Ceļu būvdarbu dēļ jārēķinās ar satiksmes ierobežojumiem 115 ceļu posmos

 

Foto: iAuto.lv

Nozare.lv | 9.augusts 2021 11:15

Patlaban Latvijā ceļu būvdarbi notiek 115 ceļu posmos, tāpēc autovadītājiem jārēķinās ar virkni satiksmes organizācijas izmaiņu un ierobežojumu, aģentūru LETA informēja VAS "Latvijas Valsts ceļi".

Visā valsts teritorijā turpinās aktīva ceļu būvniecības sezona, un patlaban sākas remontdarbi uz reģionālajiem autoceļiem Kuldīga-Skrunda-Embūte (P116) starp Kuldīgu un Skrundu un Ērgļi-Jaunpiebalga-Saliņkrogs (P33) no Ērgļiem līdz Cirstiem. Pavisam ceļu būvdarbi notiek 115 posmos, tāpēc autovadītāji aināti rēķināties ar satiksmes ierobežojumiem un savlaicīgi plānot braucienus.

Jauns luksofora posms ieviests uz reģionālā autoceļa Alūksne-Liepna (P41), kā arī Valmiera-Smiltene (P18) posmā no Jaunvāles līdz Smiltenei. Uz Rīgas apvedceļa (A5), posmā no Ķekavas apļa līdz Jelgavas šosejai (A8), vakara un nakts stundās darbosies divi luksofora posmi, sākot no šīs nedēļas, viens luksofora posms darbosies arī pa dienu.

Uz Tallinas šosejas (A1), posmā no Zvejniekciema līdz Duntei, ātrums ierobežots 50 un 70 kilometriem stundā (km/h) un vienā posmā satiksme organizēta ar luksoforu. Tāpēc posma šķērsošana var prasīt 20 minūtes.

Uz Vidzemes šosejas (A2), posmā no Smiltenes pagrieziena līdz Grundzālei, divos posmos satiksmi organizē ar luksoforu, ātruma ierobežojums 50 un 70 km/h, tāpēc remontposma šķērsošanas laiks var sasniegt 25 minūtes.

Uz Rīgas apvedceļa (A5) (Salaspils-Babīte), posmā no Ķekavas apļa līdz Jelgavas šosejai (A8), pa dienu darbosies viens luksofora posms, bet vakara un nakts stundās (19.00-07.00) - divi. Paredzamais remontposma šķērsošanas laiks ir 20 minūtes.

Uz Daugavpils šosejas (A6), pie Daugavpils starp dzelzceļu pārvadiem ir divi luksofora posmi, kā arī ātruma ierobežojums 50 un 70 km/h. Paredzamais remontposma šķērsošanas laiks ir 20 minūtes.

Uz Liepājas šosejas (A9) no Skrundas līdz Kalvenei trīs posmos ierīkots luksofors, bet ātrums ierobežots līdz 50 un 70 km/h, un posma šķērsošanai nepieciešamas 40 minūtes.

Autoceļa Jēkabpils-Rēzekne-Ludza-Krievijas robeža (Terehova) (A12), posmā no Greiškāniem līdz Rīgas ielai, ir četri luksoforu posmi un ātruma ierobežojums ir 50 un 70 km/h. Posma šķērsošana var prasīt 40 minūtes.

Uz autoceļa Krievijas robeža (Grebņeva)-Rēzekne-Daugavpils-Lietuvas robeža (Medumi) (A13), posmā no Rēzeknes līdz Bekšiem ir trīs luksofora posmi, bet paredzamais šķērsošanas laiks - 30 minūtes.

Uz autoceļa Inciems-Sigulda-Ķegums (P8), posmā no Valmieras šosejas (A3) līdz Siguldai, trijos posmos satiksme organizēta ar luksoforiem. Kravas transportam būvobjektā braukt aizliegts, un posma šķērsošana var prasīt stundu.

Autoceļa Tukums-Kuldīga (P121) posmā no Līduma līdz Grenčiem noteikti ātruma ierobežojumi līdz 50 un 70 km/h, kā arī trijos posmos satiksme regulēta ar luksoforiem un trijos posmos - pa vienu joslu ar priekšrocības ceļazīmēm. Posma šķērsošana var prasīt 55 minūtes.

Autoceļa Alūksne-Liepna (P41) posmā no Malienas līdz Liepnai notiek seguma atjaunošana. Ātrums ierobežots līdz 50 un 70 km/h, ieviesti trīs luksofora posmi, un paredzamais remontposma šķērsošanas laiks ir 50 minūtes.

Autoceļa Madona-Varakļāni (P84) posmā no Madonas līdz Barkavai notiek seguma atjaunošana, vienā posmā satiksmi regulē ar luksoforu, noteikti ātruma ierobežojumi līdz 30, 50 un 70 km/h. Posma šķērsošanas laiks 45 minūtes.

Uz autoceļa Jēkabpils-Lietuvas robeža (Nereta) (P75), posmā no Dolomīta līdz Viesītei, ieviesti ātruma ierobežojumi līdz 50 un 70 km/h, kā arī darbojas līdz trīs luksoforu posmi. Paredzamais būvobjekta šķērsošanas laiks ir 40 minūtes.

Autoceļa Kuldīga-Skrunda-Embūte (P116) posmā no Kuldīgas līdz Skrundai ieviests viens luksoforu posms, kā arī ir ātruma ierobežojumi līdz 50 un 70 km/h un platuma ierobežojums - trīs metri. Paredzamais remontposma šķērsošanas laiks ir 35 minūtes.

Autoceļa Tukums-Auce-Lietuvas robeža (Vītiņi) (P104) posmā no Vaskiem līdz Bikstiem noteikts ātruma ierobežojums līdz 50 un 70 km/h, divos posmos satiksmi regulē ar luksoforu vai to veic satiksmes regulētājs, un posma šķērsošanai nepieciešamas 35 minūtes.

Autoceļa Rauna (Vidzemes šoseja)-Drusti-Jaunpiebalga (P29) posmā no Raunas līdz Drustiem notiek seguma atjaunošana, tāpēc vienā posmā satiksmi organizē ar luksoforu, ieviesti ātruma ierobežojumi līdz 50 un 70 km/h, un paredzamais remontposma šķērsošanas laiks ir 35 minūtes.

Autoceļa Ērgļi-Jaunpiebalga-Saliņkrogs (P33) posmā no Ērgļiem līdz Cirstiem nepieciešamības gadījumā ieviesti satiksmes regulētāji. Ātruma ierobežojums ir līdz 50 un 70 km/h. Paredzamais remontposma šķērsošanas laiks ir 30 minūtes.

Autoceļa Valmiera-Smiltene (P18) posmā no Jaunvāles līdz Smiltenei ieviesti trīs luksoforu posmi, ātrums ierobežots līdz 50 un 70 km/h, un posma šķērsošanai nepieciešamas 30 minūtes.

Autoceļa Jelgava-Staļģene-Code (P94) posmā no Jelgavas līdz Emburgai ieviesti divi luksoforu posmi, ātrums ierobežots līdz 30, 50 un 70 km/h, un paredzamais posma šķērsošanas laiks ir 25 minūtes.

 
Komentāri
 
Nav pievienots neviens komentārs.
Tavs komentārs
 
 

Pievienot bildi Pievienot video
 
 
Stingri aizliegts iAuto.lv publicētos materiālus izmantot, kopēt vai reproducēt citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai kā citādi rīkoties ar iAuto.lv publicētajiem materiāliem bez rakstiskas EON SIA atļaujas saņemšanas.

Izceltie raksti1111

 

Dažu stundu laikā Latvijā reģistrēti jau teju 100 satiksmes negadījumi 12

Ceturtdien no plkst. 6 līdz 13.40 valstī kopumā ir notikuši 90 ceļu satiksmes negadījumi bez cietušām personām un četri ar cietušajiem, aģentūru LETA informēja Valsts policija. Lasīt vairāk

 

VUGD mudina pārbaudīt, vai stipras snigšanas laikā no ceļa noslīdējušām automašīnām tiešām nepieciešami operatīvie dienesti 16

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) mudina pārbaudīt, vai stipras snigšanas laikā no ceļa noslīdējušām automašīnām tiešām nepieciešami operatīvie dienesti. Lasīt vairāk

 

Paziņo “Latvijas Gada auto 2024” septiņus finālistus - galvenā titula pretendentus 11

Tuvojoties konkursa “Latvijas Gada auto 2024” noslēgumam, konkursa rīkotāji izziņoja septiņus finālistus, kas no visiem pieteiktajiem jaunākajiem automobiļiem pretendē uz galveno titulu “Latvijas Gada auto 2024. Uzvarētājs un laureāti papildus nominācijās tiks paziņoti apbalvošanas ceremonijā 7. decembrī. Lasīt vairāk

 
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti