Ceļu policija darbībā.

Dzēsts lietotājs Reģ.: 09.07.2024

un nummurinjsh kaadeelj behai aizkraasots?

gan jau ka piestaja parunaaties/paintereseeties par pazinjas veseliibu

 
modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja: P.S. savus paskaidrojumus Tu vari mainīt "uz sitienu" vai pēc tam...

uz sitiena negribēju 50 km piļīt atpakaļ vienos nakti... tā jau skaidrojos un memuārus rakstīju 4utj li ne stundu....

krč ka vienmēr paveicas - uz Lieldienam iekritu uz vienu un to pašu kidonu... tikai šoreiz cits radars, ar pareizam funkcijām ( diemžēl mat4astj neizlasīju savlaicīgi... ).... menti uzsākuši bezpreģelu.... iespējams ka shēma klasiskā - taču tehnoloģiskais process šiem podstavu sarīkoja....

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

Ar iesniegumu var mainīt paskaidrojumu vai kā?

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

modena rakstīja:

Yetti rakstīja: P.S. savus paskaidrojumus Tu vari mainīt "uz sitienu" vai pēc tam...

uz sitiena negribēju 50 km piļīt atpakaļ vienos nakti... tā jau skaidrojos un memuārus rakstīju 4utj li ne stundu....

krč ka vienmēr paveicas - uz Lieldienam iekritu uz vienu un to pašu kidonu... tikai šoreiz cits radars, ar pareizam funkcijām ( diemžēl mat4astj neizlasīju savlaicīgi... ).... menti uzsākuši bezpreģelu.... iespējams ka shēma klasiskā - taču tehnoloģiskais process šiem podstavu sarīkoja....

Nevari rīt skaidrā uzrakstīt vēlreiz ??

es sākumā uzrakstīšu tur kur vajag un pēc tam padalīšos iespaidos..

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
0 0 Atbildēt

modena rakstīja:

Sretsked rakstīja:

modena rakstīja:

Yetti rakstīja: P.S. savus paskaidrojumus Tu vari mainīt "uz sitienu" vai pēc tam...

uz sitiena negribēju 50 km piļīt atpakaļ vienos nakti... tā jau skaidrojos un memuārus rakstīju 4utj li ne stundu....

krč ka vienmēr paveicas - uz Lieldienam iekritu uz vienu un to pašu kidonu... tikai šoreiz cits radars, ar pareizam funkcijām ( diemžēl mat4astj neizlasīju savlaicīgi... ).... menti uzsākuši bezpreģelu.... iespējams ka shēma klasiskā - taču tehnoloģiskais process šiem podstavu sarīkoja....

Nevari rīt skaidrā uzrakstīt vēlreiz ??

es sākumā uzrakstīšu tur kur vajag un pēc tam padalīšos iespaidos..

re, kas viņam/ai? gadījies:

Mainu lietotu "brīvas kases" informētāju Beltronics RX65Pro uz videokameru. Vēlams ciparu ar nakts filmēšanas režīmu.

Piemaksas jautājums atkarībā no konkrēta gadījumā un eksemplāra.

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

smaidiigais rakstīja:

modena rakstīja:

Sretsked rakstīja:

modena rakstīja:

Yetti rakstīja: P.S. savus paskaidrojumus Tu vari mainīt "uz sitienu" vai pēc tam...

uz sitiena negribēju 50 km piļīt atpakaļ vienos nakti... tā jau skaidrojos un memuārus rakstīju 4utj li ne stundu....

krč ka vienmēr paveicas - uz Lieldienam iekritu uz vienu un to pašu kidonu... tikai šoreiz cits radars, ar pareizam funkcijām ( diemžēl mat4astj neizlasīju savlaicīgi... ).... menti uzsākuši bezpreģelu.... iespējams ka shēma klasiskā - taču tehnoloģiskais process šiem podstavu sarīkoja....

Nevari rīt skaidrā uzrakstīt vēlreiz ??

es sākumā uzrakstīšu tur kur vajag un pēc tam padalīšos iespaidos..

re, kas viņam/ai? gadījies:

Mainu lietotu "brīvas kases" informētāju Beltronics RX65Pro uz videokameru. Vēlams ciparu ar nakts filmēšanas režīmu.

Piemaksas jautājums atkarībā no konkrēta gadījumā un eksemplāra.

tajos ātruma diapazonos, kuros pārvietojos nah nav vajadzīgs.... tip mainīju braukšanas ieradumus

teorētiski jau sen neizmantoju, jo uz tukšas līkumainas Ventspils šosejas sanāk tikai "informēšana" + menti kļuva paredzami...

savukārt ņemot vērā pēdējus notikumus ( sodu plāna izpilde par jebkādu cenu) - kamera gan noderētu... jo memuāri bez video nav tik interesanti...

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

ar miglakām tak šie var nostāties kaut šķērsām ceļam.

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

anonimikis rakstīja: ar miglakām tak šie var nostāties kaut šķērsām ceļam.

VAR arī bez migalkām. DRĪKST ar migalkām. Bet aiz DRĪKST vēl seko arī elementāra pieklājība un cieņa pret citiem satiksmes dalībniekiem. Klaja varas demonstrēšana ir policejiskas valsts pirmā pazīme un automātiski rada pretreakciju sabiedrībā veicinot tiesiskā nihilisma pieaugumu.

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Kaksis rakstīja: "...elementāra pieklājība un cieņa pret citiem satiksmes dalībniekiem..."

Kurš pants?

Kas gan var būt daiļrunīgāk raksturojošs cilvēku, kā spēja uzdot šādu jautājumu par pieklājību un cieņu...

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:

Kaksis rakstīja: "...elementāra pieklājība un cieņa pret citiem satiksmes dalībniekiem..."

Kurš pants?

Kas gan var būt daiļrunīgāk raksturojošs cilvēku, kā spēja uzdot šādu jautājumu par pieklājību un cieņu...

+1

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

jugasvilli rakstīja: Kaut gan man pret zaļājām vestītēm ir visnotaļ normāla attieksme, neuzskatu viņus par maitām, parazītiem utt., kā liels vairums šeit esošo, bet trešdien arī mani mazliet nokaitināja. Karoče, stāsts.

Braucu pa Ventspils šoseju Talsu rajonā pirms Strazdes baznīcas, skatos, kaut kāda 4-5 auto kolonna velkas (tā ap 80 km/h), man ātrums apmēram 105. Pretī brīvs, sāku dzīt, tad pamanu, ka kolonnas lokomatīve ir poliču S60 volviķis. Nu, labi, iesēžos šim astē, tie arī reakciju neizrāda, bet turpina tā ap 90 braukt. Pēkšņi šie ieslēdz migalkas un ceļa vidū apstājas (nofiksējuši pretī braucošu IS250 Lexusu) un stāv tā, ka neviens normāli garām netiek. Pa apmali šamējos apbraucu, aiz manis kādas 4 mašīnas arī sāk apbraukt, a šie sākt ATPAKAĻGAITĀ apgriezties, reāli izraisot avārijas situācijas.

besī ārā šitie pajoliņi, mkas uzskata, ka nedrīkst apdzīt pilicijas mašīnu

un pēc tam vēl cepās par savu līkrocību

p.n.

kas traucē mentiem ierubīt migalkas un apstāties kur vien vēlas????

Velomens Reģ.: 21.10.2007
0 0 Atbildēt

Pirms dažām dienām braucu ar velo pa Maskavas ielu Rumbulā aiz autobusa (55-60km/h)Menti brauca blakus un pēc brīža pateica,lai ieturu distanci. Tā arī vienīgā lieta par ko varēja piesieties. Gribētu redzēt kā šie mani varētu sodīt par pārāk mazu distanci!

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

Velomens rakstīja: Pirms dažām dienām braucu ar velo pa Maskavas ielu Rumbulā aiz autobusa (55-60km/h)Menti brauca blakus un pēc brīža pateica,lai ieturu distanci. Tā arī vienīgā lieta par ko varēja piesieties. Gribētu redzēt kā šie mani varētu sodīt par pārāk mazu distanci!

Njā - ieturot lielāku distamci - mārrutks noturēsi tos 55-60, toties, kad buss liek pa mēmajiem - nākās bremzēt pret viņu...

recluse Reģ.: 04.01.2003
0 0 Atbildēt

Palaidniex rakstīja:

Njā - ieturot lielāku distamci - mārrutks noturēsi tos 55-60, toties, kad buss liek pa mēmajiem - nākās bremzēt pret viņu...

Savā laikā sanāca tāda šaize, nekas īpaš jau nenotika, tikai pāris nobrāzumi un aiz tā paša busa tālāk. Bet bremzes ganm mājās sataisīju.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Kaksis rakstīja: Pašiem CP arī nepatīk šitie bremzes un mīkstie, kuri sēž astē.

vēl pirms pāris dienām subāri ganījās uz pleskavas šosejas....

to, ka tas ir mentu subārs, mana lētā kobra noziņoja jau laicīgi, bet braucot viņiem garām uz 100 nekādas reakcijas no viņu puses....

paši viņi parasti brauc lēnāk par 90 tieši tāpēc lai viņiem varētu garām nobraukt un satiksmi nekavēt

edijz Reģ.: 23.02.2006
0 0 Atbildēt

Man jau arī šķiet, ka viņi speciāli brauc lēnāk, lai viņus varētu apdzīt, nevis tāpēc, ka gaida, kamēr kāds apdzīs un tad šamo ņemt ciet. Tikai tas redz ne visiem pielec. Vai arī kāds ir tiešām piedzīvojis situāciju, ka, aizejot garām mentu mašīnai, šamie pēc brīža ieslēdz migalkas un stādina malā? Nav dzirdēts. Ok, apdzīšanas brīdī varbūt ātrums pārsniegs visus 20kmh plusā un mošk pat 30, bet, ja pēc tam turpina normālā ātrumā braukt, tad tak nav par ko piekasīties. Esmu par to, ka apdzenot labāk ir paātrināties tā, lai droši veiktu manevru, nevis maksimāli cenšoties nepārsniegt atļauto ātrumu.

Btw, ir redzēti CP, kas brauc pa šoseju arī zem 90kmh. Uz kādiem 85. Un pārņem sajūta, ka ne visi ir informēti, ka viņu spidometriem ir kļūda. Respektīvi, ja spidometrs rāda 90, tad īstenībā varbūt ir mazāk. Un, ja priekšā braucošā CP mašīna pārvietojas ar 90kmh pēc jūsu spidometra, tas nebūt nenozīmē, ka ar 100kmh nedrīkst viņu apdzīt. Par to pie kauna staba nekārs.

Ak jā - uz Skanstenes vietā, kur ir kaut kāds remonts un zīme "50" un tūlīt blakus "30", pogainie draugie ganās arvien biežāk. Atkal jau - nevis apstājās ar migalkām kaut kur pirms remonta vietas, lai pastiprināti pievērstu autovadītāju uzmanību zīmēm, bet vienkārši iekasē naudiņas. Kretinē. Konkrēti kretinē. Šauj ar Stalkeri, mērijumu pat nerāda. Un ko tad tur baigi parādīsi.. Un ir pamatotas aizdomas, ka, gluži tāpat kā pie Mola uz krastenes, mēdz šūt klāt svešus ciparus. Sākumā saka, ka jums bija PRECĪZI 80, tad protokolā parādās 79, parādīt vispār neko nevar. Kaut kas neštimmē.

Laucinieks Reģ.: 27.02.2007
0 0 Atbildēt

Piektdien radiniecei šaize trāpījās uz ceļa ... nu nesadalīja biku krustojumu. Mans ceļš no krasta masīva līdz pārdaugavai (pat ar visām 5dienas probkām) bija par pusstundu īsāks nekā izsauktajai CP ekipāžai. Atbraucot CP ekipāža vispār iespārdīja, tjipa lēni lēni džeki nāca (slāja, par gaitu grūti nosaukt) no mašīnas, tad ne labdien, ne sveiki, uzmeta iznīcinošu skatu mašīnai, noprasīja kurš tad šoferis un kāda ir šofera versija.

Principā jau iebildumu pret džeku darbību nav, bet komunikāciju līmenis diezgan bēdīgs ...

Grecco Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Edijz beidz dezinformēt ... jau sen izdiskutēts un daudzi norāvušies par tiem +30 pie apdzīšanas .... hi un tai sklaitā arī es

kolumbs Reģ.: 27.12.2005
0 0 Atbildēt

Laucinieks rakstīja: Piektdien radiniecei šaize trāpījās uz ceļa ... nu nesadalīja biku krustojumu. Mans ceļš no krasta masīva līdz pārdaugavai (pat ar visām 5dienas probkām) bija par pusstundu īsāks nekā izsauktajai CP ekipāžai. Atbraucot CP ekipāža vispār iespārdīja, tjipa lēni lēni džeki nāca (slāja, par gaitu grūti nosaukt) no mašīnas, tad ne labdien, ne sveiki, uzmeta iznīcinošu skatu mašīnai, noprasīja kurš tad šoferis un kāda ir šofera versija.

Principā jau iebildumu pret džeku darbību nav, bet komunikāciju līmenis diezgan bēdīgs ...

Atbrauca un izskaidroja, ka saskaņoto vajag rakstīt un cienīgi lēnīgi aizbrauca?

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

jugasvilli rakstīja:

Pirmais rakstīja:

jugasvilli rakstīja: Kaut gan man pret zaļājām vestītēm ir visnotaļ normāla attieksme, neuzskatu viņus par maitām, parazītiem utt., kā liels vairums šeit esošo, bet trešdien arī mani mazliet nokaitināja. Karoče, stāsts.

Braucu pa Ventspils šoseju Talsu rajonā pirms Strazdes baznīcas, skatos, kaut kāda 4-5 auto kolonna velkas (tā ap 80 km/h), man ātrums apmēram 105. Pretī brīvs, sāku dzīt, tad pamanu, ka kolonnas lokomatīve ir poliču S60 volviķis. Nu, labi, iesēžos šim astē, tie arī reakciju neizrāda, bet turpina tā ap 90 braukt. Pēkšņi šie ieslēdz migalkas un ceļa vidū apstājas (nofiksējuši pretī braucošu IS250 Lexusu) un stāv tā, ka neviens normāli garām netiek. Pa apmali šamējos apbraucu, aiz manis kādas 4 mašīnas arī sāk apbraukt, a šie sākt ATPAKAĻGAITĀ apgriezties, reāli izraisot avārijas situācijas.

besī ārā šitie pajoliņi, mkas uzskata, ka nedrīkst apdzīt pilicijas mašīnu

un pēc tam vēl cepās par savu līkrocību

p.n.

kas traucē mentiem ierubīt migalkas un apstāties kur vien vēlas????

Nepietiekami izstāstīju, kad tiku otrais kolonna, brauca viņi ap 90-100, ja būtu dzinis, pats uzrautos, ja būtu braukuši zem 90, protams, būtu gājis garām.

neuzrautos.... protams ja nevilktu ar +50 garām

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

Grecco rakstīja: Edijz beidz dezinformēt ... jau sen izdiskutēts un daudzi norāvušies par tiem +30 pie apdzīšanas .... hi un tai sklaitā arī es

uz 110 esmu braucis garām vairākas reizes - nekādu emociju no šiem.

Laucinieks Reģ.: 27.02.2007
0 0 Atbildēt

Atbrauca un izskaidroja, ka saskaņoto vajag rakstīt un cienīgi lēnīgi aizbrauca?

Saskaņoto diemžēl teica ka nevar rakstīt, jo radinieces mašīnu pēc palielas pasipšanās varēja kādu kilo pie pazīstamiem aizbraukt .. tā kā jamējai pilns pulkstenis.

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

jocīgi, man gan vienmēr ir licies, ka ar saskaņoto var izbraukt visos tais gadījumos, kuros nav cietušo - saburzītus bleķus uzskatīt par cietušo ir smieklīgi...

Bet jau varbūt, ka kļūdos...

scope Reģ.: 16.09.2005
0 0 Atbildēt

Palaidniex rakstīja: jocīgi, man gan vienmēr ir licies, ka ar saskaņoto var izbraukt visos tais gadījumos, kuros nav cietušo - saburzītus bleķus uzskatīt par cietušo ir smieklīgi...

Bet jau varbūt, ka kļūdos...

Ar saskaņotajiem paziņojumiem fiksēt ceļu satiksmes negadījumu atļauts tikai noteiktos gadījumos: ja ceļu satiksmes negadījumā nav cietuši cilvēki, nav nodarīti bojājumi trešās personas mantai, kā arī sadursmē iesaistītajiem transportlīdzekļiem nav radušies bojājumi, kuru dēļ tie nevar vai tiem aizliegts braukt.

Aizpildīt saskaņoto paziņojumu var tajos gadījumos, ja ceļu satiksmes negadījumā iesaistīti tikai divi transportlīdzekļi un transportlīdzekļu vadītājiem nav domstarpību par negadījumu apstākļiem.

Laucinieks Reģ.: 27.02.2007
0 0 Atbildēt

Nezinu ... īsti braucams jau tas autoss nebija (saliekta priekšējā podveska + spārns labi noburzīts), bet pa cik es tur aktīvi mēģināju kaut ko darīt, tad džeki nemaz evukuatoru nepiedāvāja - tjipa nu sipies vesels Tu tai krusta vidū'. Nē, nu līdz brīdim, kad protokoli bija uzrakstīti, autoss tika novilkts no krustojuma ... tā kā mārrutks kā būtu ar saskaņoto, man maza ponja

Laucinieks Reģ.: 27.02.2007
0 0 Atbildēt

Iesaistīti bija 2 transporta līdzekļi

Radiniece vainu atzina - nu neievēroja līdz galam zīmi dodiet ceļu

Cietušie arī nebija, bet nu otra iesaistīta puse kaut kā negribēja parakstīties uz saskaņoto.

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti