Dažas bildītes ar CP 18

 
20.jūnijs 2002 10:06

Trešdienas vakarā ap 18.00 jābrauc no Ķengaraga uz centru. Draugam motors pārkarsa un jāpalīdz. Jātiek līdz Lāčplēša - Avotu krustojumam. No Krastenes griežos uz Lāčplēša un kādu laiku stāvu sastrēgumā. Kreisā josla ir patukša, bet labā - aizņemta...

Pēkšņi kreisajā joslā parādās Reno Master (diemžēl numuru neizdevās saskatīt). Ieslēdz zilo bakuguni un, izbraucot cauri labai joslai, uzbrauc uz trotuāra un mierīgi aizbrauc Maskavas ielas virzienā. Protams. Tā taču ir ērtāk! Bet tas nekas. Esmu jau informēts, ka uz Salu tilta, virzienā no centra, notikušas divas avārijas, un tāpēc sastrēgums sākās jau pie Čaka, ja ne tālāk. Man paveicās. Pagaidām vēl jābrauc pretējā virzienā. Un ko es redzu tagad?! Ieslēdzot zilo bākuguni bez skaņas, no pretējās joslas izbrauc VW Transporter un mierīgi brauc uz tilta pusi. Džekam pie stūres ir smaids. Tajā var izlasīt tikai vienu. "cik man labi... Man nav jāstāv... Es varu braukt jebkuram sastrēgumam cauri..."... Bet nu tālāk braucu uz Akmens tiltu... (jātiek Ziepniekkalnā, bet Salu tiltā ir liels sastrēgums) Aizmugurē velku piekto BMW... Grūti... Un ko es redzu akmens tilta biegās?! Tieši to, ko esmu tur pieradis redzēt... CP automašīnu BMW, (DE - 523) kas stāv bez bākugunīm, nevienu neaptur... nekādu avāriju nenoformē... Vienkārši stāv! Varbūt sieva uz veikalu aizgāja?! Vai varbūt tagat ir jauni CS noteikumi!? Un tagad drīkst stāvēt arī uz tiltiem?! Daži foto ar CP Lisijs
 
Visi komentāri
 
28242. viesis 20.jūnijs 2002 11:06
0 0 Atbildēt

Viņi gatavojas Jāņiem. Cienīgs kungs izteicās, ka Jāņos viņi būs visur ( gan atļautās, gan neatļautās vietās), nu lūk, te viņi arī ir. Vakar, braucot caur Baltezeru, redzēju stāvam 2 CP mašīnas pie veikala, kas atradās ceļa malā. Laikam vīri kafiju dzēra. Vadītāji brīdināja viens otru, un neviens nenesās, respektīvi - tika ievēroti CSN. Tātad ar policista klātbūtni pietika , lai būtu kārtība. Varbūt vīriem vajag pirms maiņas izdot kafijas termosus nevis radarus, lai viņi sēž ceļa malā, lēnām dzer, un būs kārtība. Ak jaa, aizmirsu, bez radara tak nevar nopelnīt...

28276. viesis 20.jūnijs 2002 12:58
0 0 Atbildēt

Vakar vakarā no STATOIL (Teikā) uz Brīvības ielu izbrauca policijas buss. Tikai tāds sīkums, ka tur bija zīma "ķieģelis". Bet mentiem pofig, tie tik pārkāpj CSN.

Axels

28280. viesis 20.jūnijs 2002 13:12
0 0 Atbildēt

Principaa es neaizstaavu CP! Bet attieciiba uz policijas auto staavesanu neatljautaas vietaas, uzskatu, ka likums buutu jamaina. Butu tomer janjem veera, ka policisti arii ir cilveeki kuriem jaadara savs darbs, (godiigi vai nee, tas ir cits jautaajums) un kaapec, gan lai vini nevareetu izveeleties stavesanai vietu, kas nodrosinaatu drosiibu gan pasiem, gan mums?! Un vai tad tiesaam tas policijas BMW uz taa tilta kaadam trauceeja?

28285. viesis 20.jūnijs 2002 13:25
0 0 Atbildēt

Viesis 13:12:47 laikam nesaprot elementāras lietas. Ja CSN aizliedz transportam kaut kur apstāties vai stāvēt, tātad tā vieta nav un nevar būt droša stāvēšanai, pretējā gadījumā tur būtu atļauts stāvēt.

Līdz ar to pilnīgi absurdi liekas "...un kaapec, gan lai vini nevareetu izveeleties stavesanai vietu, kas nodrosinaatu drosiibu gan pasiem, gan mums?! Un vai tad tiesaam tas policijas BMW uz taa tilta kaadam trauceeja?"

Axels

28287. viesis 20.jūnijs 2002 13:26
0 0 Atbildēt

Daļēji piekrītu viesim 2002-06-20 13:12:47. Protams, žēl, ja pilnvaras tiek izmantotas Ļaunprātīgi.

28291. viesis 20.jūnijs 2002 13:49
0 0 Atbildēt

khm... nē... godīgi pateikšu - man personīgi netraucēja... citu vietā nevaru atbildēt... BET! viņi abi divi sēdēja iekšā! un neizskatījās ka viņi ir ar darbu apgrūtināti... sanāk ka viņi VIENKĀRŠI STĀVĒJA... un ja tajā vietā stāvošā mašīna nevienam netraucē - kāpēc tu vai es nevaram tur stāvēt?!

Nav būtiski - traucē tur kādam mašīna, vai nē... būtiski ir vai drīkst tur stāvēt! Es, piemēram, zinu vairākas vietas kur var stāvēt nevienam netraucot... BET NEDRĪKST!!!

28294. viesis 20.jūnijs 2002 13:58
0 0 Atbildēt

Sestdien divi gudrie MotoCP sedeja tuneli starp staciju un tirgu. katrs sava joslas puse. ieraudziju es vinus pedeja bridi, jo tunelis, lai ari apgaismots, nav ta gaisaka Rigas vieta.

28298. viesis 20.jūnijs 2002 14:01
0 0 Atbildēt

Vajadzēja vienu moci sabraukt... lai pēc tam paši stāsta, kāpēc tunelī stāv... it īpaši bez gaismām...

28309. viesis 20.jūnijs 2002 14:43
0 0 Atbildēt

To Axels! Ja OK piekritu tev. protams, ka tas ir nelikumiigi, bet par to jau runa neiet. Runa iet par to, ka buutu jamaina likums.

28311. viesis 20.jūnijs 2002 14:48
0 0 Atbildēt

Un ja tagad peksni grozis likumu, tad no mentu puses saksies pilnigs bezpredels. Vini iztulkos likumu sava interpretacija, un nebrinaties, ja tie saks stavet Jums uz galvas, un pie kam, vel LIKUMIGI. Likums visiem viens.

28312. viesis 20.jūnijs 2002 14:52
0 0 Atbildēt

Tevi pašu vajadzēja sabraukt... Atradies likumu ievērotājs un zinātājs. Interesanti ko tumšā diennakts laikā var redzēt caur tiem tonētajiem logiem tavam autiņam...

28316. viesis 20.jūnijs 2002 14:56
0 0 Atbildēt

Dazreiz es arii nozeeloju ka man naf vecs shrotinieks. tad vareetu paraadiit "sienaaziem" kaapeec tur vai citur nedriikst staaveet. : P

28327. viesis 20.jūnijs 2002 15:14
0 0 Atbildēt

Lisijam! Vot tiesi tajas azliegtajaas vietaas, kuras tu tik labi zini arii vajadzeetu atljaut staaveet CP. Un vispaar ko tu zini, ko vini tur darija, varbuut Osamu bin Ladenu vakteeja?!

28340. viesis 20.jūnijs 2002 15:30
0 0 Atbildēt

Un Bin Ladens neieradas. Zel, ta vismaz tiem mentiem attaisnojums butu, ka parkapj CSN, tagad nav un gods tiem tapat paliek aptraipits

28344. viesis 20.jūnijs 2002 15:35
0 0 Atbildēt

vot vot... tieši Osamu... :) bet labi... man viens tāds GuDriNiekS ments pie darba atstāja mašīnu... tieši pretī vārtiem... man tolaik bija žigulis... es 5 minūtes pagaidīju.. un tad izstumu viņu ārā... nebija žēl žiguļa... a tagad ko es darītu?! bet ja viņam likums atļautu tur stāvēt?! un ko darītu Sabiedriskais Transport, ja pieturās menti stāvētu?!

Bet likumu nevajag mainīt! CP DRĪKST STĀVĒT TUR, KUR TAS NAV ATĻAUTS! VIENĪGI AR IESLĒGTĀM BĀKUGUNĪM...

To eXPERtS... ļoti labi redzu... starp citu, priekšējais man nav tonēts... bet aizmugurējo - kāpēc gan nē?! turklāt nav jau tik briesmīgi notonēts, kā bildēs izskatās... :)

Un kas teica, ka esmu likumu ievērotājs?! Manuprāt CP ir jābūt piemēram! bet nu sorry... uz tiltiem es nestāvu... bet tev nekad negadās braukt pāri sālu tiltam tos pašus 70km... un tad pēkšņi tev priekšā ejošā mašīna aiziet pa kreisi... un tu redzi ka priekšā darbojās CP... un tur stāv dažas mašīnas?! nekad?! žēl... ja būs iespēja - nofotogrāfēšu...

28360. viesis 20.jūnijs 2002 16:10
0 0 Atbildēt

Viesim 14:43:37

Šaubos vai likumi būtu jāgroza. Ārī pašlaik spēkā esošā likumdošana CP pieļauj atkāpes no CSN, bet tas saistās ar noteiktu pienākumu pildīšanu. Protams - svarīgu pienākumu. Ja jau pie pašlaik spēkā esošašās likumdošanas policiisti stāv visur, kur vien iegribas, kas tad notiks, ja likums vēl paplašinās viņu pilnvaras...

Domāju, ka CP jāsāk nevis ar likumu maiņu, bet ar morāles un ētikas maiņu. Tā viņiem ir ļoti zema, vai biežāk vispār nav!

28406. viesis 20.jūnijs 2002 18:23
0 0 Atbildēt

Nu labi, lai vinni tur staav Akmens tilta galaa, bet pat ja vinni citiem netrauceeja, likums vinniem prasa iesleegt baakugunis, jo vinni staav tur kur nevajadzeetu, vai tiessaam tas ir tik gruuti?

Kas attiecas uz staaveessanu sab. transp. pieturaas - neatbalstu, bet no otras puses skatoties - Riigaa gandriiz nav vietu, kur vinni vareetu staadinaat massiinas, lai taas peec tam citiem netrauceetu, un ja vinni paarstaas kkert paarkaapeejus, tad padomaajiet passi, kas notiks.

Kaads rakstiija, ka CP aptur massiinu rindu uz salu tilta - protams, vinniem vajadzeetu mekleet labaakas vietas kur apstaadinaat, bet ja autovadiitaaji noteikumus nepaarkaaptu, tad vinni tur nestaaveetu - taatad vainiigi esam mees passi, preciizaak sakot muusu sliktaakaa dalla. Taapat kaa ar CP, tie kas neieveero noteikumus ir CP sliktaakaa dalla.

Par kafijas termosiem. Atceros gadiijumu, ka pirms ilga laika Krievijaa kaadaa vietaa ssosejas malaa pie kaada kruuma tika novietota policijas vieniiba - massiina un policisti. Visi, protams, zinaaja, ka tie tur staav vienmeer un tajaa vietaa brauca godiigi. Starp citu, taa policijas vieniiba bija uztaisiita no kartona vai kaut kaa taada =) Bet peec tam, kad kartona policisti neatdeva godu garaambraucossam valsts iereednim, vinnus naacaas aizvaakt.

29027. viesis 29.jūnijs 2002 23:40
0 0 Atbildēt

Vareeji jau puust tiem milichiem virsuu, bet tad jau teiktu ka taas baakugunis bija ieslegtas, un nedriikst jau braukt visiem virsuu kas ne tu kur vajag savu Abru nolicis, apdroshinaataaji ar tev neko neatmaksaas, jo tu vinju vareeji pamaniit!

Tavs komentārs
 
 

Pievienot bildi Pievienot video
 
 
Stingri aizliegts iAuto.lv publicētos materiālus izmantot, kopēt vai reproducēt citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai kā citādi rīkoties ar iAuto.lv publicētajiem materiāliem bez rakstiskas EON SIA atļaujas saņemšanas.

Citi raksti
 

 

Izceltie raksti

Kas notiks ar Ora? – Great Wall Motor (GWM) slēdz galveno mītni Eiropā 1

Ķīnas autoražotājs ir vīlies pārdošanas rādītājos, uzteiks darbu Eiropā nolīgtajiem darbiniekiem un slēgs galveno mītni, ziņo Vācijas mediji. Lasīt vairāk

 

Nevis elektrība, bet hibrīds: Kenworth parāda nākotnes kravas vilcēju (+ FOTO) 5

ASV kravas automašīnu ražotājs Kenworth izstrādājis savu nākotnes kravas vilcēja prototipu SuperTruck 2. Vizuāli tas līdzīgs Tesla, taču elektriskās spēka iekārtas vietā izmantos hibrīddzinēju. Lasīt vairāk

 

Braucot var atvērties motora pārsegs - Lamborghini atsauks 2133 Urus 4

Itālijas superauto ražotājs Lamborghini atsauks vairāk nekā divus tūkstošus Urus krosoveru, jo to īpašnieki var saskarties ar ārkārtīgi bīstamu defektu, kad braucot lielā ātrumā atveras motora pārsegs. Lasīt vairāk

 

Lamborghini parāda jauno hibrīdiekārtu, kas aizstās V10 motoru

Itālijas superauto ražotājs Lamborghini izstrādā hibrīdiekārtu, kas aizstāsies V10 motoru un tiek gatavota Huracan pēctecim. Lasīt vairāk

 
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti