Ceļu policija darbībā.

Dzēsts lietotājs Reģ.: 06.10.2024

un nummurinjsh kaadeelj behai aizkraasots?

gan jau ka piestaja parunaaties/paintereseeties par pazinjas veseliibu

 
Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

es oponēju apgalvojumam, ka paprasot uzrakstīt protokolu pārkāpēju vienkārši palaiž vaļā

Nu man ir kādi divi oficiāli ar protokolu izrakstīti brīdinājumi...

Bety bez naudas soda un punktiem. Pēdējais janvārī - Pārdaugavas pusē uzbraucot uz Zelta tilta 76 pie atļāutajiem 50 beidzās ar rakstisku brīdinājumu 1 punkta un Ls 30 vietā...

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

Tēvocis sems sen ir sapratis ka lati ir tikai vairs papīrīši un nekustamos īpašumius nenosrūvēsi un kabatā neieliksui, kā arī nevienam nepārdosi

Kā reizi labākais laiks lekties ar Semu... Jo arī tam nav izejas un kur atkāpties...

Interesanti kā izskatīsies - Zviedru ieguldīājs izzāģē zemesgabalu un stiepj prom... Tev ar fantāziju, skatos viss ir labi.

Un kāds sakars investoram ar vienkāršu godprātīgu attieksmi pret jebkuru darbu?

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Palaidniex rakstīja:

Pirmais rakstīja:

es oponēju apgalvojumam, ka paprasot uzrakstīt protokolu pārkāpēju vienkārši palaiž vaļā

Nu man ir kādi divi oficiāli ar protokolu izrakstīti brīdinājumi...

Bety bez naudas soda un punktiem. Pēdējais janvārī - Pārdaugavas pusē uzbraucot uz Zelta tilta 76 pie atļāutajiem 50 beidzās ar rakstisku brīdinājumu 1 punkta un Ls 30 vietā...

man ir viens brīdinājums par jostām.... jostu kampaņas laikā

par ātrumu man arī likās, ka maksāt oficiāli ir labāk un tā arī vajag darīt (jo 5 latu vietā varēja dabūt 3) visu laiku man ir bijis tā, ka viņi paskatījās bāzē vecos pārkāpumus un nemaz viņiem prātā neienāca rakstīt brīdinājumus

tagad cik iespējams izvairos no papīru formēšanas - jā es esmu "tas sliktais"

bet man tā ir izdevīgāk

kamēr mani nenoķers un nesodīs par kukuļdošanu - ES NEMAINĪŠOS....

saprati?????

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

Kaksis rakstīja:

Sretsked rakstīja:

Kaksis rakstīja: . ar 90%-tiem mūsu naudas un arī zemes kabatā.

Nu nu, pastāsti, kuram Semam tad pieder 90% mūsu zemes?

Ne tieši, bet pastarpināti, caur kreditētajiem dzīvokļiem, mājām, zemēm, ražošanas telpām u.t.t. Pat caur kreditēto valsts kasi. Gandrīz katrā bankā ir pa smukai kartei, kurā atzīmēti viņai piederošie īpašumi.

Un galveno tu neesi sapratis - tie īpašumi reāli nevienam, izņemot to esošo apsaimniekotāju, šobrīd na*&%^#*$ nav vajadzīgi! Līzd ar to tie ir tikpat vērtīgi kā zemesgabals uz marsa. Nu nomainīsies īpašnieks, nu padzīs apsaimniekotāju, ko tālāk?

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

Kaksis rakstīja:

Palaidniex rakstīja: Tēvocis sems sen ir sapratis ka lati ir tikai vairs papīrīši un nekustamos īpašumius nenosrūvēsi un kabatā neieliksui, kā arī nevienam nepārdosi

Kā reizi labākais laiks lekties ar Semu... Jo arī tam nav izejas un kur atkāpties...

Interesanti kā izskatīsies - Zviedru ieguldīājs izzāģē zemesgabalu un stiepj prom... Tev ar fantāziju, skatos viss ir labi.

Un kāds sakars investoram ar vienkāršu godprātīgu attieksmi pret jebkuru darbu?

Abreni atdot bija formāls pusiemesls un politiķu mīkstmiesība, jo tas zemesgabals arī pašiem Krieviešiem na*&%*^% nav vajadzīgs. Tur bija principu jautājums - starp principiālo lāci un mīkstpēdiņu Riekstiņu...

Abreni jau vienam Semam atdevām. Ko atdosim nākošo?

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

tagad cik iespējams izvairos no papīru formēšanas - jā es esmu "tas sliktais"

bet man tā ir izdevīgāk

kamēr mani nenoķers un nesodīs par kukuļdošanu - ES NEMAINĪŠOS....

saprati?????

Man uz to brīdi bija aktīvi 4 punkti un vienlaga pat pēc to atklāšanas izrakstīja brīdinājumu.

Bet tas ka nemainīsies - sapratu - tas tikai liecina, ka miličiem ar nebūs iemesla mainīties...

Kaut vienkāršāk ir nepārkāpt nebūš jāmaksā nevienam - nedz milicim kabatā, nedz valstij, ja nevēlies maksāt milicim.

Ātra braukšana ir maksas pasākums - vai nu īrē trasi, vai nu maksā milicim/valstij

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

Kaksis rakstīja:

Ir zavods, celts un attīstīts uz Sema rēķina. Vietējie sāk Semu necienīt, viņš vienkārši nolemj likvidēt to zavodu.

Kurš būs cietējs? Ne jau nu Sems.

Zavoda JAU NAV! Jau visi ir cietuši.

Semam ir pasaudēts piķis, zavoda darbonim - darbs un iespēja nopelnīt.

Pats sems ir ieinteresēts, lai tas darbonis tur strādā un atdod viņam to piķi, jo ekonomiskās krīzes gadījumā nevienam na*&%^*$ nav vajadzīgs ne tas jau nestrādājošais zavods, ne tas sems ar zavodu.

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

Kaksis rakstīja:

Bet ko darīsim, kad tas pats sems būs nopircis, piemēram, visu Latgali (kas nav neiespējami)?

Tu laikam esi neglābjami debils - Kakova (*^&$7 iksa un ^*#$(%*&-ģ un kādam na*&#$%$ B vajadzīga tā visa Latgale?

Laikam no ekonomikas un finansēm neko nejēdz. Ir jēga pirkt tikai to, kas var nest peļņu un ar uzviju atpelnīt ieguldījumus.

Ar filantropiju un sevis masturbaiterēšanu svaidoties ar naudu principa pēc neviens nenodarbojas...

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

ne pa tēmu viss aizgājis..

bet sava daļa taisnības Kaksim ir apstaklī, ka zviedru uzņēmumi (Latvijā reģistrētu uņemumu īašnieki, lai var pretendēt uz Latvijas fondu naudām) ir uzpirkuši visas pēdejos gados pārdošanā esošās meža zemes un lauksaimniecības zemes (pa,atā Latgalē, ludzas, Krāslavas rajonos), ko apmežo pa ES naudiņām (faktiski pa velti), pēc 50 gadiem pirksim koksni no Latijas mežiem, kas pieder zviedriem tikai dēļ bāleliņu neizdarības un slinkuma..

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

Kaksis rakstīja:

Tu laikam neko neesi dzirdējis par tādu lietu kā konkurenta pārpirkšanu, konkurences mazināšanai (likvidācijai). Tev nepatīk, ka kaimiņš ražo to pašu ko tu (pie kam kaimiņš to dara par no tevis aizlienētu naudu). Ja naudas pietiek, pārpērkam kaimiņa ražošanu, ja nepietiek nogremdējam atprasot aizdoto.

Tas skaidrs, bet kur garantija ka pac nenomirsti nemēģinot norī pārāk lielu kumosu. Patreiz to mēgina izdarīt zviedru bankas...

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

Bet davai atpakaļ pie tēmas - ja mani par pārkāpumu soda poliči (bez izdarīa pārkāpuma man soda uzlikšanas mēginājumu nav bijis) tad kāpēc es nedrīkstētu (pareizāk sakot nepildītu savu pilsonisko pienākumu) nepakontrolētu viņus pašus...

Un to man brīvā valstī, brīvam pilsonim aizliegt nevar ne viens, un no šādām aktivitātēm man gabals nenokritīs, un noteikti situāciju tas nepasliktinās. Tas var tikai uzlabot situāciju.

Citādi sanāks kā vienā pazīštamā muz. kompozīcijā - Es līdz šim latviešu tautai neko sliktu neesmu nodarījis un turpmāk apsolos arī nedarīt... Un turpināsim būt tur, kur esam...

IkdienasViesis Reģ.: 24.02.2003
0 0 Atbildēt

Lielākā nelaime šobrīd CP darbībā - faktiski IZTRŪKST jebkādas darba kontroles. Atceros, padomjlaikā 80-tajos gados - ierindas CP darbību ielās itin bieži kontrolēja speciālas augstākas specstrukturas vienības, kas braukāja pa visu republiku. Tie bija bargi vīri, no kuriem vietējā policija dikti baidījās. Atceros, ka savulaik Jūrmalā pat CP šefu nometa par to, ka viena CP brigade savu auto Majoros bija novietojusi uz...zebras. Arī prokurori tolaik pēc izvēles vispārējās uzraudzības kārtībā kontrolēja CP darbību - viņu aktivitašu rezultatā daudzi pelnītkāri CP tika sodīti par nelegālu ātrumierobežojošu ceļa zīmju uzstādīšanu. Agrāk (vēl 90-tajos gados) CP darbību vairāk kontrolēja arī Iem iekšējie kontroles dienesti un specrotas brigādes. Šobrīd kontroles faktiski nav nekādas. Tikai izpildīts soda naudu plāns, un vari braukt pusdienās uz Lido kaut maiņas pusē... Nevienam no vadības neinteresē - kur CP brigade atrodas un ar ko nodarbojas - ka tik plāns izpildīts. Kā man stāsta krimināloperi, CP dienas plānu varot izpildīt noķerot pārīti agresīvo "lidotāju"....pēc tam var braukt uz deglaveni gulēt. Manuprāt, būtu pēdējais laiks CP kontrolē aktivizēties arī KNABistiem, jo autovadītāji pēdējā laikā arvien vairāk spriež, ka CP pat par divlatniekiem sākuši jau priecāties...

Einstein Reģ.: 25.03.2005
0 0 Atbildēt

Vakar sanāca uzrauties uz cp. Labi, piekrītu, ka noteikumi no manas puses bija pārkāpti, bet nu principā ar izprotošu un cilvēcīgu polici, domāju, būtu bijis iespējams vienoties arī par brīdinājumu, ņemot vērā, ka pēdējā gada laikā nav bijuši ne naudas sodi, ne punki, ne brīdinājumi. Labi, ne par to īsti stāsts. Stāsts faktiski par to, ka pats cp pārstāvis visām varītēm turas pie versijas, ka nekāds plāns $$ izteiksmē nav jāpilda, bet mūsu dialoga turpinājumā cita starpā pats nonāk pretrunās ar sevis teikto. Sākumā apgalvo, ka sodu iekasēšana nav prasība no priekšniecības, vēlāk saka, ka, ja nenoliks šefam uz galda atskaiti par izrakstītajiem sodiem, tad tāds policists iekšlietu sistēmā nav vajadzīgs. Smieklīgi tas viss. Patiesībā nevis smieklīgi, bet nožēlojami. Pļēēē...

Einstein Reģ.: 25.03.2005
0 0 Atbildēt

Vakardienas notikums bij visai pastulbs; braucu vakarā pie senčiem pēc sava bērneļa. Redzu, ka šie tur vienu noturējuši. Vēl tā pabrīnījos, jo tur pirms tam nekad šie nebija rādījušies. Pēc tam braucot prom, griežu ārā no mājas pagalma tieši uz viņu pusi. Redzu, šie apstājušies; vēl tā neiebraucu, uz ko tad šie ķer, jo ātrums tas noteikti nav. Pabraucu šiem garām, spogulī redzu šie brauc man pakaļ. Tālāk jau nocēla mani malā. Izrādās tā bij dzīvojamā zona un man tur bijis 52 km/h. Beļģ! Stulbākais tas, ka es to zīmi nemaz nebiju pamanījis un arī konkrētā vieta nemaz īsti natbilst dzīvojamās zonas statusam. Nu neko, formāli vainīgs esmu, noliegt nevar, tomēr konkrētā gadījumā mans ātruma pārsniegums nebija tik bīstams, jo tas nebija pagalms, uz tas ielas cilvēku nebija, mājas no tās ielas ir patālu, pārredzamība pilnīgi pietiekama, lai vajadzības gadījumā spētu nobremzēt. Ar vienvārdsakot, uzvilka mani tīri uzvilkšanas pēc, lai būtu ko priekšnieciņam paradīt.

Par to, kā viņi man lika apstāties ceļa malā arī varētu padiskutēt. Tobrīd biju apstājies pirms krustojuma, kur man jādod ceļs. Galvenais ceļš savukārt ar divām joslām katrā virzienā un sadalaošo pa vidu. Pirms pirmās joslas vēl tramvaja sliedes. Piebrauc viņi man aizmugurē, atskan rīkojums, lai nogriežos pa kreisi un uzreiz apstājos. Es pamāju šiem ar roku, ka esmu sapratis, bet stāvu, jo man nav galvenais ceļš. Nezinu, kas viņiem tā svila, bet pēc 3 sekundēm atskan tā pati pavēle, ka jābrauc pāri un uzreiz jāapstājas. Pa galveno ceļu braucošie apstājās, lai palaistu mani, un kā bija teikts, uzreiz arī apstājos. Nafig nevarēja pabraukt drusku talāk, lai nevienam netraucētu? Laikam jau tāpēc, ka katra benzīna pile "na ščetu"....

scope Reģ.: 16.09.2005
0 0 Atbildēt

Pēdējā Zebrā bij izņirgāti fēnotāji pie Slāvenieka 30 km/h zonas beigām tv.delfi.lv/... .

Žēl tikai, ka vienkārša faktu kostatācija no viņu puses

edijz Reģ.: 23.02.2006
0 0 Atbildēt

Uf, sasmējos, labs. Lai arī tikai tādā pasmiešanās stilā, bet redzēs, vai puikas turpinās tur stāvēt vai nē.

Īstenībā, es ļoti labprāt dzirdētu no kādas augstāk stāvošas institūcijas, kura lemj par zīmju izvietošanu, kāds ir loģiskai pamatojums tam, ka zīme "30" šajā gadījumā nav uzlikta vēl pāris vietās atkārtoti. Ok, Slāvu tiltam otrā pusē pie iebraukšanas aplī vēl var iztikt - tāpat tur aplī neviens pa dienu baigi ātrāk nebrauc. Naktīs gan brauc.. es pats diennakts tumšajām laikā, kad tur viss ir tukšs, visam slāviniekam braucu pāri uz 60, apli uz tikpat, tad nemazinot ātrumu slaidā lokā ierakstos Lubānas ielā un tikai tad bremzējos - jo zinu, ka tur stāv VIŅI. Neloģiski gan kaut kā. Labi, bet kāda mārutka pēc pie izbraukšanas no apļa uz Lubānas ielu nav vēlviena zīme 30???! Jo zonas robežās nedrīkst likt citas zīmes, vai?? Un pat ja nedrīkst - vai tad tā tīri atgādinoši nevarētu tomēr? Šmurguļi, pļe.

Īstenībā man te tāda sestdienas rīta miglainā vīzija parādījās par tādu kā lapu, kur cilvēki varētu bliezt iekšā info par interesantās vietās redzētu CP ekipāžu darbiem un nedarbiem. Laiks, vieta, īss apraksts par to, ko un kāpēc ķer, varbūt foto, ja nav slinkums izrausties no sava auto, CP autiņa numurs. Ja kāds ir vēl parunājis (t.i. uzdevis retorisku jautājumu, vai tad šiten ir korekti stāvēt un ķert par to un to), tad to var īsti atstāstīt. Nepārspīlējot ar gudru un garu tiršanu, bet tā pa punktiem - redzēju tur un tur, darīja to un to. Blablabla. Es saprotu, ka to varētu darīt arī forumā, bet te trūkst pārskatāmība un iespēja kaut kā ievāktos datus palūrēt citā griezumā. Respektīvi, paņemam noteiktas CP ekipāžas numuru un paskatamies, kur tik viņi pēdējā laikā nav manīti. Un tad varbūt gluži nejauši izkristalizētos pa kādai kompānijai, kuri pārlieku bieži stāv tipiskās slaukšanas vietās. Un šo informāciju jau var piespēlēt tālāk augstākstāvošiem onkuļiem un tantēm. Tā vot kaut kā.. Tā ir tikai tāda fiksā brainstormīgā vīzija, te vēl viskautko varētu saštukot. Un man pat šķiet, tauta atsaucīgi bildētu tos šmurguļus. Tāpat kā atsaucīgi pavilkās uz Lato kunga invalīdvietu aizņēmēju bildētājiem. Ne? Man vismaz patiktu.. Tas, ka ir viena konkrēta vieta, kur "pasūdzēties" par redzēto, zinot, ka šī ievāktā informācija var tālāk kalpot augstāku mērķu labā. Tāpat vien, lai verbāli iepļūtītu forumā kārtējo reizi par savu sāpi - tā dažkārt ir slinkums. Pārāk bieži kaut ko jautru gadās no to citronpuiku puses manīt... Mjā, un turpinot par šito prātot, man pat šķiet, ka es būtu gatavs pielikt savu roku un to uzcept. Nealkstu, bet varētu piespiesties. Nākotnes vārdā.

scope Reģ.: 16.09.2005
0 0 Atbildēt

Edij: SatDep\'am par 30 zonu jautājums nosūtīts. Atbilde būs ne vēlāk kā kādā 15-16. aprīlī(tāds nu mums tas iesniegumu likums - var marinēt 30 dienas).

P.S. Uzmanās no Ropažu ielas pie Alfas

www.tvnet.lv/...

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

scope rakstīja: Edij: SatDep'am par 30 zonu jautājums nosūtīts. Atbilde būs ne vēlāk kā kādā 15-16. aprīlī(tāds nu mums tas iesniegumu likums - var marinēt 30 dienas).

P.S. Uzmanās no Ropažu ielas pie Alfas

www.tvnet.lv/...

Tiesa jāpiekrīt - ja divus Mehāniskajiem tr līdzekļiem brauk aizliegts neredz - nav ko nognusīt uz apgāztu dzelteno infoplāksni...

Tiesa ja miliči stāvēs nedēļu pie ielas sākuma un pēc tam notīsies - vienalga atradīsies, kas brauc pēc iestūdēta maršruta, kurā zīmet tāpat nepamana...

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

edijz rakstīja: Uf, sasmējos, labs. Lai arī tikai tādā pasmiešanās stilā, bet redzēs, vai puikas turpinās tur stāvēt vai nē.

Īstenībā, es ļoti labprāt dzirdētu no kādas augstāk stāvošas institūcijas, kura lemj par zīmju izvietošanu, kāds ir loģiskai pamatojums tam, ka zīme "30" šajā gadījumā nav uzlikta vēl pāris vietās atkārtoti. Ok, Slāvu tiltam otrā pusē pie iebraukšanas aplī vēl var iztikt - tāpat tur aplī neviens pa dienu baigi ātrāk nebrauc. Naktīs gan brauc.. es pats diennakts tumšajām laikā, kad tur viss ir tukšs, visam slāviniekam braucu pāri uz 60, apli uz tikpat, tad nemazinot ātrumu slaidā lokā ierakstos Lubānas ielā un tikai tad bremzējos - jo zinu, ka tur stāv VIŅI. Neloģiski gan kaut kā. Labi, bet kāda mārutka pēc pie izbraukšanas no apļa uz Lubānas ielu nav vēlviena zīme 30???! Jo zonas robežās nedrīkst likt citas zīmes, vai?? Un pat ja nedrīkst - vai tad tā tīri atgādinoši nevarētu tomēr? Šmurguļi, pļe.

Īstenībā man te tāda sestdienas rīta miglainā vīzija parādījās par tādu kā lapu, kur cilvēki varētu bliezt iekšā info par interesantās vietās redzētu CP ekipāžu darbiem un nedarbiem. Laiks, vieta, īss apraksts par to, ko un kāpēc ķer, varbūt foto, ja nav slinkums izrausties no sava auto, CP autiņa numurs. Ja kāds ir vēl parunājis (t.i. uzdevis retorisku jautājumu, vai tad šiten ir korekti stāvēt un ķert par to un to), tad to var īsti atstāstīt. Nepārspīlējot ar gudru un garu tiršanu, bet tā pa punktiem - redzēju tur un tur, darīja to un to. Blablabla. Es saprotu, ka to varētu darīt arī forumā, bet te trūkst pārskatāmība un iespēja kaut kā ievāktos datus palūrēt citā griezumā. Respektīvi, paņemam noteiktas CP ekipāžas numuru un paskatamies, kur tik viņi pēdējā laikā nav manīti. Un tad varbūt gluži nejauši izkristalizētos pa kādai kompānijai, kuri pārlieku bieži stāv tipiskās slaukšanas vietās. Un šo informāciju jau var piespēlēt tālāk augstākstāvošiem onkuļiem un tantēm. Tā vot kaut kā.. Tā ir tikai tāda fiksā brainstormīgā vīzija, te vēl viskautko varētu saštukot. Un man pat šķiet, tauta atsaucīgi bildētu tos šmurguļus. Tāpat kā atsaucīgi pavilkās uz Lato kunga invalīdvietu aizņēmēju bildētājiem. Ne? Man vismaz patiktu.. Tas, ka ir viena konkrēta vieta, kur "pasūdzēties" par redzēto, zinot, ka šī ievāktā informācija var tālāk kalpot augstāku mērķu labā. Tāpat vien, lai verbāli iepļūtītu forumā kārtējo reizi par savu sāpi - tā dažkārt ir slinkums. Pārāk bieži kaut ko jautru gadās no to citronpuiku puses manīt... Mjā, un turpinot par šito prātot, man pat šķiet, ka es būtu gatavs pielikt savu roku un to uzcept. Nealkstu, bet varētu piespiesties. Nākotnes vārdā.

vai edijz nestrādā kādā budžeta organizācijā?

Sky_Walker Reģ.: 29.12.2003
0 0 Atbildēt

vakarnakt (02.00) mani paņēma nost no trases, bija man kādi +20 km/h, ielas bija tukšas, vienīgi taksisti pa reizei pabrauca garām.

Neko, pārbaudīja dokumentus, parunājām pieklājīgi viens ar otru, un šķīrāmies ar tekstiem, ka nevajag skriet, ir slidens.

Sky_Walker Reģ.: 29.12.2003
0 0 Atbildēt

vēl kāds pozitīvs piemērs.

braucu, sastrēgums, ripinam, sievucis blakusēdeklī iemidzis un guļ.

Pēkšņi skatos, nez no kurienes Zebras koks- stājos malā.

Klātu nāk tāds jauns CPists un, kad esmu atvēris logu, šams pieliek pirkstu pie lūpām, lai esmu kluss....

no sākuma nesapratu, kas par Štelli un ko tas nozīmē....

jams tik parāda uz manu aizmigušo Dzīvesbiedreni un pasmaida.

Pasmaidu arī es, dodu dokumentus, pārbauda un novēl laimīgu ceļu.

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja: edijz, pilnībā atbalstu ideju.

Ja vēlies, varam kādu vakaru parunāt par tēmu.

man ar tāda ideja ir jau sen. diemžēl laika trūkuma dēļ tikai idejas līmenī arī ir palikusi.

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

Nuka, pārbaudam savus papīrus...

www.tvnet.lv/...

Laikam jau būiski krītās pārkāpēju skaits, ka ķēras pat pie šādu lietu pārbaudes.

Tiesa jāatzīst - nahalu un nagļaku palicis mazāk, vidējais ātrums uz šoses ir manāmi krities, ar 110 esi čuķ ne pac ātrākais lidotājs...

Un miliču arī pilni kakti - laikam iebudžetētais sodanaudu plāns ļoooti švaki pildās...

Sky_Walker Reģ.: 29.12.2003
0 0 Atbildēt

Palaidniex rakstīja: Tiesa jāatzīst - nahalu un nagļaku palicis mazāk

nu nav gan, viendien stāvot uz Barona ielas 10 minūšu laikā redzēju agresīvus GL, X6 braucam visiem garām un pokujā pār sarkano.

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

Sky_Walker rakstīja:

Palaidniex rakstīja: Tiesa jāatzīst - nahalu un nagļaku palicis mazāk

nu nav gan, viendien stāvot uz Barona ielas 10 minūšu laikā redzēju agresīvus GL, X6 braucam visiem garām un pokujā pār sarkano.

Es jau nesaku, ka agresiffņiku nav nemaz.

Agrāk tam pakaļ aizvilka vēl santehniķis feģa ar savu tubarū, un vēl 3 nezināmas izcelsmes X5, lexusi vai citi...

Tā teikt - agresīvajā joslā bija čuķ ne lielāka satiksme un stūķis, kā tajā, kur nepārkāpj...

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti