CP: «bez komentāriem» 9

 
15.jūlijs 2002 7:00

Tādu skatu uz Arhitektu ielas varēja novērot 12.jūlija pēcpusdienā. Policijas auto ar v.n. EJ167 bez attiecīgā noformējuma - ieslēgtām bākugunīm - stāvēja aizliegtā vietā. Bet tas nav viss...

Tajā pašā laikā šie paši policijas darbinieki žigli metās klāt pie autovadītāja, kas vienkārši bija apturējis uz Arhitektu ielas, lai tikai izlaistu pasažieri un izliktu bagāžu... tomēr, par laimi vadītājam, beigās nolēma "nepiesieties"... Jāatzīmē, ka Arhitektu iela tiek pastāvīgi kontrolēta - Rīgas Pašvaldības policijas busi bieži šeit iegriežas, lai sodītu tos, kas nostājušies ielas kreisajā pusē vai uz ietves (tur stāvēt aizliegts). Bet šos kungus [EJ167] laikam gan neviens neaiztiek... iAuto // Canon PowerShot A20
 
Visi komentāri
 
30716. viesis 13.jūlijs 2002 7:28
0 0 Atbildēt

hi, hiii ne velti nummurs saakas ar "ej...." galu pashi piedomaasiet :-)) Bet kuru tas gan uztrauc. kaa teikt taada ir dziive arii policistu kungiem gribas apstaaties neatljautaas vietaas :-))).

30758. viesis 15.jūlijs 2002 10:24
0 0 Atbildēt

Nu neliks taču viņi auto maksas stāvvietā:)

30785. viesis 15.jūlijs 2002 12:08
0 0 Atbildēt

Kaut kā tā kā tā nesmuki! B**! Šķiet, viņiem pie kājas ko par šiem domā citi.

30812. viesis 15.jūlijs 2002 13:59
0 0 Atbildēt

Nu ja. Tur taču regulāri čakarē jur. fak. studentus, kuri pa lekciju laiku tur atstāj auto. Vienreiz ieraugot, ka tur stāv pašvaldības polic. busiņš, piebraucu un pajautāju, vai arī es savējo te drīkstu atstāt, šie man uzkliedza, kam viņi varot, bet es ne. Kamēr apbraucu vēl vienu riņķi apkārt LU lai turpinātu sarunu, šie vairs nebija..

31045. viesis 17.jūlijs 2002 8:02
0 0 Atbildēt

Varbut kada CP adbildiga amatperosna varetu kadu kometu uzrakstit. Tomer interesanti zinat ko sie doma. Ta vienkarsi comiski.

32374. viesis 26.jūlijs 2002 14:04
0 0 Atbildēt

Nu ja, ko ta juus gribeejaat, - shii jau ir specrotas patrulja. Tie jau arii dara VISU ko grib. Un chakaree kaa grib - cilveeciigi / necilveeciigi...

33600. viesis 8.augusts 2002 20:52
0 0 Atbildēt

Nu sukulli blin!

35452. viesis 22.augusts 2002 15:40
0 0 Atbildēt

Nuuuu, viņi taču ir visbargie, visgudrie soģi, kādēļ lai viņus aiztiktu, ja tie sargā likumu...

35560. viesis 23.augusts 2002 13:00
0 0 Atbildēt

Tavs komentārs
 
 

Pievienot bildi Pievienot video
 
 
Stingri aizliegts iAuto.lv publicētos materiālus izmantot, kopēt vai reproducēt citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai kā citādi rīkoties ar iAuto.lv publicētajiem materiāliem bez rakstiskas EON SIA atļaujas saņemšanas.

Citi raksti
 

Izceltie raksti

Policija turpina rūpēties par drošību uz ceļiem svētkos (+ VIDEO)

Nesēsties pie stūres reibumā, piesardzīgi rīkoties ar uguni un īpaši pieskatīt bērnus. Operatīvie dienesti vēlreiz neatlaidīgi aicina Jāņu svinētājus ievērot drošību, jo aizvadītās brīvdienas jau zaudētas cilvēku dzīvības un gūtas traumas. Lasīt vairāk

 

Operatīvie dienesti aicina Jāņos nesēsties pie stūres reibumā un pieskatīt bērnus ūdens tuvumā

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD), Valsts policija un Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienests (NMPD) aicina Jāņu svinētājus ievērot drošību, nevadīt transportlīdzekli reibumā, piesardzīgi rīkoties ar uguni un īpaši pieskatīt bērnus ūdens tuvumā, liecina NMPD tīmekļvienē publicētā operatīvo dienestu informācija. Lasīt vairāk

 

Autovadītāji: Kāpēc mums jāzina, cik tālu ir līdz Maskavai? (+ VIDEO) 21

Uz 318 ceļa norādēm Latvijā joprojām lasāms Maskavas, Vitebskas vai kādas citas Krievijas vai Baltkrievijas pilsētas vārds. Valdībā iesniegtā iniciatīva tos nomainīt pagaidām nav saņēmusi akceptu. Tikmēr daudzi autovadītāji ir neizpratnē – kāpēc kara piektajā gadā Latvijā joprojām jāzina, cik tālu ir līdz Maskavai. Lasīt vairāk

 

Zināmi automobiļi, kas var izturēt 300 000 km 22

ASV noskaidroti auto modeļi, kas ir īpaši izturīgi un var sasniegt 300 000 kilometru nobraukumu, nesarūgtinot savus īpašniekus ar dārgiem remontiem. Eiropas auto zīmolu gan TOP-10 sarakstā nav. Lasīt vairāk

 
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti