Laiks doties tīrumā un zemkopji to arī dara. Mēs, savukārt, publicējam dažus, kur lauku aparšanai izmanto jocīgas traktormašīnas (mašīntraktorus).
Laiks doties tīrumā un zemkopji to arī dara. Mēs, savukārt, publicējam dažus, kur lauku aparšanai izmanto jocīgas traktormašīnas (mašīntraktorus).
Nav nekā sevišķi dīvaina, pat Mb Unimog reiz viena no standarta fīčām bija arkls, ari armijas vilītim visu Jeep(u) priekštecim. MB savulaik pat pamanījas ražot traktorus uz Unimog agregatiem.
iAuto uznāca vecā atrauga par cccp un nejauši nopublicēhās šis rakstiņš.
cccp laikā traktoru bija navalam, tiesi pec rzvala sakās ziepes ar traktorie un visar ar visu tehniku.
Viens te ģerevņā uzpērk T-150 ar nojātiem motoriem, liek tajos motorus no MAZa - 6-niekus un 8-niekus uz pagarināta rāmja. Motoriem veic kapitālo remontu.
Cilvēki pērk kā dulli - rindā stāv, kaut arī daudzi no tiem varētu atļauties arī rietumu tehniku!
Es arī pazīstu vienu kas iekš T-150K ielika buļļa motoru - teica ka dzimtais motors daudz rijis degvielu.
Ne tikai ievērojami mazāk patērējot degvielu, bet arī esot nenojājams.
Ko ta te neviens no latviešu valodas EXPERTIEM neklaigā, ka virsrakstā ir rakstīts "aršana", nevis vēršana?????
Urāls nolaiž arklu uz kura ir 5 lemeši, kam katram ir pa vienai vērstuvei un pa vienam griezējam utt.
Gluži tā pat buldozera lāpstai vērstuve ir tikai viena no lāpstas sastāvdaļām!
Kiberuzbrukums Ceļu satiksmes drošības direkcijai izrādījies daudz plašāks, nekā sākotnēji bija zināms, skarti 1,2 miljonu cilvēku personas dati. Lasīt vairāk
Pēc pieciem gadiem tirgū Mercedes-Benz būtiski atjaunina C-klasi (W206) gan sedana, gan T-Modell universāļa versijā. Izmaiņas skar dizainu, tehnoloģijas, multividi un spēka agregātus. Lasīt vairāk
Uz autoceļa A10 – Ventspils šosejas – aizvakar notika traģisks ceļu satiksmes negadījums. Vakar Ceļu satiksmes drošības direkcija atklāj pirmšķietamo negadījuma scenāriju. Bojāgājušais vieglā auto vadītājs, visticamāk, nebija vainīgs pie negadījuma. Viņa auto saņēma triecienu no aizmugures un tika iestums pretējā braukšanas joslā. Lasīt vairāk
Ungārijā lielās slodzes dēļ elektrotīklā vairāki uzlādes operatori uz laiku ierobežo elektromobiļu ātrās uzlādes jaudu. Lasīt vairāk
Līdz 788 Zs un trīs versijās: Ram atdzīvina Rumble Bee kā 1500 sērijas pikapu muskuļauto saimi (+ FOTO)
11
Red Bull F-1 RB8 formula (2012) pierūcina krastmalu Rīgā, kurā bija pulcējušies tūkstošiem skatītāju (+ VIDEO)
3

Valstī, kura ir top 3 naftas ekportētājs, iedzīvotāji nevis pērkt jaunu piemērotu tehniku, bet mēģina izlīdzēties ko var atrast mēslainē.
www.worldstopexports.com/worlds-top-oil-exports-country/
Below are the 15 countries that exported the highest dollar value worth of crude oil during 2019.
Saudi Arabia: US$133.6 billion (13.3% of exported crude oil)
Russia: $121.4 billion (12.1%)
Iraq: $83.3 billion (8.3%)
Canada: $68.1 billion (6.8%)
United Arab Emirates: $66.1 billion (6.6%)
United States: $65.3 billion (6.5%)
Kuwait: $42 billion (4.2%)
Nigeria: $41 billion (4.1%)
Kazakhstan: $33.6 billion (3.3%)
Angola: $32.3 billion (3.2%)
Norway: $28.8 billion (2.9%)
Libya: $24.8 billion (2.5%)
Brazil: $24 billion (2.4%)
United Kingdom: $23.7 billion (2.4%)
Mexico: $22.6 billion (2.2%)
Man arī gribētos tā domāt, bet nevaru - labāk nemeklē kāds izskatās jaunais "Kirovec" (būsi šokā) - tas sen vairs nav lielais dzeltenais klucis un arī pa rūpnīcu neskraida no vodkas apdulluši vaņas nosmērētās specofkās
Jaunie izskatas skaisti, bet kur tad ir tie jaunie kiroveci. Pa kremli braukā?
nu paskaties video youtube - tur to papilnam. Arī vaņa vairs nav vakarējais - pārvelk apavus, kad iekāpj kabīnē, panelīti ar lupatiņu notīra, tad pieslēdz telefonu un noskatās "kak ģed do berļina dašol"
Tad no kurienes šie izgudrotaju video, no Rēzeknes??