Vēl viena Premium marka Eiropas tirgum - Lancia atgriezīsies nākamgad 2

Foto: Lancia

iAuto | 30.jūnijs 2023 5:03

Itāļu marka Lancia, kas pagaidām pārstāvēta ar vienu vienīgu modeli un tikai pašmāju tirgū, 2024.gadā plāno iziet ārpus savas valsts robežām.

Kā pirmo modeli starptautiskajam tirgum ražotājs pieteicis aptuveni četrus metrus garo Ypsilon, kas Itālijā tika labi sagaidīts. Lancia Eiropas klientiem piedāvās Ypsilon hibrīda un pilnībā elektriskus variantus, bet 2025. gadā sekos Ypsilon sportiskā versija ar diviem ražotājam tradicionālajiem burtiem HF nosaukuma papildinājumā.

2026. gadā tiek solīts jaunais flagmanis Gamma (4,60 metri), kam divus gadus vēlāk pievienosies pilnībā elektriskais hečbeks Delta (4,40 metri).

Sākot no 2028. gada, visi Lancia modeļi tiks aprīkoti ar bateriju un tirgū nonāks tikai kā pilnībā elektriski transportlīdzekļi.

Lancia tiek virzīts kā grezns, sportisks un labi aprīkots autobūves produkts, kopā ar diviem citiem zīmoliem - DS un Alfa Romeo Lancia, veidojot Stellantis grupas premium trio.

Saskaņā ar produktu menedžera Paolo Loiotile teikto, Lancia vajadzētu "pārstāvēt itāļu eleganci". Lancia atkal atgriešanās ir arī Stellantis bosa Karlo Tavaresa personīgā vēlēšanās.

Attēlā redzams koncepts Lancia Pu+Ra HPE, kas pēc ekspertu domām, raksturo itāļu Premium markas tuvāko gadu nākotnes dizainu.

Visi komentāri

2 0 Atbildēt

Ja grib nodzīvot ilgāk tad labāk labāk turēties pa gabalu no elektro auto...

0 0 Atbildēt

Elektro auto ir ugunskurs uz riteņiem....

Tavs komentārs

Pievienot bildi Pievienot video

Izceltie raksti

400 000 km Volkswagen Passat dīzelim ir nieks 29

Ja gribi ilgi braukt un tālu braukt, uz Volkswagen Passat TDI vari droši paļauties. Lasīt vairāk

Krievu “Cybertruck” pirmizrāde atcelta 7

Atjaunotā zīmola "Russo-Balt" pirmā krosovera, pēc amerikāņu Tesla Cybertruck līdzības veidotā modeļa C55 pirmizrāde nenotiks, ziņo auto jaunumiem veltītais krievu izdevums Motor. Lasīt vairāk

Toyota brīdina pircējus Japānā – no ASV importēto Toyota kvalitāte nav “Japānas kvalitāte” 10

Tie pircēji, kas Japānā iegādāsies Toyota automobili, kas izgatavots rūpnīcā ASV, var piedzīvot vilšanos, jo ievesto automobiļu kvalitāte var atšķirties no standartiem, pie kuriem pieraduši pašmāju produkcijas lietotāji. Lasīt vairāk

Uz Jorģa Zemitāna tilta braukšanai atvērs visas braukšanas joslas 7

No šodienas uz Jorģa Zemitāna tilta satiksmei atvērs visas braukšanas joslas, aģentūru LETA informēja Rīgas domes Arējās komunikācijas nodaļa. Lasīt vairāk

Lasītākie raksti

Jaunie raksti