Ziņkārīgais izraisa vēl vienu avāriju (+ VIDEO) 29

iAuto | 17.novembris 2020 17:28

Ziņkārīgs autovadītājs, kas pārāk stipri samazina ātrumu, lai labāk saskatītu, kas noticis ceļa malā, izraisa vēl vienu avāriju.

 
Visi komentāri
 
LMT 17.novembris 2020 17:36
21 3 Atbildēt

Drīzāk jau tas lidotājs...

WALA 17.novembris 2020 18:08
0 0 Atbildēt

Nu kā parasti, viens neredz uz priekšu, cits neredz sev aizmuguri, ja kaut viens no viņiem domātu līdz un brauktu, avārijas nebūtu ... nu neko.nekas tāds šausmigi traks šoreiz nenotika, tiksi pad=$a laiku, drusku nervus un arī naudu ...

Krotow 17.novembris 2020 18:09
18 0 Atbildēt

Norobežotas 2 joslas, acīmredzama smago auto čupa priekšā, policijas auto.... Melnajam planierim piekāst, viņš ir dzimis lidot. Karmu neapčakarēsi.

anoagask 17.novembris 2020 18:51
11 4 Atbildēt

Abpusējais. Lidotājs bija filmu aizskatījies, neredzēja ne lēno lohu, ne avāriju. Ar tādu ātrumu braukt garām avārijas vietai bija neadekvāti, arī ja neviena cita trlīdzekļa tur nebūtu.

Lēnais lohs meklēja telefonu, lai uzfilmētu materiālu iauto.pl

uz autobāņa stāties - tur tiesības uzreiz nost, cilvēks nav gatavs dalībai ceļu satiksmē.

Juris 17.novembris 2020 19:28
5 7 Atbildēt

Neviens normāls cilvēks kaut ar mazākajam smadzenēm neapstājas uz trešās joslas.un neblenš un citu nelaime.plus gan jau vēl uzfilmē..un tas tomēr ir bānis nevis parasta šoseja..tākā ar karmu te nav nekāda sakara nolāpītie volvo vadītāji gliemeži.

Vernons 17.novembris 2020 20:10
3 11 Atbildēt

Strauja bremzēšana bez vajadzības! Agresīva braukšana saucas! Bandītisms!!!

reku 17.novembris 2020 22:59
4 1 Atbildēt

Nene,lai nu kas bet ne bandītisms. Bandītisms tas ir transporta policijas un csdd lauciņš.

222 17.novembris 2020 21:38
6 1 Atbildēt

Ja priekšā ir avārija, protams, ka ir jāsamazina ātrums, lai vajadzības gadījumā varētu vispār apstāties.

650 17.novembris 2020 22:45
1 3 Atbildēt

Reālam pirdadaram jābūt, lai uz trešās joslas vispār atļautos apstāties.Reāli indivīds nedomā un nesaprot,kur vispār viņš atrodas.Vinšm pat i ne prātā neienāk, ka vajadzētu pēc iesp fiksāk notīties nost no šis izcili bīstamās pozīcijas.Jo viņam nav neviens iemācījis par sevi atbildēt- visapkārt skan tikai tādu pat līdzīgo p "ieteikumi" piebraucējiem no aizmugures.

imzz 17.novembris 2020 23:12
5 2 Atbildēt

Visa 3. josla bija lēni braucošie lohi, jo citādi mēs aiz lidoņa noteikti ieraudzītu vēl kādu bremzējošo. Kāpēc tad nebija vilcieniņš, ko ? Lidotājs neapšaubāmi uzdzina ātrumu pa otro joslu , apsteidza visus uz 3.ās un uzgrieza uz 3.ās tieši pirms avārijas vietas. Lidonim acīmredzot bija tādi paši uzskati kā tev, ka pa svēto 3. joslu braukt lēnāk par kādiem 100 km/st ir grēks un apkaunojums, neraugoties, ka divas norobežotas.

650 17.novembris 2020 23:22
3 1 Atbildēt

Tu te nestum lažu, izlasi labāk vēlreiz un pamēģini saprast.Ja tavā degungalā notiek starpgadījums un tu tajā brīdī atrodies 3šajā joslā- tavs svētākais uzdevums ir pēc iesp ātrāk (PASPĒT!!!) no turienes notīties nost, vienlaicīgi cenšoties savu iespēju robežās pabrīdināt aizmugurē tuvojošos.Tā un nekā citādi- pat ja neinteresē dzelži un tehnika, tas ir KATRA pienākums pret savu un savu pasažieru dzīvību.

Idioti, pirdari,lažas stūmēji un visādu citu idiotismu urbēji lai dara kā viņi grib,bet jūties atbildīgs pats pret sevi.Nav ko te visur pa starpu katrreiz iepīt shito te suudu- ar cik km/sek kurš pajoliņš kuram ko kurureiz rekomendēja.Mazāk te kādas personības un to neteiktas lietas piesaukt- jo tas reāli izskatās pēc lēta fufeļa.

imzz 18.novembris 2020 0:07
1 0 Atbildēt

Ja tavā degungalā notiek starpgadījums un tu tajā brīdī atrodies --

Nu, protams! Bet tas nebija degungalā noticis. Tas bija noticis varbūt pat pirms pusstundas. Salikti stabi, piebraukušas un uz 2.ās joslas izvietotas divas dienestu mašīnas. Tas nozīmē, ka visa satiksme bija jau sabremzējusies, trīs joslām pārkārtojoties uz vienu, un neviens vairs ātri nenesās.

Te bāzes jautājums, no kurienes uzradās lidotājs, jo, ja viņš būtu pirmais uz trešās, tad viņš lohu redzētu jau pa kādu piskilometru vismaz. Situācija kopumā izskatās pēc tipiskās: "šķērslis , kuru pamanīja tad, kad bija jau par vēlu".

650 18.novembris 2020 0:31
0 0 Atbildēt

No nekurienes tas uzradās.Kā krievs teica- tut at kuda ņe vazmisj, pajavilsja vr-ebisj... Mums godīgi ir jāizsver savas iespējas un izredzes.Mēs neviens nevaram nedz ietekmēt mums dibenā lidojošos lidotājus,nedz uzminēt kurā situācijā tādi būs un cik viņu būs un kad viņu nebūs.

Lidotājs ir idiots,šaubu nav, bet mēs nevaram viņam katrreiz ļaut par pusotrumetru sagarināt savu auto. Tāpēc katram ir jābūt kaut/kādiem Principiem.Ko viņš dara vienmēr,ko nedara "nekad", vai ko viņš prioritāri "cenšas" izdarīt- izvērtējot konkrēto situāciju un izprotot, kas ir tas "galvenais" tieši tobrīd.

Mūsējais braucējs uz jebkura autobāņa ir bijis pa lielam lohs visos laikos- jo uzvedības principi netiek ievēroti pat ne tepat uz vietas LV,kur nu vēl ārpusē.Tagad šī te situācija kļūs vēl jo sliktāka- jo principiāli NAV uzvedības iemaņu.Pat tiem huligāniem, kuri (jorojām) LV blato pofigā uz +60 viņu nav.Šodien jāšķiro ir nevis pēc principa kurš ir/nav lohs,bet kurš lielāks un/vai/varbūt kurš drusku mazāks.

anoagask 17.novembris 2020 22:48
3 1 Atbildēt

tas zemu lidotājs bija šrots vai sporta auto - izskatās, ka nav ne ESP, ne ABS

anoagask 18.novembris 2020 9:39
4 0 Atbildēt

Pirmā lieta, sabremzējoties uz bāņa ir avareikas

Vernons 18.novembris 2020 10:32
2 8 Atbildēt

100%!!! Retais kurš in un saprot no Austrumiem!

ES 18.novembris 2020 9:59
3 0 Atbildēt

Tā ir slimība ar kuru cīnīties ir grūti. Tas tāpat kā pirms foto radariem ļoti daudziem gribas sākt braukt krietni lēnāk nekā vispār atļauts, žēl ka policijai nav laika pievērst uzmanību šādām bremzēm...

bhnhtgf 18.novembris 2020 15:17
29 1 Atbildēt

Lai nu kurš būtu vainīgs šajā video, lai par to spriež policija. Un katrs pats sev pieņem lēmumu kā būtu rīkojies pats, kurš izdarīja kļūdas utt.

TAČU PAR KO ĻOTI SKAUDRI, it kā iAuto sevi pozicionē kā portāls auto vadītājiem, taču šādai publikācijai:

- ir speciāli izveidots dzeltenās preses virsraksts

- publikācijas nosaukums neatbilst faktiski notikušajai situācijai

- pie raksta nav norādītas kļūdas, kuras pieļāva visas iesaistītās puses (t.sk. policija)

- nav sniegtas nekādas rekomendācijas, kā tas būtu jārīkojas pareizi (priekšā braucošajam auto, aizmugurē braucošajam auto, par tehnisko stāvokli automašīnām (nav darba kārtībā ABS), par policiju, kas auto varēja novietot krietnu gabalu iepriekš).

Diemžēl jāsecina, ka iauto tomēr ir prasts portāls ar šauru domāšanu.

cjtyfuyj 19.novembris 2020 9:23
1 0 Atbildēt

Pievienojos viedoklim. Latvijā nav nemaz tik daudz portālu, kuri būtu veltīti auto jomai. Man patīk, ka tiek eksperimentēts ar jaunām rubrikām, kur tiek veiktas intervijas ar nozarē zināmām personībām, kurām ir savs viedoklis, kurš balstīts pieredzē. Šim viedoklim var piekrist var nepiekrist, taču tas ir argumentēts viedoklis par kuru ir pamats diskutēt. Jau tā ir pietiekami daudz neprofesionālu rakstu, kuri lieki polarizē sabiedrību, vai tiešām nepieciešams to vēl vairāk kultivēt?

Manuprāt, pie šāda veida publikācijām, būtu jābūt objektīvam skaidrojumam, tad tam ir kāda pievienotā vērtība. Būtu jābeidz publicēt šāda veida saturs bez faktiem, tas jau sen ir palicis pārāk bīstami.

650 19.novembris 2020 13:44
1 0 Atbildēt

iciks 18.novembris 2020 17:19
4 0 Atbildēt

Kurā brīdī tur ir ziņkārīgais? Es teiktu gan savādāk - cilvēks laicīgi pamanījis avāriju un pamatoti samazinājis ātrumu. Vai nu mazums kas, varbūt uz ceļa mētājas atlūzas, izlijusi eļļa, kāds glābējs var izskriet priekšā.

Viņam iznāca laicīgi pamanīt, aizmugurējam nesanāca.

650 18.novembris 2020 20:10
1 1 Atbildēt

Labi sajūtams, ka šoreiz runa pavisam par ko citu.Nevis ka laicīgi un apdomīgi.Kāds diez tam lēni apdomīgajam Loham tagad ir mierinājums, ja šīs te "apdomības" laikā viņa paša aizmugurējais sēdeklis iebraucis viņam pašam pakausī?? Kāda viņam vairs daļa un interese par to, ka tur kaut kāds tas lidojotājs izrādījās vēl lielāks Lohs?

vērojums 18.novembris 2020 20:23
0 2 Atbildēt

Ja nebrauc pārsniedzot atļauto atrumu,tad iAuto Tevi neciena.

Kanibaals 19.novembris 2020 8:18
0 0 Atbildēt

...un tā arī aizbrauca tālāk

didzisk 19.novembris 2020 11:59
4 0 Atbildēt

Uz cik tad viņš tur vilka? Ja 40-50 metru gabalā uz pilnīgi sausa asfalta nevar apstāties. Vispirms, 100 m pirms situācijas uz vienas mašīnas dzeltenie brīdinājuma uguņi un droši vien milzīga zīme, 50 metrus pirms glābšanas darbiem menti ar zilajiem uguņiem. Nevar nepamanīt, ka glābēji ir darījuši visu, lai kaut kādu satiksmi saglabātu (varēja aizklapēt ceļu visā platumā). Un šitādam pat prātā neienāk kaut mazāko pieklājību izrādīt pret cilvēkiem, kas tur strādā. Visi citi samazināja ātrumu vienādi (apmēram 40 km/h).

OK, sarēķināju. Kadrā redzamos 50 metrus līdz sadursmei viņš veica mazāk kā 2 sekundēs, tātad bremzēšanas laikā VIDĒJAIS ātrums bija virs 90 km/h. Tātad pie pirmās zīmes ne mazāk par 150, ja ne visi 180.

Un otrs, var redzēt, kā pat šofera logā nostrādā sānu spilvens. Neviena mašīna ar spilveniem nav ražota bez ABS. Ja bremzējot ir tikai dūmi, tas nozīmē, ka ABS nestrādā - droši vien panelī lielas sarkanas lampas, kuras šis idiots ignorē un tik turpina braukt.

Pilnīgi nekādu šaubu, ka tas, kurš brauca apmēram divkārši pārsniedzot ātrumu, ignorējot situāciju, ar auto, kam bremzes nav kārtībā, ir vainīgais. Bet mēs sakām, ka čamma "izraisījis".

anoagask 19.novembris 2020 12:27
3 0 Atbildēt

Tas ir poļu bānis, vmax 140 laikam. Bet tas ir vmax, nevis vmin - vadītājs atbild par atbilstoša ātruma izvēli.

Kā parasti - negadījumu izraisa divi āži

650 19.novembris 2020 13:40
0 0 Atbildēt

Nēnēnē,jā,pie katras vismazākās iespējas noteikti vajag pārbaudīt- vai (šoreiz) tuvākajā apkārtnē būs kāds lidotājs (tel/bakstītājs,pak/rubinātājs,vnk/lohs,utttt), kurš vēlēsies tev pakausī ietriekt tavu aizmugures sēdekli ar visiem (taviem) loriņiem, kas uz tā būs novietojušies.Jā.

ps.- priekš iAuto būtu "labāk", ja šeit darbdienu rītos mazāk ierastos izslāpušie demagoģijas sludinātāji un dažādi ikdienas āksti ar saviem n-tajiem lietotājvārdiem tipa bhn,cjt,drs,pšlnh,vpnzdu, hmm,x,utt,utjp

Vernons 19.novembris 2020 16:49
0 7 Atbildēt

Nu un cik tad te ir tādu, kas pa Vācijaa Auto Bāni braukuši?

Rr19 20.novembris 2020 18:19
0 0 Atbildēt

Nesaprotu, kā tie divi pēdējie spēja visu ieraudzīt un apstāties, laikam lohi?

Tavs komentārs
 
 
Pievienot bildi Pievienot video
 
 
Stingri aizliegts iAuto.lv publicētos materiālus izmantot, kopēt vai reproducēt citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai kā citādi rīkoties ar iAuto.lv publicētajiem materiāliem bez rakstiskas EON SIA atļaujas saņemšanas.

Izceltie raksti

Gribēja pārsteigt meiteni - 230 km/h pēdējo reizi (+ VIDEO) 7

Krievijā, kāds 35 gadus vecs vīrietis gribēja pārsteigt meiteni ar sava Range Rover jaudu un vadītāja prasmēm uz autošosejas Astrahaņa-Mahačkala sasniedzot 230 km/h. Diemžēl tas beidzās ar avāriju un abu braucēju nāvi. Lasīt vairāk

 

PlayStation 5 konsoles pārdošanas rādītāji pārsniedz jau 10 miljonus vienību

Kopš konsoles oficiālās izdošanas 2020. gada novembrī PS5 globālie pārdošanas rādītāji jau ir pārsnieguši līdzšinējo PlayStation 4 rekordu, kas bija līdz šim pārdotākā PlayStation konsole Lasīt vairāk

 

Izbrauks vai nē? - vadītājs izlemj par pārgalvīgu triku (+VIDEO) 3

Vieglā auto vadītājs ir cieši izlēmis izpildīt pārgalvīgu triku, izbraucot pa apakšu speciālajam platgabarīta transportlīdzeklim. Lasīt vairāk

 

Šogad par vējstiklu bojājumiem izmaksāto atlīdzību apmērs tuvojas 2 miljoniem 3

Latvijā ceļu remontu sezonu izjūt teju katrs autovadītājs: ir daudz pagaidu luksoforu un braukšana mēdz būt apgrūtināta. Par nākotnes ērtībām nereti gadās “maksāt” šodien – autovadītāju ceļā pavadītais laiks ir garāks, savukārt apdrošinātāji pastiprināti sastopas ar gadījumiem, kad klientu automašīnas vējstiklu sabojājuši no ceļa seguma atlecoši akmeņi un šķembas. Lasīt vairāk

 
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti