Ceļu policija darbībā.

Dzēsts lietotājs Reģ.: 06.10.2024

un nummurinjsh kaadeelj behai aizkraasots?

gan jau ka piestaja parunaaties/paintereseeties par pazinjas veseliibu

 
1.. 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ..81
uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja: Nu ko, tad jau sanāk- bezcerība? Neko nevar mainīt?? Dzīvojam, kā ir un necenšamies neko uzlabot ??

Muļķības. Ir ļoti daudz cilvēku, kuri vēlas uzlabojumus. Kad to cilvēku % sasniegs maksimālo minimumu, kad kas sāk mainīties, tad sāksim izjust izmaiņas.

Man jau liekas ka slikto redz divreiz asāk un spēcīgāk, bet labo uztver kā normu un tāpēc nepamana.

Nu nav jau īsti arī «labais tonis» iet klāt katram pārkāpējam vai nesmukuma darītājam un nu mācīt – tad sāc izskatīties pēc sačākstējuša večuka kas māca pienapuiku un raksta sūdzības rajona laikrakstam.

Nu nerādīja tā CP ekipāža virzienrādītājus nu i kas (ar nosacījumu ja tā nav ikdiena).

Sūdīgākais visā padarīšanā ar CP ir meli. Un melo kā vieni tā otri. Kā izskaust to? Nu laikam jau nonākam turpat atpakaļ pie sevis pašiem.

Vēl viens lielumlielais treknums kas arī ir pie visa tā – ir paši Ceļu Satiksmes Noteikumi.

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Baltkrievu noteikumi:

65.1. при повороте налево транспортное средство должно двигаться как можно ближе к центру перекрестка, если дорожными знаками (горизонтальной дорожной разметкой не предписан иной порядок движения, при этом поворачивающее налево встречное транспортное средство должно находиться справа;

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Nu vai nav daile?

Pie mums pagriezienu veic kā gribi, labāk ja samainās ar kreisām pusēm nevis labajām.

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja: Lūk tieši CP ir jārāda pagrieziens VIENMĒR, jābrauc uz 50 vai 90 ...jāpiesprādzējas VIENMĒR, jāieslēdz uguņi VIENMĒR....jārāda piemērs.

Labi, nu gadījās neparādīt, štrunts...bet nākamais...viņš stāv tur ,kur nedrīkst, dara to,ko nedrīkst. Sajuti? Un viss sākas ar mazumiņu-pagrieziena neparādīšanu.

Nu ir jau tā ir...

Izbannoji mani ar savu intelehti...

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Vēl no baltkrievu CSN (kurus pats baķka parakstīja )

79.3. при трех и более полосах движения в данном направлении запрещается производить перестроение на крайнюю правую полосу движения в целях опережения по ней;

79.6. в случае возникновения затора, препятствующего движению транспортных средств оперативного назначения, водители должны обеспечить ”коридор безопасности“, по которому разрешается проезд только указанных транспортных средств. Для этого транспортные средства, находящиеся в крайней левой полосе движения, должны занять в этой полосе крайнее правое положение.

83. При повороте на дорогу с реверсивным движением водитель должен управлять транспортным средством таким образом, чтобы при выезде с пересечения проезжих частей дорог транспортное средство заняло крайнюю правую полосу движения. Перестроение можно производить только после того, как водитель убедится, что движение в данном направлении разрешается и по другим полосам движения.

Pat manevri atrunāti.

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Vēl viena lieta, kas nav mūsu CSN

122. Приближаясь к стоящему транспортному средству с включенной аварийной световой сигнализацией и имеющему опознавательный знак ”Перевозка детей“, водитель должен снизить скорость движения, при необходимости остановиться и уступить дорогу пешеходам.

Un po kur tas autobus ar skolniekiem stāv. Redzi - esi uzmanīgs – šušara skraida.

Tur tas ir uzlikts uz papīra. Mums atstāts loģiskās domāšanas līmenī.

Maija_Eskuella Reģ.: 07.04.2005
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja: Nu ko, tad jau sanāk- bezcerība? Neko nevar mainīt?? Dzīvojam, kā ir un necenšamies neko uzlabot ??

Muļķības. Ir ļoti daudz cilvēku, kuri vēlas uzlabojumus. Kad to cilvēku % sasniegs maksimālo minimumu, kad kas sāk mainīties, tad sāksim izjust izmaiņas.

No procentiem maksimālais minimums tā kā būtu nulle.. kad sasniegs to = kad jamie iznīks.

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Maija_Eskuella rakstīja: No procentiem maksimālais minimums tā kā būtu nulle.. kad sasniegs to = kad jamie iznīks.

Utopija.

Pārkāpējs var būt jebkurš poilsonis parastais. Nu misējās cilēkam. Vai arī cilēks grib pārkārtoties un gaida gaida, bet nelaiž neviens un ko iziet uz pārkāpumu.

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

Lasu un domāju, cik ļoti viedi vārdi:

Ozz rakstīja:

pie mums neskaitaas stiliigi straadaat peec labaakaas sirdsapziņas, aicinaajuma.

taapat kaa pie mums nav stiliigi radiit sisteemu kura straadaatu ar jeegu ne tikai straadaašanas peec. muusu valstii nauda rada sisteemu, nevis sisteema kontrolee naudu. Pie mums reti kurš paardod savu darbu. pie mums ir stiligi paraut piķi šodien, notriekt to visaadaas kuinjaas un paraadiit aizdeveejam "ziloniiti". Domaa ka cilveeks visu beerniibu lolo sapni kaa viņš vienu dienu kad buus izaudzis liels, saaks apziniigi!!! straadaat par CP taadu ir ljooti maz

no vienas puses tiiri cilveeciski var saprast iemeslus, kaapeec CP ir taadi kaadi viņi ir-tie ir cilveeki, kas skolaa uz trulīšiem maaciijaas.

tik atliek pimest klāt tādu lietu, ka tas attiecas ne tikai uz CP bet uz jebkuru cilvēku - cik daudz valsts un privātos uzņēmumos sēž cilvēki, kas gatavi pieciest katru dienu iet uz darbu (nevis strādāt) lai tikai saņemtu piķi, pie kam pēc iespējas lielāku...

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

Vēl viena cīņās metode ar CP - es gadus 7 PRINCIPIĀLI nemaksāju ķepā milicim. Man tak neviens nemaksā ķepā, ja iedodu lielāku atlaidi... Šis gan diez vai atradīs dzirdīgas ausis, jo ir vēl viena ideja, kas palīdz noturēt izdevumus saprotamās robežās - drīkst arī nepārkāpt CSN...

Jo ja man raksta protokolu, tad zinu, ka esmu vainīgs un gaudutopikus nerakstu - kāpēc mani sodīja jo es tak gandrīz nepārkāpu, vai kā man izvairīties maksāt pamatotu sodu...

Ugunsdzēšamo, aptieku, trijstūri, vesti, vadus mēdzu vadāt līdzi...

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

Kaksi - lielākā problēma ka mūšu valstī neviens negrib GODĪGI strādāt, nemēģinot apzagt/apčakarēt, apkrāpt valsti, darba devēju čomu paziņu...

Pie mums pa PSRS laikiem ir pazudis darba tikums - darīt savu darbu LABI. PSRS iedibināja tendenci - vari nestrādāt, bet algu tāpat saņemsi un bezdarbnieks nedrīkti bū - citādi kapitālisms apsmaidīs...

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

Palaidniex rakstīja: Vēl viena cīņās metode ar CP - es gadus 7 PRINCIPIĀLI nemaksāju ķepā milicim. ...

es kops gadījuma kādus gadus sešus atpakaļ arī nedodu, tāēļ arī punktu vairak, bet vienalga.. tā rize bija tāda, kad CP prasa naudu, saku, ka nav, šis - nevar tā būt.. es nu ok, skaties - izvelku sauju ar kapeikām, šis izlasa baltās un tikai tadpalaida..

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

braucu pa saulkrastu apvedceļu... godīgi uz kādiem 130-140 nevienam netraucēju.... mašīnu maz...

pēķšņi "kā-kā-kā"

bremzēju un jau stājos malā.....

-blablabla... tehnisko pasi, vadītāja apliecību... bla..., kur steidzamies?

-(neko nedodu) prasu "cik ta bija?"

-117

-"cik jāmaksā?"

-20ls un viens soda punkts

-a davaj pa 10?

-man nav soda kvīšu

-a man nevajag

-lūdzu

-paldies, bet vadītāja apliecība jums ir?

-ir! ir!

-kā iet mašīna?

-jums tak arī ir... kā jūsējās iet?

-mēs ar volvo...

-ā, nu skaidrs

-brauciet uzmanīgi tur uz priekšu vēl stāv!

baigi pazīstams dialogs vai ne?

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

Un pēcāk cepiens par CP daroņu sievasmātēm piederošām villām pašu IU Ceļu Policists augumu slaidumu utt...

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

interesanti, ka līdzīgās situācijās kā apraksīja Pirmais, pasaku, ka davai rakstam protakolu, šis pasaka, ka slimkums rakstīt un palaiž..

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

turbopiile rakstīja: interesanti, ka līdzīgās situācijās kā apraksīja Pirmais, pasaku, ka davai rakstam protakolu, šis pasaka, ka slimkums rakstīt un palaiž..

Tieši tā - muļķis maksā - gudrais nemaksā, jo inspektors dēļ iespējas palaist gadām kādu kas maksā negrib rakstīt protokolu...

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

turbopiile rakstīja: interesanti, ka līdzīgās situācijās kā apraksīja Pirmais, pasaku, ka davai rakstam protakolu, šis pasaka, ka slimkums rakstīt un palaiž..

man pilnīgi visas reizes, kad palūdzu rakstīt protokolu, jamais ir arī uzrakstīts..... rezultātā man ir 7 soda punkti

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

Kaksis rakstīja:

Palaidniex rakstīja: Kaksi - lielākā problēma ka mūšu valstī neviens negrib GODĪGI strādāt, nemēģinot apzagt/apčakarēt, apkrāpt valsti, darba devēju čomu paziņu...

Pie mums pa PSRS laikiem ir pazudis darba tikums - darīt savu darbu LABI. PSRS iedibināja tendenci - vari nestrādāt, bet algu tāpat saņemsi un bezdarbnieks nedrīkti bū - citādi kapitālisms apsmaidīs...

Kad valsts godīgi attieksies pret savu tautu, tad var prasīt godīgumu arī no tautas.

Ar ko es esmu sliktāks par kautkādu tur amatpersonu X. Persona X zog miljonus, es to, ko varu. Visiem ir labi.

Kurš ir tā valsts? Kurš konkrēti?

Kas Tev traucē neļaut to apzagt - izvērtēt konkursus, sniegt protestus utt...?

Valsts - tie esam mēs visi kopā un katrs indivīds personiski. Un kas traucē sākt ar sevi un būt tik pat prasīgam pret apkārtējiem?

VIsur zog, bet jo mazāk prasīgi apzogamie, jo vairāk tiem nocērp.

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

turbopiile rakstīja: interesanti, ka līdzīgās situācijās kā apraksīja Pirmais, pasaku, ka davai rakstam protakolu, šis pasaka, ka slimkums rakstīt un palaiž..

man pilnīgi visas reizes, kad palūdzu rakstīt protokolu, jamais ir arī uzrakstīts..... rezultātā man ir 7 soda punkti

Drīkst arī retāk pārkāpt...

Man laikam ir 2 punkti, kas +/- 1 punkta robežās gadu gaitā nosvārstās. Un nekas - esmu dzīvs, visur esmu paguvis un par nervu sabrukumu nesūdzos...

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

agrāk varēja maksāt 5lati uzreiz vai vēlāk iet "pie priekšnieka" kas uzlika sodu 3 lati

tagad ar to protokolu uzreiz ir jāiet uz banku maksāt 20, pie tam parādās datubāzēs pārkāpuma fakts un citreiz tevi uzskata par recidīvistu

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

Kaksis rakstīja: Padomijā bija tāds teiciens:

Ja tu mājās no darba atnāci ar tukšām rokām, značit neveiksmīga diena.

Nu kautkā tā.

Nu skaidrs ar Tevi - neukral ģeņ poķerjal - Tevi tālāk no atbildīgiem amatiem, ja vien jau neesi kur ieperinājies...

Tev PSRS domāšanas trauma - tā ir diagnoze, tas neārstējas

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

turbopiile rakstīja: interesanti, ka līdzīgās situācijās kā apraksīja Pirmais, pasaku, ka davai rakstam protakolu, šis pasaka, ka slimkums rakstīt un palaiž..

man pilnīgi visas reizes, kad palūdzu rakstīt protokolu, jamais ir arī uzrakstīts..... rezultātā man ir 7 soda punkti

man arī 8 visi par ātrumu pa vienam vai diviem vien sakrāti..

varbūt dažādi maršruti.. mani biežākie ceļi, Tallinas apvadceļš un Daugavpils šoseja (tur visbiežāk laists vienkārši tapat) (Ogrē divi personāži - viens laiž, otrs pat par plus 10 raksta)

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

runājot par protestiem, tad vairums cilvēku nemaz nezin cik tādi protesti dažādās jomās ir iedarbīgi.. un cik daud sabiedrība zaudē neizmantojot savas tiesības..

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Palaidniex rakstīja:

Pirmais rakstīja:

turbopiile rakstīja: interesanti, ka līdzīgās situācijās kā apraksīja Pirmais, pasaku, ka davai rakstam protakolu, šis pasaka, ka slimkums rakstīt un palaiž..

man pilnīgi visas reizes, kad palūdzu rakstīt protokolu, jamais ir arī uzrakstīts..... rezultātā man ir 7 soda punkti

Drīkst arī retāk pārkāpt...

Man laikam ir 2 punkti, kas +/- 1 punkta robežās gadu gaitā nosvārstās. Un nekas - esmu dzīvs, visur esmu paguvis un par nervu sabrukumu nesūdzos...

par "retāk pārkāpt" nav bazara

es oponēju apgalvojumam, ka paprasot uzrakstīt protokolu pārkāpēju vienkārši palaiž vaļā

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

Kaksis rakstīja:

Var jau mēģināt braukt pretējā virzienā pa vienvirziena ielu...

Tu laikam mudaks - Patreiz pa vienvirziena ielu pret špūri visas aitas ļauj braukt tiem biezajiem šļoserbuldozeriem. Protams, ja katrs domās - ko ta es - tad tā arī turpināsim ļaut visiem braukt pret špūri. Vai arī beidzot jānomaina vienvirziena ceļā braukšanas virziens. Kamēr nav ne viens ne otrs esam, kur esam. Un izmaiņas neviens tēvocis Sems no ārpuses neieviesīs, kamēr paši nesāksim ar sevi.

Francijā ar reiz bija, ka visi biezie gāja garām pa labo pusi plebejiem - beidzās ar to, ka nolēma, ka jābrauc pa ceļa labo pusi - kopš ta laika arī atšķiras pa kuru pusi brauc eiropā un pa kuru anglijā...

1.. 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ..81
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti