kaut kur iznomāt tādu frēzi var? ko var mašīnā iekraut?
Tēma: TA nokauj bembja motoru
Akumulatoru uzlādes laiks un kalpošanas ilgums. Nav vēl izdomāts tāds spainis no kura var ieliet elektrību auto bākā …
uztaisīs beidzot Teslas bezvadu enerģijas pārvadi un būs viss kulē ![]()
Tēma: Ceļu remontu kvalitāte
ja Batjka tur pasaka, ka kaksim jābeidz spamot, tad attiecīgie orgāni pēc 10 minūtēm jau klauvē pie kakša durvīm un nogādā viņu valsts maizē. tur spamošana, protams, nav pieejama ![]()
Tēma: Moskvičš 2140
tas ir tikai normāli, ka pēc remonta paliek pāri kāda šaiba, skrūvju kaudzīte un kāda mistiska detaļa ...
Tēma: Laikam nopietna KRĪZE.
šīrim alfā tak arī gribas kaut kādu muziciņu
Tēma: Laikam nopietna KRĪZE.
jāņem vērā tas, ka tie nariki likumīgas metodes nesaprot. no tā izejot arī jārīkojas.
Tēma: Laikam nopietna KRĪZE.
a kurš zinās, ka granāta no tavas mašīnas? pirkstu nospiedumus no tās vairs neviens pēc tam nenoņems ![]()
Tēma: Kur likt sasistu mazdu?
mūkusalas aplī ar kārtīgi sasistu labo pusi sanāks tikai papildus izdevumi ![]()
Tēma: Laikam nopietna KRĪZE.
Secinājums - zog pilnīgi visu ko ierauga un var ātri paķert
nu tad jānoliek redzamā vietā uz paneļa granāta ar mazu trosīti pie gredzena. aši paķers to un skries prom. pēc tam jau var likmes likt, cik tālu aizskries.
Tēma: Kur likt sasistu mazdu?
kas tur aiziet? no tā nošķaideņa nav kam aiziet. motoru, bremžu diskus un bukses nevienam nevajag.
lukturi, riepas, palikušais benzīns bākā. denso elektronika kas mazdās un tojotās ir praktiski mūžīga, to ar nevienam nevajag.
reāli var dabūt tos pašus 150Ls ejošākajās daļās un viss. pēc tam tev ir lūznis pagalmā, kuru arī šrots un tolmets vairs negribēs ņemt.
kādreiz pirms 20 gadiem senča moskābelim bij normāli, ka bremžu pedāli vajadzēja 2x uzpumpēt un tad tik bremzēja. neko, nekas netika sasists un visi dzīvi ![]()
Tēma: Pērku vagoniņu
a tu paņem savai alfai refiržeratorgarāžu. ilgāk saglabāsies. pēc 25 gadiem varēsi pārdot kā retro.
Tēma: Trakie tramvaji! :D
Malači tie džeki, kas to dabūjuši cauri!
fiška ir vienā apstāklī...
kamēr tramvajos bija tantiņas, visi pirka biļetes...
man personīgi nekad nebūs kautkāds mistisks etalons,bet tas nenozīmē, ka es nebraucu ar tramvaju
invalīdiem tak bez maksas.
Tēma: Trakie tramvaji! :D
ar to bagāžu ir tā. jāmaksā, ja pārsniedz noteiktus izmērus. un tikai.
Bet, nevienam kontrolierim nekad nav bijusi atbilstoši sertificēta mērierīce, lai to bagāžu izmērītu. Tas, ka uz aci viņam kaut kas liekas, šajā gadījumā nav rādītājs.
F1 formula jau Rīgā, bet tu to varēsi redzēt 15. augustā plkst. 14.00 un 15.00 krastmalā (+ VIDEO)
7
Autosportists Mārtiņš Sesks WRC 1 pastāsta par savu dalību Red Bull Show Run 15. augustā krastmalā (+ VIDEO)
Policijas ekipāža ar bākugunīm pie sarkanās gaismas saduras ar trolejbusu, tas taranē BMW un Renault (+ VIDEO)
9