BIODĪZELIS

Master_D Reģ.: 29.09.2004

Biju uztankoties iemīļotajā Tālavas autobusu parka tankštellē un pamanīju, ka jamie par tīri draudzīgu cenu lej arī biodīzeli (kaut kādi 45s litrā).

Sabaidīts par šā izstrādājuma kaitīgumu gumijas detaļām (kaut kur tepat pa forumu viens baumoja), neielēju, tomēr paņēmu informatīvu lapiņu.

( foto.inbox.lv/citroen/BIODIESEL/biodizelis.gif )

Nekādi draudi tajā dīzeļpasāta dzinēja gumijām tajā lapelē izteikti netika, vienīgi pie tanka pielīmēts ieteikums sākumā, ja nav jauns filtrs, tankoties 50/50 ar parasto dīzeli.

Varbūt kādam ir pieredze ar zaļo zupu?

 
1.. 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ..18
raimondsm Reģ.: 22.05.2004
0 0 Atbildēt

starp citu par piešķilšanu- tie, kas brauc ar tīro rapša eļļu, tiem ir 2 bākas- piešķiļ ar fosilo, tālāk ar rapša eļļu

bet nu tā likumiski skaitās pārbūve

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

raimondsm rakstījatarp citu par piešķilšanu- tie, kas brauc ar tīro rapša eļļu, tiem ir 2 bākas- piešķiļ ar fosilo, tālāk ar rapša eļļu

bet nu tā likumiski skaitās pārbūve

tas nozīmē, ka vakarā ir stundu jābraukā ap kvartalu lai izpumpētos tas bio nekren ārā???

man jau pofig, tāpat nekādu bio netaisos lietot.....

agrisliepkalns Reģ.: 09.12.2003
0 0 Atbildēt

gaaze rakstīja:man ir Omega un esmu nobraucis kādas1,5 štukas ar BIO dīzeli. Neko sliktu nevaru teikt. Nekas nav izšķīdis. Mašīnas dinamika palika iepriekšējā, pēc kompja kruīzā arī patēriņš nepalielinājās. Uz ceļa braucot 95 km/h no5-6 l uz 100km. Patīkami tas, ka "nominot grīdā" aizmugurē nepaliek melnu dūmu mākonis. Vienīgais mīnuss, ka 5grādos no rīta grūti pielaist. Motors pārbaudīts un noregulēts "Dīzeļcentrs R" Bukaišu ielā 3. Varu visiem rekomendēt, kam ir kādas problēmas ar dīzeļmotoriem. Pēc viņu regulēšanas mana Omega "lido".

Nu nezinu gan kas jums no ritiem neiet, man ir 87. gada BMW 324 un braucu tikai ar biodiesel, no rītiem lec vel labak ka ar parasto no pusapgrieziena! Pie tam vel auto ir palicis ekonomiskaks un ari jauda uzlabojusies... Varbut kads varetu izstastit kur visletak var dabut BIO DIESEL, vangazos tas paris dienas atpakal maksaja 0.495 LS/l

TDI Reģ.: 29.01.2002
0 0 Atbildēt

gaaze rakstīja:man ir Omega un esmu nobraucis kādas1,5 štukas ar BIO dīzeli. Neko sliktu nevaru teikt. Nekas nav izšķīdis. Mašīnas dinamika palika iepriekšējā, pēc kompja kruīzā arī patēriņš nepalielinājās. Uz ceļa braucot 95 km/h no5-6 l uz 100km. Patīkami tas, ka "nominot grīdā" aizmugurē nepaliek melnu dūmu mākonis. Vienīgais mīnuss, ka 5grādos no rīta grūti pielaist. Motors pārbaudīts un noregulēts "Dīzeļcentrs R" Bukaišu ielā 3. Varu visiem rekomendēt, kam ir kādas problēmas ar dīzeļmotoriem. Pēc viņu regulēšanas mana Omega "lido".

a mans G4 kljuva raams peec taa Riizeljcentra reguljiroffkas shamie laikam tik Omegas prot 'atdziivinaat'

vzinis Reģ.: 26.06.2001
0 0 Atbildēt

Daniliano rakstīja:Š.g.7.oktobrī Rāmavas izstāžu kompleksa,rudens izstādes ietvaros, pirmā stāva konferenču zālē pl.10.30 ies runa par Biodīzeli,braukšanu ar tīru eļļu un citām par BIO saistītām lietām.Būs RTU speciālistu viedokļi(Šneps).

Visiem tiem, kas nobrieduši beidzot lietot BIO, būtu iespēja nostiprināt savu pārliecību.

Šnepa eksperimenti ir publicēti webā - objekts 70.gadu motors un dažas motorstundas. Par profesionālu eksperimentu to saukt nevar. Pārliecība = 0.

Un vēl - Discovery kanāls dzenāja Prius pa ceļiem. 8.6l/100km. Vājprāts. Ekoloģiskais ekonomiskais bulšits.

Sandiz Reģ.: 29.08.2005
0 0 Atbildēt

Pats esmu aptaustījis un redzējis saēstas bukses,saļņikus! Biodīzelis neder!

Daniliano Reģ.: 26.08.2005
0 0 Atbildēt

Sandiz rakstījaats esmu aptaustījis un redzējis saēstas bukses,saļņikus! Biodīzelis neder!

Nezinu pa kādām buksēm iet runa degvielas padeves sistēmā,bet blīvslēgs janomaina pret tādu kas gatavots no vitona-pret biodīzeli noturīga materiāla - un rullē tālāk!

Pats esmu nobraucis~100 000 kilometru ar 100%BIO un nezinu kas tās tādas bukses un saļņiki.

raimondsm Reģ.: 22.05.2004
0 0 Atbildēt

nez cik tagad brauc ar bio un gaazi koppš KAtrīnas

redz;es, ko Rita vēl teiks

raimondsm Reģ.: 22.05.2004
0 0 Atbildēt

šodien ap 15.10 Latvijas Radio 1.programmā par braukšanu ar rapša eļļu tika saklausi'ta šada info-

raimondsm Reģ.: 22.05.2004
0 0 Atbildēt

šāda info- 500ls msagajam atmaxājas 2 mēnešos

pārslēdz pie motora temp 70 celsija.

Daniliano Reģ.: 26.08.2005
0 0 Atbildēt

Vai kādam bija luste apmeklēt pagajušo piektdien Rāmavā notikušo semināriņu par BIOdegvielas lietām? Karsti un sutīgi jau tajā zālītē bija, bet tas kungs par tuvojušos degvielas krīzi stāstīja ļoti intersanti. Pareģoja uz 2020 gadu 5Ls litrā!

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

ap to laiku jau visi brauks ar beigtiem kaķiem

cap Reģ.: 23.03.2004
0 0 Atbildēt

Visi brauks uz vējadēļiem pa ūdeni.

Iekš LV bioD nav izstrādāti nekādi kvalitātes standarti vai prasības. Katrs ražotājs izdzen ko grib no tām puķēm, pārbauda, vai deg un tad laiž tirgū. Tāpēc varbūt 20 g. vecu dīzeļu īpašnieki neko arī nejūt (tāpat $ūdīgi gāja arī pirms tam), bet nu... Pajautājiet kādam dīlerim pērkot jaunu dīzeļauto, vai darbosies garantija, ja baros savu jauno lopu ar tādu zupu...

JK Reģ.: 07.10.2002
0 0 Atbildēt

Man VW Lupo pat ir rakstīts, ka drīkst iBio liet. un to arī daru.

sleepnis Reģ.: 02.05.2003
0 0 Atbildēt

Daniliano - nu kā tad tur bija, tikai biedēja ar prognozēm, vai arī pastāstīja, kā braukt ar eļļu ?

cap Reģ.: 23.03.2004
0 0 Atbildēt

JK rakstīja:Man VW Lupo pat ir rakstīts, ka drīkst iBio liet. un to arī daru.

Nothing personal, bet šī nu ir viena moderna advancēta mašīna, īsts piemērs jauno D tehnoloģiju atspoguļošanai.

Daniliano Reģ.: 26.08.2005
0 0 Atbildēt

sleepnis rakstījaaniliano - nu kā tad tur bija, tikai biedēja ar prognozēm, vai arī pastāstīja, kā braukt ar eļļu ?

Jā, stāstija kā braukt ar eļļu. Gan Iecavnieka cilvēks(placī rūca pajauns MAN ar tīru rapša eļļu), gan arī Valmieras zem .koop.pārstāvis un pat ar visiem skaitļiem.Pats gan braucu ar BIOdīzeli(jau pāri pa 100 000esmu novālējis), bet ir doma pamēģināt.

Daniliano Reģ.: 26.08.2005
0 0 Atbildēt

cap rakstīja:Visi brauks uz vējadēļiem pa ūdeni.

Iekš LV bioD nav izstrādāti nekādi kvalitātes standarti vai prasības. Katrs ražotājs izdzen ko grib no tām puķēm, pārbauda, vai deg un tad laiž tirgū. Tāpēc varbūt 20 g. vecu dīzeļu īpašnieki neko arī nejūt (tāpat $ūdīgi gāja arī pirms tam), bet nu... Pajautājiet kādam dīlerim pērkot jaunu dīzeļauto, vai darbosies garantija, ja baros savu jauno lopu ar tādu zupu...

Ar standartiem god.Cap viss ir kārtībā-LV STD 14214(gluži tāds pats kā eiropas papīrs) un Latsertam(akreditēta laboratorija)kopā ar VID akcīzniekiem ir uzdevums to kontrolēt, jo pēc patreizējiem likumiem ražot BIO komerc.mērķiem var tikai akcīzes preču noliktavā. Nu tad šāda tipa iestādes nav nekāda joka lieta.

martins_audi Reģ.: 05.02.2004
0 0 Atbildēt

A man interesee, kaa to BioDD uztaisiit!!!

Rapsis ir, bet kur paarstraadaat DD??

goldmanns Reģ.: 01.07.2004
0 0 Atbildēt

martins_audi rakstīja:A man interesee, kaa to BioDD uztaisiit!!!

Rapsis ir, bet kur paarstraadaat DD??

journeytoforever.org/...

Un vispār labāk autiņu pārtaisīt braukšanai uz tīru rapša eļļu...

goldmanns Reģ.: 01.07.2004
0 0 Atbildēt

goldmanns rakstīja:

martins_audi rakstīja:A man interesee, kaa to BioDD uztaisiit!!!

Rapsis ir, bet kur paarstraadaat DD??

journeytoforever.org/...

Un vispār labāk autiņu pārtaisīt braukšanai uz tīru rapša eļļu...

www.elsbett.de/...

JimBeam Reģ.: 24.05.2002
0 0 Atbildēt

Baroju savu jauno opeli ar biodizeli. iet drusku labaak, bet rij drusku vairaak(kaadu 0.5/100km). Kopumaa - pozitiivi.

Joman Reģ.: 10.07.2001
0 0 Atbildēt

Hmm inetresanti, peec taa viena raksta sanaak ka es vasaraa varu liet ap 20% cepamaas ellas rimcika diizelim klaat!!

martins_audi Reģ.: 05.02.2004
0 0 Atbildēt

goldmanns rakstīja:

martins_audi rakstīja:A man interesee, kaa to BioDD uztaisiit!!!

Rapsis ir, bet kur paarstraadaat DD??

journeytoforever.org/...

Un vispār labāk autiņu pārtaisīt braukšanai uz tīru rapša eļļu...

Paldies! , te jau ir kas interesants... izpeetiishu!

Daniliano Reģ.: 26.08.2005
0 0 Atbildēt

JimBeam rakstīja:Baroju savu jauno opeli ar biodizeli. iet drusku labaak, bet rij drusku vairaak(kaadu 0.5/100km). Kopumaa - pozitiivi.

Saki JimBeam- tas Opelis Tev ir jauns autiņš, vai vispār(pēc gadiem) tas ir jauns.

Es esmu(VW Passat 1.9Bio diesel 1993 gada,jau nobraucis esmu 120 ooo km ar 100% BIO) Bio piekritējs, bet vienam gados ļoti jaunam Opel Combo redzēju teh.grāmatiņa-not use biodiesel-.Varbūt kas opeļiem mainījies?

1.. 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ..18
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti