, kā rezultātā notika sadursme ar automašīnu "VW Passat", stāstīja VP Vidzemes reģiona pārvaldes vecākā speciāliste Zane Vaskāne.

Ceļu satiksmes negadījuma rezultātā cieta "VW Passat" pasažiere, bet vadītāja gāja bojā. Policija skaidro negadījuma apstākļus, uzsākts kriminālprocess, teica Vaskāne.

Ceturtdien astoņi cilvēki cieta avārijās Rīgā un tās apkārtnē, septiņi - Vidzemē, divi - Zemgalē, bet viens - Latgalē. Četri no cietušajiem bija velosipēdisti, bet viens - gājējs.

Vakar par automašīnas vadīšanu alkohola reibumā policija aizturējusi septiņus autovadītājus: četrus - Rīgā, bet pa vienam - Vidzemē, Zemgalē un Kurzemē, kur aizturēts arī autovadītājs, kurš bija lietojis narkotiskās vielas.

Par ātruma pārsniegšanu autovadītājiem noformēti 236 protokoli. Rīgas apkārtnē par atļautā braukšanas ātruma pārkāpšanu sodīti 96 autovadītāji, Zemgalē - 45, Vidzemē - 44, Kurzemē - 23, bet Latgalē - 28 autovadītāji.

Kopumā policija vakar noformējusi 571 protokolu par ceļu satiksmes noteikumu pārkāpumiem.

Visi komentāri

1 0 Atbildēt

Nu kur ir "uupis"? Kaut kas nav tā. Katru dienu ap 100tu ceļu satiksmes negadījumu!

1 0 Atbildēt

Tieši tā ne gadījumi. Kamēr vien auto stūrēs cilvēki tā būs. 0 negadījumus var panākt tikai ar pašbraucošiem auto.

1 0 Atbildēt

Neticu!

0 0 Atbildēt

Tas nav ticības jautājums bet gan fakts. Datoram distanci bai intervālu ievērot nav problēma. Arī visas avārijas ar pašbraucošiem auto ir dēļ citu vadītāju kļūdām.

1 1 Atbildēt

Tieši tā — katru dienu pieķer ap 10 dzērājus un 200 ātrumpārkāpējus — KATRU DIENU!!!

Un cietēji ir mazāk aizsargātie — gājēji un velosipēdisti! Vadītāju attieskme pret savu PIENĀKUMU (CSN 25.3) ir zem katras kritikas!!! Noteikumu nezināšana starp vadītājiem ir norma!

3 1 Atbildēt

Zini, vadītāji nemāk izbraukt elementāru regulējamu krustojumu. Bieži braucu pa Bauskas un Jelgavas ielām. Dāmīte no Bauskas ielas pie zaļā grież pa labi uz Jelgavas ielu, gājēju nav, dāma stāv, aiz viņas visi stāv, iedegas zaļais, viņa aizbrauc. Bet tā nebija vienīgā, vēl tādas esmu trīs novērojis tanī krustojumā.

0 1 Atbildēt

Es nupat pēc pl.21 braucu pa V-ielu virzienā uz Z-kalnu.Kā beidzamais apm 10 mašīnu rindā.Pa ielas malu minās kārtējais sabiedrības pabira- bez neviena)! atstarotāja.10x varat minēt (ar garo ē),cik no tiem 10 auto ar kreisā virzienrāža pamirkšķināšanu "garantēja" lai aizmugurēbraucējam nepasprūk kāds p-irdiens??

Aizvakar pa remontējamo j-šoseju babītes virāžu rajonā pa malu minās viens tieši tāds pat pmpveidīgais.Apzināti,ar nodomu.Sportists,čempions.Ko darīja vadītāji?Pareizi- itin neko.Puķes un vainagus šodien tur nemana,tātad,jo lielāks meesls,jo lielāka veiksme.

Pagājušajā ned turpat tālāk pl.2 naktī vistumšākajā vietā lauka vidū kilometru pirms pilsētas robežas "vecās" konfigurācijas virāžu iecirknī streipuļoja tumši ģērbts jau div-kājainais meesls- ar brauktuves virzienā izstieptu paceltu roku.Speciāli pavēroju spoguli, jo gabalu aiz manis brauca kādi divi auto.... (jā,pareizi,nau vērc.)

Ps- gaidām Oktobri- kad primātu rinda pa turieni visi korī bakstīdamies brauks uz darbu un vienudien izrādīsies,ka no rīta ir Tumšs un Slapjš....

1 0 Atbildēt

Diagnoze: šizofrēnija.

Visi apkārtējie ir pabiras, mēsli, nemākuļi, nejēgas. Ceļš pieder tikai tev vienam!

Cik vecs ir tavs smirdīgais dīzelis ar pedāļu piedziņu? Pats esi pabira - nevari Teslu atļauties - klusē ar savu izrūsējušo volvo! Braukt viņš māk - pie pirmās sānslīdes bikses slapjas bet mācīs citus. Priekšpiedziņa rullē!

0 0 Atbildēt

Tu to tagad tīšām dari,ja ?? Tas ir, es/tev atvainoties,ja ? Es vnk negribu smērēties, tapc tas šoreiz tev nesanāks.

Es TEV iesaku atcerēties šo aprakstu- kad/ja TU ar savu to puspensionētā piidara redzi naktī tumsā neparedzētā neiedomājamā vietā satiksi to tur neatpazīstamo neredzamo divriteņu vai divkāju meeslu.Lai TU pēc tam sēdētu tur ceļa malā un apdrisies pats no sava naida raudātu gaužas asaras. Izraksties no šejienes jo ātrāk jo labāk.

0 0 Atbildēt

No kurienes tādi rodas???

Tavs komentārs

Pievienot bildi Pievienot video

Izceltie raksti

iAuto tests: Japānas sedans "Lexus ES" uzsāk savu cīņu ar Vācijas premium smagsvariem (+ VIDEO)

Kamēr budžeta klases sedani no auto tirgus praktiski ir pazuduši, biznesa segmentā ir asa konkurence starp vācu milžiem Mercedes-Benz, Audi, BMW un japāņu Lexus. "Lexus ES" piedzīvo būtiskas izmaiņas un pirmo reizi būs pieejams kā pilnvērtīgs elektroauto. Ar sākumcenu Latvijā no 54 450 EUR. Lasīt vairāk

8 cilindri un 6 litri. Corvette Stingray norauj jumtu (+ VIDEO) 3

Tīrasiņu sporta auto ar atmosfēriskiem V8 dzinējiem Eiropā ir retums. Par laimi Amerikā tādi vēl ir. Šoreiz braucam ar Corvette Stingray bez jumta - tātad tas ir kabriolets. Lasīt vairāk

Valainis ticies ar Tesla pārstāvjiem, lai iepazītos ar automatizētās braukšanas tehnoloģiju 10

1. jūlijā ekonomikas ministrs Viktors Valainis tikās ar ASV tehnoloģiju un autobūves uzņēmuma Tesla pārstāvjiem, lai pārrunātu automatizētās braukšanas tehnoloģiju attīstību un iespējamos risinājumus pašbraucošo transportlīdzekļu regulējuma pilnveidei Latvijā. Lasīt vairāk

Nepilni 100 000 eiro: no dīzeļa līdz ūdeņradim un 612 Zs - BMW iepazīstina ar jauno X5 (+ FOTO) 10

Vācijas autobūves uzņēmums BMW publicējis piektās paaudzes X5 (G65) attēlus un atklājis tehnisko informāciju, solot, ka tirdzniecībā tas nonāks 2026. gada nogalē. Lasīt vairāk

Lasītākie raksti

Jaunie raksti