Ceļu policija darbībā.

Dzēsts lietotājs Reģ.: 05.07.2024

un nummurinjsh kaadeelj behai aizkraasots?

gan jau ka piestaja parunaaties/paintereseeties par pazinjas veseliibu

 
Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

Seene rakstīja:

Pirmais rakstīja: taisnība

atsaldētiem motociklistiem NAV vietas uz ceļa... ja reiz pārkāp ātrumu, kas video ir acīmredzams, tad tiesības nost

p.n.

incanti kur klauvētu Vadonis, ja motociklists brauktu uz 35

Nožēlojami. Kā var atbalstīt sistēmu, ka cilvēks tiek sodīts par pārkāpumu, kas NAV izdarīts. Tās jau ir konkrētas mafijas metodes. Ja ir ātruma pārkāpums, tad par to arī ir jāsaņem sodu, nevis, nespējot to pierādīt, izdomāt "bēgšanu no policijas".

Vai tu pats būtu sajūsmā, ja par neuzliktu drošības jostu tevi sodītu kā par braukšanu ar 3 promilēm?

atvaino, bet tu tu tak esi pilnīgs sābists

davaj nodefinē, kas ir bēgšana no policijas....

vai tas ir jau tad, kad motocikls tiek vadīts ar muguras rokudzelžos saslēgtām rokām?????

tu domā, ka tas uščerbnijs motobraucējs vilka pa pilsētu pāri sotakam tāpēc, ka viņam likās, ka viņs varētu patraucēt tai mašīnai ar sirēnām un uguņiem 300 metrus aiz viņa???

un arī brīdī, kad menti bija tieši aiz motociklista (pirms uzbraukt viņam) motociklistam likās, ka menti tikai jokojās, nevis vēlas viņu apstādināt????

da tur par deksteram ir skaidrs, ka motociklists muka no mentiem, bet diemžēl rociņas izrādījās pārāk līkas

jau iepriekš rakstīju, ka pašam ir sanācis "bēgt" no policijas. At auto, kas plūsmā notiekti ir lēnāks un ar daudz labāku redzamību spoguļos. Pat tad, kad jau redzēju CP ekipāžu aiz muguras, bija visai grūti saprast, ko tieši viņi vēlas. Tādēļ ļoti labi spēju iedomāties, ka braucot ar motociklu "normālā ātrumā" (par ko jau ir cita diskusija) ir iespējams nemanīt CP izpildīšanos aiz muguras.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja: Pirmais tēlo tiesnesi, tāpat kā kaksis, smaidiigais un rhino.

Tiesa gan lēma citādi, varat necepties lieki. Nav vainīgs. Ceru,ka iesūdzēs viņš to mentu tiesā un dabūs kompensāciju.

tā bija pirmās instances tiesa, to lēmumu menti pārsūdzēs

a par pierādīšanu - tu vari pierādīt, ka Sviestcs šmigā lauzās pie tevis pagultē????

tev bija tikai aizdomas, ka tas ir Sviestcs un vēl jo vairāk, šmigas testu jamajam neviens neveica....

kuļi tad menti paņēma tavu iesniegumu????

p.n.

jo vairāk būs šitādu prcedentu, kad tiesneši "pierādījumu trūkuma" vai kukuļa apmēra dēļ attaisnos acīmredzamus pārkāpējus, tikmēr latvija uz zaļa zara netiks.... un pouhj cik kūdras tiks sarakts vai kādi čomi būs ekonomikas ministri

p.p.n.

lasīt manu parakstu!

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja: un, ja motociklists grib patiešām aizbēgt, tad viņš to arī izdara. Šitas viss ir farss.

aculiecinieki ziņoja, ka tas motociklists neesot varējis nostāvēt pats uz savām kājām

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

bļā, nu visiem skaidrs, ka "po paņāķijām" tam motociklistam nav taisniba... viņš pārkāpa noteikumus...

bet ja mūsu tiesas ir tik bezzobainas, ka nepareizi ielikta ķeksīš dēl laiž ārā pārkāpējus....

tam pārkāpējam būtu izdevīgāk samaksāt sodu, kā dot kukuli tiesā

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

Pirmais rakstīja:

Sretsked rakstīja: Pirmais tēlo tiesnesi, tāpat kā kaksis, smaidiigais un rhino.

Tiesa gan lēma citādi, varat necepties lieki. Nav vainīgs. Ceru,ka iesūdzēs viņš to mentu tiesā un dabūs kompensāciju.

tā bija pirmās instances tiesa, to lēmumu menti pārsūdzēs

Vo vo, par acīm redzami trūkstošiem pierādījumiem spītīgi pārsūdzēs.... kaut redzams, ka NAV pierādījumu...pārsūdzēs vienalga.... un melos,melos,melos...

video ir redzams, ka motociklists apdzina mašīnas un mašīnu ātrumi bija virs 70.... un liela daļa mašīnu stājās lai palaistu mentus ar diseni..... tikai motobraucēji bija tik tupi lai nesaprastu ko no viņaiem grib

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja: Parādi dokumentu, kur motociklists atzīts par vainīgu ātruma pārkāpšanā. Lai gan tiesa bija par to,ka nav bijusi bēgšana

kad man nākamreiz apturēs menti un mēģinās piešūt ātruma pārsniegšanu, es prasīšu DOKUMENTU

nē, vispār es kuj stāšos, ja aiz muguras būs subārs ar diseni.... tad viņi mani ķers, a es izlikšos, ka nesaprotu, ka viņi ķer mani... līdz pat brīdim, kad viņi trāpīs man pa pakaļas buferi

un tad pa taisno uz tiesu.... lai pierāda un parāda man DOKUMENTU

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

nez.. beidzot dabuuju maniit to striidus video

verdikts viennoziimiigs- abi vainiigi... ne menti( kas -ja jau tiesa taa leema- nav pildiijushi visas likumaa paredzeetaas darbiibas...)

un tikai liekulis var apeleet pie tiesas leemuma( kas kaa zinaams-ir akla) un noraadiit uz to- ka abi mo brauca kaa jeerinji...jo redz... nepieraadiija aciimredzamas lietas( jaa jaa... muusu apziniigaas tiesas kuras briizjam taalaak par talaara malu- neredz )

P.S. cik nu zinaams- Dzjerinsh izsenis ir paziistams nevis ar likumu... bet ar to caurumu paarzinaashanu- gods uz slava

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

ku labi... ka neesmu tiesnesis... ne?

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

tak veel- interesants jautaajiens-

Spoks gan jau ka arii te ieluukaasies- uzcep motopoweraa aptauju... onaniimi vai nee- pokuj

cik no tur regotajiem ir neapstaajushies( protams uz skaidri redzamu un saprotamu CPista staadinaashanu)

cik no tur esoshajiem regulaaru &sistemaatiski neiekljaujaas atljautajaa aatrumaa ( tjip pilseeta 50- aarpus-90) ziimes uz salinieka, krastenes etc neskaitaam

un cik brauc bez korkaam, paalii un un veel zem kaifa( nu to jautaajienu gan noformee caur proxy )

un papildus aptauja- ar aptauju- abi agshmineetie video... atbildes- paarkaapj-nepaarkaapj ( nu taa... pa godiigo)

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

un vispaar- laikam jau tiesas lielais jautaajiens bija- neapstaashanaas... nevis aatrums

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

beidz šito, tūlīt tev visādi sēnes saklups virsū

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

Pričom te Olex aiziešana? zināju jamo mazliet....

Un vai esmu kaut viena vārda galā minējis ka mo nerulz? Vai arī ka auto ir labāks?

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja: Bet nu,protams, visādi viedokļi ir vajadzīgi.

Taču, nesaprotu šito drausmīgo naidu no dažu autobraucēju puses pret moto braucējiem. Neaizmirstiet,ka tie ir jūsu kaimiņi vai kolēģi.

Un ja tāds Rhino var tos par čmo saukāt, tad zini, Rino, pats tu esi čmo un vēl dubults čmmo.

Sajutušies visvareni savos bleķos, baigie varoņi mīzalas, paņemiet un pabrauciet ar moci, sajutīsiet,iespējams,ko tas nozīmē... bet pagaidām čurājiet sēdus. Kā kaksise

Man ir pazīstami gan normāli, gan nenormāli mopēdisti.

Bet celt debesīš mopēdistus tikai tāpēc ka viņiem tas divritenis ir - nav normāli - izklausies pēc kād praidera, kas sludina, ka nopērc moci pamēģini un tad runā - Nu nopirkšu, nu pamēģināšu - un? Nepērc to moci, nebrauc - nav spiesta lieta.

Ir mopēdisti kas brauc normāli vakar sanāca labu ganalu ar vienu braukt blakus/astē vai pa priekšu

Normāls kekss, ar endūru, tam vēl pasažieris, slukstināja un miers. Pārkāpa ātrumu +/- kā kopējā plūsma, nu izcēla startus jo mopis tomēr ceļ ātrāk, nu palīda mazliet pie sarkanā tuvāk stoplīnijai, brauca akurāti, neārdijās, tālos neslēdza - respect.

Vakar viens ar moci akurāti brauca brīvībeni, mazliet palīda pie krustiem uz priekšu, bet arī tālos neslēdza, ručkā nevilka - un visu cieņu ij pamanīt viņu visi nezkāpēc paguva laikus ij speciāli priekšā negrieza.

Un zinu ne vienu vien šādu mopēdistu - pret tiem visu cieņu, bet aizbildināties aiz iemesla, ka nu lūk tev ir mocis, tāpēc ļauts vairāk pārkāpt un ar tevi jārēķinās vairāk, jo esi trausls vanckars - neredzu jēgu!

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja: Un vispār, Kindzuli, mazāk dirs. Paskaiti,cik auto vadītāji brauc pālī, sašņaukušies un saostījušies, cik notiek avārijas un cik tiek notriekti motociklisti, mierīgi braucošie. Kā pāris gadus iepriekš Siguldā, lēni braucošu mo priekšā izdomāja auto raut pa kreisi un 2 līķi. Tādu gadījumu ir oi oi cik.

Varbūt paskaiti un tad virini pāksti.

konkrētais bazars bija par konkrēto tiesu....

tagad iedod kādu linku uz tiesu, kur autobraucējs nav ierubījies, ka menti stādina tieši viņu.... ķipa autobraucējs pat neiedomājas mukt, a motociklists?

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

parādi kur teikts, ka motociklistam ir jāmūk no mentenes... un pēc tam ir jāmetās zem riteņiem operatīvajam tramsportlīdzeklim ar ieslēgtu diseni

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja: Palaidniek, ko tu tur vari vārīties ?? Es pats pa pilsētu ar moci braucu plūsmā, sastrēgumus apbraucu ,ja auto stāv vai brauc ļoti lēni. Manevrēt starp auto nav prāta darbs. Nerauju nedz 'ratā' ( nemāku un moča žēl) nedz izpildos un pilnīgi noteikti neatbalstu tādas darbības, kā arī neatbalstu mo braucēju tālos uguņus un debilos ksenonus.

Bet. Parādi, kur pateikts, ka policistam jānotriec motociklists.

To, ka policists notriec mopēdistu var būt vairāki skaidrojumi, no kuriem tikai viens ir ļaunprātība... Var būt arī tehnisks defekts mopēdam/cp ekipāžas auto, neuzmanība, ceļa seguma piespēlēta liktenīga sakritība utt.

Jautājums - mūkošu mašīnu drīkst taranēt, lai piespiestu to izbeigt mukšanu? Kāpēc? Mopēdu nedrīkst? Kāpēc?

Prāvā tika noskaidrots, ka CP darboņi pārsniedza davas pilnvaras. Piekrīu un atbalstu - vaina par nepatiesu protokolu pareiza, vaina par nepakļaušanos CP - diskutabla.

Video ir redzams, un ir pierādāms, ka ātrums ir pārsniegts. Līdz ar to miličiem pa pakaļu par nepatiesu pārkāpumu piešūšanu, bet mopēdistiem NEDRĪKST atcelt atbildību par pārkāpumiem, kas ir acīmredzami.

Un vēl - Kura likumā rakstīts, ka mopēdistam nav jāskatās spoguļos, kas aiz viņa darās un nav jāreaģē uz mašīnu ar sirēnām un bākuguņiem? Tas, ka nedzird un ausīs ir tapas, tad uz ķiveres uzlīmē zīmi, ka vadītājs ir kurls, un izņem zīmi, ka akls arī, jo spoguļos sekojošu CP ekipāžu nemana...

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

Palaidniex rakstīja:

Un vēl - Kura likumā rakstīts, ka mopēdistam nav jāskatās spoguļos, kas aiz viņa darās un nav jāreaģē uz mašīnu ar sirēnām un bākuguņiem? Tas, ka nedzird un ausīs ir tapas, tad uz ķiveres uzlīmē zīmi, ka vadītājs ir kurls, un izņem zīmi, ka akls arī, jo spoguļos sekojošu CP ekipāžu nemana...

parādi man pantu, kur teikts, ka visu laiku jāblenž spoguļos .

Tu jau laid kaa Dzeriņš

esmu to fimfi gan uz ielas redzeejis izpildaamies (atņemtu tiesiibas un izkastreetu turpat uz vietas) gan reizes 5as konkreetaa iestaadee maniijis...

var jau piesieties pie katra staba , un dariit visu (mekleet interpunkcijas kļūdas) neņemot jautaajumu peec buutiibas...

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

ja ierindas motobraucējs, kuram ne reizi nav noņemtas tiesības par kādu pārkāpumu sāk aizstāvēt šitādus atsaldeņus ar tekstiem "kas jums motobraucēji skauž?", "nopērciet moci un pamēģiniet!" vai "viņi nepierādīja pārkāpumu." tad tas "ierindas motobraucējs" ir liekams pie vienas sienas kopā ar atsaldeni un šaujams nost!

p.n.

joprojām lasīt manu parakstu!

Slinkais Reģ.: 20.03.2008
0 0 Atbildēt

man ir klusa aizdoma ka gandriiz visi auto brauceji sapnjo par moci, bet nu redz, dzivoklitii nenoloksi, sieva breec peec jauna kazhoka, berniem pamperi un tt. tapeec no skaudiibas laba tos mopedistus ljauniem vardiem. mociic tas ir forshi, ja var atljauties.

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

Palaidniex rakstīja:

Un vēl - Kura likumā rakstīts, ka mopēdistam nav jāskatās spoguļos, kas aiz viņa darās un nav jāreaģē uz mašīnu ar sirēnām un bākuguņiem? Tas, ka nedzird un ausīs ir tapas, tad uz ķiveres uzlīmē zīmi, ka vadītājs ir kurls, un izņem zīmi, ka akls arī, jo spoguļos sekojošu CP ekipāžu nemana...

parādi man pantu, kur teikts, ka visu laiku jāblenž spoguļos .

A, kas man ar nav jāstājās, ja man, braucot ar mašīnu, pakaļ brauc CP ekipāža ar diseni?

Man mēdz mūzika gana skaļi skanēt, ka viņi var man braukt 10 metrus aiz manis, kaucināt sirēnas un kliegt kaut sarkani paši paliekot - NEDZIRDĒŠU!

Bet tas man neļāuj viņus ignorēt.

Vēlreiz saku - piekrītu, ka miliči šoreiz par daudz gribēja piesiet. par ko arī tika pieņēmts lēmums, bet mopēdisti šoreiz ar nav nekādi baltie jēri un ir pelnījuši par saviem patiesajiem nodarījumiem atbilstošu sodu.

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

Slinkais rakstīja: man ir klusa aizdoma ka gandriiz visi auto brauceji sapnjo par moci, bet nu redz, dzivoklitii nenoloksi, sieva breec peec jauna kazhoka, berniem pamperi un tt. tapeec no skaudiibas laba tos mopedistus ljauniem vardiem. mociic tas ir forshi, ja var atljauties.

Gandrīz visi, tas ir puse, trešdaļal, divas trešdaļas?

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Kaksis rakstīja:

Sretsked rakstīja:

Ozz rakstīja:

Sretsked rakstīja:

Palaidniex rakstīja:

Un vēl - Kura likumā rakstīts, ka mopēdistam nav jāskatās spoguļos, kas aiz viņa darās un nav jāreaģē uz mašīnu ar sirēnām un bākuguņiem? Tas, ka nedzird un ausīs ir tapas, tad uz ķiveres uzlīmē zīmi, ka vadītājs ir kurls, un izņem zīmi, ka akls arī, jo spoguļos sekojošu CP ekipāžu nemana...

parādi man pantu, kur teikts, ka visu laiku jāblenž spoguļos .

Tu jau laid kaa Dzeriņš

esmu to fimfi gan uz ielas redzeejis izpildaamies (atņemtu tiesiibas un izkastreetu turpat uz vietas) gan reizes 5as konkreetaa iestaadee maniijis...

var jau piesieties pie katra staba , un dariit visu (mekleet interpunkcijas kļūdas) neņemot jautaajumu peec buutiibas...

Kur ir rakstīts,ka par ,teiksim, ātruma pārsniegšanu vai bēgšanu no policijas pienākas motocikla sasišana un paša apdauzīšana ?

Tas slēpjas zem apzīmējuma "nepakļaušanās CP-ista prasībām".

ja ments tevi ieved dušā, tad tev ir jāpieliecas

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

Ozz rakstīja:

Sretsked rakstīja:

Palaidniex rakstīja:

Un vēl - Kura likumā rakstīts, ka mopēdistam nav jāskatās spoguļos, kas aiz viņa darās un nav jāreaģē uz mašīnu ar sirēnām un bākuguņiem? Tas, ka nedzird un ausīs ir tapas, tad uz ķiveres uzlīmē zīmi, ka vadītājs ir kurls, un izņem zīmi, ka akls arī, jo spoguļos sekojošu CP ekipāžu nemana...

parādi man pantu, kur teikts, ka visu laiku jāblenž spoguļos .

Tu jau laid kaa Dzeriņš

esmu to fimfi gan uz ielas redzeejis izpildaamies (atņemtu tiesiibas un izkastreetu turpat uz vietas) gan reizes 5as konkreetaa iestaadee maniijis...

var jau piesieties pie katra staba , un dariit visu (mekleet interpunkcijas kļūdas) neņemot jautaajumu peec buutiibas...

Kur ir rakstīts,ka par ,teiksim, ātruma pārsniegšanu vai bēgšanu no policijas pienākas motocikla sasišana un paša apdauzīšana ?

Kur aprakstīts, kā pareizi apturēt ātruma prkāpēju, kas apzināti ignorē CP prasības? Moš viņus vispār nedrīkst nekādi apturēt?

Vai kur rakstīs, ka CP nekādi nav jāreaģē uz CSN pārkāpējiem un, ka ta ir satiksmes dalībnieka brīvba izvēle - stāties, nestāties. ievērot pakaļdzīšanos vai apzināti ignorēt pakaļdzīšanos?

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

Ozz rakstīja:

Sretsked rakstīja:

Palaidniex rakstīja:

Un vēl - Kura likumā rakstīts, ka mopēdistam nav jāskatās spoguļos, kas aiz viņa darās un nav jāreaģē uz mašīnu ar sirēnām un bākuguņiem? Tas, ka nedzird un ausīs ir tapas, tad uz ķiveres uzlīmē zīmi, ka vadītājs ir kurls, un izņem zīmi, ka akls arī, jo spoguļos sekojošu CP ekipāžu nemana...

parādi man pantu, kur teikts, ka visu laiku jāblenž spoguļos .

Tu jau laid kaa Dzeriņš

esmu to fimfi gan uz ielas redzeejis izpildaamies (atņemtu tiesiibas un izkastreetu turpat uz vietas) gan reizes 5as konkreetaa iestaadee maniijis...

var jau piesieties pie katra staba , un dariit visu (mekleet interpunkcijas kļūdas) neņemot jautaajumu peec buutiibas...

Kur ir rakstīts,ka par ,teiksim, ātruma pārsniegšanu vai bēgšanu no policijas pienākas motocikla sasišana un paša apdauzīšana ?

un ja buutu šāvuši, tad buutu labaak

gan jau viņiem ir intrukcijas (par godu visaadiem džeriņiem) ko driikst un ko nedriikst dariit un kaa ir jaaiztur paarkaapeejs

paskaties kriminaalhroniku- visi aiztureetie ir apdauziiti,jo pretojušies. man čoms KMC straadaa pa pritoniem braukaa , visaadus sadurtos un sašautos aarsteedams.

jamais teica- easy- neviens nav ne ņinzja, Čaks Noriss.

ja redz ka ar klientu nevar pa labam- momentaa pipareni sejaa, paaris nomierinošas dunkas, un tikai tad straadaa...

par TO algu nav veerts riskeet ne ar veseliibu ne dziiviibu-

nepakļaavies-pats vainiigs.

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

tikliidz dzirdu sireenas- uzreiz mekleeju kur ir...

kad ieraugu- dodu ceļu, jo disene briidina ka Operatiivais Transports nesas kaut kur. taapeec jau diskoteeka arii ir... pokuj- menti, aatrie vai pažarnieki..

vienu reizi gribeeju vienam pimpim likt bortaa, ņemt "nakts tarifu" un iet pizģīt, jo es palaidu ātros, bet tas kraans izdomaaja ka es laižu arii viņu

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti