PP pārkāpj un soda 27

 
23.septembris 2002 11:42

Atkal nosūtu kādu bildi par nu jau vecu tēmu: Pašvaldības Policija un parkošanās... Redzams, ka PP cenšas sodīt nelikumīgi apstājušos vadītājus, bet paši arī pārkāpj CSN...

Notikuma vieta: Akadēmijas laukums 1 (pie centrāltirgus), Sestdiena, 21.09.2002. plkst.13:00 Un ieteikums uzmanīties ar šo stavvietu, jo tā paredzēta invalīdiem un uz šo joku PP riktīgi vārās. Dažkārt pat 13 mašīnas vienā reizē aplimē... Diemžēl mašīnas v/n no 14 stāva neizdevās iezūmet.... Maris
 
Visi komentāri
 
40150. viesis 23.septembris 2002 11:57
0 0 Atbildēt

Tieshi taads pats PP vaagjis un divi policisti sodija cilveekus pie mikrinju staavvietas uz birznieka-upiisha un elizabetes ielas krustojuma. Pashi bij nolikushi savu Kangoo tieshi zem ziimes apstaaties aizliegts, taadejaadi daljeeji trauceejot mikroautobusiem iebraukt galapunktaa.

Redaktors 23.septembris 2002 11:58
0 0 Atbildēt

Numurus! Numurus sūtiet, kungi!

40161. viesis 23.septembris 2002 12:15
0 0 Atbildēt

To Redaktors

Un ko Jūs ar tiem nummuriem darīsiet? Es vienu aizsūtīju, a kāda jēga?

Redaktors 23.septembris 2002 12:17
0 0 Atbildēt

Numuri + Fotogrāfijas dod iespēju oficiāli iesniegt sūdzību par pārkāpumu. Kaut arī viņus nesodīs, vienalga viņi nākošreiz padomās, pirms pārkāpt un visiem rādīt, ka viņiem LIKUMS IR PIE $%^&&...

40168. viesis 23.septembris 2002 12:35
0 0 Atbildēt

ee e shitie maitas man a vienreiz uzlika 10 ls...kautgan staaveeju akadeemijas pusee..tjipa autinsh nebij pietiekami paraleeli ietvei nolikc...kopsh straadaaju shai eekaa,nav bijusi neviena diena kad shitie kjeemi te nebuutu rosiijushies....bljin (sorry)

40186. viesis 23.septembris 2002 13:32
0 0 Atbildēt

Man aizdomas, ka lai sodītu pārk''apējus, īslaicīgi viņi tur var atrasties, ja viņi būtu aizgājuši ņammāt, tad savādāk (kadrā viņi redzami)... Un nav ko invalīdu stāvvietas aizņemt, tad arī viņiem tur nebūs jāapstājās lai kādu sodītu. Lai soda tos pārkāpējus.

40197. viesis 23.septembris 2002 14:12
0 0 Atbildēt

un kaads reaals labums ir no taa 10 ls soda? kautvai uz Laachpleesha ielas - pietiek vienam nolikt autinju zem ziimes, kaa visa josla paliek nelietojama, jo neviens normaals shoferis tur nebrauks, ja priekshaa viens ir noparkojies. tik vien tikai ir kaa PP iekasee naudinju, bet reaala labuma no tiem sodiem nav.

40307. viesis 24.septembris 2002 0:31
0 0 Atbildēt

nu ja nav reaala labuma, tas noziimee, ka tie kas liek zem ziimeem veel nav iztukshojushi savus macinjus.

nu un kapeec nevar nepaarkaapt?

nu nepaarkaapsim un policistiem nebuus no kaa iekaseet.

tas tachu tik vienkaarshi.

nu ir gruuti atrast vietu. nav leetaak iemest kapeiku automaataa ? vismaz psihologjiski mieriigaak.

neesmu no autostaavvietu komandas, pats mekleeju vietinjas, kur driikst novietot auto.

40308. viesis 24.septembris 2002 0:32
0 0 Atbildēt

tam baltajam, kas nolicis shkjiibi, vajadzeeja 2 lapas pieliimeet!

cik nav taadu, kas nevar kaartiigi novietot savus auto. pamet un nedomaa par neko citu.

40408. viesis 24.septembris 2002 11:06
0 0 Atbildēt

Menti *******i, bet ir jau arii dazhi normaali menti, bet tie ir 0.5% no 100%

40418. viesis 24.septembris 2002 11:18
0 0 Atbildēt

Tur jau tas otrais autinsh aiz policijas... Peleeks kadets izskataas... Taadam meistaram visu logu vareeja noliimeet ar plaaksteriem... :o/ I nemaz man nebuutu zeel...

40573. viesis 24.septembris 2002 19:19
0 0 Atbildēt

A tur noteikti sieviete noparkojusies, un domājams ka pirms tur tā policija apstājās. :o)

40611. viesis 24.septembris 2002 23:22
0 0 Atbildēt

To Redaktors: Luugtum ne tikai numurs, bet arii uzvaardinjsh. Shodien ap plst 18.00 Peitavas ielaa (kas atrodas Vecriigaa un vienalikus ir arii Gaajeeju!!!!! iela, attieciigaa ziime ielas abos galos pastaav) pilniigi nekautriigi staaveeja trafareets Pashvaldiibas policijas Mercedes Benz 190 vai kaads taads ar valsts numuru CK6399. Peec kaadam 10 minuuteem, kuras man bija iespeeja veerot no eekas 10/12 iznaaca Pashavaldiibas policists (formaa) ar vaardu uz formasteerpa O. Tarasovs. Luugtum:) Fotograafijas Diemzheel nav, jo neneesaaju fotoaparaatu liidz :)

40824. viesis 26.septembris 2002 9:59
0 0 Atbildēt

zirgz 2002-09-24 00:32:57

Tur, cik es atceros, mašīnas ir jāliek slīpi, nevis paralēli

40826. viesis 26.septembris 2002 10:04
0 0 Atbildēt

Es te ar kādreiz iesūtīšu kādas bildītes, bet nevis ar poliču pārkāpumiem, bet kā mūsu pareizie autovadītāji parkojas :DD Un būs ar visiem nummuriem... Būtu fotiks-ciparnieks, jau sen būtu šo lietu izdarījis... nu bet nekas, gan jau

G

40878. viesis 26.septembris 2002 13:26
0 0 Atbildēt

stulbais viesi,kaa zinaams vecriiga atrodas dziivojamaa zonaa un uz to neattiecas parastie staaveesanas noteikumi. izlasi satiksmes noteikumos 40.lapaspusi un tad meklee paarkaapumus.

40994. viesis 27.septembris 2002 11:26
0 0 Atbildēt

Nezoliidi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

41114. viesis 29.septembris 2002 9:22
0 0 Atbildēt

tev pasam neapnik cakaret smadzenes policistiem, un ar savaam dumjajaam pamaaciibaam maldinaat citus?

Redaktors 29.septembris 2002 11:20
0 0 Atbildēt

viesis 2002-09-29 09:22:31

Kam tas teksts bija domāts?

41117. viesis 29.septembris 2002 11:44
0 0 Atbildēt

Tas 2002-09-29 09:22:31 izskataas domaats Redaktoram no kaada menta. Bet vatrbuut es kluudos...

Redaktors 29.septembris 2002 11:47
0 0 Atbildēt

Nu ne no gluži menta - viesis 2002-09-29 09:22:31 - ir no Rīgas Domes...

41119. viesis 29.septembris 2002 11:51
0 0 Atbildēt

Kaa Tu zini ka no Domes?!?

Redaktors 29.septembris 2002 14:19
0 0 Atbildēt

Es esmu Redaktors :)) un NEVIENS Internetā nav anonīms :))

41315. viesis 30.septembris 2002 23:52
0 0 Atbildēt

Stulbais, Sharky! Pirms dizhoties ar CSN (PUS)zinaashanaam izlasi veelreiz: Peitavas iela ir GAAJEEJU iela (saskanjaa ar CSN - gaajeeju celjsh), un to noraada arii pie taas izliktaa ziime. Attieciigi: CSN 70. Pa ietvēm, gājēju ceļiem un velosipēdu ceļiem mehāniskajiem transportlīdzekļiem braukt aizliegts, izņemot ceļu uzturēšanas un komunālo dienestu (elektroapgādes, siltumapgādes u.tml.) transportlīdzekļus, ja tie veic ceļu uzturēšanas, remonta vai avārijas seku likvidēšanas darbus.

Pa gājēju ceļiem atļauts braukt arī transportlīdzekļiem, kas apkalpo tirdzniecības uzņēmumus un citus uzņēmumus, kuri atrodas tieši pie šiem gājēju ceļiem, ja nav citu piebraukšanas iespēju, netiek traucēta gājēju pārvietošanās un attiecīgo transportlīdzekļu pilna masa nepārsniedz 5 t.

Attieciigi: ja vien shajaa ielaa staavoshais PP auto nenodarbojas ar ceļu uzturēšanas, remonta vai avārijas seku likvidēšanas darbiem vai neapkalpo tieši pie šiem gājēju ceļiem esošus tirdzniecības uzņēmumus un citus uzņēmumus, tad taa atrashanaas ir pretrunaa ar CSN.

41686. viesis 2.oktobris 2002 17:33
0 0 Atbildēt

viesi, bet vai kas teikts par stāvēšanu uz gājēju ceļiem???

42108. viesis 4.oktobris 2002 14:12
0 0 Atbildēt

cienijamais redaktor, ja jums liekas ka vards "stulbais" skan nezolidi,tad esat tik laipns un redigejiet citos komentaros tadus vardus,ka "zalas pezuvestes ","*******s""u.c. gaidu jusu atbildi un ricibu.

53588. viesis 5.decembris 2002 12:13
0 0 Atbildēt

Pilnīgs BULLSHITs, neizdevās numuru iezūmēt. Izskatās ka tas PPautiņš taisās braukt, vai brauc, nevis stāv.

Tavs komentārs
 
 

Pievienot bildi Pievienot video
 
 
Stingri aizliegts iAuto.lv publicētos materiālus izmantot, kopēt vai reproducēt citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai kā citādi rīkoties ar iAuto.lv publicētajiem materiāliem bez rakstiskas EON SIA atļaujas saņemšanas.

Citi raksti
 

Izceltie raksti

Policija turpina rūpēties par drošību uz ceļiem svētkos (+ VIDEO)

Nesēsties pie stūres reibumā, piesardzīgi rīkoties ar uguni un īpaši pieskatīt bērnus. Operatīvie dienesti vēlreiz neatlaidīgi aicina Jāņu svinētājus ievērot drošību, jo aizvadītās brīvdienas jau zaudētas cilvēku dzīvības un gūtas traumas. Lasīt vairāk

 

Operatīvie dienesti aicina Jāņos nesēsties pie stūres reibumā un pieskatīt bērnus ūdens tuvumā

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD), Valsts policija un Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienests (NMPD) aicina Jāņu svinētājus ievērot drošību, nevadīt transportlīdzekli reibumā, piesardzīgi rīkoties ar uguni un īpaši pieskatīt bērnus ūdens tuvumā, liecina NMPD tīmekļvienē publicētā operatīvo dienestu informācija. Lasīt vairāk

 

Autovadītāji: Kāpēc mums jāzina, cik tālu ir līdz Maskavai? (+ VIDEO) 21

Uz 318 ceļa norādēm Latvijā joprojām lasāms Maskavas, Vitebskas vai kādas citas Krievijas vai Baltkrievijas pilsētas vārds. Valdībā iesniegtā iniciatīva tos nomainīt pagaidām nav saņēmusi akceptu. Tikmēr daudzi autovadītāji ir neizpratnē – kāpēc kara piektajā gadā Latvijā joprojām jāzina, cik tālu ir līdz Maskavai. Lasīt vairāk

 

Zināmi automobiļi, kas var izturēt 300 000 km 22

ASV noskaidroti auto modeļi, kas ir īpaši izturīgi un var sasniegt 300 000 kilometru nobraukumu, nesarūgtinot savus īpašniekus ar dārgiem remontiem. Eiropas auto zīmolu gan TOP-10 sarakstā nav. Lasīt vairāk

 
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti