Uzliesmo ielas vidū (+ video) 10

 
iAuto | 9.janvāris 2014 16:09

Krustojumā aizdegas automašīna, vadītājs glābjas bēgot.

 
Visi komentāri
 
Kanibaals 9.janvāris 2014 19:24
3 0 Atbildēt

Mjā, Krievija visi mierīgi brauc garām, laikam ikdiena.

aizejošais 10.janvāris 2014 7:07
0 0 Atbildēt

benzīns uz kolektora vai benzīns un elektrības dzirkstele

Jautri nav.

Biju pie stūres Pežo 106 kas sāka kūpēt Kutaisi krustojumā. Īsais vados. Pēc maza vadu remonta ar veco, labo izoleni ceļš turpinājās.

bums 10.janvāris 2014 8:35
0 0 Atbildēt

Vai nu nevienam nav ugunsdzēšamā aparāta, vai īpaši izpalīdzīga tauta.

LMT 10.janvāris 2014 10:45
0 0 Atbildēt

Par vienu opeli mazāk, prieks!

vaz 10.janvāris 2014 11:07
2 0 Atbildēt

izskatās pēc VAZ-2110

rt 10.janvāris 2014 11:42
0 0 Atbildēt

Es arī brauktu garām. Nodzēst tāpat nenodzēsīsi, tik sevi lieki apdraudēt.

IkdienasViesis 10.janvāris 2014 15:37
1 0 Atbildēt

Jāseko vairāk līdz sava auto tehniskajamm stāvoklim. Ir autovadītāji, kas kapotu paceļ reizi gadā - uz TA. Tad nav brīnums, ka šādi gadās. Ticamākā versija - degvielas noplūde gar kādu šļauku.

Krotow 10.janvāris 2014 17:22
0 0 Atbildēt

Krievijas paviršā tehniskā apskate uz sejas :) Šlaukas tek, ugunsdzēšamā aparāta nav, pie kam arī blakus esošajiem braucējiem nav. Dabiskā izlase.

Ruu@uto 11.janvāris 2014 14:16
0 0 Atbildēt

rt

Es arī brauktu garām. Nodzēst tāpat nenodzēsīsi, tik sevi lieki apdraudēt.

====================

Kāda nu tur apdraudēšana, ja ar prātu rīkojas, galvenais, lai būtu AR KO palīdzēt :-) Es mēdzu vadāt līdzi 5 kg ugunsdzēšamo "ar tauri" - reiz šitāds joks bija uz Salu tilta. Publika lēkāja ar saviem "minibaloniņiem", bet nodzēst nevarēja, vien "pieturēt" guni, toreiz tas 5 kg balons lieti noderēja, kaut iepriekš daudzi brīnījās, ko es vadājot tādu "bolvanku" līdz. Iemesls, kā toreiz izskatījās, no vecuma saplaisājusi un plīsusi degvielas šļūtene, labi, ka vadītājam pietika prāta laukā lecot izslēgt aizdedzi (sūkni). Vispār paveciem auto daudz ir redzēts, ka, iedarbinot dzinēju, šļūtenes uz sprauslām un pienākošā uz rampu burtiski slapjas kļūst. Bet ir vadītāji / īpašnieki, kuriem tas ir pohhhh... :-( Un tad reizēm ir, kā video augstāk :-(

Ja ja 13.janvāris 2014 21:22
0 0 Atbildēt

Un tu tipa skrietu klāt un dzēstu.

Tavs komentārs
 
 

Pievienot bildi Pievienot video
 
 
Stingri aizliegts iAuto.lv publicētos materiālus izmantot, kopēt vai reproducēt citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai kā citādi rīkoties ar iAuto.lv publicētajiem materiāliem bez rakstiskas EON SIA atļaujas saņemšanas.

Izceltie raksti

Jaunās Toyota Hilux devītās paaudzes tests (+ FOTO) 3

Testi notika Bulgārijas Razlivas pilsētas apkārtnē kalnainā apvidū, kur pilnībā varēja izbaudīt jaunās Toyota Hilux gaitas īpašības. Lasīt vairāk

 

Reti noderīgas lietas fiziski smagam pārgājienam dabā (+ FOTO) 37

Fiziski aktīvos un tālākos pārgājienos katram gramam mugursomā ir nozīme. Standarta lietas, kā labi apavi, jaka un ūdens pudele, ir skaidras ikvienam, taču ir specifisks, kompakts aprīkojums (ultralight un viedie risinājumi), kas reāli izglābj situāciju, kad jāmēro lieli attālumi fiziski smagos vai bīstamos apstākļos. Lasīt vairāk

 

Diennakts laikā Augšdaugavas novadā aiztur piecus robežšķērsotāju pārvadātājus (+ VIDEO) 8

Ievērības cienīgs ķēriens Valsts robežsardzei. Augšdaugavas novadā vakar diennakts laikā izdevies aizturēt piecas personas, kuras nodrošināja nelegāli robežu šķērsojušo cilvēku pārvadāšanu. Tik daudz pārvadātāju parasti izdodas notvert nedēļas laikā. Lasīt vairāk

 

Auto kļūst sarežģītāki, kas prasa no servisa darbiniekiem atbilstošas prasmes (+ VIDEO) 12

“Ne tikai mums, bet visā nozarē tjoprojām rūkst kvalificētu elektriķu, servisa pieņēmēju un arī mehāniķu, atzīst Mārtiņš Logins, Autoeksperts servisa vadītājs.To pieprasa arī uzņēmuma jaunā filiāle pie lidostas Rīga. Lasīt vairāk

 
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti